mm De dood op het verkiezingspad Toestand in hongersnoodgebied rond Bakwanga verbetert PILOOT STORM ontvoerd in de stratosfeer Lx SPORT EN WEDSTRIJDEN 10 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG 24 JANUARI 1961 Vervoer ernstigste probleem Voorlopig nog veel voedsel nodig In de streek rondom Bakwanga, waar de honger een maand gele den tweehonderd doden per dag eiste onder de er samengestroom de Baloeba-vlnchtelingen, is een verbetering ingetreden. Het dage lijks dodencijfer is gehalveerd en wordt voordurend kleiner. Dertien door de V.N. gecharterde vliegtui gen brengen per dag 80 tot 40 ton voedsel naar net hongergebied. Het streven ls gericht op een dage lijkse voedsélzending van 70 tot 80 ton en de VJST. heeft daarom de Amerikaanse regering gevraagd de transportdienst van de Ameri kaanse luchtmacht in te schake len. De hoeveelheden voedsel, welke uit vele landen naar Kongo komen, moeten naar de streek rond Ba kwanga worden overgebracht en het transportprobleem is thans van de eerste orde. Zonder de in schakeling van nieuwe vliegtuigen zal het niet mogelijk zijn de nood zakelijk geachte hoeveelheden voedsel ter beschikking van de 150.000 hongerende Baloeba te brengen. Vliegtuigen De vraag van het ogenblik is naar vliegtuigen. Zonder vliegtuigen kan niet voldoende zaaigoed wor den aangevoerd om de landbou wers in staat te stellen de akkers in het hongergebied in te zaaien. Tegen de eerste week van februari moet het zaaien volbracht zijn, in juni moet geoogst worden. Een week later en de regentijd maakt een eind aan alle oogstverwachtin- gen. „We hopen wat bulldozers en ega liseermachines te lenen maar de verdeling van de landbouwgrond en de beschikbare arbeidskracht geven ons geen zorgen. De grond in het dunbevolkte gebied is eigen dom van de Baloeba-stammen en de Baloeba zijn van huis uit land bouwers", aldus een V.N.-functio- naris. KERKNIEUWS NED. HERV. KERK Beroepen te Wierden J. Wieman te Oudewater; te Schiedam, C. v. d. Steen te Gasselternijeveen. Aangenomen naar Amsterdam-Sloten (vacature H. M. Sassen) M. M. de Jong te Hengelo (Ov.) Benoemd tot hulpprediker te Huizen (N.-H.) M. Bergsma te Eemnes-Bui- ten. Beroepen te Arnhem (12e predikants plaats) S. de Roest te IJmuiden-Oost; te Enschede (vacature wijlen J. L. de Wolf) J. A. Hebly te Schiedam C. v. d. Steen te Gasselternijveen. GEK. GEMEENTEN Beroepen te Elspeet C. van Dam te Rotterdam-Zuid; beroepen te Leiden K. de Gier te Den Haag. Beroepen te Scherpenisse C. van Dam te Rotterdam-Zuid. GER. KERKEN Beroepen te Zuid-Beijerland P. C. L. de Jager te Raamsdonkveer; exa mens: Aan de V.U. zijn geslaagd voor het kandidiaatsexamen theologie de heren A. Borma te Den Haag, B. ter Haar te Rotterdam en H. v. d. Laan te Voorburg. GER. KERKEN (vrijgemaakt) examens: aan de theologische hoge school te Kampen is geslaagd voor het kandidaatsexamen de heer J. H. de Vries te Krommenie. CHR. GER. KERKEN Bedankt voor Toronto Canada (Free Christian Reformed Church) W. de Joode te Den Haag-Zuid. REMONSTRANTSE BROEDERSCHAP Aangenomen naar Oosterbeek S. Fuik proponent te Leiden: beroepbaar: ds. J. v. d. Guchter, laatstelijk predikant te Oosterbeek is thans vrijwel her steld en opnieuw beroepbaar. „De algemene toestand is ontegen zeggelijk verbeterd. Het ergste is voorbij. De meest hulpbehoevenden mensen zijn geholpen. Maar zij en de anderen krijgen toch nog maar de helft van hetgeen zij nodig heb ben", verklaarde een Zweedse V.N. functionaris. Medisch team „Wij hebben de zorg voor 1500 ern stig zieke mensen voor wie wij geen plaats in ziekenhuizen heb ben. Daarom komt het Oostenrijks medisch team, dat in Boekavoe op straat werd gezet, hierheen. Wij kunnen deze