Getuige weigerde in smokkelzaak eed af te leggen Officier wilde „fraai verhaal" niet geloven VLISSINGSE H.T.S. KAMPT MET GEBREK AAN LOKAALRUIMTE AAGTEKERKE DENKT AAN DE BOUW VAN KLEUTERSCHOOL WOENSDAG 15 FEBRUARI 1961 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 5 ACHT TON BOTER IN WAGON Gevangenisstraffen van tien en vijftien weken Dinsdagochtend heeft de Rot terdamse scheepshandelaar S. K. iii een smokkelaffaire, die voor de economische politierech ter te Middelburg diende, voor een verrassing gezorgd. De scheepshandelaar was als getui ge opgeroepen, maar toen hij voor de „groene tafel" ver scheen weigerde K. zijn reeds eerder tegen politie en rechter commissaris afgelegde verkla ringen onder ede te bevestigen. Ook toen de economische poli tierechter, mr. F. van Empel, hem de consequenties van deze handelwijze voorhield, bleef de Rotterdammer bij zijn weige ring. Onmiddellijk hierop werd de behandeling geschorst en K. in gijzeling genomen. Later op de ochtend kwam de scheeps handelaar echter op zijn weige ring terug en legde alsnog zijn verklaring af. De zaak waar het om ging was een smokkelaffaire, die in november van het afgelopen jaar aan het licht kwam, toen een keurmeester van de Plantenziektekundige dienst te Goes een voor België bestemde partij aard appelen in een spoorwegwagon te Ovezande moest keuren. Onder de aardappelen trof deze een partij van 8000 kg roomboter aan, die men op frauduleuze wijze naar België wilde uitvoeren. Aan de hand van de stempels, num mers en wikkels had men de her komst van de boter kunnen nagaan en zo belandde men bij mevrouw G. S. uit Hulst, die met de Vlissingse koopman P. K. in hechtenis werd ge nomen. Beide ontkenden echter in deze zaak de hand te hebben gehad, hoewel de officier van justitie, mr. J. L. An- dreae, een overstelpende hoeveelheid bewijsmateriaal kon aanvoeren. Hun verweer kwam er op neer, dat zij do partij boter in Oudewater hadden afgenomen. Hierna waren zij naar Rotterdam ^gereden, waar 4000 kg werd doorverkocht aan de Rotterdamse scheepshandelaar. Met de resterende 4000 leg waren zij ver volgens naar Hulst gegaan, waar de partij normaal over de toonbank verkocht zou zijn.... Hoe de boter reeds een dag nadat deze in Oude water v.as opgehaald in een goede renwagon te Ovezande was aange troffen, konden beiden niet begrij pen. Op papier Toen het onderzoek nog in een be ginstadium verkeerde, had de Rot- f A rlvertp.nl te) Probeer bék die Rheumatiek van U ai te schudden. Noem Kruschen om dat wonder zelf te beleven. Ge zult Uzelf 'n ander mens voelen, jeugdiger, kwiek, vief en weer blij. Want met de onzuiverheden in uw bloed, door Kruschen's vijf minerale zouten losgemaakt en afgevoerd, ver dwijnen ook die rheumatische pijnen en maakt uw stramheid plaats voor dat monter lenig gevoel. Wie is dit meisje, dut haar kleine broertje zo teder kust? -= Tijdens een bezoek aan het Witte Huis in Washington zag een fotograa) dit tafereeltje van Caroline Kennedy met John F. Kennedy jr., die nog s maar een paar maanden oud is. III terdamse scheepshandelaar het ver haal van mevr. G. S. onderschreven. Nadat hij echter enkele dagen in het Huis van Bewaring te Middel burg was vastgehouden, kwam hij op deze verklaring terug. Tegen de politie had K. toen meegedeeld, dat hij mevrouw G. S. alleen had willen helpen door „op papier" 4000 kg bo ter af te nemen. Op de zitting wilde de Rotterdammer deze verklaring echter niet onder ede herhalen. „Ik leg tegen een vrouw geen eed af" betoogde hij. Ook niet toen mi'. Van Empel hem de consequentie van de ze handelwijze gijzeling voor hield, bleef de forse scheepshande laar bij zijn besluit en zweek. „Ik doe het niet" was zijn enige com mentaar. De zaak werd hierop aan gehouden en K. weggeleid. Nadat hij echter raad en advies van de raadsman in deze zaak had ingewonnen, kwam de Rot