rn F1 LU Lil BOSCH *oe,*as'en Ook zesde partij om schaaktitel remise ^WASTlJ VERF J 75. i VERF-waswonder I fi VOORWAARDELIJKE SCHORSING VOOR BESTUUR VAN „HULST" VANDAAG MYSTERIE ROND VERDWENEN JUWELEN OP SCHIPHOL KLANKEN uit de ETHER 10 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG 28 MAART 1961 f£ terwijl U Advert entte) cnojto oo<n^cso«nn»c/® BB verft en wast &Ues BB is voor wol, voor ïijde, linnen, katoen, nylon, enkalon, draion, kort om alles! BB in zeven kleuren? wit - rose - geel - blauw - turquoise flamingo en lila. Imp. Lahnemann - Singel 44 - Amsterdam In. de wasteÜ of in de wasmachine verft IT met BB ieder kledingstuk door het eenvoudig te wassen! Het is werkelijk een wonder. Wilt U-de kleur alleen maar ophalen of opfrissen, dan neemt U BB in de bestaande kleur. Witte stukken kunt U iedere gewénste kleur geven. Vaal-geworden of vergeeld witgoed, zoals overhemden, nylon-onderjurken, wat U maar wilt, maakt U met BB-wit weer stralend wit. 1 BB #wast vol- g maakt en verft als Fantastisch: Uw handen, wasteil of wasmachine Blijven schoon 1 Vraagt Uw drogist - hij weet hoe goed het is! per Pakje nieuw in iL één keer! Schaakreserves Middelburg wonnen van Terneuzen Voorlopig met 63 Met de degradatiewedstrijden in zicht hebben de Middelburgse schaakreserves een uitstekende prestatie geleverd door tegen bet eerste team van Terneuzen een voorlopige 63 overwinning te be halen. Een partij moest worden af gebroken. Hoewel in aanmerking dient te wor den genomen, dat Terneuzen enigs zins „gehavend" de reis naar de Zeeuwse hoofdstad moest maken, zal deze zege de Middelburgse scha kers ongetwijfeld een hart onder de riem steken voor de zware degrada tieduels. De gedetailleerde uitslag luidt: Van Belzen (Middelburg)Mulder (Terneuzen) 01. C. v. d. Sande-P. v. d. Sande 10, Pieterse-Stadhou- ders 01, Flissebaalje-Dekker af gebroken, Portier-Dyselynck 10, Jonkheer-Van Cadzand VzVz. Aar- noutse-Barentsen VzVz, Hildo Scheltens-Simpelaar 10, Verhage jr.-Verstraeten 10, Goedbloed- Tovoost 10. STRIJD BINNEN BEKENDE SCHEMA'S Botwinnik heeft nu voorsprong van 1 punt De zesde partij in de schaaktwee kamp om de wereldtitel heeft even „veelbelovend" geleken voor die schaakliefhebbers, die een open veld- salg als een hartverwarmend ideaal koesteren. De oude Gledhill-zet Dg4 kan namelijk tot een strijd op alle fronten leiden; het verleden leverde ons tientallen bewijzen. Maar de moderne verdedigingsmethoden te gen deze vrij premature attaque zijn gemeengoed van de moderne strateeg geworden en mits in pre cisie toegepast tegen al te forse aanvalsdriften afdoende. Uiteraard vermeed de wereldkampi oen het „met het hoofd tegen de muur lopen", toen Botwinnik de voorgeschreven manoeuvres zonder manco etaleerde. Bij vol bord wer den risico's verlangd van hem, die nog poogde „op winst" te spelen. Daar dergelijke risico's buiten de grenzen van het strategisch toelaat bare zouden komen te liggen ver kozen de matadoren deling van het punt. De uitdager leidt, nu een vier de van de tweekamp achter de rug is, met ZVz-2Vz- Woensdag, als de 7e partij wordt gespeeld, heeft Botwinnik wit. Analyse De analyse van de zesde partij luidt als volgt: Wit: M. Tal. Zwart: dr. ir. M. M. Botwinnik. Franse partij (verwisse ling van zetten). I. e2-e4, c7-c6; 2. d2-d4, d7-d5; 3. e4-e5, c6-c5; 4. d4xc5, e7-e6; 5. Ddl- g4, Pb8-d76. Pgl-f3, Pg8-e7; 7. Lcl-g5, h7-h6; 8. Lg5xe7, Dd8xe7: 9. Pbl-c3, De7xc5; 10. 