Foto-album La Courtine voor ere-grenadier jhr. De Casembroot VOETZOEKERGRAPMET VIJFTIEN GULDEN BEBOET NEDERLANDSE VOETBAUEUGD VERSLOEG RODE DUIVELTJES TELEURSTELLING OVER WEINIG RUNDVEE OP Z.L.M.-EXP0SITIE INDUSTRIE NIET TE WEREN UIT OOST Z.-VLAANDEREN MAÏZENA DU RYEA P ItO V I N C I ALL ZULU WSE CO U R A N T DONDERDAG 2 MAART 1961 GRENADIERS-DEPUTATIE IN MIDDELBURG Bewijs van waardering van bevolking voor leger DE COMMISSARIS der koiliii- gin in Zeeland, jhr. mr. A. F. C. de Casembroot, heeft enkele maanden geleden een bezoek ge bracht aan de in La Courtine gelegerde grenadiers van het elfde bataljon infanterie. Woensdag beleefde de commis saris deze prettige vakantie nogmaals in gedachten bij het zien van een groot aantal fo to's, dat ter gelegenheid van zijn bezoek gemaakt is. Deze foto's werden Zeelands eerste burger in een album aangebo den door de commandant van de eerste divisie „zeven decem ber", generaal-majoor D. C. de Vries. Deze overhandiging geschiedde in de zaal van Gedeputeerde Staten té ^Middelburg in tegenwoordigheid van de territoriaal commandant Zeeland, luitenant-kolonel Y. Meeter, de com mandant van het lie Bat. Inf. Garde Grenadiers, luitenant-kolonel J. C. Welleman, de oud-commandant van dit bataljon, luitenant-kolonel M. A. Kroon, kapitein K. Koopman van de Koningscompagnie van het 11e ba taljon, en burgemeester P. F. van Hootegem van Sluis. Generaal De Vries zette de komst van de grenadiers-deputatie nader uiteen: Ongeveer een jaar geleden had de commandant van de 7 de- cemberdivisie enkele van zijn batal jonscommandanten meegedeeld, dat hij het op prijs zou stellen, wanneer zij contact wilden opnemen met die provincies, die het voorrecht geno ten minder door de parate troepen te worden overspoeld dan de cen trumprovincies, met name Gelder land. Vooral Zeeland en Friesland kwamen voor dit contact leger-be- volking in aanmerking. Waardering In dit verband bracht het garde bataljon grenadiers, toen nog ge leid door overste Kroon, een „werkbezoek" aau Zeeuwsch- Vlaanderen, met name aan Sluis. Vandaar dat burgemeester Van Hootegem aanwezig was bij de aanbieding van het foto-album. „Wat wij nooit hadden durven hopen want over het algemeen wordt 't leger als een „noodzake lijk kwaad" geapprïcieerd ge beurde in Sluis", aldus generaal De Vries. „Wij vonden er waar dering en onze soldaten hebben dat met even grote waardering De generaal' betoogde, dat die waar dering er was van de zijde van de bevolking, maar in de eerste plaats van de zijde van de gemeentebestuur ders, „aangevoerd" door de commis saris der koningin. De divisie-com mandant veronderstelde, dat de ge beurtenissen in mei 1940 en bij de bevrijding in 1944 er toe hebben bij gedragen, dat de Zeeuws-Vlaamse bevolking prijs heeft gesteld op de aanwezigheid van de grenadiers. „In U willen wij de bevolking dan ook danken voor deze waardering", Wat kapot is Hout of glas. VELPON komt Altijd van pas. zei generaal De Vries tot de com missaris der koningin. Want na de oefeningen in Zeeuwsch-Vlaanderen wilde overste Kroon het contact met Zeeland verstevigen en nodigde daar toe jhr. Dè Casembroot uit naar La Courtine té komen, waar de grena diers gelegerd waren. „Ik werd daar in Frankrijk gegrepen door uw ent housiasme", verklaarde generaal De Vries. „Wij kunnen niet zonder de me