terdammer later op zijn beslis sing terug en herhaalde alsnog onder ede zijn eerder gedane ver klaringen tegen politie en reeh- ter-commissaris. Hoewel de politierechter de hoofd verdachte mevrouw G. S. het ge makkelijk maakte om alsnog te be kennen, bleef zij hardnekkig ont kennen. Ook de Vlissingse koopman, die de boter-auto had gechauffeerd, bleef bij zijn ontkenning, dat de bo ter naar Ovezande was vervoerd. Wel had hij, zoals hij verklaarde, de boter met mevrouw G. S. uit Oude water opgehaald en vervolgens 4000 kg in Rotterdam afgeleverd. De ove rige 4000 kg waren toen naar Hulst gebracht. In zijn requisitoir bracht de officier van justitie, mr. J." L. Andreae, de douane-recherche lof voor het zeer knappe speurwerk, dat deze dienst verricht had. Aan de hand van num mers, stempels en wikkels had de ze praktisch de hele oorsprong van de partij kunnen achterhalen. Ge zien de achtergronden in deze zaak wilde mr. Andreae het niet bij klei ne straffen laten. „Wanneer men in het groot smok kelt, dan moet men ook in het groot gestraft worden" was de mening van de officier, die tegen mevrouw G. S. vijf maanden onvoorwaardelijke ge vangenisstraf met aftrek van voor arrest rond tien weken vorder de. Tegen K. voi-derde mr. Andreae een onvoorwaardelijke gevangenis straf van drie maanden met aftrek van voorarrest rond zeven we ken. Ook vorderde de officier ver beurdverklaring van de partij boter. Doorverkocht De raadsman, mr. P. C. Adriaan- se, vroeg zich af of hier wel een strafbaar feit was gepleegd. Er kunnen toch andere mensen geweest zijn aan wie de boter is doorverkocht, zo betoogde mr. Adriaanse. Ook was de raadsman van mening, dat niet vaststaat hoe de boter in Ovezande is ge komen. „Ook diende te worden uitgemaakt of vervoer van boter op zichzelf een economisch delict is", aldus mr. Adriaanse, die de politierechter er op wees, dat da gelijks grote hoeveelheden boter per vrachtauto naar Zeeuwsch- Vlaanderen worden getranspor teerd, waarvan een belangijk deel voor België bestemd is... Mr. Van Empel sloot het onderzoek hierna af en veroordeelde mevrouw G. S. met een gevangenisstraf van 15 weken en K. met 10 weken on voorwaardelijk. In beide gevallen met aftrek van voorarrest. De boter werd verbeurd verklaard. JAARVERSLAG OVER 1960 Door het steeds toenemen van het aantal „buiten'Meerlingen betekent het ontbreken van een overblijflokaal, vooral in de wintermaanden, voor de hogere technische school te Vlissingen een ernstig gemis. De school heeft overigens te kampen met een groot tekort aan lokaalruimte. Daarom heeft men aan de staatssecretaris van o„ k. eo w. toestemming verzocht een leegstaand schooltje van de gemeente Vlissingen te huren en geschikt te maken als dependance van de h.t.s. Dit staat te lezen in het jaarverslag over 1960 van de „Vereniging voor Nijverheidsonderwijs" te Vlissingen. grenzend aan het reeds in het bezit zijnde bouwterrein aan te kopen. Het bestuur spreekt de verwach ting uit, dat de nieuwbouwplannen in het komende verslagjaar een meer concreet stadium zullen be reiken. Het jaarverslag geeft verder de ge bruikelijke opsomming van het leer lingental in de verschillende afdelin gen, hun herkomst en de studieresul taten. Op 1 januari 1960 was dd bezetting van de school: 231 leerlingen, waar van 12 in het voorbereidend jaar, 63 in het eerste studiejaar, 72 in het tweede, 44 in het praktijkjaar, 40 in het vierde studiejaar. Na de overgangs- en eindexamens hebben 47 leerlingen de school verla ten. Toegelaten werden 79 nieuwe leerlingen, zodat hun aantal voor de cursus 1960/1961 op 1 september van het vorig jaar 255 beliep. Stijgende lijn Nieuwbouw mogelijk dit jaar in een concreet stadium Over de nieuwbouwplannen wordt op gemerkt, dat het schemaplan van het architectenbureau irs. Rothuizen en 't Hooft voor het nieuwe schoolgebouw aan de Prins