„Ingelichte" quizwinnaars moeten wegens meineed terechtstaan KLANKBORD LANDB0UW-PERS0NEELSBELEID OP COÖPERATIEVE BASIS AMSTERDAM BEWIJST SINT STAATSMANS EER DINSDAG 18 OKTOBER 1960 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT S TWENTY-ONE EN TIC TAC DOUGH I Van Doren, Elfrida von Nardoff en Bloomgarden op erewoord vrij Drie „grote" en elf „kleinere" prijswinnaars van T.V.-quiz-prograuinia's zijn gisteren in New York gearresteerd wegens meineed, naar aanleiding van onthullingen dat vele deelnemers aan de quiz-programma's reeds op de hoogte waren gesteld van de antwoorden. Allen op een na zijn op ere woord vrijgelaten en moeten op 10 november voor de rechter verschijnen. Charles van Doren, Hank Bloomgarden en Elfrida van Nardoff meldden zich op het kantoor van de officier van justitie. De grand jury had meer dan 20 namen genoemd in verband met het on derzoek naar de onregelmatigheden bij de quiz-programma's. Van Doren, die in het thans afgeschafte Twenty-one" programma van het national broadcasting system 129.000 dollar had gewonnen, bekende dat hij voor de grand jury had gelogen toen hij zei geen hulp te hebben gekregen bij het beantwoorden van de vragen. Later herriep hij zijn verklaringen en legde voor een congrescommissie een openbare bekentenis af. Als gevolg daarvan verloor hij betrekkingen met een salaris van 50.000 dollar per jaar bij het N.B.C. en zijn leraars ambt op de Columbia-universiteit. Jliss von Nardoff won 220.550 dol lar en Bloomgarden 98.000 dollar, eveneens in .twenty-oneZij had den tegenover de grand jury ver klaard dat zij de antwoorden op de vragen niet tevoren hadden gekre- fen. ndien het drietal wordt schuldig be vonden aan het ten laste gelegde kunnen zij veroordeeld worden tot maximaal 1 jaar gevangenisstraf en een boete van 500 dollar. De grand jury is nog in zitting en zal tot 28 oktober voortgaanmet haar onderzoek. Een vorige grand jury die gedu rende negen maanden een onder zoek instelde naar de onregelma tigheid in de T.V.-shows was niet tot actie overgegaan en haar rap port werd op rechterlijk bevel verzegeld. De 20 mensen die van meineed worden beschuldigd, hebben mee gedaan aan „Twenty-one" of „Tic tac dough", welke beide werden geproduceerd door Jack Barry en Dan Enright. Het T.V.-schandaal brak in au- fustus 1958 los, toen Herbert tempel onthulde dat hem de antwoorden waren gegeven toen hij deelnam aan „Twenty one" met Van Doren als tegenstander, en dat hém bij „Tic tac dough" Vondst in het Dal der Koningen Egyptische arbeiders hebben bij het zoeken naar de schatten van de fa rao Seti I in het Dal der Koningen in Opper-Egypte een geheimzinnige trap met 28 treden gevonden. De treden zijn gevonden in een gang achter het graf van de farao aan de westelijke oever van de Nijl. De eerste schatten van Seti I zijn 120 jaar geleden gevonden in diens graftombe. Do Egyptenaven denken dat er meer schatten zijn te vinden aan het eind van de gang. Dona Fabiola, toehoinstig koningin der Belgenin de kerk de San An dres de Los Flamencos in Madrid. PARADIJSELIJK. In de Weense dierentuin wonen een leeuw en een herdershond uiterst tevreden samen in één hok. Deze vriendschap dateert van het moment, dat de leeuw, die toen nog maar zestien maanden oud was, terugkwam uit het hospitaal van de dierentuin. Het leeuwtje, „Simba" geheten, ï-ook blijkbaar te veel naar mensenhanden en medicijn, want zijn ouders verstootten hem. Toen besloten de oppassers Simba een vriendje te geven en zo ver scheen „Asta", een herdershond, op het toneel. De dieren leven thans in volmaakte vriendschap en zijn onafscheidelijk. FOOI De eigenaresse van een café in de Engelse plaats Halstead belde de politie op met de klacht, dat vijf man nelijke klanten een telefoonpaal van 8 meter bij haar hadden achtergelaten als fooi. STROP. Harvey Nicolson, de