Jill .D.I II IIN'lffh Elek Schwartz heeft grote moeilijkheden igvfiSR'aS fiTiTfri PILOOT STORM ontvoerd in de stratosfeer TJ0BA ZAL IN SOUBURG MET ANIMO VEEL MOEITE HEBBEN balastore VOLLEYBAL R/ilNivl HET MYSTERIE VAN UW MAAT IS OPGELOST L J MATRASSEN MATRASSEN M&vnanten VRIJDAG 14 APRID 1961 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT SS WOENSDAG NEDERLAND - MEXICO Mogelijk gemis van 3 spelers Het /.iet er naar uit dat bondscoach Elek Schwartz voorde wedstrijd te gen Mexico op woensdag: 3 9 april in het Olympisch stadion Ie Amster dam enkele prominente spelers zal moeten missen. Vast staat reeds dat Piet Kruiver in geen geval kan worden opgesteld. De P.S.V.'er, die opnieuw zeer veel last heeft van een oude knieblessure waaraan hij onlangs is geopereerd, zal tenminste twee weken niet mo gen spelen. Het is zelfs de vraag of hij in de ontmoeting Nederland-Hom garije (30 april in het Feijenoord- stadion te Rotterdam), de eerste wedstrijd van het Nederlands elftal voor de voorronden van het wereld kampioenschap 1962, kan uitkomen. HENK GROOT. Of Elek Schwartz woensdag de be schikking zal hebben over Henk Groot is ook nog lang niet zeker. I)e Zaaukantcr ligt momenteel met koorts te bed. Mogelijk zal de bondscoach nog een derde speler moeten missen. Hoewel Elek Schwart voor de wedstrijd te- naar Essen is geweest voor een on der-water-behandeling in verband niet zijn hielblessure, heeft de Feij- enoord-linksbuiten nog zeer veel hin der van de verwonding. Moulijn was woensdag wel in Delft aanwezig bij de centrale training, doch trainde ui teraard niet mee. Het staat nog niet vast of hij zondag met Feijenoord tegen G.V.A.V. zal uitkomen. Het komt de bondscoach wenselijk voor dat Moulijn een week rust houdt. Aangezien het dus mogelijk is dat zowel Kruiver als Henk Groot en Moulijn tegen Mexico niet kunnen spelen, heeft Elek Schwartz te elfder ure nog een beroep gedaan op Faas Wilkes en Wim Bleyenberg. Zoals reeds ge meld was Wilkes niet op de trai ning Aan woensdag aanwezig in verband met zijn opstelling iu het Limburgs elftal dat vanavond in Geleen om de „Coupe Coene- gracht" tegen het team van Bel gisch Limburg uitkomt. Uilslagen van 't Zeeuwse juniorenvoetbal Groep AIMiddelburg AI- Vlissingen AI 3-2: Groep A IH: Ria AI-Honte- nisse AI 1-1Hulst All-Corn Boys AI 0-5: Groep BI: Veere BI-Oostka- pelle BI 10-1: RCS BI-Meeuwen BI 7-0; Groep Bil: RCS BII-Zeelandia Bil 4-5; Groep B IV: Nieuwland BI- Borssele BI 7-0; Nieuwdorp BI-Le- wed. Boys BI 1-0; Groep B V: Wol- faartsdijk BI-Kapelle BI 2-1; Groep B VI: Kruiningen BI-Ycrseke B I 1-2; Groep B VIII: Renesse EI-Burgh BI 2-2; Groep B IX: Sinoto Bl-Zierikzee BII 2-2; Groep B X: Ria W Bl-Zaam- slag BI 0-3; Groep B XII: AZVV BI- Hontenisse BI 1-2; Hulst BI-Koe- wacht BI 9-0; Groep B XIII: Axel BII -Hontenisse BII 2-1; Hulst B IV- Hulst EII 1-1. Dr. Karl Koenig, bekend Oostenrijks deskundige op liet gebied van opvoeding van geremde kinderen, is in Johannes burg aangekomen om een Waldorf-injer- naal te slichten, waar de beginselen versitaire studies in Nederland voortzet. ZEEUWSE KORFBALCOMPETITIE Zuidwesters wacht zware strijd bij Top In de eerste klas van de Zeeuwse Ivorfbalbond wordt met belangstel ling- uitgezien naar de wedstrijd van het Souburgse Animo tegen de kam pioensploeg van het vorige jaar: Tjo- ba. De zebra's hebben tegen Togo g< toond over een goede ploeg te bi UW HUIS EEN HOME MET BALASTORE De laatste hand aan een goed huis is de hand die balastore ophangt. Zo gebeurd, want balastore koopt u pasklaar voor elk raam. U vindt het bij de woninginrichter. Voor weinig geld. 1. Licht-filterend Balastore tempert zon en schel daglicht tot vrien delijkheid. 