Tekort van driekwart miljoen op Vlissingse begroting vóór 1961 Minister Beerman over vragen kwestie-Goes ZWITSAL Chief Whip Mi HOEST UW KIND...? MODERN KERKGEBOUW VOOR GEREFORMEERD BRUINISSE J. S. HOEK TE MIDDELBURG RIDDER 0RANJE-NASSAU Agenda 2 PRO VIN C 1 AL E ZEEUWSE C 0 U RANT VRIJDAG 21 OKTOBER 1960 AANBIEDING VEEL VROEGER DAN VORIG JAAR Nog geen uitgaven geraamd voor kapitaalwerken VLISSINGEN IS ditmaal opmerkelijk vroeg' met het aanbieden van de gemeente- en bedrijfsbegrotingen voor het volgend jaar: gisteren werden de lijvige boekwerken toegezonden aan de raadsleden. Daarmee waren de nijvere werkers van de Vlissingse gemeentesecretarie anderhalve maand vroeger gereedgekomen met dit „financië plan" dan vorig jaarHet gemeentebestuur streeft er dan ook naar de begrotingen nog voor 1 janu ari 1961 bij het provinciaal bestuur te krijgen. Dat kan: op donderdag avond 17 november" geschiedt het onderzoek in de afdelingen en eind de cember kan de raad de begrotingen dan in liet openbaar behandelen. Er is bovendien nog iets opmerkelijker dan vorig jaar: het begrotingste kort Vorig jaar werd voor 1960 een tekort op de gewone diensten van 448.237 geraamd en ditmaal is dit tekort voor 1961 begroot op 750.459,25. Drie-kwart miljoen derhalve Over ongeveer tien dagen zul len B. en W. een geleidebrief bij deze ontwerp-begroüngen, alsmede een urgentieschema van kapitaalwerken en enige grafieken aan de raadsleden toezenden. Ook nu weer ligt het bedrag aan in komsten en uitgaven op de gewone dienst hoger dan vorig jaar: voor 1960 werd 15.553.368,56 geraamd, terwijl nu voor 1961, 17.182.977,28 is begroot. Ditmaal is er een post onvoorziene uitgaven van f 44.250. Op de kapitaaldienst is een totaal van 46.447.751,72 aan uitgaven ge raamd, waartegenover 43.764.780,30 aan inkomsten staan. Een nadig sal do dus van 2.682.971,42. Op de begroting zijn nog geen ka pitaalwerken geraamd, venvacht mag worden, dat hierover moer bekend wordt, als B. en W. hun begeleidende brief en het urgen tieschema voor kapitaalwerken bekendmaken. Hoe groot de stroom van duizenden getallen in deze begrotingen ook mag zijn, toch is duidelijk te consta teren, dat talrijke posten dit jaar hoger geraamd moesten worden dan vorig jaar; of het nu gaat om de „vergaderingen, verversingen en ver teringen" (voor 1960 f 900 en voor 1961 f 2500) of om het „onderhoud wandelplaatsen, plantsoenen en be plantingen" (voor 1960 f 170.900 en voor 1961 f 231.700). Een halve ton meer In het hoofdstuk openbare werken is evenals bij de plantsoendienst ook een veel hogere raming van „kosten der technische dienst van gemeente werken" te zien. Voor 1960 werd hiervoor 90.609 geraamd, terwijl de begroting voor 1961 op deze post een bedrag van f 140.140 laat zien. Een toename dus van bijna een hal ve ton. f Advertentie Talm niet langer, grijp dadelijk in! Bestrijd kinderhoest met k/nder honing siroop^ Nu de gemeentelijke uitgebreid technische school op gang is geko men, was het to verwachten, dat de geraamde kosten hiervoor ook ho ger zouden liggen. Werd vorig jaar voor de kosten van dé u.t.s. f 42.613 geraamd, nu staat er eeu bedrag van f 202.930 op do begroting. Dit betreft de salariëring van het personeel, als mede de kosten van de gebouwen. Ook andere onderwijsuitgaven zul len in 1961 grotere bedragen vergen. Zo werd voor 1960 een bedrag van f 191.500 als „kosten industrie- en huishoudschool" geraamd, terwijl de begroting voor 3961 een bedrag van f 222.500 aangeeft. De Stichting Sportbelangen begroot voor 1961 een gemeentelijke subsi die van f 63.500 tegen f 57.800 in 1960. Voor het internaat De Ruyter- school ligt het tekort maar weinig hogér: f 10.530 tegen f 10.900 voor 1960. Bejaardentehuis In de toelichting wordt