!k\ Jlevn DE BRUID PILOOT STORM ontvoerd in de stratosfeer RAAD MIDDELBURG AKKOORD MET ONTMANTELING KERK WALCHEREN 5 Zwarte 2,46 BESPAREN DONDERDAG 22 DECEMBER 1960 PROVINCIALE ZEEUWSE COUR A -V T 19 SPOEDIG VOLLEDIG OPENING VAN ZAKEN Voorafgaande aan de begrotingsbehandeling heeft de Middelburgse ge meenteraad zich dinsdagmorgen onder voorzitterschap van burgemeester nir. Joh. de Widt in snel tempo door een lijvige agenda van ruim dertig punten heengewerkt. Daarbij hechtte de raad zijn goedkeuring aan de door b. en w. in het kader van de sanering voorgestelde ontmanteling Aan de Gasthuiskerk in de Lange Delft. De heer J. S. Hoek (a.r.) zei deze ontmanteling toe te juichen. Evenals mr. P. van Empel (c.h.) was de heer Hoek van mening, dat b. en xv. nu ook spoedig met de andere, saneringsvoorstellen ter tafel moeten komen. In dit verband vond het A.K.-raadslïd het jammer, dat momenteel de consequenties van de gehele sanering niet bekend zijn. financiële offer van 15000 om daar mee deze kwestie radicaal op te los sen, niet te.hoog. Burgemeester De Widt bracht het voorstel tenslotte in stemming. Het werd verworpen met tien tegen ze ven stemmen. Tegen stemden de he ren Hoek, P. H. M. Adriaansens (k.v.p.), Schot, HI. A. L. Hubregtse, mevrouw A. J. P. C. de Vlieger-de Vlieger, D. Rijkse jr., Geers (allen p.v.d.a.), B. A. Ilesselink en C. A. Kammeraad (beiden v.v.d.). B. en w. zullen zich nu verder beraden wat er gebeuren moet. Voor de financiering van de aanleg van de rioolwaterafvoer van Middel burg naar de Westerschelde besloot de raad een geldlening bij de N.V. Bank voor Nederlandse Gemeenten Verwarmingsvoorstel voor scholen 't Zand verworpen Burgemeester De Widt verzekerde evenwel, dat de/.o plannen in een zeer vergevorderd stadium verke ren en dat de raad zo spoedig mogelijk volledig ingelicht zal worden. Mr. Van Empel sprak in tegenstel ling tot de mening van de heer Hoek met enige weemoed over deze ont manteling van de Gasthuiskerk. ,,U gaat in 'n stukje Middelburg, dat voor de oorlogshandelingen gespaard is gebleven, op ingrijpende wijze het mes zetten. Daardoor wordt de oude bouwwijze van de stad ingrijpend veranderd", aldus mr. Van Empel, die hoopte, dat deze ontmanteling" geen teleurstelling voor het college zal opleveren. Tijdens deze vergadering kwam nog maals het voorstel over de wijziging- van het verwarmingssysteem in de semi-permantente scholen aan het Zand aan de orde. Dit voorstel was tijdens de septembervergadering aangehouden, omdat verschillende raadsleden zich niet met de voorge stelde splitsing van het systeenr kon den verenigen en b. en w. deswege een nader onderzoek wilden instellen. Ook nu kritiek Eu ook thans ontlokte liet voor stel: ombouw van cokes- op olie- stook en splitsing in twee cen trale venvarmingsinstaWaties, kri tiek bij verschillende raadsleden. De heer A. J. Schot (s.g.p.) wees er op, dat het voorgestelde plan technisch niet uit de doeken is gekomen. Hij was er van over tuigd, dat hier andere factoren mede een rol hebben gespeeld dan alleen de verrekening van de kos ten en het feit, dat de verwarming in de ene school te zacht en in de andere te hard brandt. Ir. G. Kranen (v.v.d." was het met de heer Schot eens. Hij achtte het met het S.G.P.