DEGRADATIE VOOR GOES NA ZESENTWINTIG JAAR Promotiekans voor Vlissingen Feijenoord speelde zich weer naast Ajax Sporttoto ENGELSE CUP VOOR SPURS STAND MAANDAG 8 MEI 1961 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DE OUDSTE voetbalvereniging van Zeeland „Goes" beleefde gis teren de wellicht meest trieste dag in haar geschiedenis! Zesentwintig jaar heeft Goes onafgebroken in de tweede klas gespeeld, maar eindelijk Is aan deze periode abrupt een einde gekomen: zondagmiddag verloren de Goesenaren op eigen veld met 21 van RAC en daardoor degraderen zij naar de derde klasSedert 1935 opereerde Goes in de tweede klas en terwijl andere Zeeuwse topclubs als Vlissingen en Middelburg bij tijd en wijle voor een tijdje naar de derde klas werden venvezen, handhaafde Goes zich steeds. Hoewel Goes dit jaar langs de rand van de afgrond heeft gelopen, was de verwachting toch, dat RAC tenslotte de degradant zou zijn. Een slecht spelend RAC slaagde er echter in de laatste en be slissende wedstrijd in van een nog slechter Goes te winnen. Daarentegen beleefde Vlissingen een triomf: een 42 zege in de uitwed strijd tegen Dosko, zodat de Vlissingers zeker zijn van de tweede plaats en nu promotiewedstrijden voor een plaats in de eerste klas mogen spelen. De tegenstander in deze promotiewedstrijd is Gemert of Best Vooruit. Gemert eindigde met 30 punnten uit 22 wedstrijden op de tweede plaats in de tweede klas A, terwijl Best Vooruit derde werd met 29 punten. Er moet echter nog een protest van de wedstrijd GemertBest Vooruit be handeld worden, zodat nog niet geheel zeker is of Gemert inderdaad de promotie-tegenstander van Vlissingen zal zijn. Internos verweerde zich geducht te gen Taxandria (12), evenals Steen bergen tegen Rood Wit (20). Mid delburg zette kampioen Roosendaal de voet dwars, waardoor de Braban ders afscheid hebben moeten nemen met een 31 nederlaag. De Zeeuws Vlaamse derby tussen Hulst en Ter- neuzen werd in het voordeel der rood zwarten beslist (14). Roosendaal Vlissingen Taxandria Middelburg Rood Wit Terneuzen 'Dosko Steenbergen Internos Hulst RAC Goes 22 16 22 15 3 22 13 5 21 7 10 21 9 21 10 20 7 4 34 74—34 4 33 73—27 4 31 59—40 4 24 43—35 7 23 41—39 3 8 23 55—51 3 10 17 37—50 2 12 16 43—66 6 11 16 32—52 5 12 15 39—54 2 14 14 34—60 4 14 12 38—60 Goes-RAC 1-2 EVEN TROOSTELOOS als de uitslag tenslotte voor Goes werd, was het vertoonde spelMen kan het niet verbloemen: zoals de Goesenaren gis termiddag speelden, zijn ze in de tweede klas beslist niet meer op hun plaats! Na deze trieste nederlaag te gen RAC werd het zelfs duidelijk, dat dit Bevelandse team het ook in de derde klas niet gemakkelijk zal krijgen. Hoewel de Goesenaren moesten win nen om zich in de tweede klas te handhaven speelden zij gedurende groote perioden bijzonder mat. Slechts in de slotfase kwamen zij tot een overweldigend offensief, dat ech ter door een gemis aan combinatie vermogen geen enkel resultaat ople verde. Het was voornamelijk dit gemis aan combinatievermogen, dat Goes in deze laatste wedstrijd noodlottig is geworden. Door slecht plaatsen, te geringe start snelheid en ook door een gemis aan voldoende conditie slaagde Goes er slechts bij hoge uitzonde ring in met een goede combinatie een aanval op te zetten. De mees te kansen, die Goes dan ook kreeg, waren toevalskansen, ge boren uit verre trappen naar de voorhoede. Opvallend was ook. dat er weinig veerkracht en bewegelijkheid in de Goese linies was. Als Goes een aan val had afgeslagen, verzuimden half- spelers en binnenspelers vaak om snel mee naar voren te trekken. Dat ook de tegenstander bijzonder zwak speelde mag