literaire medewerker van het Engelse blad „The Observer" heeft bij een boek beschouwing over „de memoires van William Hickey" een 19de eeuwse dagboekschrijver, ontdekt, dat zijn eigen grootvader veroordeeld was tot de strop, omdat hij aan het hoofd van een bende stond. een betrekking was beloofd als hij zou verliezen. Stempel won 55.000 dollar. De andere elf De andere elf zijn: Mrs. Vivienne Nearing, een New Yorkse advocate I die Van Doren versloeg, Van Bloom- bai'den verloor en 5500 dollar in j „Twenty-one" won; David Mayer, een New Yorkse psycholoog, die j 47.500 dollar in „Twenty one" won; I mrs. Ruth Miller, een New Yorkse schrijfster, die viermaal met Van Doren „gelijk speelde" in ..Twenty one" en 2500 dollar won. mrs. Patri cia Sullivan, een huisvrouw die 14.300 dollar in „Tic tac dough" won; dr. Michael Truppin. een New Yorkse arts die in „Tic tac dough" 17.300 dollar won; mrs. Henrietta Dudley, een huisvrouw, die 4100 dol lar in „Tic tac dough" won. Timothy Horan, een schrijver die 35.200 doL-" lar in „Tic tac dough" won, Richard Klein, een ambtenaar, die 2000 dollar in „Tic tac dough" en duizend dol lar in „Twenty one" won; Paul Bain, een New Yorkse muziekleraar die 2500 dollar in „Twenty one" won; Joseph Rosner, een New Yorkse au teur die 1700 dollar in „Tic tac dough" won. en Morton Harelik, een handelsreiziger die 500 dollar, won in „Tic tac dough". Van Doren stonden de tranen in de ogen toen hij de rechtszaal verliet. Hij zei tot de verslaggevers dat hij geen commentaar had. Ook zijn ad vocaat, Carl Rubino, weigerde iëts te zeggen. ADVIES AAN LANDBOUWSCHAP Middel ter bestrijding seizoenwerkloosheid De „Commissie Binding Jeugdige Landarbeiders" meent, dat door het vormen van combinaties van boeren, die gezamenlijk arbeidskrachten in dienst nemen, de aantrekkelijkheid van het landarbeïdersberoep vergroot en de bestrijding der seizoenwerkloos heid in de landbouw vergemakkelijkt kan worden. De commissie Is in 1956 door de directeur-generaal voor de arbeids voorziening en het landbouwschap ingesteld en heeft nu haar rapport uitgebracht. Zij had tot taak na te gaan, op welke wijze kan worden be vorderd dat jongelui, die hun hoofd- werkzaamheid in de landbouw hebben, zieh onder meer dooi* middel van een meer duurzaam dienstverband in de landbouw tot vakbekwame landarbei ders kunnen ontplooien. Zij beveelt een proefneming aan op de volgende basis: een aantal land bouwers in een gebied met een geza menlijke behoefte aan arbeidskrach ten, variërend van vijftig tot honderd man, vormt een zogenaamde arbeids- combinatie, waarbij al het betaalde personeel van deze ondernemers in dienst treedt. Een deel en de com missie acht dit een wezenlijke voor waarde voor het welslagen van het plan kan naar behoefte als vast arbeider worden gedetacheerd bij een werkgever-lid van de combinatie. Daarnaast moet de combinatie vaste arbeiders in dienst hebben die wel het hele jaar door, maar achtereenvolgens op verschillende bedrijven van de combinatie werkzaam zijn. Ook kan gedacht worden aan het in dienst ne men van enkele hoog gekwalificeerde specialisten en tenslotte zou de com binatie, voor zover dit strikt noodza kelijk is, ook losse arbeiders in dienst kunnen nemen. De commissie meent dat hij een dergelijke proefneming praktische ervaring opgedaan zou kunnen worden om in de verdere toekomst wellicht te konten tot een meer geperfec tioneerde vorm van coöperatief personeelsbeleid in de land bouw. De praktische Bezwaren wil zij geenszins bagatelliseren, maar zij meent er in dit sta dium toch aan voorbij te mogen gaan. In het voorgestelde sys teem zullen do mogelijkheden voor promotie en specialisatie worden vergroot, hetgeen voor de aantrekkelijkheid van het laiularbeidersberoep van be lang is. De mógelijkheden voor spreiding van werkzaamheden zullen