Geen hoogste eer voor chr. h.b.s. Middelburg PILOOT STORM ontvoerd in de stratosfeer Schakers St. Jans-college sterker in finale: 4,5-1,5 Uitslagen en standen van het amateurvoetbal DIVIDENDEN Cardona doet beroep op de paus LIEBHERR Explosie op Britse kotter COMMISSIE VOOR ROEANDA-OEROENDI VOORLOPIG 13 PLOEGEN IN RONDE VAN DE TOEKOMST" R.D.M. geeft 30 procent „NON, JE NE REGRETTE RIEN," zingt Edith. Piaf - ik heb nergens spijt van. Hebt u het aangrijpende verhaal over deze kleine, geniale „straatmus", bij wier optreden de dood voortdurend achter de coulissen loert, gemist? Jammer! Het stond in PANORAMA! Liep Klaas de Ruyter 3000 m. in 8.04.5 DE VERDWENEN MINIATUUR 10 f It OVIN C1 ALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 24 APRIL 19(51 TOCH UITZONDERLIJKE PRESTATIE NA HUN bijzonder succesvolle opmars naar de finale hebben de zes christelijke schakers van de christelijke h.b.s. uit Middel burg de hoogste eer in het schoolschaakkampïoenschap niet kunnen bereiken. In de be slissende wedstrijd tegen het St.-Janscollege uit Hen Haag, die zaterdagmiddag in Utrecht gespeeld is, moesten de h.b.s.- ers met een 4^4-4^4 nederlaag genoegen nemen. Ofschoon de Middelburgse scholieren dus niet de hoogste triomf bereikten, werd hun prestatie tijdens de prijs uitreiking door ir. T. van Donk, de vice-voorzitter van de K.N.S.B., van bijzonder kalliber genoemd. Het was namelijk de eerste maal, dat een team uit Zeeland tot een landelijke finaleplaats wist door te dringen. Ir. Van Donk had voorts bijzondere Waardering voor het feit, dat nu ook de „randgebieden" van zich afgebe ten hebben. Hij overhandigde tot slot de wisselbeker aan de Haagse scho lieren en een fraaie „plak" aan de Middelburgse jongelui. Namens de Zeeuwse Schaakbond was secretaris W. Flissebaalje aanwezig om het bondsbestuur voor zijn vriendelijke- woorden te danken. De Haagse scholieren hebben zich dus flink wat sterker getoond dan hun Middelburgse collega's, die evenwel verwoed tegenstand heb ben geboden. Slechts in de slot fase moesten zij het hoofd buigen voor het team van het St.-Jans- college. Alleen Lex van Selms De uitslagen van de zondag gespeelde wedstrijden in de eerste klasse A luiden: Rheden—VDZ 2—0, WVC—ESCA 3—1, De SpartaanJonge Kracht 11, OSVJOS 2—1, Hollandia—DCG 0—1, Kon. HFC— UW 4—1. De wedstrijd VDZ—UVV 27/4 word afgelast. De stand in de eerste klas is nu: =~.-: KON HFC 20—30. DCG 19—25. Hollandia 19—22, De Spartaan 20—22, JOS 19—20, UW 18—18, Quick (N.) 19—18, Rheden 19—17, ESCA 18—11», OSV 20—16, Jonge Kracht 19—15, WVC 18—14, VDZ 18—13, De uitslagen van de wedstrijden in de eerste klas B luiden: BorneWW 1i, HengeloNeptunia 00, DOS *19ZAC 42, Quick '20Emmen 21, Oosterpar- kersSneek 10, AlcidesRood Geel 1 1. De stand is nu: Velocitas 18—26, ZAC 18—23, Hengelo 20— 23. Alcides 19—22, Rood Geel 19—21, WW 1920, Neptunia 1920, Oosterparkera 18 —18. Quick '20 20—18, DOS '19 20—17, Emmen 1914, Sneek 1914. Borne 2012. De wedstrijden in de eerste klas C had den de volgende uitslagen: DCVCW 2 0. Unitas—Gouda 3—1, ONA—SVW 1—1, Laakkwartier—Xerxes 00, Alliance MOC '17 1—2. De stand in deze klas luidt nu als volgt: Xerxes 19—25. TSC 19—24, CW 19—23. DCV 20—22. Gouda 19—21, Alliance 20— 21, MOC '17 20—20, Unitas 20—19, Laak kwartier 20—19, ONA 19—18, SVW 20—18, Quick (H.) 19—13, Emma 20—9. De uitslagen in de eerste klas D luiden: Spel. WW '28—Wilhelmina '08 1—2, TOP Tongclre 2—1. HeerSpel. Irene 2—2, Spel. Emma—Hoensbroek 31. Boxtel— Brabantia 32. De stand luidt nu als volgt: Spel. Emma 19—27, Spel. Irene 1723. Mi nor 17—21, Heer 18—18, Spel. WW '28 18 —17, Wilhelmina '08 18—17, TOP 19—17, Boxtel 1715, Tongclre 1815, De Spech ten 1315, Hoensbroek 1815. Brabantia 17—14. slaagde er in aan het laatste bord een zege te behalen, terwijl Piet Jongepier een remise afdwong. De gedetailleerde uitslag luidt: M. Stam (St.