Tegen zorgenkindje van justitie 12 maanden gevangenis geeïst J. LODDER NAM AFSCHEID ALS DISTRICTSBESTUURDER C.M.B. TOELATINGEN-BEVORDERINGEN AAN H.T.S. TE VLISSINGEN EXAMENS EN BEVORDERINGEN RUYTERSCH00L VLISSINGEN GESLOTEN PROVINCIALE ZEE U-W SE COURANT ZATERDAG 22 JULI 1963 RECHTBANK MIDDELBURG Machinist uit Oudelande stal 8000 peseta's en 12 sloffen sigaretten EIGENLIJK NOG KINDEREN. Zo zouden de machinist W. V. uit 'Oude lande en de leerling-machinist J. C. W. uit Vlissingen beschouwd moeten worden. Beiden net negentien jaar oud, maar de feiten, waarvoor zy zich vrijdagochtend voor de meervoudige strafkamer van de rechtbank te Mid delburg hadden te verantwoorden, hadden niets met kinderspel te maken. Beiden stonden terecht wegens diefstal: de macliinist uit Oudelande, omdat hij zich wederrechtelijk 8000 peseta's en 18 sloffen sigaretten had toege- eigend en de leerling-machinist voor de diefstal van rond 1200. Feiten die er niet om logen en die beiden op nog jeugdige leeftijd voor de rechtband brachten. Wat de leer ling-machinist betrof was dit mis schien niet zo verwonderlijk. Hij was altijd al een zorgenkindje van dé ju stitie geweest. Maar voorheen was liet gezien zijn leeftijd steeds bij de kinderrechter gebleven die, zoals de waarnemend president van de recht bank, mr. B. S. Sieperda, zei: „een hele hoop geduld met de Vlissinger heeft gehad". Thans was de leerling machinist de kinderrechter echter ontgroeid en kreeg hrj de volle ver antwoordelijkheid voor zijn misstap te dragen. Deze bestond uit het in breken in een pand van een drank handelaar te Middelburg- waar hij de kassa leegde. Dë buit: rond 1200. De dag: 17- jurii. preèies zijn negen- tiende verjaardag. Van het geld kocht de leerling-machinist kleren en maakte hij goede.sier in cafés, tot hij werd opgepakt. Toen was het uit en dat de machinist zelf van de ernst van zijn misstap was doordrongen, bleek wel uit zijn opmerking: „nu is alles kapot". Kansen genoeg Hiermee was de officier van justitie, mr. A. W. Rosingh, het echter niet eens. „Verachte ïs nog jong en heeft nog kansen genoeg om zich beter te gedragen", zei hij. Wél'achtte de of lij-, cier het noodzakelijk, het verdachte goed duidelijk te maken, dat het nu anders moest. De eis luidde twaalf maanden gevan>- genis met aftrek van voorarrest en van de resterende straf bovendien nog drie maanden voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar. Ook vor derde mr. Rosingh. dat verdachte on der toezicht van het Genootschap tot Reclassering zou worden gesteld. De raadsman, mr. H. Bruin, ver zocht de rechtbank in zijn pleidooi de grens tussen de voorwaardelijke en onvoorwaardelijke straf 'iets €e yen- schuiven. Als verdachte eèri grotere voorwaardelijke straf- krijgt, zal dit een rüggesteuntje voor hém zijn zich voortaan van misstappen af te hou den. zo betoogde hij. Of de rechtbank het hier mee eens is hoort de Vlissin ger woensdag a.s. als uitspraak ge daan wordt. Dronken Diefstal aan boord van een schip was het feit, dat de officier van justitie, mr. T. Lebret, de machinist W. V. uit Oudelande had ten laste gelegd. Uit het manschappenverblijf had V. van een collega 8000 peseta's weggeno men en uit de kajuit van de kapitein 18 sloffen sigaretten, die hij