Monteur uit Middelburg lichtte Vlissingse agent een beentje.... nü 'fijne' Hero sperzieboontjes PAARDENKEURING EN -MARKT TROK VEEL PUBLIEK VRIJDAG 23 JUNI 1963 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 6 POLITIERECHTER MIDDELBURG Onbezonnen daad kostte hem nu boete van vijftig gulden Voor de jeugdige Middelburgse monteur R. R. van de IJ. heeft liet er donderdagmiddag tijdens de zitting van de politierechter te Middelburg bijzonder donker uitgezien. Als de politierechter nir. B. S. Sieperda, de officier van justitie, mr. A. W. Rosïgh, namelijk had gevolgd, was de monteur veroordeeld tot een on voorwaardelijke gevangenisstraf van één week en een geldboete van f 50 wegens verzet tegen de politie. Zijn jeugdige leeftijd redde verdachte echter van een verblijf in het Huis van Bewa ring, want alleen daarom wijzigde mr. Sieperda de week on voorwaardelijk in een week voorwaardelijke hechtenis met een proeftijd van twee jaar. De boete van f 50 legde de politierechter echter conform de eis op. De Middelburgse koopman C. J. P.. die tegelijk met de monteur voor het verdachtenbankje stond, was het ge bruik van opruiende taal ten laste -gelegd, waarvoor de eis en vonnis f 50 luidden.' Op 24 maart hadden Van de IJ. en P. hun auto op de Oude Markt te Vlissingen geparkeerd, maar werden er door de agent P. Mal- jaars op gewezen, dat zij verkeerd stonden. Omdat de bestuurder, de monteur, nogal klein van stuk is, vroeg de agent tevens om het rij bewijs en de autopapieren, die de jeugdige Middelburger niet bij zich bleek te hebben. Dat was het begin van de moei lijkheden, want op de uitnodiging om even mee naar het bureau te gaan, ging de monteur niet in. Het gevolg: een agent, die de kleine Van de IJ. beetpakte, maar door hem beentje werd gelicht. Toen de agent desondanks doorzette, mengde de koopman zich erin. Zich richtend tot de omstanders riep hij uit: „Dat is toch te gek jongens. Laten wij hem (de agent) op zijn geven". Maar het publiek reageerde niet. Met politie-assistentie werden beide Middelburgers tenslotte toch naar het bureau overgebracht. Louter dwarsigheid noemde de mon teur zijn optreden tijdens de zitting. De agent had hem beetgepakt en toen was hij er in zijn drift tegen ingegaan. Op de eis van de officier van jus titie had hij geen commentaar. De D.F.C. vrijwel volledig tegen Zeeuws elftal Sterke wielrenners naar Ronde van Souburg De 1c divisieclub D.F.C. uit Dor drecht, die zaterdagavond om 7 uur le Souburg als tegenstander van het Zeeuws K^N.VJB.-elftal zal uitkomen, komt met. zijn vrijwel volledige com- petïtie-ell'tal binnen de lijnen. De sa menstelling is als volgt: Doel: H. Hentenaar. Achter: v.r.n.l.: Iv. v. d. Bos en J. Sindorf. Midden: F. Bellaard, P. Los en J. Brand. Voor: H. de Vos, L. van Linstee, A. Schoon, F. v. liosmulcn en W. de Kreek. Aan de start van de wielerwedstrijd, die zaterdagmiddag (2.15 uur) in het kader van de Souburgse sportweek wordt gehouden, zullen zowel bij de amateurs als onafhankelijken (30 in totaal) enkele prominente renners verschijnen. Bij de categorie onaf hankelijken treffen wij o.m. aan de renners N. Dekker (Amsterdam), Piet van As (Roosendaal), Jac. An- raad (Oud Gastel), C. Paaymans (Tilburg) en M. Roks (Bossenhoofd). Bij de amateurs zijn de Zeeuwse kampioen Bert Wieles, H. de Waal (Axel), G. F. Degens (Kapelle), P. Kooremans (Breda), G. Dijkens (St.