Westkapelles „vakantiedorp": 200 huisjes, 2 hotels, 2000 gasten Kritiek op beleid inzake burgemeesters Zeeuwse Almanak KRITIEK VAN GOESE RAAD OP WONINGBOUWBELEID Constructor bouwdozen SMOKKELAARS EN DOUANIERS WEER SLAAGS BIJ OOSTBURG Agenda 2 EtiOVlEVlALt Z E E W S ki O ti ANT ZATERDAG 22 OKTOBER 196U TOTALE INVESTERINGSKOSTEN 5 TON Vermoedelijk volgend seizoen al de eerste bungalows BURGEMEESTER T. H. de Meester van Wesfckapelle is optimis tisch gestemd over het nieuwe recreatieplan „Joossesweg" van zijn gemeente, dat het inwonertal van Westkapelle bijna zal kun nen verdubbelen. Volgend zomerseizoen hoopt hij namelijk reeds langs de eerste bungalows van Westkapelle's toekomstige „va kantiedorp" te kunnen wandelenDe eerste van rond de 200 grote en kleine zomerhuizen, die in de eerstvolgende acht tot twaalf jaar in dit uitbreidingsplan van circa 32 hectare één van de grootste recreatiegebieden op Walcheren zullen verrij zen, met daarbij twee hotels en een verzorgïngscomplex. De to tale investeringskosten bedragen ruim 5 ton. Tezamen met (le gemeentesecre taris, de lieer W. J. K. Dieleman, heeft burgemeester De Meester enkele bijzonderheden over dit thans door Ged. Staten goedge keurde uitbreidingsplan ver teld. Het plan van do Westkap- pelse raad getuigt van een voor uitziende blik. Het gemeentebe stuur wil de evolutie, die zijn ge meente op het gebied van toeris me vooral in do laatste 5 jaar heeft doorgemaakt, tijdig opvan gen en in weloverwogen banen lei den. Vooral nu de praktijk heeft bewezen, dat Westkapelle als bad plaats levenskansen" heeft. Het toekomstige vakantiedorp be grensd door de duinen en een uitlo per van de Kreek en' een waterloop is zodanig geprojecteerd, dat het niet stoort in bet landschap, zeker niet wanneer do bebossing tot zijn recht gekomen is. Want het gehele gebied wordt beplant. De Nederland se Heidemij heeft in overleg met Staatsbosbeheer reeds een beplan tingsplan opgemaakt, waarvoor Staatsbosbeheer een belangrijk deel zal subsidiëren. Op zeer korte termijn wordt met deze beplanting begonnen. Tevens worden in de zuidwestelijke begrenzing de duinenrij met door de INCOR toegezegde gelden, geraamd op rond 8000, twee duin overgangen aangelegd. 200 woningen Het uitbreidingplan „Joossesweg" biedt plaats voor do bouw van 108 grote zomerhuizen van 110 tot 200 kubieke meter inhoud; 62 kleine zo merhuizen van 65 tot 110 kubieke meter; S3 kampeerhuisjes van 50 tot 100 kubieke meter; 5 dubbele zomer huizen, elk van 100 tot 200 kubieke meter, alsmede 2 dubbele kleine zo merhuizen, Voorts zijn er twee ho tels geprojecteerd, één als familielio- tel met een capaciteit van enkele fAdvertentie Centrale verwarming S AWE MA NV Nedersbaat 19 - Middelburg - Tel, 01180-2962 honderden bedden, het andere als jeugdhotel, dat eventueel gebruikt kan worden als conferentieoord. Bei de hotels krijgen verschillende depen dances. Bij de ingang van het terrein worden een servicegebouw en een benzinestation opgetrokken. Aan de rand van het gebied is plaats ge maakt voor een kampeerterrein met een maximum capaciteit van 90 ten ten. terwijl er tevens een „hoekje" bestemd wordt voor caravanzolen, dat zijn verharde standplaatsen voor caravans, met elektriciteitsaanslui ting enz. Particulier In afwijking met de gebruikelijke gang van zaken bij de exploitatieop- zet van