wilde verhandelen. V. liep echter tegen de lamp en als enige excuus kon hij aan voeren, dat hij die dag dronken was. Maar dit. laatste wimpelde mr. Sie perda weg: „Je niag wel wat hebben opgehad, maar je wist drommels goed alles te vinden". Ook over het verleden van de 19-ja- rige machinist was de rechtbank niet zo te spreken. Mocht hij misschien minder dan de Vlissinger. in aanra king zijn geweest met de justitie, toch had hij heel wat oneerlijkheden op zijn naam, zoals uit de stukken werd aangehaald. Verdachte nam het echter niet zo ernstig op. Wel luisterde hij aandach tig naar het requisitoir van mr. Le bret. die het bestelen van een mede- Examens instituut voor tecbn. opleiding Vlissingen Aan hef instituut voor technische op leidingen in Vlissingen behaalden de navolgende leerlingen het getuig schrift van de V.T.O.-cursus: J. Adriaanse, Middelburg: A. D. An- thoniase. Vlissingen: A. Boogaard, Middelburg: J. de Bree, Vlissingen; M. J. Contant. Colijnsplaat: J. J. Gecrse, Serooskerke; J. M. Huige, Souburg;. B. Mcliefste, Middelburg: J. Melse. St.,-Laurens; J. Minderhóud, Westkapellc: B. J. A. Pletjte, Vlissin gen; M. Poulisse, Vlissingen: J. J, Siereveld, Arnemuiden: P. Steenaard, Vlissingen; C. P. Suurmond. Middelt burg en H. Verton *e Middelburg. KERKNIEUWS NED. HEKV. KERK. Beroepen te Jaarsveld J. N. de Raad, kandidaat te Hei- en Boeicop; beroe pen door de generale synode als pre dikant voor buitengewone werkzaam heden vlootpredikant) A. L. van Melle, kandidaat te Goes; benoemd tot voorganger van de herv. evange lisatie te Hogezand-Sappemeer M. H. Boogert, vicaris te Schéveningen. CHR. GEREF. KERKEN. Beroepen te Eemdjjk J. Kievit, kan didaat te Apeldoorn: te Woerden H. Biesma, kand. te Lisse Bedankt voor. Nieuwe-Pekela P. N. Ribbers te Noordscheschut. schepeling bijzonder kwalijk vond en „om het heel duidelijk en scherp te zeggen" vier maanden gevangenis met aftrek vorderde. Glimlach Een glimlach was de enige reac tie van de machinist en toen een enigszins verbaasde mr. Sieperda vroeg: „valt het nogal mee", ant woordde V. breeduit lachend: „ja". Een enigszins ongewoon antwoord voor een verdachte, dat zijn raads man, mr. W. K. H. Dieleman, echter niet van zijn stuk bracht. Deze wees er in zijn pleidooi op, dat een rap port over verdachte ook melding maakt van enkele positieve dingen. Maar volgens de raadsman ontbreekt het de machinist aan leiding. Naar zijn mening diende de straf dan ook zo te zijn, 'dat verdachte na het uit zitten opgevangen wordt. Ook in deze zaak bepaalde mr. Sieperda de uit spraak op woensdag a.s. TIJDENS RECEPTIE IN VLISSINGEN Velen spraken vol lof over zijn werk Tijdens een receptie in het Strandho- tel te Vlissingen heeft de lieer J. Lod der vrijdagmiddag afscheid genomen als districtsbestuurder van de Chris telijke Bedrijfsbond voor de Metaal nijverheid en elektronische industrie in het district Zeeland. Velen uit de kringen van de christelijke, vakbewe ging waren on deze receptie aanwe zig. Zoals hekend verhuist de heer Lodder binnenkort naar Amsterdam, waar hij administrateur wordt van de C.M.B. Velen spraken in lovende bewoordin gen over het werk van de scheidende districtsbestuurder. De heer A. Peters voorzitter van de Christelijke Metaal- bedrijfsbond, zei