SUNIL De dood op het verkiezingspad PILOOT STORM ontvoerd in de stratosfeer WISSENKERKE PAKT BOUW VAN SCHOLEN ENERGIEK AAN WALCHEREN Polders rond Nieuw- en iVLISStNGEN ZUID-BEVELAND R E S A - HILVERSUM (Bekende Schriftelijke Cursus). s PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT WOENSDAG 8 FEBRUARI 1963 RAAD VERGADERDE Nieuwe openbare en christelijke lagere scholen De gemeenteraad van Wissenkerke heeft tijdens de maandagmiddag on der voorzitterschap van burgemees ter J. van Halst gehouden vergade ring enkele voor de gemeente belang rijke besluiten genomen met betrek king tot de scholenbouw. Na een korte bespreking ging de raad ak koord met liet voorstel van b. en \v. om de bouw van de lagere school te gunnen aan de aannemer K. Slote- ma te Wissenkerhe. Deze aannemer zal ook de christelijke lagere school bouwen, welke met de openbare la gere school onder één dak komt. Voorts besloot de raad uitbreiding van de christelijke ulo met één lo kaal te financieren. Een strook grond werd verkocht aan het bestuur xan de christelijke kleuterschool te Kam perland, dat het voornemen heeft een nieuwe school te bouwen. In verband met de bouw van diverse scholen was het nodig het uitbrei dingsplan in onderdelen in de kom Wissenkerke te wijzigen. Na Inzage van de tekeningen ging de raad daar mee akkoord. Ingewilligd werd het verzoek van Gedeputeerde Staten van Zeeland de stroomkosten van verlichting van het kruispunt aan de voet van de oprit tegen de Veerse- dam in de Onrustpoldder voor re kening van de gemeente te nemen. Herbenoemd werden de leden van de eommissie tot wering x'an school verzuim, namelijk in Wissenkerke de heren L. J. Versluijs, J. P. Augus tijn en W. Heusveldt, In Kamperland I. Tange, IJ. Koopmans, A. P. Ka- relse, A. Postma en A. Klap, in. Geersdijk M. A. de Looff. J. de Looff, W. C. Noordhoek, H. L. van Aller -en J. J. Verhulst. Van de agenda werd afgevoerd het voorstel van b. en w. tot het in erf pacht nemen van een stuk grond tussen de monding van de Kamper-: landse haven en de dam van de aan legsteiger van de veerboot Kamper- land-Veere. Met de stem van de heer M. J. Bustraan (s.g.p.) tegen besloot de raad een subsidie van 4 cent per inwoner te geven aan het initiatief comité „De Bevelanden". Afwijzend werd beschikt op een verzoek van de gemeente Goes om deel te nemen aan de aldaar gevestigde gemeen telijke volkskredietbank. Met de Bank van Nederlandse gemeenten werd een geldlening aangegaan van 307.000,in verband met de voor genomen scholenbouw in Wissenker- ,;e-dorp. Vastgesteld werd een autovergoeding voor de burgemeester binnen de ge meente Wissenkerke. Aan L. L. van Halst werd een vergoeding van 2.039,toegekend in verband met gedwongen verplaatsing van een zo merwoning. Aangekocht voor 2.750,werd de schuur in de kom x'an- het- dorp Wissenlterke van do heer J. J. V. d. Berge. De bij de schuur liggende mestput zal zo spoedig mogelijk verdwijnen. Op vragen van enkele raadsleden deelde de raadsvoorzitter mede, dat de aan koop van de schuur gezien moet worden vooruitlopend op de sa nering. Besloten werd tot restauratie van de toren te Wissenkerke, die op de Nederlands hervormde kerk is gebouwd. De kerkvoogdij is na melijk voornemens de kerk te restaureren en liet is eveneens noodzakelijk, dat de toren xvordt hersteld. Vastgesteld werd een winkelsluï- tingsverordening, waarin is bepaald, dat de winkels van 1 juni tot 15 september geopend zullen zijn tot 9 uur 's avonds in plaats van tot 7 uur. De raad voteerde een bedrag van 14.000,voor verlenging van de Julianastraat in verband met de voorgenomen scholenbouw. De pen