recreatiegebieden in Zeeland, blijven de bouwterreinen in Westka pelle in particuliere handen. Iedereen die een zomerhuisje wil bouwen, moet daartoè een zeker bedrag in de ge meentekas storten. De totale investe ringskosten moeten door de bouwex- ploitanten volgens verhoudingsfac- toren betaald worden. De prijs per verhoudingsfactor is gesteld op 875. Zo wordt bijvoorbeeld voor een ca ravanzooi eenmaal deze factor bere kend, voor een grote zomerwoning 3 De uitvoering van dit reereatïeplan geschiedt in twee fasen. Gedurende de eerste fase worden de hoofdriole- ring in de Joossesweg en het Joos- seswegeling, en de persleiding naar de bestaande rioolwaterzuiveringsin richting aangelegd. Voorts hoopt men de zomerwoningen, kampeerhuisjes enz. volgens het plan van de eerste fase binnen een tijdsbestek van 5 jaar gebouwd te hebben. Met de ver dere verwezenlijking van het plan volgens de tweede fase zal een tijd van 7 jaar zijn gemoeid, maar waar schijnlijk zal de realisering korter duren. Van de totale investeringskosten is in de eerste fase ruim 300.000 ge raamd en in de tweede fase ruim 200.000. Voor de riooltoevoer, die reeds aanbesteed is en waaraan dit najaar nog begonnen wordt, is 1 ton bestemd. Voor wegen- en parkeeraan- leg is rond 2 ton uitgetrokken, de kosten van riolering zijn geraamd op rond 130.000, voor speel- en sport velden is 8000 uitgetrokken. Middelburger gedood bij verkeersongeval Bij een ongeval op de Kanaalweg te Middelburg is vrijdagavond de heer J. Heijstek om het leven gekomen, toen deze de weg overstak cn vlak voor een vrachtauto kwam te vallen. Hij werd overreden. Het ongeluk ge beurde om vijf minuten voor half zes ter hoogte van de Hogebrug. De heer Heijstek stak van het stations emplacement de Kanaalweg over naar het rijwielpad aan de Kanaal zijde. Juist toen hij de wegberm overging, viel hij plotseling vlak voor een grote vrachtauto met aanhang wagen, bestuurd door G. F. uit Oost- burg, achterover en kreeg een van de wielen op zijn hoofd. Vrijwel on middellijk moet de dood zijn inge treden. Het stoffelijk overschot is naar het Gasthuis overgebracht. De gemeentepolitie van Middelburg ver zoekt eventuele retuigen van het on geval zich aan het bureau te melden, telefoon 01180-2244. Begroting 1960 te Goes 31 oktober aan de orde gekondigde vergadering van de ge meenteraad van Goes, waarin de ge meentebegroting voor het dienstjaar 1960 zal worden behandeld, is ver zet naar maandag 31 oktober. De reden hiervoor is, dat de raadsleden pas gisteren de begrotingswijzigin gen hebben ontvangen. De oplaag van de Provinciale Zeeuwse Courant stijgt nog steeds. Het bij controle door de Nederlandse Accountants Maatschap te Middelburg vastgestelde aantal beta lende abonnees bedroeg op 30 september 1958 27.979 op 30 september 1959 28.702 op 30 september 1960 29.366 Een gestadige en gezonde groei, die er op wijst, dat de gedegen inhoud van de P.Z.C. door de Zeeuwse bevolking in al haar geledingen wordt gewaardeerd. GEEN GALERIJWONINGEN Meer plaatselijke aannemers inschakelen In de vrijdagavond gehouden raads vergadering'van Goes zijn harde no ten gekraakt over de woningbouvv- politiek van de gemeente. De raad was speciaal bijeengeroepen om en kele voorstellen met betrekking tot de bouw van in totaal 110 woningen en 39 bejaardenwoningen te behan delen. Eén voorstel