onder meer, dat du heer Lodder veel heeft gedaan aan de integratie van de werknemers in de ze streek. Hij maakte verder gewag van de vriendschapsbanden, die tus sen de heer Lodder en velen uit de De heer H. Beenhakker schetste de vele functies, die de scheidende be stuurder tijdens zijn verblijf in Zee land heeft bekleed. Hij dankte hem voor de prettige samenwerking. Na mens de Stichting Christelijk Tech nisch Onderwijs in Zeeland,' de Pro testants-Christelijke Lectuurraad en de Centrale Plattelandsbibliotheek allen instellingen waaraan de heer Lodder heeft medegewerkt bood de heer Beenhakker hem een boeke bon aan. Namens de collega's van de Protestants-Christelijke Vakbeweging overhandigde hij hem een Icoslamp. Tijdens een receptie in het Strandho- tel te Vlissingen heeft de heer -J. Lod der vrijdagmiddag afscheid genomen als districtsbestuurder van de Chris telijke Bedrijfsbond voor de Metaal nijverheid en de elektronische indus trie in het district Zeeland. Op de fo to: de heer en mevrouw Lodder be- ivonderen een koperen pul, die de scheidende bestuurder bij deze gele genheid kreeg aangeboden. (foto P.Z.C.) Vrouw bij botsing in Drachten gedood De 45-jarige mevrouw G. Nieuwen- huis-Rinsma uit Boornbergum, moeder van zes kinderen, is gister middag bij een verkeersongeluk in Drachten om liet leven gekomen. De. personenauto! waarin zij mee reed, kwam op een wegkruising in botsing met een vrachtauto met aan hangwagen, geladen met twintig ton stenen, De bestuurder van de perso nenauto, de 58-jarige veehouder S. van der Meulcn, eveneens uit Boorn bergum, weid zwaar gewond. K.N.V.B. wil protesten in eredivisie afschaffen Zaterdag 5 augustus komt de sectie betaald voetbal in een buitengewone algemene vergadering in Amsterdam bijeen. Drie punten van de agenda zijn van bijzonder belang: Een voorstel tot het afschaffen van de protesten in de eredivisie; Voorstellen tot reglementswijziging in verband met het invoeren van jeugdcontracten en het vastsiellen van een jeugdcompetitie betaald voet bal; De promotie-degradatieregeling 1961- 1962. In K.N.V.B.-kringen verwacht men van een aantal verenigingen sterke oppositie tegen de sanering waarin men zoals bekend met ingang van het seizoen 1962-1963 wil komen tot dc verhouding: 16 eredivisie-elftal, 16 eerste divisie elftallen en 2 maal 16 tweede-divisie-elftallen. Het K.N.V.B.-bestuur is van mening dat de promotie- en degradatie-rege ling die aan deze sanering ten grond slag ligt, als zaak van competitie indeling een bestuursaangelegenheid is. De oppositie stelt echter, dat het een kwestie van reorganisatie is. waarin de algemene vergadering zal moeten beslissen. Juniorencompetitie De juniorencompetitie kring Bergen op Zooni-Tholen is afgewerkt. In af deling A klas II waren de resulta ten: Tholense Boys 2-Dosko 8 45; Vosmeer 4-M.O.C. 7 15; Tholense Boys 2-M.O.C. 7 22; Tholense Boys 2-Steenbergen 4 12; Tholense Boys 2-S.C.W. 4 3—0. S.C.W. werd in deze klas kampioen, Tholense Boys werd 3e met 12 punten. Vosmeer 4 bezet te de onderste plaats met 4 punten. In afdeling B.. klas I. speelde Smer- dïek 3 tegen S.C.W. 5. De uitslag werd 101. Smerdiak 3 verloor met 1-—7 van Nieuw-Borgvliet. In deze klas werd M.O.C. 8 kampi oen met 27 punten. Smerdielt 3 ein digde als 5e met 11 punten. |[!!