flmtoua BARON BLUFF Judy Heffer zoekt paard op Tholen RIJVERENIGINGEN LEVERDEN STRIJD IN HEINKENSZAND BEVORDERING MIDDELBURGSE IND.- EN HUISHOUDSCHOOL Waar zijn onze schepen PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 24 JULI 196.1 T UDY HEFFER zoekt een paard. Een Thools paard. Zo maar een paard om een beetje mee uit rijden te gaan. Die bede hoort eigenlijk thuis onder de „kleine annonces", maar vooruit maar: het is voor Judy en het is een aar dig meisje. Een Amerikaans meisje, dat dank zij haar uit zending door de „American Field Service" twee maanden öp Tholen logeert. Bij de fa milie Kievil^e Sint Maartens dijk, in het huis van de grif fier van het waterschap Tho len. Judy heeft nogal wat liefhebberij en. Pianospelen, reizen, lezen, schrijven en paardrijden. De eer ste vier komen in Sint-Maartens dijk goed aan hun trekken. Zo goed. dat Judy afkomstig uit Hammondsport in de staat New York na één maandje Tholen het Nederlands al redelijk ver staat en zelfs al vrij goed spreekt. Voor pianospelen is er volop gelegenheid en het Amerikaan se meisje heeft ook al ver schillende reizen in Nederland gemaakt. Alleen het paardrij den van Judy komt op Tholen niet zo goed tot .zijn recht. Waar vind je zo gauw een paard Judy, dochter van een ingenieur directeur, komt van het platte land. Hammondsport moet een vredig plaatsje zijn met dertien honderd zielen en misschien dat ze zich daarom zo goed op Tholen thuisvoelt. „Ik zou hier best een heel jaar willen blijven", vertelde ze zonder één woord Engels te spreken, „het eerste wat me hier opviel is de enorme vriendelijkheid van de mensen". Judy behoort tot de vijftienhon derd Amerikaanse meisjes en jon gens. die dit jaar door de Ameri can Field Service uit tienduizend ..sollicitanten" werden uitgezocht om een reis naar Europa te ma ken en in één van de Europese landen in Nederland zijn er dit jaar zeventig voör enkele maanden de gast van een Euro pese familie te zijn. Bij de A.F.S. weet men heus wel. wat voor jongens en meisjes naar Europa te stu ren. Goed-opgevoede, intelligente, geïnteresseerde en daarbij „een- voudig-gebleven" Amerikaantjes. die haar en hun land waardig kunnen representeren. Zoals Judy bijvoorbeeld, die echt niet naar Nederland kwam met de gedach te, dat iedereen hier op klompen loopt. „Integendeel" vertelde ze, „ik dacht "dat er niemand op klompen zou lopen. Des te leuker, dat ze hier op Tholen nog wel ge dragen worden". Met dat- „leuk" bedoelde ze, dat de klomp op het platteland nog echt „om de klomp" wordt gedragen: als het een folkloristische „show" was geweest, had ze dat onmiddellijk doorzien. ■Jucly Heffer flinks) met ,,gast- vrouwe" en kunstucademiestuden- te Ada Kievit in het. centrum van Sint-Maartensdijk: .tonder paard bij een pomp... (Foto P.Z.C.) Judy, „junior" op een High- school, heeft tot taak iets van het familieleven in Nederland en de gewoonten van de men sen te leren kennen. Boven dien moet ze in Nederland iets over haar land vertellen. Daar voor gebruikte ze een populai re proloog: het weer. „Een beetje warmer in de zomer en een beetje kouder in de win ter". Dat er tuinbouw bedre ven wordt in de streek rond Hammondsport en clat die tuinbouw zich concentreert op de druiventeelt. Zo vertelt ze over eenvoudige, sympathieke zaken, alles wat groter en beter is laat 2e achterwege. Er zijn trouwens