werd terugge nomen door B. en W., namelijk om in plan zuid-oost te Goes 48 galerij- woningen en twee eengezinswonin gen te bouwen. Na achter gesloten VAN TOT BRADEN De leden van de Nederlandse Vereni ging voor Huisvrouwen van de afde ling Goes hebben vele fijne kneepjes van het bakken, braden en bereiden van lekkere hapjes cn borrelgarni turen onder de linie gekregen. Dat gebeurde op een demonstratie door twee leraren van de slagersvakschool te Utrecht. Met grote aandacht volgden de da mes het bakken en braden van de verschillende vleesgerechten, die door het toevoegen van pikante sausjes tot een bijzondere delicatesse werden. De presidente, mevrouw C. A. Griep- Duinker, richtte dan ook een harte lijk dankwoord tot de leraren voor de gezellige en leerzame demonstra tie. DOBBELE l'OORT De heer P. J. Brand heeft tijdens een lezing in Hulst de geschiede nis van de „Dobbele Poort" uit de MALDEGEM.... Het is niet uitgesloten, dat wij ons morgen naar Maldegem zullen bege ven, En dat Icomt dan door die pak kende advertentie in dat advertentie blad voor Zeeuwsch-V laanderen. Want er gaat iets gebeuren, morgen in Maldegem, dat bepaald wel enige naam mag hebben. Er is „Molentjeskermis", de drukste kermis van het land, met vele spe len, prijskampen en de grote attrac tie „De Zwarte Arend", op duizeling wekkende hoogte, op een dunne draad, met fiets, motor, kruiwagen, geblinddoekt, enz." En rondom een schitterend vuurwerk. ..Dit alles gratis te aanschouwen en natuurlijk dansen in twee zalen, met orkest, zanger en zangeres". Wie, zo vragen wij ons af, wie zou voor zo een maximum aan attrac ties niet bezwijken? Wie zou de Zwarte Arend niet willen zien fiet sen, op duizelingwekkende hoögte, op een dunne draad, geblinddoekt enzo voort? Met rondom vuurwerk? Een schouwspel, lijkt ons, om nooit te vergeten. Geen vliegende, maar een fietsende arend. Op een dunne draad. Op naar Maldegem! doeken gedaan. De inleider, die een kenner bij uitstek is van deze historische ontdekking, had een geboeid gehoor. Hij liet zijn. uit eenzetting bovendien vergezeld gaan van fraaie kleurendia's. Dat zïin betoog bijzonder werd ge waardeerd, bleek wel uit het spon tane applaus, dat de spreker na afloop ten deel viel. PLANTJES Een bijeenkomst met een geheel an der karakter werd in Cadzand op touw gezet. Daar zochten de bejaar den van het dorp voor de eerste maal in het seizoen hun sociëteit op. Zij bewonderden er de in de loop van het afgelopen jaar gekweekte plantjes, die deze middag werden geëxposeerd. Mevrouw T. A. Verhage-Brevet ver overde de eerste prijs in de catego rie varens. Bij de Kaapse Viooltjes kwam mevrouw M. J. Leenhouts-De Hullu als eerste uit de bus. GEESTDRIFT Men kan de toneelvereniging „De Zeesterren" uit Borssele geen gebrek aan geestdrift in de schoenen schui ven. Allerminst! Hoewel de club nog slechts twee maanden bestaat, is zij dadelijk begonnen met het toneelspel in drie bedrijven „Ruwe stormen" in te studeren, een spel, dat de waters noodramp van 1953 behandelt. Dezer dagen wil men met het spel voor het voetlicht komen. fAdvertentie deuren over dit voorstel te hebben gesproken, waarbij bleek, dat do raadsleden bepaald niet waren inge nomen met dit voor Goes systeem, werd het voorstel van do agenda gevoerd. In gewijzigde vorm zal het de volgende vergadering aan de orde worden