Sluizenaar stopteken merkte niet op VetkowfeeMst -Mofdpijn?^7 PILOOT STORM ontvoerd in de stratosfeer Be dood op het WORDEN DE KENNEDY'S „WITTE-HUISMUSSEN"?1 "Hebt u het interessante artikel over „Jack and Jacky" in hun „goudvissenkom" met 107 kamers gemist? Jammer! Het stond in WORI m MAANDAG 23 JANUARI 1961 PROVINCIALE ZEEUWSE O OU RANT 6 BELASTINGZITTING POLITIERECHTER Kommies trok „messen" op de rijweg Op een mei-avond in 1959 heeft een kommies van 's rijksbelas tingen op de rijksweg Oost burg-Draaibrug enkele span nende momenten beleefd, toen een grote Amerikaanse perso nenauto met hoge snelheid op hem kwam afgeraasd. De kom mies had juist een stopteken gegeven, waarop de bestuurder geen acht sloeg, zodat hij op zij moest springen. Een teken aan een collega, die een eind verder stond, was voldoende om deze de bij de smokkelaars zo ge vreesde messen op de weg te trekken, waartegen ook ditmaal de autobanden niet bestand ble ken. Van smokkel was echter geen sprake. De bestuurder van de auto was een eerzaam bur ger uit Sluis, die verklaarde het stopteken niet te hebben opge merkt. Dezer dagen had deze chauf feur, J. B. B., zich op de belasting- zitting van de Middelburgse politie rechter te verantwoorden voor het niet tijdig stoppen na een eerste sommatie. „Dit kon ik ook niet'', zei B., „want op het moment van het stopteken naderde juist een tegenligger voor wie ik mijn lichten had gedimd. Wel had verdachte, zoals hij zei, op het laatste moment een schim gezien, waarop hij onmiddellijk vaart had verminderd, maar toen was het al te laat: even later ging zijn wagen al over de messen. De beide kommiezen, die als getuige werden gehoord, hadden echter geen tegenligger gezien. De rijksadvocaat, mr. J. Swart uit Rotterdam, achtte dit argument van B. dan ook niet bewezen. Mr. Swart vorderde een boete van 40, die de officier van justitie, mr. Ph. M. Schenkenberg van Mierop, ook aan hield. Hieraan voegde de officier nog toe, dat de snelheid van verdachte die zelf verklaard had, dat deze rond de 120 130 km lag erg hoog was. Gezien de ernstige srhade, die dit avontuur B. had opgeleverd, vonniste, politierechter mr. B. S. Sieperda met j 20 subsidiair 4 dagen. Rijke buit Een, zeer waarschijnlijk, rijke buit zagen twee kommiezen op 23 februari van hel; afgelopen jaar hun neus voorbijgaan, toen zij onder de gemeente Koewacht aan het patrouilleren waren. Zij fiets ten ongeveer honderd meter van de grens, toen een zekere De V. uit Stekene (België) hen passeer de. Even later hoorden zij De V. schreeuwen en toen zij de grens naderden zagen zij een onverlich te auto wegrijden, terwijl drie mannen het op een lopen zetten, Het enige wat de kommiezen nog aantroffen waren tweo dozen roomboter van elk 25 kg. Op de zitting ontkende De V. echter op tijd en plaats bij de grens geweest te zijn, zodat hij het ook niet was geweest, die een waarschuwend ge roep .door de avondstilte had laten klinken. Beide kommiezen betoogden het tegendeel: zij hadden De V. per- Advertentie) Pindakaas wordt speciaal aan bevolen voor kinderen,, zwak ken, Herstellenden en mensen, die zwaar 'werk moeten; ver richten. Koop echter de beste n.i. PINDAKAAS.van' tinent herkend. De rijksadvocaat vorderde een boete van 100, die de officier van justitie in zijn eis aan hield. Nadat de raadsman van De V., mr. P. C. Adriaanse, zijn pleidooi had gehouden, vonniste de politie rechter met 75 of 15 dagen. Van heel andere aard was de over treding, waaraan G. T. J. B. uit Sint-Jansteen zich had schuldig ge maakt. Deze stond namelijk terecht, omdat hij op 6 februari 1959 zonder vergunning een auto vanuit België Nederland had ingevoerd. Bovendien waren er geen autopapieren en had de wagen valse nummerborden. Onkundig B. verklaarde