- Willebrord), J. Moerdijk (Lewcdorp), S. J. van Hoeve (Goes), F. Boonman ('s-Heerenhoek), P. Verschure (Hans- weert), J. Dagevos (Kattendijke) en D. Tolhoek (Yerseke). Korfbalteams van Swift wonnen in Souburg In het kader van de Souburgse sport week werden donderdagavond op het gemeentelijk sportterrein twee korf- balwedsfrijdeu gespeeld. De ploeg van de A-adspiranten van het Mid delburgse Swift verscheen in het veld tegen een combinatie van Animo en Zuidwesters. De Middelburgers won nen verdiend met 8-2. Het eerste twaalftal van Swift speelde tegen de seniorencombïnatïe van Animo en Zuidwesters. Ook in deze wedstrijd wonnen dc Middelburgers en wel met 9-4. Het spel van het eerste twaalftal van Swift, dat met enkele invallers in het veld verscheen, is toch wel iets tegen gevallen. Wel combineerden de Swift-mensen er lustig op los, maar het schieten liet veel te wensen over. Dit onderdeel was echter ook bij de Souburgse combinatie slecht ver zorgd. Swift nam reeds spoedig dc leiding en vergrootte deze voor sprong tot 2-0. Souburg scoorde te gen. waarna de Middelburgers regel matig uitliepen lot 6-3. Souburg scoorde vervolgens haar tweede tref fer, maar Swift liep weer uit tot 7-2. Voor rust wisten de Souburgers nog éénmaal de korf te vinden: 7-3. Na de hervatting scoorde Swift nog tweemaal, waartegenover Souburg slechts 1 doelpunt stelde. Eindstand dus 9-4 voor Swift. De A-junioren van Swift behaalden een verdiende 8-2 overwinning. Met de rust hadden zij reeds een 5-0 voorsprong. koopman, tegen wie mr. Rosingh alleen een boete had gevorderd, vond dat ze er maar goed afkwamen Het vonnis luidde: voor Van de IJ. een week voorwaardelijk met een proeftijd van twee jaar en voor beiden een boete van f 50. Een borrel teveel Bijzonder laconiek gedroeg de Belg P. L. L. de M. uit Aalst zich, hoe wel de politierechter er geen en kele twijfel aanlïet hoe hij over zijn optreden dacht. De Belg had onder invloed van sterke drank een auto bestuurd en na zijn aanhouding was een alcoholpromillage van 2,30 ge constateerd. „Dus stomdronken", zei mr. Sieperda, maar volgens ver dachte was het slechts een kwestie van een borrel teveelConform de eis werd de Belg veroordeeld tot een maand onvoorwaardelijk met een jaar ontzetting uit de rijbevoegdheid. Bijzonder gelukkig toonde de Dordtenaar W. H. van G. zich met de uitslag van zijn zaak: vrijspraak. De officier van jus titie had een maand gevangenis straf tegen hem gevorderd voor het legen van een portemonnee, maar de politierechter achtte dit niet bewezen, nadat mr. W. H. Vermaas zijn pleidooi had ge houden. Twee Vlissingse huisvrouwen, de da mes J. van de K. (die verstek had laten gaan) en IJ.P. hadden de mogelijkheid van zelfbediening in een kruidenierswinkel een te grote Belgische steenblokken voor Delta-werken Ten behoeve van de werken voor het Deltaplan heeft Nederland een con tract afgesloten met zeven Belgische steengroeven voor de levering van 650.000 ton steenblokken in de ko mende drieëneenhalf jaar. De eerste trein met het toegestane maximum van 59 wagons, beladen met 1000 ton blokken variërend van 300 tot 6000 kg, is deze week uit de plaats Poulseur in de Belgische Ar dennen naar Nederland vertrokken. Tot 1 augustus zullen in de aanloop periode twee keer per week derge lijke treinen naar Nederland vertrek ken. „De Zeeuwen" houdt „Zilvermeeuwrit" De motor- en autoclub „De Zeeu wen" te Middelburg houdt morgen, zaterdag, de traditionele „Zilver meeuwrit." Het is een oriëntatierit over een afstand van 120 km (brom fietsen 60) die met een gemiddelde snelheid van 36 km per uur gereden moet worden. De start en finish vinden plaats In restaurant „De Eendracht". De eer ste deelnemer start vandaar om 18.31 uur. De wedstrijd staat open voor auto's, motoren, scooters