gesteld. Het voorstel tot wijziging van de si tuatie voor'de bouw van 42 woning wetwoningen in zuid-oost ontmoette geen bezwaar, evenmin het voorstel tot de bouw van 18 woningwetwonin gen in dit plan. Verschillende raads leden en met name de heer Ph. Ha- verhoek (p.v.d.a.) pleitten voor een veelvuldiger inschakelen van plaat selijke (onder)aannemers. Men voel de veel voor partiële besteding. „Soms hebben we inderdaad partië le besteding, maar vaak oök niet. Er zit geen systeem in bij de gemeen te Goes", merkte de heer Haver- hoek op. De raadsvoorzitter ver klaarde, dat de nu gedane woning- bouvwoorstellen met spoed gedaan moesten worden. „Er is de laatste; jaren altijd tijdnood geweest als wo- ningbouwvoorstellen aan de orde kwamen", repliceerde ditzelfde raadslid. Voor hem was dat geen ar gument om de woningbouw steeds door dezelfde aannemers van buiten Goes en zelfs buiten Zeeland te la ten uitvoeren. Onderaannemers uit Goes komen bij hen niet aan bod, zei de heer Haverhoelt verder. De raads voorzitter zegde toe, dat de kwestie de aandacht van B. en W. zal heb ben in de toekomst. Het voorstel tot de bouw van 9 bejaardenwoningen in zuid-oost kreeg het fiat van de raad, even als het voorstel om dertig bejaar denwoningen in plan Valckeslot te bouwen. Wat dit laatste voorstel betreft werd gewezen op de ho gere huren. Geconstateerd werd, dat de grond in plan Valckeslot erg duur is. „Het is er overigens prachtig wonen voor bejaarden", zei de waarnemend-burgemeester dr. Notebooni. Het verschil in grondprijs bijpassen om zodoende een lagere huur te kunnen vragen kan door de gemeente onmogelijk worden gedaan, zette hij uiteen. Zierikzee plaatst 80-tons kraan aan het havenkanaal Voor de uitbreiding van het Zierik- zeese industrieterrein nodig verband met (le vestiging van Smit's Dieselmotorenfabriek heeft de ge meente enkele percelen langs de Lan ge Slikwég aangekocht. Burgemees ter mr. F. Th. Dijcikmcester deelde vrijdagavond in een spoedeisende vergadering van de raad voorts nog mee, dat de aangekochte kraan met een hefvermogen van 80 ton aan de oostzijde van het havenkanaal zal worden geplaatst ter hoogte van de plaats, waar de nieuwe industrie zich zal vestigen. Bij de grondaankoop is de taxatie prijs van de onteigeningsmissie 75 cent per hectare aangehouden. De raad was in spoedeisende zitting bijeengekomen om zijn goedkeuring te hechten aan een voorstel tot on derhandse aanbesteding van de be strating vande Callandweg. Het werk werd gegund aan de firma Van Dongen en De Voogd te Haamstede voor een bedrag van f 27.580. De ra ming was f 29.500. De gemeente re kent hiermee in alle haast af met verkeersmoeilijkheden, dië na afsluiting van de Zuidhavenpoort deze wordt gerestaureerd zijn ontstaan. Zodra de Callenweg voor het verkeer kan worden opengesteld kan op de smalle Scheepstimmerdijk éénrichtingsverkeer worden inge steld. Het verkeer, dat Zierikzee uit oostelijke richting nadert zal dan via de Callenweg en het bouwplan „Mal ta" naar de stad en de richting Westhoek-Brouwershaven worden geleid. Afvalwaterleiding kanaalzone De commissaris der koningin in de provincie Zeeland, jhr. mr. A. F. C. de Casembroot zal woensdag 9 no vember aanstaande, 's middags om vier uur in het gemeentehuis te Sas van Gent de raad van bestuur van het rechtspersoonlijkheid bezittend lichaam „Afvalwaterleiding Kanaal zone Zeeuwsch-Vlaanderen" installe- Vragen van leden der Tweede Kamer In het voorlopig verslag op de begro ting 1961 van binnenlandse zaken ge ven vele leden der Tweede Kamer als hun mening te kennen, dat er in de laatste tijd, met name in Zeeland, meer rumoer rond burgemeesters is geweest dan uit een oogpunt van vertrouwen in en eerbied voor het gezag Icon worden aanvaard. Met er kenning van het feit, dat de moei lijkheden rond de figuur van een burgemeester lang niet altijd en/of uitsluitend uit het door de burge meester gevoerde beleid behoeven voort te vloeien, vroegen zij zich toch af, of geen middelen kunnen worden beraamd om soortgelijke moeilijkhe den in de toekomst zoal niet te voor komen, dan toch belangrijk in te per ken. Gaat aan het benoemen van een burgemeester wel een zo grondig on derzoek vooraf als, gezien de bete kenis van dit ambt, nodig is Wordt wel op de juiste wijze geïnformeerd? Is het juist, zo vroegen deze leden, dat één der recente gevallen van ru moer een burgemeester betrof, wiens benoeming in zekere zin als een pro motie viel te beschouwen, terwijl hij in zijn vorige gemeente reeds moei lijkheden had gehad en destijds een commissie van onderzoek en tot be middeling moest worden Ingesteld Is, met name in Zeeland, het beleid inzake benoemingen van burgemees ters wel juist geweest Met zorg dachten dèzc leden aan de gemeente Goes. Ten aanzien van de daar ge vallen benoeming stonden zij voor onderscheidene raadsels. Deze leden konden maar matig Inge nomen zijn met het maandenlang af wezig zijn van burgemeesters die niet geschorst werden, toch hun werk niet mochten verrichten, door konden gaan met het voeren van actie inzake Nog geen krediet voor „reorganisatie" in Goes B. en W. van Goes hebben tijdens de vrijdagavond gehouden spoedeisende vergadering het voorstel terugge trokken om een krediet van f 2000 uit te trekken in verband met een door de Vereniging van Nederlandse Gemeenten in te stellen oriënterend onderzoek naar de eventuele reorga nisatie van liet gemeentelijk admini- nistratieve apparaat. Raad voorzitter dr. J. W. Noteboom deelde mede, dat het nog slechts een vooronderzoek betreft, maar dat het college niettemin wil wachten tot de raad zich heeft uitgesproken over het rapport van de commissie ad hoe. Het was het college namelijk geble ken, dat dit de wens was van een groot deel van de raadsleden. Kantongerecht Bergen op Zoom Examenkandidaat gaf geen voorrang C. W. uit Sint-Maartensdijk moest voor het kantongerecht tc Bergen op Zoom terechtstaan omdat hij op 7 juli j.l. toen hij bezig was met het afleggen van zijn rijexamen, een aanrijding in de Koevoetstraat ver oorzaakte. Hij verleende geen voor rang. De examinator getuigde dat W. wel direct gereageerd had en op de rem had gedrukt, maar door de gladde weg was de wagen doorge schoven. Ook de andere bestuurder had nog door te remmen een aanrij ding trachten te voorkomen. De officier van justitie eiste tegen W. een geldboete van f 30,subs. 6 dagen. De kantonrechter veroor deelde W. conform. AAAAAAAAAAAAAiWWWIWWN Voor Zeeuws nieuws zie ook de pagina's 4, 5 en 7. VWV^^^*W*VWV^\'V^VW*V Middelburgse jongeman nog steeds spoorloos De vijftienjarige Middelburgse jon geman J. D. B.. die sinds 6 oktober spoorloos verdwenen is, is nog steeds niet terecht. De