Veel belangstelling voor Breskens bungalowpark In de griep-greep bent U lusteloos maar beslist niet machteloos neem direct Rheumin AANLEG DEEL DORPSPLEIN TE WEMELDINGE 'S-HEER-ARENDSKERKE TRAD TOE TOT I.Z.A.-REGEL1NG ZEEUWSE GEMEENTEBESTUREN IN JUNI NAAR ANTWERPEN 8 P R QVIN Cl ALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG 28 MAART 1961 STORMACHTIGE ONTWIKKELING Instemming van raad met motie-Axel Het Breskense bungalowpark, dat een jaar geleden nog vol doende reden gaf om de toe komst met de nodige reserve tegemoet te zien, blijkt plotse ling enorme belangstelling te genieten. In de afgelopen veer tien dagen werden niet minder dan 25 kavels uit dit, in aanleg zijnde, park verkocht, zodat er van de 32 nog slechts 6 zijn overgebleven. Een tweetal ondernemingen uit Bus- sum en Kortenhoef, zo bleek maan dagavond tijdens de gemeenteraads vergadering. was zelfs genegen om all.e nog beschikbare kavels (19) over te nemen. Maar de gemeente Breskens was gebonden aan de optie voor 13 kavels, gegeven aan de fir ma De Bliek, Houterman c.s. te Schoondijke. Laatstgenoemden, die dus de voorkeur hadden, krijgen nu eén oppervlakte, groot 10.675 vier kante nieter, tegen een prijs van f .11.50 per vierkante meter. 'Uit de toelichting van wethouder P. Zegers bleek verder, dat ook voor de reste rende 6 kavels voldoende animo is. De heer J. W. Carels (vrije lijst) wilde, deze verhoogde interesse direct uitbuiten. Hoe denkt het college er over om van het uitbreidingsplan West en kele percelen te bestemmen voor bungalowbouw, zo vroeg hij. Wet houder Zegers wilde daar geen concreet antwoord op geven. Vol- 1 gens hem geeft die interesse van de afgelopen weken nog geen vol doende aanleiding om nu maar meteen het hele uitbreidingsplan door elkaar te gooien. Voorzichtig liet hij doorschemeren, dat het college deze nogal stormachtige ontwikkeling wel nauwlettend blijft volgen. Een plaats voor bungalows in het uitbreidingsplan achtte hij voorshands zelfs niet onmogelijk. De motie Axel, inzake de noodzake lijkheid van een vaste oeververbin ding met overig Nederland, kreeg de instemming van de Breskense raad. De toelichting van het college van b. en w. dat liever had gezien, dat de actie niet was uitgegaan van één gemeente, maar van een over koepelend orgaan, zoals 'bijvoorbeeld de Commissie Ontwikkeling Rheumin-tabletten helpen snel, zeker en bovendien veilig! Ook door de gevoelige maag üitstekend te verdragen. 20 tabletten 63 ct. Een Brocades - product, dus: vertrouw er op! „Caltex Madrid" komt donderdag in Vlissingen f§ De technische storing welke H eind vorige week optrad in de hoofdgenerator van het tank- schip „Caltex Madrid" en de m H N.V. Nederlandse Pacific Tankvaart Maatschappij (Cal- E tex groep) verhinderde dit schip over te nemen van de ee werf van Coekerill-Ougrce te Antwerpen, is van geringer aard gebleken dan was ver- moed. Woensdag a.s. zal dit §1 tankschip officieel worden n 7 overgedragen. Het wordt dan. met zijn tonnage van 45.000, het grootste tankschip onder m 7 Nederlandse vlag. Na de overdracht zal de ,,Cal- tcx Madrid" van Antwerpen n p naar Vlissingen varen. Te Vlissingen zal donderdag 30 M 7 maart a.s. des morgens aan boord van het nieuwe schip 'n ee receptie worden gehouden voor j§ genodigden. ee - liïïiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiür „Zeeuwsch-Vlaanderen", had niet dp instemming van mevrouw M. Nier- mans-Gossije (p.v.d.a.). Zij was van mening, dat het via die commissie juist allemaal veel trager zou gaan. Dat gaf wethouder W. van der Hooft toe. Die commissie is te traag en moet veèl vlotter gaan werken, meende hij. Overigens vond hij het onjuist, dat de actie van één ge meente uitgaat cn dat de