Een maand gevangenisstraf voor bedreiging met doodslag geëist AMERIKAANSE OFFICIEEL AMBASSADEUR IN ZEELAND RAAD GOES ZAL OPRICHTING SPORTSTICHTING BESPREKEN UITSLAGEN TOUR DE FRANCE PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 15 JULI 1961 RECHTBANK MIDDELBURG EEN MAAND GEVANGENISSTRAF HEEFT de officier van justitie, mr. A. W. Rosingh vrijdagochtend voor de meervoudige strafkamer van de rechtbank te Middelburg, gepresideerd door mr. P. van Empel, tegen de opzichter F. W. van der H. uit Sluiskil geëist. De opzichter was ten laste gelegd, dat hij op 26 maart j.l. in de Nieuw Neuzenpolder onder de gemeen te Tcrneuzen opzettelijk gepoogd had Ph. E. O., eveneens uit Sluiskil, van het leven te beroven, althans opzettelijk zwaar lichamelijk letsel toe te brengen. Subsidiair was ten laste gelegd, dat verdachte O. met doodslag, althans met zware mishandeling had bedreigd, welk laatste feit de officier alleen bewezen achtte. lings langs de wagen van Ph. E. O. gezoefd toen deze juist wilde instap pen. „Slechts door zich tegen de auto aan te drukken had hij zieh kunnen redden", zo vertelde een verontwaar digde O. tegen de rechtbank. Auto reed rakelings langs instappende chauffeur Angst en schrik speelden in deze zaak een belangrijke rol. hoewel het volgens de opzichter eigenlijk niet zo erg was geweest. Maar hierin wist hij de rechtbank niet te overtuigen. Daarvoor waren de verklaringen van de getuigen a charge te duidelijk en leek het optreden van de opzichter meer thuis te horen in een spannend detective-verhaal, dat in de Nieuw Neuzenpolder zijn climax vond op een smal polderweggetje. Op 26 maart was verdachte hier na een hengel- wedstrijd met zijn personenauto rake- Diploma's uitgereikt in techn. school Oostburg Vijftig jongens hebben vrijdagmid dag in de technische school in Oost burg hun getuigschrift in ontvangst genomen. Op het verslag van deze bijeenkomst komen wij nader teryg. De geslaagden zijn: Een getuigschrift smeclen-bankwer- ken ontvingen: I. Aalbrcgtse, Zuid- zande; H. Abbink, Oostburg; H. Blaakman, Sluis; J. v. d. Broccke, Brcskens; E. v. Ecke, Aardenburg; J. v. Eyck, Oostburg; P. de Feyter, Oostburg; J. cle Gardeyn, Oostburg; R. Heyboer, Zuidzande; A. Hogerhei- de, Sluis; J. Huigh, Schoondljke; L. Kayser, Oostburg; J. Kolff. Aarden burg, W. Leenhouts, Hoofdplaat, J. de Maertelaere, IJzendijke; R. v. Op- dorp, IJzendijke; A. de Pooter, IJzendijke; G.'Pijcke, Hoofdplaat; I. Riemens, Bresltens, J. Steyaert, Groedc; J. Sudeyn, Hoofdplaat; P. Sutin, Hoofdplaat; F. Verduyn, Ka- pelle, A. v. d. Walle, Cadzand, F. Willems. St.-Kruis. Het getuigschrift landbouwwerktui- genherstellen ontvingen: J. F. Dey, Oostburg; E. Dierikx, Sluis; W. Dhondt, Aardenburg; J. Faas, Cad zand; R. la Gasse, Nieuvvvliet; J. de Groote, Groede; W. v. Hermon, Aar denburg; J. Overmeire, Schoondijke; M. Pladdet, Biervliet; B. de Poorter, Hoofdplaat; A. Rabout. Sluis. Een getuigschrift kopklas landbouw- werktuigenherstellen ontving: W. Al- laart. Cadzand. Een getuigschrift timmeren ontvin gen: J. Boer jan. Oostburg; F. Boone, Oostburg; A. v. d, Broecke, Brcs