|ll||ll!l!lllllllllll|lllll|ll|ll||||||||illlllllllllllllllf||||||||||||||||||||||lllip De douche „schonk" j een biertje §1' In het'Cricket Ground Hotel té M H Melbourne had men de gewoon- te de bierleidingen te reinigen door ze met de waterleiding- buis te verbinden die ook de M douches van het hotel voedt. H Ook dezer dagen deed men dat, doch vergeten werd de normale H toestand te herstellen. Het lot beschikte zo dat de waterlei- H ding in de wijk werd afgesloten wegens reparatiewerkzaamhe- den. Een en ander had tot ge- volg dat de douches in plaats van water bier gingen leveren, n H Hoewel maar enkele van de ruim twintig gasten zeggen M van de douche gebruik te heb- H ben gemaakt, heeft de directie berekend dat zij bijna 200 liter ff van het beste bier heeft ver- H speeld. n iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii „In de tijd dat U hier was kwam ccn belangrijk project tot stand", zo zei de heer Ch. J. Gillissen Verschage, die hiermee doelde op de sociale werkplaats. I-llj voerde het v/oord na mens de advies-commissie van hel Gewestelijk Arbeidsbureau en als voorzitter van de commissie voor de gemeentelijke sociale werkvoorzie- ningsregeling voor handarbeiders. Namens eerstgenoemde commissie bood hij de heer Lodder een srammo- foonplatenbon aan. Namens de ande re commissie overhandigde hij een koperen pul, vervaardigd in de so ciale werkplaats. De heer Th. de Geus sprak namens de Algemene Nederlandse Mctaalbe- drfjfsbond en de r.-k. metaalbewer- kersbond „St.-Eloy". Ook hij had vele waarderende woorden voor I et werk van de heer Lodder. Hij overhandigde de scheidende districtsbest"urder een bijzettafeltje. In zijn dankwoord betoonde de lieer Lodder zich verheugd over de vriend schap, die hij had ondervonden van zijn Zeeuwse collega's Hij meende, dat het zijn plicht was om mee te werken aan het welzijn van ile men sen in de bedrijven. Dc toelatingen en bevorderingen aan de hogere technische school in Vlis* singen zien er als volgt uit: Geslaagd voor het toelatingsexamen tot de schakelklasse: J. J. Geersc Serooskerke, M. J. Kasse Arnemui den, B. Meliefste Middelburg, G. C. Melio Driewegen, J. Minderhóud Westk^apelle, J. C. v. Oost Wilhelmi- nadorp, J. C. Quist Oostburg, J. J. J. Sonke Nieuwland, C. P. Suurmond Middelburg. Afgewezen: geen. Bevorderd van de schakelklasse tot de le klasse van de h.t.s.: L. van de Bosse Gapinge, C. Cjjsouw Souburg, W. C. Geuze en N. A. G. v. Giezen Middelburg, G. Huigen Schoondijke, L. Jobso Domburg, H. M. Kindt Westdorpe, W. E. Kolff Vlissingen, L. A. Louws St.-Laurens, M. Nijase Baarland, A. M. v. d. Plas- Proiect se en M. J. v. d. Plasse Oostburg. H G. A. de Ru Middelburg. R. J. Ver dam Vlissingen, C. Vreeke Domburg. Afgewezen:"2 leerlingen. Bevorderd van de le naar de12e klasse a I'd, werktuigbouw.fcuhde: P. C. Crusoii Breskens, P. Dieleman Axel, J. Driedijk Baarland, A. G. den Exter Vlissingen, G. W. R. Froyen Middelburg, H. F. Gomes Arnhem, F. K. Hamelink Zaamslag. G. Hogeste- ger Goes, J. A. Kant Maassluis, J. Lipjes Sluiskil, J. Marijs Middelburg, L. M. Murk Zierikzee, M. M. Roth Sluis, T. Seus en A, S v. d. Vijver Breskens, M. J. Wattel Middelburg, H. de Widt Amersfoort. J. Willeinsen