dewerking van de bevolking en wan neer die geschiedt in de persoon van een commissaris der koningin, dan is dit dubbel belangrijk". Daarna overhandigde de generaal aan jhr. De Casembroot, die eerder tot ere-grenadier benoemd werd, het foto-album. Overste Kroon stelde de commissaris daarna in het bezit van de versierselen, die bij bet ere-gre- nadierschap behoren. Met burge meester Van Hootegem is de com missaris thans de enige In leven zijn de ere-grenadier. Hulp bij ramp In zijn dankwoord verklaarde jhr. De Casembroot het bezoek van de troepen op hoge prijs te hebben ge- Generaal-majoor D. C. de Vries oi handigde de commissaris der konin gin in Zeeland, jhr. mr. A. F. C. de Casembroot gisteren een foto-album met herinneringen uit La. Courtine. (Foto P.Z.C.) steld. „Wij zouden niets liever dan een garnizoen in Zeeuwsch-Vlaande- ren wensen", zei hij. De commissaris onderstreepte het belang van het le ger niet alleen met de gebeurtenis sen in 1940 en 1944, maar ook met die tijdens de februari-ramp van 1953. Geen enkel dijkgat, waar de mili tairen zich opgeworpen hebben, is bezweken of niet gedicht, betoog de de commissaris. „De dijk is verloren. .Alleen als de soldaten helpen, gelukt het ons liem te dichten, hoorden we de water staatsmensen. Vaak zeggen", me moreerde jhr. De Casembroot, die generaal De Vries tot slot Zee lands fotoboek „Ontworsteld laud" aanbood. „Als bewijs van de waardering voor de koninklijke landmacht", besloot de commis- KANTONRECHTER MIDDELBURG Zonder schriftelijke vergunning van burgemeester en wethouders van Mid delburg mag er niet met rotjes, voet zoekers, gillende keukenmeiden, ze venklappers of met enig ander knal lend of sissend vuurwerk gegooid worden. Dit kreeg de 21-jarige Vlis- singer C. de N. woensdagochtend op de zitting van de Middelburgse kan tonrechter goed ingeprent. De jeugdi ge Vlissinger stond terecht, omdat hij op 24 december van het afgelopen jaar daags voor Kerstmis op de Middelburgse Markt een voetzoeker achter een niets vermoedend echtpaar Het resultaat: twee ZEGE (2—3) IN ANTWERPEN Belgen demonstreerden steeds eigen onmacht Het Nederlandse jeugdelftal heeft op het terrein van Beerschot in Ant werpen door een betere techniek en meer doortastend aanvalsspel een verdiende overwinning (23) be haald op de Belgische jeugdploeg, die vooral in het begin mank ging aan eenheid. Het rammelde bij de Belgen in alle linies, niet in bet minst in de verdediging, en onze jeugdige landgenoten profiteerden hiervan door reeds na twaalf mi nuten de leiding te nemen door mid- voor Van der Graaf (Hermes D.V. S.): 0—1. Gevaarlijke aanvallen golfden in het eerste kwartier op het Belgische doel aan. maar de Belgen wisten de scha de tot een tegenpunt te beperken. Langzamerhand trad bij de „Rode Duivels" het herstel in. Zij kwamen lot meer georganiseerd tegenspel en nu ook tot goed opgezette aanvallen, die voorlopig echter alle stuk liepen op de hechte Nederlandse verdedi ging. De Nederlanders lieten zich ech ter evenmin onbetuigd en links binnen Keizer (Ajax) kwam zelfs dicht bij een doelpunt, maar z>jn schot stuitte af op de lat. Ge sterkt door dit meevallertje on dernam België een felle aanvals- Bofie, die In de 21e minuut be kroond werd met een doelpunt van rechtsbinnen Peeters: I1. De Belgen bleven ook hierna in het