-raadslid economisch niet verantwoord de verwarming te splitsen, alleen maar omdat er en kele lokalen niet warm genoeg zijn. Op grond van het feit, dat er geen samenwerking mogelijk is gebleken tussen de schoolhoofden wilde ir. Kranen zijn stem dan ook niet aan het voorstel geven. De heer Hoek betoogde daarop, dat de financiële commissie tot egn zelfde conclusie gekomen is, ëvchals de commissie van bijstand, zoals de heer P. H. Geers (p.v.d'.a.) verklaarde. Wethouder J. W. Kögeler (a.r.) wees er op, dat rivaliteit niet de oorzaak is geweest van alle moeilijkheden. Wanneer het schoolgebouw onder eenhoofdige leiding had gestaan, zo verklaarde de wethouder, zou de ver warming wel te regelen zijn geweest. Maar thans niet. De enige oplossing was volgens de heer Kögeler de ver warming te splitsen. Hij achtte het fAdiiftrtcntlP) te sluiten van 1.575 miljoen. Voor J ccDnrKkPRkF het maken van een voetbrug over cfe watering Stromenwijk-Tooren- vlicdt verleende de raad een krediet t van 11.000. Terrein nodig Tevens werd besloten tot de ont eigening van de gronden voor het nieuwe industrieterrein in do om geving van de Nïeuwlandseweg over te gaan. Op de vraag van de heer Wattel of b. en w. een beeld konden geven van de financiële consequenties, antwoordde burge meester De Widt, dat ten hoogste een kostenraming opgemaakt kan worden, die overigens een slag in de lucht betekent. Dir. De Widt verklaarde evenwel nadrukkelijk, dat de gemeente, ongeacht het be lang van andere zaken als sa nering enz., dit industrieterrein nodig heeft. De samenstelling van een lijst van woningen, die onbewoonbaar ver klaard moeten worden, achtten wet houder A. J. Kaland (c.h.) en de bur gemeester praktisch bijna niet te verwezenlijken. Alvorens b. en w. een woning on bewoonbaar willen verklaren, moeten zij zeker weten, dat de provinciale directie van Volkshuisvesting en Bouwnijverheid er geen bezwaren tegen heeft. Bij de behandeling van de ingekomen stukken verzocht de heer Kamme raad om de verliehtingsinstallatie voor de molen aan de Oude Vlissing- seweg zo snel mogelijk in orde te maken. De burgemeester verklaarde dat b. en w. bij Ged. Staten op spoed zullen aandringen wat betreft het verlenen van dc goedkeuring. Kerstconcert van het Vlissings mannenkoor Maandag tweede kerstdag geeft het Vlissings Mannenkoor, onder leiding van Thon de Vries in de St.-Jacobs- kerk een concert. Hieraan werken verder mee de heer Broerse (orgel) Flip Feij, hoboïst en Paul van Belzen trompettist. Het mannenkoor zingt een twaalftal liedeven. Indien blijkt dat voor dit concert voldoende belangstelling bestaat, ligt het in de bedoeling hiervan een tra ditie te maken. Met dit concert be oogt het Vlissings Mannenkoor, het culturele peil in Vlissingen te verho- Gong-schaaktoemooi voor middelbare scholieren Zaterdagmorgen om negen uur be gint in de kantine van de r.h.b.s. te Vlissingen een gong-schaaktoernooi voor middelbare scholieren. Deze wedstrijd wordt georganiseerd dooi de schaakclub van die h.b.s. De tijd die iedere speler mag gebruiken voor het doen van een zet bedraagt 10 seconden. Is na veertig zetten de strijd nog niet beslist, dan zal door middel van arbitrage de winnaar worden aangewezen. Zaterdagmid dag zullen dan de halve finale en de finale van dit toernooi worden ge speeld. Gecombineerde bijeenkomst van E.V.O. en „De Schelde" „De verkeersveiligheid begint in de garage." Dit was de kern van de korte causerie, die de heer M. Klink, hoofd van de bewakingsdienst van de N.V. koninklijke maatschappij „De Schelde", vroeger werkzaam bij de rijkspolitie, dinsdagavond hield in het „Scheldekwartier" te Vlissin gen op een bijeenkomst van de af deling Vlissingen van de Eigen Ver- voerdersorganisatie en „De Schel de." De heer Klink doelde bij deze uitspraak op de toestand, waarin 't voertuig zich bevindt en vooral ook de kennis v&n dit voertuig". Hij haal de in dit verband een tweetal voor beelden aan van ongelukken met C.M.B. organiseerde een jeugdfilmvoorstelling De Christelijke Metaalbewerkers Bond afd. Serooskerke (W) hield in het verenigingsgebouw een filmvoor stelling voor de jeugd. Er werden drie films vertoond, die bijzonder dooi de in grote getale aanwezige kinderen werden gewaardeerd. Ambtsdragers benoemd Verkiezing ambsdragers Geref. Kerk. Te Serooskerke (W) weiden voor ambtsdrager in de gereformeerde kerk gekozen: ouderling, de heren j P. G. Jobse en J. Moelker en diaken, j de heer J. Sinke. Kerstavond N.C.V.B. Dezer dagen hield de N.C.V.B. afde ling Serooskerke (W) haar kerst avond in het verenigingsbebouw. Na. een openingswoord door de presidente mevrouw De Dreu-Thorenaar werd de N.C.V.B.-kersliturgie gehouden. Hierna zong een uit leden samenge steld koortje enkele liederen. Na de pauze vertelde mej. Goor een kerst verhaal en declameerde mevrouw Koole-Grootjans enkele gedichten. Ook was er nog declamatie door mcj. C. Schout aangevuld met zang door het koortje. Orgelbespeling Zaterdag a.s. zal in de Hervormde Kerk te Serooskerke (W) een orgel bespeling worden gegeven door dc organisten Arie Joosse en Jan Hek huis. Het programma vermeldt o.a. kerstliederen, waaronder enkele van Jan Zwart. listen weten ook van welke sterkte de diverse autolampen moeten zijn. Ook de benodigde remweg van een auto is over het algemeen te weinig bekend. De heer Klink gaf hiervoor als formule, dat de remweg in me ters ongeveer gelijk is aan het kwa draat van een tiende van de snel heid. Voor de pauze had de heer A. Drost, landelijk secretaris van de E.V.O. een uitleg gegeven bij het nieuwe rijtijdenbesluit, over welke uitleg hij na de pauze nog een aantal vra gen beantwQordde. De goed bezoch- te avond, die geopend werd door dc dodelijke afloop, waarbij" de'oorzaak j heer Z. v. d. Berg, werd besloten mwrtrrlfm in rlA f^nVmi- met eGI~ moest worden gezocht in de techni- niet een korte film over autoban sche onvolkomenheden van de be- den, onder de titel „Een band voor treffende auto's. Weinig automobi- het leven." WIJN - ADVOKAAT Burgerlijke stand VLISSINGEN. Bevallen: E. M. J. de RieVan der Pluijm, d. G. A. MaesMil li. d. J. G. BooneVreeke. z. E. de Ruijter—Lefcvre. -/. L. C. CloetLenzini. d. D. M. van der KooijSchoen, z. N. de RijkeSoolsma, cl. J. ReinierenRoks. z. M. Waisapy— Alputila, z. B. Stl'OOWarman, z. Ondertrouwd: C. de Rijke. 21 j. cn Ch. Jacobse, 20 j. R. R, Rademaker, 2L J. en J. E. Mamiee, 21 j. Getrouwd: H. H. Tollenaar. 22 j. cn M. J. Mussert, 22 j. B. H. van der Lee, 24 j. en L. H. Bakker. 25 j. M. Prince. 27 j. en C. van Splunder. 25 j. A. de Willigen. 21 j. en F. van der Hoeven. 17 j. I. J. Geldof 24 j. en B. van Nek 19 j. J. J. M. Verrijzer 25 j. cn A. W. C. de Haas 29 j. Overleden: J. de Vlieger, 74 j., e. v. A. M. C. Leeuwenburg. W. S. Vuïjk. 79 j.. wedn. v. P. Lagaaij. J. SCliets. 02 j wedn. v. L. Davidsc 11. F de Vries. e.v. A. Saama. J. Vos. M. J. de Marée, e. v. W. Cleeren. Scheepvaartberichten Vlissingen aangekomen 20 dec.: Pallade van Antwerpen. Fen van Londen. Forel van Boston. George Lykes van Rotterdam. Vlissingen vertrokken 20 dee.: Fen naar Kapelle a. d. IJsel. Elm Hill naar Ghana. Pallade naar Gibraltar. Gepasseerd naar Antwerpen 20 dec.: Maarsbergen van Belfast. Daje Bohmer van Faro. Astra van zee. Senegalkust van Amsterdam. Mans van Kalamaki n. Vlissingen, rede. La Paloma van Londen naar Sas van Gent. 21 dcc. Ceres van Le Havre. 'Gepasseerd van Antwerpen 20 dee.: Frean naar Le Leque. Janny naar Londen. Eu ropa naar Ipswich. Tanny naar zee. Me dusa naar Amsterdam van Terneuzen. Tabinta naar Londen. Maas naar Rot- terdam van Vlissingen rede. Johanca n. Rotterdam. Daje Bohmer naar Rotterdam. 21 dee.: Diogenes naar Rotterdam. 