Middenstandsexpositie in Ter neuzen geopend Agenda BETONMORTEL DE HANDEL IN BOUWMATERIALEN ZIEKENHUIS VERPLEGING NAM AFSCHEID VAN MR. DR. MES DELTA-AANNEMER BETAALT STEIGERGELD AAN GRAVIN WALCHEREN VEEL BELANGSTELLING VOOR YOUTH FOR CHRIST-RALLY ZEEUWSCH-VLAANDEREN Waar zijn onze schepen? Voor de beste successenINSTITUUT VOOR KANTOOROPLEIDING Typen Steno Handelscorrespondentie TEL. 01140 2080. LESLOKAAL te AXEL: WALSTRAAT 35 MAANDAG 28 AUGUSTUS 1961 PROVINCIALE ZEB0W8B COURANT GROTE BELANGSTELLING Voltallig gemeentebestuur was hierbij aanwezig Zaterdagmiddag; heeft Terneuzens burgemeester, mr. H. Rypstra op het terrein nabij de watertoren, officieel de middenstandstentoonstelling ge opend, georganiseerd door de Ter- neuzense winkeliersvereniging „Klimop". In een toespraak tot de talryke genodigden zei mr. Rijpstra, dat het hem tot grote voldoening stemde, dat de actieve middenstands vereniging haar initiatief van 1956 nu heeft herhaald. Dat deze activi teiten ook worden gewaardeerd, meende Terneuzen's eerste burger te mogen opmaken uit de aanwezig heid van het voltallige dagelijks be stuur der gemeente met hun dames. „Hopeiyk zal dit laatste niet direct resulteren in onverwachte en wel licht onverantwoorde uitgaven", zo voegde mr. Rypstra er aan toe. Aan de felicitaties aan het Klimop-be stuur verbond l»ij de wéns, dat de expositie aan de verwachtingen zal voldoen en zal aantonen dat de mid denstand in Terneuzen zijn tijd ver staat. Mr. Rijpstra memoreerde het feit, dat sinds de vorige tentoonstelling nu vijf jaar geleden de Terneu- zense bevolking ie gegroeid van 14.500 tot 16.500 zielen. „Een niet al leen voor Zeeuwse begrippen aan zienlijke uitbreiding", zo vervolgde de burgemeester, „waaruit mag wor den geconcludeerd, dat Terneuzen een zich dynamisch ontwikkelende gemeente is". Hij vertrouwde er op dat de plaatselijke middenstand bij voortduring zal beseffen, dat het een voorrecht is in een dergelijk groeien de stad te mogen werken. Met de wens dat 't voorbereidende werk ge honoreerd moge worden met een spontane belangstelling, verklaarde hij de tentoonstelling voor geopend. Tevoren werd aan de ingang van de 1400 m2 grote tent het gemeentebe stuur van Terneuzen met dames ont vangen door het Klimop-bestuur, waarbij de 7-jarige Wilma Bliek, dochtertje van de Klimop-voorzitter, bloemen aanbood aan mevrouw Rrjp- Middelburg City: „Klokslag midder nacht", 20 uur. 14 jaar. Electro: „De kampioen melkboer", 19.30 uur, a.l. Miniatuur Walcheren. Molenwater, 0 —22 uur: Kunstzaal Van Benthcm en Juttjng: expositie oude landkaarten 9—18 uur. Vlissingen Alhambra: Soldaten in ny lons, 20 uur, a.l. Luxor: De stormloop naar het westen, 20 uur, 14 jaar. Veere Kunstzaal Van Lier: expositie van schilderijen, tekeningen en pren ten, 10—18 uur. Goes Grand: Du bist wunderbar, 20 uur, a.l. Bergen op Zoom Roxy: lm weiszen Rössei, 20 uur, 14 jaar. Luxor: Alleen de zon was getuige, 20 uur, 14 jaar. Terneuzen Luxor: De legioenen van de Njjl. Sas van Gent Ol.vmpia: Der Czardas- könig, 20 uur, a.l. Oostburg Ledeltheater; Het zwarte schaap, 20 uur, 14 jaar. Axel Het Centrum: Parachutisten-com mando, 20 uur, 14 jaar. Hulst Bioscoopgebouw: North to Alas ka, 20 uur, 14 jaar. Zierikzcc Concertzaal: Breng de Bis marck tot zinken, 20 uur, 14 jaar. Haamstede Bioscoop Bom: Breng de Bismarck tot zinken, 20 uur, 14 jaar. Met een druk op een bel heeft me vrouw Rijpstra, echtgenote van Ter neuzens burgemeesterin een llfOO vierkante meter grote tent zaterdag middag de officiële opening verricht van een middenstandstentoonstelling, georganiseerd