kens; J. Fondse, Oostburg; G. Fond- se. Oostburg; P. Gernaert, Hoofd plaat', J. Hoefnagel, Breskens; G. Hubregtsen, Waterlandkerkje; G. Jansen. Schoondijke; P. Mabclis, Cadzand; A. Scheltens, Oostburg; B. v. Vooren, Oostburg. Uitreiking getuigschriften aan Terneuzense u.t.s. In de uitgebreid technische school voor Zeeuwsch-Vlaaudcren te Ter- neuzen, heeft ir. V. Gena vrijdagmid dag acht leerlingen, die lain prak tisch leerjaar hadden afgesloten, liet eindgetuigsehrift uitgereikt. Dertien leerlingen uit de afdeling werktuig bouwkunde en 9 uil de afdeling elek trotechniek ontvingen een voorlopig getuigschrift. Bijzonder verheugen de resuitaten, zo zei ingenieur Gena tot de leerlingen en genodigden, waaronder bestuursleden, gecommit teerden, leraren en ouders. Verder sprak hij zijn voldoening uit over het feit, dat dit jaar verscheidene leer lingen te kennen hebben gegeven over te willen gaan naar de h.t.s. en de school voor leraren in het nijver heidsonderwijs. Ingenieur Gena besloot zijn speech tot de aanwezigen met het uitspre ken van zijn waardering tot direc teur en leraren en een woord van dank aan het Terneuzense gemeen tebestuur voor de medewerking en prettige samenwerking. De directeur der Zeeuws Vlaamse u.t.s. de heer A. J. M. Vermeulen, zei ondermeer, dat de geslaagden bij zonder hard hebben moeten werken om dergelijke prestaties te behalen. Vooral de praktikanten hebben zijns inziens ..een meesterstuk moeten vervaardigen", waarbij hij doelde op de rapporten die zij regelmatig bij de school moesten indienen. Het stagejaar noemde hij met name belangrijk voor het verkrijgen van mensenkennis. Het contact met de schooi achtte hij daarom waardevol, omdat gebleken is, dat de pralUi- kantcn zich graag nog eens tot de school wenden voor advies. Uitdruk kelijk stelde hij dat het u.t.s.-diplo- ma een basis is. „De functies zullen jullie zelf moeten verwerven, daar zijn geen scholen voor". Naar zijn mening zal Zceuwsch-Vlaandcren de komende 10 a 20 jaren spectaculaire veranderingen ondergaan. waar door wellic' t al binnenkort werk te vinden is voor alle afgestudeerde u.t.s.-ers. Namens de praktikanten bracht de heer P. Cappendijk dank aan directeur en verder onderwijs personeel. Benoeming Tot leidster, tevens hoofdleidsler. van de neutrale kleuterschool te Sas van Gent, is met ingang van 1 septem ber 1961 benoemd mej. R. Lutcijn uit Zuidzande. Ruimte genoeg Volgens de opzichter was het echter niet zo erg geweest. „Elke andere wagen zou hij op eenzelfde wijze ge passeerd hebben" verklaarde hij. „Er was ruimte genoeg". „Dan wordt liet. misschien tijd uw rij bewijs in te nemen", repliceerde mr. Van Empel. „Er is natuurlijk iets ge beurd anders was men niet direct naar de politie gegaan". De getuige R. R. C. W. uit Sas van Gent, die met O. zou meerijden, ver klaarde dat hij de auto van verdach te had zien aankomen en net op tijd opzij had kunnen springen. Zijn broer die al in de auto zat, was van mening dat als O. zich niet tegen de wagen Duitse gasten Main-Taunus in Goes verwelkomd In „Het Schuttershof" te Goes heeft