ook een beeld gegeven van de financiële situatie rond de verpleeghuizen en het bejaardentehuis. Zoals be kend wordt sinds 1 januari 1958 het tekort op de pensionkosten van het Tehuis voor Bejaarden te Vlissingen (Gasthuis) door socia le zaken betaald. Over de eerste drie maanden van 1960 bedroeg het tekort respectievelijk: f 12.760 f 13.000 en f 13.000. In totaal dus f 38.760. Voor 1961 is een tekort geraamd van f 156.000 per jaar. waartegenover een verhaal van f 20.000 staat, zodat er een reëel tekort is van f 136.000. De kosten voor de gemeente Vlissin gen voor verpleging van ingezetenen in Midden-Zeeland" bedragen f 165.000. Hier is een verhaalpost van f 48.000. Voor de gemeente bedragen de kos ten van verpleging in diverse ande re inrichtingen f 35.000, terwijl hier een verhaalpost van 7000 gulden is. Voor maatschappelijke zorg is voor 1961 een subsidie begroot van f 723.164. Vorig jaar stond op deze post een bedi-ag van f 629.000. De kosten voor de gemeentelijke sociale werkvoorzieningsregeling voor hand arbeid zijn voor 1961 begroot op f 323.000. De vorige begroting gaf een bedrag van f 263.000 aan. Het nadelig saldo van het badbedrijf is voor 1961 begroot op f 5329. ONTWERP GEREED VOOR Bouw mogelijk mede dank zij Rampenfonds ALS DE KERKERAAD der ge reformeerde kerk van Bruinis- se a.s. maandag akkoord gaat met een ontwerp van de Vlaar- dingse architect A. van den Broek, zal het. dorp aan de Gre- velingen binnen afziènbare tijd een nieuwe, moderne gerefor meerde kerk. rijk zijn, waarvan de bijzondere vorm onmiddel lijk in het oog zal springen. Hét betreft hier namelijk een zo genaamde „shelterkerk", die de indruk zal geven van een grote tent, compleet met touwen en haringen. De spanten van het lage dak, dat tot ongeveer twee VAN IfVtfl •TOT IX ETAPPES DE BI ER VU ETER S kleden hun harmonie in etappes uniform aan. Over de jeugdige leden, die in de drumband hun roffeltjes weggeven, hoeft men zich geen zorgen meer te maken. De jongens en meisjes zijn enige tijd geleden in een keurig te nue gestoken. Met de harmonie zelf is liet nog niet zover. Toch zouden de organisatoren en muzikanten spoedig met een eerste „verldeedpartij" wil len volgen. Volgend j".ar zal het 120 jaren ge leden zijn, dat de harmonie zich voor de eerste maal aan het dorp presenteerde. Bij de viering van het jubileum wil men met een geünifor meerd muziekkorps voor de dag ko men. De plannen hoopt men zo snel mogelijk in bliksemloterijen, papier- ONDERWIJS (U) Gisteren schreven wij in dit hoelcje over het onderwijs in het verleden en nu we toch in die sector zitten, dan na maar eens enkele regelen over het onderwijs in het heden. En wel naar aanleiding van het artikel over slot ,,11 oennond" in Renessè, waar voortaan jongemani*?n uit de industrie „gevormd en gehard" zullen worden, Da's andere koek dan peper koek, dat liegt er niet om, da's peda- go gie-vun-deze-tijd. Een greepje uit het lesrooster: zeezeilen, kanovaren, paardrijden, atletiek, trektochten en activiteiten ten bate van de ge meenschap" en onder dat laatste valt dan bij voorbeeld het aanbrengen van helmbeplanting en het bewaken ran dijken. Het programma is er op gericht, zo schreef een onzer verslaggevers, van de jongelui geestelijk en lichamelijk zoveel te vergen, dat de grens van het onbereikbare vjordt benaderd. Een mooi streven, een heel mooi stre ven. Maar wel moeilijk, lijkt ons. Want waar ligt om te beginnen de grens van het onbereikbareEen grillig lijntje, naar wij menen, want waar voor de één het beklimmen van een paard al onbereikbaaris, draaft de ander in galop weg. Wij gaan straks vast eens kijken op .Moèrmond". Maar dan ook alleen maar kijken..