-Jans-eolIege Den Haag)-W. J. de Schipper (chr. h.b.s. Middelburg) 1-0, J. J. Limder.P. Adriaanse 1-0, R. Keyser-P. W. van Bennekom 1-0, F. Voldenhof-P. Jon gepier R. Schepman-W. L. van Noppen 1.0, S. Engering-L. van Selms 0-1. Oud-international s tegen België Zaterdag 13 mei wordt in het sta dion „De Geusselt" in Maastricht de jaarlijkse wedstrijd tussen de oud- internationals van Nederland en Bel gië gespeeld. De baten van deze wedstrijd zijn bestemd voor de bond van Nederlandse oorlogsslachtoffers. De Nederlandse ploeg speelt in de volgende opstelling: doel: Steiger (PSV); achter: Schaap ('t Gooi), en Odenthal (Enschede); midden: Van Schijndel (SW), Ter louw (Sparta) en De Vroet (Feijen- oord); voor: Roozen (Haarlem), Bïesbrouck (RCH), Appel (Fortuna '54), Lenstra (Enschede) en Groene- veld (Haarlem). Reserves: Van Stoffelen (Ajax) en Stijger (Blauw Wit). Nederlandse deelneming aan wedstrijden te Wolfsburg Behalve de Nederlandse atleten Hein Cujê, Marius Bos en Weïscher, zul len ook drie Nederlandse dames aan de invitatiewedstrijden op 1 mei te Wolfsburg ln Duitsland deelnemen. Het zijn Joke Bijleveld, de Neder landse recordhoudster in het ver springen,. hordenloopster Toos Mut ter en de Nederlandse jeugdrecord- houdster in het hoogspringen, Ma rianne Kort. Voorts zullen op 21 en 22 mei (Pink steren) Joke Bijleveld en de Neder landse recordhoudster op de 800 me ter, Gerda Kraan, alsmede de Ne derlandse kampioen tienkamp, Eef Kamerbeek, aan internationale atle tiekwedstrijden in Jena deelnemen. Commissarissen en directie van de Verenigde machinefabrieken Stork Werkspoor zullen aan de aandeel houders 12 dividend in contanten uitkeren. Aan de jaarvergadering van de Cha- motte Unie N.V. te Geldermalsen zal worden voorgesteld een onver anderd dividend van 12 procent uil te keren. Commissarissen en directie van de N.V. W. A. Hoelt's machine- en zuurstoffabriek in Schiedam zullen aan de jaarvergadering voorstellen een dividend van 17 procent uit te keren, waarvan 12,5 procent in aan delen. Over 1959 werd 16 procent uitgekeerd, waarvan tien procent in aandelen. De directie van de N.V. Twentsche kabelfabriek te Haaksbergen deelt mee, dat zal worden voorgesteld over het vorig jaar een slotdividend van veertien procent uit te keren, waardoor het totale dividend twin tig wordt. In de Utrecht gehouden algemene vergadering van aandeelhouders van de Koninklijke Demka Staalfabrie ken N.V. te Utrecht zijn de jaarver slagen goedgekeurd. Het dividend werd tien procent. Miro Cardona, de leider van de Cu baanse opstandelingen heeft een be roep op paus Joannes gedaan om te voorkomen, dat er in Cuba opnieuw massale executies worden verricht. „Wij vragen U eerbiedig en nederig of U snel met bemiddeling van het Internationale Rode Kruis, tussenbei de wilt komen om een einde te maken aan de executies van de gevangenen uit de Cubaanse burgeroorlog. Uw stem als voorbeeld van chris telijke liefdadigheid, zou de levens van vele idealistische mannen kunnen redden", aldus Cardona. Engelse voetbalclubs komen naar Nederland Het bestuur van de Engelse tweede- divisieclub Sheffield United heeft don derdag bekendgemaakt, dat de club een toer van