2. Intiem Leuk zig-zag patroon en zachte kleur - intieme ge zelligheid in alle vertrekken. 3. Vochtbestendig Balastore is bestand tegen vocht. Uw fluitketel kan dus stomen en zingen zonder bezv/aer. Onmisbare luxe voor uw woning*. schikken en we zijn benieuwd of de Souburgers bet de Tjobanezen lastig zullen maken. Dc laatste» zullen echter sterk op hun qui vive zijn en zich niet laten verrassen, zodat de winst tenslotte, zij het dan met enige moeite, toch in 's-Hecr-Hendrikskinderen terecht zal komen. Zuidwesters gaat bij Top op be zoek en zal dan ook wel aan het langste eind trekken, al zal de thuisclub alles geven om de eer ste punten te bemachtigen. Ook Elto kan de winst in eigen huis houden, nu het toch wel zwak tc noemen Olympia op bezoek komt. IN 2A start AKC als jongste twee de klassen direct tegen Ondo en we vrezen dan ook het ergste voor de Zeeuws-Vlamingen. Vedo, dat dit jaar heel aardig draait, zal thuis tegen Vitesse lang niet kansloos zijn, ter wijl Togo II, als het wint van Vopo. een goede beurt maakt. De Togo- reserves zijn dit jaar zeker sterker dan.,andere jaren en zullen wellicht een rol van betekenis gaan spélen. IN 2B kan Blauw Wit zelter van Vol harding winnen, terwijl Luctor, dat bij WKV op bezoelc gaat zeker ster ker moet worden geacht dan de thuis club, alhoewel de laatste zeer wis selvallig speelt. IN 3A heeft Zuidzande kans op een gelijk spel tegen Animo III, terwijl Atlas thuis een gemakkelijke middag krijgt tegen Stormvogels II. IN 3B zullen Zeelandia II en Luctor II elkaar niet veel ontlopen, al moe ten we de eerste ploeg tic meeste kans geven vanwege het terreïnvoordeel. Togo III en Blauw Wit II zijn naaste buren en de uitslag van een wedstrijd tussen deze beide ploegen zal dan ook niet ver van een gelijk spel aflig gen. BIJ DE A-ADSPIRANTEN kan Ani mo A gemakkelijk winnen van Swift B. PROGNOSES: Eerste klas: Animo- Tjoba 2Elto-Olympia 1Top- Zuidwesters (2); 2A: AKC-Ondo (2) Vcdo-Vitesse 3)Togo-Vopo 1 2B: Blauw Wit-Volharcling (1).; WK V-Luctor (2); 3A: Zuidzande-Animo In de hoofdklas zuid dames van de Nederlandse Volleybal Bond zal het ongetwijfeld op een beslissingswed strijd tussen Sarto en V.C. den Bosch uitlopen. Beide ploegen hebben 18 punten uit 11 wedstrijden. Zaterdag a.s. spelen beide teams de laatste wedstrijd, Sarto tegen Pv.H.B.S. dat niet tegen de sterke Tilburgse for matie opgewassen zal zijn en V.C. den Bosch tegen Olympia. dat het ook niet halen zal. De beslissingswed strijd zal vermoedelijk op 22 april gespeeld worden. Winnaar van deze strijd zal op zaterdag 29 april tc Goirle uitkomen tegen de kampioen van district Zuid I. Winnaar van dit zuidelijk kampioenschap gaat naai de landskampioenschappen. In de hoofdklas heren ontvangt Odulphus stadgenoot Tornado (1). Bermi neemt het op tegen V.C. Tilburg 1 en Minenco krijgt het Bredase E.B. V.C. op bezoek (1). In de overgangs klas dames A speelt Marathon tegen M.O.C. uit Bergen op Zoom (3), het Souburgse Zuidwesters trekt naar Roosendaal om Wikkers te bestrij den (2). Het Vlissingse Marathon ontvangt Miller V.C. in de over gangsklas (1) en Ter Hole krijgt het sterke Rapid op bezoek (2). In Goes worden geen .afdelingswedstiüj- den gespeeld. In Vlissingen worden om 3 uur en om 4 uur selectiewed strijden gespeeld tussen dames- en' herenjunioren van de afdelingsver- enigingen. De