Middelburg. J C. Wisse Heinkens- zand. P. van Zweeden.Vlissingen.. Herexamen: 3 leerlingen, - Afgewezen: 7 leerlingen. Bevorderd vande 2e naar de 3e kl. afd. werktuigbouwkunde: P. J. Arendse Souburg, A. J. Boogert Borssele, W. Boot Duivendijko, A. A. Brakman Nieuw.vjiet. T. J, C. L. Cau- wels Aardenburg, C. J. Contant Co lijnsplaat, N. H. F. Gommers Vlis singen, W. H. J. Goossen Kloetinge, A. R. Harkink Emmastad (Cur.).'A. v. d. Heijden Koudekerke, C. D. Kay- ser Zaamslag, L, Klaassen Terneu- zen, W. Louws Zputelande, ,C. P. van Luyk Brouwershaven, A. J. M. Meert Sluiskil, W. H. M. Modde Oostburg, A. Muliié Wissenkerke (Kamperl.), L. Polvliet Middelburg, T. A. M. Rootsaert Aardenburg. J. Schijf s- Gravenpolder, G. Taal Middelburg, M. G. Telle Zonnemaire, C. Ton Seroos kerke, P. J. Vasseur Cadzand, P. Vrolijk Vlissingen, K. P. M. v. d. Vijver Sluis, C. J. Zwartepoorte, 's- Gravenpolder. Herexamen: 5 leerlingen. Afgewezen: 6 leerlingen. Bevorderd van de le naar de 2e klas afd. elektrotechniek: M. A. Alewijnse, Vlissingen, N. van den Berg en W, den Engelsen Mid delburg, T. W. M, van Ginkel Vlis singen, P. J. de Groene. R. F. Jong- bloets en A. J. Schipper Middelburg, J. H. P. Tijssen Terneuzen, A. v. Wendol de Joode Middelburg, J. J van Willegen. Goes. Eevorderd van de le naar de 2e kl. afd. weg- en waterbouwkunde: P. Bakker en S. P, Barrevoets Goes, J. J. Bossohuart Wolphaarlsdijk. W. J. de Bruyn Terneuzen, F. Duynliou- wer Kloetinge. L. Gilde St.-Laurens, P. van Keulen Middelburg, J. Kie- wiet Vlissingen, W. A. Kloet Nw,- en St.-Joosland, A. C. Lodoer Vlissin gen, W. E. J. J. Maenhaut lJzendij- ke, C. de Nooyer Breskens, P. A M. Pieters, S. H. Tamminga, en M. J. J. Torbyn Goes, J, J. van Tuinen en H. Zeilmaker Middelburg. Herexamen 1 leerl. Afg. 6 leerlingen. Bevorderd van de 2e naar de 3e kl. afd: weg- en waterbouwkunde: J. J. de Bert Vlissingen, H. W. de Bie Goes, L. J, de Boer Vlissingen, A. de Buck Biggekerke, J. B Üuyse Goes, H. Geldof Serooskerke J, D. Holleman Oostburg, J. Janse Kats, A, J. Jansen Vlissingen, A. J. Mar tens Hoofdplaat, J. J. C. Mol Hoede- kenskerke, P. N. de Regt Heinkens- zand, J. Remijnse Oudelande, W. Rouffaer Middelburg, J. van Son, Vlissingen, P. A. Vervaal Souburg, J. H. Viergever Wolphaartsdijk. Afgewezen: 5 leerlingen. Aan de „De Ruyterschool" te Vlissin gen ontvingen de volgende leerlingen de volgende getuigschriften: Getuigschrift B.S.: W. F. Alderlieste, Oostburg; C. Bou- man. Wijk en Aalburg; P. L. Brounts, Doorwerth; S. J. Chiu Hung, Parama ribo: F. G. M. van Dongen, Aarden- burg: H. J. Donner. Paramaribo; P. J. Engels, Eindhoven; L. J. M. Fabry, Maastricht; P. C. J. M. van Heesch, Tilburg: R. E. Hoogakker. Heer (L.); I. de Jonge, Nieuw- en St.-Joosland; P. Leenheer. Hoogvliet; A. C. J. T. B. Lemmens, Eindhoven; P. Mondeel, Amsterdam; Z. Pessireron, Gvoede; H. van Rijn, Breda; A. Salofné, Vlis singen; H.' Smit. Baarn; A. R. M. v. d. Sneppen. Terneuzen: J. T. A. Sonder- man. Heemstede; A. Verwoerd, De Bilt; W. R. Wong, Paramaribo. Getuigschrift A.M.: B. van Amelsvoort, Den Haag; P. G. Amersbeek. Heiloo (N.