Twijfel over juistheid beleid bij benoeming van burgemeesters WERKTIJDVERKORTING VERGT MAATREGEL VOOR JEUGDIGEN VOOR ZEEUWSE ATLETIEK WAS 1960 BESLIST GEEN TOPJAAR L0EM0EMBA ZOU SPOEDIG IN VRIJHEID WORDEN GESTELD Van den Berg en Grünfeld leiden in grootmeestergroep 10 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 14 JANUARI 1961 VOORLOPIG VERSLAG EERSTE KAMER Maatregelen ter voorkoming van verschrijvingen in de toekomst In het voorlopig verslag over de begroting van binnenlandse za ken betreurden enige Eerste Kamerleden met de minister de bestuurlijke moeilijkheden, wel ke zich in Goes, Oostburg en in enige andere gemeenten hadden voorgedaan. Zij onderschreven de opvatting van de minister, dat voor een juiste vervulling van het ambt van burgemeester diploma's en een wetenschap pelijke opleiding van belang kunnen zijn, maar dat de per soonlijkheid van de ambtsdra ger, zijn betrouwbaarheid en de integriteit van zijn karakter in belangrijke mate mede bepa lend zijn voor een goede ambts vervulling. Deze Kamerleden betwijfelen echter, of bij het be noemingsbeleid hiermee steeds voldoende rekening was gehou den. In dit verband vroegen deze leden, of een burgemeester, naar het oordeel van de minister, wel behoort op te treden, als commissaris, firmant of op andere wijze, bij een in zijn ge meente gevestigde industrie of han- Uitgifte staatslening van f 350 miljoen De minister van financiën is voor nemens over te gaan tot de uitgifte van een 4 «4 pet. lening, groot f 350 miljoen tegen een koers van 99 */2 pet. Aldus deelt het ministerie van financiën mede. Aflossing van de lening zal geschie den in 30 jaarlijkse termijnen en wel afwisselend 3 pet., 4 pet. en 3 pet. per jaar, zodat telkens in drie opeenvolgende jaren 10 pet. van de lening wordt gedelgd, te beginnen op 1 maart 1962. Versterkte of alge hele delging is de eerste 10 jaren niet toegestaan. De rente gaat in op 1 maart 1961. De coupons verschijnen jaarlijks op 1 maart. De storting op de toegewe zen schuldbewijzen zal moeten ge schieden op 1 maart 1961. Schuldbewijzen in de nieuwe lening zullen worden afgegeven in stukken van f 1000 en f 100, terwijl deelne ming in de lening in de vorm van schuldregisterinscnrijvingen zal kun nen geschieden tot bedragen van ten minste f 100.000. Het ligt in de bedoeling de inschrij ving open te stellen op maandag 30 januari a.s. van 9 tot 16 uur, bij het agentschap van het ministerie van financiën te Amsterdam. Opneming van deze lening in de no tering ter beurze van Amsterdam en Rotterdam zal worden bevorderd. Het prospectus zal binnenkort,ver moedelijk op 19 januari a.s., ver schijnen. Detachement militairen naar Suriname vertrokken Na een korte afscheidsplechtigheid met medewerking van het trompet- terskorps der cavalerie op de kade van de K.N.S.M. te Amsterdam is een uit 72 man bestaand detache ment van de koninklijke landmacht gisteren met het m.s. „Willemstad" naar Suriname vertrokken. Het detachement staat onder com mando van kapitein W. Kruse. Het bestaat voornamelijk uit dienst- plichtigen, die vrijwillig naar Suri name gaan voor een verblijf van een jaar. De garnizoenscommandant van Amsterdam, kolonel H. J. Bartelings wenste de mannen voor het vertrek een goede reis. mede namens de mi nister van oorlog en de chef gene rale staf. Henry Morton Robinson overleden De Amerikaanse schrijver Henry Morton Robinson is vrijdag op 62- jarige leeftijd in een ziekenhuis te New York overleden. Hij verwierf in het bijzonder ver maardheid door zijn roman „The Cardinal", die in 1950 zeer grote op gang maakte. Andere werken zijn „Children of morningside" (1942), „Buck fever" (1929), „Public