NeVoBo heeft name lijk een clubjuniorenkampioenschap ingesteld. De afdeling Walcheren vaardigt geen clubteams maar afde lingsteams naar dit kampioenschap af; Deze teams zullen eerst in Til burg aan een zuidelijk jeugdkam pioenschap moeten deelnemen. Belgisch Limburg won met 1-0 van Nederlanders In het Geleense stadion speelden Ne- j dcrlands en Belgisch Limburg woens- dagavond een vlotte en aantrekkelijke partij voetbal, die uiteindelijk beslist i werd door het ene doelpunt dat de i Kongolees Lolingti in de 37e minuut van de eerste helft scoorde. Het ver band in de Belgische ploeg was be slist veel hechter dan bij de Neder landers, waar het grote werk in de i voorhoede hoofdzakelijk van Wilkes moest komen. De Belgen hadden voor de rust door betere techniek en een hoger tempo een licht overwicht. Bollen (Water- schei) was de gevaarlijkste man in 1 de Belgische aanval en het was voor- j al aan hem. dat doelman Swinkels j (VW) verschillende malen handelend moest optreden om onheil te voorlco- men. In de 37e minuut viel het Belgische doelpunt. Bollen lanceerde Lolinga, die daarna Swinkels met een scherp j diagonaal schot kansloos 'passeerde. In de tweede helft was Nederlands Limburg overwegend sterker, maar I de Belgische verdediging sloot goed en greep bovendien zo resoluut ln, dat i doelman Vleugels, ondanks de sterke druk op zijn doel. slechts zelden in actie behoefde te komen. Advertentie) III (3): Atlas-Stormvogels II (1):| 3B: Zeelandia n-Luctor II (1): Togo III-Blauw Wit II (3); Adspiranten: A: Animo A-Swift D (1): B: Atlas j A-NOAD lSwift Snel-Zuidwes- i ters A (2); C. Animo C-Vcdo (2); D: KVL-Atlas B (1); Zuidwesters B- Swift Lenig (1): E: Tjoba A-Volhar ding (1); F: DOS '55-De Poel 12); G: Olympia-Vios (2); H: Zeelandia-Lue- tor (2); Elto B-Tjoba B (1); Pupil len :Animo-Tjoba (3). EVEN NADENKEN b I I* i» u, i» I n Elks vrouw weet nlt gepaste IJdel heid haar maten tot la centime ters nauwkeurig. - Maar U Mijnheer, kent nauwelijks Vvf eigen lengte! StaptU echter 'n kledingmagazijn binnen, dan verwacht U dat men de goede maat zo voor U klaar heeft hangen. En als een costuum U niet goed past dan geeft U de fabrikant of de zaak de schuld. Dat is echter niet juist. De maat indeling zoals die tot voor kort ai- gemeen gebruikt werd, was veelal ten onrechte gebaseerd op de ver onderstelling dat lange mannen een groter omvang hebben dan kleine mannen. Zo kwam het dat heel wat mannen hun aanwinst eerst moesten, laten vermaken. Maar dat is nu verleden tijd! Kort geleden aanvaardde de Ne derlandse confectie het nieuwe maatsysteem: 4D, dat gebaseerd is op de kennis van mensenmaten. Op grond van 80.000 metingen werd een serie 4D-confectIematen opgesteld, waarmede vrijwel alle Nederlandse mannen. - zonder in grijpende veranderingen. - passend te kleden zijn. Er is nu beslist een 4D-maafc die ook XJ uitstekend past! Uw maat bestaat In herenconfectia Advert ftnTle) it ANTI HERNIA Horizontaal: 1. schip van gebouw; 4. gemene vent; 7. grenzen; 9. lengtemaat: 11. bep. zeil; 12. binnenl. strijdkrachten; 13. boom; 15. veel opbrengend: 16. soort kaarslantaarn: 17. wens; 18. verdel. gingsmiddel v. insecten; 20, muziek noot; 21. afkorting v. Margaretha; 23. riviertje bij Dokkum; 24. veel koppige slang (Gr. myth.); 26. sciummelvlek op drank; 27. spelonk. Vertikaal: 1. karperachtige zóetw. vis: 2. Ver een. Pers (Eng. afk.); 3. afval bij dorsen: 4. zwarte harsachtige stof; 5. niet-, slecht-; voorvoegsel; 6. die- renwoning; 8. onbehouwen iemand; 10. plant; 