veertien dagen zal ma ken door Nederland, Luxemburg en Duitsland. Sheffield United zal waar schijnlijk twee wedstrijden in Neder land spelen. Voor woensdag 3 mei staat in elk ge val de ontmoeting tegen de Amster damse eredivisieclub DWS/A op het programma. De wedstrijd zal 'sa- vonds om acht uur in het Olympisch Stadion beginnen. Op maandag 1 mei zal de Engelse eerste-divisieclub Arsenal in Utrecht tegen DOS uitkomen, terwijl de En gelse kampioen, Tottenham Hotspur, op maandag 15 mei te Rotterdam te gen Feijenoord zal aantreden. Advertentie j De gehele bemanning van de houten Britse kotter „Frandor" heeft vrij dagnamiddag het schip verlaten na dat zich op vier mijl ten zuidzuid- westen van het lichtschip Smith Knoll, ter hoogte van Great Yar mouth en tachtig mijl van IJmuiden een ontploffing in dc machinekamer had voorgedaan, waarna brand uit brak. Niemand werd gewond. Een andere Britse kotter, de „Ocean Dawn", heeft de bemanning aan boord ge nomen. De Nederlandse sleepboten „Gele Zee" uit Hoek van Holland en „Titan" uit IJmuiden, hadden zich ook op weg begeven naar het bran dende schip. De algemene vergadering van de V.N. heeft met 86 stemmen tegen één, bij vier onthoudingen aange drongen op het instellen van een commissie van drie landen, die het toezicht moet honden op de in augus tus te houden verkiezingen in Roe- anda-Oeroendi. België, dat dit gebied beheerst, stemde tegen. MOGELIJK OOK AFRIKAANSE PLOEG Waarschijnlijk 15 of 16 equipes aan de start De namen van dertien landen die zul len deelnemen aan de „Ronde van de toekomst", de wielerwedstrijd voor amateurs en onafhankelijken die van 2-16 juli in Frankrijk wordt gehou den, zijn thans bekend. Renners uit Duitsland, België, Spanje, Frankrijk Groot-Brittannië, Nederland, Italië, Luxemburg, Polen, Roemenië, Scan dinavië, Zwitserland eu Zuid-SIavië zullen aan de start van het ruim 2000 km. lange parkoers verschijnen. De organisatoren maakten voorts bekend, dat het aantal équipes elk bestaande uit acht coureurs waarschijnlijk zal worden uit- De verlies- en winstrekening over 1960 van de Rotterdamsche Droog dok Maatschappij geeft na reserve ring voor belastingen een voordelig saldo aan van f 21.878,187 (v.j. f 21.983,196), waarvan na afschrij vingen ad f 16.635,187 (vorig jaar f 16.740,196) een winstsaldo res teert van f 5.243.000 (onv.). Voorge steld wordt een onveranderd divi dend van 30 pet. en op de oprichters- bewijzen onveranderd f 3.640 uit te keren en f 231.000 aan de buitenge wone reserve toe te voegen. De scheepsbouwafdeling is tot eind 1962 volledig bezet, zodat voor een aantal aanvragen in 1960 voor de bouw van vrachtschepen, waarbij zeer korte levertijden werden ge vraagd geen aantrekkelijke aanbie dingen konden worden gedaan. Dat de prijzen, waarvoor de nieuwe op drachten werden geboekt nauwelijks bevredigend zijn, behoeft volgens de directie welhaast geen vermelding. G Uit Canada ia een particuliere gift van een miljoen dollar ontvangen voor de bouw van een oudheid- en bijbelkun- dig museum in Jeruzalem. Vlakbij dit museum komt een nationaal museum en een speciaal gebouw waarin de bij de Dode Zee gevonden schriftrollen wor den ondergebracht. 