Voorzitter Zeeuwse CJ.B.T.B geïnstalleerd LANDBOUWSCHAP RESERVEERT ACHT TON VOOR VLASTEELT REEDS VELE SPORTLIEDEN BIJ LUCHTRAMPEN VERONGELUKT KLAM ut de ETHER 12 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 17 FEBRUARI 1961 OP KADERDAG IN OOSTKAPELLE HET KADER van de Zeeuwse Christelijke Jonge Boeren- en Tuindersbond heeft donderdagavond de nieuwe provinciale bondsvoorzitter, de heer VV. den Boer uit Zierikzee in zijn midden geïnstalleerd. Dat gebeurde in pen sion „Rozenhof" te Oostkapelle, waar ongeveer dertig christelijk georga niseerde agrarische jongeren zich 's morgens reeds rond de tafel hadden geschaard om de traditionele jaarlijkse kaderdagen mee te maken. De algemeen adjunct van het provinciaal bestuur, de heer J. Francke uit Grïjpskerke, sprak daar het volste vertrouwen uit in de heer Den Boer. Handdruk symboliseerde overdracht van hamer Een handdruk moest het overdragen van de voorzittershamer symbolise ren. omdat dit voor het presiderende bestuurslid zo onmisbare attribuut van de organisatie in de mist was blijven steken Het programma van de kaderdagen vermeldde namelijk ook de aanwezig heid van de oud-voorzitter, de heer P. S. Dekker uit Zuidzande, die ech ter door de mist niet kon komen. Niettemin heeft het Zeeuwse C.J.B. T.B.-bestuur de officiële installatie zij het dan wat provisorisch en ge ïmproviseerd laten doorgaan, na dat de heer Den Boer met twaalf van de twintig stemmen in de afde lingen tot deze bestuursfunctie was aangewezen. Ten overstaan van de leidinggevende jongelui in het provinciaal verband van de landbouwjongeren-organisa- tie stelde hij meteen enkele actuele zaken aan de orde. Kadervorming achtte de nieuwe voorzitter van pri mair belang. „De vraag is gerecht vaardigd", aldus de heer Den Boer, „doen wij er wel voldoende aan?" Effectief Daarom opperde hij het denk beeld in plaats van de huidige jaarlijkse kaderdagen een cursus van één of meer wéken te organi- ren. „De mogelijkheden daartoe zijn al in onderzoek en voorlopige plannen in voorbereiding". De heer Den Boer pleitte tenslotte nog voor een samengaan en sa menwerking: binnen de organisa tie en een effectief gebruik van de periode, waarin men als jongere deel uitmaakt van de CJ.B.T.B. Het begin van de eerste C.J.B.T.B.- kaderdag was letterlijk en figuurlijk in de mist gehuld, een tiental Zeeuws-Vlamingen moest verstek laten gaan omdat de veerboten in de fuiken bleven en het onder werp „erfrecht en wat daarbij komt" op het programma kwam de bezoekers op het eerste gezicht ook nogal nevelig voor. Uiteraard was het laatste met opzet gedaan: de opheldering liet hier dan ook niet lang op zich wachten. Het bestuur had de heer P. S. Marinussen, directeur van het boekhoudbureau van de C.B.T.B. in Goes geïnviteerd om deze voor de meeste jongeren on bekende, maar zeker niet onbe langrijke materie uit de doeken te doen. De heer Marinussen bepaalde zich baarbij met name tot het erfrecht op et punt van de overgang van ader op kind in het boerenbedrijf. Hij ging daarbij uit van de bepa lingen in het burgerlijk wetboek, die testamentaire fiscale voorzienin gen beogen, maar geen mogelijkhe den openen om bij vererving ver snippering van het bedrijf tegen te gaan. „Ligt