door de Terneuzense winkeliersvereniging Klimop (foto P.Z.C.) stra. Na een korte toespraak van de heer Bliek, verrichtte mevrouw Rijp stra de symbolische opening door op een bel te drukken. Veilig Verkeer De tentoonstelling zelf geeft een dui delijk beeld van wat dc plaatselijke middenstand zijn cliëntèle heeft te bieden. Aan de inrichting van de stands is veel zorg besteed, terwijl ze stuk voor stuk overzichtelijk zijn ingericht. Naast de zakelijke stands biedt de Vereniging voor Veilig Ver keer, afdeling Terneuzen en Omstre ken en verkeersmaquette, waarbij de bezoekers zelf de aangebrachte fou ten kunnen opzoeken. Er is verder gelegenheid deel te nemen aan een verkeerstoto. Eigen opvattingen ten opzichte van het verkeer kunnen worden gedeponeerd in een ideeën bus, terwijl verder op een wandkaart alle punten zijn aangegeven waar in I960 verkeersongevallen plaatsvon den. Onder het motto „wij kunnen meer dan U denkt", geeft een aardi ge stand van de „Stichting Beschut tende Werkplaatsen Midden Zeeuwsch-Vlaanderen" aan, welke ar tikelen in deze werkplaats kunnen worden vervaardigd. Reeds kort na de opening van de ex positie werd dc eerste van een groot aantal shows gepresenteerd, die door tal van belangstellenden werd b(jge woond. Op de openingsdag werd de Klimop-tentoonstelling door ruim 1600 belangstellenden bezocht. Vierjarig meisje bij ongeval gewond in Zaamslag Vrijdagavond heeft zich ln de buurt schap Hoek van de Dijk in de ge meente Zaamslag een ongeval voor gedaan, waarbij het vierjarige doch tertje Suzanna van de familie De P. vrij ernstig aan het hoofd werd ver wond. Het meisje zat achterop de fiets bij het zesjtrige broertje. Door nog onbekende oorzaak kwamen bei den te vallen, waarbij het meisje ernstig en haar broertje 1|V' t werd gewond. Het meisje werd overge bracht naar het ziekenhuis Juliana te Terneuzen. H. A. BOLAND, chirurg, Terneuzen. Praktijk hervat. Terneuzen krijgt een sportambtenaar Het college van b. en w. in Terneu zen heeft een ontwerp-instructie sa mengesteld voor de gemeentelijke ambtenaar sportzaken, waarvan de benoeming binnenkort is te ver wachten. Deze sportambtenaar zal worden belast met het beheer, de ex ploitatie en het onderhoud van en het toezicht op de gemeentelijke sport- en speelterreinen, de techni sche verzorging en de bewaking. Hetzelfde geldt voor wat betreft de gemeentelijke zwembaden, waar hij tevens optreedt als hoofd-badmees- ter. Ook het gebruik van de gemeen telijke sportlokalen buiten schoolver band valt onder zijn beheer en toe zicht. Verder zal hij het hem ter be schikking gestelde personeel leiding geven op het gebied van onderhoud sportterreinen en zwembaden en bij het geven van zwemlessen. Zaken betreffende gemeentelijke subsidieën aan sportverenigingen, schoolsportontmoetingen, proeven voor enige sportvaardigheid en der gelijke zullen eveneens zijn bemoeie nis hebben. De ambtenaar sportzaken zal zijn dienst regelen in overleg met de wethouder van openbare werken. De gemeenteraad van Terneuzen, die op donderdag 31 augustus aanstaan de in openbare zitting bijeen komt, wordt voorgesteld dit ontwerp-in structie vast te stellen. Verder wordt de raad voorgesteld de garanderen, dat van het aantal kinderen, gehuis vest in het „Koningin Juliana inter naat voor schipperskinderen", dat aan hef getal zestig ontbreekt, tot en met 31 december 1962 per week f 12,50 per kind door de gemeente zal worden betaald. In juni 1961 be droeg het aantal kinderen 38. Ver wacht wordt dat dit per 1 september aanstaande, aanvang van het nieuwe