25 april Vlissingen Terneuzen Hansweert Zierikzee Wemeldinge HOOG EN LAAG WATER uur meter uur meter uur meter nap nap 22.55 1.37 23.20 1.54 23.37 1.73 23.55 1.06 nap 10.23 1.43 10.49 1.61 11.08 1.79 11.19 1.25 11.39 1.43 4.06 4.28 4.53 4.40 4.54 1.79 1.93 1.50 1.65 uur meter nap 16.43 1.33 17.05 1.49 17.31 1.63 17.33 1.18 17.39 1.30 1771. Met een onwaarschijn lijke snelheid stortte de Terra I zich door de ruim te, voortgedreven door de ongekende capaciteiten van de hyperdrive. Geen der in zittenden was zich echter bewust van hetgeen er met hen gebeurde. Daarom be merkte ook niemand dat 't mechanisme van de auto matische piloot volkomen in de war gelopen was. Het schip leek opeens ge huld in een blauwgroen waas, daarna gedurende en kele minuten of waren het uren... jaren... eeuwen wellicht? hing het in een volkomen licht loos duister. Dan gloeide het fosforiserende verschijnsel weer op en verschenen geleidelijk O Itfjl de sterren en nevelvlekken opnieuw aan het firmament. Grote en onbetekenend kleine sa tellieten van onbekende zonnestelsels gleden voorbij met de snelheid van de gedachte.. Steeds verder en dieper boorde de Terra I zich in het oneindige gebreid tot 15 of 16. Onderhande lingen dienaangaande worden ge voerd met Rusland, Uruguay, Ma rokko, Canada en Portugal. Bo vendien voert de Franse wieler bond besprekingen met de bon den van enkele Afrikaanse landen en van Madagascar, die met een gecombineerde ploeg zouden wil len deelnemen. De organisatoren zouden de hoop koesteren dat er, evenals tijdens de Olympische spelen in Rome, toen West- en Oostduitse renners één ploeg vormden, een gezamenlijke Duitse ploeg aan de start komt. Voorts is bekend gemaakt, dat het in de bedoeling ligt drie Denen, drie Zweden, een Fin en een Noor in de Scandinavische ploeg op te nemen. De „Kleine Ronde van Frankrijk" zal in 14 etappes worden verreden. De langste (202 km) zijn voor de 5e dag (Antibes-Aix) en de 8e dag (Perpignan-Toulouse) vastgesteld. In de route zijn verschillende cols opgenomen, waar onder de Mont Cenis (3e etappe) en de Tourmalet en de Ausbisque (beide 10e etappe). De organisatoren hebben een bedrag van 70 miljoen oude francs (ruim 650.000 gulden) uitgetrokken oni de ze ronde, die gedeeltelijk gelijk loopt met de Ronde van Frankrijk voor profs (25 juni t/m 16 juli), te finan cieren. IUaas de Ruyter van AV 34 uit Apel doorn zegevierde zaterdag in de 16e bevrijdingsloop, een wedstrijd langs de singels in Kampen over 30QO me ter in de bijzonder goede tijd van 8 min. 04.5 sec. Wij menen echter te moeten betwijfelen of de afstand wel juist was, aangezien het Nederlands record, op een sintelbaan gemaakt, met 8 min. 07.8 sec. op naam staat van de Maastrichtenaar Joep Del- noye. Dat Klaas de Ruyter snel was bleek uit de grote voorsprong op zijn voornaamste belagers Henk Christ die 8.17 liet noteren met op de derde plaats Leo Raamsma in 8 min. 21.8 sec. KERKNIEUWS Bevestiging en intrede ds. Decraene in Baarland Na in de morgendienst te zijn beves tigd door ds. A. van Egmond te Oos terbeek, heeft de nieuwe predikant van de Gereformeerde Kerk te Baar land, ds. M. V. J. Decraene, zondag middag zijn intrede gedaan in deze gemeente. Ds. Decraene sprak daar bij naar aanleiding van 1 Corinthe 2 vers 5: „Opdat uw geloof niet zou zijn in wijsheid der mensen, maar in de kracht Gods". Namens de kerkeraad werd ds. Decraene verwelkomd door ouderling W. A. Buteijn, die eraan herinnerde, dat de Geref. Kerk van Baarland na anderhalf jaar weer een eigen predi kant heeft. Hij sprak de hoop uit, dat de predikant een goede tijd te gemoet zal gaan in zijn nieuwe ge meente. Nadat ds. J. van der Veen uit Drie wegen namens de Classis Goes der Geref. Kerken het woord had gevoerd sprak burgemeester W. N. van Lie- re de nieuwe predikant toe. Hij wees erop dat de werkterreinen van ge meente en kerk ver uit elkaar