het personeel van de gemeente Goes vrijdagmiddag de Duitse gasten uit de Landkreis Main-Taunus verwel komd. Het ongeveer 25 man sterke Duitse gezelschap had de verre reis met personenauto's gemaakt. De Duitsers, die zondag de terugreis aanvaarden, maakten gisteravond een reis met de showboat. had aangedrukt hij zeker aangereden zou zijn. Zelf had de opzichter ook twee getuigen meegenomen. Inzittenden van zijn auto. die niets bijzonders was opgevallen. De 50-jarige J. J. F. uit Sluiskil verklaarde, dat de opzichter wel flinie gas had gege ven. maar dat het passeren nor maal was gebeurd. O. stond ge woon bij het portier van zijn wa gen. toen zij passeerden. Én ook de opzichter P. G. W. uit Sluiskil was niets bijzonders opgevallen. Wel haalde mr. Van Empel uit de stukken de opmerking: „Zo zou je iemand voor zijnrijden" aan. die W. na bet passeren gemaakt had en zoals deze bij het onderzoek door de politie was genoteerd. Maar volgens W. was dit meer bedoeld als een grap. „Het passeren ging normaal", hetgeen de president maar merk waardig vond, omdat er drie getui gen waren, die het anders verklaar den. De opmerking van W. noemde mr. Van Empel, maar een vreemde grappenmakerij. Volgens de getuige moest deze echter bekeken worden in het licht van reeds bestaande moei lijkheden tussen de opzichter en O. Bedreiging De officier van justitie achtte het pri mair ten laste gelegde, de poging tot doodslag of liet opzettelijk toebren gen van zwaar lichamelijk letsel, niet bewezen. Wel aelitte mr. Rosing be wezen, dat de ouzïcliter O. in die ma te bedreigd had, dat deze de indruk kreeg, dat het om zijn leven ging. Volgens mr. Rosingh was het polder weggetje smal, maar er bleef toch nog genoeg ruimte over om te passe ren. Daarom kon er naar zijn mening wel gesproken worden van bedrei ging. „Verdachte had wel degelijk de bedoeling gehad om O. bang te ma ken", zei hij. De eis hiervoor luidde een maand onvoorwaardelijke gevan genisstraf. Wat de mening van de rechtbank is, krijgt de opzichter pas woensdag 26 juli 's ochtends om elf uur te horen. Speciale interesse voor fruitteelt l»e nieuwe Amerikaanse ambassa deur in Nederland, dc heer John F. Ricc heeft gisteren met zijn echt genote een officieel „bliksembe zoek" aan Zeeland gebracht. Een bezoek dat neerkwam op een ken nismaking met de. commissaris der koningin, jhr. mr. A. F. C. de Ca- sembroot en een vluchtige con frontatie niet het Zeeuwse land. Zo snel mogelijk wil de ambassa deur de verschillende provincies leren kennen. „Niet alleen Den Haag is Nederland", meent zijn chef van dc ambassade-voorlich tingsdienst, mevrouw Patricia van Deiden. die als Amerikaanse een uitzonderlijk goede kennis van ons land en van cle Nederlandse taal heeft. De eerste bezoeken van dc heer Rice golden Zuid- en Noord- Holland, in verband met „memo rial day" was hij reeds in Limburg waarna Zeeland voor een officiële kennismaking aan de beurt kwam „Het zijn slechts korte visites", geeft dé ambassadeur toe, maar ze zullen door langere worden ge volgd. In Zeeland liggen voor de heer Rlce bijzondere interesse: zelf