offensief, maar door gebrek aan stootkracht in de voorhoede leverde dit geen tastbaar voordeel op. Uit een tegenaanval slaagden onze land genoten er echter in voor de tweede maal de leiding te nemen, wederom door Van der Graaf, die in de 36e minuut eerst linksachter Pierre van der Eecket en vervolgens doelman Haerens in een duel de baas bleef: 1—2. Snel antwoord Voor de tweede helft waren in de Nederlandse ploeg spil De Vries En- schedese Boys) en linksbinnen Kei zer (Ajax) vervangen door respec tievelijk Van Toledo (Sparta) cn Jansen (A.D.O.). Ook nu weer was het eerste begin voor onze landgeno ten, van wie Van der Graaf tegen de paal schoot. Het antwoord van de Belgen liet evenwel niet lang op zich wachten en het Nederlandse doel kwam gevaarlijk onder druk. Vooral dank zij doelman Van Zoghle (D.O.S.) kwam Nederland er heel huids vanaf, doch in deze pe riode demonstreerden de Belgen toch ook wel heel duidelijk hun eigen onmacht. Ondanks de Belgische pressie wist Nederland zijn voorsprong nog gniffelende jongelui en een politie agent, die tegen De N. proces-verbaal opmaakte. Evenmin als het echtpaar konden of ficier van justitie mr. T. Lebret en Middelburgs kantonrechter mr. J. Moolenburgh deze grap waarderen. De officier bestempelde het zelfs met „flauwe grapjes, die gevolgen kunnen hebben, die de jongelui vaak niet overzien". Verdachte achtte mr. Le bret echter oud genoeg om dit wel te kunnen. Hoewel verdachte tegen de verbali sant verklaard had, dat hij de voet zoeker ontstoken en weggegooid had, betoogde hij op de zitting dat zijn aandeel in deze „grap" alleen uit het aansteken van ue voetzoeker had be staan. Toch strafbaar, vond mr. Le bret, want ook het ontsteken mag niet. De eis hiervoor was 10, maar mr. J. "Moolenburgh achtte dit niet genoeg en maakte de voetzoeker voor verdachte nog vijf gulden duurder. Dezelfde Vlissinger stond ook terecht voor brommen op het trottoir. Ue eis wus 10; het vonnis 4. Voor liet te hard rijden op een brom fiets werd de Middelburger A. L. M. P. beboet niet 15. Het niet in acht nemen van de voor- rangsregels kwam mevrouw C. M. V. uit Koudekerkc op 15; de koopman P. de L. uit Kapelle-Bïezelinge op f 25; en de Middelburger L. J. O. op 5 te staan. Andere verkeersovertredingen werd diger J. C. H. uit Tilburg, die bij het inhalen tegen een tegenligger was ge botst ƒ40; de chauffeur A. van W. uit Ammerschool, die bij het achter uitrijden tegen een bromfiets was ge botst, 25 plus betaling van een ci viele vordering ad. 64,18; de mon teur A. van der C. uit Wemeldinge. die met zijn motorfiets een botsing had veroorzaakt, ƒ25 plus betaling van 'n civiele vordering van ƒ40 en de magazijnbediende P. N. J. uit Middel burg, die op onvoorzichtige wijze met zijn bromfiets de rijweg was overge stoken en een botsing had veroorzaakt 12,50. De Vlissingse koopman P. K. stond voor twee feiten terecht: als koopman had hij zonder vergunning acht ton ijzer en twee ton koper op gekocht en bovendien geen register bijgehouden. De eis was tweemaal ƒ50; het vonnis tweemaal ƒ30. In de eindfase lcwam liet spel in evenwicht en beide ploegen zag nten afwisselend in de aanval. Twaalf minuten voor het einde schoot linksbuiten Vermeyen _zijn te voeren, namelijk in de 25e mi-1 ploeg uit een strafschop naar 2—3 nuut door Jansen: 1—8, na goed met welke