0-0-0, a7-a6; II. Kcl-bl, Pd7-b6; 12. Pf3-d4, Lc8- d7; 13. h2-h4, 0-0-0; 14. Thl-h3, Kc8- b8; 15. f2-f4 Tot zover alles binnen het normale raam; voor wit gaat het er nu om de opmars f5 aan de orde te stellen; zwart zal op de damevleugel moge- Jaarvergadering van Wit-Gele Kruis Nog dit jaar totstandkoming zuigelingenconsultatiebureau Tjjdens de maandagavond in „Het Schuttershof" te Goes gehouden J"aarvergadering van het Wit-Gele Cruis, deelde de voorzitter, de heer H. A. Wijens mede, dat het in de be doeling ligt dit jaar te komen tot de oprichting van een consultatie bureau voor zuigelingen. Hij sprak de verwachting uit, dat een derge lijk bureau reeds eind dit jaar zal kannen starten. In deze vergadering bracht de pen ningmeester, de heer M. Verbeem verslag uit over het afgelopen jaar. De inkomsten bedroegen In 19601 f 11.997,56 en de uitgaven f 12.269,57. Met de nadelige saldi van de vier voorgaande jaren meegerekend, werd het exploitatieoverzicht afgesloten met een nadelig slot van f 1075,12. Het blijkt, dat de vereniging telken- jare weer moeilijk de touwtjes aan elkaar kan knopen, merkte de pen ningmeester op. Uit het jaarverslag van de secreta resse mej, W. C. Baars bleek, dat het ledental is gestegen van 559 tot 580. Inmiddels hebben zich in 1963 alweer 5 nieuwe leden aangemeld. De vereniging is afgelopen jaar eige naresse geworden van een nand aan de Beestenmarkt, bleek verder uit het verslag van de secretaresse. Af scheid werd in het verslagjaar ge nomen van wijkzuster De Kousema ker. In haar plaats werd enkele maanden later aangesteld een reli gieuze zuster, namelijk zuster Rosi- na. De wijkverpleegster bracht in 1960 aan 171 patiënten 1071 huisbe zoeken. Er werden 75 zuigelingen ingeschreven en 67 kleuters. Voorts werden 4 t.b.c.-patienten ingeschre ven. Uit het magazijn van het Wit- Gele Kruis werden 249 artikelen uit geleend. Er werden twee dleetcur- sussen gehouden. Vier kinderen wer den naar koloniehuizen gestuurd. In de kascommlssie werd benoemd de heer J. C. de Winter. lijkheden kunnen scheppen 15Td8-c8; 16. h4-h5, Th8- g8; 17. Pd4-b3, Dc5-c7; 18. Lfl-d3, Pb6-c4 (dreigt 19Pb2); 19. Ld3xc4, Dc7xc4; 20. Pb3-d4. Lf8-e7; 21. Th3-d3, beide partijen heb ben vrijwel alle stellingen betrokken, maar „hoe nu verder?" 21Dc4- c7. Thans heeft zwart tegen f5 de aanval op e5 gereed liggen. 22. Dg4-e2thans dreigt weer f5. 22Dc7-b6. De opmars 23. f5 zou nu 23Lb4 op het tapijt brengen. 23. De2-g4, indien nu 23Lb4 dan 24. Pd5, daarom 23Db6-c724. Dg4-e2 Het mechaniek werkt. 24Dc7- b6; 25. De2-g4, De partij werd in de volgende stel ling remise gegeven: Wit: Kbl, Dg4, Tdl, Td3, Pc3,Pd4, pionnen: a2, b2, c2, e5, f4, g2 en h5. Zwart: Kb8, Db6. Tc8, Tg8, pionnen: a6, b7, d5, e6, f7, g7 en h6. Brand in ijzergieterij te Sas van Gent Maandagavond rond acht uur brak brand uit in de ijzergieterij van de firma Van Dongen aan de Spiegel- laan in Sas van Gent. Een transformator was doorgeslagen en daardoor had het oliebad vlam ge vat. De brandweer was spoedig ter plaatse en slaagde er in het vuur met 'n droogpoederapparaat te blus sen. Aangezien de transformator een van de vitale punten van het bedrijf was, betekent deze brand voor de fir ma Van Dongen een flinke schade post. Bank voor Zeeland: 12 pet dividend Aan de aanstaande vergadering van aandeelhouders der Bank voor Zee land N.V. te Goes wordt voorgesteld over het afgelopen boekjaar een di vidend uit te keren van 12 procent (onveranderd). Afscheid bij Raad van Bestuur voor de zeevaart Per 1 april is aan de secretaris van de Raad van Bestuur voor de Zee vaart, de heer W. H. Kromhout, we gens het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd, op