bezit hij in zijn woonplaats Gettysburg in het zuiden van Pennsylvania enkele boomgaarden die onder meer appelen vóórtbren gen. Zijn belangstelling gaat dus uit naar Zuid-Beveland, waar bij in september het fruiteorso zou willen zien. En dan is cr in Zeeland voor de Amerikaanse ambassadeur na tuurlijk nog een interessant ob ject: het Deltaplan. Alles krijgt echter een beurt bij oen volgend bezoek. Getroffen is de heer Rice in Zeeland door de landelijke rust en speciaal in Middelburg door de wijze waarop het centrum van de ze stad werd herbouwd en geres taureerd. Gisteravond nog stonden de ambassadeur in Den Haag een receptie en een diner te wachten, geen wonder dus dat zijn bezoek aan Zeeland slechts een „korte vi site" kon zijn. Ook niet verwon derlijk dat zijn leraar Nederlandse taal in Den Kaag zich er over be klaagt dat de ambassadeur wel lessen neemt maar geen tijd heeft om te studeren. Op de foto: ambassadeur John F. Rice bekijkt in de commissariska mer van de griffie te Middelburg het aandenken aan zijn bezoek van commissaris De Casembroot'. een exemplaar van hel lotoboel: Ontworsteld Land''. (Foto P.Z.C.) Aanbesteding chr. lagere school te Koudekerke Het architectenbureau irs. Rothui zen en 't Hooft N.V. te Middelburg heeft vrijdag te Koudekerke aanbe steed het bouwen van een 3-klassige christelijke lagere school met een woning, gelegen op een terrein aan de Tramsingel te Koudekerke. De bouw geschiedt voor rekening van het bestuur van de vereniging vogr bijzonder lager onderwijs op Geref. Grondslag. De uitslag van deze aanbesteding luidt als volgt: J. v. d. Linden, Vlis- singen voor f 149.978; J. W. Christi- aansen, Koudekerke voor f 150.740; firma P. de Visser en Zn.. Vrouwen polder voor f 151.500: firma De Buck en Schout. Middelburg voor f 152.400; D. v. d. Poel te Oudclande voor f 155.000; firma wed. Post cn Zoon te Vlissingen voor f 156.750; firma A. Poelman, Ritthem voor f 157.647; firma De Voogd en van Rooyen, Westkapelle voor f 15S.990; C. van Belzen, Middelburg voor f 159.000; P. Flipse. Koudekerke voor f 159.000; A. C. Haak, Souburg voor f 159.888; L. de Jong, Vlissin gen voor f 160.000. Drie adjunct-directeuren bij N.V. P.Z.E.M. benoemd Bij de n.v. Provinciale Zeeuwse Elec- triciteits-Maatschappij zijn met in gang van 1 juli j.l. de heren ir. H. Broekhoff uit Vlissingen en ir. R. Froyen uit Middelburg voorheen hoofdingenieur) en drs. J. K. de Jong uit Middelburg (voorheen secretaris der directie) benoemd tot adjunct directeur. Per gelijke datum is dc rang van hoofdingenieur toegekend aan de he ren ingenieurs M. A. L. Beun uit Zierikzee, J. Buitendijk uit Middel burg, J. A. M. Schoondenvoerd uit Vlissingen, H. Spiel uit Middelburg, R. A. M. Vis uit Tcrneuzen en H. E. van Wijngaarden uit Middelburg. KERKNIEUWS GEREF. GEMEENTEN Beroepen te Tcrwolde, Uddel en Waarde, L. Huisman, kandidaat te Zwijndrechtaangenomen naar Leer dam A. Kok, kandidaat te Rotter dam. die bedankte voor Aalst, Aag- tekerlte, Almelo, Benthuizen, Borssc- le. Emmelmoord, 's-Gravenpolder, 's-Gravezande-Naaldwijk. Klaaswaal, Kovtgenc, Meliskerke, Nieuwerkerk, Nijkerk, Opheüsden, P.illand