stand ook het einde voorbereidend werk van .Van Toledo. I kwam. (Advertentie) Concert voor stofzuiger en strijkorkest.... Da Engelse tekenaar en mu- sicusGeraldHoffnung schreef een concert voor stofzuiger solisten strijkorkest. De mo derne stofzuiger produceert niet zoveel geluid en dus kun nen 45 violen, cellï en bassen er wel tegenop. Maar stel dat hij Inplaats van één een miij'oen stofzuigers genomen had! Dan zou de strïjkersrnu- ziek In het motorgeraas ver loren zijn gegaan. Want één miljoen stofzuigers, dat zijn er onvoorstelbaar veel. En méér dan een miljoen stof zuigers heeft Ruton al ver vaardigd in de tientallen jaren van z'n bestaan. Aan alle Rutons ën Rutonnettes die de fabriek verlieten, werd even veel aandacht besteed en zo groeidedeervaringvanRuton. •Juist door dia ervaring ligt Ruton voor op andere goede merken. De Ruton is Uw trouwe strijdmakker In de veldtocht tegen het stof. 't was Ruton - 't (s Ruton 't blijft Ruton RADOMA N.V.AMSTERDAM VERENIGING VERBETERING RUNDVEE IN ZEELAND Bloedgroeponderzoek jonge slieren in 1962 verplicht Tijdens de algemene vergadering van de Vereniging tot Verbetering van het Rundvee in Zeeland, woensdag middag gehouden in hotel Rotterdam te Terneuzen, hebben enkele leden htm teleurstelling uitgesproken over bet feit, dat op de aanstaande Z.L.M.- tentoonstelling op Noord-Beveland er weinig plaats zal worden ingeruimd voor het rundvee. Volgens voorzitter C. J. van de Velde uit Yerseke, heb ben de organisatoren zich voorge steld, dat aan de tentoonstelling vorm moet worden gegeven met het geen de streek biedt. „En aangezien Noord-Beveland praktisch voor hon derd procent gemechaniseerd is, kan een tentoonstelling met alleen maar machines wel eens een saai geheel worden", veronderstelde "hij. Overigens bleek er een kleine uit zondering mogelijk te zijn en van die mogelijkheid wil de Zeeuwse rundveevereniging gebruik maken om een achttal fokstieren met een aantal van hun afstammelingen in te zenden. De rijksveeteeltconsulent, ir. W. L. Harmsen, voegde daar nog aan toe, dat dit dan echt een demonstratie moet worden. Hij pleitte voor het toepassen van een scherpe selectie, waaruit de hoogste kwaliteit naar voren moet komen. Besloten werd de volgende algemene vergadering op Schouwen-Duiveland te houden. In "verband daarmee zul len de heren L. Moermond uit Drel- schor en W. Vijverberg uit Ouwer- kerk worden verzocht de rekening voor het jaar 1961 na te zien. Op DR. DE GALAN VOOR Z.LM. AXEL Geen afroming van de arbeidsmarkt Ook In Oost-Zeeuwsch-Vlaandcreu kan de industrie niet buiten de deur worden gehouden. Dit zei dr. C. de Galan van het E.T.I. in Zeeland tij dens een rede die hij uitsprak in de vergadering van de kring Axel van de Z.L.M., die dezer dagen werd ge houden in „Het Centrum" te Axel. De omstandigheden voor het vesti gen van industrie Ih "dit gewest noemde dr. De Galan gunstig en de belangstelling hiervoor goed. Spreker behandelde vervolgens de gevolgen van industriële vestiging voor de landbouw. Regionaal gezien meende spreker niet te kunnen stel len, dat de industrie de arbeidsmarkt afroomt. In de 12 jaren na de oorlog daalde liet aantal bedrijfskrachten in de landbouw met ongeveer 25 pro cent. Een aantal bedrijfshoofden in de kleine landbouw vloeide af door het ontdekken van andere bestaans