virtue, private good" (1937), „The perfect round" (1945), „The great snow" (1947), „Tale of two lovers" (1955) en „Water of lire" (1959). Hij heeft in de jaren twintig Engels aan de Columbia-universiteit gedo ceerd. Van 1935 tot 1945 was hij ver bonden aan de redactie van „Reader's digest magazine". Gevangenisstraf voor dierenbeul Do 19-jarige los arbeiders W. Z. uit Dordrecht, heeft zich voor de politie rechter moeten verantwoorden, om dat hij een kraanvogel zo had ge schopt, dat een dor poten op twee plaatsen was gebroken en het dier daardoor moest worden afgemaakt. De officier sprak over een „walgelij ke" daad en eiste een gevangenis straf van drie maanden. De politie rechter veroordeelde Z. tot drie maanden gevangenisstraf waarvan zes weken voorwaardelijk met een proeftijd van twee jaar. delsonderneming. Mede gelet op de belangen van de gemeenten bij de vestiging en bij de uitbreiding van in dustrieën op haar territoir, zal deze vraag naar de mening van deze Ka merleden ontkennend beantwoord moeten worden. V erschrijvingen Dezelfde leden stelden in dit ver band nog de vraag, welke maat regelen de minister in overleg met het verificatiebureau van de Ver eniging van Nederlandse Gemeen ten denkt te nemen, teneinde in de toekomst verschrijvingen, of wel frauduleuze handelingen te voorkomen en gepleegde fraude zodra mogelijk te ontdekken. Een vereenvoudiging en een bespoedi- fing van de goedkeuringsproce- ure ter zake van de raadsbeslui ten achtten deze leden alleszins aanbevelenswaardig. Met de minister werd ook een her ziening van het Rechtspositiebesluit Burgemeesters 1932 noodzakelijk ge acht. Uiteraard wensten deze leden het benoemingsrecht als prerogatief van de Kroon gehandhaafd te zien. Zij vroegen zien evenwel af, of het systeem der periodieke herbenoemin gen nog wel in het huidige bestel past. Vele andere leden waren van me ning, dat zij de positie der burge meesters en de zogenaamde zaak- Goes buiten bespreking konden laten, daar over deze onderwerpen in de Tweede Kamer uitvoerig van gedach ten was gewisseld. Verscheidene veroordeelden, met de minister, ten sterkste het euvel van de z.g. verschrijvingen, waarmede, zo merkten zij op, in feite niet anders wordt bedoeld dan uitgaven boeken op posten, waar zij niet thuis beho ren. Zij spraken de hoop uit, dat de omstandigheid, dat deze onoirbare handelingen aan het licht waren ge treden een voldoende waarschuwing zal zijn voor anderen om zich voor dergelijke manipulaties te wachten. Sommige leden verklaarden te zijn getroffen door de berichten over on regelmatigheden, welke in enkele ge meenten in de administratie zijn voorgekomen. Uiteraard keurden zij onregelmatigheden, als hier bedoeld af, doch zij voelden zich wel gedron gen als hun oordeel uit te spreken, dat het bepaald onjuist zou zijn, der gelijke voorvallen op een generalise rende wijze te wijten aan de burge meesters. Deze leden hadden integen deel grote waardering voor de wijze, waarop de burgemeesters in ons land over het algemeen hun functie uit oefenen, welke, zo voegden zij hier aan nog toe, vaak zwaar is en hoge eisen stelt aan de ambtsdrager. Ziekteverlof Met instemming was ook vernomen, dat de minister voornemens is ver betering te brengen in de regeling voor het tijdelijk buiten functie stel len van een burgemeester. Het werd onwaarachtig geacht aan gezonde personen „ziekteverlof" te verlenen. De hier aan 't woord zijnde Kamer leden deelden ook het afwijzende standpunt van de minister met be trekking tot het invoeren, van con duitestaten. Zij vermochten niet in te zien, waar om de voorbereiding van de burge meestersbenoemingen thans zoveel