„Als je er voor werkt kun je wat bereiken" Veefcless i PILOOT STORM ontvoerd in de stratosfeer TAMPAX Korfbal WALCHEREN EN T0NID0 IN DE PROMOTIECOMPETITIE Jjootlwill SPORT EN WEDSTRIJDEN WILT U LERAAR WORDEN RESA-HILVERSUM DE VERDWENEN MINIATUUR ZATERDAG 3 JUNI 1961 P li OV1NC/ALE ZEEUWSE UOU KANT 17 ZEEUWEN ALS EMIGRANTEN (Advertentie) Uienteelt en tuinbouw bij Burlington (Van onze correspondent.) In de buurt van Burlington in het Canadese Ontario wonen vele Zeeuwen. De heer L. M. Bolle en zijn gezin, die vroeger in Oosterland woonden, hebben daar een goed bestaan in de uien gevonden en de familie Martens, eveneens afkomstig uit Oosterland, heeft de handen vol aan een 75 gemeten tellend tuinbouwbedrijf. De heer Bolle was in Nederland landarbeider, maar hij zocht een goede toekomst voor zijn vier zoons en drie dochters. Daarom emigreer de hij met zijn gezin naar Canada, waar hij nu een eigen bedrijf heeft van vier gemester. Toen het gezin Bolle, nu ongeveer acht jaar geleden in Canada aankwam, viel het niet mee, want vooral de huisvesting- Koop uw eerste pakje Tampax. U kunt deze sanitaire bescherming bij de drogist of apotheker krijgen iu twee absorptie- Eraden: Regular en Super. Maar stel deze belangrijke stap niet langer uit. Doe het nu! Ontdek nu zelj hoe prettig inwendig- gedragen Tampax is. Bekijk de inbrenghuls. Besef dat uw handen de Tampax zelf nooit behoeven aan te raken; dat het vervaardigd is van samengeperste zuiver witte absor berende watten en dat het zo gemakkelijk is dat u het zelfs niet voelt wanneer het op z'n plaats zit. En met Tampax heeft u natuurlijk geen last van hinderlijk verband, spelden, vcr- (aderlijke gordel of plooien. Er I is zcll's geen geur: Geen schrij- l-'ljfWM ncn. geen irritatie - Tampax is werkelijk een uitkomst! En wanneer u denkt aan het kleine formaat, kunt u zich dan voorstellen hoe gemakkelijk Tampax is weg te doen Koop het nu - stel het geen dag langer uit. Koop de door een dokter uitgevonden Tampax om „moeilijke dagen" gemakke lijker, met meer zekerheid en vertrouwen tc kunnen trotseren. voor een gezin met. zeven kinderen, baarde nogal wat zorgen. In het begin werkte de heer Bolle bij een boer en hij en zijn vrouw en kinderen moesten in die beginperiode in het stro slapen. Het zag er toen niet zo rooskleurig uit, maar het gezin Bolle bleek te zijn opgewassen tegen de moeilijkheden, die emigran ten moeten doormaken. Gelukkig kreeg de familie Bolle toen van de heer J. de Vreede, die vroeger in Kapelle-Biezelinge woonde, het advies om naar Bur lington te komen. Daar was vol op werk in de uienteelt. Zij deden het en doordat de kinderen ook een handje hielpen, slaagde de heer Bolle er in om grond aan te kopen voor een eigen bedrijf. De heer Bolle wist niet zoveel van uienteelt af, maar hij leerde het vak al spoedig en de grossiers uit de omliggende steden namen de produktie vlot af en zorgden zelf ook voor het transport. Vooral in de oogsttijd is het hard werken. Dan heeft de heer Bolle on geveer twintig man in dienst, want hij huurt er nog zo'n zeven gemester land bij. „Als je er voor werkt, kun je met emigreren wat bereiken", is het standpunt van de heer Bolle en hij heeft daar zelf het bewijs voor gele verd. Zijn echtgenote is al enkele malen met vakantie naar Nederland geweest, maar zelf heeft hij daar geen tijd voor. Overigens is hij meer dan tevreden met wat hij heeft be reikt. De hepr Martens heeft een tuin bouwbedrijf opgebouwd en hij waar deert niet alleen de ruimte van dit land, doch ook