de meest eer volle wijze ontslag verleend. OPENING VAN ZAKEN Nieuwe bestuursleden gaan in beroep Het bestuur van de voetbalvereni ging „Hulst" heeft nadere medede lingen gedaan ten aanzien van de maatregelen, die door de afdeling strafzaken van de K.NYV.B. zijn ge nomen in verband met de langza merhand berucht geworden „kwestie Hulst". Zoals wij reeds eerder berichtten, lieeft de K.N.V.B. na een niet minder dan negen maanden du rend onderzoek de straffen uit gesproken naar aanleiding van de door de voetbalverenigingen „Hontenisse", „Corn Boys" en „Clinge" ingediende klachten, be treffende het „wegkopen van spe lers" door de v.v. „Hulst". Zowel de oud-bestuursleden als de thans nog zittende bestuursleden hebben voorwaardelijke schorsingen gekregen van 6 maanden met een proeftijd van een jaar. Uiteraard al leen de bestuursleden, die in de tijd, dat deze kwestie zich afspeelde, een functie, in het bestuur hadden. De K.N.V.B. heeft zelfs dé huidige voor zitter, de heer G. Th. Boddaert, even eens een schorsing van een maand opgelegd, alsmede zijn mede-be stuursleden, die na de bedoelde pe riode zitting hebben genomen in het bestuur van de vereniging. De heer Boddaert noemde de namen van de oud-bestuursleden: W. J. R. Boon, J. B. L. de Brouwer, C. Schau- waert en A. T. H. M. Koppendraijer (oud-voorzitter) en de thans nog zit tende leden A. J. Taalman, G. de Coninck, D. Lauret, J. v. d. Velde en W. de Wolf. De nieuwe bestuursleden de heren F. van Gassen, H. Veraart, G. de Vlieghere en L. de Wilde kre gen een maand voorwaardelijk met een proeftijd van eveneens een jaar. Laatstgenoemden gaan evenwel niet akkoord met deze uitspraak van de bond. Zij zijn daarom in beroep tegen deze maatregel ge gaan en hebben in een schrijven aan de K.N.V.B. de aandacht er op gevestigd, dat bij het aan trekken van spelers enkel en al- Vergadering Mezos in Goes Tijdens de zaterdagmiddag in de „Opril" te Goes gehouden provinciale vergadering van de medische- en schooldienst op zendingsterrein van de vrijgemaakte gereformeerde ker ken wérd uitvoerig van gedachten gewisseld over de organisatie van dit orgaan. Dit is kortgeleden omge zet van stichting in vereniging. Ook werden de resultaten besproken van de gehouden tournee, waarbij dia's over Borneo en andere werklanden werden vertoond. Tot provinciaal afgevaardigde in het hoofdbestuur werd gekozen de heer F. de Vries uit Hansweert. De leiding van de vergadering was in handen van de heer A. J. Kaboort uit Mid delburg. leen de mogelijkheid om een ho ger spelpeil te bereiken én een plaats in het eerste elftal van „Hulst" in het vooruitzicht wa ren gesteld. Voorts verklaarden bedoelde be stuursleden, dat hun generlei ver antwoordelijkheid ten laste kon wor den gelegd, ten aanzien van het be leid van het vorige bestuur, waarbij sprake was van vergoeding in de vorm van consumptiebonnen en ver kapte betalingen aan de spelers. Voorts merken deze bestuursleden op, dat hun streven er op gericht is een dusdanig beleid te voeren, dat het niet meer nodig zal zijn het reeds omvangrijke dossier „Hulst" uit te breiden. Zij voelen zich dan ook niet schuldig aan „het handelen in strijd met de amateursbepalin gen". Goedkopere elektriciteit in Friesland Gcdenuteerde Staten van Friesland hebben besloten de tarieven van het provinciaal elektriciteitsbedrijf in Friesland over de gehele linie te verlagen. Deze verlaging is mogelijk geworden door de daling van de brandstofprijzen in de laatste tijd en door de vernieuwing van de elektri sche centrale in Leeuwarden, die met 30 