1667. Het hachelijke avon tuur was gelukkig goed af gelopen. Het kielvlak was gerepareerd, de twee zweef- lustige pioniers veilig bin nen en het beschermende krachtveld weer rond het schip opgetrokken. De rust kon terugkeren in de Terra I. Dat wil zeggen...! Char ley zou Charley niet zijn, als hij deze schone gelegen heid ongebruikt voorbij liet gaan en zich niet met ver bazingwekkende improvisa tie tot held van de dag deed promoveren. Zijn beschrij ving van de ondergane emo ties verschilde zo duidelijk van de juiste toe dracht, dat hij van iedereen de volle laag kreeg. Hij verwierf zich achereenvolgens deze titels: Charley de Hemelvervormer, de Grote Leugenaar tussen Aarde en Maan, Koning Ka- rel I de Kometenbezweerder, Vliegende Draak. AAGTEKERKE Kolenvereniging V vergaderde Maandagavond hield de kolenvereni ging „Aagtekerke en Omstreken" U.A. haar jaarvergadering onder lei ding van de voorzitter de heer A. de Vos. Uit het jaarverslag van de secreta-, ris bleek dat in liet afgelopen jaar 1150 hl brandstoffen en 20.000 kg bruinkoolbriketten waren aange kocht. De aftredende bestuursleden, de he ren L. Francke en L. Riemens wer den herkozen. Tot lid van de contro lecommissie werd gekozen dè heer J. Brouwer. Van de 84 leden, welke de vereniging telt. waren er slechts 10 aanwezig. WESTKAPELLE Kerstnachtdienst In de Nederlands hervormde kerk te Westkapelle wordt zaterdag een kerstnachtdienst gehouden, welke begint om 22.30 uur. Voorgangers in deze dienst zijn: ds. P. Wapenaar. die een meditatie houdt over „Een zingend leger" en ds. W. Oosthoek, die spveekt over ..Een wonderbaar lijke onderneming." Voorts werken enkele bazuinblazers mede. Tijdens deze nachtdienst wordt twee maal de klok geluid nameiijk voor de dienst om 22.20 uur en na de dienst om 24.00 uur. Gespikkeld Gevaar en nog' veel meer moois! Er heerste een uitgelaten stemming aan boord ten eerste omdat alles zo goed afgelopen was. en ten tweede omdat „de paarden de stal ro ken". Moeder Aarde \vas in de laatste uren aanmerkelijk dichterbij gekomen en Charley vroeg zich zelfs af welke film er die avond in de kantine zou draaien. Opeens klonk er een kreet van verbazing van professor Dubois. „Goeie hemel, moeten jullie nu eens kijken! Wat heeft dat te betekenen?" Zeeploze toiletzeep Ore ral verkrijgbaar f 35 FEUILLETON DOOR: BARBARA STANTON 63 Tien minuten later zat ze in dc maneschijn op Hughs schoot en hoor de hem zeggen, dat hij haar al maan den had liefgehad, maar dit eerst ten volle had beseft toen ze uit zijn leven was verdwenen. De kracht, waarmee hij haar vasthield en de vurigheid van zijn kussen hadden haar zo het hoofd op hol gebracht, dat de gedachte aan zijn verminkt gelaat zelfs niet bij haar was opge komen. Die kussen betekenden im mers meer voor haar dan alles wat ze tot nu toe in haar leven had on dervonden. Hughs woorden riepen allerlei her inneringen bij haar wakker. Zo bij voorbeeld zijn: misschien is het maar goed, dat je me eerst van mijn slechtste kant hebt gezien, schat. Ik weet, dat ik soms een bedorven kind, een boze geest in eigen per soon lijk. maar van nu- af aan.... O. ik beloof je geen wonderen, maar ik zal mijn best doen je ge lukkig te maken". En dan zijn blijk van medegevoel jegens David Levann: „Die arme, ÏTeste David! Het zal wel een hele slag voor hem zijn. ofschoon hij er. met zijn veel flinker karakter dan ik. wei overheen zal komen. Ter wijl ik. als je neen had gezegd, naar de haaien zou zijn geweest". „Ja. David zou er 'wel overheen komen", dacht Sally, al was het tragisch, dat het geluk van de een dikwijls ging ten koste van een an der. Intussen geloofde ze (want de teleurstelling van anderen is als regel