^ inzamelingen en collectes te kunnen omzetten. Het actiecomité is op pad gegaan en heeft een flinke „kop" voor de collectelijsten gevonden: drie duizend gulden als startschot! Door middel van een huis-aan-huiscircu- ïaire zullen de Biervlieters van alle uniformactviteiten op de hoogte worden gesteld. PROEFVAART DE DERDE nieuwe stalen vis- kotter van de Breskense vloot, de „BR-50" zal zaterdagmiddag aan staande voor een proefvaart naar buiten gaan. Het vaartuig, dat voor rekening van schipper A. v. d. Broecke is geleverd door de machinefabriek gebr. v. d. Sande, is een meter langer dan zijn beide voorgangers, de BR 15 en de BR 54. Het schip meet van voor- tot achtersteven 18,5 meter. De nieu we BR 50 „Johanna"' die in dc plaats komt van het vorig jaar bij Westkapelle gezonken vaar tuig, brengt de Breskense vissers vloot. een belangrijke stap dichter bij algehele modernisering. BIETEN VONDST (I) EEN REUZEMANGEL schrijft onze correspondent uit Hoedekenskerlte opgetogen boven een bericht, waarin hij een vondst van de heer J. Otte vermeldt. De voederbiet, die deze uit een perceel land naar boven haalde, woog niet minder dan 17,5 kilo. BIETENVOXDST (II) OOK IN Brouwershaven weet men van bietenvondsten mee te praten. Onze correspondent daar heeft het zelfs over een race. die op het eiland ontketend zou zijn. ..Tot nu toe stond Oosterland aan de kop"', schrijft hij verder, maar met het rooien van een suikerbiet van 16.3 kilo op het bedrijf van de heer M. B. van de Velde in Brou- wershaven is weer een record ver beterd. TERUG. NA EEN VAKANTIE van ongeveer vier maanden in Canada is het be jaarde echtpaar M. van de Hooft- Jansen uit de buurtschap „De Kwak kel" in Zaamslag weer in Nederland terug. Beide echtelieden zijn 76 jaar oud en het was eigenlijk de eerste keer, dat zij buitenslands vertoefden. meter boven de grond zal ko men, zullen tot aan de grond doorlopen. Het grondvlak zal een flauwe zeskant vormen. De idee voor deze bijzondere vorm van kerkbouw is zowel van. kër- keraad als architect uitgegaan. Tijdens het overleg kwam de oud ste vorm ter sprake, die omtrent „kerkbouw* bekend is: de .taber nakel, hetgeen bok tent betekent.- De houw van een nieuwe kerk voor de kleine, maar zeventig gezinnen tellende gereformeerde kerk van Bruinisse is mogelijk geworden door een belangrijke gift van het rampen fonds. De bouwkosten zullen de twëe ton niet overschrijden. Zonder de ïulp van het rampenfonds zou de gereformc :rde kerk van Brui nisse echter niet in staat zijn ge weest het oude, uit 1904 daterende en door de ramp getroffen kerkje aan de Noordelijk te laten vervangen. De offerbereidheid onder de 215 zielen is groot, maar waar de gemeente „niet vele rijken en niet vele edelen" telt zou men een bedrag van twee ton maar moeilijk bijeen kunnen bren gen. De hulp van het rampenfonds kwam op een heel bijzondere manier. De Ned. Herv. orgelcommissie, die het rampenfonds adviseert begon met het orgel af te keuren. Maar de commissie constateerde niet alleen, dat het orgel door het vocht was aangetast, zij constateerde ook, dat het gehele kerkgebouw vochtig was, dat de muren bladderden en zich maar moeilijk zouden laten herstel len. Daaróm adviseerde de commissie liet rampenfonds „Geef de gere formeerde kerk van Bruinisse een nieuw orgel, maar plaats er ajs het enigszins mogelijk is en pas sant een nieuw gebouw om heen..." Zonder dat de kerk daartoe zelf eeri verzoek liet uitgaan, maakte het rampenfonds het bijzonder spontane gebaar onmiddellijk een onderzoek te laten instellen naar de mogelijkhe den tot restauratie. Tóen bleek, dat herstclkoslen te hoog zouden liggen, was de adviseur van het rampen fonds, de heer W. J. A. H. van Ber- kel, terstond bereid een bedrag voor een nieuwe kerk beschikbaar te stel len. Hij vond het zelfs niet