-H.): C. Bal, 's-Gravenpolder: D. van Dijk, Den Haag: A. R. v. Eibergen Santhagens. Den Haag; J. F. M. Feijen, Noord- wijk; R. Geiger. Hilversum; J. M. Jasperse, Sluiskil: J. P. K. de Korver, Rotterdam; W. Ottenhof, Oosterhout; H. R. v. d. Maagdenberg, Haarlem; J. V. P. M. van Mechelen. Bergen op Zoom; F. de Nooijer, Arnemuiden; W. K. Olt. Den Haag: R. K. Pongo. Manokwari (Nw.-Guinea)M. P. Rit- ter. Rotterdam: W. R. van Roosmalen, Boxtel: J. E. Smit, Krinmen aan de Lek; S. P. J. Snoep. Oud-Gastel; T. J. Stierum, Voorschoten; F. J. R. Strui ken. Curacao; F. J. M. Tempelman, Bergen op Zoom; R. H. W. Uijlen- broek, Vlissingen: H. Verburg. Koude kerk aan den Rijn; H. T. A. Verhoef, Nijmegen; L. W. Warman. Vlissin gen; B. W. Jongsma, Bunnik. Getuigschrift B.M.: K. L. J. Aertssen. Bergen op Zoom; A. Bakelaar, De Lier; R. Bouckaert, Haarlem: H. J. Broerse, Den Dolder; H. H. Claes, Bergen op Zoom; J. M. Ernst. Nijmegen; F. L. Haverman. Amsterdam: G. P. Hoogeveen. Leiden: J. W. Kassenberg. Oldenzaal; J. van der Neut. Ouderkerk aan de Ainstel; J. Pasveer. Rijswijk (Z.-H.): P. Vcr- hage, Leidschendam; H. W. M. Veu- gelers. Venlo; B. R. Wasterval. Leeu warden; W. Westerhof, Nieuwer Am- stel; E. Aanen, Hoornaar; A. A. Baars. Den Haag: T. A. H. Bakker. Zwolle: J. N. P. Biiehner, Nijmegen; R. Bijsterveld. Den Haag; Dekkers. Arnhem; W. F. G. van Dijk. Den Haag; R. W. Faatz, Rijswijk (Z.-H.): P. F. Feleus, Kattendijke; N. Filius, Aalsmeer; P. Geertse. Koudekerke: W. C. Geistdörfer, Hollandse Rading; R. G. Jutte, Leerdam: J. J. Koeman. Limmen; E. Koopman. Culemborg; N. I. P. van der Meulen. Musselka- naal: C. D. van de Peppel. Luntcren; B. Spits, IJmuiden: H. B. Wiersma, Sellingen; C. J. T. Baarslag. Amster dam: L, C. Biesheuvel, Vierpolders; R. D. Bleeker, Amsterdam; J. J. G. Bonte, Nijmegen; I. S. Figee. Vlaar- dingen; M. M. E. Gieskes. Stiphorst (N.-B.)E. P. D. R. de Graaf. Roer mond; J Haeck, Bruinisse; F. Hoog- strate. Middelburg; J. Huisman. Ter neuzen: W. R. van der Jagt, Surina me; J. P. Kalkman, Curaqao: J. Kom- mers, Middelburg; J. Kruijsse. Ter neuzen: H. W. M. Lulterman. Gorin- chem; F. W. Marmelstein, Roosen daal; H. T. Mellegers. Rotterdam: W. P. J. Oosterbaan. Breda; P. G. M. Rei vers, Arcen (L.); A. L. Roelse, Vlis singen; F. F. M. Scheren. Utrecht: J. Smid, Den Haae: B. Sfalp. Bussum; H. T. Smith, Zutphen; H. C. van der Weijde, Rotterdam. De volgende leerlingen slaagden voor het overgangsexamen van het eerste naar het tweede studiejaar: Stuurmansleerlingen A.S.I.: R. C. van Beusichem, J. Blanken, A, de Jager, R. C. Kemper, A. G. Koeken, P. A. Sonke, H. A. M. Verkuijl, C. W. Mol. J. B. van Oosten, J. A. F. Saenen, E. J. P. Könïg, A. Minneboo. W. A. P. Vervest, B. G. P. van Vliet. Stuurmansleerlingen B.S. I-A.: F. F. Ates. P. E. T. Beretta, G. J. v. d. Berg, C. Bevelander, H. C. J. Breur- kens, J. P. J. v. d. Broek, H. A. H. Ch. Bruijnen, B. Dinger, P. A. Doense, A. D. van Driel, F. van Heest. F. M. Janssen, J. M. Kievit, J. G. M. M. Knuvers. Stuurmansleerlingen B.S. I-B.: van L: Noordhoek, H. W. Persoon, A. P. J. Raats, W. O. G. Remerij, A. P. Risseeuw, F. J. Roe- lofsen, W. H. Rijksen, N. J. M. Sluij- ter, R. J, Smit," M. R. van Stappen, J. A. Tazelaar, D. C. Vermeulen, A. P. Wetzel, J. C. van Wieringen, A. P. M. de Wildt, J. Wouters. lladiotclcgrafistcn I: H. F. J. Eerkemcijcr, E. A. Brunner, W. F. Cocnen. R. Goosens, J. Hirdes, J. Maas, S