Hendrlkweg ls goedge keurd. Er kon opdracht worden ver leend tot het vervaardigen van een voorlopig ontwerp, dat inmiddels bij het ministerie is ingediend. Uit het schemaplan bleek, dat het reeds aan gekochte bouwterrein niet toereikend Daarom is goedkeuring gehecht aan een voorstel van het bestuur om een stuk terrein van 2600 m2, Kind stak vlak voor auto de straat over Zaterdagmiddag stak het zesjarig dochtertje van de familie C. plotse ling de aruk bereden Axelsestraat te Zaamslag over. Uit de richting Axel naderde op dat moment een perso nenauto, bestuurd door de heer M. uit Walsoorden. Dank zij krachtig remmen kon deze het kind ontwij ken. Door het harde remmen en door dat de auto tegen de trottoirband was terechtgekomen bleek de perso nenauto niet meer in staat, op eigen kracht verder te rijden. De wagen werd door een auto van een garage bedrijf uit Hulst weggesleept, Ringmiddag hervormde meisjes te Zierikzee De jongere meislesleden van de Ring Schouwen-Duiveland van het Chris telijk Jongeren verbond hadden zater dag een ringmiddag in het herv.. ver enigingsgebouw te Zierikzee. Mejuffrouw „Iefka" van Leeuwen uit Zonnemaire kon nadat het clublied was gezongen, aan een grote groep meisjes het welkom toeroepen. Bijna iedere afdeling was met een flink aantal leden opgekomen. Zij hield ook de bijbelinleiding. Voor het eerst werd deze middag ken nis gemaakt met de nieuwe secreta resse voor Zeeland, mejuffrouw R. Hartog uit Goes, die met de meisjes verschillende spelletjes uitvoerde. De afdeling Zierikzee met het toneel stukje „Hallo met Wie" en de afde ling Zonnemaire met „Maison Bikkel" voerden een onderlinge wedstrijd. Er werd veel gelachen. De gezamenlijke broodmaaltijd, de zang en de verloting, waren stuk voor stuk programmapunten, die bijdroe gen tot het slagen van deze prettige middag. Benoeming De heer J. Harms te Terneuzen werd benoemd tot „hulpsluismeester B" bij de dienst van rijkswaterstaat aan de Westsluis te Terneuzen. Een overzicht van het aantal leerlin gen aan het eind van een dertiental kalenderjaren laat een steeds stijgen de lijn zien: van 24 leerlingen in 1947 tot 255 in 1960. De herkomst van de leerlingen op 31 december was: 112 van Walcheren (38 uit Vlissingen en 40 uit Middelburg), 52 uit Zeeuwsch- Vlaanderen, 72 van Noord- en Zuid- Beveland en 19 van andere plaatsen. Voor de cursus 1960/1961 werden 18 leerlingen toegelaten tot de schakel klas, 1 tot de afdeling werktuigbouw kunde, 5 tot de afdeling weg- en wa terbouwkunde en 16 tot de afdeling elektrotechniek. In het verslagjaar werd goedkeu ring verleend de school uit te brei den met de afdelingen elektrotech niek en bouwkunde. Het aantal kandidaatleerlingen voor de afde ling elektrotechniek was bevredi gend, maar voor de afdeling bouw kunde onvoldoende. In september werd begonnen met liet eerste leer jaar van de afdeling elektrotech niek. De uitslag van de overgangsexamens was: 107 van de 141 leerlingen wer den bevorderd. Van de 37 aan het eindexamen deelnemende leerlingen slaagden er 34. In totaal zijn thans 247 getuigschrif ten uitgereikt, 197 van de afdeling werktuigbouwkunde en 50 van de af deling weg- en waterbouwkunde. De studieresultaten waren aanmerkelijk beter dan in het voorgaande verslag jaar. (Advertentie) Voor bijenhouders was 1960 matig honingjaar Bevelandse bijenhouders bijeen De Bevelandse bijenhouders hebben in 1960 geen goed jaar gehad. Hoe wel het voorjaar bemoedigend begon voor de bijenhouders, konden de bij en ten gevolge van de vele regens in de zomer en nazomer maar weinig honing verzamelen. Het jaar 1960 is daarom een matig honingjaar gewor den. Aldus verklaarde de voorzitter van de afdeling Noord- en Zuid-Beveland van de Vereniging tot bevordering van de bijenteelt in Nederland, de heer H. Hoogerbrugge uit Lewedorp tijdens de dinsdagmiddag in „De Prins van Oranje" te