12. troep; 14. per waarte gen bewegend werktuigaeel steunt; 15. lomp, tod; 17. stille haat; 19. vuurpptje in stoof; 21. bop. school, afk.; 22. érnstig; 24. uitroep; 25. slede. BINNENVERING TOONZALEN TE AMSTERDAM. ROTTERDAM. UTRECHT. BREDA 1763. Weldra lagen alle schepen, behalve natuurlijk nummer 4, op dé vooraf uitgestippelde plaatsen en vormden een halve cirkel rond Let oude basiskamp. Dc nieuwkomers haastten zich uit de luchtsluizen om toch maar zo snel mogelijk vaste voet op de Maan te krijgen en ten volle de sen satie van dit ongewone ge beuren te ondergaan. Alle instructies en training ten spijt, waren er toch weer velen die onvoldoende reke ning hielden met het ver schil in gravitatie, zodat zij op de zonderlingste manleren contact maak ten met de satelliet. Doch na de hilariteit kwam de ernst en onwillekeurig geraakte zelfs de meest cynische van hen onder de in druk, toen hij zijn eigen Moeder Aarde daar zo ver weg in het sterrenbesprankelende fir mament zag hangen. Ruim 384400 kilometers scheidden hem van zijn familie en vrienden daar! Het leek een onwezenlijke droom. Pi loot Storm liet alle captains bij zich komen in de „bubble", om officieel het commando over te dragen aan zijn collega Grishow, „Doe een beetje je best voor hem", besloot Arend een kort humoristisch speechje. „Hij ziét er uit als een aardige vent!" LEZERS SCHRIJVEN Het vredeskorps Uw kantlijn „Werkelijkheid" in ons blad van 11 april 1.1. is mij uit het hart gegrepen. Er is een goedwillig heid. die een dodelijk gevaar in zich bergt. Dat is het geval met Kennedy's vredesplan. „Leven als de inheemse bevolking?" Toen ik naar het ooster se land ging. wist ik dat ik iedere dag rijst zou moeten eten. Maar ik hield van lijst. Dus geen nood. Maar het viel tegen. De eenzijdige voeding maakte me ziek. Ik kwam er pas bo ven op toen ik ook Europese pot ging eten. Ik geef graag toe, dat er wes terlingen zijn die daar geen last van hebben, maar menigeen heeft dat wel. Daarom is de vraag: „Bent U bestand tegen ander voedsel dan U thans eet?" één nutteloze vraag. Niemand kan hier antwoord op geven. De persoon lijke constitutie' beslist. We kookten ons water en lieten het daarna dooi de filter gaan. Zo konden wij het vei lig drinken. Maar de oosterling is op dit punt verre van nauwlettend. Ook slapen als dé inheemsen? Daar heb ik eveneens ondervinding van. Maar een nacht op een inheemse slaapbank met een matje en een klein oorkussen is een marteling op het rad. En dan ook geen muskieten-net om je bed? Je bent dan een weerloos slachtoffer van allerlei kruipend en vliegend ge dierte. waaronder de anopheles, de gruwelijke muskiet ciic de malaria overbrengt. Voorts de gevaren van pest. cholera, tropische spruw, lepra, pokken, tetanus, schadelijke wormen en vergiftigingen, hoe kunnen de ar me „dutsen" van vredes-apostelen daar tegen beveiligd worden als ze als inheemsen leven? Dan het acclimati seren. Dat gaat ook menigmaal zo vlot niet. Eovendien zullen de vredes- I engelen bloot staan aan allerlei ver dachtmakingen. De Caïro-conferentie hêeft het vredeskorps als nieuw kolo nialisme gedoodverfd en zal er wel voor zorgen, dat een stroom van las ter, hoon en wantrouwen over deze goedwillende fnensen wordt uitgestort. Ze zullen geen leven hebben. Zullen er dan geen waarderende oosterlingen zijn Zeker wel. maar die zullen niets durven of vermogen tegen de steeds sterker wordende vloed van tegen stand en sabotage. Moet er dan niet geholpen worden? Zeker wel, maar alleen als de