sioengrondslag van de burgemeester werd gewijzigd. In de rondvraag werd nog de water overlast in de lage gedeelten van Kamperland ter sprake gebracht. De E Toneelavond Zaterdagavond gaf de toneelgroep Onderweg uit 's-Heerenhoek in Bors- sele een opvoering van het blijspel ..Drie neemt vakantie". Na een ope ningswoord werd het blijspel dat ZVa uur de aanwezigen in beslag nam, voor het voetlicht gebracht. De op komst was niet groot. heer Bustraan vroeg wanneer de i Pasveersloofc gereed zal komen. Hier- omtrent kon de raadsvoorzitter nog geen datum noemen. Men heeft veel te kampen geliad met tegenslagen. Wethouder G. P. Leendertso (c.h.) was er x'oor om een pomp te plaat sen teneinde het overtollige water weg te pompen. Een en ander zal op korte termijn bekeken worden. (Advertentie) I - WASTSTPAltNDWTT*. (N SPAART UW LINNENKAST X iLMéiéik UiWWxa St.-j00Sland Vergaderden Onderlinge schaakcompetitie De ingefanden van de JOHANNA- POLDER x'ergaderden in het koffie huis „De Roodc Leeuw" te Nieuw- en Sint-Joostland onder voorzitterschap van de heer C. A. Polderdijk. De rekening over 1960 werd goedge keurd en vastgesteld op f 1591,95 aan inkomsten en op f 950,97 aan uitga ven, dus met een batig saldo van. f 640,98. De begroting voor het dienstjaar 1961 werd vastgesteld, in ontvangst en in uitgaaf op f 1837,35. Het dijkgeschot werd met f 3,per ha verlaagd en bepaald op f 37,per ha schotbaar land. Wegens periodieke aftreding werd er stemming gehouden voor een dijk graaf en plv. dijkgraaf. Met algemene stemmen werden de heer C. A. Pol derdijk als dijkgraaf en de heer J. K. 'Kodde als plv. dijkgraaf herkozen. De ingelanden van de MORTIER POLDER vergaderden onder voorzit terschap van de heer Jae. Durink in dezelfde zaal. De rekening werd goed gekeurd over het jaar 1960 en vast gesteld op f 1596,70 aan inkomsten en op f 1186,26 aan uitgaven, dus een batig saldo van f 410,44. De begroting voor 1961 werd vast- festcld in ontvangst en uitgaaf op 1735,04. Het dijkgeschot bleef on veranderd f 26,per ha. De voorzit ter deelde nog aan de vergadering mee, dat de Mortier-polder thans ook aangesloten is bij een maatschappij voor verzekering van de Poldergel- den. Voorts vérga dorden de ingelanden van de MOLEN-POLDER onder voorzit terschap x'an de heer J. Poppe. De rekening over het jaar 1960 werd goedgekeurd en vastgesteld op f 484,45 aan Inkomsten en op f 359.44 aan uitgaven, dus met een batig sal do van f 125,01.. De begroting voor het dienstjaar 1961 werd vastgesteld in ontvangst en in uitgaaf op f 477,57. Het dijkgeschot werd met f 2,— per ha verlaagd en bepaald op f 15,per ha. De onderlinge Vlissingse schaakcom petitie werd maandag weer vervolgd met de volgende partijen: A Willemse^-E.' C. van Noppen' Vs-*A; Nise—J. Blom 0—1; D. An- theunisseF. M. J. van Eekhout V2—V2; P- Vijn—J. A. Smits 1—0; J. HoogstrateA. Boer 1—0; B. SchreuderP. Benski 10; J. van DullemenH. Reynhóut 01; P. LemsonJ. den Engelsman 0—1; T. M. de LooffJ. de Exter 0—1; J. G. OlijveM. C. Braam Va—Va', De Bést—J. N. Marcussë 01; G. M. Steinhauser—J. Izeboud 1—0; C. CapponJ. C. Lagendijk 01; J. WijnenH. Verdonk 10; Rudi RuygP. Langedijk 10; H. Kwant P. L. Antheunisse VaVi. De volgende afgebroken partijen werden uitgespeeld: C. J. Mommaas A. Mast 10; J. JansenP. A. C. Bikker 0—1; F. H. J. Dieperink—M. Hasselaar VaC. J. Mommaas M. Hasselaar Va. WESTKAPELLE Uitvoering „Hygiea" De Westkapelse turnvereniging „Hy giea" gaf zaterdagavond een openba re ledenuitvoering in het verenigings gebouw „Westkapelle Herrijst' al daar. Nadat de voorzitter, de heer J. Theune, de talrijke aanwezigen had verwelkomd, volgde