blijken uit het feit, dat beide doelpunten voortkwamen uit te zacht op doelman Zwartepoorte te ruggespeelde ballen Ongetwijfeld was Goes voor de rust het meest in de aanval en al spoedig kregen Joseph Lopulalan en Puck Zwartepoorte een juweel van een kans, toen zij op nauwelijks vijf me ter van het doel vrij voor de keeper kwamen. Lopulalan, die in deze wed strijd overigens nog de beste aanval len opbouwde, trapte echter over het leer heen, waarna Zwartepoorte tam naast schoot. Er was ongeveer een kwartier ge speeld, toen de eerste fatale fout kwam: spil Huijbregtse speelde zo zacht op Zwartepoort" terug, dat linksbuiten Piet van Ham van RAC het leer nog juist bemachtigde en in de netten deponeerde. Tien minu ten voor rust kwam er weer hoop in de Goese harten, toen Debbaut uit een dieptepass van Huijbregtse voor 11 zorgde. Vlak voor rust echter kopte Vic Hopmans de bal achter waarts in de richting van zijn doel man, maar zo zacht, dat Kees Buljs er eerder bij was en RAC opnieuw de leiding gaf. De toenemende wind en de toenemen de nervositeit maakte het spel na rust nog slechter en het hielp Goes zelfs niet moer, dat Hopmans in de aanval ging spelen. Dosko-Vlissingen 2-4 BINNEN één kwartier scheen de Vlissingse zege reeds een voldongen feit, want na die vijftien minuten keek het thuisspelende Dosko tegen een 30-achterstand aan. Verwacht mocht worden, dat deze „veilige" voorsprong de nodige rust in het Vlissingse elftal zou brengen, maar liet tegendeel bleek waar. Door mis verstanden in de nerveuze Vlissingse defensie kon Dosko dan ook nog voor rust de achterstand tot 23 reduce ren. Pas twintig minuten na rust wist Vlissingen zeker, dat het promo tiewedstrijden kan gaan spelen, want toen bracht Chr. de Nooijer de stand op 42 en dat bleek de gena deslag voor Dosko. Rechtsbuiten Lillipali, die de laatste tijd weer uitstekend speelde, was ditmaal niet opgesteld. Zijn vervan ger Adrie Stroo deed het in deze ma tige wedstrijd echter ook goed door reeds na 2 min. uit een pass van Rob Moens te scoren (01). Na 9 min. speelde Moens zich opnieuw vrij en zijn voorzet bracht ditmaal de bal bij Wim Groenewegen, die hard en raak inschoot (02). Drie minuten later mocht Moens een vrije trap we gens hands van een tegenstander ne men (juist buiten het strafschopge bied). Via een achterspeler kwam de bal uit het schot van Moens voor de voeten van Adrie Stroo, die opnieuw raak schoot (03). In de 23e min. kwam er aan de andere kant een vrije schop en het Vlissingse „muurtje" bleek daarbij niet degelijk genoeg, want rechtsbuiten Vonk knalde ineens raak (13). En toen reeds twee minuten later mid voor. Van de Watering een misverstand in de Vlissingse defensie genadeloos af strafte, was er ineens weer volop spanning. Weliswaar speelde Vlissingen na rust wat beter, maar de defensie kreeg het enkele malen nog zwaar te verduren. Opnieuw uit een pass van Rob Moens kwam echter in de 20e minuut weer een Vlissings doel punt: een verrassende treffer van Chr. de Nooijer, die daarmee in feite de zege veilig stelde, want daarna speelde Vlissingen beheerst en rus tig. Middelburg-Roosendaal 3-1 De Middelburgers hebben een fris en aantrekkelijk spelletje te zien gege ven en als in het afgelopen seizoen met hetzelfde enthousiasme zou zijn gespeeld dan zou zonder twijfel een hogere plaats op de ranglijst hun deel zijn geweest. Aangezien ook de kampioenen er zeker niet met de pet naar gegooid hebben was er in deze laatste thuiswedstrijd van aan trekkelijk voetbal te genieten. Door met 31 te winnen deed Mid delburg zijn reputatie eer aan juist de sterkste tegenstanders te verslaan. Nadat