hier geen taak voor de overheid om regelend op te treden en bindende voorschriften op te stel len?". zo vroeg de heer Mai'inus- sen zijn gehoor. Antwoord "preker gaf daarop meteen zelf het ïtwoord door het ontwerp-Meyers m de orde te stellen, waarin meer .vaarde aan het testament wordt toegekend dan in het huidige recht is geregeld en waarin vorderingen op overbedeling van de boerderij aan een bepaald kind, zijn vastge steld. „Wat kan er buiten het erf- Samen met de algemeen adjunct, de heer J. Francke, bekeek de nieuwe voorzitter van de Zeeuwse Christe lijke Jonge Boeren- en Tuindersbond, de heer W. den Boer uit Zierikzee rechtsdonderdagavond in Oostka pelle een van de kaderboekwerken, kort nadat hij i» deze functie was geïnstalleerd. FOTO P.Z.C.) recht om gebeuren?" was de vol gende vraag, die de heer Marinus sen in behandeling nam. Hij schonk daarbij aandacht aan transacties, zoals het aangaan van een vennoot schap onder firma of een maat schap, die vader en zoon nog bij het leven kunnen regelen. In discussiegroepen bogen de ka derleden zich vervolgens over de problemen, die de heer Marinussen aan de orde had gesteld. Met name de basis voor deze transacties en de beloning voor in het boerenbedrijf meewerkende zoons kwam daarin naar voren. Toen de deelnemers ongeveer een uur later gezamenlijk de koffie maaltijd hadden gebruikt stond bui ten een bus klaar om hen naar Vlis- singen te vervoeren, waar zij de mid dag besteedden aan een excursie op het bedrijf van de Kon. Mij. „De Schelde". WERELDKAMPIOENSCHAP DEFINITIEF AFGELAST De bestuursleden van de Internatio nale Schaats Unie hebben gisteren telegrafisch hun besluit kenbaar ge maakt, dat de wereldkampioenschap pen kunstrijden 1961 in Praag defini tief niet door zullen gaan. Dit in verband met het vliegtuig ongeluk bij Brussel, waarbij de Ame rikaanse ploeg, alsmede een aantal officials, ouders en supporters (in to taal 44 personen) om het leven kwa men. Voordat het bestuur van de Inter nationale Schaats Unie zijn besluit kenbaar maakte, had de Koninklijke Nederlandse Schaatsenrijders Bond (K.N.S.B.) laten weten, dat een even tuele afgelasting van de wereldkam pioenschappen zijn sympathie zou hebben. De K.N.S.B. verklaarde ech ter tevens, dat zijn leden wel aan de kampioenschappen zouden deelne men, indien deze mochten doorgaan. t Advertentie/ AKKERTJES helpen direkt GEEN UITKERING AAN TELERS Bestemd voor research, propaganda en dergelijke (Van onze Haagse redactie) Het bestuur van het landbouwschap heeft in zijn jongste vergadering be sloten een bedrag van 800.000 gul den, dat het landbouwschap krijgt uitgekeerd van de Algemene Kunst zijde Unie in verband met de toe passing van het z.g. Novivlas-pro- eédé, voorlopig te reserveren en ge leidelijk aan te wenden voor de be vordering van verder onderzoek, pro paganda en andere voor de teelt en afzet nuttige projecten in de vlas sector. De beslissing van de A.K.U. inzake toepassing van het Novivlasprocédë houdt in, dat gebruik wordt ge maakt van de eerder verleende op tie op aandelen in het kapitaal van Novivlas, van welke aandelen 5000) acht in het bezit zijn van de Stichting Vlastelers. Bovendien wordt door de A.K.U. de vordering van het