anderen worden verzocht daaraan adhesie te verlenen. WETHOÜDERSSAJLARISSEN De raad had verder geen enkel be' zwaar tegen het ontwerp-besluit van Gedeputeerde Staten, waardoor de Breskense wethouders een jaarsala ris zullen krijgen van f 1500. „Zeer noodzakelijk, altijd te laag geweest en zelfs nog voor verbetering vat baar", zei de heer J. J. Vergouwe (p.v.d.a) in een korte verklaring over dit onderwerp. „Dat laatste toch al leen op de salarissen", was de nogal ondeugende vraag van burgemeester Eekhout. Over de suggestie van mevrouw Niermans om de presentiegelden van de raadsleden met f 5 te verhogen, zal het college van b. en w. eerst nog eens van gedachten wisselen. Verscheidene raadsleden tbonden zich verheugd over de toezegging van 28 woningwetwoningen, ter ver vanging van noodwoningen. Uit het antwoord op de diverse vragen bleek verdei', dat over een saneringsrap port inlichtingen zijn ingewonnen bij de Vereniging van Nederlandse Ge meenten en dat na de bouw van de woningen, 28 noodwoningen zullen worden gesloopt. Over de plaats waai de nieuwe woningen zullen worden gebouwd, zal het college zich nog be raden. Aan het bestuur van de school met de bijbel te Breskens, zal financiële medewerking worden verleend voor het aanschaffen van enige leermid delen. Deze kosten zijn geraamd op f 411. Aan de hoofdleidster der open bare kleuterschool, mej. C. M. van Liere, werd op eigen verzoek eervol ontslag verleend per 1 mei aanstaan de. wegens huwelijk. RAAD VOTEERDE 23.300 GULDEN Vijfdaagse werkweek voor gemeentepersoneel Tijdens de maandagavond le YVcnicI- dinge gehouden raadsvergadering is een krediet van 23.300 beschikbaar gesteld voor de aanleg van een deel van het dorpsplein. Het gaat in dit geval 'om een rijweg langs de daar te bouwen woningen en bedrijven, zo bleek uit de toelichting, die b. en w. op bet voorstel gaven. Burgemeester C. N. F. van Sas deel de mee, dat met ingang van 1 april a.s. een wijziging komt in de vrij willige brandweer. Brandweercom mandant A. Kosten is namelijk in verband met zijn leeftijd met ingang van die datum eervol ontslag ver leend. Als opvolger is aangesteld de heer J. Hoogesteger Mzn. Eveneens heeft de heer C. Dekkers ontslag gevraagd. De voorzitter deelde voorts mee dat aan de heer J. Ha melink 403 vierkante meter en aan de heer G. SchouwenaaT 462 vier kante meter bouwgrond is verkocht, gelegen aan het aan té leggen dorps plein. Het t.b.c.-onderzoek zal plaats hebben aan het eind van dit jaar. Met ingang van 1 mei aanstaande zal voor het gemeentepersoneel de vijfdaagse werkweek worden inge voerd. De burgemeester zei voorts dat met de leiding van het tehuis voor ouden van dagen, „Vredebest", is belast het echtpaar De Potter- Vreeke uit Hoek. Het echtpaar zal vermoedelijk per 1 juni in dienst treden. De raad ging akkoord met het voorstel van G.S. de wethouders- wedden te verhogen van 980 tot 1260 per jaar. Ook de presentie gelden van de raadsleden zullen wor- Kamerlid van Bennekom sprak voor A.R. in Goes Tijdens een in Goes gehouden ver gadering van de a.r.-Statencentrale heeft het Tweede-Kamerlid, de heer J. A. van Bennekom uit Middelburg, een rede gehouden over de politieke situatie in ons land. Spreker haalde in zijn causerie drie punten naar voren: de commerciële televisie, de mammoetwet en de kinderbijslag-re geling. Over de laatste merkte hij op, dat de K.V.P., de V.V.D. en de C.H. hier over verschillende meningen hebben. De K.V.P. is geporteerd voor ver ruiming van de kinderbijslag, maai de beide andere genoemde partijen staan er kritisch tegenover. De A.R.. zo zei de heer Van Bennekom, voelt in dezen meer voor een compromis. Uitvoerig wijdde spreker ook uit over de mammoetwet, die hij een „tijdbom" onder het kabinet noem de. Volgens het wetsontwerp krijgt de staat meer invloed en wordt dc invloed van de schoolbesturen van het bijzonder onderwijs beknot. De heer Van Bennekom gaf als zijn per soonlijke mening weer, dat de mam moetwet voor hem onaanvaardbaar is. De nota over de commerciële t.v. vond het Zeeuwse Kamerlid „het plaatsen van een breekijzer in het huidige omroepbestel". Hij was van mening, dat het moeilijk zal zijn in de Kamer een meerderheid voor dc nota in haar huidige vorm te vinden. Alvorens de heer Van Bennekom de drie genoemde punten behandelde, was hij dieper ingegaan op de moei lijkheden rond de kabinetscrisis eind 1960. den verhoogd, en wel tot 10 per raadsvergadering. De zes nieuwe woningwetwoningen die onlangs wer den voltooid, zullen worden ver huurd. Een punt van bespreking vormde de bouw van vier woning wetwoningen. in blokken van twee onder één dak. Als eventuele plaats was zowel de Chuzeeweg als de Mo lenstraat'geprojecteerd. De verschil lende mogelijkheden werden door de raadsleden bestudeerd. De rekening 1960 van het badhuis vertoonde een tekort op exploitatie van 3171,92. De rekening werd goedgekeurd. Dc gemeente zal het tekort voor haai rekening nemen. De voorwaarden, gesteld door het provinciaal bestuur, voor restauratie van de gemeente toren. werden door de raad aan vaard, Motorrijder reed loslopend schaap dood Zondagmiddag rond één uur kwam de motorrijder F. B. uit Ossendrecht in de Damespolder bij Rilland-Bat h, ter hoogte van de boerderij van de landbouwer J. Goense, in botsing met een loslopend schaap. De mo torrijder werd van zijn motor ge slingerd. Hij liep slechts lichte ver wondingen op. Het schaap was min der gelukkig en werd gedood. De motor werd vrij ernstig beschadigd. Bromfietser bij valpartij aan hoofd gewond Bij de uitvalsweg naar Nieuw- en Sint Joosland zijn zaterdagavond rond zes uur de 60-jarige bromfietser M. S. en diens duo-passagier, I. v. d. D., beiden uit Nieuwdorp, geslipt en gevallen. Bij de val werd de brom. f ietsbestuurder vrij ernstig gewond aan het hoofd. Nadat dr. P. J. Brons uit Nieuw- enSint Joosland eerste hulp had verleend werd S. per am bulance naar het ziekenhuis te Mid delburg gebracht. De duopassagier I. v. d. D. kwam met de schrik vrij. De bromfiets liep slechts lichte schade op. f Advertentie) NA VINNIG DEBAT Aan dit etiket herkent U herenkleding die gemaakt is volgens het nieuwe, wetenschappelijk ontwik kelde maatsysteem 4D. 9 van de 10 Nederlandse mannen passen perfect in 4D-kleding. Uw maat bestaat in herenconfectie Domburg aan kop bij de Zeeuwse schietwedstrijden De schietvereniging Domburg heeft op de zaterdagmiddag te 's-Heer- Hendrikskinderen gehouden Zeeuw se schietwedstrijden bijzonder var zich doen spreken. Niet minder dan twee van de drie korpskampioen schappen vielen de club ten deel en bovendien bezetten de Domburgers L. Schoe en YV. Brand respectieve lijk de eerste en de tweede plaats bij liet individueel kampioenschap van Zeeland. \rorig jaar was de wis selbeker in bezit van de heer \V. Brand, die dit ereteken nu moest afstaan aan zijn clubgenoot de lieer L. Sehoc. In de klas A. werd het korps van Goes onttroond door Domburg, in de B-groep moest Nisse de beker af staan aan Domburg en in de C- groep verhuisde de beker van 's-Heer-Hendrikskinderen naar Me- liskerke. Over het algemeen werden er goede series geschoten en de wed strijden kenmerkten zich door een sportieve sfeer. De voorzitter van de Zeeuwse schïetbond, de heer P. Kloosterman uit Nissc, reikte na afloop van de wedkamp de verschillende bekers en eretekenen uit. De heer W. Brand uit Domburg ver tolkte de gevoelens van de leden voor de vlotte en gedegen organisa tie van de wedstrijd. De heer Brand prees het initiatief van dc winter- wedstrïjden, die hij een krachtige stimulans voor de vereniging achtte. Voor de wedstrijden bestond een grote belangstelling. De uitslag luidt: Korpsen, groep A: 1. Domburg 478 p.; 2. 