Roosendaal het eerst het doel van Hoogenboom onder vuur had ge nomen had Middelburg bij zijn eei'- ste tegenzet reeds succes. Na een goed opgezette aanval kwam de bal, bij Bostelaar op de rechtervleugel en diens voorzet kwam bij de ongedekt staande Vos die doelman Van Osta geen kans gaf (10). Middelburg bleef aardige aanvallen opbouwen maar dc bezoekers bleken niet van zin zich zonder meer gewonnen te geven. In de 12e minuut kwam na een afgeslagen Middelburg-aanval de bal bij de ver opgedrongen Voets en deze bekwame technicus had daarna niet al te veel moeite meer om Hoo genboom kansloos te passeren (1-1). Het bleef aantrekkelijk en beide doe- Amerikanen knabbelen aan wereldrecord 100 yards Het lijkt erop alsof de Amerikaanse sprinters zich als doel gesteld hebben het wereldrecord op de 100 yards scherper te stellen. Nadat de Westindiër Dennis Johnson tot viermaal toe 9,3 sec. liet afdruk ken, evenaarde ook de 20-jarige stu dent van de universiteit van Villano va, Frank Budd, met 9,3 sec. het we reldrecord. In een race over 220 yards noteerde Frank Budd de snelle tijd van 20.2 sec. Hij bleef met deze prestatie slechts 0,2 sec. boven het wereldrecord van zijn landgenoot Dave Sime. Uiter aard werd deze race op een rechte baan gelopen. len kwamen in gevaar waarbij Gil- lisse eenmaal de helpende hand moest reiken om onheil te voorko men. Vlak na de rust was Vogel doorgebroken maar hij werd binnen de beruchte lijnen ten val gebracht waarvoor scheidsrechter Mor een strafschop toekende. Deze werd door Bostelaar, die actiever was dan ooit, onberispelijk benut (21). Roosendaal was hierdoor kenne lijk wat geprikkeld en men trok energiek ten aanval. Maar zowel Gillisse als Janse hadden er uit stekend het oog in en er was voorlopig geen doorkomen aan. Vooral de duels tussen Janse en P. Matthijsse waren aantrekke lijk. Een kwartier na de rust slaagde Vos erin na een fraaie soloactie de stand op 31 te brengen. Heel Roosendaal trok ten aanval maar verder dan een schot van P. Matthijsse tegen de paal kwamen de kampioenen niet meer. Tegen het einde nam Middelburg het heft nog even in handen, maar ook zij konden geen verandering meer in de stand brengen. Hulst-Terneuzen 1-4 Het bezoekende Terneuzen heeft te gen een uitermate zwak spelend Hulst een alleszins verdiende 41- overwinning behaald. Bij de thuis ploeg ontbrak het aan goed samen spel, terwijl de afwerking eveneens zoek was. Na 19 minuten spelen kreeg Hulst een prachtkans om de leiding te ne men. Een snelle aanval ingeleid door De Blok bracht de bal bij Neefs, maar de Hulsterse aanvalsleider n te grandioos. Vlak hierna maakte dè overigens voortreffelijk spelende stopper Wim van de Poel een foutje. Hij werkte de bal n.l. onvoldoende weg, waar door het leder voor de voeten van de vrijstaande Sandrini kwam. die deze kans niet liet glippen en zijn ploe; aan een 01-voorsprong hielp. Elf minuten voor rust kogelde Neefs de bal bij een geheide kans huizen hoog over het heiligdom van doel man Doorns. De tweede helft beloof de aanvankelijk van de zijde van de Hulstenaren beter voetbal te zien te geven. Maar de snelle Terneuzense linksbuiten Wissel maakte een ab rupt einde aan eventuele Hulsterse illusies. Hij snelde aanvoerder De Gucht met gemak voorbij en uit een zeer kleine hoek deponeerde hij no 2 in de Hulsterse touwen. Met nog een kwartier te spelen voor zag Sandrini Piet Meeuwse van een fraaie voorzet en hoogopspringend rondde deze met een Jcopbal de aan- van af: een onhoudbare bal voor doel man De Smit 0-^3. Uit een geharre war voor het Hulsterse doel kon doelman De Smit aanvankelijk het gevaar keren, maar