Radio en televisie in dienst van propaganda in Oost-Duitsland „TROUBLE IN TAHITI' VANDAAG oren, yen en scArijvcu TAL GAF PARTIJ OP VEELZIJDIGE JEAN GABIN ALS VROLIJKE VAGEBOND Opstelling Nederland-België ut de ETHER 10 PROVINCIALS ZEEUWSS COURANT WOENSDAG 22 MAART 1961 OOK IN NEDERLAND TE ONTVANGEN Nieuwsuitzendingen voor verbreiding ideologie De scherpe scheiding tussen Oost en West-Duitsland heeft ook zijn tragische conseqnenties op om- roepgebied. Sinds jaar en dag bedrijven de Oostduitse „Deutsch landsender" en de verschillende stations van „Radio D.DJt." hun vaak botte propaganda via de ether. De „Deutschlandsender" richt zich speciaal tot West- Duitsland en is ook in Nederland, vooral in de avonduren, heel goed te ontvangen. U moet het maar eens proberen op de 383 m. van de middengolf. Als U een voorbeeld wilt hebben van de manier, waarop de Oost duitse omroep zijn propaganda loost, moet U om zeven, acht of tien uur 's avonds naar de nieuws uitzendingen luisteren. Van eigen lijk nieuws is geen sprake. De redactie zoekt er die onderwerpen uit, die dienstig kunnen worden gemaakt aan verbreiding van de eigen ideologie. De commentaren, die meestal na de nieuwsuitzen dingen volgen, vervolmaken het scheve beeld dat de Oostduitse omroep zijn luisteraars voor houdt. Wie zich de nazitijd her innert zal met verbazing consta teren, dat er althans in Oost- Duitsland niets is veranderd. De televisie heeft aan deze pro paganda nog een dimensie toege voegd. Dat in Oost-Duitsland (en in praktisch het hele oostelijke blok) televisie in eerste instantie als een verlengstuk van de com munistische partij en staat wordt gezien wordt niet alleen toege geven, maar zelfs als principe ge steld. Een miljoen De televisie in Oost-Berlijn zendt wekelijks 65 unr uit en men wil dit in vijf jaar opvoeren tot 80 uur. Vlak bij de zonegrens staan drie zenders: een bij Schwerin, een op de Broeken in het Harzge- bïed en een op de Inselberg in het Thüringerwoud. Deze opstelling betekent dat het programma van de Oostduitse televisie meer kij kers in West- dan in Oostduits- land bestrijkt. De Oostduitse t.v. kan namelijk in Hamburg, Slees- wijkHolstein en Neurenberg worden opgevangen. In totaal omvat dit gebied een Itijkerspo- tentieel van anderhalf miljoen. Per 31 december van het vorig jaar waren er 1 miljoen t.v.-toe- stellen in Oost-Duitsland. De Oostduitse televisie beschikt in totaal over 11 relaiszenders, maar die bestrijken slechts 30 tot 70 procent van het Oostduitse ge bied. Men schijnt echter in snel tempo nieuwe relaiszenders te bouwen, zodat kan worden ver wacht dat binnen afzienbare tijd de hele democratische republiek wordt bediend. Het is voor een communistische staat een enorm belang alle burgers televisionair te kunnen bereiken, omdat t.v. een van de belangrijkste middelen voor indoctrinatie is. Daarom zijn de toestellen relatief goedkoop in communistische landen, hoe wel ze in onze ogen toch nog al tijd behoorlijk duur zijn. De prij zen liggen tussen de 1200 en 6000 mark. dat wil zeggen tussen de 2*2 en 12 Oostduitse maandlo nen in. In 1960 bedroeg de pro- duktie 400.000 toestellen, maar door een rigoureuze standaardi sering en beperking van het aan tal modellen hoopt men in 1965 een jaarproduktie van 760.000, te bereiken. Algemeen wordt geklaagd over de slechte service. Mensen met hoge inkomens, zoals partijfunc tionarissen kopen vaak, als repa ratie lang uitblijft, ten slotte maar een nieuw toestel. Ook dit is een