mensen dan tenmin ste een onderdak geven", zo'ging hij voort. „Wij zeggen wel dat de toestand verbeterd is, maar er is nog zeer veel verbetering mogelijk. In Mia- bi bijvoorbeeld hebben wij 150 zie kenhuisbedden maar 1200 zieken. En men ziet nog ontelbaar veel mensen met opgezette magen en zo dunne ledematen dat men zich afvraagt hoe zij zich staande hou den". „Er is nog veel ellende overge bleven. We zijn door de crisis maar dat betekent niet dat ons werk teneinde is. Als we ons werk thans staakten, zou de toestand pp slag weer even slecht worden als een maand geleden. Wij zullen hier minstens tot de oogst, dus nog zes maanden, moeten blijven", aldus de Zweedse V.N.-functionaris. Vriendin van Pasternak bekent „misdaad" Radio Moskou heeft in de Engelstali ge uitzending bekendgemaakt, dat Olga Ivinskaja een vriendin van de overleden schrijver Boris Pasternak, had bekend zicli schuldig te hebben gemaakt aan het onderhouden van misdadige contacten met het buiten land, teneinde daar de auteursrech ten voor Pasternak te kunnen innen. „Zij heeft haar nauwe banden met de schrijver misbruikt, door hem aan te raden niet de auteursrechten vla de daarvoor bestemde Instanties te in nen", aldus de commentator van ra dio Moskou. Later had zij de wet overtreden door in het geheim uit het buitenland afkomstig geld aan te ne men. De misdadige contacten waren voor het eerst gelegd in 1959, aldus de Sowjetrussische radio-omroep. Pasternak ontving in 1959 de Nobel prijs voor literatuur, die hij echter weigerde naar aanleiding van de storm van kritiek die zijn boek Dr. Zjiwago in dat jaar aan regering en Eers had ontlokt. De schrijver over- ;ed in mei 1960. Struisvogel ingezet bij actie tegen vroede vaderen Zeventig gezinnen die in een woonwagenkamp in Hertfordshire in Engeland wonen mogen geen andere huisdieren meer houden dan vogels. Dit heeft de gemeenteraad waar het woonwagenkamp onder valt beslist. De bewoners van het kamp hebben nu gezamenlijk een struisvogel besteld: de grootste vogel, die zij konden kopen. Het beest is ruim 2 meter hoog. De vogel is reeds onderweg naar het kamp. Het beest heet „Ossie". „Wij hebben een struisvogel uitgekozen omdat het de grootste vogel is die er bestaat, en omdat het dier zulke enorme schoppen kan uitdelen. We zijn van mening dat die de raadsleden toekomen," zei een woordvoerder van de kampbewoners. De raadsleden zullen, versterkt door politie en leden van de Engelse dierenbescherming, proberen „Ossie" onmiddellijk na aankomst weer terug te sturen naar de afzenderindien het beest ze ten minste laat begaan. de voordelige Dotov inkt R beautifjlacon U \65ctJ Tuindorp Oostzaan schenkt Toltèn een huis De actie in Tuindorp-Oostzaan te Amsterdam-Noord ten behoeve van do huizenbouw in het door een wa tersnood getroffen dorp Toltèn in Chili heeft in een week tijds het be oogde resultaat opgeleverd. Deze ac tie begon op 14 januari j.l., precies een jaar na de rampzalige dag waar op dit Amsterdamse stadswijk zelf door een ernstige overstroming werd getroffen tengevolge van een dijk breuk. Zondag kon de penningmeester van het actie-comite de buurtbewoners bekedmaken, dat het benodigde be drag 5000) voor de bouw van één woning in Toltén reeds bijeen was. Het plan is, een cheque ter waarde van dit bedrag tezamen met een maquette van de nieuwe woning door de burgemeester van Amsterdam te doen overhandigen aan de diplomatie ke vertegenwoordiger van Chili in ons land. Peter Snell versloeg Carl Kaufmann moet zich Kerr en Moens ook verantwoorden De Nieuwzeelander Peter Snell, de man die bij de spelen van Rome voor een verassing zorgde door de Ol. titel op de 800 meter te veroveren, voor de Belgische wereldrecordhouder Roger Moens en de Jamaicaan George Kerr, versloeg tijdens wedstrijden in Auck land, zijn tegenstrevers Kerr en Moens, die speciaal waren uitgeno digd, in een race over 800 meter in 1 rain. 49.