schooljaar 50 zal bedra gen. Verzocht wordt eervol ontslag op verzoek te verlenen aan R. Peters, onderwijzer aan de Zuidlandschool, aan A. van de Wint, en ds. C. van Evert als tijdelijk leraar aan het Petrus Hondius lyceum en onge vraagd eervol ontslag aan dr. M. J. C. de Jong, als leraar aan het Pe trus Hondius lyceum. Dit laatste in verband met een door hem in het bui tenland aangenomen betrekking. B. en w. achten betrokkene hierdoor niet in staat zijn werkzaamheden aan het gymnasium te verrichten. Ver der wordt de raad verzocht te be sluiten tot aan- en verkoop vah een aantal percelen grond in de ge meente. Marktberichten Eigenheimers 916, Bintjes 915. Andij vie 612 per kg.: Bloemkool A 2046 p. st.: Dubb. bonen 29—72, Spinazie 19—29, Pronkbonen 2846 per kg.: Komkommers 75/op 34—44, 60/74 23—33. 50/59 22—29 per St.: Prei 21—32 per kg.: Sla 4.10—12,30 p. st.; Postelein 2026. Kroten 1822, Rode kool 824, Gele kool 3537, Groene kool 18—23 per kg.; Selderij 56 per bos; Snij bonen IA 791,13, IB 4386 per kg.: To maten, export A 3,503,60, B 3.253,35, C 3,05—3.10 per bak; Benoni, klasse IA 88— 1,03, IB 5-7—89, IC 39—51, IIA 49—54, IIB 3749. James Grieve, klasse IA 5184; IB 46-80, IC 45—71, HA 40—67, IIB 42— 64, IIC 44—60. Clapp's Fav. klasse IA 44— 60, IB39—52, IC 33-46, IIA 34-44, IIB 29 40, IIC 2432. Zigeunerin, klasse IA 33 —62. IB 34—56, IC 31—54. HA 23—36, IIB 22—44, IIC 28—34. Manks Codlin, klasse IA 48—54, IB 36—41. IC 22—34, IIA 35—51, IIB 36—55, IC 3347 per kg. Perziken IA 34—42, IA 24—32, IB 17—21, IC 6—11 per stuk. Reine Victoria 481.04, Reine Clau de d'Althan 45—84, Golden Champignon 1,70—2.60, Frankenthaler 1,40—2,00,. Ali cante 1,401,80 per kg. Wedvlucht De postduivenlioudersvereniging „De Getrouwe Duif" te Cadzand nam zon dag met 160 jonge duiven deel aan een wedvlucht vanuit Orleans. De uitslag luidt als volgt: 1, 7 en 9 A. P. de Putter (hoogste snelheid 1493,6 meter per minuut). 2. A. D. van Hou- te, 3. A. J. Duininck, 4. A. P. J. Ma- belis, 5. A. Vasseur, 6. A. J. de Groo- te, 8. P, W. Goossen, 10. J. J. Visser. OP ZUID- EN NOORD-BEVELAND Winstsaldo bedroeg in 1960 rond 25.000 Tijdens de zaterdagmiddag in „Het Schuttershof" te Goes gehouden ver gadering van de Vereniging voor Ziekenhulsverpleging in Zuid- cn Noord-Beveland is op hartelijke wij ze afscheid genomen van de voorzit ter, mr. dr. A. J. J. M. Mes. De heer Mes heeft de vereniging van de op richting af, thans S3 jaar geleden, geleid. De scheidende praeses werd toegesproken door de tweede voor zitter, de heer S. Balkenende, die aan de hand van cijfers aantoonde hoe de vereniging in de afgelopen dertig jaar is gegroeid. Op voorstel van net bestuur werd de heer Mes tot ere-voorzitter benoemd. Tevens werd hem een geschenk aangeboden. De scheidende voorzitter werd even eens toegesproken door de secreta ris-penningmeester, de heer A. de Lange, die sedert de oprichting lid van het dagelijks bestuur is. Hij sprak enkele persoonlijke woorden van afscheid. Dank bracht hij de heer Mes voor de ondervonden vriendschap. „De heer Mes is steeds uitgegaan van het principe, dat de vereniging een onderlinge is, die zo goedkoop mogelijk moet werken", Drie weken lang heeft bij de Grevelingendam het werk aan een steiger stilgelegen, alleen omdat er moeilijkheden rezen van een kant, waarvan men dit helemaal niet verwachtte. De Gravin de Cliamburen uit Hoogerlieide, ambachtsvrou- we van de heerlijkheid Grijs oord en Klinkerland op Over- IN NIEUWERKERK MIDDELBURG Ter gelegenheid van 15-jarig bestaan Met een indrukwekkende jubileum rally, zaterdagavond