lig gen, maar dat er toch diverse aan- rakingsvlakken zijn. Hij hoopte op een prettige en vruchtdragende sa menwerking in de toekomst met ds. Decraene. Tenslotte voerde van de genodigden nog het woord ds. H. G. Beneder na mens de Ned. Herv. gemeente van Baarland. Hij verklaarde dat er on der de vorige predikant een goede samenwerking is geweest tussen de beide kei'ken. Een samenwerking, die hij graag bestendigd wilde zien on der de nieuwe predikant. NED. HERV. KERK Beroepen te Middelharnis I. Kok tc Zegveld. GEREF. KERKEN Bedankt voor Hoogvliet: ds. Y. J. Tiemersma te Zierikzee. ^■■■FEUILLETON door Erich Kastner Zij lachten bescheiden en zwegen een poosje. Daarna vroeg mijnheer Ach tel „En wat is er met die Tiroler aan de hand?" Storm knipperde nors in de richting van Ktilz, die met gebogen rug zijn kaart zat te schrijven. „Eerst dacht ik die man is een uilskuiken. Maar dat geloof ik niet meer. Zo dom kan een mens onmogelijk zijn Hij doet zich maar zo voor. I': vind het ove rigens nogal doorzichtig zich aan te stellen". „Niet de slechtste tactiek! En wat denkt de chef ervan?" ,Ik moet hem volgen. En Karsten •tuurt hij naar jou!" Itorm wees met zijn hoofd naar Cülz „Hij vroeg me wat er in de xrant stond Ik zei het hem en hij antwoordde „Aha. dan ga ik mijn kaart maar eens schrijven". Vreemd hè?". „Een gevaarlijke opa", antwoordde mijnheer Achtel. „Die onschuldigen zijn de ergsten". Oskar Külz legde de prentbriefkaart op zij, stak het potlood weer in zijn notitieboek en ademde verlicht op. Daarna wendde hij zich tot de jonge dame. „Wilt U uw naam er ook op schrijven?" vroeg hij. „Dan wordt Emile namelijk jaloers en dat is altijd zo komiek!" Hij lach te goedig. De jongedame schreef een regel en legde de kaart weer op tafel neer. Hij nam de kaart op en las wat zijn buur vrouw geschreven had. „Dank U wel!" zei hij daarna. „Dank U wel, juffrouw Trübner". „Geen dank". „U moet gauw trouwen", merkte hij nadenkend op. „Waarom eigenlijk?" „Omdat U zo'n treurige naam hebt. Ik heb een man gekend, die heette Smart. Dat was een van de ongeluk kigste mensen die er ooit hebben be staan". „Omdat hij Smart heette?". „Natuurlijk! Hem heeft niet eens het huwelijk geholpen!" „Waarschijnlijk omdat hij ook na het huwelijk nog Smart heette", merkte zij scherpzinnig op. „Maar afgezien daarvan: Ik kan toch niet de eerste de beste man trouwen, alleen maar omdat hij Vrolijk of Plezier heet!". De oude slager wiegde het grijze hoofd heen en weer. „Bovendien", vervolgde zij, „ben ik bij lange na niet zo droefgeestig als mijn naam zou doen vermoeden!". „Toch wel", zei hij. „Jawel! Vooral nadat ik die prentbriefkaart heb ge haald: Hoe komt dat eigenlijk?" Boven haar neuswortel vormde zich een smalle, loodrechte rimpel. „Dat heeft zijn goede reden, mijn heer Külz". „Hebt U zorgen?". „Neen", zeide zij. „Maar angst". Zij tikte met een vinger op de versche nen krant. „In dat blad staat een bericht, waardoor ik zeer geschrok ken ben". „Toch soms niet de geschiedenis van die gestolen kunstvoorwerpen En van het miljoen?" „Juist. Diezelfde geschiedenis!" „Ja, maar wat hebt U daarmee te maken?" vroeg hij zacht. Zij keek voorzichtig om zich heen. Daarna haalde zij haar schouders „Dat kan ik U hier niet vertellen''. op ditzelfde ogenblik liep een jonge man voorbij. Hij was groot en slank en' scheen veel tijd te hebben. Voor de portier, die bij de trap stond hield hij stil, tikte als groet met een vin ger tegen de rand van zijn hoed en vroeg: „Woont hier in het hotel een zekere juffrouw Trübner