typisch Oosteuropees ver schijnsel men hoeft er de in- nïet vreemd zijn geweest. Overi gens gaat dit commerciële pro gramma niet door en Oost-Duits land wacht nu even af, hoe de ontwikkelingen in West-Duitsland verder zullen zijn. Zeker is, dat naast de koude geluïdsradio-oor- log binnen niet al te lange tijd ook een koude televisie-oorlog zal ontbranden. gezonden stukken in Prawda en Isvestija maar op na te lezen om te zien dat men in Rusland met hetzelfde euvel kampt. Symbolisch De Oostduitse t.v. bestaat een jaar korter dan de Nederlandse. De eerste uitzending viel (bijna symbolisch voor Oostduitsland) op de verjaardag van Stalin op 21 december 19o2. Men hecht bij- av/d/™* l. wt'n i zondere waarde aan de actuali-AVKU-reporter Wim Kuth teitenrubrïek alweer uit propa- 7 «j m gandistisch oogpunt en de fij&st naar ^UlQ-oiaV16 Oostduitse kijker plus de West- duitse meekijker ltrijgen twee maal per avond een jóurnaaluit- zending voorgezet. Verder wort den er drie avonden per week uit zendingen van dramatische kunst gegeven. Tweemaal per week staat de t.v.-avond in het teken van de lichte muziek en eveneens twee maal per week worden er oude en nieuwe films vertoond. Naast deze vele indirecte propa- gandaprogramma's nemen de rechtstreekse een steeds grotere plaats in. Er is een redactie „we tenschap en wereldbeeld" die po- pulair-wetenschappelijke onder werpen behandelt met een uitge sproken atheïstische strekking. Sinds oktober vorig jaar is een tot gesprek" werd „De tijd draagt een rode ster in het haar". Ze bevatten een reeks lessen volgens het officiële leer boek der communistische partij: „Grondslagen van het Marxisme- Leninisme". Eind vorige maand ten slotte i3 men begonnen met een serie programma's over ma chinebouw, wiskunde en agrari sche chemie. Deze cursussen sluiten aan op de leerprogram ma's van de communistische volkshogescholen en de geregelde kijkers kunnen na ieder semester een examen afleggen en een door de overheid erkend diploma ver krijgen. In navolging van de Oostduitse geluidsomroep voor West-Duits land, die „Deutschlandsender" heet, wordt dit Oostduitse t.v.- programma „Deutschland Fern- sehen" genoemd. Dat het tweede commerciële programma, dat de Westduitse regering had willen laten uitzenden, „Deutschland Fernsehen" zou gaau lieten, zal aan de Oostduitse naamkeuze wel Morgen vertrekt A.V.R.O.'s repor ter Wim Ruth voor een tocht van enkele weken door Zuid-Slavië, die hem onder meer zal brengen in Bied, Ljubljana, Zagreb, Beograd, Sarajawo, Dubrovnik, het eiland Korcula, Split, Zadar en Rijeka. Gedurende deze reis zal hij twee klankbeelden over het leven in Zuid-Slavië vervaardigen, alsmede twee programma's over de Zuid- slavische lichte muziek, waarin men onder meer de stemmen van de zangeresen Olivera Markovitch en Betty Jurkovitch zal horen. Deze programma's zullen te beluis teren zijn in de uitzendingen van A.V-R.O.'s „Radioscoop" op 24 april en 8 mei. toevallig actueel Een recente gebeurtenis de ont dekking van een langs de Eiger- bergivand hangend lijk heeft leyeudaals vierde „Poging tot gesprek" in het KJt.O.-t.v.