de mogelijkheden, die hij er heeft gevonden. De tuin derij verschilt overigens wel van een dergelijk bedi'ijf in Nederland, maar de financiële resultaten zijn goed. STEVIG AANPAKKEN. In Burlington woont ook de heer K. Goudswaard, die afkomstig is uit Oosterland. „Het is mij hier uitste kend bevallen", zo vertelt hij. Ook hij is al enkele malen met vakantie in Nederland geweest. „Op den duur zal ik het wel tot een eigen bedrijf brengen", zo betoogt hij, maar daar maakt hij zich nu nog geen zorgen over, want hij is nog vrijgezel. „Je moet heus wel stevig aanpak ken hier in Canada, maar het loon van zeventig dollar is niet zo kwaad. Tot nu toe heb Ik te veel geld aan heen en weer reizen besteed", bekent de heer Goudswaard, „maar met een jaar of drie, vier hard wer ken ben ik wel in staat een eigen bedrijf te beginnen". Of dat ook in de uienteelt zal zijn weet hij nog niet. 6 DAGEN EN 2 AVONDEN MEUBELEN KIJKEN IN BOUMAN's FABRIEKSTOONZALEN Rotterdam: IJsselmondselaan 175 (Kralingseveer) Amsterdam: W. Leevendstr. 30 (bij station Sloterdijk) In de eerste klas van de Zeeuwse Korfbalbond staat als belangrijkste ontmoeting op het programma de plaatselijke derby Animo I-Zuidwes- Hoewel we de gestreepten de bes te kansen geven, is liet in deze wedstrijd zeker niet onmogelijk dat de Zuidwestersploeg tot een gelijk spel of zelfs tot een overwinning komt. VIOS I-Tjoba is een party die de bezoekers, gezien hun positie op de ranglijst, moeten winnen. Dit re sultaat zullen ze inderdaad wel be reiken, doch cadeau ltrygen by de thuisspelende Krabbendykenaren zul len ze het zeker niet. In 2A kan TOGO 2 van AKC winnen in een ontmoeting die in Souburg wordt gespeeld. Verder gaat Swift 3 op bezoek bij Vitesse, doch veel ple zier van deze reis zullen ze niet bele ven, daar de winst zeker voor de thuisclub is. ONDO I kan haar posi tie aan de kop weer verbeteren door van Animo 2 te winnen, hetgeen ze ker zal gelukken. In 2B zal Luctor I van Tjoba 2 moe ten winnen om niet verder achter te geraken bij Zeelandia I. Doch de punten zijn bij voorbaat nog niet binnen, Volharding krijgt de Poel op bezoek en hierin zit zeker winst voor de thuisclub. In 3A zullen de punten wel in Zeeuwsch-Vlaanderen blijven nu Stormvogels 2 de reis gaat onderne men naar Zuidzande. In 3B komt TOGO 3 aardig opzetten en we veronderstellen dat ook DOS 55 hiervan het slachtoffer zal wor den. VZOD-VIOS 2 is een ontmoe ting waarbij een voorspelling moei lijk te doen is, al zal VIOS 2 moeten winnen om in de running te blijven. Prognose: 1 Animo 1-Zuidwesters 1, 1; VIOS 1-Tjoba 1, 2; 2A TOGO 2- AKC (terrein Animo), 1; Vitesse- Switf 3 1; ONDO 1-Animo 2, 1; 2B Tjoba 2-Luctor 1, 2: Volharding-de Poel. 1: 3A Zuidzande-Stormvogels 2 1: 3B DOS 55-TOGO 3, 2; VZOD- VIOS 2, 2. Adsp.: A Swift A-Animo A, 1: B Animo B-NO AD, 1 C TOP-VEDO, 2; Swift Vlug-ONDO B, 2; D Swift Le nig-Animo D, 2; Atlas B-Zuidwtj- ters B, 2; E Elto A-Volharding, 1; Tjoba A-TOGO A, 2; F de Poel-DOS 55, 1; G WKV-Blauw Wit. 1; VIOS- Olympia, 1; H Zeelandia-Tjoba B, 1; Pupillen: TOGO-Swift, 1. Avondklas: dinsdag 6 juni: KVL- Animo 4, 2 Zuidwesters 3-VEDO 3, 1; donderdag 8 juni: Swift 4-Animo 5, 1. In de avondklas is een voorspelling voor de wedstrijd Zuidw. 