mogelijkheden. Grondverlies was volgens spreker niet te voorkomen: „er zijn gron den nodig voor industrievestiging voor recreatiedoeleinden, huizen bouw enzovoort". Men kan dit verlies zoveel mogelijk beperken door indien mogelijk de slechtere cultuurgronden voor an dere bestaansbronnen te bestem- Boete van vijftig gulden voor Axelse winkelier De economische politierechter te Mid delburg, mr. P. van Empel, heeft P. J. V. uit Axel, exploitant van een winkelbedrijf, een boete van 50 op gelegd. V. had op de zitting van 21 februari j.l. terechtgestaan, omdat hij te vroeg met de uitverkoop zou zijn begonnen. De eis hiervoor was 50, maar mr. Van Empel besloot toen de zaak aan te houden. Lading Frans schip bij Bath wordt overgeslagen De pogingen om de lekkage in de ruimen van de bij Bath aan de grond gezette „Les Ardennes" te dichten, zijn mislukt. Het geladen vaartuig was zover in de modder weggezakt dat men er niet bij kon. Nu wordt de lading kali van het vaartuig over geslagen in de „Grande Overs" waar na men liet gehavende schip naar Antwerpen zal slepen. De „Les Ar dennes" van de Communauté de Na vigation Frangaise Rhenane uit Strasbourg, kreeg deze lekkage toen het dinsdagmiddag gesleept door de „Wavre". voor de steven van de ten anker liggende Belgische hoppenzui ger „Anbleve" kwam, waarna het vaartuig om zinken te voorkomen aan de grond werd gezet. Dit gebeur de juist op tijd, want op het ogen blik, dat het vaartuig aan de grond werd gezet, stond het water ul tot aan de luikhoofden. Solistenconcours in Middelburg Op 4, 11 en 25 maart wordt in de Concert- en Gehoorzaal te Middelburg het solistenconcours gehouden, dat jaarlijks door de Bond van Harmonie en fanfare-verenigingen in Zeeland met medewerking van de muziekver eniging „Excelsior" wordt gehouden. Honderdzestig solisten, twaalf duet ten en één kwartet hebben zich voor dit. concours ingeschreven, die uit komen in verschillende afdelingen. men. De landbouw kan men dan compenseren door inpoldering, zo als in het Land van Saeftinge" en bij het Deltaplan. Dr. De Galan gaf als zijn mening te kennen, dat de structuurschets voor de Kanaalzone te groots was opge zet. Deze schets plant een groei van 55.000 inwoners in een industriege bied van 800 tot 1500 hectare. Spre iver pleitte voor een speciale rege ling ter voorziening in een reële be hoefte in een redelijk te overziene periode van vier of vijf jaar. „Dé afzet- van- akker- en- tuinbouw- produkten dient zo dicht mogelijk bij de bron te geschieden", zo zei dr. De Galan. Industrialisatie achtte spre ker dan ook gunstig voor het platte land: „Een landbouwcentrum kan zich niet handhaven zonder de steun van de industrie, daar anders (1e be volking wordt weggezogen". De po sitie van de landbouw bij voortgaan de industrialisatie wordt zwakker: zij wordt op de achtergrond gedron gen. De noden en de belangen van de landbouw achtte spreker te wei nig bekend. „De landbouw moet ei sen, dat liet agrarisch standpunt wordt „gehoord" zodat met haar be langen wordt rekening gehouden". Landbouw en industrie hebben op be paalde punten grote tegenstellingen". Spreker achtte het van groot belang deze tegenstellingen op te lossen. Na deze lezing volgde een levendige discussie, waarna de bijeenkomst werd besloten met een gezamenlijk koffiemaaltijd. De goed bezochte vergadering