gemakkelijker te dragen dan eigen tegenspoed!) dat David wel met zijn gewezen secretaresse Mar- jorie zou trouwen, die hem im mers al jaren had liefgehad. Onge twijfeld zouden ze samen gelukkig worden en ze zou een uitstekende stiefmoeder voor Jill zijn. Nadat ze aldus Davids toekomst naar genoegen had geregeld en bo vendien Trud, in gedachten had uitgehuwelijkt aan Rex Romaïne, met zijn aan de telefoon zo prettig klinkende stem. kon Sally zich weer ten volle aan Hu°;h wijde'n. Wat ook nodig was ter beantwoording van zijn vraag: „Wanneer kunnen we op zijn vroegst trouwen, lieveling?". ffocn ze Trudy haar sleutel in de voordeur hoorde steken, sprong Sal ly haastig van Hughs schoot draaide het licht op en haalde, een ogenblik vergetend dat Trudy blind was, snel de kam doo haar haren. Tot haar verbazing zag zc dat het al hij half elf was. Ze vermoedde, dat haar „make-up" ook wel enigszins her steld zou moeten worden maar reeds trad een van blijdschap stralende Trudy de kamer binnen. „Zo, kindlief", begroette Sally haar, „Ben je niet doodmoe?". „Absoluut niet, maar vergis ik me, of ruik ilt tabaksrook Heb je bezoek gehad?". „Het bezoek is hier nog grappen- niaakster", lachte Hugh, terwijl hij opstond cn naar haar toeliep. „En de bezoeker heet Hugh Enstoane, voor het geval je dat eens mocht hebben vergeten. Ja. het was je zeker ont schoten, maar je hebt me ten eten gevraagd". „Lieve help, ja! Ben ik geen ver schrikkelijk mens?". „Als toneelspeelster of als gast vrouw?" vroeg Hugh plagend. „Hoe was de rollade?" giechelde Trudy. „Uitstekend bereid en lieftallig" op gediend". „Wel, wel, je zei immers, dat jc Hugh Enstoane heette? Zeker iets nieuws geprobeerd, hè? Jammer, dat ik spelbreekster ben. maai- ik hoon, dat het prettig is geweest. Wat heb ben jullie de hele avond uitgevoerd?' Voor Sally de kans kreeg om. te antwoorden, zei Hugh: ..Als je eens je vermaarde intuïtie liet werken en het ons vertelde. Trudy?". „Prachtig. Ik zal mijn best doen. Laat eens kijken", hernam Trudy, die meteen deed alsof ze ernstig haar gedachten concentreerde. „Nu ik geen opgewonden stemmen heb ge hoord en Hugh zoveel beminnelij ker schijnt dan gewoonlijk ja, in derdaad joviaal! neem ik aan, dat jullie niet gevochten hebt. Wel hoor de ik, dat er licht werd aangestoken. Of soms uitgedraaid? Nu, hoo dan ook. alles bij elkaar zou het me niet verbazen, als .Sallv op je schoot heeft gezeten en nn >et rondkijkt, terwijl ze bij zichzelf denkt: „Gelukkig maar, dat Trudy die veeg van mijn lippenstift op Hughs boord niet kan zien". „Houd op!" riep Hugh. „Die vrouw is gevaarlijk! Jij, lieve kleine Tru dy", liet hij er aanstonds op volgen terwijl hij haar komisch omhelsde. „Ik zweer, dat als Sally niet een paar uur geleden „ja" had gezegd ik jou ten huwelijk zou hebben gevraagd". Daarop omhelsden Sally en Trudy elkaar, waarna Trudy een soort vreugdedans uitvoerde. Ze kon er niet vrolijker en opgewekter hebben uitgezien, vond Sally ontroerd, wan neer ze zelf zich zoëven had ver loofd. Zij. Sally, zou graag onder woorden hebben "gebracht wat er in haar omging, maar ze hoopte, dat Trudy liet wel kon raden. „Heb je geen honger schat?" vroeg ze. „Jammer, dat de rollade op is, maar we hebben wat. perziken voor je bewaard". „Altijd vol zorg, zo zijn we nu eenmaal", lachte Hugh. „Tussen twee haakjes, we zouden niets tegen een kist van die perziken als huwe lijkscadeau hebben, nietwaar lief ste?" Meteen sloeg hij een arm om Sally's schouders en kuste haar bo ven'op haar hoofd. „Vragen staat vrij", antwoordde Trudy vrolijk. „Wanneer trouwen jullie Of is er nog geen datum vast gesteld?" „Zodra we een speciale