- sec. George Kerr, die op het laatste rech te stuk probeerde ae Nieuwzeelander voorbij te komen was niet opgewas sen tegen de eindspurt van Snell. Kerr noteerde 1.49.2, de Nieuwzee- landse junior kampioen Gary Phil- Sot eindigde als derde in 1.52.- en loens werd vierde in 1.53.-. De Amerikaan Dyrol Burleson won de 1500 meter in 3 minuten 47.4 se conde met dertig centimeter verschil op de Nieuwzeelander Murray Hal- berg, Olympisch kampioen op de 5000 meter. „Dynamo" organiseer! een cross-country te Biervliet De Middelburgse atletiekvereniging „Dynamo" organiseert zaterdag 28 januari a.s. op 't gemeentelijk sport terrein te Biervliet 'n cross-country. Aan deze wedstrijden kunnen zowel atleten aangesloten bij de K.NA.U, als niet-K.N.A.U.-leden, zoals voet ballers, schaatsers, wielrenners e.d. deelnemen. De afstanden bedragen voor senioren plm. 7000 meter, voor A-junioren plm. 4000 meter, voor B-junioren en niet aangeslotenen boven 16 jaar plm 2800 meter, voor C-junioren en niet aangeslotenen tot en met 16 jaar plm. 1000 meter. De V.V.V. Biervliet heeft een prachtige wisselbeker be schikbaar gesteld. De wedstrijden beginnen om 4 uur 's middags. Na afloop worden in café „Het Raadhuis" de prijzen uitge reikt. Vandaag zal de Duitse atleet Carl Kaufmann voor een disciplinaire raad van de Zuidduitse atletiekboud te Ba den-Baden verschijnen. Hij zal zich hebben te verantwoorden, nadat be stuursleden van de nationale atle- tiekbond iu een speciale vergadering, vorig jaar in november te München gehouden, hadden uitgemaakt, dat Kaufmann een artikel had geschre ven, dat „schadelijk geacht moet worden voor de reputatie van de Duitse atletieksport". Dit is het derde soortgelijke geval in luttele weken, waarmee atletiek- officials in Duitsland zich moeten bezighouden. In het begin van deze maand werd de „wonder-atleet" Armin Hary door een disciplinaire raad van de Hes- sische atletiekbond voor een jaar ge schorst, omdat hij te hoge onkosten vergoedingen had ingediend. Verleden week moest de wereldre cordhouder op de 110 meter horden, 'Martin Lauer, zich eveneens verant woorden voor een disciplinaire raad, eveneens wegens het vragen van te hoge onkosten. Lauer werd echter van de beschuldiging vrijgesproken. Niettemin werd hij tot 31 mei 1961 geschorst, wegens een „afbrekend" artikel, dat hij in een Westduits ge ïllustreerd blad had geplubiceerd over deze kwestie. Hairos 2 in Amerika op de vijfde plaats De Amerikaanse drafsportjournalis ten hebben als Amenka's paard van het jaar uitgeroepen de wereldre cordhouder pacen, Adios Butler. De wereld- en Europees kampioen Hai ros 2, die in 1960 vier keer in Ameri ka aan de start kwam, bezet op de lijst van dravers van 4 jaar en ouder de vijfde plaats; een eervolle onder scheiding, gezien tegen de achter grond, dat er in Amerika in 1960 ruim 17.000 dravers en pacers in de baan kwamen. 1694. In stomme verbazing en opeens met hetzelfde ge voel van dreiging dat hem op het strand had overval len, staarde hij naar het ge zonken vaartuig. Het was blijkbaar een motorboot ge weest. Het wrak kon hier nog niet zo lang gelegen hebben, daarvoor zag alles er nog te goed uit; de witte planken, het glanzende chroom van patrijspoorten en stangen. Wie weet, was het gedurende de storm van do afgelopen nacht gebeurd! Voorzichtig zwom piloot Storm over het -vaartuig heen. De kiel vertoonde enorme gatenHij zwom terug naar de op pervlakte om verse lucht te halen. Door de opening in het rif vóór hem zag