Goes gehouden algemene ledenvergadering van de afdeling. De vergadering sprak er zijn teleur stelling over uit, dat op de tuinbouw- vakscnolen geen les meer wordt ge- feven In de bijenteelt. Men betreur- e dit vooral, omdat er veel belang stelling bestaat voor d bijenteelt, met name in de kleinfruitsector. Uit het jaarverslag van de secretaris, de heer I. Ph. F. v. d. Plassche uit Goes bleek, dat het ledental van de afdeling thans 90 bedraagt. De he ren K. Helder en S. Dekker werden herkozen als bestuurslid. De contri butie werd met twee kwartjes ver hoogd. Na de pauze werd een twee tal films vertoond: namelijk „Leven der Bijen" en „Van Kiem tot Plant". ECONOMISCHE POLITIERECHTER Middelburgse koopman verkocht bedorven vis „Een bijzonder fraai verhaal". Dit was de reactie van de offi cier van justitie, mr. J. L. Aji- dreae, dinsdagochtend op de zitting van de economische poli tierechter te Middelburg, toen de 24-jarige mechaniker E. C. L. N. uit Lochristi bij Gent in België zijn aanwezigheid bij een auto met 2000 kg smokkelboter trachtte te verklaren. Ook ver baasde de officier, zoals hij zei, „zich altijd weer over de vin dingrijkheid, waarmee deze ver halen worden samengesteld". Wat de jeugdige Belg echter verklaarde, had mr. .Andreae nog nooit eerder gehoord. On danks de oorspronkelijkheid er van hechtte de officier weinig waarde aan het verhaal. Op 7 januari was de Belg in Zeeuwsch-Vlaanderen bij een auto met 2000 kg smokkelboter aangehou den, maar de Belg betoogde, dat hij zelf met smokkel niets had uit te staan, 's Nachts was men hem ko men vragen om een auto met panne te komen repareren en dit had hij gedaan. Toen de douane echter de auto grepen. De andere inzittende kon wegkomen. Niet alleen bijzonder fraai, maar ook zeer onwaarschijnlijk noemde de of ficier van justitie dit verhaal in zijn requisitoir, want: de auto reed met gedoofde lichten, men had kraaiepo- ten bij zich, terwijl de auto met spe ciale banden was uitgerust. Boven dien kon men voor- en achterlichten onafhankelijk van elkaar aan en uit doen. Zes weken onvoorwaarddelijke gevangenisstraf met aftrek van vijf weken voorarrest plus verbeurdver klaring van boter en auto was de eis. Nadat mr. W. K. H. Dieleman de zaak van verdachtes kant nader had toegelicht vonniste de economische EERSTE STAPPEN ONDERNOMEN „Er bleek een wachtlijst van leerlingen nodig" Aagtekerke heeft plannen voor de bouw van een kleuterschool, zo was dinsdagmiddag te beluisteren in de nieuwjaarsrede van burgemeester J. Geuze tijdens de eerste raadsverga dering in dit jaar. De animo voor dit onderwijs is zo groot, dat het nodig bleek een „wachtlijst" in te stellen, aldus de heer Geuze. In 1959 waren er 30 Kleuters, maar vorig jaar bedroeg het aantal leerlingen 40. De bedoeling is een éénklassig ge bouwtje te projecteren. De eei'ste Aanleg landbouwhaven in Wolphaartsdijk aanbesteed Namens het waterschap „De brede watering van Zuid-Beveland" is dins dagmorgen in „De Prins van Oranje" te Goes in het openbaar aanbesteed het maken van een landbouwhaven met losswal aan de Zandkreek in de gemeente Wolphaartsdijk. Ingeschre ven werd als volgt: fa. gebr. Hak kers en Schermers Zn., Werken dam en Nieuwendijk 248.000; N.V. aannemingsbedrijf v.h. Van Dongen en V?ji Hoven, Dordrecht 249.700; J. en K. T. de Oude, Biervliet 250.755; fa. Bot en Van Seventer, Sliedrecht 251.700; fa. gebr. Geldof Serooskerke (W.) 252.000; A. v. d. Straaten jr. Aannemingsbedrijf, Hansweert 255.000; N.V. Visser en Smits' aannemingsbedrijf, Papen- drecht 255.400; N.V. Van Splunders aannemingsmaatschappij, Ridder kerk 256.000;gebr. Van 't Verlaat, Hardinxveld 262.500; aannemings bedrijf v.h. B. M. van Noordenne Zn., Hardinxveld 269.000; N.V. aan nemingsmaatschappij v.h. Hillen en Roosen, Amsterdam 272.000; fa. A. Kraaieveld Pzn., Zwijndreeht 308.170. Takelwagen