eèn boel dingen, waarvoor ze Ne derland zou prefereren. De tele visie bijvoorbeeld. Uiteraard heeft ze intussen wel eens voor zo'n Nederlandse kijkdoos gezeten, met een kritisch oog op de Bussumse prestaties. Over de programma's liet ze zich niet uit; wel zei ze: „Ik houd van één belangrijk ding: no advertising,, geen reclame". Wat haar in Nederland ook bui tengewoon trof, was het familie leven. „Gezelliger, men heeft hier nog de tijd". Misschien is dat wel een uitgesproken Thoolse impres sie. Een compliment dus voor een gastvrij eiland, waar een Ameri kaans meisje een paard zoekt Aanrijding op kruispunt in Bergen op Zoom Op het kruispunt Vianenstraat-Huïj- bergsebaan kwam vrijdagmorgen een personenauto in botsing met een militaire jeep, doordat de bestuurder van de personenauto, de landbouwer P. T. de B. uit 's-Heerenhoek, geen voorrang verleende aan de militaire wagen. De twee auto's werden zwaar beschadigd. De vier inzittenden van de jeep en De B. werden slechts licht gewond. Collecte De collecte ten behoeve vap het An jerfonds heeft in Tholen 634,20 op gebracht. Hoofdonderwijzer R. Rijk nam afscheid Wegens het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd, heeft de heer R. Rijk zaterdagmiddag in het parochie huis „De Ark" te Rilland-Bath, af scheid genomen als hoofdonderwijzer van de rooms-katholieke lagere school iri deze plaats. De heer Rijk was sinds mei 1919 als hoofdonderwijzer aan fenoemde school verbonden, owel bij rooms-katholieken als pro testanten in Rilland-Bath is de heer Rijk altijd een zeer geziene figuur ge weest. Naast zijn schoolwerkzaamhe- den ontwikkelde hij nog vele andere activiteiten. Zo was hij onder meer lid van de gemeenteraad, bestuurslid van het Groene Kruis en afdelingsvoor zitter van de Katholieke Arbeiders Beweging. Hoogtepunt voor de heer Rijk was de pauselijke toekenning van het gouden kruis „Pro Ecclesia et Pontifice", uit gereikt door de pater Gardiaan van het Capucijnerklooster te Rilland- Bath. Burgemeestei' J. C. W. Jobse. bedankte de heer Rijk voor zijn véle werkzaamheden in het belang van de gemeente verricht. Pastoor Koenraad voerde het woord namens de inspecteur van het bisdom Breda, de heer C. Rommers deed dit namens de parochianen en oud-leer lingen. De laatste bood de scheidende hoofdonderwijzer een geschenk aan, bestaande uit een tafel en twee stoe len. Namens de KJ .B. overhandigde de heer Coremans hem een geschenk onder couvért en de heer J. van Hoüte lichtte waarderende woorden tot de heer Rijk namens de vereniging „Kleingrondbezit". De heer Rijk Belg te Domburg tijdens reddingspoging verdronken Tijdens een poging om twee in moei lijkheden verkerende dames voor het Domburgse vrije badstrand te redden, is de heer J. E. van Roosendaal zater dagmiddag verdronken. Het slacht offer was 37 jaar oud, gehuwd en va der van vier kinderen. Hij was afkom stig uit hot Belgische Ivontich bij Ant werpen. De heer Van Roosendaal was met een vriend op het strand, toen bleek dat twee badende dames door de onder stroom bij afgaand water in moeilijk heden waren gekomen. Onmiddellijk zwommen beiden naar de dames toe. maar bij hun reddingspogingen werd de heer Van Roosendaal zelf naar be neden getrokken. Zijn vriend en de beide dames konden het strand berei ken. Het ongeluk gebeurde zaterdag middag omstreeks vier uur. Op het vrije