hij af en toe de horizon en hij kon zich opeens duidelijk voorstellen hoe een witte motorboot in vlie gend stormweer op die breuk in het rif aan stuurde, teneinde een veilige haven te vinden. In de duisternis en met die woeste zee stond zoiets vrijwel gelijk aan zelfmoord. Het vaar tuig was natuurlijk over het rif gedreven en had daarbij fatale averij opgelopen. Arend haalde diep adem cn dook weer. Niemand wist waarschijnlijk iets van dit wrak af. Hij hield de rand van de kajuit vast, eigenlijk wat be vreesd voor hetgeen hij zou kunnen ontdekken. Boze brief van K.N.W.U. aan U.C.I. Vordering van 16.000 Het bestuur van de Koninklijke Ne derlandse Wielren Unie heeft zich naar aanleiding van de eis van de internationale wielerfederatie, de U.C.I., om een bedrag van 2 miljoen (oude) francs dus bijna 16.000 gulden te betalen in een veront waardigd schrijven tot de president van de internationale unie gewend. De U.C.I. heeft dit bedrag gevorderd als compensatie voor de volgens de internationale unie begane „vergis singen" bij de afrekening der wereld kampioenschappen 1959 te Zand- voort. De K.N.W.U. constateert in het aan voorzitter Rodoni gerichte schrij ven, dat de algemeen penningmeester van de U.C.I. (de Belg Verougstrae- te) in strijd met de hem door het reg- lement opgelegde verplichtingen noch op de dag van de kampioen schappen, noch op een der eerstko mende dagen daarna de ontvangen bedragen heeft gecontroleerd of la ten controleren. Deze overtreding heeft de K.N.W.U. grote, vooral mo rele, schade berokkend. De K.N.W.U. acht het onbegrijpelijk dat zij van „vergissingen" wordt be schuldigd. terwijl de penningmeester van de U.C.I. zo in gebreke is ge bleven. „Het zal U duidelijk zijn" gaat de brief verder „dat het K.N. W.U.-bestuur geen vertrouwen meer kan stellen in het beleid van uw trezorier-generaal. Wij behou den ons het recht voor om, indien definitief beslist zou worden dat men ons het genoemde bedrag wil laten betalen, bij de U.C.L een eis tot vergoeding van de, tenge volge van de nalatigheid van uw trezorier-generaal door ons gele den financiële en morele schade, in te dienen". Hier wordt tot slot van het schrijven aan toe gevoegd, dat de kans bestaat dat zowel de gemeente Zandvoort als de Nederlandse Spoorwegen, wier af rekeningen door de hoogste Neder landse autoriteiten waren gecontro leerd, de U.C.I. civielrechtelijk zul len aanspreken, aangezien zij zich in hoge mate gekrenkt achten in hun goede naam. Wim de Beer niet meer in Oranje Wim de Beer, middenvoor van het kampioenselftal van Tilburg en van het Nederlands hockey-eltal, heeft zich niet meer voor een plaats in de nationale ploeg beschikbaar gesteld. Hij kan de centrale training niet lan ger met zijn werkzaamheden combi neren. Wel blijft De Beer, die 28 in terlands en 27 doelpunten op zijn naam heeft staan, voor Tilburg spe- Smyslov en Spassky aan leiding om de Russische schaaktitel Vasily Smyslov en Boris Spassky hebben na het uitspelen van de afge broken partijen uit de derde, vijfde en zesde ronde van het toernooi om het Russische schaakkampioenschap de leiding genomen met elk 4% punt uit 6 partijen. Bronstein, die zijn twee hangpartijen tegen Khasin en Boleslavsky tot winst voerde, staat derde met 4 punten. Op de ge deelde vierde plaats volgen: Korch- noï, Petrosjan, Gelier, Polugajevsky, Averbach. Lutikov en Chereplcov, al len met 3% punt. Vluchtprogramma voor 1961 van zaterdagvliegers Het vluchtprogramma voor.1961 van de Zuid Nederlandse Bond van za terdagvliegers is wat Zeeland be treft als volgt samengesteld: Oude duiven: 29 april: Neufville; 6 mei: St. Quentin; 13 mei St. Ghis- lain; 20 mei: Tergnier; 27 mei: Noy- on; 3 juni: St. Denis; 10 juni: Pt. Maxencc; 9 juni: Chateauroux; 17 juni: St. Denis; 23 juni: Angouleme; 24 juni: Tergnier; 1 juli: Pt. Se Maxoncc; 8 juli: Orleans; 21 juli Bor deaux. Jonge duiven. 