erg, toep men hem daarvoor op zijn 25-jarig huwelijksfeest benaderde. Zo zal thans binnenkort de oude kerk van Bruinisse worden afgebroken om plaats te maken voor een nieuw mo dern gebouw, niet het nieuwe orgel uiteraard. De preekstoel zal aan een van de lange zijden worden ge plaatst. Het grondvlak, de flauwe zeshoek, maakt het verder mogelijk, de 200 zitplaatsen om de kansel te scharen, waar de gemeenschapsidee meer tot uiting komt. Een bijzonder effect zal voorts de lichtval geven, waarvoor in de beide zijkanten veel glas zal worden gemonteerd. De in- ig van .de kerk komt aande zij'r it, in de Bergstraat. Het nieuwe gebouw zal evenals het oude door een klein torentje worden gesierd. Zodra met de afbraak van het oude kerkje wordt begonnen, zal de gereformeerde kerk van Bruinisse de hervormde kerk vragen, het ver enigingsgebouw voor het houden van diensten beschikbaar te stellen. t A (Inert en lie./ een royale 'jonge' RYNBENDES jonge White Label dubbele klare f 8.SS per literfles exclusief glas Auto en 900 kilo boter in beslag Douaneambtenaren van de centrale velddienstposten Oostburg en Re- tranchement hebben in dc nacht van woensdag op donderdag opnieuw een Nederlandse smokkelauto met 900 kilo roomboter in beslag genomen. De inzittenden wisten ondanks waar schuwingsschoten en het afvuren van lichtkogels te ontsnappen. De ambtenaren waren omstreeks 10 uur in de omgeving van Potjes in actie met 2 mobilofoonwagens en een portofoon, toen uit de richting Bres- kens een smokkelauto kwam aam-ij- den, voorafgegaan door een zoge naamde „verkenner". De douane ambtenaren zetten de achtervolging in via Sluis naar St. Anna ter Mui den. Bij de wegkruising aldaar stop te de voorrijder, maar de smokkel auto reed de Ne,derherenweg in, die op Belgisch grondgebied uitkomt op de grote weg naar West-Kapelle. De douaneauto reed met grote snel heid door en sneed de smokkelaars de pas af. Toen de chauffeur merkte, dat hij niet verder kon, probeerde hij achteruit te rijden, maar bij deze manoeuvre reed hij zich vast. De Chrysler-New-Yorker en de 900 kilo boter werden in beslag genomen en omdat de Belgische grens reeds was gepasseerd, opgeborgen bij de ont vanger der douane en- accijnzen te Sluis-West-Kapelle. De smokkelauto was voorzien van terreinbanden en een pantserplaat achter de cabine. vwwwvwwvwwwwwv I Hongerige lieden stalen hammen in Vlissingen In de afgelopen nacht hebben een of meer onbevoegden zich iloor het verbreken van een ruit toegang verschaft tot het abattoir van Vlissingen en daar twee hammen weggeno men. De politie stelt een onderzoek in naar de identiteit van de smulpapen. IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM Sloopschip in haven van Vlissingen gebracht De sleepboot ..Humber" van L. Smits internationale sleepdiensten heeft in de nacht van donderdag op vrijdag het 3573 ton metende met schroot ge laden sloopschip „Laura" dat geen nationaliteit bezit de haven van Vlissingen binnengebracht. De „Lau ra" kwam van Curasao. Het schip zou voor de sloop oorspronkelijk naar Rotterdam worden gebracht. Het sloopwerk zal thans worden verricht door de Vlissingse metaalfirma Si- Bij huldiging met 50-jarig ambtsjubileum Bij de huldiging in intieme kring met zijn 50-jarig ambtsjubileum is de heer J. S. Hoek, hoofdcontroleur van 's rijks belastingen te Middel burg, donderdag benoemd tot ridder in de Orde van Oranje Nassau. Voor deze huldiging waren het voltallig personeel van de belastinginspectie alsmede vertegenwoordigers van an dere dienstvakken en oud-ambtena ren van de inspectie in de voor deze gelegen feestelijk met bloemen ge tooide personeelszaal samengeko men. Het hoogtepunt van de huldiging was uiteraard de mededeling van de directeur van 's rijks