-pro- grainma van 29 maart, min of meer toevallig zeer actueel ge maakt. Deze eenakter, waarin de auteur problemen aansnijdt, waarmee hij de gedachten en gesprekken in de huiskamer hoopt los te maken, speelt in een Oostenrijks bërgres- taurant. Het gesprek wordt ge voerd tusen drie Nederlandse va kantiegangers: een echtpaar en een verbitterd oud NSB-er, die er nog altijd eigen denkbeelden over frootheid en heldendom op na oudt. Onderwerp van gesprek is het lijk, dat al maanden lang te gen de steile bergwand hangt. Wim van den Brink, Loudi Nijhoff en André van den Heuvel zijn de hoofdrolspelers. Frans 't Hoen voert de regie. De K.R.O. gaf zondagavond in ropese première van „Trouble in Tahitieen opera in één be drijf van Leonard Bernstein. Foto: Bariton Rom Kalm a en sopraan Laura Cormonte. RADIO- EN T.V.-RUBRIEK kunt U naar een telerecording van deze N.C.R.V.-uitzending kijken. T elevisie Vanavond komt na het journaal de interlandvoetbalwedstrijd Ne derlandBelgië op het scherm met Arie Kleywegt als verslaggever. Aansluitend het forum „Welbe schouwd", dat de discussie over „Jongeren en Politiek" van de vo rige maand zal voortzetten. Volgens de gegevens, die ons tot nu toe bekend zijn, komt de inter landwedstrijd NederlandBelgië niet op het Vlaamse scherm en staat het korte Poolse stuk „Mili- cija" van Slawomir Mrozek op het programma. Dit merkwaardige sa tirische blijspel ls onlangs door de N.C.R.V. uitgezonden, vanavond Radio De Vara geeft om kwart voor twee 's middags een portret van de vorig jaar overleden voorzitter van de P.v.d.A. Evert Vermeer, geschre ven door zijn broer drs. Anne Ver meer en uit te spreken door Joop Koopman, 's Avonds om tien over acht een rechtstreekse reportage van NederlandBelgië door Jan de Troye en Ad van Emmenes (Hil versum I). Over de andere zender in het N.C.R.V.-programma om kwart voor zes Edmundo Ros met zijn orkest en 's avonds om vijf voor elf George van Renesse die een disco-causerie houdt over Chopin en zijn vertolkers. Ook radio-musici gaan zich over loon beraden (Van onze rtv-redacteur.) Het ziet ernaar uit dat de actie, die het personeel van de N.T.S. voor betere arbeidsvoorwaarden O]) het ogenblik voert een sneeuw baleffect tengevolge heeft. Voeg den eerst de t.v.-medewerkers van de verschillende omroepsectïes zich in het hoor der protesten, nu heeft ook de Nederlandse Toon- knstenaarsbond verklaard zich op de ontstane situatie te beraden. Het ligt in de bedoeling van de bond om een vergadering met de aangesloten radiomusici te beleg gen opdat men zich „kan bera den over de jongste gebeurtenis sen bij de N.T.S. en de omroep verenigingen, naar aanleiding van de onrust onder de werknemers", zoals de N.T.B. het formuleert. De vergadering zal zo spoedig mo gelijk plaatsvinden, maar voor het vaststellen van een datum, wacht men op de terugkeer op 26 maart van het Radio-Philharmonisch Orkest, dat op het ogenblik een tournee door Duitsland en Zwit serland maakt. Op die ledenver gadering zal men „eventueel te ondernemen stappen" bespreken. Hoewel men bij de N.T.B. niet bereid was het begrip „eventueel te ondernemen stappen" nader uit te leggen, is het duidelijk dat ook de radio-musici met salariseisen op tafel zullen komen. Zij achten het klimaat voor positieverbete ring blijkbaar gunstig, als het loonfront ten gunste van het N.T. S.-personeel in beweging zou ko men. 'Eentrielange van 17 verschillende .