landbouwschap op Novivlas, terzake van een indertijd verstrekte lening van 360.000 eveneens over genomen. De koopsom van deze overname bedraagt 800.000. Het landbouwschap moest thans aange ven voor welk doel deze 800.000 gul den kan worden bestemd. De mo gelijkheid bestond dit bedrag ge heel of gedeeltelijk uit te keren aan de telers van vlas, die in 1954 een heffing hebben betaald van 17 per ha. Een dergelijke uitbetaling vraagt echter een uitgebreide admini stratie. waaraan ook veel kosten zijn verbonden. Daarom koos het bestuur 'van het landbouwschap voor de mogelijkheid het geld te bestemmen voor doeleinden die in het belang zijn van de teelt en de afzet van vlas. Deze activiteiten worden thans gefinancierd uit een areaalheffing van drie gul den per ha. Deze heffing kan nu in de toekomst vervallen. Wer eldsituatie Op een vraag van de heer Tuyn- man betreffende de internationale vlassituatie werd geantwoord, dat overeenstemming is bereikt over maatregelen tot instandhouding van de vlasteelt en vlasbewerking in West-Europa. De drie vlas produ cerende landen: Frankrijk, België en Nederland zullen trachten het are aal zo goed mogelijk af te stemmen op de behoefteraming van de spin nerij. Dit betekent, dat er in 1961 plaats is voor ongeveer 100.000 ha vlas, een oppervlakte, die als volgt kan GRUWELIJKE REEKS Italiaanse, Britse en Deense voetballers Het vliegtuigongeluk met de Sabena- Boeing te Brussel, waarbij de vol ledige Amerikaanse ploeg voor de wereldkampioenschappen te Praag de dood vond, is sedert het einde van de tweede wereldoorlog door een serie andere ongelukken met bekende sportlieden en teams voor afgegaan. Op 4 mei 1949 stortte een Italiaans toestel met het elftal van de eersteklasser Tormo neer, nadat het in aanraking was geko men met de basiliek van Superga. Alle inzittenden 27 passagiers plus 5 leden van de bemanning von den de dood. Bij die passagiers be vonden zich de Italiaanse voetbal internationals Bacigalupo, Ballarin 1 en 2, Rigamonti, Maroso, Castig- liano, Grezar, Loik, Mazzalo, Men- ti, Gabetto, Orsola, Fadini, Operto, Martelli alsmede de Franse inter national Bongiorni. Op 28 oktober 1949 werd de Franse bokskampioen Marcel Cerdan het slachtoffer van een ongeluk met een lijntoestel ParijsNew York bij de Azoren. Cerdan was op weg naar de Ver. Staten om te trachten Jake Lamotta van zijn wereldtitel in het middengewicht te beroven. In september 1950 stortte bij Fortale- za een vliegtuig neer met aan boord 13 Braziliaanse atleten. Op 26 november 1956 vonden zes le den van het Tsjechische ijshockey- team Banik de dood bij een lucht- ramp Nog vers in het geheugen ligt het on geluk van 6 februari 1958 tc Mün- chen, waarbij een aantal spelers van de Engelse eerste divisicploeg Manchester United werd gedood. Do ploeg, onder leiding van Mat Busby (die er levend afkwam), kwam uit Belgrado waar een wed strijd voor de Europa-beker was gespeeld. Zeven spelers werden op slag gedood (Tommy Taylor, Roger Burne, Ed die Colan, David Begg, William Whclan, Geoffrey Bent en Mark Jones). Bij de journalisten, die de dood vonden, was de oud-doelman van het Engelse elftal Frank Swift. Later bezweek de interna tional Duncan Edwards aan zijn verwondingen. Op 