een uitgebreid onder leiding van de heer en mejuffrouw J. Ver- meule. Voor de eerste, maal werden de oefeningen midden in de zaal uitge voerd, zodat bok aan de ringen fraaie, prestaties werden geleverd. Dit was pij een uitvoering op een podium niet mogelijk geweest. Naast ae vrije- en brugoefeningen vielen ook de presta ties op de evenwichtsbalk zeer in. de smaak. programma onde P. van de Velde e Burgerlijke stand NIEUW EN ST. JOOSLAND Bevallen L. Markusse—v. d. Sluis d. Collecte Voor de „Hemava werd in Borssele de laatste maanden door de jeugd bijeengebracht een bedrag van 82,04. Kiesvereniging bijeen De leden der kiesvereniging „Voor vrijheid en recht" der Staatkundig Gereformeerde Partij te Borssele, hielden een vergadering. De opening geschiedde door de heer Maljaars. De aftredende bestuursleden, de heren C. Hage, H. Maljaars en C. de Muynck, werden herkozen. Iii nog twee vacatures werden gekozen de heren J. Hoogesteger en Jac. Maas. Tot afgevaardigde naar de alge mene vergadering werden benoemd de heren M. Krijger Mz. en J. San- dee. Na nog een bespreking over de vijfdaagse werkweek sloot de heer Weststrate de vergadering met dankgebed. DRIEWEGEN J aarvergadering kolen vereni ging Dezer dagen vergaderde de kolenver- eniging „Onderlinge Hulp" te Drie wegen onder voorzitterschap van de hèer M. C. Koppenhol. De vereniging had in het jaar 1960 aangekocht en aan de leden afgeleverd 796 hl. eier- kelen; 323 hl. esnoten; 350 hl. antra ciet, 9050 kg briketten. De aftredende bestuursleden, de he ren M. C. Koppenhol, J. Roelof en N. Witte werden herkozen. Er werd be sloten om de kolen voor 1961 zo vlug mogelijk te bestellen in verband met de dan geldende zomerprijzen. HANSWEERT Feestavond „Inter-Scaldis" De personeelsvereniging „Ïnter-Scal- des". afdeling HansweertP hield vrij- Feestavond C.J.M.V. „Immanuël" De C.J.M.V. „Immanuël" te Kloetin- ge hield zaterdag in het verenigings gebouw een geslaagde feestavond voor een volle zaal van leden en do nateurs. Na het openingswoordvan voorzitter W. Ruissen werd een spel gespeeld, waarin willekeurige aan wezigen uit de zaal werden betrok ken. Rinus de Jonge hield de bekende voordracht „Het Lendenschot" en na de pauze werd opgevoerd het toneel spel in drie bedrijven, „Tot weder dienst bereid". De spelers wisten dit, uit het Amerikaans vertaalde spel voor een aandacht luisterende en kij kende zaal, vlot te vertolken. dagavond haar jaarlijkse feestavond in zaal „Thalia" te Hansweert. Na een kort openingswoord van de voor zitter, de heer L. Matthijsse te Vlis- singen, bracht het gezelschap „De vrolijke Golf" een cabaretprogramma getiteld „Zet je zorgen opzij". Op voortreffelijke wijze slaagden de „ar tiesten" erin de talrijke bezoekers enige uren aangenaam te verpozen. Vooral het optreden van de band „The Hilona Hawaians" en van „Louis Armstrong" viel buitenge woon in de smaak. Met muziek van de „Rytme Stars" onder leiding van de heer J. Augustein bleef men nog enige tijd dansend bijeen. (Advertentie) In Februari beginnen de volgende cursussen PRAKTIJKDIPLOMA BOEKHOUDEN MODERNE BEDRIJFSADMINISTRATIE voor het examen december 1961 ((Vraagt z.s.m. het prospectus). Ook succesvolle opleidingen voor S.P.D. en Hoofdcorrespondent, (Fr., D. en Eng.) Staatsexamen H.B.S., Onderwijzersakte en Gymnasium. RILLAND-BATH Jaarlijkse buurtavond .Onderlinge Vriendschap" De buurtverenig Vriendschap" te tills „Onderlinge id-Bath hield buurtavond. waarbij onder r gemeester J. C. W. Jobse aanwezig was. Na het openingswoord van de voor zitter, de heer A. Krijnse, bracht de muziekclub „Erato", onder leiding van de heer A. Blok, enige