BAn.0N BLUFF Bom liet zich door Agliardi bedwingen AFSCHEID DIRECTEUR BIJ „WILHELMINA" COLIJNSPIAAT ZAAMSLAG ORGANISEERT IN 1961 HET BONDSCONCOÜRS oren, yev* VANDAAG Waar zijn onze schepen? KLAM1 uit de ETHER MAANDAG 31 OKTOBER I960 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 11 DAMMEN OM DE WERELDTITEL Surinamer ontfutselde aan Tsjegolev een puntje Het rondtrekkende dansgezel schap is zaterdag in Helmond aan de tweede helft van het toernooi om de wereldtitel be gonnen, hetgeen betekende dat de partijen uit de eerste ronde werden herhaald. Een mooie ge legenheid om de voorlopige ba lans te gaan opmaken. De Rus sische spelers hebben comforta bele plaatsen ingenomen. Hun positie lijkt vrijwel ongenaak baar, alleen de donkere gewel denaar Baba Sy kan nog roet in het eten gooien. Ook in Hel mond speelde hij weer schitte rend en als een echte kampioen. Sen A Kam blijft verrassen. Deze onberekenbare speler snoepte in zijn typische stijl lijstaanvoerder Tsjegolev een punt af. In deze partij koos de Rus de Roo- zenburg-opstelling, waarin Sen A Kam riposteerde met een tegenaan val van de korte vleugel Door veel vuldig ruilen bereikte hij spoedig de eindspel-fase, kennelijk al tevreden met een remise. De Surinamer, die dagelijkse steun uit het vaderland ontvangt in de vorm van telefoontjes, tele grammen en zelfs... cheques, hield het hoofd koel. Hij zag niet alleen kans een aanval op te vangen, doch hij schiep zich bovendien en kele doorbraakkansen Volkomen gelijkwaardig was op een gegeven moment de stelling, zodat verder spelen geen nut had. Remise! De partij Dukel-Dionis had een Hol landse opening, waarin de Parijze- naar teneinde een evenwichtige opstelling te verkrijgen een tijde lijk offer bracht. Ook de IJmuidenaar probeerde een aanval op te zetten, maar elke poging werd in de kiem gesmoord. Dionis ruilde wat hij kon, zijn laatste ruil was een remise bren- Eende slagwending. 'eslauriers had het verloop van d« eerste partij tegen Gordijn klaarblij kelijk ernstig bestudeerd. Deslau- riers begreep, dat hij nu uit een an dere hoek moest komen. De kleine Canadees bleef attaqueren. Gordijn, die een zeer sterk verdediger is, her stelde zich bekwaam op het midd- bord, de randschijven bleven echter staan. Om tegenkansen te creëren offerde hij een schijf. Beide spelers liepen door naar dam, maar van een tweede stuk moest afstand worden gedaan. Om een gunstige eindstand te bereiken offerde Deslauriers een houtje terug. Fraai combinerend ver overde. hij toen de volle buit. In de partij Agliardi-Bom waren de eerste zetten identiek aan die van het treffen Sen A Kaw-Tsjegolev. De Monagask zette anders voort, waar door het principe van de Roozenburg- formatie gehandhaafd bleef. Toch verbrak hij de stelling zodra de ge- Zeeuwse Arjos wil een gezonde opleving Vergadering in Goes Teneinde te trachten een gezonde op leving van de Zeeuwse Arjos te be reiken, riep het provinciaal verband de voorzitters en secretarissen van de afdelingen uit Zuid- en Noord- Beveland, Tholen en Oost-Zeeuwsch- Vlaanderen zaterdagmiddag in de „Opril" te Goes bijeen. Hier werd een uitvoerige bespreking gewijd aan de bestaande moeilijkheden en met. de voorbereiding van een propaganda- actie aanvang gemaakt. Aan het begin van de bijeenkomst sprak de provinciaal voorzitter, de heer B Koole uit Souburg, een kort Iegenheid zich voordeed. Bom nam zijn opponent au serieux en verkoos niet op zetjes te gaan spelen. Bom offerde een stuk in ruil voor positie voordeel. Het lukte niet en Bom raakte wederom een punt achter op de leiders. De partij Gordijn (Ned.)