3-VEDO 3 en Swift 4-Animo 5 zeker ten gunste van de thuisclub. Mocht het Animo 4 gelukken van KVL te winnen dan komen de Souburgers er zeer goed voor te staan, doch hun tegenstan ders zullen wel alles in het werk stellen dit te verhinderen. Indien ze hierin slagen zijn ze meteen een der favorieten voor de titel, doch we be twijfelen of het zover zal komen. OOK COMPETITIEWEDSTRIJDEN Tonido ontmoet ESCA voor de derde maal Voor de Zeeuwse verenigingen Wal cheren en Tonido breekt een span nende tijd aan, want zij zijn het die voor een plaats iu de hoofdklas moe ten strijden met de kampioenen uit de andere districten. Walcheren-V en K dames) Het zal voor de Vlissingse dames zon dag om 2 uur aan de Baskenburgse weg een heel moeilijke opgave wor den om de kampioen van District Oost (Vlugheid en Kracht) in be dwang te houden. Bekend is dat Vlugheid en Kracht over goede schutters beschikt en dat zij ook weten wat doelpunten maken is. Daarentegen speelt de achterhoede niet feilloos. Zal dus Walcheren kans zien de grendel goed af te sluiten, dan is het niet uitgesloten, dat de eerste wedstrijd een winstpunt op kan le veren. TonidoESCA Het zal nu de derde maal zijn dat Tonido in de promotiecompetitie ESCA zal ontmoeten. De beide vorige malen behaalde ESCA een magere overwinning op Tonido. Zowel bij Tonido als bij ESCA schijnt men vordering te hebben gemaakt, maar of de vooruitgang bij Tonido zo groot zal zijn, dat zij een overwin ning zullen behalen, betwijfelen wij. Wel is vooral het positiespel bij To nido aanmerkelijk beter geworden, maar de achterhoede is nog steeds niét het sterkste deel van het elftal. Zou echter ook Tonido er in slagen de achterhoede te verstevigen, dan zijn zij niet kansloos. In de competitie moeten nog enkele wedstrijden worden gespeelcl, maar van belang voor het kampioenschap (Advertentie) F B1NNENYERINGBED J fiet beste bed ooit gemaakt i SCHUIMRUBBERBED1 met versterkte middensector fabrieken Zevenbergen I zijn zij niet meer. met uitzondering van de dames 2e klas, waarin SIOS, wanneer het in Goes tegen Volhar ding weet te winnen, zeer dicht nabij het kampioenschap is. De andere plaatsen in de volgorde van de competitiestand zijn toch ook nog van groot belang omdat de drie hoogst geplaatsten overgaan, naar de tussenklas, of een klas opschuiven. Promotïecompetitie hoofdklas. Dames WalcherenVlugheid en Kracht. Heren: TonidoESCA. District 2e klas lieren: Tachos SIOS. Dames district 2e klas: Marathon II E.M.M.; Volharding—SIOS; Wal cheren nLuctor; TonidoDe Meeu wen. Afdeling Zeeland. Heren le klas: Fortuna IESIOS II; Fortuna III Marathon UI; WalcherenO.D.I. Heren-junioren. SIOSHellas; Vol hardingWalcheren. Dames-junioren le klas: Olympus O.D.I.; MarathonHellas. Dames-junioren 2e klas: Volharding Hontenisse. Elfdorpen- en stedentocht over Walcheren op 25 juni Voor de derde maal orgauiscert de Middelburgse gymnastiekvereniging „Achilles" een elfdorpen- en steden tocht over Walcheren en wel op zon dag 25 juni a.s. over een parcours van ongeveer 55 km. Het parcours is gekozen langs de mooiste plekjes van Walcheren. De start is 's morgens om negen uur vanaf het Nederlands Koffiehuis aan de Markt, waarna de wandelaars de volgende route afleggen: Veere (langs Deltawerken), Vrouwenpol der, Oostkapelle. Domburg, Westka- pelle, Zoutelande, Biggekerke, Kou- dekerke, Vlissïngen, Souburg naar Middelburg terug. Rust- en contro leposten zijn in Domburg en Koude- kerke. De wandeltocht wordt gehouden on der auspiciën van de koninklijke Ne derlandse bond voor lichamelijke op voeding. Als herinnering wordt een speciaal ontworpen medaille uitge reikt. In deze tijd van het jaar een wandeltocht te maken langs de mooiste plekjes van Zeelands tuin is een niet te evenaren genoegen, zo zegt het Aehilles-bestuur in zijn uit