nummers ten gehore. De toneelgroep „Het dubbel- kwartet" voerde het toneelspel in drie bedrijven „Route Kopenhagen" van Koos Beswino op. De regie van da opvoering was in handen van de heer J. Verliagen. Deze bijzonder geslaagde avond werd besloten met een gezellig bal, dat HOOG EN LAAG WATER -f nap 7.28 1.48 7.53 1.66 8.16 1.80 8.39 1.08 9.03 L30 nap 20.08 1.47 20.33 1.65 20.56 1.81 21.22 1.14 21.42 1.36 uur meter uur meter nap nap 14.03 1.60 14.23 1.82 14.51 1.90 14 A3 1.40 14.55 1.60 1.18 1.56 1.39 1.73 2.10 1.86 1.59 1.30 2.13 1.48 1708. Met het touw in de hand stond piloot Storm nog een ogenblik te aarze len. Er was een vermetel plan in hem opgekomen. „Waar wacht je nou nog op?" gromde de Baas en hij 6tak zijn revolver weer dreigend naar voren. „Haaien! daarstraks had er eentje mij haast te pak ken!" stotterde Arend, :zijn best doende eruit te zien alsof hij doodsbenauwd was „Jullie kunt me niet om laag sturen zonder m'n speargun! Of geef me an ders iets mee om die loe ders af te schrikken!" De Beas was weer hele maal uit z'n humeur. „Als Jij nou niet vlug- maakt dat je te water komt, dan...." Op dat moment kwam Dave naar voren, met Arends kleine reserve sring-gun In de hand. Het leek eigenlijk meer een stuk speelgoed voor 'n schooljongen. „Ach, laat 'm dit ding mee nomen, Baas. Als hij zich daar nu veiliger mee voelt!" De Baas 'haalde ongeduldig de schouders op en knikte. Het kleine, onnozel uitziende wapen in zijn hand, zond een ver warmende golf van zelfvertrouwen door Arends lichaam. Hij maakte het ene ei,nd "van de lijn vast aan zijn gordel, schoof het masker voor zijn gezicht en dook toen van de rots af. Het koele water sloot zich boven zijn hoofd. Opeens was hij weer in de scha duwwereld en betekenden de drié mannen daarboven niéts meer. van „Erato". Biljartwedstrijd „Ons Genoegen"R.B.C. In een één dezer dagen gehouden biljailwedstrljd tussen „Ons genoe- §en" uit Goes en R.B.C. uit Rilland- ath, heeft R.B.C. gewonnen met een verschil van 215 caramboles. De uitslag van deze wedstrijd was als volgt: C. KrijnseA.Traa3 33-84; J. van Dalen jr.M. Blok 64-39; N. de NooijerA. Moerman 37-44; E. VingerhoedJ. Musters 14-90; J. VisserJ. Meesters 24-137; J. van Dalen sr.H. Klein 39-26; G. Krijn seC. Duivenvoorde 27-20; J. Gelok- L. de Wilde 24-37. Deze vriendschappelijke wedstrijd werd besloten met een .gezellig samenzijn. Jaarvergadering „Dorcas" De hervormde vrouwenverering „Doreas" te Rilland-Bath kwam de zer dagen, onder voorzitterschap van mevrouw. Den Engelse-Hol, in jaar vergadering bijeen. Nadat de presidente de inleiding en de meditatie had gehouden, bleek uit het jaarverslag, dat het voor de vereniging een goed jaar was ge weest. De avond werd verder ge vuld met het voordragon van gedich ten en toneelstukje.s. Jaarvergadering N.L.V.B. De afdeling Rilland-Bath van de N.L. VE kwam donderdagavond in jaar vergadering bijeen. Na het openings woord van de presidente, mervouw Koole den Hollander, werd het jaar verslag voorgelezen en hieruit bleek, dat het ledental in het afgelopen jaar is gelijkgebleven. De kas had een batig saldo. Na de pauze las mevrouw v. d. Boomgaard ecu humoristisch ver haal voor in Zeeuws dialect, waarna een spelletje werd gedaan. Daar dé presidente naar Bergen op Zoöm is verhuisd, hoopt men ln de volgende vergadering een nieuwe voorzitster te kiezen. Nadat er pakjes verkocht waren ten bate van de verenigings kas. dankte de presidente de aftre dende bestuursleden mevrouw Wal raven en me touw Franqois-de Back, tevens heette zij de nieuwe bestuurs leden. mevrouw v. d. Boomgaard- Lathperl en mevrouw Dieleman. har