cn bromfietsen. uitleg gegeven en hadden zich zon der betaling verschillende waren toe geëigend. Beiden werden veroordeeld Lot drie weken voorwaardelijk met een. proeftijd van twee jaar en een boete van f 50. Voor het onder invloed besturen van een bromfiets werd de Vlissingse zeeman conform de eis beboet met f 75. Een ontzetting uit de rijbe voegdheid van twee maanden, zoals de officier bovendien nog had gevor derd, hield mr. Sieperda in zijn von nis niet aan. Verwisseling (Advertentie) De Middelburgse havenarbeider W. R., die zich een portemonnee met f 200 had toegeëigend, werd veroor deeld tot tien weken hechtenis, waar van acht weken voorwaardelijk met een proeftijd van twee jaar, alsme de toezicht van het Zeeuws consul tatiebureau voor alcoholisme. De eis van het Z.en en en en en was twee maanden, waarvan één voorwaardelijk, alsmede toezicht van lvet Z.C.V.A. De taxi-ondernemer L. H. uit Nieuw en Sint Joosland kreeg conform de eis een boete van f 40 opgelegd, om dat hij de kentekenbewijzen van twee van zijn auto's had verwisseld. Tot aanhouding werd besloten in de zaak tegen de Vlissingse mevrouw V. d. P., die zich een huurkoop was machine wederrechtelijk zou hebben toegeëigend en de Souburger H. F. M., die zonder toestemming op een motorfiets van zijn vriend was gaan rijden en betrokken werd bij een aanrijding. dubbele sperzieboontjes en de normale grootte. Maar altijd topkwaliteit. Hero 'fijne'dubbele sperzieboontjes moet u beslist eens proberen. U hebt ze nog nooit zo geproefd. "Weergaloos klker. Haal rancaag nog een paar blikken ia buis. Studiereis naar Denemarken Het Centraal Bestuur van de vrou wenbond N.V.V. heeft met enige-da- mes die 'n vertrouwensfunctie bekle den, onder auspiciën van de Unesco een studiereis gemaakt naar Dene marken. Onder hen bevonden zich de dames mevrouw M. S. Dijk, Centraal be stuurslid cn mevr. J. Dierx-Harms uit Terneuzen lederaadslid en me vrouw L. Bliek-Bimmcl uit Vlissin- gen. Zij waren daar de gst van de Kvinde- ligt-Arbejderforbund te Kopenhagen, een organisatie van arbeidsters met 53.000 leden. Na een zeer hartelijke cn gastvrije ontvangst werden verscheidene socia le instellingen bezocht waaronder een kinderbewaarplaats en de in Dene marken machtige coöperatieve ar beidersbeweging. welke behalve een super market, kleine woningen voor alleenstaanden en vele bedrijven om vat. Met grote belangstelling namen de dames daar kennis van de sociale Voorwaarden waaronder de Deense vrouw werkt. Ook werd een bezoek gebracht aan de Staats-Bibliotheek, enkele kerken en het vermaakscentrum „Tivoli". Een kort bezoek aan Zweden stond eveneens op het programma, als tolk fungeerde de bekende vertaalster mevrouw Riek-Leliveld, vroeger woonachtig te Amsterdam, thans te Kopenhagen. Na een tiendaags verblijf keerde het gezelschap, velé ervaringen rijker, naar Nederland terug. OP MOLENWATER TE MIDDELBURG Te korte en smalle baan gaf problemen De vele honderden dagjesmensen, die donderdag een bezoek aan de Middel burgse Markt en Miniatuur Walche ren brachten, hebben op het Molen water van een extra attractie kunnen genieten. Onder de hoge bomen te genover de Industrie- en Huishoud school werd namelijk een paarden markt en schuin tegenover de .Schouwburg een premiestamboek- keurïng van warmbloedpaarden ge houden. Vooral de keuring van de warmbloedpaarden trok naast de be langstelling van insiders vele toeris ten, die geïnteresseerd liet voordra ven van de dieren gadesloegen. Het gehinnik was hierbij niet van de lucht en de in het wit gestoken be geleiders hadden