nodigingsbrief voor deze prestatie- - mars. Ingemar Johansson bokst tegen Sonny Luston De Zweedse bokser, Ingemar Johans son, de ex-wereldkampioen zwaarge wicht heeft dinsdagavond te Stock holm bevestigd, dïtt hij een gevecht zal leveren tegen de Amerikaan Sonny Liston, die als eerste op de lijst voor komt om een titelwedstrijd tegen de wereldkampioen zwaargewicht Floyd Patterson te mogen boksen. UITSLAGEN ZOMERAVONDVOETBAL K.N.V.B. Rayon Terneuzen SpadellaDe Hoop 02, Hoek vete ranenAdvendo comb. 05, Rijks waterstaat IScheepswerf 42. Rayon Sas van Gent. S.V.G.C.N.A. 3—6. Rayon Vlissïngen. G.P.C.—Zeemacht 1—5, G.P.C. II— Uiterton 4—0, Uiterton II—V.A.W. m 2—2, P.V.S.—S.S.V.V. 5—0, V.A. W.—S.B.L.V. 2—3, Coal—PZ.E.M 1 [9 Uit zeventien nationale schoonheids- j koninginnen, o.w. miss Holland, zal op 6 I juni in Beiroet een miss Europa worden J gekozen. Schoonheidskoninginnen uit I Oostenrijk, België, Denemarken, Enge land. Finland, Frankrijk, Duitsland. Grïe- I ken land, Nederland, IJsland, Italië, Lu- xemburg, Noorwegen, Spanje, Zweden, Zwitserland en Turkije nemen aan dit I concours deel. 1804. „Steeds meer stads mensen gingen ten onder aan de „nervenplaag", die vrijwel zeker een gevolg was van het onnatuurlijke bestaan dat men leidde in die robot-gemeenschappen, waar dag en nacht gejak kerd scheen te moeten wor den. In de zogenaamde hut- tendorpen buiten de steden was het echter heel anders gesteld. Daar leidde de mens een bestaan gelijk aan dat omstreeks het be gin der jaartelling. Misschien leefden de oude Grieken zo in hun minder krijgshaftige perioden, ilc weet het niet, maar in ieder geval was er niemand in die hutten- dorpen te bekennen, die een spoor van nerven- ziekte vertoonde. Terwijl in de stad de machi nes de bodem deden trillen en de zinnen ver doofden, gleed het leven op het land als een Amateur wielrenners naar het buitenland Nederlandse amateurwielrenners zul len deelnemen aan verschillende in ternationale wegwedstrijden, die de ze maand in het buitenland worden gehouden. Voor de Ronde van Oostenrijk, die van 17 tot 23 juni a.s. wordt gehou den, zijn aangewezen: Cees van Am sterdam (Breda), Kees de Jongh (Westgraftdijk), Nico Walravens (Den Bosch), Bart Solaro (Den Bosch) en Piet van der Horst (Klun- dert). Reserve: Wim Diopevink (Bar gum), Frits van Griensven (Eindho ven) is ploegleider. André van Aert (Achtmaal) en Kees Snepvangers (Zundert) zullen starten in een internationale weg wedstrijd te Stuttgart op 18 juni a.s. Ploegleider is Toon Simons (Breda). Voor de wedstrijd op het eiland Man op 23 juni a.s. zijn Eugene Bec kers (Schaesberg) en Wim Diepe- rink (Bargum) geselecteerd. Als ploegleider zal hier een van de wie lerclub Middelkamp optreden. Bij de „Ernst Saclis-wedstrijden", die op 24 juni a.s. in Sehweinfurt worden gehouden zullen de Amster- damers Wim van Smirren cn Cor Schuuring Nederland vertegenwoor digen. Ploegleider is Wim van Beek (Wilnis). De ploeg voor de internationale ama teurwegwedstrijden te Luxemburg op 24 en 25 juni a.s. tenslotte be staat uit de renners: Coen Visser (Santpoort), Henk Buis (Vijfhui zen), Roel Hendriks (De Wijk), Jan Boog (Laren N.H.) en Eddy Riethoff (Haarlem). Ploegleider is W. Metz (Haarlem). gelukzalige droom voorbij. De mens was één met de natuur, de aarde en de seizoenen. Vooral nadat de geduchte stormen hun kracht hadden verloren, begonnen de dorpen te flo reren. Steeds meer mensen ontvluchtten het dodelijk ritme van hun stadsbestaan om in de dorpen tot rust te komen. Na verloop van