werd geopend door de voorzitter van de kring, de heer W. Koster, die sprak over de huidige garantieprijspolitiek do afhankelijkheid van de Neder landse agrarische export van de we reldsituatie en de wet op vervreem ding landbouwgronden. Ook wijdde de heer Koster een kort herdenkingswoord aan mr. P. Dieleman, die onlangs te Amersfoort is overleden. Mr. Die leman was als geboren Axelaar een van de grote pioniers van de Z.L.M. en de plaatselijke afdeling te Axel. Deze herdenkingsrede werd door de voltallige vergade ring staande aangehoord. 'verzoek van het Nederlandse Ruivl- veestamboek zullen daarin vier Zeeuwse leden zitting nemen. De ver gadering benoemde als zodanig de heren J. C. van de Velde uit Yer seke (bestuurslid), W. Minnaard uit 's-Heer-Abtskerke (waarnemend' be stuurslid), G. A. de Hond uit Tholen (afgevaardigde) en L. Moermond uit Dreischor (waarnemend afgevaardig de). Het aftredende bestuurslid der Zeeuwse vereniging, de heer A.-.L,- Stallaert uit Hulst, werd-herkozen. In de vacature C. F. Vercraeye én wijlen L. J. van Gastel werden ge kozen de heren J. de Rijcke uit Sluis en W. Vijverberg uit Ouwerkerk. Ir. W. L. Harmsen behandelde tot slot enkele actuele punten be treffende dc veehouderij. Volgens deze rijksveeteeltconsulent is er wederom enige vooruitgang ge boekt bij do veeverbetering in ge organiseerd verband. Opnieuw is een driehonderdtal koeien bij do melkcontrole betrokken. Verder besprak hij diverse facetten van de melkveehouderij en -fokkerij. De melkopbrengst is in Zeeland nog steeds bijzonder hoog, procentueel zelfs het hoogst in Nederland. Ver der pleitte ir. Harmsen opnieuw voor meer samenwerking tussen vraag en aanbod bij het fokvee. Tot slot deel de hij nog mede, dat in het tijdvak 4 mei16 juni van dit jaar 66 premie- keuringen zullen worden gehouden. Aansluitend op deze bijeenkomst had een districtsvergadering plaats van het Nederlands Rundveestamboek, onder leiding van de landelijk voor zitter, de heer J. Leenheer uit Heen- vliet. De voorzitter richtte een waarschu wing tot de veehouders, dat volgend jaar het. bloedgroeponderzoek van jonge stieren verplicht zal worden gesteld. Voor jonge stieren, waarvan de bloedgroep niét is vastgesteld, zullen dan geen certificaten meer worden afgegeven. Verder noemde hij het aan te bevelen om de bloedgroep van do vaders en moeders der stie ren te doen vaststellen. Het onder zoek zal over het gehele jaar 1962 worden verdeeld. De hoofdinspecteur van het rundvee stamboek, ir. K. P. Stapel, sprak verder over de rijkspremiewaardige eisen bij de produktie. Die produktie is volgens spreker nog steeds stijr gende, zodat de eisen daaraan aan gepast zullen moeten worden. Als voorbeeld stelde hij de cijfers van zes a zevenjarige stamboekkoeien, die een topproduktle hebben bereikt.' Het daggemiddelde van deze ca tegorie was in tien jaar toegeno men van 15,35 tot 17,10 kg melk. Volgens spreker is dit hoofdza kelijk te danken aan een verbe terde bedrijfsvoering. Verder was hem bij onderzoek gebleken, dat -de hoogtemaat van koeien en stieren over de hele linie dalende Is. De districtsvoorzitter, de heer H. P. Wolfert, dankte de heer L. de Bruïj- ne voor diens uitstekend werk. ver richt tijdens de 21 jaar, dat hij in specteur is geweest in Oost- en West. Zeèuwsch-Vlaandeven. Verder werd op deze vergadering aan de leden voorgesteld, de nieuwe inspecteur van het Rundveestamboek, de heer W. van Sluis, die zich inmiddels te Goes heeft gevestigd. Z.