meer tijd vergt dan vo'or 1940 het geval was. H.i. was in elk geval tot nu toe niet gebleken, dat deze lan- fere tijdsduur tot vermindering van et aantal vergissingen had geleid. Eerder is het tegendeel het geval, zo merkten zij op. Vele leden gaven eveneens als hun mening te kennen, dat het vervullen van de burgemeesters vacature zeer vaak te lang op zich laat wachten. Zij hadden met erkentelijkheid ken nis genomen van de mededeling van de minister dat deze zoveel mogelijk zal bevorderen „dat de vacatures, welke ontstaan wegens het bereiken van de 65-jarige leeftijd op zodanig tijdstip worden vervuld, dat het ont slag van de aftredende burgemeester en de benoeming van zijn opvolger samenvallen". Men wilde niet nalaten er nog eens de aandacht op te ves tigen, dat een trage voorziening in de burgemeestersvacatures voor de betrokken gemeenten zeer nadelig kan zijn, daar de waarnemer terecht veelal de te benoemen burgemeester niet wenst te binden door voor de toekomst geldende beleidsbeslissin gen te nemen, hetgeen er wederom toe leidt, dat in vele gevallen tal van belangrijke zaken geruime tijd onaf gedaan blijven. Vreemdelingen brachten 700 miljoen in het laatje Tijdens een vergadering van de Ka mer van Koophandel en Fabrieken te Dordrecht is meegedeeld, dat, naar voorzichtige ramingen, de bui tenlandse toeristen in 1947 f 19.500.000 aan deviezen ons land binnenbrachten, welk bedrag in tién jaar tïjds opliep tot f 258.000.000. In 1959 werd het bedrag van f 325.000.000 bereikt. Het concrete cijfer van 1960 is nog niet bekend, doch over het eerste halfjaar werd reeds f 202.000.000 geboekt tegen f 133.000.000 in dezelfde periode van 1959. Verwacht wordt dan ook dat in 1960 in totaal een som van ruim f 400.000.000 aan tegenwaarde van de ontvangen deviezen zal worden genoteerd. In het binnenlands toeris me werd in 1959 naar schatting eveneens 'n bedrag van f 400.000.000 omgezet. „Europa zonder paspoort N.V. Tc Amsterdam is opgericht Europa zonder paspoort N.V. Oprichters zijn de heren Carel Briels en dr. VV. H. C. Schukking. De nieuwe N.V. be oogt o.m. het ontwerpen, organise ren en exploiteren van evenementen van toeristische, publicistische en re presentatieve aard en het optreden als adviseur op genoemde gebieden. Het maatschappelijk kapitaal be draagt f 50.000. verdeeld in 50 aan delen van f 1000. De heer Briels, die tevens als directeur zal optreden neemt deel voor 9 aandelen, dr. W. H. C. Schukking voor 1 aandeel. De aandelen worden in contanten volge stort. S.E.R. BRENGT RAPPORT UIT Verschuiving van avond- naar dagonderwijs De commissie arbeidswetgeving yan de Sociaal Economische Raad heeft, met het oog op de vijfdaagse werk week, in haar advies aan de staats secretaris van sociale zaken en volksgezondheid over de dagelijkse arbeidstijd van jeugdigen een aantal maatregelen aanbevolen voor een overgangstermijn van de komende twee a drie jaar. De commissie is o.m. van oordeel dat het algemene vraagstuk van de ver- kortlng van de arbeidstijd, c.q. het invoeren van een vijfdaagse werk week, zoals dit zich thans in de prak tijk voordoet, het wenselijk maakt na te gaan,in hoeverre de arbeid wet 1919 dienovereenkomstig gewijzigd moet worden. Hert verwondt drijver Prins Bernhard heeft donderdag sa men met genodigden in de bossen van het kroondomein op grof wild gejaagd. Bij deze jachtpartij waren meer drijvers dan gewoonlijk uitge rust met speren als extra voorzorgs maatregel voor het geval het pad der drijvers gekruist zou worden door het wild zwijn, dat onlangs een der drijvers aanviel. Het gevaarlijk heerschap waagde zich ditmaal echter niet in de vuur linie. Toch deed zich