-'Proef, maar eens van Melange Brihant 1 èkkei'nijé'ri 38ctperi00.gr. Op écht lekkers staat Lonka Nederlands B-feam verloor ongelukkig van Belgen (2-0) In een onfortuinlijke wedstrijd heeft het Nederlands B-elftal dinsdag-1 avond voor amper 4000 toeschouwers te Aalst een 20 nederlaag geleden tegen het Belgische B-team. Een beslist niet onverdiende, doch stellig wel geflatteerde nederlaag. In dit duel waarin de beide verdedigin gen de nogal slordig combinerende aanvalslinies vrijwel volkomen in be dwang hielden, was België juist iets fortuinlijker. Lang heeft het er evenwel naar uit gezien dat de overwinning naar Ne derland zou gaan. In de eerste helft waren het immers de Nederlandse aanvallen die het gevaarlijkst wa ren. De Nederlandse voorhoedespe lers waren echter steeds weer te slor dig in hun combinaties. Iedere keer konden de Belgen nog juist ingrijpen voordat de Neder landers werkelijk gevaarlijk wer den. En met de weinig werkelijke reële kansen die de Oranjeman nen kregen werd helaas wel erg nonchalant omgesprongen. Bij de Belgen was oud-internationaal André Pitters in deze eerste helft stellig de meest op de voorgrond tre dende speler. De Luikenaar werd echter te weinig in het spel betrok ken. „Popeye" zwierf daarna over het veld, doch veel effect had zijn zwoegen niet. Temeer niet daar de Nederlandse defensie met stopper Pronk en rechtshalf Kreyermaat als dominerende figuren, de Belgische aanvallers vrijwel geen vrijheid gaf. En aangezien ook de Nederlandse voorhoede voor de rust nauwelijks tot gevaarlijke combinaties kwam, werd het een doelpnntenlóze, weinig inte ressante eerste speelhelft. Ab Geldermans blijft aan leiding in Menton-Rome De Nederlandse wielrenner Al» Gelder mans heeft in de tweede etappe van -de wedstrijd MentonRome zijn leiderschap in de algemene rangschik king behouden. Deze etappe werd gewonnen door de Zwitser Rolf Graf met een voorsprong op het grote peloton, waaruit Jo de Haan naar de derde plaats sprintte. Geldermans zat in dat peloton. Sjoukje Dijkstra opnieuw kampioene van Nederland Sjoukje Dijkstra is dinsdag in Den Haag voor de vijfde maal Neder lands kampioene kunstrijden gewór den. Tweede werd Truusje Geradts, derde Lilian van der Graaf en vier de Madeleine Hendriks (allen uit Den Haag). Bij de dansparen weid Nederlands kampioen Toky en Koos Odink uit Den Haag. De derde partij van de twee kamp om het wereldkampioen schap schaken tussen titelhou der Tal (Rusland) en zijn land genoot Botwinnik, die maandag was afgebroken, is dinsdag door Tal zonder verder te spelen ge wonnen gegeven. De stand in de tweekamp is nu 21 in het voordeel van uitdager Botwin nik. S.V.D. II-Kruiningen III 6-4 Abusievelijk hebben wij in de krant van maandag bij de sportuitslagen vermeld, dat de voetballers van Kruiningen Hl met 64 van S.V.D. ÏI hebben verloren. De Kruiningse zaterdagvoetballers hebben echter met dezelfde cijfers van S.V.D. ge wonnen. FILMS IN ZEELAND „Jeugd in de nacht" aangrijpende film „De vagebond" heet de film, die deze week in ELECTRO (Mid delburg) draa'it. Jean Gabin geeft hierin een meesterlijke vertolking van de clochard Ar- chimède. Jean Gabin heeft in de loop van zijn 35-jarige carrière de meest uiteenlopende rollen vervuld, En of hij nu speelde voor vrachtwagenchauffeur, advo caat, machinist, worstelaar of millionair, steeds wist hij op onnavolgbare wijze aan deze fi guren gestalte te geven. Hij is en blijft Jean Gabin, maar bij is ook op en top de fi guur, die hij uitbeeldt. Dit te kent hem tot een van de groot ste filmacteurs. Ook weer in deze film. „De vagebond" is een bijzonder vro lijke film. Arehimède bezit zowel grote wijsheid als een aanzienlijk gevoel voor humor. Hij bewoont in Parijs een flat in aanbouw hij bewoont overigens altijd huizen in aanbouw en maakt zich alleen kwaad, omdat het aanleggen van het gas met zoveel lawaai gepaard gaat. Hij besluit daarom maar weer eens drie maanden op kosten