in deze geheel te goe der trouw te zijn geweest, omdat hij de auto voor een kennis uit België had opgehaald. De .rijksadvocaat achtte het niet onaannemelijk, dat verdachte onkundig was geweest' van de frauduleuze handeling en vorder de 50. Het vonnis luidde conform. De Hulstenaar P. J. M. A. stond te recht, omdat hij op 26 februari 1959 bij de doorlaatpost Nieuw-Namen aan een stopteken geen gevolg had gegeven. Volgens A. had hij dit ook niet kunnen doen, omdat hij op die dag niet ter plaatse was geweest. De beide kommiezen verklaarden echter het tegendeel. Een van hen had A. en zijn collega in diens auto herkend. De rijksadvocaat vorderde in dit geval 150, die conform de eis werd opge legd. Besloten Werd de zaak tegen K. uit Bergen op Zoom die terecht stond voor het verkopen van onge- ba'nderolleerde blikken met sigaren zonder ventvergunning -aan te houden, om een getuige te kunnen horen. Omdat een van zijn auto's zonder belastïngkaart. had gereden het geen door een samenloop van om standigheden bleek te zijn gebeurd veroordeelde mr. Sieperda J. W. uit ICrabbendijke tot een boete van 5. De eis was 20. Op 3 oktober van dit jaar wordt in Je ruzalem .de tweede wereldbijbelquiz ge houden bij gelegenheid van de dertiende verjaardag van de staat Israël. Naar verluidt zullen alleen vragen gesteld worden over de pentateuch en de vroege profeten. (Advertentie) K M.A.C. Scheidegouwen hield wandelrit met opdrachten De ritspeeialisten van de MAC Schel- degouwen hadden voor afgelopen za terdag een bijzondere atractie voor de leden uïtgeknobbeld in de vorm van een wandelrit. Hieraan kon te vens deelgenomen worden met'de auto, de motor, de bromfiets en zelfs met de gewone fiets. De afstand was bijzonder kort, namelijk 3 '/2 Ion, maar er waren deelnemers, die twee uur over deze afstand hebben ge daan. De inschrijvers, die in tien verschil lende richtingen startten, kregen aan elke controlepost een andere op dracht, die aan de volgende controle getoond moest worden. Het uitvoeren van de opdrachten was verre van ge makkelijk. Zo moest onder meer een witte knoop met zwart garen op de rechter jasrevers bevestigd worden... Vele deelnemers hebben de hulp daarbij ingeroepen van omwonenden, die volgens de deelnemers met genoe gen even hun radio en televisie in de steek lieten om de helpende hand te bieden. Ook het inleveren van een kerstkaart gaf talrijke moeilijkheden Verder moesten getoond worden een bus -of treinlcaart, een postzegel van twee cent, een afdruk van een firma stempel, een bruine schoenveter en een feestmuts of —neus, ter opvrolij king van de op de wandeh-it volgen de feestavond. Bijzonder veel moeite hadden vele deelnemers om een be paald kledingstuk te pakken te krij gen. Na de prijsuitreiking werden de clubkampioenen van 1960 gehuldigd, waarbij tevens de wisselbeker uitge reikt werden. Als clubkampioen in de autoklas werd gehuldigd Chr. Jan- se uit Souburg en als kaartleeskam- pioen mevrouw Verdonk-v. d. Kree- lte uit Middelburg. In de bromfiets burg kampioen; hier was geen kaart- klas werd J. Arnoldus te Middel- Na de trekking van de verloting er geen enkel kampioenschap, leeskampioen. In de motorklas was werkten de Scheldegouwen-leden een feestprogramma af, dat tot in de kleine uurtjes duurde. Hogere premies A.O.W. en A.W.W. (Van onze Haagse redactie) Het college van rijksbemiddelaars zal binnenkort een beschikking uitvaar digen, waarbij aan werkgevers ver gunning wordt verleend aan de werk nemers in loondienst een hogere compensatie te geven voor de met in gang van 1 januari j.l. verhoogde premie voor de A.O.W. en de A.W.W. De inkomensgrens voor de premie heffing is namelijk gebracht van 7450,op 8250,De maximale compensatie zal in de beschikking van rijksbemiddelaars