tijdens de jacht nog een incident voor. In het bos werd namelijk een der drijvers, de heer A. van de Kolk, aangevallen door een hert. De heer Van de Kolk liep een gescheurde lip op en verspeelde enige tanden. Het gebeurt maar zelden, dat tijdens drijfjachten iemand door het wild wordt verwond. JAARVERSLAG DISTRICT ZEELAND Ledenaantal liep terug Veel minder wedstrijden Voor de Zeeuwse atletiek is 1960 be slist geen topjaar geweest. Dat blükt duideiyk uit het jaarverslag van net district Zeeland van de K.N.A.U. Zo ging de verwachting, dat vorig jaar het ledental de 500 zou overschrijden, niet in vervulling. Integendeel het ledental liep terug van 463 naar 444. VHssingen raakte 30 leden kwijt, Re- tranchement 25. Daartegenover stonden aanzienlijke winsten in Hulst en Goes. Veel kleiner was in het afgelopen jaar ook het aantal regionale wed strijden. Baanwedstrljden in Goes en j Retranchement moesten worden af- i gelast, de Wallenloop en de Wallen- cross in Hulst gingen niet door, Mid delburg kon geen ploeg op de been brengen voor de traditionele wed strijd tegen Folkestone, het Zwin kon de Zeeuwse crosskampioenschap pen niet organiseren en deze titel- wedstrijd moest ijlings Worden ver bonden aan de Sint-Nlcolaascross in Middelburg. De deelneming bij de wedstrijden, die wel doorgingen (voornamelijk op Walcheren), was vaak teleurstellend. Ook de ieugdplannen (een Zeeuw se jeugdcompetitie) bleven onuit gevoerd. Verder kon bovendien net plan tot instellen van vaardig- heldseisen voor de jeugd geen doorgang vinden. Dit laatste plan (ter stimulering van de jeugdat- letlek In Zeeland) is -oor 1961 overigens opnieuw op de agenda gezet. Toch was er ook nog positief nieuws in het afgelopen jaar. Driemaal kwam het district Zeeland met een vertegenwoordigende ploeg, onder meer op de zes-districten-ontmoeting in Heerenveen, waar een eervolle derde plaats werd bereikt. Verder versloeg de Zeeuwse ploeg de W.B. A.C. Verschillende Zeeuwse atleten veroverden plaatsen in de landen ploeg Hein Cujé, Hans Bostelaar en Cas Mulder (Dynamo), Catrien en Esther Schot (Delta Sport), Matty Theune en Willy Bakker (Marathon), Marijke de Meurichy (RKHAV) en Ad Heijdens (Zeeland Sport). Bij een vijfdaagse wei'kweek zal de dagelijkse werktijk tot maximaal ne gen uur kunnen worden verlengd. De ze verlenging ontmoet volgens de commissie in het algemeen bij vol wassenen geen bezwaren. Hoewel uit medisch oogpunt niet de zekerheid bestaat dat een werkdag van negen uur voor jeugdigen bezwaarlijk is, acht de commissie het voor jeugdi gen in het algemeen toch bezwaar lijk dat een zo lange arbeidstijd zou gelden, vooral omdat zeer velen on der de jeugdigen nog één of meer avonden per week onderwijs volgen. De vrije zaterdag is dan, naar het oordeel der commissie, onvoldoende compensatie. De commissie merkt op dat er een streven merkbaai is het avondonderwijs, bestaande uit al gemeen vormend en/of vakonder wijs, te vervangen door dagonder wijs dat geheel of voor een deel tijdens de normale werktijd kan worden gevolgd. De commissie meent dat dit s'oort opleidingen, zoveel mogelijk moet worden ge stimuleerd, waarbij zij het wel geboden acht dat het avondonder wijs zo spoedig mogelijk naar de dag wordt verschoven. KONGO BLIJFT ONRUSTIG Ex-premier weigerde met Kasavoeboe te praten Uit Leopoldstad is vrijdag gemeld dat twee colonnes Loemoemba-ge- trouwe troepen de equatoriale pro vincie zijn binnengetrokken. De Kongolese president Josepli Kasa voeboe en de militaire machthebber Joseph Moboetoe hebben zich bege ven naar het kamp Hardy bij Thys- stad, om te spreken met de gevan gen ex-premier Patrice Loemoemba. Nu de