badstrand wordt geen controle uitgeoefend. dankte alle sprekers en andere aan wezigen voor de steun die hij in de achter hem liggende jaren in Rilland- Bath heeft ondervonden. In dë avonduren was er in „De Ark" een toneelavond voor de school, waar op de leerling L. Vos zijn hoofdonder wijzer een electrische buitenlamp aan bood. De zusjes Ots zorgden voor de muzikale noot. Uitslagen De uitslagen van de diverse rubrieken is als volgt. Dressuurproef voor achttallen klasse zwaar: „Oranjeruiters" uit Willem stad, instructeur A. de Cok, klasse midden: 1. „Walcheren" uit Nieuw en Sint-Joosland. instr. mevr. M. v. d. Bosch, 2. „De Schouwse Ruiters I" uit Dreischor, instr. L. M. Moermond. Dressuur achttallen klasse licht: 1. „Schouwse Ruiters H", 2. „Een- draehtruiters" uit Oud-Vossemeer instr. T. P. de Munck, 3. „Oranjezon" te Vrouwenpolder, instr. W. K. van Nieuwenhuyzen. Dressuur viertallen klasse licht: 1. „Noórd-Beveland" te Wissenkerke,. instr. J. J. Vogelaar, 2. .Oranjezon", 2. „Walcheren", 4. ..Eendrachtruiters", 5. „Veersedijk- ruiters" uit Veere, instr. mevr. V. Connolly, 6. „Julianaruiters" uit Zaamslag, instr. C. Dees. Individuele dressuurproef klasse licht eerste ring:. P. van Nieuwenhuyzen, met Runellie, „Walcheren" (kam pioen van Zeeland), 2. J. J. M. van Oeveren met Napoleon van „Noord- Beveland", 3. C. Knook op „Aristo", „Oranjeruiters", 4. J. Klompe, op „Hubertus". Schouwse Ruiters, 5. mej. A. Knook met „Rudi" van de Oranjeruiters. Tweede ring: 1. E. de Putter, op Rumaria van „Juliana Ruiters", 2. W. van Nieuwenhuyzen met „Odium" van „Walcheren", 3. A. J. Priester met „Swing" van „Noord- Beveland", 4. J. de Wilde met „Derk Jans" van de Schouwse Ruiters, 5. M. Stoutjesdijk met „Rina" van de Eendrachtruiters. In ring drie: 1. mej. J. Maris met Rajet van „Oran jeruiters", 2. G. Quist met „Frits" van „Walcheren", 3. mej. H. Moer mond met „Bonzo" van „Schouwse Ruiters", 4. C. Steendijk met „Hans" van „Walcheren", 5. M. Zuidweg op „Swift" van „Noord-Beveland", 6. mej. S. Verburg met „Pineleta" van „Schouwse Ruiters". De drie eerst geplaatsten uit de drie ringen reden in de middag tegen elkaar. Hierbij werd P. van Nieuwenhuyzen kam pioen en bezette mej. Maris en de heer De Putter resp. de tweede en derde plaats. Provinciaal kampioenschap klasse midden dressuur: 1. J. Munters met „Fantast" van „Oranjeruiters", Wil lemstad, 2. C. Steendijk, 3. W. van Nieuwenhuyzen met „Max" van .Walcheren", 4. mevr. M. Bom met ..Flicka" van de „Oranjeruiters", 5. A. Crucq op „Minos" van Walcheren* J. v. d. Slikke met „Loek" van „Eendrachtruiters". Dressuur klasse zwaar: kamp. L. B. H. v. d. Slikke met Etcetera van „Walcheren" Jeugdnummer dressuur klasse B I: 1. Wim Reynierse. met „Harry" van „Walcheren", 2. Adrie van Westen met „Felix" van de „Schouwse Rui ters", 3. Greetje Steendijk met „Sa- brina" van Schouwse Ruiters", 4. P. Dieleman met „Peter" van „Juliana ruiters", 5. J. Breel met „Wadona" van de „Veere Dijkruiters." Springconcours klasse licht: 1. A. J. de Prieester met „Swing" 0 pnt, 65,9 sec, 2. G. Quist met Frits 0 pnt, 67, 5 sec, 3. J. J. M. van Oeveren met „Napoleon" 0 pnt 70, 3 sèc; 4. H. Knook mbet „Selmina" 0 pnt 73 sec. 5. C. Steendijk met „Felix" 4 p. 62. 3. 