uit Ber lijn?". „Ja zeker", antwoordde de portier. ,Ze zit daar, juist vooraan de balu strade. Naast die grote, dikke toe rist", „Dat treft prachtig!" meende de slanke heer. „Dank U zeer!" Hij tik te als groet met een vinger tegen de rand van zijn hoed en keerde om. De portier salueerde en keek hem na. De jonge man liep op de balu strade af. Maar hij bleef geenszins aan de tafel van juffrouw Trübner staan. Hij keek de dame, naar wie hij zojuist had geïnformeerd, niet eens aan! Maai- slenterde haar on verschillig voorbij, liep de straat op en verdween in het gewoel. De portier sperde de ogen open. En ofschoon hij uit hoofde van zijn be roep velerlei begreep dit ging zijn begrip te boven. „Zou U mij een groot plezier willen Joen?" vroeg juffrouw Trübner. „Voor een klant van mijn Otto doe ik alles", verklaarde slager Külz, „Uitgezonderd moord of doodslag". „Dat zal naar ik hoop niet nodig zijn", zei ze ernstig. „Loop alstu. blieft met mij mee! Ik heb iets te doen. En onderweg zal ik U verkla ren waaom het gaat. Ik heb het gevoel dat wij bespied worden". „Dat zijn zenuwen", merkte hij op, „Hedwig, mijn tweede dochter, heeft dat vroeger ook zo gehad. Na het eerste kind komt dat gewoonlijk niet meer voor". „Zolang kan ik onmogelijk wachten" antwoordde juffrouw Trübner. „Kom mee! Laten we gaan". „Nou goed!" bromde de oude Külz. Hij wenkte de ober-kelner en be taalde. „Jullie worst is geweldig", zei hij waarderend. „Speciaal de metworst". De kelner boog. „Zeer vriendelijk. Ik zal het de keukenchef overbren gen". „Weet U misschien toevallig waar jullie de vetdarmen betrek ken?" „Toevallig weet ik dat niet", zei de ober. „Als kelner komt men maar oppervlakkig met worst in aanra king". „Gelukkige kerel", merkte Külz op. Juffrouw Trübner betaalde ook. Daarna stonden beiden op en liepen gezamenlijk de straat op. Het was een merkwaardig paar: de jonge slanke, vlot geklede dame en de dik ke, brede, kolossale, loden toerist. De voor het hotel zittenden keken hen nieuwsgierig na. De heer Storm en de heer Philipp Achtel stonden op, legden een paar geldstukken op de tafel en stuurden op de uitgang aan. Külz bleef aan de rand van 't trot toir staan en wees naar enkele dui ven, die over het plaveisel trippelden i „Dat zijn Koburgse leeuweriken", verklaarde hij. „Mijn broer fokt duiven. Ik heb hem gezegd dat hij dat lateu moest. Een mens, die kalveren moet dood slaan moet geen duiven aaien. Dat is smakeloos. Maar hij laat het zich niet uit het hoofd praten". „Kom mee, mijnheer Külz!" ver zocht zij zacht. Achtel en Storm schoven door de rijen stoelen heen. Bij de balustrade stootte de kleine de ander met de el leboog aan en liep naar de tafel, waaraan Külz had gezeten. Hij boog zich over de tafel en nam een lucifer uit de houder van de as bak. Daarna stak hij een sigaret aan, waarna hij de afgebrande lu cifer in de asbak deponeerde. Achtel wachtte ongeduldig. Op straat zei hij geërgerd: „Wat was er nou weer?" Storm haalde lachend een prent briefkaart te voorschijn. „M'n vriend Külz heeft dit laten liggen". Ze bogen zich over de kaart en la zen haar. Op de kaart stond: „Lieve Emillie! Excuseer mijn plotseling verdwij nen. Ik zal het wel uitleggen wan neer ik weer thuis ben. Heb zojuist een klant van Otto getroffen. Wat een toeval hè? Maar ja als God het wil, kan je met een bezem schieten! Maak jullie je over mij maar niet ongex-ust. On kruid vergaat niet. Veel liefs, je Oskar". (Wordt vervolgd).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1961 | | pagina 12