van 417,20 tot *62,per jaar worden ver hoogd. De beschikking van het college van rijksbemiddelaars houdt het midden tussen de twee standpunten, die over deze kwestie in de Stichting van de Arbeid bestaan. De werknemersver tegenwoordigers vroegen een ver plichte compensatie van de verhoog de premie, terwijl de werkgevers een vérhoging van cïe compensatie hele maal niet noodzakelijk achtten. Het college van rijksbemiddelaars zal nu echter slechts een vergunning geven voor een verhoging van de maximale compensatie. Eind Cubaanse mobilisatie De Cubaanse premier Fidel Castro heeft een eind gemaakt aan de mo bilisatie, die hij had nodig geoordeeld, in verband met „de dreiging van een Amerikaanse invasie". Hij zei te ho pen, dat de regeringstijd van Kenne dy 'n periode zou worden „welke minder geyaarlijk zal zijn voor ons vaderland en voor de wereld." Nieuwe bondsvoorzitter van Patrimonium Op de zaterdag in Amsterdam ge houden vergadering van het Christe lijk Sociaal Verbond „Patrimonium" hééft ds. G. W. Rijksen uit Apel doorn als verbondsvoorzitter afscheid genomen en de voorzittershamer over gedragen aan zijn opvolger, de heer M. W. Schakel, burgemeester van Noordeloos. Voetbal in Engeland Zware nederlaag voor Manchester United: 6-0 Leider Tottenham Hotspur versloeg ook Arsenal: 42 Het debuut van Ronnie Briggs in het eerste elftal van Manchester United werd een nachtmerrie. Niet minder dan zesmaal moest deze 17-jarige doelman van liet derde elftal op gesteld omdat zowel Harry Gregg als de keeper van het tweede team geblesseerd waren in de wedstrijd tegen Leicester City voor de Engelse competitie de trieste gang naar het net maken.. Ronnie hoeft zich echter geen verwijten te maken. Hij deed wat hij kon, stopte- met bravour tal rijke schoten, maar Leicester was zaterdag nu eenmaal ongenaakbaar. Daarentegen herkende niemand in de United de club, die enkele da gen geleden Tottenham Hotspur met 2-0 had verslagen. De Man cunians slaagden er nu niet in zelfs maar één doelpunt te maken en daarmee kreeg het prestige van de insiders, die spraken over een herleving van het grote Man chester United, een geduchte deuk Tottenham Hotspur, de leider, werd tegen Arsenal reeds na acht minuten voor een 1-0 achterstand geplaatst door toedoen van Jackie Henderson. Maar nadat Les Allen gelijk had ge maakt, zorgde Danny Blanchflower uit een strafschop voor een voor sprong en nog voor de rust gaf Bob by Smith de Spurs een veilige 3-1 voorsprong. Pas nadat in de tweede helft Allen opnieuw had gescoord, kwam Arsenal weer aan bod. De dapper volhoudende „gunners" kwamen ech ter niet verder van een doelpunt van Hoe Haverty. Ook de nummers twee en drie op de ranglijst maakten geen fout. Wol verhampton Wanderers bevestigde de goede vorm van liet ogenblik door een 4-1 overwinning op Everton eu Sheffield Wednesday zegevierde met G-l over Fiühani. De uitslagen van de zaterdag voor de Engelse league gespeelde wedstrij den luiden EERSTE DIVISIE Aston Villa-Blackburn Rovers 2-2; Bolton Wanderers-Blackpool 3-1; Burnley-West Bromwic'n Albion 0-1; ulham-Sheffieid Wednesday 1-6; Leicester City-Manchester United 6-0; Manchester City-Newcastle Uni ted 3-3; Nottingham Forest-Cardiff- City 2-1; Preston North End-Bir mingham City 2-3; Tottenham-Hots pur-Arsenal 4-2; West Ham United- Chelsea 3-1; Wolverhampton Wande- rers-Everton 4-1. 