's-Heer-Hen- drinkskinderen 4<4 p.: 3. Mclisker- ke 467 p.; 4. Goes 453 p. Groep B: 1. Domburg 463 p.; 2. Poortvliet 455 p.; 3. Meliskerlte 439 p.; 4. Nisse 428 p. Groep C: 1. Meliskerke 499 p.; 2. Tholen 438 p.; 3. 's-Heer-Hendriks- kinderen 437 p.; 4. 's-Gravenpolder 411 p. Kampioenschap: groep A: 1. L. Schoe, Domburg 20-195; 2. W. Brand, Domburg 19-194; 3. N. Fier- loos. Goes 18-190: 4. P. Dekker, Borssele 18-189; 5. M. de Schipper, 's-Heer-Hendrikskinderen 18-187. Groep B: 1. Jac. Geschierc, Melis kerke 18-190: 2. Joh. Geschiere, Me liskerke, 18-188; 3. J. Caljouw, Dom burg 17-191; 4. W. Warners, Dom burg 16-1815. G. Wijkhuis. Melis kerke 13-178. Groep C: 1. P. dc Voogd, Domburg 18-189; 2. H. C. Mulder, Goes 16- 188; 3. A. Eversdijk. Goes 16-184; 4. M. Priester, 's-Heer-Hendrikskinde- ren 15-185; 5. J. Sinke, Goes 15-182. TIJDENS „ZEELAND-WEEK" Varend sluitingsbanket De burgemeesters, wethouders en secretarissen van alle Zeeuwse gemeenten zullen worden uitgeno digd tijdens de „Zeeland-YVeck" een bezoek aan Antwerpen te brengen. Vermoedelijk zullen zij daar oritvangen worden door de burgemeester van de sinjorenstad. Dit werd besloten in de dezer da gen in liet, Antwerpse, stadhuis gehouden vergadering van bet Antwerpse en bet Zeeuwse werk comité. Het ligt in de bedoeling het Zeeuwse gezelschap de heen reis met toerwagens en de terug reis per boot te laten maken. In dezelfde werkvergadering werd nog uitvoerig over verschillende detailkwesties beraadslaagd. Alle Zeeuwse gasten en hun Antwerp se vrienden zullen een middag de gast zijn van de Vereniging „Neerlandia" in de Dierentuin, waar hen een „thee" zal worden aangeboden. Voorts belooft het sluitingsbanket een hoogtepunt tc worden. Men wil dit thans op donderdag 8 ju ni op varende Flandria-boten or ganiseren, De autoriteiten cn de gasten zullen daai'toe per trein of autobus naar Antwerpen ko men, waar zij ziel. bij het Steen inschepen. Al etende doen de Ant werpse gastheren hen dan uitge leide tot Vlissingen. Enkele andere evenementen zullen vermoedelijk niet kunnen door gaan. wat er toe kan leiden dat ae demonstratie beperkt blijft tol het stadscentrum. Na afloop van dc werkvergadering werden dc leden van het werkco mité en hun dames ontvangen door de consul-generaal in Ant werpen, dr. Van de Mortele. Op tekentafels in Lenin grad. wordt gewerkt aan het ontwerp voor een Russisch snpërtocristen- schip van 23.000 ton. Het schip zal worden ge bruikt voor wereldreizen met 700—1000 passa giers. Stoomturbines met een totaal vermogen van 75.000 pk. moeien de boot een snelheid van 25 knopen per uur geven. Uitvoerige discussie over wethouderssalarissen Na een vinnig debat, waarin de standpunten scherp tegenover elk aar kwamen te staan, heeft de ge meenteraad van 's-Hecr Arendskerke in zijn maandag gehouden vergade ring met 74 stemmen besloten toe Ie treden tot de I.Z.A. Zeeland, een ziektekostenregeling voor ambtena ren van provincie en gemeenten. Burgemeester en wethouders hadden een voorstel tot aansluiting gefor muleerd. nadat uit een enquête ge bleken was, dat 14 van de 16 amb tenaren van liet gemeentepersoneel de I.Z.A.