kantelde in Wemeldinge Bij de herstelwerkzaamheden aan de Westsluis te Wemeldinge werden de granieten hoofden, waarin de sluis deuren draaien, vervangen door ge wapend beton. De vrijgekomen zwa re granietblokken had men op de wal getakeld om per vrachtauto afge voerd te worden. Dinsdagmorgen was het zo ver. Om deze stukken op een vrachtauto te kunnen laden, had men de assistentie ingeroepen van een zware takelwagen van de A.M.Z. uit Goes. Juist toen deze een granietblok van ongeveer 5000 kg in de takel had hangen en hiermede wegreed, reed één der achterwielen over een obstakel, dat op de dijk lag. Hierbij raakte die takelwagen uit zijn ba lans. waarbij de in de takel hangende steen, die mee overhelde, de takel wagen omver trok. De chauffeur P. L. kon zich bijtijds in veiligheid stel len door uit de cabine te springen. Ontredderd bleef de reus liggen; hij moest door een kleinere soortgenoot van de firma W. A. de Groene uit Kapelle op de been geholpen worden. Aan de kraanwagen ontstond belang rijke schade. Na enige reparatie ter plaatse kon de wagen voor verder herstel op eigen kracht naar Goes terugkeren. Vorig najaar stortte bij de Westsluis, eveneens bij het ophij sen van een stuk graniet, een toren kraan van 27 meter hoogte neer. stappen om deze plannen te realise ren, zijn reeds gezet. „Maar het is te betreuren, dat niet alle bestuur ders een open oog hebben voor de moeilijkheden op het platteland, waardoor de leefbaarheid wordt be lemmerd", zo voegde de heer Geuze aan zijn woorden toe. In mineur sprak Aagtelcerkes bur gemeester over Walcherens ge meentelijke herindeling: „De don kere wqlken zijn nog steeds niet van koers veranderd, maar blij ven als het zwaard van Damocles boven de gemeente hangen". Wel leek het ae heer Geuze alsof er thans rust in deze zaak was ge komen. „Moge dit uitstel van executie nog eens leiden tot af stel", zo besloot hij. In zijn rede liét de heer Geuze verder diverse zaken van het afgelopen jaar de revue passeren. Zo wees hij onder meer op de realisatie van het uitbreidingsplan Oost en de totstand koming van het consultatiebureau voor kleuters en baby's. Ook bleek dat het aantal overnachtingen dat de V.V.V. Aagtekerke had geboekt aanzienlijk was gestegen, namelijk van 2787 (in 1959) tot ruim 4000. V.V.V.-subsidie Tijdens de afwerking van de agenda kwam aan de orde het verzoek van de V.V.V. om subsidieverhoging een punt, dat In een vorige verga dering was aangehouden. Nu men over enkele cijfers beschikte, had de meerderheid van b. en w. de raad voorgesteld de gemeentelijke bijdra ge te verhogen tot 100,— „Laat ze hun eigen boontjes maar doppen", vond de heer S. Verha- fe (s.g.) en wethouder J. Melse acht er net zo over. „Het toe risme breidt zich uit, dus ze kun nen er ook zonder die verhoging in de toekomst wel komen", was de mening van het c.h.-Iid S. de Visser Gzn. De vier overige raads leden stemden echter vóór het voorstel tot verhoging van de subsidie, dat werd aanvaard. De nachtverlichting zal in het ver volg ook vanaf half zes 's morgens tot een kwartier voor zonsopgang blijven branden. De P.Z.E.M. had meegedeeld, dat dit de gemeente f 61,méér zal kosten, wat bij de raadsleden niet op tegenstand stuit te. De woonruimte-adviescommissie werd herbenoemd. Burgemeester J. Geuze zal Aagtekerke weer vertegen woordigen in het waterschap-weg schap Walcheren. Tenslotte stelde de raadsvoorzitter voor om de presentiegelden van de raadsleden op 10,per vergade ring te brengen. Het merendeel van de leden vond dat echter niet nodig. Alleen de heren L. J. Maljers (cJi.) en S. de Visser Pz. (partijloos) steunden zijn suggestie. De vijf an dere leden waren er tegen. De voorzitter deelde nog mee, dat over 1960 een verhoging van 7.510 uit het gemeentefonds was ontvan gen* politierechter, mr. P. van Empel, met vijf weken onvoorwaardelijk plus