P. Minderhóud. C, van Noppen, M. S. K. Oggcl, .J. M. v, d. Suilden, J. A. van der Sluijs, J. F. M. l\ Spiert», P. J-1- F. M. Um'mels, C. J. Wil te veen. Lccrljiig-tichcciisivcrktuigkundigeii A.M. I: J. P. Bais. M. Beekhuizen, C. G. Buis, V. Doornik, W. Frieling, S. D. de- Haas, G. B. v. Heijningen, J. M, J. Kockelkoren, C. F. A. H. Onvlee. J. J. Slabbekoorn, F. A. M, v, Straalen, A. C M, v. Trier, C J. de Zwart. Lcerling-schcepKwcrUtiiigkiindigen B.M. I-A (OprO): F. C. Apontoweil, P. M. Coenders. H. A. v. Egeraat. R. P. Geervliet, P G. Groeneweg, A. A. van der Heul, H. P. Ingwersen, W. M. v. d. Koeve ring, T. Middelkoop, E. B. Saalmink, W. C. C. R. Stappers, H. dc Vries, N. Vrij, J. C. Wichmann. Leerling-scheepsHcrktuigkundigcn B.M. L-B.? J. P. van Boven, J. van Doöi-ne, J. L.' A. van der Ham, C. W. H. V. I-Iolt- huysen. R. Kamphuis. J. P. Klarenaar, A. J. de Koster, F. M. C. Kramers, P. L. C. de Kunder, P. L. Kuzee. H. N„ Ch. M. Th. Luijk. J. J. A. Marttin.' A. J. Meisner. J. H. S. v. d. Pas. J. W. Renshof, Ch. van Spronsen, C. F. von Stein, W. C. Treurniet, E. J. B. Ver schuren, H. A. E. Wenas, J. Wesse-' lius, M. Zibotics. Leerling-seheepswerktuigkundigen B.M. I-C.: J. Balder, A. J. M. Boelaers, A. K. Bok. R. Ch. Denker, J. Heinis, A. A: J. M. Kerkhof, H. G. Kivits, J. dc Konink,-J. R. W. Mouthaan, J. J. van n a NTi-il-i^Ff T Th rlo Rnnflo Muiken. C. P. Nijhoff, J. Th. de Roode, A. Scheer, P. Slingerhand, C. D. de Smit, P. J. Versprille, A. G. P. Wel ters. Nagekomen advertenties. Met grote droefheid geven wij U kennis van het overlijden van onze lieve man en va der. broeder, zwager en oom, de heer JACOB HAVEKHOEK op de leeftijd van bij na 53 jaar. Wemeldinge: E. Havcrhoek- van Kleunen. Jan en Lenie. Meintje en Johannes. M. van Kleunen. Familie Haverhoek. Fam. van Kleunen. Wemeldinge, 21 juli 1961. Wilhelminastraat 10 De begrafenis zal plaatsvinden op dins dag 25 juli a.s. op de algemene begraaf plaats te Wemeldinge. Vertrek sterfhuis 12.30 uur. Geen bloemen. Heden overleed, zacht en kalm, geheel on verwachts, onze lieve man. vader en groot vader, GOTTLIEB WILLEMS echtgenoot van ANNIE LEONIE KLARING VAN BEERENBERGH op de leeftijd van 64 jaar. A. L. KlHring van Beerenbergh. Amsterdam R. H. Willcms. Vlissingen: W. Willems. Californië: J. Willems- de la Rambelje. Peggie. Vlissingen, 21 juli 1961. Kasteelstraat 82. De begrafenis zat plaatshebben op maan dag 24 juli a.s. Ver trek Kasteelstraat 14 uur. (leden overleed onver wachts in het rusthuis „Ter Mantelinge" in de ouderdom van 80 jaar onze lieve stief moeder en tante PFETERNELLA DE VOOGD weduwe van HUBRECHT BRAND Namens de familie: W. Brand, executeur testamentair Domburg, 21 juli 1961. In plaats van kaarten Nog onverwachts over leed zacht en kalm on ze lieve moeder, be huwd-, gróót- en over grootmoeder, WILLEM IN'A DINGE MANSE geboren JOBSE in de gezegende ou derdom van 87 jaar. Namens de familie: G. DingemaiiBC, Leliestraat 36, Middelburg. Middelburg 21 juli 1961. De begrafenis zal plaatshebben maandag 24 juli a.s. Vertrek van het sterfhuis 12.00 uur. Wegens sterfgeval maandag 24 juli a.s. de gehele dag BLOEMISTERIJ REIJERSE Willem Zelleweg 33 Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1961 | | pagina 4