-Saint Fort (Haiti) uit de tweede ronde, die des tijds wegens de verlate komst van Saint Fort niet kon worden is zondagmorgen door de gewonnen. De uitslagen waren: Sen A Kaw (Suriname)-Tsjegolev (Rusland) 11; Dukel (Nederland)- Dionis (Frankrijk) 11; Verse (Frankrijk)-Saint Fort (Haiti) 02; Baba Sy (Senegal)-Verpoest (België) 20; Gordijn (Ned.)-Deslauriers (Canada) 02; Agliardi Monaco)- Bom (Nederland) 11; De Descallar Marokko)-Koeperman (Rusland) 0 —2. De stand na de veertiende ronde luidt: 1. Tsjegolev 24 pnt; 2. Koeperman 22 pnt; 3. Baba Sy 21 pnt; 4. Deslau riers 1? pnt; 5. Bom 15 pnt; 6. Gor dijn 14 pnt uit 13 partijen; 7 en 8. Sen A Kaw en Verpoest 14 pnt; 9. Dukel en Saint Fort 13 pnt; 11. Dio nis 11 pnt; 12. Verse 9 pnt; 13. De Descallar 5 pnt; 14. Agliardi 4 pnt. Bromfietsberijder, 14 jaar oud, door auto geschept Zaterdagmiddag is de veertienjarige bromfietsberijder H. S uit Gapinge bij het oversteken van de rijksweg bij Nieuw- en St.-Joosiand door een auto geschept. S. werd ernstig ge wond naar het Gasthuis te Middel burg overgebracht, Het ongeluk gebeurde omstreeks half vier in de middag S. reed over het langs de rijksweg gelegen rij wielpad, maar stak p'otselmg voor een auto de rijksweg over. De be stuurder van de "auto, de heer H. uit Middelburg, kon de te jeugdige brom fietser niet meer ontwijken en schep te S., die tegen de grond werd ge smakt. De jongeman liep hierbij een gebroken bovenarm en een zware hersenschudding op Nadat dokter P. J. Brons uit Neuw- en Sint-Joosland eerste hulp had verleend werd S. naar het Gasthuis te Middelburg over gebracht De echtgenote van de heer H., die naast haar man in de auto zat, werd door glasscherven gewond. De heer H kwam met de schrik vrij. De bromfiets werd totaal vernield, de personenauto ernstig beschadigd. Mr. Berger met pensioen Naar wij vernemen heeft mr. J. A. Berger met ingang van 1 januari 1961 in verband met zijn pensioengerech tigde leeftijd eervol ontslag gevraagd als voorzitter van het college van Tijksbemiddelaars. De heer Berger werd in juli 1954 be noemd tot rijksbemiddelaar en op 14 oktober 1946 tot voorzitter van het college van rijksbemiddelaars. NA 36 JAAR Vele waarderende woorden voor de heer J. C. Maas Zaterdag heeft de harmonie „Wilhel- mina" te Colijnsplaat afscheid geno men van haar 72-jarige directeur J. C. Maas. In zaal „Westerweel" had den talrijke genodigden en belang stellenden zich verzameld om deze gelegenlieïd bij te wonen. Vice-voorzitter M. W. de Regt ver klaarde in zijn afscheidstoespraak, dat de leden van „Wilhelmina" de heer Maas niet zien als dirigent, maar als vriend. Voor het vele werk, dat de scheidende directeur tijdens de 36 jaar lange periode, die hij de dirigeerstok hanteerde, voor „Wilhel mina" heeft gedaan, bood hij hem namens de leden een fauteuil aan. Mevrouw Maas ontving een mand met bloemen. Burgemeester A. A. Schuit voer de namens de gemeente en als be schermheer van de harmonie het woord. Hij haalde diverse anekdo tes over de heer Maas' aan. De heer Schuit sprak de hoop uit, dat de nieuwe dirigent, de heer Steke- tee, in de voetsporen van zijn voorganger zou treden. Wethouder P. J. Bom, lid van het buitenbestuur van „Wilhelmina", merkte op, dat de inwoners in de pe riode van de heer Maas niet veel met dit bestuur te maken hebben gehad, omdat de eventuele moeilijkheden, waarvoor het in het