verbeurdverklaring van auto. boter Boter Van de loondorser, loonwerker en veehouder M. van H. uit Axel kreeg de officier niet Je indruk met 'n be roepssmokkelaar te maken te hebben. Maar wel vond mr. Andreae de aan wezigheid van een flinke hoeveelheid boter in diens woning zeer vreemd. Ook de wijze, waarop deze boter was opgeborgen, gaf mr. An dreae te denken, want toen enkele ambtenaren van 's rijks belastingen huiszoeking deden nadat de aan dacht op Van H. was gevallen trof men 1 doos boter onder een hoeveel heid wasgoed in een wasketel en drie. dozen achter de zitbank in de huis kamer. Elders vond men nog enkele lege do zen. Een ander punt dat te denken gaf was Van H's auto met verborgen bergplaatsen en benzinetanks met dubbele bodem. Voor alles had Van H. een verklaring, die wat betreft de boter er op neer kwam, dat deze bestemd was voor de inmaak. Maar de officier achtte de hoeveelheid veel te groot. Daar ver dachte voor de eerste maal terecht stond, was de eis een boete van f 250 subsidair 2 maanden. Nadat mr. H. C. M. van Son gepleit had, vonniste mr. Van Empel met een boe te van f 150, subsidair 2 maanden hechtenis. Schande „Een schande voor de stad". Dit zei de politierechter tegen de Mid delburgse koopman N. H. S., in wiens pakhuis en kraam bedorven vis was aangetroffen. Dit was aan het licht gekomen, toen enkele Duitse toeristen bij S. vis kochten, die niet bepaald smakelijk ge weest moet zijn, want onmiddel lijk werd de politie -in de arm ge nomen, waarna ambtenaren van de keuringsdienst voor waren de zaak in onderzoek namen. Voor de derde maal stond S. voor zo'n feit terecht en de officier van justitie vond, dat dit niet langer kon. Niet alleen Middelburgers, maar ook toeristen moeten gevrijwaard worden voor de rommel, die verdachte aan de man brengt, was de mening van mr. Andreae, die stillegging van het bedrijf gedurende zes maanden, als mede twee boeten van elk f 100 vor derde. Het verweer van S. kwam er op neer, dat de koelcel was uitgevallen en dat zijn reukorganen niet meer in die mate ontwikkeld waren, dat hij de bedorven vislucht kon ruiken. Daarom zou hij in het vervolg zijn waar in kleinere partijen inkopen. Toezicht Zijn raadsman mr. P. C. Adriaanse, pleitte met klem voor een andere straf dan sluiting van de zaak. Bij voorbeeld voorwaardelijk toezicht. De Solitierechter achtte de feiten echter ermate ernstig, dat liij vonniste met stillegging voor de duur van 1 maand alsmede met tweo boeten van f 100. Voor het uitoefenen van een bedrijf zonder vergunning werd de water- fitter M. A, W. te Kortgene beboet met f 5 en f 10. Tot aanhouding werd besloten in de zaak tegen caféhouder B. W, P. uit Domburg, Den B. uit Stavenisse en de rund- en varkens slager J. T. uit Haamstede. Eveneens tot aanhouding werd besloten in de zaak tegen de Middelburgse slager B. In wiens winlkel men vijf runder koppen had aangetroffen, die niet uit de juiste keuringskring afkomstig zouden zijn. De landbouwer J. M. uit 's Heer-Abtskerke stond terecht, om dat hij twee landarbeiders geen va kantietoeslag had uitbetaald, waar voor hem twee boeten van f 50 wer- Nagekoraen advertentie. De heer en mevrouw ROEST—STEENBAKKER geven met vreugde kennis van de geboorte van de vierde zoon ALEXANDER JOOST. Goes, 13 februari 1961. Tulpstraat 11. Heden overleed, tot on ze diepe droefheid, in volle vrede, in het Rode Kruis Ziekenhuis tc Zierikzee, onze lieve moeder, behuwd- en grootmoeder TANNETJE DEN ENGELSMAN, weduwe van A. Ilmer, in de ouderdom van 84 jaar. J. Ph. Ilmer. F. H. Ilmer Schadee. Goes l. J. PostHmer. C. Post. En kleinkinderen. 14-februari 1961. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op vrij dag 17 februari a.s. Vertrek vanaf Konin ginneweg 26, Goes, om 12 uur. Condoleantieadres Koninginneweg 26.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1961 | | pagina 13