soms moeite om de dieren in bedwang te houden als zij voor de jury werden getoond. Deze werd overigens bij de beoordeling zeer gehandicapt, omdat de baan die men had kunnen uitzetten niet alleen te smal. maar bovendien ook te kort was. Dit wreekte zich vooral bij het voordraven. Nauwelijks waren de paarden goed en wel in draf of zij moesten weer draaien. Bovendien gaf dit moeilijkheden bij het beoordelen per groep, maar ondanks deze kleine problemen kon de jury tot zijn ver heuging constateren, dat er in het algemeen een tendens van toename is, hoewel er ditmaal enkele paarden minder dan in het afgelopen jaar werden gepresenteerd. Op de jaarlijkse paardenmarkt aan de andere zijde van het Molenwater werd er ondertussen handel gedre ven, die kenners als levendig bestem pelden. Op deze markt werden ge- brui kspaarden, wat jonge dieren en slachtpaarden aangeboden. De uitslag van de keuring van de warmbloedpaarden leverde de vol gende resultaten op 1-jarige merriën, le premie Kilina van J. Maljaars uit Oostkapelle; 2e premie Bianca, L. J. Boone, Ritthem; Brigette, J. Breel, Gapinge en Ber- cona, J. Maljaars, Oostkapelle. Tweejarige merriën: le premie, Alexandra, L. J. Boone, Ritthem; 2e premie Aria, G. de Jager, Seroosker- ke: Ala Dina, A. Gideonse. Seroos- kerke; 3e premie: Ancy, J. A. A. Mol Driejarige merriën: le premie plus ster, Zettina, G. de Jager, Seroosker- ke; 2e premie: Zenia, L. J. Boone, Ritthem en Zarkona, G. de Visser, Aagtekerke. - Veulen: premiewaardig een dier van L. J. Boone, Ritthem. Vierjarige en oudere merriën: le pre mie: Ocina en Roelida van L. J. Boo ne, Ritthem; 2e premie: Winea, G. de Visser. Aagtekerke: 3e premie: Wit voet, P. Koole, Souburg. Hond stak weg over; auto reed in de sloot Donderdagavond rond kwart voor acht is op de Sandberglaan te Mid delburg de heer J. W. uit Middelburg met zijn personenauto in de sloot ge reden, toen hij plotseling moest af remmen en uitwijken voor een voor hem rijdende wagen. De aanleiding van dit ongeluk was een hond, die plotseling voor de auto van de taxichauffeur K. W. uit Oost kapelle de weg overstak, waarop de ze remde. De achter hem rijdende heer A. van L. uit Middelburg deed hetzelfde, waardoor de Middelburger J. W., die juist wilde inhalen, in moeilijkheden kwam. Hij zag geen kans meer om te stoppen en om een aanrijding te voorkomen ging hij naai' linies, maar raakte nog net de auto van Van L. Hierop schoot W. met zijn wagen de sloot in. Persoon lijke ongelukken deden zich niet voor. De auto van W. is later op de avond met een takelwagen uit de sloot ge haald. De rioolwater-zuiveringsinstallatie van de stad Zierïkzee is gereed ge komen. Woensdag 28 juni a.s. fa 's morgens om elf uur de officiële ingebruikstelling van de installaties, die aan de Boerenweg zijn gebouwd. Met het ingebruikstellen van de vrij omvangvijko installaties zal een ein- de komen aan een sinds oudsher be staande onfrisse situatie: de Zierik- zeese riolen lozen op de grachten. Het principe van deze zuiveringsin stallatie, die een eind zal maken aan de onwelriekende grachten, is half- biologisch. De installaties zijn bere kend op een stad van tienduizend in woners en enige industrie. Zierikzee telt thans zevenduizend inwoners. Mocht in de toekomst de 10.000- grens worden overschreden, dan be staat altijd nog de mogelijkheid de capaciteit i:an de installatie te ver hogen. (FOTO P.Z.C.). Zeeuwse kunstenaars willen expositie in Sluis In de donderdagavond gehouden raadsvergadering van Sluis kwam een verzoek aan de orde van de stichting „Zeeuwse Beeldende Kun stenaars" om