hij had de bal niet klemvast. Deze kwam voor de voeten van de aanstormende Van der Peijl die zonder dralen de stand op 04 bracht. Even voor het eind gaf Neefs de bal door aan Willaert, die hierdoor in staat werd gesteld de eer van zijn ploeg te redden. Eindstand dus 14. Zaterdagmiddag zijn op het afvoer kanaal "te Schèveningen sloepenwed strijden gehouden tussen leerlingen van alle Nederlandse opleidingsbisti- tuten voor stuurlieden op de grote vaart. Op de foto ziet men de strijd tussen de ploegen van Vlissingen (l.) en Den Hélder. De laatstgenoemde ploeg ver wierf de* overwinning. Elinkwijk geeft strijd niet op (Van onze sportredacteur) De spanning in kop_ en staartgroep van de eredivisie blijft er wederom tot en met de laatste minuut in, zoals 't nu lijkt. In de middenmoot zijn het al leen nog maar kleine prestigekwes ties, die worden uitgevochten en wat de kop betreft blijven Ajax en Feij enoord gezellig stuivertje wisselen. I)e Amsterdammers zijn hun alleen heerschappij weer kwijt geraakt, om dat ze zich GVAV niet van het lijf wisten te houden. Het gelijke spel bracht Ajax voor de zoveelste maal op gelijke hoogte met Feijenoord, dat te gen DOS geen fouten maakte. In de wedloop om de derde ereplaats hield VVV zich staande door een uitermate royale genadestoot aan NO AD toe te dienen. GVAV. blijft op het brons loeren en heeft er gouden kan sen op. Sparta zakte wat verder af en PSV is ook weinig meer dan outsider aan het worden. In de sombere on derste regionen ziet het er nu voor het Tilburgse NOAD bitter slecht uit. De jongelui van „nooit opgeven, altijd doorzetten" zullen nu toch wel het hoofd in de schoot leggen. Elinkwijk doet dat beslist niet. Het boekte gis teren in het Rotterdamse kasteel op nieuw een overwinning. Alkmaar en Foi'tuna deelden de punten, waarmee de Limburgers nog het beste gediend waren. Ze zetelen nu naast Elinkwijk, en heben een punt voor op Alkmaar. SPARTA—ELINKWIJK 1—3. De toch anders voor een hard gevecht niet opzij gaande Sparta-ploeg heeft tegen het ijzeren Elinkwijk het hoofd moeten buigen. Dat gebeurde in een rommelig duel, dat weinig aantrek kelijk voetbal liet zien. Vooral de ver dediging van de Rotterdammers bleek niet in de normale vorm te spelen. Nadat de lange stopper Jannic Schilder geblesseerd het veld had verlaten, wat er zelfs herhaaldelijk sprake van paniek. Kruin, water vlug en altijd doorzettend, was een f ware nachtmerrie voor de Sparta nen. Hij was het die de openings treffer plaatste. Janssen zorgde evenwel voor een ge. lijke stand met de rust. Tien minuten na de hervatting scoorde ue altijd voor een verassing zorgende Siahaja uit een vrije trap de tweede treffer voor de Utrechters, die de zege nu niet meer lieten glippen. Kruin stelde De Jong zelfs nog in staat deze een duidelijker aanzien te geven. ALKMAAR—FORTUNA 1—1. Het duel der angst is een sportieve strijd geworden, waarin een technisch superieur Alkmaar weigerde zijn meerderheid in doelpunten uit te drukken. De grotere routine van de Fortunezen bleek daardoor de balans in evenwicht te kunnen houden. Zon der Van der Hart goed vervangen door Notermans leek Fortuna voor een moeilijke opgave te komen. Slechts een kans werd benut door Buis. Na de pauze trokken de Lim burgers wat feller van leer. Beenen scoorde de gelijkmaker, nadat paal en lat Houtkoper eerder al driemaal hadden gered. NOAD—VVV 1—5. In Tilburg viel gisteren de (genade) klap. Venlo had weinig moeite met NOAD, dat een uiterst povere indruk maakte en zich zo volslagen schot- loos toonde, dat er voor Swinkels geen vuiltje aan de tucht was. De Mculc- meester opende het