toenemen. On der meer omdat in grote delen van. het land combinaties van de hier bedoel de omvang niét mogelijk zullen zijn, denkt de commissie verder ook nog aan aanzienlijk kleinere coöperaties, van bijvoorbeeld 3 boeren met 'n ge zamenlijke behoefte aan vier tot acht vaste arbeiders. Als zo'n combinatie zou worden gekoppeld aan een meer of minder vergaande gemeenschappe lijke werktuigeninventaris lijkt zij zeer wel te realiseren. Met een verdere vermindering in aan tal van de huidarbeidersgroep dient voor de toekomst wel rekening te wor den gehouden. Dit vermindering zal echter niet zo groot zijn als in de ja ren 1947 tot 1956, doordat ook voor de landarbeiders een verkorting van de werktijd verwacht kan worden en doordat ook de boeren en tuiuders en met name do veehouders niet afkerig zijn van verkorting van him eigen werktijd. Uitgaande van onver anderde arbeidstijd wordt het aantal landarbeiders in 1980 op ongeveer 80.000 geschat. Het bestuur van het landbouwschap zal het rapport in zijn woensdag a.s. te houden vergadering bespreken. in een groot aantal plaatsen in ons land worden deze maand en be gin november weer kerstgroeten opgenomen, bestemd voor militai ren van de drie krijgsmachtonderdelen, verblijvend in Nieuw-Gui- nea, Suriname en de Antillen. Voor de naaste familieleden en ver loofde van iedere militair staat twee minuten spreektijd ter beschik king. Foto: een kijkje in het Prot. Militair Tehuis in Dordrecht, waar maandag kerstgroeten werden opgenomen. Hoge Franse geestelijken over Algerijnse oorlog De kardinalen en aartsbisschoppen van Frankrijk hebben maandag een verklaring uitgegeven waarin zij de Franse regering verzoeken ccn spoe dige oplossing te zoeken voor het Al gerijnse vraagstuk, in de vorm van een eerzame vrede waarmee de ge rechtvaardigde verwachtingen, rech ten, belangen en tradities van de on derscheidene gemeenschappen in Al gerije geëerbiedigd worden. In deze verklaring spraken de leiders van de Franse geestelijkheid zich uit tegen de stelling uit het veelbespro ken „manifest der 121" dat dienst plichtige Fiansen het recht hebben te deserteren. „Dit zou betekenen dat men zich afwendt van de plichten die behoren bij de nationale eenheid en vaderlandsliefde", aldus de kardina len en aartsbisschoppen. „Wij spre ken ons uit tegen elke daad die de anarchie bevordert of twijfel wekt aan het wettig gezag dat de natie in alle gevallen van onzekerheid uit oefent", aldus de verklaring. De ver klaring werd uitgegeven na afloop van een tijdens het weekeinde gehou den conferentie. De Franse regering wordt ge- - vraagd ,;een wijze en Frankrijk waardige oplossing te vinden, die strookt met het nobel voorbeeld van belangeloosheid dat dit land de wereld gegeven heeft door elf jonge Afrikaanse staten hun vrij heid te verlenen". „De toekomstige politieke status j van Algerije", zo werd voorts ver- klaard, „moet vrij aanvaard wor- den door het gehele volk van Al- i gerije en gebaseerd zijn op de sa- j menleving van alle elementen van de Algerijnse gemeenschap". 1 P. Michelin van moord op zijn vrouw beschuldigd Een rechter van instructie te Tours in Frankrijk heeft maandag een 32- jarige telg uit do Franse fabrikan tenfamilie Michelin, Patrice Michelin, beschuldigd van moord op zijn vrouw Nicole. Patrice Michelin schoot zijn vrouw, moeder van drie kinderen, zondag dood tijdens de jacht. Volgens Miche lin was het een ongeluk. Mevrouw Nicole Michelin is het achtste lid van de familie dat op gewelddadige wijze liet leven heeft verloren. Sedert 1932 zijn vier leden van de familie bij ver keersongevallen op de weg omgeko men, één bij een vliegtuigongeluk, één bij de landing van geallieerde troepen op Corsica in de Tweede We- reldoorlog en een ander in een con- i centratiekamp. Volgens Patrice Mi- j chelin kwam zijn vrouw om doordat