leven is geroe pen, er niet waren. De heer Van Geelst, voorzitter van de christelijke muziekvereniging „Soli Deo Gloria", wees op de uitste kende harmonie, die er altijd is ge weest tussen beide korpsen. Verder werd nog gesproken door de oud-vice-voorzitter van „Wilhelmina" de heer Corsuize. Deze verklaarde, dat de heer Maas steeds met de nieu we ontwikkeling op het gebied van harmoniemuziek meeging. Namens de C.C.B. en de sportverenigingen bracht de heer Pouwen zijn erkente lijkheid over voor de medewerking die de scheidende heer Maas steec openingswoord, Hij noemde de posi tie van de Arjos verre van rooskleu rig. Ook vond hij het bepaald jam mer, dat van de zijde van de a.r. kies verenigingen weinig of geen mede werking wordt ondervonden. „De a.r. politiek is in diepste we zen een onderdeel van onze gods dienst. Wij voeren onze politiek volgens ons beginsel: de herschep ping van de aarde", aldus de spre ker op deze middag, de heer D. Geuze, wethouder te Oostburg". Er is een kennelijke verslapping in de christelijke gezindheid. De levende drang om het politiek streven richting te geven is niet meer aanwezig. Om hierin verbe tering te brengen, zullen wij in eigen politieke kring de belang stelling moeten aanwakkeren", zo betoog de heer Geuze. De secretaris van het provinciaal verband, de heer A. de Buck uit St.- Laurens, gaf aan de hand van een kaart, vervaardigd door de heer M. Hillebrand uit Goes, een overzicht van de aanwezige clubs op Zuid- en Noord-Beveland, O.-Zeeuwsch-Vlaan- deren en Tholen. Er zijn clubs in Goes, Kamperland, Oud-Vossemeer, Terneuzen, Zaamslag en Axel Ook wees de heer De Buck aan in welke plaatsen nieuwe afdelingen gevormd zouden kunnen worden De heer B. J. Rutten uit Oud-Vossemeer vertelde nog een en ander over de samenstel- De vergadering werd met een discussie, een koffiemaaltijd en een gezelschapsspel onder leiding van mej. G. Meyers en mej. A. Dees. KERKNIEUWS NED. HERV. KERK Bedankt voor Stevensweert-Maas- bracht D. van Boven te Twist. Be dankt voor Sint-Pancras H. J. van Itterzon te Anjum. NED. HERVORMDE KERK Aangenomen naar Ossendrecht J. C. Greive legerpredikant te Bergen op Zoom. Bedankt voor Sint Nicolaasga (toez.) F. Brouwer te Hillegom. GEREF. KERKEN Beroepen te IJmuïden R. Siertsema te Aalten. Aangnomen naar Hilver sum dr. F. H. von Meyenfeld te Leiden. Aangenomen naar 's-Grave- moer J. van Drie ,kand. te Leusden die bedankte voor Andel (N.-Br.), Colijnsplaat, Kootwijkerbroek Oost- voorne, Peasens en Moddergat. faf bij feestelijke gelegenheden en ergelijke. De jongere leden van de Colijnsplaatse harmonie namen af scheid van hun dirigent bij monde van Nellie Huissoon, die dat deed in dichtvorm. De heer Maas gaf ten slotte uiting aan zijn erkentelijkheid voor de belangstelling bij dit af scheid. Opper Van Hermon nam afscheid van rechtbank Opperwachtmeester N. K. van Her mon van de parketgroep der rijks politie te Middelburg heeft zaterdag in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd afscheid genomen van de ambtenaren van de rechtbank. Namens deze ambtena ren werd de scheidende opper toe gesproken door de commandant van de parketgroep. adjudant L. de Vries, die de heer Van Hermon har telijk dankte voor de voortreffelijke wijze, waaop deze zijn dienst ver richt heeft. Adjudant De Vries schetste de heer Van Hermon als een accuraat en plichtsgetrouw poli tieman, die zijn werk tot volle te vredenheid van superieuren heeft verricht. Als blijk van herinnering