pet. minder toe kan dan de oude centrale. Het tarief voor de kleinverbruikers wordt met een halve cent per kw-uur verminderd. De grootafnemers profi teren van de tariefverlaging met 0.10 tot 0.35 per kw-uur. Het provinciaal elektriciteitsbedrijf zal door deze ta riefverlaging per jaar een miljoen gulden minder ontvangen. Ghana wil nieuwe Kongolese verkiezingen In de algemene vergadering van de Verenigde Naties heeft Ghana voor gesteld dat liet Kongolese parlement binnen twee weken wordt bijeen ge roepen of dat de Verenigde Naties binnen een maand nieuwe verkie zingen organiseren. De Ghanese minister van buitenland se zaken, Ako Adjei, verklaarde dat sinds de moord op Loemoemba meer dan twintig Loemoembistische afge vaardigden zijn gedood. Ook wanneer het parlement niet meer kan bijeen komen wegens het grote aantal ver moorde afgevaardigden moeten nieu we verkiezingen worden uitgeschre ven. Raadhuis Middenschouwen aan Platteweg Scharendijke Woensdag vergadert de raad Nam de raad van Middenschouwen reeds eerder het besluit, dat te Scha rendijke een nieuw gemeentehuis zal worden gebouwd, b. en w. hebben thans de raad de plaats voorgesteld, waar het gebouw het ontwerp is nog niet gereed moet verrijzen. B. en w. willen het nieuwe gemeente huis aan de Platteweg laten bouwen tussen de Deltastraat en de Eb en Vloedstraat. Van de vier nieuwe gemeenten op Schouwen-Duiveland, die bij de her indeling werden geformeerd, zal Midden-Schouwen waarschijnlijk de enige zijn, die binnen afzienbare tijd over een geheel nieuw gemeentehuis zal beschikken. In Brouwershaven viel het besluit, dat het oude stad huis van Brouwershaven zal wor den gerestaureerd, in Westerschou- wen houdt men ernstig rekening met de verbouwing en uitbreiding van het gemeentehuis van Haamstede en in Duiveland gaat het tussen het gemeentehuis van Nieuwerkerk en het buiten „Zonnehoek" aan de rijksweg te Nieuwerkerk, dat zich goed leent om tot huis van de ge meente te worden verbouwd. Het voorstel van b. en w. van Mid denschouwen komt a.s. woensdag middag aan de orde, in de raadsver gadering in de noodsecretarie te Scharendijke. In deze bijeenkomst zal tevens de gemeentebegroting voor 1961 worden aangeboden. Tot de andere voorstellen voor deze ver gadering behoren het aan b. en w. delegeren van de verhuur van wo ningen, het herstel van de zoutscha- de aan een complex van 4 woning wetwoningen te Looperskapelle en het beschikbaar stellen van gelden voor het betegelen van het terrein bij de christelijk nationale kleuter school te Scharendijke. In de raads- bijeenkon st van woensdagmiddag, die om half twee begint, komt voorts het herstel van de oude begraaf plaats te Eikerzee in bespreking. RADIO- EN T.V.-RUBRIEK ^{orew, 31 cu en sclvrijveu TELEVISIE. De befaamde roman van Charles Dickens „The Pickwick Club" is jaren geleden verfilmd en vanavond brengt de N.T.S. deze film onmiddellijk na het journaal op het scherm. Het is een schuldeloos, ge noeglijk geval, dat dan ook voor alle leeftijden is goedgekeurd. Om vijf voor tien het traditionele Eurovisie concert, aangeboden door de B.B.C. Men kan het kamerorkest van Stuttgart horen en zien. De Vlaamse t.v. zendt om half negen het t.v.-spel „De bungalow" van Va leer van Kerlchove uit. Het stuk duurt, met een korte pauze, tot elf uur. RADIO. Via Hilversum I (A.V.R.O.) zendt Jan Brusse ons om vijf over zeven weer zijn gesproken brief uit Parijs. Om vijf over acht wordt een herhaling gegeven van de muzikale biografie die Alex de Haas van Emiel Hullebroeck heeft geschreven. Men kan hierin ook de stem van de bejaarde Vlaamse toondichter-com- ponist zelf beluisteren. Over de an dere zender wordt in het K.R.O.