-regeling wensten. De heer A. C. de Kooning (k.v.p.) viel eerst de objectiviteit van de enquête aan. Dit raadslid had de indruk dat hier met beïnvloeding was gewerkt. Voorts was het hem gebleken dat van de ambtenaren ter secretarie niemand bij een bond aangesloten was, hetgeen voor hem" aanleiding was om tegen het voor stel van b. en w. te stemmen. Zolang de ambtenaren zich niet organiseren, zal ik me tegen de I.Z.A. blijven verzetten, aldus de heer De Kooning. De heer C. P. Meijaard (arb.) was dezelfde gedachte toegedaan en her innerde er aan dat men in 1954 de ambtenaren ook al eens de raad had gegeven zich bij een organisatie aan te sluiten, maar nog steeds blijft men volgens spr. parasiteren. Burgemeester D. M. Vermet, die de vergadering leidde, kon niet begrij pen, dat het een met het ander te maken had, maar de raadsleden bleven op hun standpunt staan. De heer Jac. de Schipper (a.-r.) zag geen heil in de I.Z.A. en be schouwde het als een afbraak van het ziekenfondswezen. Wethouder J. Hommes (a.-r.) verde digde het voorstel van b. en w. met de opmerking dat het niet aangaat het personeel van de gemeente te onderscheiden in een groep die ge holpen moet worden en een groep tegen wie men zou zeggen „vriend, ga heen en word warm". Spr. was van oordeel dat het al of niet ge organiseerd zijn van de ambtenaren niets met deze zaak te maken had. De heer De Kooning gaf dit tenslotte toe, maar verklaarde dit argument te willen gebruiken om zijn afkeu ring hierover uit te spreken. De heer A. Zonneveld (c.h.) ver klaarde zich met hand en tand tegen de regeling te verzetten. Spr. zag er absoluut geen voordeel in. Het kan de lagere ambtenaar alleen maar centen kosten en behalve de hogere ambtenaren zullen volgens spr.. alleen de huisdokters enthou siast zijn. Nadat wethouder Schipper (c.h.) liet beleid van b. en w. in deze had gekenschetst als een maatregel ten behoeve van alle ambtenaren, volgde stemming over het voorstel, dat aangenomen werd met de stemmen van de heren De Kooning (k.v.p.). Meijaard (arb.), Zonneveld (c.h.) en Jac. de Schipper (a.r.) tegen. W ethoud erssalarissen Tevoren had men uitvoerig stilge staan bij de voorgestelde verhoging van de wethouderssalarissen. De lieer Zonneveld (c.h.) informeerde of de taken van het college toegeno men waren in die mate als werd voorgesteld. De heer Jac. de Schip per (a.-r.). was stellig van mening, dat hiervan sprake is, als men al leen maar let wat er op het gebied van uitbreidingsplannen de laatste jaren in de gemeente te doen is. De voorzitter wees er op, dat een ge meente als 's Heer Arendskerke met zijn vier dorpskernen veel vraagt. In dit verband is het volgens spr. ook niet mogelijk om binnen het Bronzen beeld aan ingang van Vlissings Nollebos? Als de raad van Vlissingen de suggestie van b. cn w. steunt. krijgt de Scheldestad aan één E van de ingangen van het Nol- lebos een bronzen beeld. Het m college heeft zich daartoe in s verbinding gesteld met de Vlissingsc beeldhouwster me- E E vrouw L. Messer-Heijbroek, p Dit overleg heeft geleid tot |j een ontwerp, dat de bedoeling heeft drie verschillende leeftij- 1 den voor te stellen van perso- H nen, die van het bos zullen gc- 7 nieten: „de spelende jeugd, die 7 elkaar naholt, het paartje, dat elkaar gevonden heeft en de - oudjes, die mijmeren op een 7 bankje." De oorsprong van het idee, dat 7 lx en w. de raad voorleggen, ligt in het huldeblijk, dat een §j aantal ingezetenen van Vlis- singen burgemeester Van i Woelderen ter gelegenheid van zijn 65e verjaardag hebben geschonken, op 12 juli 1942. Toen werd een bedrag van H C1000 overhandigd, waarvoor oorspronkelijk een smeedijzc- ren hek in het Nollebos zou worden geplaatst. Later werd deze gedachte losgelaten en dacht men er pver, 'om een verfraaiing aan te brengen op 7 zij van de toén nog aan te leg- gen Verlengde Burgemeester van Woelderenlaan. Daarop kwam dit plan naar voren. Met een inscriptie zou I aan de bedoeling van de schen- kers uitdrukking gegeven kun- I nen worden, zo zeggen b. en