1693, Het water om hem heen bruiste en kolkte. Wanneer de vloed opkwam, zou de zee tot hoog tegen de rotsen opstromen. Het kleine strand zou verdwij nen en de lagune verande ren in een schuimende, don derende heksenketel. Maar nu lag het water tussen rif en strand betrekkelijk rus tig en het zag er naar uit dat de lagune menige fikse vis herbergde. Arend liet zich geheel neer in het wa ter tot hij languit aan de oppervlakte dreef, met het glas van zijn masker onder water en zijn knieën opgetrokken, gereed om af te zetten. Hij tuurde scherp naar de fan tastische waterwereld beneden hem. In de verte zag hij de glinstering van een school kleine vissen. Waar kleine vis zat, daar waren stellig ook grotere knapen in de buurt. Hij zette af en schoot naar omlaag in de blauw groene stilte waar de zeewieren rusteloos wuifden. Zijn voeten met de elastische flippers bewogen in een krachtig ritme, terwijl zijn armen regelmatig van voor naar achter trok ken, de speargun aan het koord meeslepend. De lijn van het rif was gemakkelijk te volgen. Als een onderbroken vestingwal beschermde het de rijke zee-flora van de lagune tegen het geweld van de oceaan. Enkele kleinere vissen schoten hem voorbij, als vluchtten zij in angst voor een of andere roofridder der diepten. En toen zag hij opeens een wrak vlak vóór zich Arrestatie wegens overval op verpleegster Zondagochtend bebben rechercheurs van het bureau Overtoom der Am sterdamse politie een 25-jarige fa brieksarbeider gearresteerd, die er van wordt verdacht vrijdagavond de verpleegster Nellie Dekkers in haar kamer in een woning aan de Sta dionstraat te hebben neergeslagen. Hoewel de man hardnekkig ontken de zich hieraan te hebben schuldig gemaakt, meende de politie niette min over voldoende aanwijzingen te beschikken hem als verdacht van deze overval vast te houden. Een de zer aanwijzingen is de confrontatie met het slachtoffer, die tot resultaat had dat de 26-jarige verpleegster zonder aarzelen in de fabrieksarbei der de man herkende die haar zit kamer op de vierde verdieping was binnengeslopen toen zij even thee was gaan halen op een andere ver dieping en die haar met een hard voorwerp op het hoofd en de ar men had geslagen, toen hij zich be trapt zag. Mej. Dekkers liep drie vleeswonden aan het hoofd op, een bloeduitstorting in de rechterpols als mede een beschadigde middelvinger van haar linkerhand. Niettemin kon zij de politie een vrij goed signale ment van de dader verstrekken. Twaalf Belgen tegen hoog losgeld vrijgelaten Het U.N.O.-hoofdkwartier in Leo- poldstad heeft bekendgemaakt dat de twaalf Belgen die vrijdag waren gearresteerd in Stanley stad, zijn vrij gelaten, nadat het Belgisch bevol kingsdeel 500.000 frank losgeld had betaald. Van de 12 vrijgelaten Euro peanen waren drie door Kongolese militairen mishandeld. Tot de groep behoorden drie vrouwen. Voor zover- bekend, is geen van hen mishandeld. Nederlands schip aan de Engelse ketting Het Nederlandse schip „Erebus" is zaterdag by aankomst in de haven van Sillotli, Cumberland (Engeland) aan de ketting gelegd. Het schip, dat een lading potas aan boord had, was uit Hamburg ver trokken via Runcorn. De reden van inbeslagneming, die geschiedde op bevel van de admiraliteit, is niet be leend. Verkeersovertreding van Vlissinger bij Roosendaal De heer J, J. uit Vlissingen kreeg donderdagmiddag voor het kanton- echt Bergen op Zoom een boete opgelegd van 20 of 4 dagen. Hij had op 1 augustus jj. als chauffeur van een vrachtauto op de Rondweg bij Roosendaal niet kenbaar gemaakt, dat hij wilde stoppen. In deze zaak was ook opgeroepen de lieer J. A. J. uit Goes, aie zonder noodzaak tegen de auto van J. was opgereden. De heer J. uit Vlissingen verklaarde, dat hij plotseling naar rechts zwenkte, omdat hij hoorde, dat er iets niet klopte met zijn motor. Bij deze zwenking was de heer J. uit Goes tegen de auto gereden. Deze motor rijder verklaarde geen stoplichten en geen richtingwijzer te hebben ge zien. Hij bemerkte het pas, toen hij vlak achter de wagen reed. Hij kon niet meer stoppen en slipte. De officier had in deze zaak tegen de Vlissinger 30 subs. 6 dagen