gebruik te mogen ma ken van de zolder van het gemeente huis voor het inrichten van een ex positie van 16 juli tot 15 augustus. De stichting stelde hierbij onder meer als voorwaarde, dat de gemeen te zou zorgen voor toezicht. Een der gelijk verzoek, waarbij echter niet om toezicht werd gevraagd, was ook binnen gekomen van de Belgische kunstschilder Blomme. Besloten werd, dat de Zeeuwse stich ting de beschikking kan krijgen over ruimte in het Belfort, maar dat de gemeente onmogelijk voor toezicht kan zorgen. Men zal de kosten uit de entreegelden moeten halen en er valt bij een eventueel tekort te praten met de gemeente, omdat de raad sympathiek stond tegenover het ini tiatief van de Zeeuwse stichting. Ook de heer Blomme krijgt de gevraagde medewerking, omdat deze geen fi nanciële consequenties met zich mee brengt. In deze vergadering werd ook de ge meentebegroting voor 1959 vastge steld. Deze sluit op de gewone dienst met een batig slot van 11.565 en voor de kapïtaalsdienst met een be drag van 43.803,61. „De Karper" hield hengelwedstrij d De hengelvereniging „De Karper" te Bergen op Zoom hield de eerste hen- gelwedstrijd voor het grote concours, dit keer langs de Eendracht tussen Tholen en Oud-Vossemeer. Er waren 160 deelnemers. De heer J. Hoogerheide uit Tholen legde beslag op de eerste plaats. Hq ving onder meer het grootste exem plaar van het concours, een bot van bijna een halve meter. Na afloop van het concours volgde 's avonds in ho tel „De Kroon" de prijsuitreiking. De uitslag was als volgt: Individuele prijzen: 1. J. Hoogerhei de, Tholen, 1130 gram; 2. H. Hart veld, Vlaardingen, 990 gram; 3. M. Verbarendse, Bergen op Zoom, 936 gram; 4. P. Lepoeter, Kapelle, 795 gram; 5. A. van Loon, Bergen op Zoom, 740 grain; 6. P. van 'tHart, Bergen op Zoom, 673 gram; 7. J. Elzakker, Bergen op Zoom, 650 gram; 8. A. Melisse, Steenbergen, 589 gram; 9. A. Goedegebuure. Scherpenisse, 570 gram; 10. A. v. d. Zande, Halste ren, 539 gram. Korpsprijzen: 1. „De Karper"'. Ber gen op Zoom. 2177 gram; 2. Hengel vereniging Vlaardingen, 1679 gram; 3. „De Karper H". Bergen op Zoom, 14S4 gram; 4. Zierikzee I, 1482 gram: 5. Hengelvereniging Kapelle, 1428 gram. De jongste deelnemer was A. Priem als de heer en mevrouw Bogers uit Halsteren een extra prijs. Goede vangst van Bergen op Zoomse politie De recherche van de Bergen op Zoomse gemeentepolitie is, in samen werking met de spoorwegrecherche, overgegaan tot de aanhouding van J. G. uit Bergen op Zoom, die zich schuldig heeft gemaakt aan verduis tering van een bedrag van vijfhon derd gulden. Tijdens net ondérzoek kwam vast te staan, dat G, zich in dienstbetrekking; aan nog meer ver duisteringen heeft schuldig gemaakt. Hij stal ondermeer nog een zevental transistorradio's, een hoeveelheid si garetten. rolfilms en een bandrecor der. Hij had deze goederen aan ver schillende personen buiten Bergen op Zoom verkocht. Als gevolg van dit onderzoek werden, verdacht van dief stal en heling, aangehouden P. V. en W. O., beiden uit Halsteren. V. bleek ook nog drie radiotoestellen en een tentuitrusting te hebben gestolen en G. had zich een tentuitrusting textielgoederen toegeëigend. Nage noeg alle gestolen goederen konden worden achterhaald. Het onderzoek in deze zaak wordt voortgezet. Examens Professor-Zeemanlyceuni te Zierikzee Eindexamen afdeling gymnasium. Geslaagd voor diploma A mej. M. M. T. Raap te Zierikzee. Afgewezen een kandidaat voor diploma A en een kandidaat voor diploma B. Aan de christelijke kweekschool te Middelburg slaagde voor onderwijze res mej. S. J. Riemens te