8 juli; Roosendaal; 15 juli: Vilvoorde; 22 juli: Mons; 29 juli: St. Ghlslain; 5 augustus: St. Quentin; 12 augustus: Noyon; 19 agustus: Pt. Se Maxence. Verder is besloten, dat wanneer oen bepaalde vlucht op zaterdag door slechte weersomstandigheden niet kan doorgaan, deze dan te houden op de daaropvolgende maandag. Edmund Crispin 27 „Ja", antwoordde Humbleby. „En we hebben niets gevonden. Wat hij ook gedacht mag nebben over de moord op mevrouw Lambert, hij heeft het met opgeschreven. We tasten wat dat betreft dus nog volkomen in het duis- ter. „Weet U niet wat hij van plan was „Nee", zei Fen naar waarheid. „Hij was van plan het me ln de hut te vertellen. Het onderzoek ln de zaak Lambert heeft zeker nog geen resul taat opgeleverd?" „Nee", zei Wolfe. „Ik was van plan om de commissaris te vragen of hij de hulp van Scotland Yara wilde In roepen en nu Humbleby hier is draag ik de heel zaak met vreugde aan hem over". „Dank je wel", zei Humbleby. „Het klinkt bijzonder aanlokkelijk". „Nog één ding", zei Fen. „Hoe is Bussy erin geslaagd om ongemerkt terug te komen?" „We weten het nog niet helemaal dankt voor uw hulp, professor Fen. U zult morgen bij het onderzoek te genwoordig moeten zijn. denk ik". „Dat was ik ook van plan", zei Fen. „Misschien helpt het u bij uw verkie zingscampagne. Maar misschien ook niet. Dat! Hij zweeg en een uitdrukking van grote verbazing verscheen op zijn ge zicht. dat in 'shemelsnaam?' zeker". Het was Wolfe, die hem ant woordde. ,We weten dat hij hier op het station een kaartje naar Londen heeft genomen en we weten ook, dat hij in Sanford Morvel is overgestapt op de trein naar Londen. De rest is nog niet helemaal duidelijk maar we denken dat hij in Wythendal uit de trein is gestapt, daar een fiets heeft gepikt, naar Sanford Condover is ge reden, de fiets daar heeft laten staan en naar de hut op de golfbaan is ge lopen", „En zijn bagage?" „Die heeft hij in de bagagewagen ge laden en die is meegegaan naar Pad- dington". Humbleby stond op en klopte gras en aarde van zijn broek; terwijl hij dat deed sloeg de kerkklok zes. „De tijd gaat snel", mompelde hij". ,Maar er wacht ons niets aange naams, er wacht ons een onderhoud met de commissaris. Als we op tijd willen zijn moeten we nu gaan, Wol fe". „Ja", zei Wolfe en hij stond op. „Be-dus tegen de kliek van Labour en de „Wat ls vroeg hij. HOOFDSTUK XH. Reeds enige tijd hadden er in de ver te verwarde geluiden geklonken. Ze hadden het alle drie gehoord, maar ze hadden er hun gesprek niet voor onderbroken. Nu werden de geluiden zo luid, dat ze niet meer genegeerd konden worden en op hetzelfde ogenblik kwam waggelend en slinge rend de geluidsbron in zicht. Het was een geluidswagen, die traag naderde met achter het stuur een dame van middelbare leeftijd, zó diep verzon ken in het uitoefenen van naar func tie dat weinig ervaring gevreesd moest worden. De hele wagen zat vol affiches die de deugden van Gervase Fen propageerden en uit de luidspre ker schalde, gruwelijk versterkt, de stem van kapitein Watkyn. „Stem op Fen", zei de stem, de man die doet dat verdraaide dring het nog kerel, nou waarom zette je dan zo'n gek gezicht, o ik snap het al uw belangen zal verdedigen tegen klasse-discriminatie en partijzucht, Conservatieven. Do kandidaat die elk probleem op zijn eigen merites zal beoordelen en die......" Afschuwelijk langzaam weergalmde het geluid door de dorpsstraat, een spoor van hysterisch blaffende hon den achterlatend. Fen staarde in pijnlijke verlegenheid het ding na. „Ik