zijn geweer afging toen hij zich in het park van hun buiten te Mai een weg baande door het struikgewas. Hij heeft volgens de politie gezegd dat hij op ongeveer vijf meter af stand van zijn vrouw over een tak is gestruikeld. Hij zei dat hij het maga zijn uit het geweer had verwijderd r maar dat er kennelijk nog een pa- j troon in de loop zat. ^AA/VVV*A'VVVVVVVV>A'VVVV\^N^VVVv\»VVVVVVVN^VVV\N^\A Robots doen straks het werk van sterrenkundigen op de maan De Sowjetrussische geleerde Martinof heeft nraandag voor Radio- Moskou verklaard dat robots het voornaamste werk zullen doen, indien er op de maan een permanent observatorium zou worden in gericht. Martinof verklaarde dat sterrenkundigen vanaf de maan bewegingen van de wolken over de aarde zouden kunnen gadeslaan, hetgeen het doen van nauwkeurige voorspellingen mogelijk zou maken. Doch het werk van een sterrenkundige op de maan zou in hoofdzaak bestaan uit het inspecteren van robots, die zijn werk volledig zouden kunnen verrichten. „De moderne wetenschap is volledig in staat dergelijke robots te vervaardigen", aldus Martinof. De robots zouden waarnemingen van de planeten, de zon, de indi viduele sterren en gehele gebieden van het uitspansel kunnen ver richten. Martinof besloot met te zeggen da.t de ontwikkelingen in de radio- elektronica de hoop wettigen, dat de robot-sterrenlcundige in staat zal zijn foto's en'het resultaat van zijn waarnemingen zelfstandig naar de aarde te zenden. VWVWV*<V>✓VvWvWV\'VWvVWvVvVvWVVVWV\'VVVWvVV Aardgasbron in Groningen Zowel in de gemeente Slochtercn, als in de gemeente Delfzijl zijn bij proefboringen belangrijke hoeveelhe den aardgas aangeboord. In Slochte- ren, zo vernamen wij van burge meester H. Tuin, is ongeveer een lialf jaar geleden een succesvolle boring verricht nabij de grens met de ge meente Hoogezand-Sappemecr, vlak bij de grote weg Groningen-Winscho- ten. De boorinstallaties zijn alweer opgeruimd en de hoorplaats is afge sloten met behulp van kranen. Enkele weken geleden hebben borin gen bij Kolham eveneens succes ge had. Ook hier werd een belangrijke hoeveelheid gas gevonden. Dagen achtereen verried een enorme bran dende vuurzuil, dat hier aardgas was aangetroffen. Ook deze hoorplaats is afgesloten. Beide hoorplaatsen wachten op aansluiting op het aard- gasnet. De hoeveelheid aangeboord gas was in Slochteren niet hekend. Wel weet men. dat het gas zeer diep is gevonden en dat de reserve vol doende werd geacht voor vele jaren. Ook in Heveskes, een randdorp van de gemeente Delfzijl, is enige tijd geleden een succesvolle horing ver richt. Daar zijn de boorinstallaties eveneens opgeruimd. Dit alles is hekendgeworden na- dat de Belgische christen-demo cratische senator Leemans vrij dag in het Europese parlement had verklaard, dat in Nederland een enorm veld met aardgas met een inhoud van 300 miljard kubie ke meter is ontdekt. De Belgische senator, die sprak tijdens een de bat over de olie en het aardgas in het kader van een Europese ener- giepolitiek. zou met deze verkla ring een tot op heden goed be waard geheim hebben onthuld. De Nederlandse Aardolie Maatschap pij (N.A.M.) ontkent echter zeer be slist dat de beide gasbronnen te Slochteren een totale inhoud zouden hebben van 300 miljard kubieke me ter. Zij ontkent ook dat de gevonden gasbellen zouden samenhangen met die elders in het noorden des lands. Voor zover aanwezig zijn er wel af zonderlijke gashoeveelheden die stuk voor stuk ontdekt en eventueel in exploitatie genomen moeten worden. Rusland stuurt voedsel en medicijnen naar Algerije Het Russische vrachtschip „Fahtzli" uit Odessa brengt een grote hoeveel heid voedsel en medicamenten naar Algerije, o.a. 20.000 blikjes melk, 22.000 blikjes vlees en vis, alsmede tonnen suiker en andere voedings middelen. Voorts maken 16 naaimachines en