29 april 1959 verongelukte de be kende Spaanse turner Joachim BI urne toen zijn vliegtuig tussen Madrid en Barcelona neerstortte. Acht leden van het Deense voetbal- elftal kwamen op 16 juli 1960 om h«*t leven toen hun vliegtuig vlak na de start van Kastrup neerstort te. Alle acht spelers waren geko zen voor het Deense Olympisch elftul voor het toernooi te Rome. Tenslotte werd de Amerikaanse rug- b'yploeg van het San Luis Bispo- college gedood bij een crash in To ledo (V.S.). Peter Post won de Zesdaagse van Antwerpen Het Belgisch-Nederlandse team Van Looy'Vannitsen-Post heeft vanavond de zesdaagse van Antwerpen gewon nen. Tweede werd de Belgische com binatie van Steenbergen-Severeyns- Maes en derde (on drie ronden) de Deens-Belgische ploeg Nielscn-Lyk- ke-Proost. worden verdeeld: Frankrijk 46.000, België 30.000 en Nederland 24.000 ha. Wat Nederland betreft is dit hetzelfde areaal als het vorig jaar. De Belgische regering heeft dezer dagen besloten een teeltpremie be schikbaar te stellen omdat men vreest anders het areaal van 30.000 ha niet te halen. Verhoogde heffing op aangevoerde bot Het bestuur van het produktschap voor vis en visprodukten heeft gis termiddag besloten, de heffing over aangevoerde bot ten behoeve van het opvangfonds voor verse vis te ver hogen van een halve cent tot twee cent per kg. De commissie van be heer van het opvangfonds had tot deze verhoging geadviseerd, omdat het fonds grotendeels is uitgeput ten gevolge van het doordraaien van bot in Zeeland. De over andere vissoorten geheven heffing is daardoor grotendeels be stemd voor de overbrugging van doorgedraaide bot. De verhoogde hef fing zal op 20 februari ingaan. Ge hoopt wbrdt dat door deze verho ging het in het opvangfonds ontstane tekort langzamerhand ongedaan kan worden gemaakt. Besloten werd, de in 1960 doorge draaide garnalen van èerste kwali teit volledig te overbruggen. De toe slag wordt voor de binnenlandse gar nalen van eerste kwaliteit 50 cent, voor de exportgarnalen van eerste kwaliteit 64 cent per kg. Een voor schot van 35 cent is al uitgekeerd. Over de doorgedraaide garnalen van tweede kwaliteit zal geen verdere toeslag worden verleend dan het reeds uitbetaalde voorschot van 30 cent per kg. Als datum, met ingang waarvan het verduurzamen van mosselen in het seizoen 1960-1961 is verboden, werd vastgesteld 11 maart 1961. Hoogovens leggen E.G.K.S. uitbreidingsplan voor (Van onze Haagse redactie). De Hoge Autoriteit van de Europese kolen- en staalgemeenschap, waar van zeven leden thans een werkbe zoek van twee dagen aan Den Haag brengen, heeft van de zijde van de Koninklijke Nederlandse Hoogovens te IJmuiden het verzoek gekregen na te gaan of de in IJmuiden geplande uitbreidingen passen in het Europese produktieschema van de E.G.K.S. Over dit verzoek is door de Hoge Autoriteit het supranationale be stuursorgaan van de E.G.K.S. nog geen beslissing genomen. Onveranderd dividend Maatschappij Nederland De directie der N.V. Stoomvaart Maatschappij „Nederland" deelt ine- de dat aan de op 16 maart a.s. te houden algemene vergadering van aandeelhouders een dividend over '60 zal worden voorgesteld van negen procent in contanten (onveranderd). ZATERDAGVOETBAL Er zijn dit