Bath, VOORSTEL VAN B. EN W. AAN DE RAAD Algemeen bestuur zal circa 35 leden tellen B, en w. van Goes hebben de gemeen teraad het voorstel doen toekomen in zake het oprichten van een overkoe pelend sportorgaan, de „Stichting Sportbelangcn Goes". Bij hun voor stel hebben b. en w. de nieuwe statu ten gevoegd, die ten doei hebben dc organisatie van beoefening van sport en lichamelijke opvoeding nader te regelen. Een van de uitgangspunten van het college is geweest om in veel sterkere mate dan bij de huidige re geling het geval is, de zelfwerkzaam heid en de activiteiten van de in Goes gevestigde sportverenigingen te ac centueren. Het college erkent, dat voor de ge meente een taak is weggelegd om in het vlak van cle sport en cle lichame lijke opvoeding niet alleen regelend en coördinerend, maar ook stimule rend op te treden. Daarnaast is het college van mening, dat de sportver enigingen moeten worden ingescha keld bij de uitoefening van deze ge meentelijke taak en wel op een zo danige wijze, dat zij zich bewust zijn medeverantwoordelijkheid voor dit deel van de verzorging van het open baar belang te dragen. Het college wijst erop, dat cle taak van cle stichting zieh geenszins be perkt tot. hot beheer van sportvelden enz. De stichting heeft naar dc me ning van b. en w. een taak op bet terrein van de lichamelijke opvoe ding: het vormen van een orgaan van overleg en uitwisseling van denk beelden, het stimuleren en coördine ren van activiteiten der verschillende aangesloten verenigingen, en in het algemeen de sport en cle lichamelijke opvoeding te bevorderen. Statuten Uit de statuten blijkt, dat de Stichting Sportbelangen Goes zal bestaan uit een algemeen bestuur van ten hoogste 35 leden en een dagelijks bestuur van tenminste vijf leden. Het algemeen bestuur zal worden gevormd door een ver tegenwoordiger van elk der be langrijke sportorganisaties, die zieh uitsluitend of in hoofdzaak op het gebied van de lichamelijke op voeding bewegen, ten hoogste twee leden, die deze verenigingen niet vertegenwoordigen, tenminste één lid van het college van b. en w. en ten hoogste drie leden van de gemeenteraad en een door het college van b. en w. aan te wijzen gemeenteambtenaar. De algemeen bestuursleden, uit de sportverenigingen voortkomende, worden benoemd door b. en w. op suggestie van cle betrokken vereni gingen. Het algemeen bestuur kiest uit zijn midden een voorzitter en een secretaris, die tevens voorzitter en secretaris zijn van het dagelijks be stuur. Het dagelijks bestuur bestaat uit een voorzitter en drie leden, aan te wijzen door liet algemeen bestuur en één lid aan te wijzen door b. en w. uit hun midden. B. en w. wijzen een ambtenaar aan, die als boekhouder kassier optreedt. Personeel van de stichting wordt, op voorstel van het dagelijks bestuur benoemd, gesehorst en ontslagen door b. en w. De ge meenteraad stelt de bezoldiging vast, die ten laste komt van de gemeente. Uitslagen Tour van de Toekomst Het etappeklassement van cle 12e rit Inidt: l. Jaisli (Zwitserland) 1.04.55' (met bon. 1.03.55). 