w. e Dc kosten voor dit beeld be- dragen ongeveer f 5550. Omdat de geschonken som via rente e is gegroeid tot ongeveer f 1500. belopen de netto-kosten I voor de gemeente f4050. Het e college stelt voor een krediet E I tc voteren voor het scheppen van dit kunstwerk en de op- i dracht te verlenen aan me- vrouw Messer. ÏIIIIHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIH college tot een taakverdeling te ko men. omdat men dan als wethouder met alle vier dorpen te maken krijgt. De heer De Kooning had de indruk, dat het bestuur wel eens een beetje te ambtelijk gevoerd werd, b.v. op het gebied'van openbare werken. De voorzitter ontkende dit; wethouder Hommes' merkte op dat het hoofcl van gemeentewerken het uitvoerend or gaan is van b. en w. De heer Lindenbergh stond op het standpunt dat eerst de nieuwe fi nanciële verhouding moet worden afgewacht om over de nieuwe sala rissen een beslissing te nemen. Dit raadslid stemde tegen, toen de ove rige leden zijn standpunt niet deel den. Een overeenkomstig standpunt met hetzelfde gevolg stond dc heer Lindenbergh (v.v.d.) voor bij het agendapunt tol verhoging van de presentiegelden voor dc raads vergaderingen. B. en w. stelden voor G.S. te verzoeken deze gel den vast te stellen op f 15 per zit ting. Na enige discussie word liet voorstel aanvaard onder aanteke ning van de afwijkende mening van de heer Lindenbergh. Goedkeuring was ingekomen op het uitbreidingsplan Nieuwdorp oude kern) en bij koninklijk besluit van 7 febr. j.l. zijn de beroepen tegen het uitbreidingsplan 's Heer Hendriks kinderen ongegrond verklaard. B. en w. werden gemachtigd om in beide gevallen met de onderhandelingen over de aankoop van gronden aan te vangen. Burgemeester Vermet deelde méde. dat voor het plan 's Heer Hendrikskinderen reeds grote belangstelling bestaat van dc zijde van particuliere bouwers. Aan de chr. school tc Lewedorp werd medewerking toegezegd voor het aanbrengen van meer lichtkozijnen, de aanschaf van nieuwe schoolmeu- belen en het aanbrengen van naad loze vloerbedekking in de lokalen. De drie bijzondere kleuterscholen cn vier bijzondere lagere scholen in de gemeente kregen voorschotten toege kend op de exploitatiekosten over 1961. Tenslotte aanvaardde de raad een uitbreidingsplan voor liet noordelijk gedeelte van de kom Lewedorp. ïn dit verband deed de heer Fraanje (a.-r.) de suggestie te Lewedorp een protestantse begraafplaats aan te leggen. Nagekomen advertenties Met ontsteltenis ver namen wij het zo plot seling heengaan van ons trouw lid en oud commissielid ABRAHAM DE ROOY. op de leeftijd van 52 jaar. Zijn nagedachtenis zul len wij steeds in ere houden. Bestuur v.c. „Vlissingen" Heden overleed, tot on ze diepe droefheid na een langdurig, smar telijk. doch geduldig gedragen lijden, mijn geliefde man en onze zorgzame vader, be huwd- en grootvader JAN BENOU in de ouderdom van ruim 62 jaar. Krabbendijke: J. Benou-Lagcndijk Krabbendijke: J. Benou Sint-Maartensdijk T. C. Benou P. T. Benou-Smits Hans AlbJasscrdam: A. Benou J. J. Benou- Nagelkerke Krabbendijke: S. K. Benou Krabbendijke. 27 maart 1961, Dorpsstraat 66. Heden overleed plotse ling onze geliefde man. vader, behuwd- en grootvader, de heer ANTHEÜNIS HELMSTRIJD, in dc ouderdom van 67 jaar. Wed. A. Helmstrijd- Burgel kinderen en klein kinderen. Oudelandc, 27 mi l '61. Dc begrafenis' zal plaatsvinden op D.V. donderdag 30 maart a.s.. des middags om 12 'uur. Heden is .zacht en kalm van ons heenge gaan onze beste zwa ger en oom, LOURENS CU VAT, op de leeftijd van ruim 69 jaar. Souburg: J. Boucherie E. J. Boucherie- Marijs Vlissingen: F. Naerebout J. Naerebout- Marijs cn kinderen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1961 | | pagina 4