6. M. van Dis met „Jonker" 4 pnt. 62.4 sec. Springconcours klasse midden om kampioenschappen van Zeeland: Kampioen: de heer Van Dalen met „Vera", 0 pnt 68,5 sec; 2. dc heer v. d. Slikke met ..Lock" 0 pnt 70 sec. Klavertje drie: 1. „Oranjeruiters" uit Willemstad, 2. „Oranjezon" uit Vrouwenpolder, 3. „Veersedijkruiters" uit Veere. 4. „Oranjeruiters" uit Wil lemstad. Sprinconcours „speel uw spel": 1. J. J. M. van Oeveren met 820 pnt op Napoleon, 2, na loting: J. van Dalen met Vera 810 pnt. 3. E. de Putter met Umaria met 810 pnt, 4. J. de Wilde met „Derk Jans" 810 pnt, 5. G. Quist op Frits met 780 pnt. Aan de Industrie- en Huishoudschool te Middelburg zijn de volgende leer lingen bevorderd, van de primaire op leiding van klas 1 naar 2: P. C. Abrahamse, A. E, v. d. Berge (v.), C. Goeman, S. J. A. Groene- woud, M C. van Heuven, M. P. C. v. d. Hooft, W v. d. Horst, K. J. Jacob- sc, M. Jansen, M. J. Jongepier, L. A. Kentin, C. Leegganger (v.), W. H. Kramer, T. M. C. Luijendijk, W. J. de Munck, F. R. van Oorschot, G. Pier- hagen, F. Ploegaert, M. Poortvliet, M. M. Poortvliet, M. M. Roose, W. M. M. Rijkse, E. van IJsseldijk, G. J. Zwar- tepoortc, T. van Belzen, W. van Bel- zen, H. C. W. Bliek, A. Bouwense, A. Brasser, M. van Galen, M. J. Janisse, A. A. Jansen (v.), C. J. M. Kapel, C. N. Kousemaker, J. Lameijn, J. Marijs, L. Meulmeester, J. A. C. Niesthoven (v.). J. Pichel, K, G. dc Ridder, N. dé Ridder. M. G. L. v. Roijen, J. M. de Rijke, H. C. M. Scheers, N. K. Schroe- vers. M. J. Tax. C. J. Wolf, A. C. N. Baas (v.), M. Berrevoets, C. Bos- schaert. B. W. Cornelisse. J. Deur waarder. L. P. Dieleman. M. Duvekot Yos, N. Zandbergen. J. A. Besuijen, H. M. C. Coppoolse, W. C. Bout, Helleman, P. M. Janse, Y. M. de E. E. de. Lange, J. P. Mesu, J. J. derdijk, L. Poppe. L. Schets, A. a. Schonis,. T. J. Verburg, T. de Visser, J. L. Vogel, C. G. H. dc Wag'ter, B. Zappeij, M. P. Telussa (bewijs), M. Böneker, K. F. Brasser, C. J. Cop poolse, M. M. W. Dekker, C. N. Diele man, N. W. Dominicus, G. M. W. Dronkers, J. Flipse, L. C. Koole, M. Koole, M. Kruit, B. van Loo, C. Meij er. M. Pieters, A. Puijpe, J. M. Reij- nierse, L. J. Roose, J. Westerbeke, W. J. v. d. Wielen, L. Wouters. 4 leerlingen ontvingen geen diploma. Naaister" aanM. C. Dekker. C. Fie- gen, M. J. van Pagee, N. dc Vries, M. J. M. Net. Kostuumnaaister aan: F. J. Koeman, K. Louws. J. T. Matthijsse, F. F. Ver schuur. Het diploma assistente in de huishou ding werd uitgereikt aan: D. Z. Boon, G. M, J. v. d. Broek, A. J. Duvekot. S. Floiisse, E. A Francke, M. C. (v.). W.'a.'Geelhoed, J. Kcrkhove, Huibregtse. f. Jobse, W. J. Kassan- - der, M. C. dc Koning, M. van Offen- beek. I. M. Pieters. C. D. Vermazen, L. Vinke, M. Visser, M. E. de Vos. M. Hoïtsma. T. M. B. Huffenreuter. J. H. W. Kelder, G. P. Leijnse. J. Matzin- ger, I. Rekkers. L. Roèlsc. M. f. Roo se, J. a. J. Rijk, M. W. J. Schouten. E. Schrerjenberg. M. a. a. Stouthart. J. J. Thoma, a. L. Vrolijk. M. G. J. Wensvoort. 4 leerlingen ontvingen geen diploma. Het diploma kinderverzorgster werd uitgereikt aan: a. D. Geervliet. a. F. Koeijers. M. a. Korstanje, J. J. Krij ger, G. J. Labeur. J. C. Lagasse. W. M. a. Meeuwse. C. de Pagter. H. E. v d. Stel. J. G. Lankester, M. Bot, A. J. D'Hont, C. P. Dorleiin, J. J. For- trie. H. Gunter. B. E. Maas, a. H. de Smit, J. F. Sekewaël; L. de Steur. 