Terneuzen. Bij het op 19, 20, 21 en 22 juni ge houden eindexamen van de afdeling hogere burgerschool-B aan het Chris telijk Lyceum voor Zeeland slaagden de dames A. C. Duvekot uit Goes, E. A. Dubbelman uit 's-Gravenpol- der, T. op 't Hof uit Kapelle, M. E. Scheele uit Wissenkerke en de he ren A. D. Bakker, C. J. Beye. H. A. A. Carpentier, S. Geluk, S. Meinder- srna, M. F. A. van Muiswinkel, G. M. van der Slikke allen uit Goes, J. M. Deurwaarder uit 's-Heer Arendsker- ke, C. M. de Jager uit Kapelle, P. M. bij de Vaate uit Krabbendijke en M. de Jager uit Nieuwdorp. Geen der kandidaten werd afgewezen. Geslaagd voor het toelatingsexamen van de u.t.s. te Vlissingen: M. C. van Ast, C. v. d. Broeke, P. Brou wer, J. M. de Bruyne, M. A. le Clercq, J. J. van Eenennaam, M. Feij G. H. Fondse. J. Fondse. A. I. van Haneghem. I. van Haneghem, F. Hofman, K. J. H. van Iwaarden, J. Izeboud, C. J. Jansen, J. J. Jung, J. L. Kasse, J. Kolff, J. W. Kristelijn, H. Lammevs, F. Leenhouts, M. Ma- riirussen, J. Midavaine, I. de Muynek, G. Nijsse, W. C. Nijsse, L. J. de Pagter, A. Peene, C. J. v. d. Pijl, P. M. M. de Ridder. J. C. Rietbergen, A. J. Sanderse. A. C. Schillemans. A. Schuurman, J. J. Sturm, J. H. Ver donk, C. Verstraate. J. J. de Vroe, M. J. Vroonland. J. M. de Waard. G. A. W. Waardenburg, A. P. Wanjon, C. J. v. d. Weele. A. Weijts, A. W. Wijkhuys, C. van Zweeden. J. P. van Zweeden. Afgewezen S kandidaten. Terugtrokken 2 kandidaten. Niet op gekomen 2 kandidaten. Voor het V.E.V.-examen te Rotter dam slaagde voor elektrotechnisch installateur de heer N. de Kok te Krabbendijke. Te Eergen op Zoom slaagde voor het examen van de stichting ..Auto- en Motorrijschoolbearijven", de heer H. A. L. van den Hemel te Ter neuzen. Voor het VAMOR-examen slaagden in Bergen op Zoom de heren S. de Witte te Wolf aartsdijk, J. den Her der te 's-Gravenpolder en H. Ver hoeven te 's-Heerenhoek, alleen rij- instructeurs. Voor het te 's Gravenhage afgeno men mondeling gedeelte van het exa men gemeente-administratie I slaag de de heer N. P. Littooij werkzaam ter provinciale griffie van Zeeland te Middelburg. Voor het E.H.B.O. examen te Krab bendijke slaagden de heren: A. de Vink, L. Molhoek Lzn, H. van Ant werpen, A. Kaat en J. Boone, allen te Krabbendijke. Examinitor was dr. Wouda, de cursus stond onder leiding van dr. Noome en de heer H. Don. Op de lagere landbouwschool te Scherpenisse werd het einddiploma uitgereikt aan: J. Hage en J. Rijsten- bil te Scherpenisse, A. Heiboer en H. v. d. Zande, Stavenisse, C. Bolier, A. Burgers, M. v. Haaften. J. Menheere, L. Koppehol en A. Lindhout allen te Poortvliet. Anth. Dake, Sint Anna- land en M. Schot te Sint Maartens dijk. Voor het diploma kruidenier slaagde de heer J. van Euren-Kik. Bij het onlangs te Vlissingen gehou den examen voor aantekening theo retische geschikheid voor helpster le klasse bij het Rode Kruis Korps slaagden de dames: M. R. v. d. Buuse-Minderhout; D. v. d. Grijp-Meulenberg en M. A. San- derse-de Wolf. Zij werden opgeleid door zr. D. de Ruijter van Nieuwen- huijzen. Voor het examen E.H.B.O. zijn ge slaagd de dames: E. J. v. Boven-Karrcmans; mej. R. de Bruijnc: R. v. Dijk-Wijshake; Van Dijke-Compeer: E. M. Hakken- brak-Lute; C. W. Heijdra-Hugense; E. M. E. Jongeling-Roltkuilen; L. v. Kaam-Hagenaar; J. B. Kempees- Sharp; mej. P. M. Koole; H. Lok- Tymons; J. Pettinga-Holland; mej. M. Verburg; A. E. Zoutewelle-de Meulmeester. De heren W. Burgers; P. van Loenen; J. Lucasse en M. M. Verschoor de la Houssaije.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1961 | | pagina 13