belastingen, de heer J. D. Hamstra Pik, dat de heer Hoek de koninklijke onderscheiding ten deel was gevallen. Tijdens een overweldigende ovatie ontving de jubilaris uit diens handen de bij de onderscheiding behorende versierse len. Talrijke sprekers wensten daarop de heer Hoek geluk. Als eerste sprak het waarnemend hoofd van dienst, mr. C. J. van de Putte, een woord van felicitatie, maar tevens van af scheid, daar de jubilaris op 1 decem ber mét pensioen gaat. De heer Van de Putte memoreerde de loopbaan van de heer Hoek, waarbij hij twee perioden aanhaalde, namelijk na de Eerste en na de Tweede Wereldoor log met grote omwentelingen in de belastingheffing, vooral na de Twee de Wereldoorlog met het recherche werk en de heffingen ineens. De heer Van de- Putte schetste de heer Hoek als een man, die bijzondere in teresse heeft voor het vak, met ambi tie voor liet oplossen van moeilijke kwesties. Ook buiten de belastingdienst lieeft de heer Hoek vele activiteiten ont plooid, onder andere als gemeente raadslid. Als jubileum- en afscheidsgeschenk bood mr. Van de Putte de heer Hoek behalve de gebruikelijke envelop pe namens het gehele personeel een teakhouten bloemenbak aan. Me vrouw Hoek ontving bloemen. Namens de middelbare ambtenaren sprak als oudste de heer Kamer mans, die vanaf 1928 met de heer Hoek heeft samengewerkt Ook deze spreker getuigde van de liefde, die de heer Hoek voor het dienstvak toonde. Hij dankte namens de mid delbare ambtenaren voor de prettige samenwerking. Vervolgens spraken de heer Uijl namens het administra- VAN KAMERLID SCHEPS Bevestiging onderzoek Ged. Staten Zeeland (Van onze Haagse redactie) Minister Beerman heeft in zijn kwaliteit van minister van bin nenlandse zaken ad interim ge antwoord op de destijds door het Tweede Kamerlid Scheps gestelde vragen in verband met het ingesteld onderzoek naar het geldelijk beheer en de boek houding van do gemeente Goes. De minister bevestigde, dat Gedepu teerde Staten van Zeeland, nadat de commissie, welke door de gemeente raad was belast met het instellen van een onderzoek naar het door de burgemeester en wethouders gevoer de bestuur van do huishouding der gemeente haar rapport had uitge bracht, hunnerzijds een onderzoek hebben doen instellen naar de nale ving van de wettelijke voorschriften, met name op financieel terrein door het gemeentebestuur van Goes. Over de zogenaamde „vcrschrijvin- ~en" zegt de minister, dat uit het !oor G.S. naar aanleiding van dit on derzoek opgestelde verslag van 27 augustus 1960 onder meer is geble ken, dat bepaalde op daartoe aange wezen posten daar thuis horende uit gaven op andere daarvoor niet be stemde zijn ondergebracht en dat uitgaven, waarvoor geen begrotings post was uitgetrokken, opzettelijk op andera posten zijn geboekt. Over de to nemen maatregelen ant woordt de minister: naar de vraag of bepaalde strafbare handelingen hebben plaats gehad wordt vanwege de officier van justitie bij de arron dissementsrechtbank van Middelburg een onderzoek Ingesteld. Onderzoek Na kennismaking van het verslag van Gedeputeerde Staten heeft minis ter Toxopeus het instellen van een onderzoek naar de vraag, waar de burgemeester van Goes bij als ontoe laatbaar te kwalificeren handelingen betrokken was, noodzakelijk geacht. Onmiddellijk na dat hem hieromtrent rapporten hadden bereikt heeft mi nister Toxopeus de burgemeester van Goes in het kabinet ontvangen, waar bij hij de burgemeester in overleg met de commissaris der koningin heeft medegedeeld, dat hij de uitoefe ning van zijn functie diende te sta ken. Zodra het verdere onderzoek, dat met de meeste spoed zal worden voortgezet zal zijn beëindigd, zal de beslissing met betrekking tot het ont slag van deze burgemeester worden