bood adjudant De Vries de schei dende opperwachtmeester een ets van het Middelburgse stadhuis aan. Voorts werd opper Van Hermon ontboden bij mr. J. L. Andreae, de officier van justitie, die namens het openbaar ministerie een rokertje aanbood. In de loop van de morgen kwamen vele ambtenaren van de heer Van Hermon afscheid nemen. MUZIEKVERENIGINGEN BIJEEN In het vervolg ook een mars en drumbandwedstrijd De Zeeuws-Vlaamse Bond van Mu ziekverenigingen heeft zaterdagmid dag in hotel „De Eenhoorn" tijdens de algemene vergadering besloten het bondsconcours 1961 in Zaamslag te houden. De plaatselijke muziekvereniging „De Volharding" had de organisatie van dit muzikale treffen aange vraagd in verband met het 75-jarig bestaan van dit korps. Als datum werd in principe vastgesteld Hemel vaartsdag. Met ingang van 1961 zal aan dit con cours ook een mars- en drumband wedstrijd verbonden worden. De ver enigingen zullen de richtlijnen, die de federatie biervoor stelt, toegezon den krijgen. Op verzoek van Zuidzande werden de muziek examens ter sprake gebracht. Uit de discussie over dit onderwerp bleek, dat zowel Zuidzande als St.- Kruis thans leden voor dit examen opleiden. Tot nu toe organiseerde Zuidzande deze examens in vereni gingsverband. Besloten werd echter om deze proeven in het vervolg fede ratief te organiseren in maart 1961. Plaats en datum zullen nog bekend worden gemaakt. Secretaris Tot secretaris van de Bond werd de finitief benoemd de heer J. Hakker. In de vacature van een bestuurslid wordt eerst aan Waterlandkerkje een kans geboden een kandidaat te stellen. Mocht deze vereniging daar voor geen interesse hebben, dan zal het bestuur in de voorjaarsvergade ring worden aangevuld. Op de voorjaarsvergadering zal één der juryleden van het concours 1960 te Groede de prestaties van deze wedstrijd onder de loep nemen. Door omstandigheden kon deze bespreking zaterdag niet doorgaan. Voor deze voorjaarsbijeenkomst zal ook de heer G. H. Boedijn worden uitgenodigd om te spreken over „Evolutie in de plaatselijke muziek". De muziekvereniging „O.K.K." van Schoondijke zal de kascontrole over 1960 verzorgen. Tijdens de rondvraag vroeg de mu ziekvereniging van Zaamslag de korpsen, die uit eigen beweging In een lagere afdeling gaan. spelen, uit te schakelèn voor mededinging naar de beker. Na een bespreking over dit voorstel werd echter besloten de bestaande regeling te handhaven. Voor de afhandeling van de agenda herdacht de voorzitter van de bond, de heer P. A. Ocké uit Terneuzen, het overlijden van de beide bondsbe- stuursleden J. Filius uit Terneuzen en L. Bekaert uit Watervliet (B.). Voot de tweede maal konaen uts te levisiekijkers in het programma „Te gen Windmolens" van de A.V .R.O., de avonturen volgen van Don Qui- chotte en Sander Pander. Foto: Don Quichotte (Ton Lensxnk) moet Sander Pander (John Soer) steeds maar weer op zijn fouten wijzen. RADIO EN TV RUBRIEK Woningbouwvereniging te Axel opgeheven De woningbouwvereniging welke 48 woningen in de Julianastraat te Axel beheerde, is dezer dagen offi cieel opgeheven. De vereniging, wel ke in 1920 met haar werkzaamheden aanving, heeft enige tijd geleden haar bezit overgedragen aan het gemeentelijk woningbedrijf te Axel. Nadat de notariële akte gepasseerd was, werd het bestuur van de vereni ging ten gemeentehuize ntvangen, waar loco-burgemeester A. J. M. Kesbeke zijn dank uitprak voor het vele en belangeloze werk dat de ver eniging in haar 40-jarig bestaan :d verricht. Motor