é£k Sporttoto VANAVOND Gladde veld openbaarde fouten van verliezend Zeeuws elftal Tweede helft interland verliep sensationeel LUISTER mm beva BEVA bevalt u beter N* 1 ►1 YAUDAAG JUBILEUMWEDSTRIJDEN VAN VLISSINGSE BOKSCLUB D.O.S. ut de ETHER 4 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 3 OKTOBER 1960 ELF BESTEN INDERDAAD ELF BESTEN? Betere techniek en lichaamsbeheersing zaterdagmiddagteam gaf doorslag: 2-3 NIET HET bondszaterdagelftal, maar wel liet spiegelgladde veld heeft- zaterdagmiddag in Vlissingen onbarmhartig de fouten geopenbaard van de elf beste(?) voetballers van Zee land. Volkomen verdiend verloor het Zeeuws elftal met 32 van de zaterdagvoetballers, die weliswaar ook niet bijzonder imponeer den, maar die door een betere lichaamsbeheersing en vooral 'n betere techniek minder last hadden van de nadelen van 't gladde veld. En juist op deze punten faalden de Zeeuwen! Te vaak kre gen zij een bal door de gladheid van het veld niet onder con trole, te vaak was de richting bij het combineren volkomen zoek en zodoende konden de Zeeuwse goalgetters Moens (Vlis singen) en Schuit (Zeeland Sport) te weinig gelanceerd wor den. Wellicht waren de schotvaardiger Zeeuwen op een droog veld tot een beter resultaat gekomen, maar nu de toestand van de grasmat het uiterste van techniek en lichaamsbeheer sing vergde, was de tegenstander beter. Natuurlijk belemmert de geogra fische versnippering van Zeeland het werk van de technische com missie der afdeling Zeeland van de K.N.V.B. Toch zal het in de toekomst nodig zijn, dat deze eommissie een vollediger beeld krijgt van het Zeeuwse „spelers- materiaal". Nu mag men zich bijvoorbeeld terecht afvragen: is Nol Schuit inderdaad Zeelands beste midvoor, is Sandrini de bes te rechtsbuiten, bestaat er geen betere spil dan Verhulst en Is Meeusen de beste rechtsbinnen in deze provincie? Overigens houdt deze vraag geen kritiek van de genoemde spelers in. Wij hebben bijvoorbeeld alle waarde ring voor het spel van Sandrini, die zich vaak goed aan het gladde veld aanpaste. Sandrini speelde echter vo rig jaar in het reserveteam yan Ter- neuzen, werd al opgesteld in het oud- Zeeuws elftal en blonk toch ook niet uit in de jongste competitiewedstrij den van Terneuzen. Daarom ligt de vraag voor de hand: is er geen an dere rechtsbuiten, die het nog beter gedaan had? Midvoor Nol Schuit heeft zich in Zeeland Sport voor iedere defensie een gevaar getoond. Evenzeer toon de hij echter een gemis aan voldoen de techniek te hebben. En ondanks zijn doortastendheid en zijn schiet- kracht blijkt tegen een tegenstan der van enig formaat zoals nu dit gemis aan techniek dan ook doorslaggevend. De man, die in het Zeeuws elftal het meest faalde, was Wïm Groenewe- gen. Hij leek volkomen ongeïnspi reerd te spelen, kreeg de bal slechts zelden onder controle, plaatste op vallend slecht en speelde veel te traag en tc aarzelend. Gevolg: Rob Moens werd veel te weinig gelan ceerd om te kunnen opvallen. Doelman Baart en de beide backs (De Waal en Van Wezel) toonden zich deze middag de beste spe lers van het Zeeuwse elftal, dat als geheel nauwelijks het peil van de tweede klas K.N.V.B. kon ha len. Van betekenis Hoewel iüe aanvallen van de zater dagmiddagspelers steeds talrijker waren, bleken die der Zeeuwen aan vankelijk wat gevaarlijker. Wim Groenewegen (Vlissingen) zoigde in de twaalfde miuuut voor zijn eni ge actie, die in deze wedstrijd wer kelijk van betekenis was: met een knappe schuinbeweging ging hij langs linkshalf en linksback en lan ceerde vervolgens met een geraffi neerde dieptepass midvoor Nol Schuit, die vrij voor doelman Den Hollander (Quick Boys - Katwijk aan Zee) gekomen niet faalde: 1—0. Aanvankelijk reageerden de zater dagspelers, die zes man uit het of ficiële Nederlandse elftal in de ploeg hadden, nauwelijks. Tien minuten la ter echter dacht een ieder Coen Nieuwstraten (Zwart Wit - Rotter dam) te zien scoren. Een prachtig duikende Piet Baart kon het ogenschijnlijk zekere doelpunt echter nog juist omrui len voor een corner. Hoewel rechtshalf Scherpenhuizen (Zwart Wit) op 't middenveld tactisch opbouwend werk deed. resulteer de het aanvalsspel van dc zater dagspelers nauwelijks in doelrijpe kansen. Te kort spel bleek de voornaamste malheur. Gemakkelijk had Zeeland een 2-0- voorsprong kunnen nemen, toen na een combinatie tussen Van