Loemoemba-gezinde krachten in Kongo hand over hand toenemen, heeft het er de schijn van dat de ex- premier spoedig in vrijheid zal zijn, terug op de weg naar de macht. Naar in welingelichte kringen werd vernomen zou ex-premier Loemoem ba hebben geweigerd om de president en de staf-chef van het leger te ont vangen. Hij zou als voorwaarde heb ben gesteld, zijn onmiddellijke invrij heidstelling. de herinstelling van het parlement en zijn bevestiging als premier van de centrale Kongolese regering. Bij het vertrek van de president uit Thysstad, dat slechts op ongeveer Zeeuwse Korfbalbond in mineur over ledenverlies „Een teken aan de wand" zo noemt de Zeeuwse korfbalbond in het juist verschenen jaarverslag over i960 de teruggang van het ledenaantal. De seniorenleden daalden met 71 tot 896, terwijl het aantal adspiranten terug liep met 26, van 785 tot 759. Het aantal verenigingen daalde met 2. Het zijn er thans 29, waarvan er 24 een adspirantenafdeling bezitten. Verder in het verslag worden diverse activiteiten in het afgelopen seizoen gememoreerd. Ook wordt aandacht geschonken aan het mislukken van de fusiepogingen tussen de SDKB en de ZKB. „Wij hebben de indruk, dat de korfbalbelangen van beide par tijen te weinig paralel lopen om een succesvol samengaan te waarboi'gen, zo zegt het verslag. „Een negatief punt" noemt het overzicht ook het mislukken van pogingen om cursus sen op touw te zetten voor jeugd trainers en scheidsrechters. De be langstelling was vrijwel nihil. De protest- en strafcommissie kan een gunstig geluid laten horen. Zij moest slechts 6 strafgevallen behan delen. Eug. Allonsius kreeg „Prijs van de Sportinspanning" Aan de Belgische atleet Eugiène Al lonsius uit Westdorpe werd als eerste in het jaar 1961 de „prijs van de sportinspanning" toegekend door het Belgisch sportcomité. Deze prijs werd hem toegekend gezien de schitterende prestaties in Sao Paolo, waar liij onder meer derde werd in de bekende Sylvesterloop op oudejaarsavond. HOOGOVENSCHAAKTOERNOOI Derde plaats voor Joegoslaaf Ivkow De opwinding van de tweede ronde lag in de overigens verwachte be vestiging van Ulmann's komst en het slopende tijdnoodduel dat Van den Berg tegen Gereben op zijn naam bracht. Uhlmann speelde tegen niemand min der dan grootmeester Olafsson. De laatste had in de ochtenduren reeds de hangpartij tegen Larsen moeten voortzetten en was lichtelijk ver moeid. De hangpartij is overigens verdaagd met nog steeds perspectie ven voor Larsen. Olafsson en Uhl mann speelden een Grünfeld-Indiër, die snel remise werd. De schaalcgrootmeesteiWolfgang Uhlmdnn uit Dresden, die op 18 no vember van het vorig jaar op weg naar het zonetoernooi in Berg en Dal niet verder lcwam dan Schipholzal wél aan het Hoogovenschaaktoernooi in Beverwijk deelnemen. Vrijdagmid dag is hij op Schiphol aangekomen, waar hij vlot de douane passeerde nu hij wel over een visum beschikte. Op de luchthaven toont Uhlmann triomfantelijk zijn N.A.V.O.-pas- poort, dat hem de vorige maal was geweigerd. Het openingsrepertoire van dr. Ba- rendregt is niet al te veelzijdig. Doch hij heeft er een grondige kennis van. Ditmaal was het weer eens de Spaanse ruil-variant, waarop Donner maar ten dele vat kreeg. De partij werd afgebroken. LarsenIvkow was zwaar werk op het strategische niveau der groot meesters. Tegen het afbreken was een loperseindspel op het bord geko men, dat ons inziens remise was. Larsen schijnt er echter winst in te zien. Grünfeld, de 67-jarige routinier, was niet van plan met wit tegen Van Scheltinga te verliezen. In net verre eindspel bleef Grünfeld waakzaam en bereikte een verdiende remise. De uitslagen van de tweede ronde van het 23e Hoogovenschaaktoernooi luiden: GROOTMEESTERGROEP: Larsen (Denemai'ken)-Ivkow (Joego-Slavië) afgebroken; Van den Berg (Ned.)