telijk welkom. Hierna werd de schei dende voorzitster toegesproken door de vice-presidente, mevrouw Ver- schuure-Verhage. Als blijk van waar dering kreeg de presidente een boek aangeboden. KAPELLE Filmavond als instuif De instuifcommissies te Kapelle en Biezelinge organiseren elk jaar en kele malen gezamenlijk een „grote avond" Zaterdagavond weid deze avond gehouden in hef. verenigings gebouw „Obadja". Er werden enkele films vertoond. Als hoofdfilm wercl gedraaid „Mijn heste vijand". Het ligt in de bedoeling dit seizoen zéker nog één grote avond te houden. Edmund Crispin 40 Plotseling kwam B'en op een idee. „Zou U het erg vinden als ik de ver rekijker aan een experiment onder wierp?" „Een experiment?" „Ik wil zien of er ook vingerafdruk ken op staan". „Allemensen", zei de dominee ver schrikt. „Ga gerust uw gang, maar ik begrijp niet waarom ,,'t Is maar een idee. Hebt U mis schien een borstel en wat poeder voor me?" „Die borstel kan ik U wel geven. En juffrouw Flitch gebruikt poeder voor haar gezicht, kunt U dat misschien gebruiken? Lippenstift vindt zij een uitvinding van de duivel, maar wat poeder betreft zijn haar opvattingen enigszins eh vrijer „Juffrouw Flitch", riep de dominee, „juffrouw Flitch". Juffrouw Flitch' hoofd echoot uit een bovenraam als een koekoek uit een koekoeksklok. Toen zij gehoord had wat B'en wilde hebben verdween ze onbewogen om het te halen. De do minee ging met Fen de studeerkamer binnen en haalde uit een overvolle la een nieuw penseeltje. Even later kwam juffrouw Flitch aandragen met een doos perzikkleurige poeder, die de naam Nuits d'oxtase droeg. Fen stufte met het penseel voorzich tig poeder op de verrekijker en blies het er weer af. Een geur van Nuits d'extase omwolkte hen. „En?" zei de dominee gretig. „Er is", antwoordde Fen, „geen en kele vingerafdruk op de verrekijker: dat betekent dat hij zorgvuldig is af geveegd". De Implicaties van dit vreemde feit drongen niet direct tot de dominee door. „Merkwaardig", zei hij, op een toon alsof hij een hond een moeilijk kunstje had zien vertonen. „Merk waardig. De verrekijker Is natuurlijk vuil geworden en de persoon die hem terugbracht, heeft hem eerst schoon gemaakt". Fen, die niet op die gedachte was gekomen, was een beetje uit het veld geslagen. Maar hij herstelde zich al spoedig en zei: „Zelfs als je iets goed schoonmaakt, blijven er altijd nog wel een paar vingerafdrukken op staan. En op deze verrekijker is geen enkele vingerafdruk". „Maar wat heeft dat dan te beteke nen?" vroeg de dominee. „Ik heb er geen notie van", zei Fen eerlijk. „Maar ik moet we) aannemen dat degene die deze verrekijker in zijn bezit heeft gehad niet wil. dat het bekend wordt". De dominee niesde. ..Dat komt van de poeder", zei hij. „Juffrouw Flitch. Juffrouw F1o, daar bent U al. We hebben een kleerborstel nodig, juffrouw Flitch, anders denken ze nog van ons dat we jonge dames hebben omhelsd". Juffrouw Flitch, die vereerd schtfcn te zijn door dit wereldse grapje haal de een borstel en ontdeed ben om de beurt van de poeder. „Allemen sen". zei de dominee, snuivend als een jachthond op het spoor van het wild, „dat is een bijzonder welrie kend parfum, juffrouw Flitch, en ik begin me af te vragen wat U uit haalt op uw vrije avonden". Doch uit juffrouw Flltch' gelaatsuitdrukking bleek duidelijk, dat ze nu genoeg had van wereldse grapjes en toen de do minee dat merkte ging hij haastig op een ander onderwerp over. „Ja. professor Fen, van zulke dingen als dit niet die verrekijker heb ik na tuurlijk geen verstandDenkt U dat het iets to maken kan hebben met al die eh afschuwelijke gebeurtenissen