ge- eist. De heer J. uit Goes werd vrij gesproken. Oudste inwoner van Aardenburg overleden De oudste inwoner van Aardenburg, de heer C. L. Gijsel, is vrijdag j.l. in de ouderdom van 96 jaar. De heer Gijsel was landbouwer van beroep en kwam in 1928 te Eede wonen, ko mende uit Koewacht. Zijn echtgenote overleed in 1946. Het echtpaar heeft 14 kinderen gehad, waarvan er 11 in leven zijn. Dé oudste inwoonster van Aardenburg is thans mevrouw de weduwe N. Versehoote-van Hyfle, welke 94 jaar oud is, en eveneens te Eede woont. Edmund Crispin 26 „En daarom", zei Fen vanaf zijn troonzetel, „kunnen we alleen maar aannemen dat X van tevpren wist dat Bussy naar de hut toe zou gaan en dat hij daar op hem heeft ge wacht." „Inderdaad. En hierbij kunt U ons helpen. Is het mogelijk dat onze X, of iemand anders, op de hoogte was van het rendez-vous?" „Nee, dat is onmogelijk", zei Fen zeer beslist. „In ae eerste plaats heeft Bussy liet vast tegen niemand gezegd hij heel't me herhaaldelijk verzekerd dat hij dat niet zou doen. In de tweede plaats: ik heb niets ge zegd. En in de derde plaats: het ge sprek, waarin we plaats en tijd vaststelden, kan wel gezien'zijn uit een van de hotelkamers, bijvoor beeld maar onmogelijk afgeluis terd. Daarvan heb ik mij van evoren op de hoogte gesteld. Wij praatten heel zaclu en er was nergens een Plaats waar iemand zich kon ver bergen." „Dat schijnt er allemaal op te wij zen", zei Wolfe, „dat X Bussy niet heeft vermoord. Want als Bussy het wel tegen iemand anders had gezegd, dan zou hij nog voorzichtiger zijn geweest en dat was hij klaarblijke lijk niet...... We kunnen X dus uit sluiten". „Behalve natuurlijk", zei Humbleby een beetje spottend, „als wc aanne men dat professor Fen X. is Maar als dat zo zou zijn, zou profes sor Fen toch zeker niet zeggen dat alleen hij en Bussy van de afspraak wisten". En Humbleby, die klaarblij kelijk in de overtuiging verkeerde dat hij een heel geestig grapje had gemaakt, grijnsde breed. „Ik héb hem niet vermoord", zei Fen koeltjes. ,Maar ik zou graag willen weten waarom jullie denken dat de krankzinnige het heeft gedaan!" „Ja ziet U, het zit zo. Humbleby hield plotseling op met grijnzen en fronste het voorhoofd. ,In de eerste plaats is daar het kleine kampvuurtje dat nog steeds smeulde in de hut. Dat hebt U waarschijnlijk ook opge merkt?" „Ja. Uit de hoeveelheid as die er om heen lag concludeerde ik, dat het niet meer dan een uur had gebrand". „Dat", zei Humbleby voorzichtig, „Is wel mogelijk. Maar het punt waar .het om gaat is dit: in het vuur lag een randloze lorgnet die door dr. Boysenberry is geïdentificeerd als de lorgnet die door de krankzinnige uit zijn kamer werd gestolen vlak voor hij ontsnapte. Zolang er niets is dat hét tegendeel bewijst is het dus lo gisch om aan te nemen dat de krank zinnige het vuurtje heeft aange maakt". „Inderdaad", zei Fen. „Maar het is best mogelijk dat hij enige tijd' voor de moord gebeurde, de hut heeft ver laten". „Ja. Maar daar staat weer tegenover, dat het bijna zeker is dat hij het mes heeft gestolen waarmee de moord werd gepleegd. U kunt daarop na tuurlijk antwoorden dat hij het er gens verloren kan hebben en dat iemand anders het toen heeft meege nomen en er Bussy mee heeft dood gestoken, maar dat lijkt mij toch wel een beetje ver gezocht". „Inderdaad", zei Fen. „Maar vertel me nog- eens wat meer over het mes". „Hel is gisteravond gestolen", zei Wolfe, „uit het huis van een zekere Judd, een man die detectiveverhalen schrijft. Het is, tussen twee haakjes, een dolkmes maar dat doet er ver- dor niets toe. Judd en zijn huishoud ster waren de hele avond weg en iemand waarschijnlijk de krank zinnige brak in door een raam, stal het mes en een blikje Ameri kaanse ham..." „Dat leeg