genomen. Het nemen van eventuele maatre gelen tegen andere bij onjuiste fiandeLingen betrokken bestuur ders of personen in dienst der ge meente is voorbehouden aan de daarvoor door de wet aangewezen gemeentelijke bestuursorganen. Inmiddels heeft de commissaris der koningin de oud-burgemeester van Voorburg, dr. J. W. Notebooni met de waarneming van de func tie van burgemeester van Goes belast. De heer J. S. Hoelc, hoofdcontroleur van 's rijks belastingen te Middel burg vierde donderdag zijn gouden ambtsjubileum. Bij een huldigings bijeenkomst werden hem de versier selen voor de benoeming tot ridder in de Orde van Oranje Nassau over handigd. Een huldeblijk voor deze ju bilaris, waarmee onder vele anderen hoofdinspecteur A. A. Vermeulen uit Tilburg (links) hem van harte ge lukwenste. Foto P.Z.C.). tlef personeel en de heer Drloel na mens de actieve dienst. De heer Wisse overhandigde de jubi laris een boekwerk en feliciteerde hem namens de christelijke bónd van overheidspersoneel. Tevens werd het woord gevoerd door de heer A, A. Vermeulen, hoofdinspecteur der be lastingen te Tilburg, voorheen hoofd van de inspectie te Middelburg. Ook de heer Vermeulen memoreerde de periode na de Tweede Wereldoorlog. Geestkracht „Iedere periode", aldus de heer Vermeulen, „heeft zijn zon- en schaduwzijde. Maar thans over heerst de zonzijde. Opgegroeid in de traditie land en volk te mogen dienen liccft U zichzelf een hoge norm gesteld", zei hij tot de heer Hoek. De lieer Vermeulen betoog de met het grootste genoegen ge durende 7 jaar met de jubilaris samengewerkt te hebben. „Ik heb de grootste bewondering voor nw geestkracht'', besloot de hoofdin specteur. Tenslotte las do heer Grims traditie getrouw een door hemzelf geschre ven en in Zeeuws dialect gesteld ge dicht voor, waarin ook hij herinne ringen ophaalde uit het verleden. In zijn slotwoord dankte de heer Hoek allen, die meegewerkt hebben om de onderscheiding mogelijk te maken. Op een hersftdag in 1910, zo herinnerde de heer Hoek zich, richtte hij de eerste schreden naar het ontvangkantoor in Beverwijk, waar zijn loopbaan begon. Bepaald niet met veel enthousiasme: daar voor was hij te veel natuurliefheb ber om dit te verwisselen met een saai kantoor.... De heer Hoek betoog de echter steeds meer van het vak te zijn gaan houden. Ook dankte de heer Hoelc sprekers en aanwezigen voor de goede woor den en de blijken van belangstelling. Vermeldenswaard is, dat tijdens de ze bijeenkomst een telegram werd bezorgd van de staatssecretaris van financiën, dr. W. H. v. d. Berge, die de heer Hoelc van harte feliciteerde met zijn 50-jarig jubileum. Tijdens een receptie, die 's middags in hotel „De Burg" gehouden werd, kwamen nog vele vrienden, bekenden en collega's de heer Hoek en diens gezin gelukwensen. Onder de aan wezigen bevonden zich onder meer leden van het college van B. en W. en de raad van Middelburg, de ge meente-secretaris, het vroegere hoofd der inspectie, de heer Vermeu len, en anderen. (Advertentie) op ieders Hp! 20 STUKS F I- IN HET BEKENDE GROENE DOOSJE VANDAAG Middelburg City: Onze man in Hava na, 20 uur, 14 Jaar: Electro: Nacht der vergelding, 10-30 uur; Kunsthandel Van Bcnthcm en Jutting: tentoonstel ling Z.B.K., 0—1» uui Gouden PoortcVrouwenbond P. v. d. A„ 20.00 uurSociëteit de Verge noeging Bazaar O.N.D.A., 19.00— 22.00 uurNederlands Koffiehuis Algemene ledenvergadering Kon. Ver. „Uit het volk, voor het volk", 21.00 uur. Vlissingen Alhambra Das DreimS- derlhaus, 20 uur, a.l., Luxor: Door braak bij Scnpa—Flow, 20 uur, Bri tannia Z.V.U.: Jeugdvoorstellingen door „Arena", „De Ernst van Ernst", 10 en 14 uur. Goes Grand: Freddy, die Gltarre und das Meer, 20 uur, a.L

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 2