oosterling 't zélf vraagt en garantie geeft, dat de verstrekte hulp het beoogde effect sorteert. Goedheid en vastheid van karakter moeten hand in hand gaan. Het Wes ten behoeft het Oosten niet als een schoothondje on de knieën te hangen en om een liefkozing te bedelen. Vlissingen p. Cornet e verdwenen door REX CORBETT 40 „Het gaat ook niet om een nieuwe aanbieding, want U zult zeker lange tijd het door U gekochte fabrikaat onzer firma tot uw. volle tevreden heid kunnen gebruiken. Mijn komst heeft een heel ander doel; het be treft een hoe zal ik het precies uitdrukken? nogal kiese aangele genheid". „Wcwe hebben alles toch al be taald!" riep de jonge vrouw. „Die dingen regelt mijn man en wel ge heel buiten mij om, maar ik weet dat Li hem ten volle kunt vertrou wen. Hij is bij de Bank „O", hei-nam Payne, beleefd glim lachend, „U hebt werkelijk alles be taald, mevrouw Twist. De vraag is enkel of U niet te véél betaald hebt. Daar gaat het om". Deze mededeling had het resultaat van een „Sesam-open-U". Wie ter wereld hoort tenslotte niet graag dat hij ter afwisseling in plaats van te betalen misschien wat terug kan krij gen? „Komt U binnen", zei de jonge vrouw haastig, terwijl ze het licht in de ves tibule aanknipte. Payne zag een keu rig ingerichte, nette woning met smaakvol meubilair. Door een tussen deur ving hij een glimp op van een tapijt, dat ongetwijfeld uit nylon was vervaardigd. „Tot mijn spijt heb ik de nodige con tractpapieren niet hier", merkte het vrouwtje verlegen op. „Die heeft mijn man achter slot en grendel". „We hebben geen papieren nodig", glimlachte Payne. „Als U mij een paar vragen wilt beantwoorden, is alles in orde". De heer Fish zette een gezicht als of zijn apparaat met de geweldige zuigkracht het laatste beetje be gripsvermogen had weggezogen. Blijkbaar zag hij geen kans om uit de z.g. noodlottige situatie te gera ken Payne zei echter volkomen rustig: „Op de dag dat onze vertegenwoor diger bij U de machine demonstreer de, is een pondsbankbiljet in de bus van de stofzak terechtgekomen. Tot nu toe hebben we niet kunnen ont dekken aan wie dat geld toebehoort, maar alleen geconstateerd, dat de ei genaar of eigenares een nylontapijt moet bezitten. Onderzoek heeft aan getoond. dat zich in de omgevouwen rand van het biljet een paar stukjes nylonvezels bevonden. Blijkbaar heeft het op de grond gelegen en is bij dc demonstratie ongemerkt in dc stofzuiger geraakt. U "begrijpt, me vrouw, dat ónze firma er alles op zet om het geld aan zijn recht matige bezitter terug te bezorgen. We liebbon al aan verscheiden adres sen een onderzoek ingesteld, maar nergens een nylontapijt gevonden. En nu dachten wij, dal misschien U „Ik héb een nylontapijt!" viel me vrouw Twist hem in dc rede, „maar het geld is zeker niet van mij. Neen", ging ze met een glimlach voort, „ik kan me er heus niets van herinneren. Zoiets zou ik toch zeker bemerkt hebben, denkt U ook niet?" „Ja, een zo ordelijke huisvrouw als U'V lachte Payne op zijn beurt, „zou het zeker dadelijk hebben bemerkt. Mag ik het tapijt misschien even be kijken „Ga uw gang", antwoordde mevrouw Twist beleefd. „Mogelijk kunt U dan zien of de door U gevonden vezeltjes i van een dergelijk fabrikaat afkom stig zijn. Mijn tapijt is gekocht bij Brown Sakar in Oxford Street". „Dank U zeer", hernam Payne; „En U blijft er dus bij, dat het" bankbil jet niet van U .kan zijn". „Ik zou erop willen zweren", verze kerde mevrouw Twist lachend. „Dan onze boodschap hier geëin digd", zei de detective buigend. „Kom, meneer