in de Nieuwe Kerk te Middelburg, heeft het comité Walcheren van de Youth for Christ, het 15-jarig bestaan van dit werk in Nederland herdacht. Stampvol was de Nieuwe Kerk, toen de bekende Youth for Christ-spreker Jan van Oapelle- veen uit Rotterdam over het evange lie sprak en de jeugd een hart onder de riem stak. „Want het is niet de jeugd, die godde loos en vaak laks is, zoals zo vaak wordt gezegd", zei de heer Van Ca- pelleveen, „maar juist de generatie in de leeftijd van rond de veertig tot zes tig jaar, die lui en gemakzuchtig bij het televisietoestel zit en verzuimt naar de kerk te gaan. Het is juist de oude generatie, die zich een vernie tigend oordeel aanmatigt over de jeugd, de generatie die veel heeft ver knoeid en twee wereldoorlogen op zijn geweten heeft". Zij maken de tragiek uit van deze tijd, vond de heer Van Capelleveen. Deze noemde het geluk kig dat deze vaak lakse oudere gene ratie binnen enkele tientallen jaren vervangen zal zijn door nieuwe krach ten, die dap moeten tonen of zij het er beter af kunnen brengen. Hierbij wees de heer Van Capelle veen ook op de jonge Afrikaanse sta ten, die men zendingslanden noemt. „Maar heeft iemand zich eigenlijk wel eens gerealiseerd, dat deze zelfde staten straks misschien zendelingen naar Europa moet sturen, omdat zij het geloof met meer vuur belijden dan de ingedommelde Europeanen". Tót slot wees de heer Van Capelle veen erop, dat het geloof werkelijk beleden dient te worden. „We moeten Christus aanvaarden in ons leven", aldus de Youth for Christ-spreker tot zijn aandachtig luisterende gehoor. Ds. J. Ytsma, gereformeerd predi kant te Middelburg, had deze ju bileum-rally met een kort woord geopend en speciaal welkom gehe ten de commissaris der koningin, jhr. mr. A. F. C. de Casembroot, NOORD-ZEELAND BRUINISSE Wedvlucht Wedvlucht uit Pt. St. Max, door de „Bruse Trekkers" te Brui- nisse, Los 21-8-*61 om 10 over 7. Uitslag: 1 W. A. Jumelet, Bru. 2 en 10 Ph. Steketee. Bru, 3, 4, 6. 7 en 8 C. Bal, Sirjansland, 5 en 9 A. J. IJzelenberg, Brp. A. dc Koning, Bru le en 2e overduif. Oude duiven: Ph. Stek.etee 1 W. A. Jumelet le overduif. en de loco-burgèrrtèester van Mid delburg, wethouder A. J. Beren pas. Aan de dienst werkten verder mee de „zingende zusjes" en de gospelsingers uit Eindhoven, Jaap Terpstra zang, Gerard Swiers en Maat Kievit, terwijl het geheel on der leiding stond van de landelijk voorzitter van de Youth for Christ de heer A. Ramaker. Voorafgaande aan de rally was er op de Markt een openluchtbijeenkomst, die muzikaal werd opgeluisterd door de christelijke muziekvereniging „Onda". flakkee heeft namelijk een succesje geboekt bij de verde diging van haar rechen. Kwam z\j enige tyd geleden ln con flict met rijkswaterstaat, omdat zij schadevergoeding vroeg voor het aanleggen van de Grevelingendam over haar eigendom de Krammer plaat enkele weken terug heeft zij de aannemer van dit Deltawerk, de N.V. Dijksbouw de voet dwars gezet. De aannemerscombinatie heeft veel personeel van Goeree-Overflakkee in dienst. Dag in dag uit worden deze mannen van de Krammer plaat naar de Hoek van St.