die hier de laatste tijd zijn voorgevallen?" „Het is niet onmogelijk", zei Fen voorzichtig. „Ik weet alleen niet welk verband er bestaatMaar nu moet ik werkelijk gaan. U bent bij zonder vriendelijk en behulpzaam ge weest". De dominee liep met hem mee naar het hek. Handenvol kiezelstenen wer den naar hen geworpen vanuit een raam op de eerste verdieping. „Dit gaat toch werkelijk te ver", mompelde de dominee. „Wil U me excuseren?" Hij liep naar de voordeur en ging de trap op. Even later hoorde Fen een luid geklop en het gegooi hield op. De dominee verscheen voor een raam. „Ik heb er een eind aan gemaakt", zei hij vrolijk. „Komt U nog eens bij me binnenwippen? Ik heb genoten van ons gesprekTot ziens". Hij verdween uit bet gezicht. HOOFDSTUK XVII Terwijl Fen terugliep naar het hotel hield zijn brein zich meer met verre kijkers dan met klopgeesten bezig Hij was er zeker van. dat de oplos sing ergens net buiten het bereik van zijn gedachten lag: daar bleef hij zweven, zo nu en dan ving hij er een glimp van op, het was een ware tan- taluskwelllng, even irriterend als een jeukaanval. Gelukkig viel zijn aan komst bij het hotel samen met een gebeurtenis die vreemd genoeg was om hem even op andere gedachten te brengen. Het kneussie stond weer eens op het punt te vertrekken, uitgeleide gedaan door Myra. Twee mannen hielden hem bij "de voor- en achterpoten vast en hesen hem moeizaam in een klei ne vrachtauto, terwij) hij onophoude lijk spartelde en krijste. Eindelijk zat hij erin. De achterwand van de vrachtauto werd weer omhooggesla gen en vastgemaakt; hef kneussie keek er wanhopig overheen terwijl hij meedogenloos werd weggevoerd, als een misdadiger die naar rle ge vangenis woi'dt gebracht. Maar nu waren Fen en Myra getuige van een roerende demonstratie van dieren- trouw. Vóór de vrachtauto de bocht in de weg had bereikt waagde het kneussie een wanhopige sprong over de achterwand, haalde het net, en kwam met zijn kop op de weg te recht. Dé consternatie was groot Fen en Myra schreeuwden allebei zo hard als ze konden dat de vrachtauto moest stoppen en dat deed die dan ook. Ze dromden allemaal om het kneussie heen, dat zielig ln het stof lag. Hij was niet dood. maar hij was er niet al te best aan toe Na een nogal verwarde discussie werd hij weer op de vrachtauto geladen, dit maal zonder tegenstribbelen cn naar en veearts gebracht. Het laatBte wat Fen van hem zag was een klein, on noemelijk verwijtend oog dat op My ra gericht was. „Dat arme beest", zei Myra mede lijdend. „Ik geloof echt dat hij me niet kan missen. Ik zou hem niet verkocht hebben als hij een beetje knapper was geweest. Maar hij at zoveel, dat was het ergsteEr is een telefoontje voor U geweest". „O ja?" „Van de hoofdinspecteur. Hij vraagt of U op het politiebureau in Sanford Morvel wil komen, als U er de tijd voor kunt vinden". ..Ik ga er maar metven heen", zei Fen. „Bent U er dan niet voor de lunch?" ..Nee. En vanmiddag moet ik kiezers winnen. Ik zie je vanvond Wel vvëer". „Goecl mijnheer", zei Myra zedig. Fen stapte.in zijn auto cn reed naar Sanford Morvel. Wolfe en'F-Jumbleby verlieten, net als de vorige dag, het politiebureau om te gaan lunchen. Ze namen hem mee naar „De Witte Leeuw" en aan een tafeltje naast het hunne zat kapitein W'atkyn nog steeds te lijden onder de onstuitbare woordenvloed van mijnheer Judd. ..Eerst eten", zei Wolfe, ..dan praten. We hebben nieuws. De moorden heb ben we nog steeds niet opgehelderd, maar er zijn toch een paar dingen die we nu weten En over melodra matisch gesproken (Wordt Vervolgd)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1961 | | pagina 8