Belzen (Vlissingen), die was ingevallen voor een geblesseerde Vogel (Mid delburg), Moens en Groenewegen de bal werd voorgezet door Meeusen (Terneuzen). Inplaats van de bal voor de vrijstaande Sandrini te laten lopen, schoot de in moeilijke positie staande Nol Schuit zelf over. Vlak na rust ging er opnieuw een doel punt aan Zeeland voorbij toen San drini zelf schoot inplaats van drie vrijstaande Zeeuwen aan het werk te zetten Betere verdeling Ook na rust waren de aanvallen van de zaterdagspelers talrijker en boven dien nu ook gevaarlijk, want mid voor Van Dalfsem (SC Genemui- den), die te laat in Vlissingen was gearriveerd, kwam na de rust toch nog binnen de lijnen. Deze aanvals leider verdeelde het spel beter en al spoedig zorgde linksbuiten Fopma (CSCA - Amstelveen) bij een scher mutseling voor het Zeeuwse doel voor 11. Onmiddellijk daarna kwam Nol Schuit alleen voor Den Hollander maar hij knalde juist naast en greep evenals vele toe schouwers verbijsterd naar 't hoofd. Nogmaals kreeg Nol Schuit een goede kans. Zijn voor het doel be doelde bal kwam echter verdwaald bij Meeusen terecht, die niet zelf schoot, maar Moens van een boog- balletje voorzag. Met een rustige kopbal zorgde deze speler, dat Zee land opnieuw met één treffer ver schil leidde: 21. Een kostbare fout van een overi gens goed spelende kanthalf Van Bruggen (Zeelandia) bracht Jan Nieuwstraten alleen voor Baart en dat betekende 22. Nog in dezelfde minuut waren de zaterdagmiddag spelers terug en met een diagonaal klimmend schot maakte Fopma er zelfs 32 van. Bijna had Moens nog gelijk gemaakt, maar de door hem ingeschoten bal kwam wonder lijk gelukkig onder de uitgestoken voet van doelman Den Hollander tot stilstand. Aan de andere kant on derstreepte Van Duyn (Quick Boys) nog eens, dat de voorsprong van het bondsteam verdiend was door tegen de lat te schieten Beva, betere vakkleding past iedere vakman blijft in de maat door krimpvrij Sanfor GED.MERK (Advertentie) Belgisch B-team won met 4-2 van Luxemburg Het Belgische B-elftal heeft zondag te Luxemburg met 42 gewonnen van Luxemburg. Bij de rust was de stand 21. De ontmoeting, die op een laag peil stend, werd geleid door de Ne derlandse scheidsrechter Van Leeu wen. Ongeveer vijfduizend toeschou wers woonden de wedstrijd bij. 4 Zaterdagavond lx In Charleroi de voet balwedstrijd Olympic Charleroi legen Forturia '54 (Geleen) gespeeld. De Ne derlanders zegevierden met 31 nadat de rust met gelijke stand: 1—1 was Inge gaan. De Rotterdamse ere-divisleelub Sparta heeft zaterdagmiddag voor 6000 toe schouwers in een vooral na de rust matte wedstrijd een overwinning man 4—1 <rust .1-0) behaald op Alajuense (Cnsia Rlca). (Slot van pag. 3) speeltijd begon verre van plezierig. Al in de derde minuut werd Pieters Graafland ernstig geblesseerd na een wel wat felle charge van de Belgi sche aanvalsleider. Nadat de Neder landse verzorgers, bondscoach Elek Schwartz en K.N.VE.-arts dr. Pan- nehoek hun werk hadden gedaan kon de voortreffelijk spelende Feyenoord- doelman zijn plaats onder de lat weer innemen. Nauwelijk een minuut later was Bennie Muller het slachtoffer van een onbesuisde Belgische actie. Het viel echter allemaal nogal mee. En even later speelde de Ajacied alweer, als of er niets gebeurd was. Toen kwamen, geheel onverwacht, die drie enerverende minuten. Drie minu ten waarin meer gebeurde dan in de gehele eerste helft. Piet van der Kuil scoorde een doelpunt. Muller miste een strafschop en Wegria zorgde voor een Belgische treffer. Het begon in de 8e minuut. Rechtsbuiten Van der Kuil ging, na een pass van links, in een snelle rush voorbij Raskin en hoewel hij de corner-lijn al bedenkelijk dicht genaderd was zag de kleine PSV- er nog juist een gaatje. Listig schoot hij van dichtbij de bal langs de verbouwereerde Seghers (0-2). De strijd leek beslist. Zeker toen ar biter Davidson kort daarop meedogen loos naar de witte stip wees. Verbiest had Coen Moulijn binnen het straf schopgebied ten val gebracht. En de straf volgde uiteraard direct op de zonde. Bennie Muller zette zich ach ter de bal, nam zelfbewust zijn aan loop doch met het slecht gerichte schot had goalie Seghers weinig moeite. De Belgen die zich al verslagen waanden op het moment waarop Mul ler de bal inschoot, vonden hun zelf vertrouwen terug. Nog geen twee minuten later hadden zij succes. Cor