van de staat te gaan leven. Onvoldoende voorlichting „Jeugd in de nacht", deze week in Grand (Goes), behelst het ver haal van een meisje van 15 en een jongen van 16 jaar, die in grote moeilijkheden komen, door dat zij van hun ouders onvoldoen de voorlichting krijgen. De jon gen, Arthur, voelt zich onbegre pen door zijn ouders. In de kelder van zijn huis ontvaiigt hij zijn vriend Ernie en, in plaats van huiswerk te maken, pokeren zij daar en drinken bier. Het meisje Janet is met zijn lot begaan en zij beginnen een „verhouding". Na enige tijd blijkt, dat dit niet zonder gevolgen blijft. Hierna volgen enkele verwikkelingen. De hoofdrollen in deze aangrij pende film worden vertolkt rloór Carol Lynley en Brandon de Wil- de. Twee Zeeuwse renners in Ronde van Vlaanderen De Zeeuwse renners Jo de Roo en Piet Rentmeester starten zondag a.s. in de Ronde van Vlaanderen in België. Piet Rentmeester uit Yerseke moest enkele weken gedwongen rust houden en begint nu weer niet zijn sport. Jo de Roo keerde juist terug uit Italië, waar hij MilaanSan Remo reed. I POTTER S 'iitWSSik LLIN IA"PSPr I MEHTKOLPC LIET5 Tepen hoest en Keelpijn i V Uitwerking frappan ^!!llllllll)lllllflll[ll!llll!i!i!llllllll!llllll!!llllllllll!1lllllll!!1llllllllllllllll!ll!llllllll!!!!llllll!llllllll!l!!!lllll!!llllllllllllllll!lllllllll!llllllllllllllllllll[llllip H Door een abuis vermeldden wij in de krant van gisteren wel de H juiste namen van de spelers van het Belgische nationale voetbal- li elftal, zoals dat vandaag, woensdag in het Feijenoordstadïon te Rotterdam uit zal komen tegen het Oranjeteam, maar de opstelling M van het Belgische team was foutief. De opstelling is: 1 NEDERLAND: Fieters Graafland (Feijenoord) Wiersma (PSV) Van Wissen (PSV) Swart Henk Groot (Ajax) (Ajax) Van der Hart (Fortuna '54) Kruiver (PSV) Kuys (NAC) Muller (Ajax) Schuurman Moulijn (ADO) (Feijenoord) Paeschen Houf (Standaard) Lippens (Anderlecht) Thellin (Standaard) De reserves zijn: Van Hïmst (Anderlecht) Le jeune (Luik) Goyvaerts- Jurïon (Brugge) (Anderlecht) Haiion (Anderlecht) Heylens (Anderlecht) Delbasso (Luik) Nederland: Lagarde (DHC), Veldhoen (Feijenoord), Notermans (Fortuna '54), Bergholtz (MVV). België: Nicolay (Standaard), Verbiest (Anderlecht), Vandenberg (Union St. Gilles), Wegria (Luik). Illlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Jules Verne Alliambra (Vlissingen) brengt de film „Naar het middelpunt der aar de", naar het gelijknamige boek van Jules Verne. 'Wie de verhalen van Jules Verne heeft gelezen en wie heeft dat niet weet, dat het hier faat om een verhaal vol ongebrei- elde fantasie. Vele van Vernes fan- tasiën zijn echter .werkelijkheid ge worden. Overigens is er nog een an der aspect, dat deze film aantrek kelijk maakt: de hoofdrollen worden namelijk gespeeld door Pat Boone en James Mason. „Toen de hel losbrak" draait deze week in Luxor (Vlissingen). En zo als reeds uit de titel valt op te ma ken, is het een oorlogsfilm. Tegen de achtergrond van de tweede we reldoorlog ontbloeit een liefde tussen een Amerikaans soldaat, die de oor log en het leger haat, en een Duits meisje. Ongewild worden zij echter betrokken in een geraffineerd Duits komplot. Trevor Howard vervult de hoofdrol in „Zonen en minnaars", die deze week in City (Middelburg) speelt. Het verhaal speelt zich af in een ar moedig Engels mijnwerkersdorp. Een kunstzinnige jongeman, zoon van een arme mijnwerker, maakt hier kennis met de liefde. Hij wordt echter volkomen