2, Ramsbottom (G.-B.) 1.05.20 (met bon. 1.04.50). 3. Mauror (Zwitserland) 1.05.26. 4. Nijs (Bèlgië) 1.05.30. 5. ex aequo Cardoso (Portugal) en Vasquez (Uruguay) 1.05,41. 7. Gabiea (Spanje) 1.05.43. 8. Petterson (Zweden) 1.05.47. 9. Kunde (Duitsland) 1.0G.19. 10. Janssen (Nccl.) 1.06,20. 33. Trits Ivnoops (Ned.) 1.08.02. 42. Mie! Verstracte (Ned.) 1.08.55. 72. Mik Snijder (Neil.) 1.12.20. 7.9. Dick Groeneweg (Ned.) 1.15.10. ALGEMEEN KLASSEMENT. Het algemeen klassement ziet er na de twaalfde etappe als volgt uit: 1. De Rosso (It.) 50.34.16. 2. Gabiea (Sp.) op 38 sec. 3. Kunde (Did.) op 11.03. 4. Van d' Huynslager (B.) op 13,10. 5. Cauvet. (Fr.) op 13.46. 6. Jaisli (Zw.) op 15.03. 7. Cruz (Sp.) op 15.19. 8, Cardoso (Sp.) op 16.10. 9. Gawliczek (Polen) op 16,16. 10. Genet (Fr.) op 16.28. 14. Jan Janssen (Ned.) op 20.38. 26. Frits Knoop 51.04.31 op 40.00. 37. Mik Snijder 51.41.17 op 1.07.01. 39. Dielc Groeneweg 51.42.51 op 1.08.38. 42. Miel Verstracte 51.44.07 op 1.10.51. Dc Portugees Castro lieeft tijdeus dc tijdrit dc strijd gestaakt. PLOEGENKLASSEMENT. De Spaanse ploeg legde beslag op de eerste plaats in het ploegenklassèment. De uitslag luidt: 1. Spanje (Gabiea, Me- nedez, Colmanarejo) 3.19.26. 2. Zwitser land (Jaisli, Maurer, Echenard) 3.19.38. 3. België 3.20.25. 4. Groot-Brittannië 3.20.30. 5. Italië 3.21.04. 9 ex aequo: Nederland (Janssens, Knoops, Verstrae- te) 3.23.27. Het algemeen ploegenkln6sement ziet er als volgt uit: 1. Spanje 6 pnt. 2. Italië 3 pnt. 3. Nederland 2 pnt. 4. Frankrijk 1 pnt. 5. Polen 1 pnt. De uitslag van de tijdrit was: 1. Anque- i tille (Frankrijk) 1.42.32 (met bon. 1.41.32). 2. Gaul (Lux.-Zwïtserl.) 1.45.31 (met bon. 1.45.01). 3. Carlesi (Italië) 1.46.09. 4. Junkermann (Did.) 1.46.13. 5. Gainche (west-zuid-west) 1.46.19. 6. Mastrotto (Fr.) 1.47.10. Perez-Frances (Sp.) 1.47.51. 8 Thielin (centr. zuid) 1.47.57. 9. Graf (Lux.-Zwits.) 1.4826. 10. Plankaert (België) 1.48.31. 26. Damen (Ned.) 1.51.16. 28. Van der Steen (Ncd.) 1.51. 29. 35. Kersten (Ned.) 1.52.45. 70. Westdorp (Ned.) 2.00.27. ALGEMEEN KLASSEMENT. Het algemeen klassement luidt na de ne gentiende etappe als volgt: 1. Anquelil (Frankrijk) 106.51.17. 2. Gaul (Zwits.-Lux.) op 10.02. 3. Carlesi (Italië) op 10.06. 4. Junkermann (Duitsland) op 13 53. 5. Manzaneque (Spanje) op 14.13 0. Massignan (Italic! op 15.29. 7 Perez- Frances (Spanje) op 18 27. 8. Dotto (een- traal-zuid) op 19.30. 9. Adriaenssens (Bel gië) op 25.51. 10. Pauwels (België) op 26.27. De plaatsen van de Nederlanders in bet algemeen klassement zijn: 52. Damen 108 55.45 op 2.00.58. 57. Kersten 109.12.49 op 2.18.02. 63. Van der Steen 109.19.11 op 2.24.24. 06. Westdrup 109.11.12 op 2.19.35. PUNT ENK LASS ItM ENT Het puntenklassement ziet er na de 19e rit als volgt uit: 1. Gainche (wesl-ziiid-wcsl) 147 pnt, 2 Darrigadc (Frankrijk) 142 pnt. 3. Carlesi (Italië) 130 pnt. 4. Anquelil (Frankrijk) 126 pnt. 5. Aerenhouts (België) 107 pnt. 6. Pauwels (België) 85 pnt.. 7. Van Aerde (België) 84 pnt. 8. Junkermann (Duits land) 82 pnt. 9. Massignan (Italië) 80 pnt. 10, Gnul (Zwits.