commissaris van politie te Middelburg heeft naar aanleiding hiervan door de radio zijn signalement laten omroepen. Vermoed wordt dat de jongeman zich in het buitenland bevindt. Lezing over oecumenische gedachten voor K.A.B. Zaterdagmiddag vanmiddag be legt de K.A.B. in het „Slot Ostende" tc Goes een kringvergadering, waar dv. F. Thijsse uit Utrecht voor het Zeeuwse kader van de K.A.B. zal spreken over oecumenische gedach ten. Opnieuw zijn vrijdagavond in West- Zeeuwsch-Viaunderen smokke laars en patrouillerende commie zen met elkaar en in letterlijke zin in botsing gekomen. De douane maakte hierbij 9U0 tot 1000 kg boter buit. De moeilijk heden begonnen, op do rijksweg onder Schoondijke. Daar kreeg een patrouillerende auto van de velddienst omstreeks negen uur een smokkelauto in het vizier. De commiezen blokkeerden de weg om de andere wagen tot stoppen te dwingen. Deze manoeuvreerde echter naar de berm van de weg en glipte langs de versperring heen, daarbij de auto van de douane aan de ach terzijde rakend, zodat die aan zienlijk werd beschadigd. De smokkelauto reed verder in de richting Oostburg, maai' werd spoedig achtervolgd dooi sen an dere auto van de velddienst, die hun geding en oorzaak waren, dat hun gemeenten in rep en roer ble ven. Algemene veroordeling trof de hui dige praktijk, waarbij ziekteverlof wordt verleend aan kerngezonde bur gemeesters, omtrent wier gezond, heidstoestand in de eigen gemeente algemene bekendheid bestaat. Men was van oordeel, dat, hoe gerecht vaardigde bezwaren ook tegen de ambtsvervulling door een bepaalde gezagsdrager mogen bestaan, de on waarachtigheid van de gesignaleerde praktijk moet leiden tot verminderde eerbied voor het gezag, dat zich van dergelijke schorsingsmiddelen be dient. door de aangereden wagen was opgeroepen cn de smokkelaars met gedoofde lampen nazette. In de Nieuwstraat te Oostburg ont dekten de smokkelaars hun ach tervolgers. Toen kwamen de beruchte „kraaiepoten" (gepunte spijkers om banden te vernielen) er aan te pas. De achtervolgers slaagden er echter in alle gevaarlijke klippen te omzeilen. Buiten de bebouwde kom van Oost- burg passeerden zij de smokkel- wagen en trachtten deze op hun beurt tot stilstand te dwingen. Toen de inzittenden van de smok kelauto ontdekten, dat er geen mogelijkheden tot ontsnapping waren, sprongen zij uit de nog lijdende auto en verdwenen in het donker. Vermoedelijk zijn het twee mannen. De lijdende en on bestuurde auto kwam, over het fietspad, op de kop in een sloot terecht. Terneuzen ontvangt grote subsidie voor invalsweg De aanlegkosten voor het eerste ge deelte van de nieuwe invalsweg naar Terneuzen, zijn met inbegrip van ge- meenteleveringen, directiekosten en verlichting, geraamd op ruim f 640.000. De gemeente Terneuzen neeft van de rijksdienst voor de aan vullende werkgelegenheid bericht ontvangen, dat voor do uitvoering van dit object een subsidie zal wor den verleend van 82,4 van do werkelijke kosten, hetgeen neerkomt op een bedrag van 532.500, Tevens werd door het hoofd van het district zuid van de R.A.W. medege deeld, dat tot de aanbesteding van het werk kan worden overgegaan. Aangezien er door uitgifte van gron den nog baten zijn te verwachten ten bedrage van 46.000, blijft er voor de gemeente Terneuzen nog een kos- tenbedrag over van 67.738,Om trent de dekking van dit