gedesillusioneerd. Na de dood van zijn moeder, van wie hij veel hield, besluit hij naar Lon den te gaan, om daar kunst te stu deren. Onder auspiciën van de Vereniging van Vrijzinnig Hervormden draait donderdag in ALHAMBRA (Vlissin gen) de bekende film „La Strada" van Fellini met in de hoofdrol Giulet- ta Massina. Donderdag vertoont GRAND (Goes) „M, een stad zoekt zijn moordenaar", het klassiek geworden meesterwerk van Fritz Lang. Advertentie Probeer óók die Rheumatiek van U af te schudden. Neem Kruschen - om dat wonder zelf te beleven. Ge zult Uzelf 'n ander mens voelen, jeugdiger, kwiek, vief en weer blij. Want met de onzuiverheden in uw bloed, door Kruschen's vijf minerale zouten losgemaakt en afgevoerd; ver dwijnen ook die reumatische pijnen en maakt uw stramheid plaats voor dat monter, lenig gevoel. DONDERDAG 23 MAAKT. HILVERSUM I. 402 m. 746 kc-s. 7.00 AVRO. 7.30 VPRO. 8.00 AVRO. 10.30 VA RA. 11.30 AVRO. 13.30 VARA. 14.30— 24.00 AVRO. AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Gym. 7,20 Gram. VPRO: 7.90 Dagopening. AVRO: 8.00 Nws. 8.15 Gram. 9.00 Gym. v. d. vrouw. 9.10 De groenteman. 9.15 Waterst. 9.40 Morgenwijding. 10.00 Gram. VARA: Rep. opening congres v. d. Partij van de Ar beid. AVRO: 11.30 Gram. 12.00 Lichte muz. 12.30 Land- en tuinb.meded. 12.33 Lichte muz. 13.00 Nws., meded. en beurs- ber. VARA: Rep. congres v. d. Partij van de Arbeid. AVRO: 14.30 V. d. wouw. 15.05 Zangrecitnl. 15.35 Voordr. 16.00 Me- tropole-ork. 16.30 Gram. 17.00 V. d. jeugd. 17.30 Jazzmuz. 13.00 Nws, 18.15 V. d. jeugd. 18.30 Dansrnüz. 18.45 Sportpraatje. 18.55 Gesproken brief. 19.00 V. d. kleu ters. 19.05 Gcvar. progr. 20.00 Nws. 20.05 Gram. 21 35 Fortunata schrijft een brief, hoorsp. .22.10 Jazzmuz! 22.30 Nws., beurs- ber. v. New York en meded. 22.45 Journ. 23.00 Sportact. 23.10 Discotaria. 23.55 24.00 Nws. HILVERSUM II. 298 m. 1007 kc-s. 7.00 KRO. 10.00 NCRV. 11.00 KRO. 14.00— 24.00 NCRV. KRO: 7.00 Nws. 7.15 Gram. 7.30 V. d. jeugd. 7.40 Gram. 7.45 Morgengebed en overweging. 8,00 Nws. 8.18 Gram. 8.o0 V. d. huisvrouw. 9.40 Schoolradio. NCRV: 10.00 Gram. 1019 Morgendienst. 10.45 Gram. KRO: 11.00 V. d. zieken. 11-40 Gewijde muz. 12.00 Middagklok—nood klok. 12.04 Gram. 12.25 V. d. boeren. 12.35 Land- en tuinb.meded. 12:38 Gram. 12.50 Act. 13.00 Nws. 13.15 Zonnewijzer. 13.20 Pianospel. 13.40 Lichte muz. NCRV: 14.00 Amus. muz. 14.25 Radio philharm. ork. en soliste. 15.20 Gram. 15,30 Gew. muz. 16.00 Bijbeloverdenking. 16.20 Gram. 16.50 Gram. 17.00 V. d. jeugd. 17.30 Gram. 17.40 Beursber. 17.45 Amus. ork. 18.15 Sport- rubrielt. 18.30 Lichte muz. 18.50 Sociaal perspectief, lezing. 19.00 Nws. en weerber. 1.10 Op de man af, praatje.-19.15 Gees telijke liederen. 19.30 Radiokrant. 19.50 Pol. lezing. 20.00 Gevar. progr. 21.30 Gram. ïl.50 Periodieken Parade. 22.00 Orgelconc. 22.30 Nws. 22.40 AvondovcrdnOking. 22.55 Boekbespr. 23.00 Platennieuws. 23.30 No belprijswinnaars in vértaling, lezing (II). 23.55—24.00 Nws. TELEVISIEPROGRAMMA'S. NTS: 20.00 Journ. KRO: 20.20 ICunstoverz. 20.50 Dienst op Golgotha, TVrSpel. FRANS BELG. TV-PROGRAMMA's. 19.30 Gefilmde rep. 19.50 Tekenfilm. 20.00 Nws. Daarna: vrije pol. tribune. 20.30 Wedstrijdprogr. 21.30 Speelfilm. 23.00 Nws. VLAAMS BELG. TV-PROGR. 19.00 V. d. jeugd. 19.30 Filmrep. 19.50 Te kenfilm. 20.00 Nws. 20.25 Vrije pol. tri bune. 20.40 Gefilmd progr. 21.10 Speel film. 22.35 De meteorologische we relddag. 23.05 Nws.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1961 | | pagina 12