weekeinde weinig bij zondere wedstrijden op het zater- dagvoetbalprogramma te vinden. In de landelijke 4e klas fungeren de Zeeuwse clubs op de derby Krab- bendijkeAZVV na, alle als tegen standers van Brabantse ploegen. Er zijn twee uit- en twee thuiswedstrij den, die de balans wellicht in even wicht kunnen houden. In de Zeeuw se klassen zijn niets dan „rustige" ontmoetingen te notereu. Hot pro gramma luidt: 4 land: VVNNieuwdorp, Dintel- oordRillandia, Zwal. BoysGun ners, SmerdiekGood Luck, Krab- bendijkeAZW, ArnemuidenSSC Zeeuws: Col. BoysWolphaartsdijlt SVDTern. Boys, KapelleMevo, VeereSpui, WemeldingeHoek; 2A: KloetingeArnemuiden II, Zld. Sport VIMeeuwen, RCS IIIMid delburg V, BevelandersVCK, Se- rooskerkeNieuwland; 2B: AZVV II 'Kloetinge II, ZaamslagDriewe gen, Nieuwdorp IIHeinkenszand, Tern. Boys IIBeren, Rillandia II Yerseke III; 2C: Brouwershaven III Zeemeeuwen, Mevo IIBruse Boys, Burgh IIIDuiveland; 3A: Meeuwen II—Zld Sport VII, VCK IIIBevelanders II, Nieuwland II Oostkapelle II, Middelburg VISe- rooskerke II; 3B: Oostkapelle 's-Heer-Hendrikskinderen, VVisscn- kerke Kapelle II, VCK L1--Krab- bendijke II; 3C: Waarde II—SVD II, Wolphaartsdijk HRillandia III, Kloetinge IIIWemeldinge II; 3D: Duiveland IISinoto; 3E: Hoek n Zaamslag II, Driewegen n AZW Hl. RADIO- EN T.V.-RUBRIEK *VVVNAAi\*AAAAAAAAA'\VNAAA ovexi, "ifiew en.... sclmjven VANDAAG T elevisie Vrijdag wordt de derde „poging tot gesprek" van Jef Heydendael uitge zonden door de K.R.O. Daarna „Ma- azine do Paris" met Joop Simons, /ervolgens Jan Cottaar in zijn sport- rubriek en voordat dan de cursus „Onze arme rijke taal" het program ma afsluit komt Maria van der Eist nog een keer op het schenn om de reacties op haar pittige mannequin- programma te bespreken. Radio De VARA komt om tien voor tien met het radiospelletje „Wie is het" voor de microfoon. Over de andere zender (K.R.O.) om negen uur Leo Nelissens nieuwe programma „Rien, tien, twin tig, dertig veertig „De dood van een handelsreiziger" Televisiegebeurtenis van de eerste orde „De dood van een handelsreiziger" is een televisiegebeurtenis van de eer ste orde geworden. Natuurlijk in de eerste plaats door het stuk zelf, dat tot de beste behoort die Arthur Mil ler heeft geschreven. Maar de twee andere dimensies, het spel en de re gie, hebben bijzonder essentieel tot dit succes bijgedragen. Ida Wasser man beelde zeer bewogen de rol van Linda uit. Op'ogenblikken dat zij het moeilijkste spel moest leveren, na men de camera's haar in close-up, zo dat de kijker in details kon zien hoe doorleefd zij haar rol speelde. Ook Richard en Cocn Flink leverden voor treffelijk werk, alleen Maxim Hamel speelde af en toe wat gechargeerd. De regie van Willy van Hemert was vindingrijk, vooral in zijn overgan gen van heden naar verleden. Ook de belichting was goed getroffen en de manipulaties ï-.ct de „stemmen" waren op een enkele uitzondering na goed getimed. Het stuk'kwam zo be klemmend op het scherm, dat het af en toe een documentair karakter kreeg. In de scène met de band-re corder viel het op hoe waar het is dat de tijd snel gaat. Poging lol gesprek (Van onze radio- en tv-redacteur). In het K.R.O.