-Lux.) 1 pnl. PLOEGENKLASSEMENT. Hel ploeginklassenicnt van de tijdrit was: 1. Frankrijk (Anquelil, Mastrotto cn Rostolian) 5.18.04. 2. Zwitserland-Luxem burg (Gaul, Graf en Ruegg) 5.24.13. 3. Italië (Carlesi, Massignan en MinierI) 5.20.52. 4. West-Zuid-West 5.26.36. 5. Bel gië 5.27.31. 6. Centraal-Zuid 5.29.12. 7. Spanje 5.29.36. 8. Nederland (Damen. Van der Steen en Kersten) 5.35.30. 9. Parijs -Noord-Oost 5.40.56. 10. Groot-Briltannië 5.47.25. In het algemeen ploegenklassement leidt Frankrijk met 9 punten voor België met 4 punten en Italië en West-Zuid-West beiden niet 3 punten. St. Catharinus, (Ont. Canada), Vee- nendaal en Vlissingen. Bedankt voor Amsterdam-Noord, Elspeet, Enschede, Kruiningen, Oos- terland, Rhenen, Westkapelle-Zoute- lande, G. Schipaanboord, kandidaat te Leiden. GEREF. KERKEN Aangenomen naar Loenen aan de Vecht H. G. Meijnen, emeritus predi kant en hulpprediker te Oostzaan. Algemene kennisgeving. Heden overleed, zacht en kalm, onze lieve man en vader MAARTEN VAN DER VLIET, op de leeftijd van 44 jaar. M. F. van der Vliet— ""eense. Kees. Wim. Middelburg, 14 juli 1961. Lange Geere 9. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 17 juli a.s., op de alge mene begraafplaats, 3.30 uur n.m., ver trek sterfhuis 3 uur. Heden overleed plotse ling mijn man en onze vader JÓSEPHÜS MAR IN US WILLEM DE VOS, op de leeftijd van 58 jaar. L. de Vos Minderhoud. Kees. Ellij. Middelburg, 14 juli 1961. Nieuwstraat 21. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 17 juli a.s., om 12.15 uur, op de alge mene begraafplaats. Geen bezoek. Heden overleed, na een kortstondig gedra gen lijden, onze lieve dochter, zuster, be huwdzuster en tante ADRIAN A DE NOOIJER, geb. De Nooijer, op de leeftijd van 58 jaar. Uit aller naam, C. de Nooijer de Nooijer. Vlissingen, 14 juli 1961. Molenstraat 23. Heden overleed, na een kortstondig lijden, mijn geliefde, zorgza me vrouw ADRIANA DE NOOIJER, geb. De Nooijer, op de leeftijd van 58 jaar. J. de Nooijer. Vlissingen, 14 juli 1961. Hellebardierstraat 6. De teraardebestelling zal plaatsvinden op dinsdag 18 juli a.s., des namiddags 1 uur, vanaf Hellebardier straat 6. Heden overleed, na een kortstondig lijden, onze lieve vriendin ADRIANA DE NOOIJER. geb. De Nooijer, op de leeftijd van 58 jaar. Familie Jobse Crucq. Vlissingen, 14 juli 1961. Hellebardierstraat 6. I Heden overleed na een langdurig lijden, geheel overgegeven aan Gods H. Wil, tijdig voorzien van de Genademiddelen der H. Kerk, in de ouderdom van 73 jaar, myn innig geliefde vrouw, onze moeder, behuwd- en grootmoeder en zuster MARIE LOUISE VAN DEN BUNDER, geboren Brakke. Middelburg: Th. van den Bunder E. N. Paulussen-Van den Bunder C. A. Paulussen cn kinderen. Vlissingen: J. Burgs-Van den Bunder J. F. Burgs en kinderen. ..Iiddelburg, 14 juli 1961. Bleek 29. De Gezongen H. Mis van Requiem zal worden opgedragen maandag 17 juli a.s. in de Parochie kerk van de H. H. Petrus en Paulus te Middel burg om 10 uur, waarna de begrafenis zal plaats vinden op het r.-k. kerkhof aldaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1961 | | pagina 4