4 leerlingen ontvingen geen diploma. Voor het diploma kinderverzorgster in koloniehuizen uitgaande van de Centrale Raad voor Kinderuitzending zijn geslaagd: a. J. D'Hont. G. J. La beur, B. E. Maas. J. F. Sekewaël, S. Verduijn. a. Erdelmann, R. Boone. 2 leerlingen ontvingen geen diploma. J. Keur, M. Leeflang, J. Bi van Leer- zem, G. M. Lootens, M. C. E. F. G. de Neurichy, E. M. Parent, W. M. Schout. L P. van Slooten, M. J. v. d. Sluijs, J. Ventevogel (v.). L. de Vos, N. Vrij. T. J. Wattel, J. Wielemaker, A. P. Bos. J. Brugman. L. J. Conté, W. Dominicus. M. E. Don. J. M. de Graauw, M. v. d. Hage. J. W. den Hollander. L. Jacobse. M. J. Louwer- se, E. H. Maranus. L. C. Maranus, E. M. Matulessy. L. S. Melis, W. L. de Potter. M. C'. Provoost. G. T. Ronner. M. Schoe. P. Schreijenberg, C. F. Schrier, J. L. Slabber, G. C. Sloos, C. H. v. d. Weele, J. P. de Witte. Bevorderd van de le naar de 2e klas Naaister: H. D. Bakker, M. S. Cop poolse. J. C. Flipse. P. F. Koopman, M. J. Labruijèrc, M. G. Ludikhuize, M. Neve, M. L. Paulussen. C. S. Pro voost. L. W. Schout, A. J. Stroo. N. W. Tissink, L Verhulst. Het diploma werd behaald door pri maire opleiding: N. van Aalst, M, W. Bal. C. M. Buijs. F. A. Ccvaal, H. M. le Due. L. M. Gabriëlse, E. C. de Graaf, I. van Halen. S. N. Hermans, J. A. M. Heijdens, G. F. de Keijzer. N. M. de Koning, L. L. Malawauw. P. J. Moes, L. Piekarl S. Rosman, C. J. R. van Roijen, P. J. F. Seijmour, J. Ultee. S. M. Verplanke, A. M. W. Zwigtman (bewijs). I. Adriaansen. C. D. van Dorst (bewijs), D. S. Francke, P. M. Hoogenbooni, I-I. .T. dc Lange, T. de Meulmeester. C. W. Pundke, H. Ririhena, M. G. Rotli, M. Sturm. D. W. Usmany, A. J. Verburg, M. Ver daasdonk, Z. H. Verstraate, E. L. de I AOeerteiiTlP.) Woensdag 26 juli SONGFESTIVAL-KNOKKE Nu een ARISTONA kopen, want iedereen ziet méér in 'n IN ÉÉN WOORD: FANTASTISCHf AACTCDIJK 33 t LUTTERKERK DAHOMIYKUS1 HOOG EN LAAG WATER 25 juli Vlissingen Terneuzen Hansweert Zierikzee Wemcldinge -I- nap uur meter 11.49 1.65 12.19 0.12 0.31 0.54 1.82 2.02 1.31 1.52 nap uur meter 12.52 1.96 13.07 1.23 13.32 1.48 nap uur meter 5.44 1.63 6.10 6.43 6.25 6.42 1.79 1.93 1.36 1.54 nap uur meter 18.17 1.66 18.45 19.15 18.55 19.12 1.36 1.54 'iep getrvncu ms ■««- ron Bluff het geweld van Kristien Spinets stem. Maar toen de jam- geweld _ri.ja meraria tenslotte in een snikken afbrak, sloop hij met veerkrach tige passen op het huis toe en klemde zich vast aan de gevel. „Die vrouw is er erg aan toe, het is tenminste voor een gevoelig oor als het mijne te horen aan haar zang!" prevelde hij. „Hier dient onverwijld te worden ge werkt aan haar bevrijding. De tocht naar ginds venster is voor een geoefend bergbeklimmer als ik niet meer dan een eenvoudige routine-oefening". Het scheelde echter niet veel, of het volgende ogenblik verloor de baron zijn geoefende greep op het metselwèrk en tuimelde naar be neden. Dat was toen uit het raam plotseling het hoofd van Frankie verscheen en hem glimlachend toeknikte. „Wel, wel... wie hebben we daar!" riep de zanger met de hartelijk heid van een scherprechter. „Dat is nog eens onverwacht bezoek! Kom binnen! Maar waarom maakt U eigenlijk geen gebruik van de voordeur...?" „Ik zal U zeggen waarom", sprak de baron, zich zo waardig als on der de omstandigheden mogelijk was naar binnen hijsend. „Mijn entree langs deze weg is bedoeld als een verrassing voor mevrouw Spinet Mineure! Ik heb haar stem gehoord en weet dus, dat U haar hier verborgen..." Hij