schuttersfeest. Loucr bra,ent in de tiende minuut de partijen op gelijke voet, maar Slee- ven zorgde nog voor de thee voor een Venlose voorsprong. Na de hervatting zorgden De Meulemeester, Heïnen en nog eens De Meulemeester voor de eindstand. MW—RAPID 2—1. De Limburgse derby is in Maastricht geen imponerend duel geworden. De ploegen wogen aardig tegen elkaar op. Rapid nam na een kwartier de lei ding door Haenen, en Coenen zorgde voer een gelijke ruststand. Direct na de hervatting was het Ummels, die de thuisclub aan de leiding bracht. Ra pid fes nog niet helemaal veilig t=i, 'heeft daarna nog wel geprobeerd de verdiende gelijkmaker te produceren, maar dat ging niet. ADOWILLEM U 1—0. De gastheren speelden nog net een tikkeltje beter dan de mannen uit Tilburg en dat leverde hen in de eer. ste helft een doelpunt op van Rijnvis. Toen stopper Van Bun in de tweede helft het veld met een pijnlijk beèn moest ruimen, was het voor Willem H helemaal onbegonnen werk. DWS, A—PSV 2- Het was wederom Arie den Oude, die de beslissende eindstoot plaatste in het duel dat DWS/A uitvocht. In de eerste fase van deze strijd leken de Amsterdammers in de verste verte niet op de ploeg, die deze week Shef field .United zo prachtig bedwong. Kruiver en Svensson schoten toen PS V in alle gemoedsrust naar een dui delijke voorsprong. Maar na dc thee bleken dc Am sterdammers plotseling herleefd. Vonhoff scoorde dank zij door zetten van Den Oude vijf minu ten na dc hervatting en ruim tien minuten later was bét Arie zelf die een van de lat terugspringende bal achter Bekkering plaatste. PSV mocht de handen nog dicht knij pen met dit resultaat na die snelle start. DOS—FEIJENOORD 0—2. Nog steeds zonder Coen Moulijn heeft Feijenoord de lastige Utrechtse klip vakkundig omzeild. Dat ging' overi gens niet zonder pijn. want lang zag het er naar uit. dat de kanaries zich niet zouden laten overvleugelen. De ruststand was dubbelblank en dat was weinig hoopvol. Temeer, daar DOS uit de theepot moed leek te heb- ben gehaald om fel in de aanval te gaan. Pieters Graafland hield de kooi evenwel dicht en toen Klaassens en Kreyermaat het middenveld in beslag namen, bleek de Rotterdamse adem net iets langer. Van der Gijp zorgde voor hét eerste doelpunt en in de laatste minuut legde Bennaars het j tweede in het.Utrechtse doel. ENSCHEDÉ—NAC 6—2. Enschede heef deze week eindelijk weer eens een ouderwetse vorm be reikt. Het liep allemaal lekker in d Enschedese voorhoede en daardoor Goes heeft gistermiddag de beslissen de wedstrijd tegen RAC met 1-2 ver loren. Ook hier lopen de Goesenaren, die nu degraderen naar de derde Iclas, tevergeefs storm. (Foto P.Z.C.) In een buitengewoon spannende fi nale verzekerde zich de Engelse voet bal kampioen Tottenham Hotspur za terdagmiddag voor 100.000 toeschou wers in het Wembleystadion in Lon den met een 2-0 overwinning (rust 0-0) over Leicester City van de En gelse voetbalbeker en bereikte tevens de zo begeerde „doublé", een kunst stuk dat alleen Preston Northend (1889) en Aston Villa (1897) bereik ten, namelijk het winnen van het kampioenschap van Engeland en de beker in één jaar. Het was voor de derde keer dnt de Spurs de beker wonnen, namelijk In I90i, 1921 en in 1961, maar het was voor de eerste keer dat Tottenham Hotspur op het „heilige gras" van het Wembleystadion speelde. Het team van de voetballer van het jaar, Danny Blanchflower, kreeg uit ban den van de hertogin van Kent de beker. In deze 80c finale kwam het super- elftal van Tottenham tot een zo be geerd dubbel kampioenschap, een wensdroom van elk Engels elftal. Sinds Aston Villa in 1897 tot deze prestatie