-pro- gramma om half negen het avond college over de democratie voortge zet. In deze 22e les worden de P.v.d.A. en de V.V.D. onder de loep genomen en het moet voor politiek geïnteresseerden aardig zijn te ho ren hoe deze partijen van K.R.O.- kant wetenschappelijk worden bena derd. Zeeland in uitzending van Belgische radio Naar wij vernemen zal de Belgische radio en televisie donderdag 6 april, 's avonds van acht tot negen uur, over Brussel Vlaams een uitzending wijden aan Zeeland. Dit gebeurt in de rubriek „Het uur voor de vrouw", DIEF WERD BANG OF KREEG BEROUW Voor f22.000 in prullemand gedeponeerd Op Schiphol heeft in de afgelopen dagen grote bedrijvigheid ge heerst in verband met de myste rieuze verdwijning van een kof fertje met 22000 aan juwelen. Eerst werd het opengebroken koffertje teruggevonden (zonder juwelen) en zondagavond trof men de juwelen in een papieren zak tegen luchtzlekte aan in een prullenmand, die in het hokje van de K.L.M.-bedrijfsbeveiliging stond. De dader moet deze zak door een openstaand raam in de prullen mand geworpen hebben. Aangeno men wordt dat hij bang is gewor den voor ontdekking en op deze wijze de juwelen aan de eigena res terug heeft willen geven. Vrijdagavond arriveerde een Haagse dame met het K.L.M.-lijntoestel uit Milaan op Schiphol In de aan komsthal ontdekte zij bij de dou ane dat van haar vier geregis treerde koffers, dïe in het vracht- ruim vervoerd waren, de klein ste ontbrak. Het wordt niet uit gesloten geacht, dat dit koffertje op dat moment nog in het vlieg tuig stond, maar de eigenares werd zenuwachtig en zei: „daar zitten al mijn juwelen in". Terstond werd een employé naar de machine gestuurd. Hij keerde te rug met de mededeling, dat hij niets had kunnen vinden. Er ont stond toen in de aankomsthal enige consternatie, terwijl ieder een naar het verdwenen koffertje ging zoeken. De rijkspolitie en de K.L.M.-bedrijfsbeveiliging wer den ingeschakeld, maar het kof fertje bleef onvindbaar. Zaterdagmiddag werd het echter ontdekt. Het stond achter het gordijn in het vliegtuig uit Mi laan, dat 's avonds de hangar was binnen getrokken. Het was opengebroken en behalve enkele toiletartikelen zat er niets meer in. Het gehele weekeind werd het onderzoek met kracht voortgezet. De rijkspolitie hoorde alle moge lijke employés, die vrijdagavond dienst hadden gedaan, alsook de bemanning van het vliegtuig. De dader bleef echter onbekend. Zondagavond tegen middernacht ech ter trof een lid van de K.L.M.- bedrijfsbeveiliging in de prullen mand de nogal ostentatief neer geworpen luchtzak aan. Hij open de deze en ontdekte tot zijn ver bazing alle verdwenen juwelen. Blijkbaar was de dader angstig geworden en wilde de juwelen op een zo elegant mogelijke manier weer in de handen van de eige nares terugspelen. Intussen is hij zelf tot nog toe on vindbaar gebleven. waarin mevrouw Gorus-de Rijcke reeds eerder het leven van de vrouw in acht Belgische provincies belicht te. Zij breidde deze rubriek uit tot Nederland, waarbij Zeeland als eer ste provincie aan bod komt. De commissaris der koningin in Zee land. jhr. A. F. C. de Casembroot zal het programma inleiden. Dezer da gen had mevrouw Gorus verder vraaggesprekken met o.a. de echtge notes van de burgemeesters van Vee- re en Yerseke, met mej. A. v. d. Leeden. secretaresse afdeling Zee land Bond van Plattelandsvrouwen, mevrouw E. J. van den Broecke-de Man in Aardenburg, de beeldhouw ster mevrouw