tractors, oogstniacliines en vracht wagens de reis mee. De jonge Ara bieren die in de Sowjet-Unie stude ren sturen een stationcar mee. Een en ander is door de Russische vak verenigingen ingezameld, in antwoord op een verzoek om hulp van de „Al gemene Bond van Algerijnse Arbei ders". DE ENIGE EN OPRECHTE SINTERKLAAS Zwitserse en Schotse garde met schertswapens Het Wereldgebeuren I Krachtmeting Arliiiu Frondizi en Carlos Seveio Toranzo Montero zijn vele jaren goede vrienden geweest. Zij had den iéts belangrijks met elkaar ge meen: hun vijandschap ten opzichte van het dictatoriale systeeni dat de Argentijnse dictator Juan Peron toe paste. Toen hij nog de Argentijnse touwtjes in handen had. heeft Peron deze 'beide critici diverse moeilijk heden bezorgd. Frondizi, die als ad vocaat optrad in processen waarin politieke tegenstanders van Peron te rechtstonden en het waagde om Pe rons beleid in het parlement aan te vallen als afgevaardigde van de ra dicale partij, werd in die jaren twee keer gearresteerd. Toranzo Montero praatte indertijd zoveel over militaire ethiek en over de wenselijkheid van vrije verkiezin gen. dat hij onder op de lijst der pro motiekansen bleef staan terwijl me de-officier Peron opklom naar de macht. Twee jaar heeft Toranzo Mon tero tijdens Perons dictatuur achter slot en grendel gezeten. Na een alge mene amnestie verbleef hij als banne ling in Uruguay'. Van dat land uit voegde hij zich na de staatsgreep die aan Perons regime een eind maakte weer bij de Argentijnse strijdkrachten. Zijn loopbaan, die tot dat ogenblik bergafwaarts was ge gaan, ging spoedig daarop snel om hoog. De man wie het vroeger vrijwel aan promotiekansen ontbrak, is tegen woordig stafchef van het Argentijnse leger. En herhaaldelijk heeft hij de laatste twee jaar met zijn vroegere vriend Frondizi overhoop gelegen. Hoewel Peron ver weg, in Spanje, een flink deel van zijn in het buitenland gehamsterde rijk dommen opsoupeert, valt toch tel kens in Argentinië het woord „pe ronisten" als Frondizi en Toranza Montera elkaar in de haren vliegen. Het is de generaal, de daarbij als aanklager optreedt. Hij beschuldigt de president er van, te weinig oog te hebben voor fiet gevaar van nieuwe peronïstische en communistische infiltraties in het regeringsapparaat. Frondizi behaalde zijn verkiezingszege tegen zijn ex- partijgenoot Ricaido Balbin in 1958 door de peronisten zo duidelijk naai de mond te praten, dat zij op aan raden van Peron-himself massaal voor hem stemden. En al heeft hij later verzekerd dat het politieke be leid niet zou worden „teruggedraaid" toch was het een Sisyfus'arbeid om zich tegen de aanvallen van de gene raal en en andere anti-peronisten te verdedigen. In 1959 heeft Frondizi vergeefs ge tracht. de stafchef door een voor hem plezieriger functionaris te ver vangen. maar dat lukte niet, want het leger toonde zich bereid om voor zijn commandant door het vuur te gaan. Ook later is enkele keren gebleken, welk- een-soliede positie Torango Montero wel innam. Maar uit de af loop van de crisis die vorize week de aandacht van de Argentijnen ge vangen hield, blij'kl dat hij toch niet de man is. die kan beslissen over het wel en wee van een president. Want., hoewel het Argentijnse leger als een binnenlandse politieke machtsfactor' niet kan worden uitgevlakt (dat is nu eeenmaal zo in Zuid-Amerika) heeft hij op zijn beurt zijn neus ge stoten toen hij deze week Frondizi tot een knieval -— en misschien zelfs wel tot aftreden - - wilde dwingen. Op het eislijstje van het leger stond bovenaan, dat een eind moest worden gemaakt aan de beweerde nieuwe peronïstische en communistische in filtraties. Vlak daaronder was te le zen, dat drie ministers, onder wie Alvaro Alsogaray, de „grote man" van economische zaken, niet gehand haafd konden worden. Alsogaray is verantwoordelijk voor