bedrag, zul len na overleg met Gedeputeerde Sta ten van Zeeland nog nadere mede delingen worden gedaan Dit deelt het college van B. en W. mede aan de raad, die in de openbare vergadering van donderdag 27 oktober a.s. over de aanleg van deze weg zal beslis- en. Verder stellen B. en W. de raad voor over te gaan tot reconstructie van een gedeelte der Axelsestraat. De totale raming voor dit project be draagt ruim 151.000, waarvoor een subsidie van 58,1 procent of 88.341 zal worden verleend. B. en W. hopen, dat het overleg met G.S. over de ten laste van de gemeente blijvende kos ten ln beide werken zal resulteren In een objectieve bijdrage per inwo ner, voortvloeiende uit de zogenaam de infra-structuur en leefbaarheids objecten. Enige regen, maar zacht H (Van onze weerkundige i H medewerker) M Het weer tijdens het komende i weekend kan het best met „on- bestendig'" betiteld woi'den. Boven geheel Noord-Europa is H de luchtdruk aan de hoge kant, met van Midden-Zweden Ij tot Nederland oostelijke win- den, die vrij koude lucht naar H het westen blazen. Ten zuid- li westen van ons, boven de Golf van Biscaje arriveerden actie- i ve oceaaridepressies met storm achtige winden, waarvan de h= regenfronten tot boven ons land weten door te dringen. Wij bevinden ons daarbij in de §f zachte lucht. De temperatuur- i tegenstelling tussen noord- en zuid was ook vrijdag weer j vrij groot. f§ In Groningen kwam het kwik i niet hoger dan 8 graden, in L Zeeand 12 tot 13 graden en in M Brabant werd 15 graden ge- H meten. Ook tijdens het week- end blijft het weer wisselval- §1 lig met tussen de regenfron- M ten opklaringen. De wind schommelt tussen oost- en zuid II en is af en toe krachtig. In M deze toestand komt geen gro- te verandering, zodat wij wat de temperatuur betreft, toch s nog aan de gunstige kant ver- M keren. lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllM VANDAAG- Middelburg City: Onze man in Hava na, 20 uur, 14 jaar. Electro: Nacht der vergelding, l'J en 21.15 uur; Kunsthandel Van Ecnthem en Jut ting: expositie Z.B.K., 918 uur; Concert- en Gehoorzaal: najaarscon ferentie N.Z.V., 3 uur; Bogardzaal: propagandavergadering Zeeuwse Ar- jos, 2.15 uur: Schuttershof: kinder voorstelling Anneke Elro, 2.30 uur; Schouwburg: Ilerv. Jeugdraad: musi cal Kruis of Munt, 8 uur; Vergenoe ging: bazaar Onda. 1422 uur; Club huis 't Trefpunt: filmmiddag voor de jeugd, 2.30 uur; 's avonds „Go John ny go", voor de ouderen, 7.30 uur; Gebouw Zeeuwseh Genootschap: apo- thekerscongres. Vlisslngen Luxor: Doorbraak bij Scapa- Flow, 19 en 21 uur. 14 jaar; Alham- bra: Das Dreimaderlhaus, 19 .en 21 uur, a.l.; Concertgebouw: teenager show, 20 uur Goes Grand: Freddy, die Gitarre and das Meer, 19 en 21 uur, a.l.; De Land bouw: vergadering handbalverbond, 34.30 uur; Centraal' vergadering Zeeuws sehaakverbond, 14.45 uur. Korenbeurs: verg. kath. onderwij zersbond. 10.00 uur: Slot Ostende ka- derverg. Zeeuwse K A.B., 15.00 uur. MORGEN. Middelburg City: In de penarie, 14.30 uur, a.l.: Onze man ln Havana, 20 uur, 14 jaar: Electro: Nacht der ver gelding, 15.30, 19 en 21.15 uur. Vllssingen Luxor: Doorbraak bij Scapaflow. 15, 19 en 21 uur; AI- hambra: Das Dreimüderlhaus, 15, 19 en 21 uur, a.l. Goes Grand: Freddy, die Gitarre und das Meer, 15, 19 en 21 uur, a.1.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 2