-Jacob met een snelle boot af- en aange voerd. Het is een vaartochtje over enkele honderden meters. Dat liep allemaal gesmeerd, alleen ontbrak er aan de Flakkeese wal een be hoorlijke aanlegplaats. De aannemer begon met het slaan van een steiger. Verschillende in stanties verleenden hun toestem ming, alleen vergat de aannemer zich in verbinding te stellen met de Gravin de Chamburen. Die maakte dan ook onmiddellijk aan spraak op haar rechten: zij dreig de zelfs de steiger te laten afbre ken. Om een proces te voorkomen heeft de aannemer eieren voor zyn geld gekozen. Met de ambachtsvrouwe werd namelijk een overeenkomst aangegaan. De gravin ontvangt nu maandelijks een flinke som aan steïgergeld.... WESTDORPE Aanbesteding riolerings- 1 en bestratingswerken In het gemeentehuis te Westdorpe is vrijdag aanbesteed: het uitvoeren van de riolerings- en bestratingswerken van de Graaf Jansdijk te Westdorpe. De uitslag was als volgt: gebr. Lu- casse, Kloosterzande 67.750; gebr. De Bokx, Terneuzen 67.760; fa. De Ruijsscher, Biervliet 68.700; P. Mol- Isolement van Zeeuwse korfballers doorbroken Tijdens de zaterdag in Goes gehou den jaarvergadering van de Zeeuwse Korfbal Bond kon voorzitter Saaman mededelen, dat het isolement van de Zeeuwse korfbalverenigingen einde lijk is doorbroken. De Zeeuwse kampioen Tjoba uit 's Heer Hendrikskinderen is namelijk opgenomen in de derde klas van het district Zuid-Holland. Bovendien heeft de kampioen van volgend jaar het recht promotiewedstrijden te spe len. Dc heer Saaman memoreerde voorts het grote verlies aan leden, dat de Z.K.B. dit jaar heeft geleden. De vergadering besloot door middel van een propaganda-actie te pogen het ledental weer op te voeren en enige verenigingen weer nieuw leven in te blazen. Voorts werd gewezen op 't succes dat de Z.K.B. nad be haald t>tf het Vijfbondentournooi in Zeist, terwijl ook de wedstrijden te gen de Dordtse korfbalbond, die op 2 september in Goes worden ge speeld het beste doen verwachten. De scheidsrechterscommissie bleek góed te hebben gewerkt. Tot si it steldé de vergadering de indeling van de competitie 1961-1962 vast. let, Hoofdplaat 73.000; N.V. E.L.K., Schoondijke 73.800; fa. Noordenne, Sas van Gent 73.940; aann. bedrijf De Oude, Biervliet 74.500; G. A. Sponselee, Kloosterzande 76.200; M. P. Hol. Hulst 77.500; N.V. Zee land, Middelburg 78.800. De gun ning is aangehouden. AXEL Aanwinsten voor Axelse chr. openbare leeszaal De chr. openbare leeszaal en biblio theek in Axel heeft de navolgende aanwinsten: A. D. R. Polderman, On ze Nederlandse Geloofsbelijdenis, P. A. de Rover, De kerk op mars; O, Haverkamp, En Nederland lacht; W. F. J. Hana, Klokken, Dichters omni bus; P. J. Bouman, Johan Maurits van Nassau; G. en C. Cbarles-Picard, Zo leefden de Carthagers; A. M. Ekert-Rotholtz, Wo Tranen verboten sind; M. Stewart, Mevrouw, zeg toch wat; Dj. Weening Meijer, Pleister- Slakken; A. Romijn, Bram Verhagen; C. Dermoüt, De tienduizend dingen; D. Tutton, Pas op je dochters. Jeugdboeken: W. Gag, Miljoenen poesjes; H. de Wolf, Het klokje van zeven uur (deel 3); C. Brurjn, Ge roofd van het eiland; M. Heyenk, Toch ben je Jenneke; K. Lütgen, Geen winter voor wolven; J. Nowee, Arendsoog in geheime dienst. aldus spreker. De heer Mes sprak daarop eeh dankwoord. In deze vergadering bracht de heer De Lange het jaarverslag over 1960 uit. Daaruit bleek, dat het aantal le den bedroeg, vrijwillig verzekerden: A verzekerden 12.691 (v.j. 12.861), B-verzekerden 2162 (v.j. 1992), to taal dus 14.853 (v.j. 14.853). Het aan tal aanvullende verzekeringen steeg van 23.689 tot 25.272. Het aantal ziekenhuisopnamen bedroeg in 1960 827 (v.j. 911). Winstsaldo Na kennis te hebben genomen van de rapporten van de accountant en van de controle-commissie keurde de vergadering de rekening over 1960, die sloot met 'n winst van f 25.569,57 goed en verleende zij aan de secreta ris-penningmeester décharge voor het gevoerde beheer. De heer I. A. van Roy en te Baar land drong er bij de besturen van de onder-afdelingen