slechts enkele tientallen jaren had het hele, geweldige proces zich voltrokken en lagen de koepelsteden verlaten!" (Advertentie) Er is een schromelijk tekort aan leraren. Wij raden U aan z.s.m. te gaan studeren voor Engels, Duits, Frans of Ned., M.O.A. Ook de studie voor Wiskunde L.O. of M.O.A. is mo menteel zeer lucratief. Vraag p.o. een prospectus met proefles aan bij (Nederlands Taaicentrum) Telv 45432 FEUILLETON 37 Er kwam een houten kastje te voor schijn. „Kunt U ons duidelijk maken, hoe de Holbein in handen van deze bende is gekomen? Wij namen toch aan, dat het pakje door de jonge ïru n werd gestolen, die zich onrechtmatig Rudi Struve noemde". De commissaris haalde verlegen de schouders op. „De spoedbrigade werd voor ongeveer anderhalf uur uit de Kantstrasse opgebeld. Men vond de bende in 'n zeer duidelijk beschreven woning. De eigenaar der woning had de mensen in een der kamers opge sloten en is sindsdien spoorloos ver dwenen". „Schitterend!" meende mijnheer Steinhövel. „En deze patente eige naar is waarschijnlijk de onechte Struve? Of?" Hij opende het houten kastje. „Het is mogelijk dat U gelijk hebt", zei de commissaris. De huurder heet echter Joachim Seller. Of hij de on- door Brich Kfcstnec echte Struve is, weten wij nog niet Maar dit wordt onderzocht". „Ik begrijp het niet", verklaarde Irene Trübner. „Als deze mijnheer Seiler een dief was, zou hij toch de miniatuur uit zijn huis hebben kun nen meenemen, nadat hij de bende had opgesloten!" „Wanneer onze Struve uw Seiler is", meende Oskar Külz, „dan herhaal ik, wat ik ook al tegen de commissaris in Rostock heb gezegd: onze Struve is geen dief!" „En wat is hij dan?" vioeg de Ber- lijnse commissaris De oude verzamelaar had onderwijl een loupe uit de zak gehaald en be keek de miniatuur, als was ze een zieke en hij de huisdokter. De commissaris stond op. „Wel?" vroeg hij. „Bent U tevreden over ons?" Mijnheer Steinhövel leunde in zijn stoel achterover. „Niet helemaal, mijnheer de commissaris! Wat U mij zo vriendelijk overhandigd hebt, is helaas niet de echte Holbein, maai de imitatie!" De commissaris en zijn bezoekers za ten minuten lang zonder een woord uit te brengen. Zij staarden elkaar volkomen radeloos aan en waren lamgeslagen van schrik. De commissaris vond het eerst zijn spraak terug. „Dat is een kopie? Bent U er zeker van, dat U zich niet vergist, mijnheer Steinhövel?" „Ik vergis me niet", antwoordde de verzamelaar. „Er is in heel Europa niemand die zich in dit speciale ge val zo weinig zou kunnen vergissen als ik, en dan overdrijf ik niet!" Hij legde de Holbeinimitatie in het met fluweel gevoerde houten doosje te rug en zette het op de schrijftafel. Slager Külz trok opgewonden aan zijn ruige snor. „Daarbij moet de duivel in het spel zijn! Met de po litie rennen wij achter een bende boeven aan, en de bende achter een jonge man! En nu heeft de jonge man in plaats van de echter minia tuur de valse gegapt!" „Ik begrijp het niet", zei Irene Trüb ner. „De miniatuur werd toch uit mijn tasje gestolen! Toen in de dan cing het licht weer aanging, was mijn tasje toch leeg!" „Misschien hebt U zich vergist!", meende de ambtenaar, „misschien had U vóór de overval niet het ori gineel, maar de imitatie in uw tas je?" „Absoluut onmogelijk! De imitatie was toch juist door de bende terug gebracht! Zij lag nog voor mijnheer Külz op de tafel, toen het donker werd!" „Dat is zo", bevestigde de slager. „Met die onbeschaamde brief!" „Ik sta voor een raadsel", verklaar de de commissaris. „Is het