Fish, pak uw koffer op en ga mee. En neemt LT ons niet kwalijk, mevrouw, dat we U ge stoord hebben „Natuurlijk niet!" riep mevrouw Twist. „Een mens heeft niet elke dag met eerlijke lui te doen, die je nota bene geld willen teruggeven. En ik ben zeer tevreden over de stofzuiger, inderdaad heel tevreden", zei ze, dc deur openend, tot meneer Fish, die echter nog steeds geen woord kon uitbrengen. De brave man was let terlijk stom van verbazing. Achter hem viel de deur in het slot. Payne en zijn metgezel hoorden de sleutel omdraaien en de veiligheids ketting ophangen. Mevrouw Twist nam blijkbaar geen risico! „W-w-w-wat hebt U dat prachtig gedaan!" bracht de heer Fislier et- eindelijk uit toen ze goed en wel op straat waren, ,,'t Is in één woord schitterend". Weldra kwam echter zijn angst weer boven en vroeg hij bezorgd: „Maar dit zal toch geen na sleep hebben? Ze zal toch niet de firma opbellen?" „Ik geloof het niet" stelde Payne I hem gerust. „Maar wanneer ze het doet cn men U daarover vragen Stelt wend U dan onmiddellijk tot mij. Ik stel me dan met de'firma in verbin ding". Het mannetje haalde opgelucht adem. „Wat kan een mens toch rare situaties beleven»" riep llij. „Ik ver zeker U, dat men in mijn beroep nooit uitgeleerd raakt". „Ja, ja!" stuitte Payne de moeizaam op gang komende woordenstroom. „Vertelt U me liever eens waarheen U na die demonstratie bij mevrouw Twist is gegaan. Dat gebeurde im mers op de ciag van de grote diefstal bij Welish, W. W.". „Juist!" riep de heer Fish vol ijver. „Dat was nu precies zo'n géval, waarbij ik plotseling dacht, dat ik gek was .geworden. Na die demon stratie bij deze dame ging ik naar de public-bar. vlak naast Welish, W. „Een ogenblik", mompelde Payne. ,Een public-bar naast Welish W. V.?" O ja, dacht hij ineens, daar is een soort bierhal. in de wandeling kortweg „pup" genoemd. Die "kroeg was niet, zoals de stofzuigerman be- weerdo, dadelijk naast de goudsmids winkel, maar wel in hetzelfde gebou wencomplex. „Dus daar is U naar toegegaan na het bezoek aan mevrouw Twist en vóór uw komst bij de juwelier?" „Ja", antwoordde meneer Fish. „De eigenaar had me n.l. hoop gegeven. Het is een ouderwets, verwaarloosd lokaal, een echt stofnest, waar een stofzuiger bijzonder goede diensten had kunnen bewijzen. Ook is er een stel versleten lopers en matten, waar de moddervoeten van de klanten heel wat ongerechtigheden inwrijven, ziet U. En als die rommel dan nog droog wordt „Ja, ja", viel Payne heb andermaal in de rede. „Verder! Hééft de man een stofzuiger van U gekocht?" „Neen!" riep Fish. „Ofschoon ik wel een minuut of tien proef moest stof zuigen. En ik was al zo lang bij die dame gebleven, dat ik bang werd. niet meer bij Welish, W. W. te zullen komen. Ik was zo zenuwachtig dat ik er toch veel vroeger kwam dan ik me had voorgenomen". „Goed, maar bepaalt U zich nu alstu blieft tot die public-bar. Wat is daar gebeurd?" „Daar heb ik de stofzuiger gede monstreerd. Met de patentslang kwam ik tot in de hoek van de stel lages en ik liet ook zien hoe even tueel de verstuiver werkt om de lucht in een vertrek te reinigen. Daarop toonde ik aan en dat was eigen lijk de „clou" van de zaak hoe het stof op hygiënische en praktische manier uit het toestel wordt verwij derd, zonder iets te bevuilen". „Verder!" riep Payne belangstellend. „Hoe gebeurt dat?" „Wel. elke stofzuiger heeft een zak. die als hij vol is moet worden gele digd". (Wordt vervolgd)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1961 | | pagina 15