Messer in Vlissingen en met de journaliste (medewerkster P.Z.C.), mevrouw Van Barneveld, eveneens te Vlissingen. K. Voskuil blijft radiopraatjes houden Hoewel de heer K. Voskuil als hoofd redacteur van Het Vrije Volk is af getreden wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd, blijft hij wel zijn „socialistisch commen taar" via de VARA geven. De komende zes weken zal hij niet te beluisteren zijn, omdat hij een reis door Israël gaat maken. Daar na neemt hij elke zaterdag weer zijn plaats achter de microfoon in. Mej. C. Sonke benoemd tot hoofdleidster Met ingang van 1 mei a.s. is mej C. Sonke uit Krabbendijlte, thans leidster aan de chr. kleuterschool „Kakeldans" te Yerseke, benoemd tot hoofdleidster aan deze school. f Advertentie) Hét me&st u&ikoclie meAh Ut, QjJwpa, Alleenvert. N.V.Willem van Rijn, AmsferdanvW. Fcjtbui €005 WOENSDAG 29 MAAKT 1961. HILVERSUM 1. 402 m. 746 ke/s. 7.00 VARA. 10.00 V.P.K.O. 10.20 VARA. 19.30 V.P.R.O. 20.00—24.00 VARA. VARA: 7.00 Nvvs. 7.10 Gym. 7.20 Gram. 8.00 Nws. 8.18 Gram. 9 00 Gym. v. d. vrouw. 910 Gram <9.35—9.40 Watersi.). V.P.R.O.: 10.00 De dorpskerk, lezing. VARA: 10.20 V. d. huisvr. 11.00 Gevar. progr. 12.00 Lichte muz. 12.30 Land- en tuinb. meded. 12.33 V. h. platteland. 12.38 Orgelspel. 13.00 Nws. en tentoonstellings agenda. 13.20 Dansmuz. 13.49 Gesproken portret. 14.00 Jeugdooncert. 14.45 Volks- muz. 15.00 Verwarring rond het verhaals recht, loespr. 15.10 V. d. Jeugd. 17.00 Ka- merork. 17 25 Orgelspel. 17.50 Rcgerings- uitz.: Jeugduitz.: Een volk op weg naar welvaart. Uitslag v. d. luistenvedstr. over Nleuw-Guinea, door W. A. L. van Doo- renmaalen. 18.00 Nws. en comm 18.20 Act, 18.30 Weenso muz. 18.55 VARA-varla. 19.00 V. d. kind. 19.10 Joods progr. V PRO.: 19.30 V. d. Jeugd. 19.55 Bekendmaking hoofdprijzen loterij Ned. Stichting voor het gebrekkige kind. VARA. 2000 Nws. 20.05 Cabaret. 20.35 Villa Beukenweelde. noorsp. 2215 Sport 22.20 Zestig laat le venservaring. lezing 22 30 Nws 22.40 Lichte muz. 23.00 Tussen mens en nevel vlek, lazing 23.15 Muzikale discussie. 23.55 —24.00 Nws, HILVERSUM II. 298 in. 1007 kc/*. 7.00— 24.00 N.C.R.V. N.C.R.V.: 7.00 Nws. en S.O.S.-ber. 7.13 Gram. 7.30 Een woord voor de dag. 7.40 Gram. 8.00 Nws. 8.15 Radiokrani 8.35 Gram. 9.00 V. d. zieken. 9.35 Gram. 9.40 V. d. vrouw. 10.10 Gram 10.15 Morgendienst. 10.49 Gram. 10.50 De Heer en zijn dienaar, hoorsp. 1155 Gram 12 00 Gram. 12.30 Land- en tuinb. meded 12.33 Gram. 12.53 Gram ol act. 13.00 Nws 13.15 Lichte muz. 13.45 Gram 15 30 Wie luistert mee, muzik. lezing. 16.00 V. d Jeugd. 17 20 Gram. 17.40 Bpursbet. 17 45 Gram 18.00 Hei muziekkorps onder de loep. muzlk. gesprek. 18.20 Het Spectrum, lezingen. 18.35 Gram. 19.00 Nws. en weerber. 19 10 Op de man af, praatje. 19.15 Lichte muz. 19.30 Radiokrani. 19.50 Volksmuziek. 20.15 Vocaal-ens. en sol. 21.10 Voordr. en zang. 22 nO Gram 22.30 Nws. 22.40 Avondover denking. 2255 Platennleuws. 23 55—24.00 Nws. TELEVISIEPROGRAMMA'S. N.T.S i7.00 Jeugdjoum. A V R O.: 17,10 -17.40. V. d kind. N TS: 20,00 Journ. en weeroverz KRO.: 20.20 Film. 21.30 T.V.- êénacter. 21.55 Avondcollege Nederlands. 22 20 Epiloog. FRANS BELGISCHE TV.-PROGRAMMA'S. 17.00—18.00 V d. Jeugd. 19.30 Beelden uit Wallonië. 20.00 Journ. 20,30 Speelfilm. 22.30 Nws. VLAAMS BELGISCHE T.V.-PROGRAMMA'S. 15.00—17.00 V. d. Jeugd 19.00 Cursus Ne- derl. taal. 19.30 T.V.-teuill 20.00 Nws. 20.30 T.V.-feulll. 21.10 Documentaire. 21.39 Economisch debat 22.05 Sport en weten schap. 22.50 Nws.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1961 | | pagina 16