op aan een fraude-verzekering te sluiten, omdat zij tegenover de vereniging verant woordelijk zijn voor de geïnde gel den. De periodiek aftredende bestuursle den, de heren A. J. Heijboer, A. de Lange, A. J. Veerman en J. S. Vls- scher werden herkozen. Tot bestuurs leden werden gekozen (vacature mr. dr. Mes), de heer J. Huige te Nieuw- dorp, (vacature A. J. van Liere), de heer J. Burger te Wemcldinge en (vacature M. J. Eakker) de heer G. Krekelberg te Goes. Tot lid -van de controle-commissie (vacature I. A. van Royen) werd be noemd de heer D. W. Lindenbergh te 's-Heer Arendskerke. Vervolgens werd besloten om de contributies ongewijzigd te laten, maar om de uitkeringen uit de B-, de C.- en de poliklinische verzeke ringen te verhogen, en wel als volgt: B-ver zekering met f 1, per verpleegdag, de C.-verzekering van f 125,op f 150,van f 250,op f 300, enz. en de po liklinische verzekering van f 150 op f 175, van f 300 op f 350 enz. Deze verhogingen bleken moge lijk te zijn op grond van de uit komsten van deze verzekeringen. Vervolgens werd een nieuw huis houdelijk reglement vastgesteld. Ten slotte werd afscheid genomen van de heren A. J. van Liere en mr. dr. A. J. J. M. Mes, die beiden niet meer voor een herbenoeming in aan merking wilden komen. De voorzitter sprak de heer Van Liere in hartelijke en waarderende bewoordingen toe en dankte hem voor alles wat hij in grote trouw voor de vereniging ge daan had. A. W. Mesu, Arnemuiden, beste ploeger van Walcheren Zaterdagmiddag hielden de ZX.M., LJ.G., C.B.T.B., C.JJï.T.B., A.N.C. L.B. en de B.O.V.AJL in Biggekerke bun jaarlijkse pioegwedstrijd voor de AValcherse ploegers. Elf ploegen, rijf getrokken door een tractor en zes door een span paarden, trokken hun voren in het stuk land, dat de heer T. Lanipert hiervoor beschikbaar had gesteld. Zes juryleden beoordeelden het werk. De heer A. W. Mesu uit Arnemuiden bleek, evenals in 1958 en 1960, tie beste Walcherse ploeger en kreeg zo tie wisselbeker in zijn bezit. De voorzitter van de jury, de heer A C. Simonsc uit Sirit-Laurens, maakte de uitslag bekend naar het oordeel van de jury waren ook dit jaar de verrichtingen van alle ploe gers weer uitstekend. Hij reikte de prijzen uit, die door verscheidene par ticulieren beschikbaar gesteld wa ren. De heer A. Boone, voorzitter van de regelingscommissie, reikte de be kers uit De uitslag was 1. A. W. Mesu, Arnemuiden, tractor, 77,25 punten, wisselbeker, beschikbaar ge steld door de organisatie, in eigen dom 2. A. Lampert, Biggekerke, tractor, 73,50 punten, wisselbeker, beschikbaar gesteld door de voorzit ter van de kring Walcheren van de Z.L.M., de heer A. W. Cevaal uit Grijpskerke, in eigendom 3. D. Vos, Koudekerke, paarden, 72,92 punten, wisselbeker, beschikbaar gesteld door C. Meulenberg te Arnemuiden 4. Iz. Wisse, Sint-Laurens, paarden. 71,92 punten 5. L. Polderdijk, Nieuwland, tractor, 71.50 punten 6. J. Beekman, Nieuwland, tractor, 71,20 punten 7. P. Pouwer, Middleburg, paarden, 71,09 p. 8. L. Verhage, Koudekerke, tractor, 71,00 p. 9. A. Davidse. Mid delburg, paarden, 69,41 p. 10. D. Lorier, Middelburg, paarden, 67,50 p.11. A. Mijnheere, Grijpskerke, paarden, 66,92 p. De wedstrijd was tevens bedoeld als een selectie voor de provinciale kam pioenschappen, die op 30 september in de W^lhelminapolder zullen worden gehouden. De besten uit de beide ca tegorieën zullen hieraan mogen deel nemen. ESSO NEOERLAND S 4 VAN ORANJE t J. A. BIESBROECK (staatsbev. leraar). Gentsestraat 2)a-23, HULST.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1961 | | pagina 7