- Gerebem (Israël) 10; Grünfeld (Oostenrijk)-Van Scheltinga (Ned.) Vs', Barendregt fNea.)-Donner (Ned.) afgebroken; Olafsson (IJs land)-Uhlmann (O.-Dld.) MEESTERGROEPDe Rooi (Ned.)- Porez (Spanje) Durao (Poi'- tugal)-Kramer (Ned.)' Lan- geweg (Ned.)-Tan (Isrdël) 0ljBo- zic Joego-Slavië) Kottnauer (G.B.) afgebrokèn; Bink (Ned.)-Wade (Nw. Zeeland) 01. DAMESGROEP: Mcj. Muller (W.- Dld.)-mevr. Van der Veen mej. Jovanovic (Joego-SIavië)-mevr. Timmer (Ned.) afgebroken; mej. (Ned.) 01; mej. Sinka (Hong.)- mevr. Vreeken ,Ned.) De standenlijsten in de verschillende groepen zien er als volgt uit: GROOTMEESTERGROEP: 1. en 2. Van den Berg en Grünfeld ieder 1% pnt.; 3. Ivkow 1 en 1 afgebroken partij; 4. VaVn Scheltinga 1; 5. Uhl mann pnt. uit 1; 6. Olafsson en 1 afgebroken partij; 7. Baren dregt 1 afgebroken uit 1; 8. Larsen Oen 2 afgebroken partijen; 9. Don ner 0 en 1 afgebroken partij; 10. Ge reben 0 punten. MEESTERGROEP: 1. en 2. Durao en Wade ieder l%pnt.; 3. 4. 5. 6. Tan. De Rooi, Kramer en Perez, ie der 1, 7. Bozic en 1 afgebr. partij; 8. Bink punt; 9. Kottnauer 1 afge broken partij uit 1; 10. Lageweg 0 uit 1. DAMESGROEP: 1. 2. 3. Heems kerk, Sinka, Vreeken ieder 1% punt; 4. 5. 6. Van Aalst, Van der Veen en Chaude de Silans ieder 1 punt; 7. en 8. Timmer en Jovanovic ieder punt en 1 afgebroken partij; 9. Mul ler punt; 10. Broerse 0 punten. 150 km van de Kongolese hoofdstad is gelegen, werden aan het staats hoofd de voorgeschreven eerbewijzen gebracht door het garnizoen. Dit werd gezien als een bewijs van de stelling, dat tenminste voor het mo ment, de troepen in deze stad trouw waren aan de centrale rege ring. Heden is nog onver wachts, plotseling te Amersfoort overleden, mijne echtgenote, vrouwe, GERMAINE M. V. R. GASIN JET- DE ROCKÈRE, in dc ouderdom van 77 jaar. A. O. F. W. C. Gasinjet. Amersfoort, 12 jan. '61. De Terp, flat B 18. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Heden overleed, onver- wachts, tot onze diepe droefheid, mijn lieve vrouw en onze lieve moeder, behuwd- en grootmoeder CORNELIA DEKKER WIELEMAKER, in de ouderdom van 71 jaar. Middelburg: J. P. Dekker Rheindallen (Duitsland) E. C. Landman Dekker J. Landman Judy Loes. Middelburg, 13 januari 1961. Volderijstraat 18. De teraardebestelling zal plaatsvinden dins dag 17 januari a.s., vertrek 13.00 uur, van het sterfhuis. Heden overleed door een noodlottig ongeval mijn innig geliefde man, onze zoon, schoonzoon, broeder, behuwd-broeder en oom, de heer ABRAHAM JACOBUS VAN GIJS op de leeftijd van ruim 57 jaar. J. van Gijs- Jongman. Groede, 13 januari 1961. Blekestraat A 295. De teraardebestelling zal plaatshebben op maandag 16 januari a.s. des namiddags 3 uur op de algemene be graafplaats te Groede. Heden overleed door een noodlottig ongeval mijn innig geliefde man, onze zoon, schoonzoon, broeder, behuwdbroeder en oom de heer ABRAHAM JACOBUS VAN GIJS op de leeftijd van ruim 57 jaar. J. van Gijs- Jongman. Groede, 13 januari 1961. Blekestraat A 295. De teraardebestelling zal plaatshebben op maandag 16 januari a.s., des namiddags 3 uur op de algemene begraafplaats te Groe de. Heden overleed zacht en kalm, onze lieve zorgzame man, vader, behuwd-, groot- cn overgrootvader ZACHEUS HUISSOÖN in de ouderdom van 88 jaar. Uit aller naam, M. A. Huissoon- Bouterse. Vlissingen, 13 januari 1961. Kasteelstraat 96, De teraardebestelling zal plaatsvinden op dinsdag 17 januari a.s. des namiddags 2 uur vanaf het sterfhuis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1961 | | pagina 16