naast Bussy's lichaam werd gevonden", zei Humbleby. „...en liet zijn handtekening achter", besloot Wolfe. Dat interesseerde Fen. „Zijn handte kening? Zijn naam bedoelt U?" „Nee, niet zijn naam. Een paar woor den die met rode verf op de keuken muur waren gekrabbeld: Weg met Taft". „Weg met wie?" „Met Taft", zei Wolfe grinnekend. „Taft was een kandidaat voor het Amerikaanse presidentschap in 1912". „Maar ik begrijp nog steeds niet..." zei Fen. „Wel, wel, dat verbaast mij niets". Wolfe barstte in hartelijk gelach uit, waarop Humbleby hem een misnoeg de blik toewierp. „En ik zou er ook geen snars van begrijpen als Boysenberry de politie niet een heleboel over Elphinstone had verteld toen hij uit het gesticht ontsnapte. Klaarblijkelijk denkt El phinstone zo nu en dan dat hij Wood- row Wilson is". „Aha". Fen begreep het meteen. „En Taft was een van Wilsons tegenstan ders bij de verkiezingen van 1912. Toen Elphinstone bij Judd inbrak dacht hij dus dat hij Wilson was". „Waarschijnlijk wel. ja", zei Hum bleby. „En dat is, om kort te gaan, het bewijsmateriaal tegen Elphin stone. De zaak is niet helemaal rond maar dat gebeurt bijna nooit". „Er is één ding waar U niet over hebt gesproken", zei Fen. „De vin gerafdrukken. Als Elphinstone Bussy heeft vermoord dan moeten zijn vin gerafdrukken op het heft van het mes staan". Wolfe schudde het hoofd. „Nee. En in Judds huis zijn ook geen vingeraf drukken gevonden". „Maar betekent dat dan niet „Het betekent helemaal niets. El phinstone denkt namelijk niet alleen dat liij Wilson is, hij heeft ook een handschoen-fixatie. Hij is gek op handschoenen en hij draagt ze bijna altijd, hoe warm het ook is". Fen fronste hetv oorhoofd. „Dat is niet waar. Ik ving een glimp van hem op toen ik hier aankwam èn toen droeg hij geen handschoenen". „O ja, ik was vergeten dat U hem hebt gezien. Maar hij was toen naakt, hè?" „Ja, hij droeg alleen een lorgnet". „Dr. Boysenberry heeft ons verteld", zei Humbleby somber, „dat de naakt- fixatie en. de handschoen-fixatie nooit gelijktijdig optreden. Maar de hand- schoen-fixatie en de Wilson-fixatie welIk denk vaak", voegde hij er aan toe, dat de krankzinnigheids- anamnese net zo gek is als de krank- zinnigneïd zelf. Maar hoe dan ook, het is een feit dat Elphinstone vaak handschoenen draagt. Daarom is het best mogelijk dat hij Bussy ver moord heeft, ook al zijn er geen vin gerafdrukken op het mes gevonden". De zon stond nu laag aan de hemel en de wind ritselde door de struiken. Weer viel er een stilte en ditmaal werd die door Fen verbroken. „Wanneer is het onderzoek?" vroeg hij. „Waarschijnlijk morgen. En donder dag wordt hij begraven". „En jullie zullen bij het onderzoek zeggen dat Elphinstone hem ver moord heeft?" Humbleby haalde zijn schouders op. „Wat moeten we anders zeggen Het is ongetwijfeld een hofje voor de moordenaar van mevrouw Lambert dat Bussy precies op dit ogenblik werd vermoord, maar alle sporen lei den in de richting van Elphinstone". „Ik snap maar niet waar die Elphin stone uithangt", zei Wolfe geïrri teerd. „We hebben het hele district uitgekamd, maar we hebben geen spoor van hem gevonden, behalve gisteravond dan. En nou is hij weer verd wenen". „U zult hem nu moeten vinden", zei Humbleby kortaf. „Anders breekt er een paniek uit". „We krijgen hulp van een andere af deling", zei Wolfe, „en daar ben ik bijzonder blij mee. Ik kan U wel ver tellen, dat ik geen manentje meer over heb na alles wat er de laatste tijd hier is gebeurdMaar we zullen hem wel vinden. Over een paar dagen krioelt het hier van de smerissen". Fen ging wat gemakkelijker zitten. „Hebt U Bussy's zakken nagezocht?'' vroeg hij. „En zijn bagage?" (Wordt vervolgd)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1961 | | pagina 7