-programma van van avond wordt voor de derde keer een „Poging tot gesprek" uitgezonden in een serie één-acters, die door Jef Heydendael is geschreven. De eerste twee werden gekenmerkt door opmer kelijk goede dialogen en de tweede Nacht op zee in open vlet (Van onze Haagse redactie) Twee personeelsleden van de Haagse dienst voor gemeen tewerken hebben de nacht van woensdag op donderdag in een open motorvlet op de Noordzee doorgebracht. Het waren de heren Koper en De Brussy, die woensdagmid dag omstreeks drie uur uit Sciieveningen waren vertrok ken met bestemming Hoek van Holland. De mannen werden donderdagmiddag op gepikt door een marinevaar tuig. Door de plotseling zeer dik wor dende mist, raakten zij uit de koers. Zonder de nodige beschutting heb ben zij de nacht en de donderdag morgen dobberend ergens voor de kust tussen Hoek van Holland en Scheveningen doorgebracht. Inmiddels was door ongeruste fami lieleden alarm geslagen. De heren Koper en De Brussy hadden name lijk al woensdagavond om zeven uur in Hoek van Holland moeten aankomen. Tegen twaalf uur donderdag ont dekte het marinevaartuig Hr. Ms. Gemert de ronddrijvende sloep met de twee verkleumde mannen. Met de twee manhen aan boord moest de Gemert korte tijd later wegens de weer opkomende mist twee mijlen voor Terheyde voor anker gaan. Duizenden Portugezen verwelkomden Santa Maria De Santa Maria, liet 20.000 ton me tende Portugese passagiersschip dat enige tijd in het Caraïblsche gebied heeft rondgevaren onder een piratenbemanning, is gisteren onder groot enthousiasme de thuishaven Lissabon binnengelo pen vanuit Recife in Brazilië. Motorboten, jachten, vletten en an dere lichte vaartuigen waren naar de monding van de Taag uitge varen om de Santa Maria op zijn zegetocht naar de kade in Lissa bon te begeleiden. De onmiddellijke omgeving van de Alcantarwerf waaraan liet schip meerde, zag zwart van de men sen. Speciale treinen waren uit de provincie gekomen om nieuws gierigen aan te voeren. Een particuliere boot van de eige naars van de Santa Maria, de Companhia Colonial de Navega- cao, bracht de weduwe van de bij de opstand op de Santa Ma ria om het leven gekomen offi cier Nascimento Costu, naai het schip, in de kapel waarvan het stoffelijk overschot van haar man lag. .Poging" was bovendien ook drama turgisch goed uitgewerkt. De kijker zal zich herinneren dat toen de ras sen-discriminatie bij de kop werd ge nomen. Vanavond wordt het probelem van twee geliefden, die elkaar na jaren weer terugzien behandeld. „Het gaat over een man van omstreeks vijftig jaar, die zich ouder en eenzaam voelt worden en die daardoor terugkeert tot zijn vroegere geliefde. Jef Heydendael heeft bijzonder lang aan dit spel gewerkt. „Het is het der de stuk dat wordt uitgezonden, maar ik heb het 't eerste gemaakt. Ik heb het wel viermaal opnieuw geschre ven en het heeft met tussenpozen ongeveer anderhalf jaar geduurd voor ik net af had", zo vertelt hii. De au teur heeft de repetities niet bijge woond. „Eerst regisseerde Luc van Gent deze serie, maar later is het door Frans 't Hoen overgenomen. Deze heeft heel andere opvattingen dan Luc van Gent waarmee ik hele maal geen kritiek op Frans 't Hoen wil uitoefenen. Maar toch is de ge- dachtenwisseling tussen Frans 't Hoen en mij wat moeilijker dan met Luc van Gent en daarom leek het mij be ter voortaan de repetities maar niet meer bij te wonen aldus Jef Hey dendael. t Adi ei teutte) Blanche herkent u aan de goudgele tabak <z/f(/jóc9]fo//eAe ZATERDAG 18 FEBRUARI 19fil HILVERSUM I 402 m 74G kc/s. 7.00 VARA. 10.00 VPRO. 10.20 VARA. 19.30 VPRO. 20.00—24.00 VARA. VARA: 7.00 Nws. 7.10 Gym. 7.20 Gram- 8.00 Nws. 8.18 Grain. 