Sinalco f Imanse Bijou heerlijke vakantie in zicht WOENSDAG 7 JUNI 1961, Uw vakantie is dichtbij en zal een geslaagde vakantie worden als uw uitrusting „geslaagd" is Het was onze zorg bij onze inkopen in de eerste plaats te denken aan een onbezorg de en vreugdevolle vakantie voor U Uw reis/ waar ook naar toe, begint bij BIJOU. Vakantie ook voor voeten Flatteus sandaletie voor strand, boulevard en stad. Maakt uw vakantiegardarobe compleet. De doorlopende kurkhak garandeert een prettige pasvorm. In wit en naturel 12,90. 800 koffers in elke maat en elke prijsklasse garanderen, dat U de ideale koffer koopt. Bovendien deskundig advies gebaseerd op jarenlange ervaring. Prijzen: vanaf ƒ8,95, 11,50, 19,75 enz. kunt vrij en blij zijn aan zee en strand in zo'n bad kostuum uit onze onover troffen collectie 1961 Tweka, Heinzelmann, Tricobest, Cole of Californië, wat U ook kiest: U zult zich baden in weelde. Elke vrouw op reis wil een flatteuze tas, waar óók veel in kan. Deze modieuze reistas is dè oplossing. Dessins en kleuren passen prachtig bij de reisgarderobe. Prijs 16,50. Volkomen vrijheid voor uw voeten dat wenst elke man in weekend en vakantie. De ideale sandaal voor de man die vrij en onbezorgd wil genieten in de zon. U loopt er prettig op door het voetgevormde voetbed In naturel snowcalfs 24,90. Gaat U kamperen? Hef kan een onvergetelijke belevenis worden als U een goede uitrusting kocht. Een uitrusting geïnspireerd op de ervaring van 500 Inter- sport specialisten, biedt U waarborgen. Uw kampkeuken vergt een goede pannenset (vanaf 5,95), een degelijk kook- apparaat (petroleum, benzine of gas). Een SKINLINN tas ideaal voor een dagje uit. Is flatteus, sterk en modern. Prijzen 6,75, 7,95 enz. In een slaapzak uit onze ge weldige collectie (wol, Ter- lenka, dons enz.) vanaf 20,- tof 80,- vindt U een bs- hageiijke nachtrust. Op onze luchtbedden (vanaf 21,75) zweeft U door dro menland. Met een veldbed (vanaf 19,75) waant U zich op Uw eigen bed. Van een tentpen en een kap- sfokje tot een koeltas en een grillpan, U vindt het in onze collectie! En voor wie er met de outo op uittrekt is er een aardige tafel en stoel voor de picnic onderweg. Natuurlijk willen meisjes in de zomer sandelen dragen die licht, luchtig en een tikkeltje modieus zijndeze sandalen In wit en naturel. 30/31 8,95 32/35 9,95 Natuurlijk! Want Sinalco drinken is heel modern. Wie maar een. beetje smaak heeft, die drinkt deze fijne, zuivere vruchtendrank. Bereid uit pure sap van geselec teerde citrusvruchten. De drank, die om mijn gezondheid ..denkt". En om mijn lijn. Weet u, dat ik 67 talen spreek, als ik Sinalco zeg? In 67 landen de meest ge prefereerde drank. Voor een volmaakte combinatie een tasje van Bijou in zomerse tinten. Heel aparte modellen vanaf 4,95. Schoenenmagazijn Sporthuis Lange Delft 8D Middelburg Fa. L. B. van Houte Zn. Nieuwe Burg 18 Middelburg Lange Delft 44 Middelburg proeven

Provinciale Zeeuwse Courant | 1961 | | pagina 16