trouwver- gunning kunnen krijgen", zei Sally. „En zo stil mogelijk: alleen met jou Trudy, als je wilt. en Charles Pal frey als getuigen". Van Sally's kant was het geen op offering geweest", om naar Hughs wens met een zo eenvoudig moge lijke plechtigheid akkoord te gaan. Ze begreep dat haar ouders, wel ver re van zich gekwetst te voelen, haar tegenzin in een herhaling van wat haat' vader eens „die huwelijksromp slomp" had genoemd zouden begrij pen. Welke „rompslomp" immers destijds zo tragisch was geëindigd. „Je hebt natuurlijk vanavond niet gerepeteerd, hè Trudy?" vroeg ze. r.Hoe heb je dat geraden? Neen, ik heb de avond doorgebracht in de da meskleedkamer van de Pepperbox. Ze vroegen allemaal, waarom ik me zo aanstelde". „Maar ik begrijp nog nietbe gon Sally weifelend. „Hoe ik geraden heb, dat jullie op elkaar verliefd waart", hielp Tru dy. „Nu, daar was niet veel begrip voor nodig. Jullie moest alleen maar een klein, handig zetje hebben". „Ik veronderstel, dat onze lieve zetjes-geefster geen fles bier meer in huis heeft", viel Hugh haar in de rede. „Van al die emotie heb ik dorst gekregen. Is er bij gebrek aan bier een lekkere kop thee?" „Maar Hugh!", protesteerde Tru dy, „bier bij zo'n gelegenheid!" Ze glipte de kamer uit en kwam terug met een fles champagne, die ze bij haar thuiskomst in dc hal had laten staan. „Ik waagde het cr maar op. dat er iets te vieren zou zijn", verklaarde ze. waarop Sally glazen voor de dag haalde en Hugh voorzichtig de fles ontkurkte. Terwijl hij daarmee bezig was, trachtte Sally Trudy te vertel len, hoe dankbaar ze haar was. „Wat komplotteren jullie daar nu?" vroeg Hugh, nadat hij tot aller ge noegen in zijn arbeid was geslaagd. „We komplotteerden niet. liefste", verzekerde Sallv. „Ik probeerde al leen maar Trudy te bedanken". „Terwijl het toch eigenlijk anders om moest zijn", kwan Trudy tussen beide. „Hoe leg jc dat nu uit?" wilde Hugh weten. „Wat ben je dom! Begrijp je niet, hoe ik had uitgerekend, dat. wan neer je maar eenmaal gelukkig ge trouwd was, ik veel meer kans zou hebben om de revuemuziek van je los te krijgen, waarom ik je zo dik wijls gevraagd heb?" „Dus puur eigenbelang, nietwaar?" lachte Hugh, de glazen vol schen kend. „Volkomen". „Echt een vrouw!" En terwijl hij Trudy haar glas overhandigde, liet hij erop volgen: „Goed hoor. kind lief, jij hebt gewonnen! Ik zal die muziek voor je schrijven, al bezwijk ik eronder. Maar of iemand gek ge noeg zal zijn om ze te accepteren, is een andere vraag". „Als je dat nu eens aan mij over liet". opperde Trudy. Ze zei het schertsend, maar er" was iets in de manier waarop ze haar kinnetje vooruitstak, dat Sally het volste ver trouwen schonk. Zo iemand, dan zou Trudy het „wonder" wel klaarspe len. „Nu, op jullie gezondheid kinde ren!" zei Trudy, haar glas opheffend. „Moge je nooit de dag beti-euren dat Sally de eerste maaltijd voor je heeft klaargemaakt, Hugh!" „Daar ben ik niet bang voor!" zei Hugh, zo vol vertrouwen, dat Sally er een brok van in de keel kreeg. Haar stem trilde dan ook even toen zij op haar beurt zei: „Op je gezond heid. Trudy en moge je naam gauw in lichtende letters schitteren! Als iemand dat verdient, ben jij het!" „Je neemt me de woorden uit de mond, liefste", verzekerde Hugh. „Je gezondheid, Trudy!" Meteen klonken 'de tonen van een meeslepende wals uit de ^door Trudy aangezette radio. En terwijl Sally van Trudy's blozende, glimlachende gezichtje keek naar de liefdevolle blik in Hughs helderblauwe ogen. dacht ze overgelukkig. „Melody Chase had geen bete" slot voor een van baar veelgelezen romans kun nen vinden". EINDE

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 11