een zeer on- peronistisch deel van Frondizi's re geringsbeleid: Peron. die het geld óver de balk gooide en c-en onvoor stelbare inflatie achterliet, zou im mers nooit zijn overgegaan tot een strenge, impopulaire versoberings- en bezulnïgingsDolitiek. zoals Alsogarav die heeft ontworpen. Plannen betreffende de buitenlandse deelneming aan Argentijnse olie-ex ploitatie werden eveneens a's c-en aanleiding tot de crisis aangemerkt. Frondizi is in economisch opzicht tegenwoordig veel minder „nationa listisch" dan lu i vroeger was Maar hoe dit alles zij: de generaal wie de steun van marine en lucht macht ontbrak, heeft de president niet uit het zadel gewipt. En ook Alsogaray bleef zitten waar hij zat en roert zich. In een bijeenkomst met Toranzo Monteso jen 23 andere generaals heeft Frondizi naar voor stellen geluisterd en zijn beleid uit eengezet. In de nabije toekomst zal blijken, of de voorstellen der militai ren tot een andere aanpak van be paalde problemen zullen leiden. Het is wel waarschijnlijk, dat dit niet de laatste krachtmeting tussen Fron dizi en zijn vroegere vriend is ge weest. hard op te l)e korpsen zitten studeren. Het motto voor de optocht zal dit jaar zijn: „Het is een wonder bo ven wonder", de bekende versre gel uit een eindeloze serie kleine- kindergedichtjes. De praalwagen bouwers hebben deze gedichtjes als hoofdmotief voor hun ontwer pen gekozen en er zeldzame mo gelijkheden in ontdekt om de jeug dige „gelovigen" in de goedhei lig man weer te hooien. (Van een onzer verslaggevers) Totaal 2500 functionarissen ouder j wie een paar honderd zwarte pie- ten zullen op zaterdag 19 novera- ber betrokken ziju bij de jaarlijk- j se triomfantelijke intocht van sin- terklaas in de hoofdstad. Elf mu- ziek korpsen, twaalf drumbands. 1 zestien praalwagens en dit jaar voor het eerst een aantal skelters laag-bij-de-grondse geniotorï-1 seerde karretjes begeleiden de i Sinterklaas zonder lijfwacht is bij de sint op zijn tocht door de stad. toenemende belangstelling voor Vuil Prins Hendrikkade uaar Leid- dit jaarlijkse festijn in de hoofd- se Bosje via Damrak, Rokïn, Re- j stad niet meer mogelijk. Om sint gnliersbreestraat, Rembrands-*- plein, I'trechtsestraat en Wete- j riiigscliuns. Hugo de Groot, de be- bekende Hilversunise radiodirigent Nationaal festijn liceft een heel eigen sinterklaas- mars voor deze intocht gecom poneerd, waarvoor Evert Werk man do tekst schreef. De titel? „Hoor daar klinkt trompetge- L schal". I in de stoet de nodige levensruimte te laten behouden wordt hij om ringd door een kleurig ere-èscor- te van 24 man Zwitserse en Schot se garde Tnet schertswapens. die er ook voor zullen zorgen dat de glans van de praalwagens eerst de aandacht zal krijgen als sint reeds alle eer bewezen zal zijn. Vijfhon derd kilogram snoep zullen de zwarte pieten te voet eu per scoo- ter langs de loute uitdelen en met elf vreugdeschoten (van de mari- j ne) zal de per stoomboot aan de Prins Hendrikkade arriverende kindervriend verwelkomd worden. Niet per rijtuig maar gelijk het een goede sint betaamt per ros zal de j goedheilig man langs de traditio- nele route door de hoofdstad trek- ken. Amsterdam maakt dus van de intocht dit jaar opnieuw een spectaculair en welhaast nationaal festijn. Dat Haarlem sinterklaas tegen alle goede regels in ook dit jaar drie dagen eerder laat arri veren, stoort Amsterdam niet. „De hoofdstedelijke sinterklaas is de enige oprechte sinterklaas", zegt het organiserende comité in Amsterdam. Zijn intocht is met dezelfde egards omgeven als die van een staatshoofd, vandaar dat er zelfs buitenlandse belangstel ling voor is. Dg Süddeutsche Rundfunk heeft onder meer ge vraagd er een ooggetuige verslag van te mogen verzorgen. AJRTCRO FRONDIZI houdt stand ondanks standjes

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 5