tegen bus Op de Heliwerveweg te Kapelle is zaterdagmiddag omstreeks kwart over een de heer A. v. d. C. uit We- meldinge met zijn motorrijwiel te gen een uit de richting Wemeldinge naderende bus van de stoomtram Walcheren, welke bestuurd werd door de heer A. J. J V. uit Goes, ge reden. De botsing ontstond doordat v. d. C. te laat de bus opmerkte, aan het slippen ging en tegen de Ijnker- voorzijde van de bus aanreed. Er deden zich geen persoonlijke onge lukken voor. Het motorrijwiel werd zwaar beschadigd De bus liep lichte materiële schade op. CU sckr ijvcm Vara - televisie - toto wordt niet vervolgd De officier van justitie mr. J. F. Hartsuiker, ziet in de Vara-T.V.-toto geen overtreding van de loterijwet. Hij zal dan ook niet tot vervolging overgaan nu de minister van jnstitie (laartoe geen opdracht heeft gegevpn. In het rapport dat de Amsterdamse procureur-generaal, mr. H. P. de Zaaijer, op diens verzoek aan minis ter Beerman circa tien dagen geleden heeft uitgebracht, na een door politie en justitie ingesteld onderzoek, was bovengenoemde visie van mr. Hart suiker vervat. T elevisie Direct na het nieuws om twintig mi nuten over acht laat Wim Hornman de kijker kennismaken met de Ne derlandse nederzetting Holambra in Brazilië, twintig minuten later volgt een ongetwijfeld hernieuwde kennis making met Rens van Dorth, die 'n feestelijk programma geeft ter ge legenheid van het feit dat hij 20 jaar artiest en 10 jaar een eigen show heeft. Velen zullen dan ook met plezier even bij Rens van Dorth aanwippen. Om vijf minuten over half tien volgt de film „De verzetsgroep" in de serie „Strijd tegen het onrecht". De epi loog begint om tien uur. De Vlaamse televisie begint om ze ven uur met „Autorama". drie kwar tier later gevolgd door „Zoeklicht". CSSO ROTTERDAM 38 I* MOLENKERK 38 vin Rotterdam PRINS WILLEM QCOROE PR8- JOHANNES FRANS 38 vin nur Coquimbo (Chili) LEIDERKERK 38 tl Khorj KOPIONELLA (O 39 tl ROttlf OOSTKERK 38 vin AmiUrdWn 39 to Cltlll 39 to Port told PURMEREND 38 vin Cirnici TJIPANAS 38 vu Kupitld nur Ent Londen nur Slnonpori WAIWERANQ 38 to BanoKoh AAQTEKERK SO to Adell ALKAID 39 te Dubll ve ALCA (t) 38 vin Aucklir Wellington LOOSDRECHT 3D to Ami NANUSA 39 vin Port Slid NESTOR p. 39 Alglen nni NIEUW AMSTERDAM 38 HOOG EN LAAG WATER 1 november Vlissingen Terneuzen Hansweert Zierikzee Wemeldinge uur meter nap 0JL1 0.37 1.10 1.41 1.55 2.12 2.27 1.53 1.81 uur meter nap 12.29 1.95 12.58 13.24 13.52 14.19 2.11 2.22 1.36 1.62 uur meter nap 6.33 7.02 7.34 7.22 7.36 1.82 1.96 1.29 1.51 19.03 19.33 20.04 19.40 19.53 22. Runderlo toonde zich niet verheugd over de opschudding. Het is een dorpje, waai men van rust houdt en waar men niet ge wend is de notabeleD aan een spandoek boven de straat te zien hangen. De burgemeester begreep bovendien dat dit gebungel zijn prestige niet ten goede kwam. Toen enige zorgzame lieden dan ook met een ladder kwamen aan dragen. schreed hij zo waardig mogelijk langs de sporten omlaag om op de begane grond de orde de herstellen met een toespraak. „BIJ dez8 vaardig ik een verbod uit, om in deze gemeente met springauto's te rijden, te doen rijden of het wegdek te verlaten. Ik verbied zelfs iedere gemecha niseerde sprong binnen de be bouwde kom". De Runderlose bevolking toonde zich verheugd over deze oplos sing. Mxndei verheugd was ba ron Bluff, wiens plannen hierdoor lelijk gedwarsboomd werden. „Hm", mompelde hij „hm..." en hij liet zijn bJik peinzend over de verslaggever uit Schaperlo