stokte toen zijn blik op een platenspeler viel, die juist was uitgespeeld. Ernaast lag een sta pel platen met dc naam van kristien Spinet Mincurc. Spreekbeurt voor S.G.P. Statenkring Goes De Statenkring Goes van de Staat kundig Gereformeerde Partij hield- zaterdagmiddag een goed bezochte vergadering in „Het Schuttershof" te Goes. Tijdens deze bijeenkomst sprak -het lid van de Provinciale Staten van Zuid-Holland, de lieer A. Vlasboom. over het onderwerp: „De grondslag der staatkunde". Afscheid zr. Weststrate van Groene Kruis Onder grote belangstelling heeft mej. zr. C. Weststrate zaterdagmid dag ïu hotel „Do Kroon" in Wissen kerke afscheid genomen als wijk verpleegster van Wissenkerke, Kamperland en Goersdijk. Zuster Weststrate, die veertien jaar in deze gemeenten werkzaam was, gaat met pensioen. Ook de opvolgster van zr. Weststrate, zr. A. Koster, was op de bijeenkomst aanwezig. Vertegen woordigers van hef. Groene Kruis uit de drie gmeenten en verscheidene an deren bedankten zr. Weststrate voor haar werkzaamheden, boden cadeaus aan en verwelkomden haar opvotg- ster. De rij werd geopend aan de ingang van de zaal door twee meisjes, Nelle- ke de Lange en Anneke Prins, die de dames een boeket aanboden. Achter eenvolgens spraken dokter J. L. J. Bruynzeel, voorzitter van het Groene Kruis. afd. Wissenkerke, mevr. Bruynzeel-Schuurinek. namens de le den van het Groene Kruis en mevr. 't Hart namens de leden van het Groene Kruis in Kamperland. Na mens het bestuur van het Groene Kruis voerde de heer A. J. v d. Maas het woord. Dokter V. 't Hart uit Kamperland, G. van Hekken, namens de E.H.B.O. Wissenkerke en mevr. T. de Loof-de Wild bedankten zr. Weststrate eveneens voor haar werk zaamheden. Goede woorden spraken ook nog burgemeester J. van Halst van Wissenkerke. dokter I-I. Jansen van Kortgcne en J. Rcmijnse namens de kring Noord-Bevel and van dc E.H. EO. In haar dankwoord feliciteerde zr. Weststrate het Gvoene-Kruisbestuur met het nieuwe wijkgebouw en wen ste zij een ieder het beste in het bij zonder zr. Koster, die haar taak nu had overgenomen. r xaroens Voor het ie Bergen op Zoom gehou den middenstandsexamen slaagden de heren Adr. den Braber Pz. en Adr. den Braber Mz. uit St.-Philipsland. Bij het in Bergen op Zoom gehouden examen voor het middenstandsdiplo ma slaagde de heer Jan Neele uit Sirjansland. De heer Jan Niouwersteeg uit Bruï- nisse is te Bergen op Zoom geslaagd voor het examen middenstandsdiplo ma met lof. De heer P. C. Ambachtsheer, tech nisch hoofdambtenaar le klasse bij de Gasmaatschappij Midden Zeeland te Goes, slaagde te Rotterdam voor het examen register-ingenieur. Bij de examens van de Eerste Neder landse Modevakschoolvereniging „Ensaid" zijn te Breda, geslaagd de volgende dames: voor coupeuse-leid ster: A. v. Sparrentak, Koudekerke; voor coupeuse: L. Maljaars, Sou burg; voor costumièru: B. Joosse, Nw.- en St.yJoosland. R. Munter, Veere, L. Cevaal, Meliskerkc, M. dc Voogd, Vrouwenpolder, K. Wisse, Serooskerkc. L. v d. Gruiter, Sou burg, B. Jobse. Koudekerke, L. dc Visser en J. Oreel te Middelburg. Te Breda slaagde voor het diploma costumière mejuffrouw T. Breyer te Vlissingen. Aan de technische hogeschool te Delft slaagde voor het kandidaatsexamen voor bouwkundig ingenieur. P. A. Be rends te Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1961 | | pagina 4