kwam. kregen maar liefst tien teams deze kans, maar allen faalden. Leicester City, dat door een 2-0 zege in de beslissende wedstrijd tegen Sheffield United tot de finale door drong bewees een goede tegenstander te zijn. Want op het door de regen zware terrein kwam Leicester steeds gevaarlijk opzetten en ook de ver dediging was uitstekend. Jammer was het, dat even voor de rust rechts back Chalmers in een botsing zijn scheenbeen zodanig verwondde, dat hij voor de rest van de wedstrijd als toeschouwer op de linksbuitenplaats meehuppelde: Ondanks deze tegen slag bleef Leicester City in de aanval kwam bij de rust tot een zo psy chologisch belangrijke 0-0 stand. Na de pauze speelde Tottenham alles kwam NAC eigenlijk helemaal niet op een kaart en ging met het gehele aan bod. Het meeste gevaar kwam j elftal in de aanval. "Dat resulteerde van de linkcvleugel RahnBosveld. De Bredase achterhoede verkeek zich herhaaldelijk op de snelle acties var dit tweetal. Voges opende de score, Rahn verdub belde die en Visscher reduceerde de 20 tot een dragelijker 21 met rust. Daarna Jansen, Bosveld, Rahn, Rahn en nog eens Bosveld. Toen het 61 was mocht NAC nog even terug komen. Dat had geen betekenis meer. GVAV—AJAX 1—1. In de 27ste minuut werd een flitsende combinatie van GVAV besloten met een voorzet van rechtsbuiten Gronin ger, waaruit linksbuiten Meuken hard inschoot, waarbij de bal via het hoofd van Groninger in de doelmond ver dween. GVAV bleef, door dit succes aangemoedigd in de meerderehid, ter wijl Ajax aan krachten verloor, toen Sjakie Swart, na een spierverrekking, het veld moest verlaten. Na de rust kwamen de Groningers stormachtig naar voren. Maar hoewel de Amster dammers zonder vaart speelden, wa ren hun operaties toch gevaarlijk en na 25 minuten zorgde Cees Groot voor de gelijkmaker. Feijenoord 30 21 4 5 46 90—36 Ajax 30 20 6 4 46 9246 VVV 30 16 5 9 37 6841 GVAV 30 15 7 8 37 56—44 Sparta 30 14 8 S 36 58—47 PSV 13 9 8 35 65—52 DWS/A 30 10 11 9 31 5242 DOS 30 11 9 10 31 59—48 NAC 30 13 4 13 30 53—59 Willem II 30 12 4 14 28 49—63 MW 30 10 8 12 28 42—52 Sportcl. Ens. 30 11 5 14 27 44—52 ADO 30 13 1 16 27 52—71 Rapid JC 30 9 7 14 25 37—49 Fortuna '54 30 6 9 15 21 44—63 Elinkwijk 30 9 3 IS 21 40—65 Alkmaar 30 5 10 15 20 32—55 NOAD 30 3 S 19 14 25—72 de 68e minuut tot een 1-0 voor sprong door middenvoor Bobby Smith hard met de rechtervoet ingekogeld. acht minuten later gevolgd door een kopstoot van linksbuiten Terry Dy son, welke voor doelman Gordon Banks te machtig bleek. In de eind fase van de strijd geloofde Totten- ham het wel. terwijl Leicester City, dat voor het grootste deel van de wedstrijd het middenveld in handen heeft gehad, moe gestreden de wa pens strekte. De uitslagen van de zondag M gespeelde wedstrijden, die van belang zijn voor de 33e sport- n toto van dit jaar, luiden als 1 volgt: M.V.V.—Rapid J.C. 2-1 1 m (1); N.O.A.D.-V.V.V. 1-5 (21; gj D.O.S.-Feijenoord 0-2 (2): I D W.S.'A-P.S.V. 2-2 (3): G.V. 1 A.V.-Ajax 1-1 (3); Sparta- :-j Elinkwijk 1-3 (2): A.D.O.-Wil- lern II 1-0 (1); Alkmaar-For- tuna '54 1-1 (3); Enschede-N. A.C. 6-2 1D.F.C.-Volenclam 1 1-1 (3); K.F.C.-B.V.V. 2-0 (1); 1 §1 Go Ahead-Be Quick 5-i (1); D. H.C.-Schev. H. Sport 3-1 1 Wilhelmina-Velox 5-2 1Ro- fg da Sport-Hilversum 1-0(1). Het aantal deelnemers aan deze pool is 501.768. De bruto- M H inleg is f 629.680. Er is een eerste prijs van f 94.452. een tweede en derde prijs van elk f 47.226. Er kwamen tien aan- meldingen met 14 punten en jg een onbekend aantal met 13 punten binnen. =e iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Provinciale Zeeuwse Courant | 1961 | | pagina 5