8.90 V. d. huisvr. 9.00 Gym. v. d. vrouw. 9.10 Gram (9.35— 9.40 Waterst.). VPRO: 10.00 Samen thuis, lezing. 10.05 Morgenwijding. VARA: 10.20 Gevar. progr. 12.00 Orgelspel. 12.30 Land en tuinb.meded. 12 33 Vers van de pers. 13.00 Nws. 13.15 VAIIA-Vnria. 13.20 Sport- nws. 13.45 Gram. 14.05 V. d. jeugd. 14.40 Promenade-ork. en solist. 15.30 Boekbe spreking. 15.50 Omr.ork., klein koor en solist. 1G 40 Wereldkamp. hardrijden op de Bfhaals in Göteborg. lfi.50 Van de wieg tot het graf, praatje. 17.05 Jazzmuz. 17.35 Act. 18.00 Nws. en comm. 18.20 Lichte muz. 18.35 Zlgeunerork. en soliste. 19.00 Artis tieke Staalkaart. VPRO: 19.30 Passepar tout bij gaslicht, praatje. 19.40 Leven en dood in de Bijbel, lezing. 19.55 Deze week, praatje. VARA: 20.00 Nws. 20.05 Gevar. progr. 21.15 Socialistisch comm. .21.30 Lichte muz. 22.00 De Venus van het Ca- pitool, hoorsp. 22.21 Gram. 22.30 Nws. 22.40 Cabaret. 23.05 Opsporing verzocht. 23.25 Gram. 23.59-24.00 Nws. HILVERSUM II 298 ui (007 kc/s. 7.00— 24.00 KRO. KRO: 7.00 Nws. 7.15 Gewijde muz. 7.30 V. d. Jeugd. 7.40 Gram. 7.45 Morgengebel en overweging. 8.00 Nws. 8.18 Gram. 8.30 V. d. vrouw. 10.00 V. d. kleuters. 10.15 Gram. 11.00 V. d. zieken. 11.45 Gram. 12.00 Mid dagklok noodklok. 12.04 Gram. (Om 12.30—12.33 land- en tuinb.meded.). 12 50 Act. 13.00 Nws. 1315 Zonnewijzer. 13 20 Gevar. muz. 13 50 V. d. Jeugd. 14.00 Ama- teursmuz. 14.25 Lichte muz. 14.50 Gram. 15.10 FranBe les. 15.30 Amateursprogr. 16.00 Gregoriaanse zang. 10.30 rnstr. octet. 1G.50 Sportultz. 17.00 V. d. jeugd 18.00 ICunstkron 18.30 Gram. 98.45 En nu mijn geval, vragenbeantw. 18.55 Wereldkampi- oensch. hardrijden op de schaats te Göte borg. 19.00 Nws. 19.10 Act. 19,25 Memo- Jandum. 19.30 Wereldkampluenseh. hard rijden op de schaats te Göteborg. 19 40 Gram. 19.90 Lichtbaken, lezing. 2000 Omr ork. en solist. 21.00 U bent toch ook van de partij?, lezing. 21 10 Gevar. progr 22.25 Boekbespr. 22.30 Nws 22.40 Wij lui den de zondag in. 23.00 Meesterwerken v. d. religieuze muz., muzik. lezing. 23.55 24.00 Nws. TELEVISIEPROGRAMMA'S AVRO: 17 00—17.30 V. d kind NTS- 20 00 Journ. en weeroverz. AVRO: 20.20 Muzik, progr. 20.35 Televizier. 20.45 Amus.progr 21.20 Muzik. show. 21.40—22.20 Televisie film. VLAAMS BELG. T.V -PROGRAMMA 14,3510.30 Rugby wedstr. 1 (1.35 Eurovisie: Rep. inhuldiging nieuw vliegveld te Orly. 17.35-18.35 V. cl. jeugd. 19.00 Religieus progr, 19,30 De week in beeld. 20.00 Nws. 20.30 Quizprogr. 21,00 Gevar progr. 21.45 TV.-spel 2? Si F*uPI S3 «0 VW8 FRANS BELG. T.V PROGRAMMA 15.00 Amateursprogr. 1530 Belgische bil- jartkampioonschappen 1C.00 Avonturen film. 17 00 V. d. rijpere jeugd iH.on tö.sn Engelse les. 19.30 Feuill. 20,00 Nws. 20,30 Tekenfilm. 20.45 Wedstr.progr. 21.30 Licht progr. 22.45 Nws.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1961 | | pagina 8