denk", zei bij bedachtzaam, „dat ik daar maar eens een eind aan moet maken". „Nou ja, het hoort er nu eenmaal bij", zei Humbleby huichelachtig. „We zien U dus morgenmiddag op het gemeentehuis van Sanford Mor vel". „Om half drie", voegde Wolfe er aan toe. Toen kwam er plotseling een ge dachte bij hem op. „Ja, die juffrouw Persimmons „O ja", zei Fen. „Hoe gaat het met haar?" „Niet zo erg best. Zo denken dat ze het niet lang meer zal maken. En ik heb geen enkel familielid gevonden, het arme kind zal dus wel alleen moeten sterven... Ik denk..." Wolfe fronste plotseling het voorhoofd maar werd even later weer kalm. „Och nee. ik krijg gewoon een obses sie van die moorden". „Het was zeer beslist een ongeluk, als U daar op doelde". ,,0 Ja, daar twijfel ik niet aan. Maar ik wou toch maar dat ik het had zien gebeuren en als ik twee minuten lan ger was gebleven zou dat het geval zijn geweest". Fen was verbaasd. ,Ik wist niet dat U hier was", zei hij. „Dus het was uw auto die lk hoorde wegrijden?" „Waarschijnlijk wel, ja. Ik moest hier wezen omdat er een klacht was binnengekomen dat ze zich bier niet aan het sluitingsuur hielden. Het meisje heeft nog met me gepraat vlak voor ik wegging ze had iets verloren en wou weten „Dat is misschien allemaal erg inte ressant", zei Humbleby ongeduldig, „maar we moeten nu echt weg". „Ja", zei Wolfe gehoorzaam, „sor rytot morgen dan". Fen keek hen na toen ze over 't gras veld wegliepen Humbleby klein en vief, Wolfe groot en imponerend. Hij bleef nog een poosje zitten en over dacht de feiten, die hem tijdens het gesprek waren medegedeeld. Toen klom hij zuchtend van de roller af, pakte zijn kussens en ging op weg naar het hotel. was er net een felle discussie aan de rang tussen Jacqueline, Myra, een longmens en een mollig dorpsmeisje, olakend van gezondheid. Verder was er niemand in de gelagkamer. „Ik mot niks te maken hebben met de plisie", herhaalde het jongmens kop pig achter zijn glas bier. „Ik zeg maar zo: as ze ie nebben, dan hebben ze je. Ik mol niks te maken hebben met de plisie". Myra was verontwaardigd. „En het recht, Harry Hitchin? Daar denk je niet aan, hé? D'r is 'n arme stakker gruwelijk vermoord en jij en' Olive hebben de vent gezien die het redaan heeft en je blijft hier maar op ie achterste zitten kwekken dat je niks te maken wilt hebben met de po litie. Ik weet wat er met jou zal ge beuren. Je gaat de bak in wegens me- depligligheid, let op mijn woorden". Plotseling zag Myra Fen. „En als je me niet gelool't, dan vraag je 't maar aan die mijnheer daar". Harry Hitchin en Olive draaiden zich om en Ollvc slaakte een gilletje. „Dat is 'm," zei ze, die was d'r ook bij". „Natuurlijk was hij erbij", zei Myra vernietigend. „Professor Fen heeft 't lijk gevonden". „Ik mot niks te maken hebben met de plisie" herhaalde Harry Hitchin. „Niks hoor, an me nooit niet". „Wal heeft dat allemaal te beteke nen?" vroeg Fen. „Vooruit Harry", zei Myra. „vertel het hem. Hij is niet van de politie". „Hoe kan lk dat weten?" Jullie wil len mij d'rln luizen". „Je zou ei' goed aan doen als je me al les vertelde wat je wist", zei Fen streng, „anders draaien jullie de ge vangenis in, allebei". Ze staarden hem woedend aan. „De nor", zei hij, om zijn woorden kracht bij te zetten, „de lik. Een glaasje whisky voor mij, My ra". Olive en Harry gingen fluisterend in conferentie. Fen kreeg zijn whisky en zat hen onder het drinken grimmig aan to staren. Tenslotte zei Harry aarzelend: „Nou 't kan mij niet sche len of jij het weet". is hijzonder grootmoedig van je. ..Dat i Wat heb je gezien, wanneer heb je het gezien en hoe heb je het gezien?" (Wordt vervolgd),

Provinciale Zeeuwse Courant | 1961 | | pagina 12