mogelijk, dat er meer imitaties bestaan, mijn heer Steinhövel?" „Neen, dat is niet mogelijk". „Dan is er maar één oplossing!" zei de commissaris. „Wanneer name lijk de miniatuur, die we tot nu toe voor echte hielden, de kopie is. dan moet noodzakelijkerwijze de andere, die U tot nu toe voor de imitatie aanzag, het origineel zijn! Waarde mejuffrouw Trübner, waar bevindt zich de tweede miniatuur op dit ogen blik?" De lippen van het jonge meisje wa ren bleek en trilden. „Die heb ik mijnheer Külz cadeau gegeven, omdat hij zo aardig voor me was. Ik dacht dat mijnheer Steinhövel daar wel niets op tegen zou hebben". Mijnheer Steinhövel wees op het houten doosje, dat op de tafel stond. „De werkelijke kopie zullen we mijn heer Külz graag als aandenken ten geschenke geven. Maar wat hebt U, mijnheer Külz, ondertussen met de miniatuur gedaan, die mijn secre taresse U gisteren heeft gegeven en die nu de echte blijkt te zijn?" De slager sloeg zich op de knie. „Dat is me toch een gekke geschiedenis!" Hij lachte daverend. „Waar is de miniatuur?" vroeg de commissaris zenuwachtig. „Ze hangt in onze achterkamer!" riep Külz vergenoegd. „Boven de oude leren canapé! Naast de fami liefoto's!" De anderen herademden. „Wanneer mijn Emilie te weten komt dat bij ons boven de canapé een half miljoen hangt, krijgt ze het op haar zenuwen. Weet U wat ze gezegd heeft, toen zij de miniatuur zag?" Külz maakte een pauze om het effect te verhogen. „Ze heeft ge zegd dat ze liever een plak chocola had gehad!" De anderen glimlachten voorkomend. „Welnu", sprak de commissaris. „Dan hebben we weer eens geluk gehad. Ik was al bang dat mijnheer Külz het halve miljoen in de trein had laten liggen". „Neem me niet kwalijk", zei Külz. „Een cadeautje van juffrouw Irene laat men toch niet ergens liggen! Dat zou zonde en schande zijn!" „Beste mijnheer Külz", verzocht de commissaris, „weest U zo vriendelijk en belt U uw echtgenote op! Zegt U haar, dat we direct een paar amb tenaren zullen sturen. Aan hen moet ze het kleine reisaandenken over handigen. We zullen haar graag in ruil een paar plakken chocolade stu ren". „Doen we", zei Külz. Hij ging naar de telefoon. „Maar stuurt U ze in civiel, als ik U verzoeken mag! An ders denkt men in de Yorekstrasse dat de Külzen onder bandieten ver keren!" „Zoals U wilt!" De slager draaide op het cijferbord en knipoogde tegen juffrouw Trüb ner, terwijl hij op aansluiting wacht te. „Ja, ja", zei hij goedgeluimd. „Als jullie papa Külz eens niet had den!" In het toestel diende zich een stem aan. „Hallo!" riep Külz. „Emilie! Ben jij het? Jawel, ik ben nog op het politie bureau. Luister nu eens goed! Maar schrik niet! Want we willen een paar rechercheurs naar je toe sturen! Neen, neen, ze willen jou niet meene men, maar de miniatuur. De minia tuur! Begrijpt je? Wat? Mijn goeie mens. dat kleine schilderijtje dat ik van de reis voor je heb meegebracht! Dat boven de canapé hangt! Heb je me begrepen Nou dan!" Hierna hoorde men uit het toestel een hele tijd niets, daarna echter een woordenvloed. De heer Oskar Külz leunde plotseling zwaar op de schrijftafel. Daarna leg de hij wezenloos de hoorn neer, staar de de commissaris en de anderen aan en streek zich over het voorhoofd. Hij wankelde naar een stoel en zonk in elkaar. „Wat hebt U?" vroeg juffrouw Trüb- net bezorgd. „Mijn miniatuur is ook weg", zei hij zachtjes. De commissaris sprong op. „Wat moet dat betekenen, mijnheer Külz!" (Wordt vervolgd)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1961 | | pagina 9