-Vlaamse „lotto"-heren werden beboet De kantonrechter in Zevenbergen lieeft woensdag de Nederlandse ver tegenwoordigers van de Belgische „Lotto", A. de Z. uit Breskens en F. V. uit Sluis conform de eis van de officier van justitie veroordeeld tot elf gulden boete, subsidiair twee da gen wegens uitlokking van een over treding van de lotcrijwet cn wegens overtreding van de loterijwet. Eij de Belgische Lotto moet geraden worden naar de populairste voetbal ler. wielrenner of filmster. Ieder kan cr gratis aan meedoen en mag dan een kolom invullen. Voor elke volgende kolom moet 50 cent worden betaald, waarvoor men een koopbon krijgt, welk in de Lotto-ma gazijnen moet worden besteed. In de motivering vaii het vonnis stel de de kantonrechter, dat deze lotto een geheel andere loterij is dan toe gelaten wordt bij de Nederlandse wet. De deelnemers moeten door in vullen en inzenden van formulieren voldoen aan verschillende voorwaar den. Zij kunnen geen invloed uitoefe nen op de uitslag. De organisatoren nemen bovendien aan, dat zij buiten de ene gratis kolom meer kolommen tegen betaling zullen invullen. Ook neemt de kantonrechter aan, dat de mogelijkheid aanwezig is, dat er deelnemers zijn. die onvoldoende ken nis van het spel hebben. De beide veroordeelden zullen tegen dit vonnis In hoger beroep gaan. Aanleg rondweg om Zierikzee nanbeslsed Woensdagochtend Is in het rijkswa terstaatskantoor te Middelburg liet maken van een rondweg om Zierik- zee met bijkomende werken In de gmeenten Zierikzee en Nicuwerkerk aanbesteed. Voor dit miljoenenpro- Ject waren 22 gegadigden, van wie dë firma S. Zijlstra en M. C. v. d. Dries uit Gorinchem met 1.450.000 de laagste was. Voor de overige inschrijvers werden de volgende bedragen genoteerd: 2. J. en K. T. de Oude te Biervliet voor 1.452.000; 3. S. A. Sanders' Aan nemersbedrijf n.v. te Delft voor 1.462.000; 4. Aannemingsbedrijf Oosterwijk n.v. te Rotterdam voor 1.476.000; 5. n.v. A J. van Haaf- ten te Den Haag voor 1.478.000; 6. Aannemingsbedrijf „Zeeland" n.v. te Middelburg voor 1.494.000; 7. n.v. Aannemingsbedrijf v.b. J. M. Strïjland te Uithoorn 1.500.000; S. Aannemersbedrijf E. Blok te Rotter dam voor 1,525,000; 9. firma J. D. Janse te Middelburg 1.542.000; 10. n.v. Transport en aannemingsbedrijf v.h. K. Barendrccht te Den Haag 1.556.000; 11. firma Gebrs. J. en H. Geldof te Serooskerke 1.558.000; 12. C.V. v.h. firma Jasper van 't Verlaat en Zoon te Hardinxveld- Giessendam 1.572.000; 13. firma W. Wandel te Nieuwerkerk voor 1.577.000; 14. C.V. Gebrs. van den Heuvel te Zierikzee voor 1.593.000; 15. n.v. Baggermaatschappij „Hol land" te Hardinxveld 1.599.000; 16. n.v. Aannemersbedrijf v.h. firma T. den Breejen van den Bout te Aerdenhout voor 1.613.000; 17. Aannemersbedrijf Dirk Verstoep te Den Haag 1.620.000; 18. Aanne mersbedrijf „Schouwen-Duiveland" te Zierikzee voor 1.627.000; 39. Reef-Oldenzaal' n.v. te Voorburg voor 1.628.000; 20. fa. P. en T. K. de Jonge te Renesse voor 1.640.000; 21. D. Rentier te Noordgouwe voor 1.655.000; 22. firma H. de Jager en co. Aannemersbedrijf te Slie- drecht voor 1.680.000. Adntfi teutte i

Provinciale Zeeuwse Courant | 1961 | | pagina 6