gaan, die ijverig notities stond te ma- Om acht uur bgint zoals gewoonlijk het nieuws, vijfentwintig minuten later gevolgd door de vijfde afleve ring van „Vrijbuiters". Om vijf voor negen volgt 'n uitzen ding van en over het spaarwezen, onder de titel „2 2 5". Na het „Toneelmagazine" volgt dan nog slechts de laatste nieuwsuitzending. Radio De Vara brengt om half acht over Hilversum H een programma over de eerste radioluisteraars onder de titel „Sssssssst„~. ik hoor wat". Om vijf over acht begint over dezelfde zender een uitvoering van de opera „Nabucco" van Guiseppe Verdi. In de pauze spelen Richard Flink, Jacsues Snoek, Rolien Numan en Sig- rid Koetse „De onzichtbare verza meling" van Stefan Zweig. Oevr de andere zender voor de N.C.R.V. spreekt de voorzitter van die om roepvereniging, mr. A. B. Roosjen, over 't onderwerp „Zuilen: huilen?", om vijf minuten voor half acht. (Advertentie) DINSDAG l NOVEMBER. HILVERSUM I 402 m 746 kc/S. 7.00=24.00 KRO. KRO: 7.00 Nws. 7.10 Gram. 7.43 Morgen gebed en overweging. 3 00 Nws. 8.15 Gram. 9.35 Waterst. S.4C Gram. 9.55 Inleiding hoogmis. 10.00 Hoogmis. 11.30 Gram. 11.50 Volaanvooruit, lezing. 12.00 Middagklok noodklok. 12.03 Pro- menade-ork. en sol. (12 3012.33: Land en tuinbouwmeded.) 12 50 Gram. 13.00 Nws. 13.15 Zonnewijzer. 13.20 Platen- nieuws. 13.30 Lichte muz 14.00 Kamer- ork. 14.20 Gram. 14.45 Gevar. progr. 16.00 Voor de zieken. 16.30 Vespers. 17.00 Voor de Jeugd. 17.40 Beursber. 17.45 Regerings- uitz.: middenstand en Euromarkt. Vraag gesprek met drs. A. W H. J. Quaed- vlieg van het Min. v. Ecoi». Zaken. iS.OO Lichte muz. 18.30 Radiovolksuniversiteit: oorlog en vrede: Juridisch- politieke aspec ten in heden en toekomst, door prof. mr. B. V. A. Röling. 19.00 Nws. 19.10 Benelux een feit, lezing. 19.25 Memojandum. 19.30 Heiligen van morgen, lezing. 19.45 Gram. 20,30 Radio-Fllharm. ork en solist. 22.25 Boekbespr. 22.30 Nws. 22 40 Avondgebed. 22.55 Gram. 23.55—24.00 Nws. HILVERSUM II 298 ra 1007 kc/s. 7.00 AVRO. 7.50 VPRO. 8.00—24.00 AVRO. AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Gym. 7.20 Gram. VPRO: 7.50 Dagopening. AVRO: 8 00 Nws. 8.15 Gram. 9.00 Gym. 9.10 De groente man. 9.15 Gram. 9.40 Morgenwijding. 9.55 Boekbespr. 10.00 Gram. 10.50 Voor de kleuters. 11.00 Pianospel 11.15 Voor de zieken 12.00 Lichte muz. 12.20 Regerings- uitz.: uitz. voor de landbouw. 12.30 Land en tuinbouwmeded. 12.33 Dansmuz. 13.00 Nws. 13.15 Meded. of gram 13.20 Lichte muz. 13.55 Beursber. 14.00 Gram. 14.40 Schoolradio. 15.00 Voor de vrouw 15.30 Kamermuz. 16.00 Van mens tot mens, le zing. 16.15 Orgelspel. 16.30 Voor de Jeugd. 17.20 De dierenwereld en wij, lezing. 17.30 Lichte muz. 1800 Nws 18.15 Pianospel. 18.30 Lichte muz. 19.00 Voor de kleuters. 19.05 Paris vous parle. 1910 Gram 20.00 Nws. 20.03 Gevar progr 21.40 Gram. 22.00 Liederen 22.25 Toernooi wereldkam- pioensch. dammen. 22.30 Nws., beursb. v. New York en meded. 22.45 Journaal 23.00 Gram. 23.5524.00 Nieuws. TELEVISIEPROGRAMMA. NTS: 19.30 Intern: agrarisch nws. 20.00 Journaal. VARA: 20.20 Actueel programma 20.30 Film. VLAAMS-BELG. T.V. PROGRAMMA. 11.00 H. mis. 16.00—17 15 Voor de Jeugd. 19.00 Voor de jeugd 19.30 Tekenfilms. 19.45 Filmrep. 20.00 Nws 20.30 Speel film- 21.40 Ballet. 22.10 Nieuws. FRANS-BELG. T.V. PROGRAMMA. 19.00 La pensée et les hommes 19.30 Rep. 20.00 Journ. 20.30 Film 20 40 Kruis tocht door Europa 21.00 Voordr. 21.45 Mas. voor U. 22.15 JournaaL

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 9