van der Hart en Kees Kuys lieten aanvalsleider Wegria even vrij staan. Juist op dat moment bereikte een hoge voorzet de Belgische midden voor die via de onderkant van de lal hard inkopte (12). Crisis Hel zag er somber uil vooi* Neder land. De Belgen begrepen maar al te goed dat ze nog niet verslagen wa ren. De „crisis" kwam in de 20e mi nuut. Arbiter Davidson mag dan een Schot zijn, met zijn strafschoppen was hij stellig niet zuinig. Toen middenvoor Wegria. dicht bi j het Ne derlandse doel ten val kwam. bestraf te de Schotse scheidsrechter on- danks felle protesten van Cor van der Hart de overtreding van de Neder landse stopper met een penalty. Iedereen voelde het: het was alles-of- nïets. Indien Lippens de strafschop zou benutten was de kans groot dat de zege iu deze derby toch nog naar België zou gaanmocht Lippens falen dan kon de overwinning eigenlijk niet meer ontgaan. De arme Lippens miste, tot grote te leurstelling van de tienduizenden Bel gische supporters. Tot grote vreugde uiteraard van de Nederlandse spelers die elkaar omhelsden alsof in die 20e minuut de zege al veilig was. Het kon niet anders: de Belgische te genstand was geheel gebroken. Stop per Saeys zorfde ervoor dat zelfs de meest-optimistische Belgen wel be grepen. dat de overwinning naar Ne derland zou gaan. Na bijna een half uur spelen kopte hij. in het nauw ge bracht aoor Piet Kvuiver, de bal in eigen doel (13). Zelfs dat was nog niet genoeg. Nog maals zouden de Belgen door pecli een doelpunt tegen krijgen. Terwijl de toeschouwers al in dichte drom men het stadion verlieten vuurde Henk Groot van bijna 20 meter dat ongevaarlijke schot af op het Belgi sche doel. De tragiek van het lot wilde dat juist Vick Mees. de Belgi sche record-international, in de baan van het schot stond. De bal raakte zijn voet, veranderde van richting en voor de vierde maal was doelman Seghers geslagen. Slechts <le fanatiekste supporters van de Oranje-ploeg ontvingen dat vierde doelpunt met gejuich. De spelers aan vaarden het, zonder meer. En zelfs bondscoach Elek Schwartz die vooral de ontmoetingen tegen België met een bezwaard hart tegemoet ziet kon er niet enthousiast over wor- RADIO- EN T.V.-RUBRIEK De uitslagen van de wedstrijden, die voor liet afgelopen weekend waren opgenomen in de sporttoto, luiden: BelgiëNederland 11 (2); Arsenal West Bromlich Albion 10 (1); Aston VillaLeicester City 13 (2); Bolton Wanderers-Manchester United 11 (3); BurnleyFulham 50 (1); ChelseaEverton 33 (3); Man chester CityBirmingham City 21 (1); Newcastle UnitedCardiff City 50 (1); Nottingham ForestShef field Wednesday 12 (2); Preston North EndBlackpool 10 (1); West Ham United-Blackburn Rovers 32 (1); Wolverhampton Wanderers Tottenham Hotspur 04 (2); Li verpoolDerby County 10 (1); SouthamptonScunthorpe United 4.2 (1); Stoke CityLuton Town 3—0 (1). Aantal deelnemers 479.200. Totale inleg 608.602,—. Eerste prijs 91.290, Tweede en derde prijs elk 45.645,—. Drie meldingen met 15 punten. Dertig meldingen met 14 punten. 350 meldingen met 13 punten. De drie winnaars zijn de heren S. de Jong uit Akkrum, C. Heitzer uit Roermond en van Konijnenburg uit Schiedam. *)\oY<i\t, cv» sclirijvcM Televisie Ook nu op maandagavond een uit zending van de Nederlandse televisie. Om acht uur eerst het nieuws, waar na dc VPRO na twintig minuten de eerste maandagavonduïtzending be gint niet „Bouwmeesteres der cul tuur", ditmaal gewijd aan Columbus. Om vijf minuten over half negen spreekt dan de arts A. C. van Swol over wat er verder nodig is. Om vijf over negen haalt Simon van Col- lum Rudolf Valentino uit de oude draaidoos met gedeelten uit de Ru- dolf Valentino Story en „De zoon van de sheik". Om kwart over negen verschijnen Shireen Stroker, Ramses Shaffy en Joop Admiraal op het scherm in een cabaretprogramma „Zij drieën". De Vlaamse t.v. begint al om zeven uur met ..Autorama", veertig minu ten later gevolgd door de literaire en artistieke actualiteit onder de ti tel „Zoeklicht". Suske en Wiske vul len dan nog de laatste vijf minuten ACHT WEDSTRIJDEN EN EEN DEMONSTRATIE Enkele wedstrijden reclame voor boksen Voor een uitverkochte zaal werden zaterdagavond in het Concertgebouw te Vlissingen bokswedstrijden ge houden ter gelegenheid van het 15- jarig bestaan van de Vlissiugse boks vereniging D.O.S. Voor vele toe schouwers was het een teleurstelling, dat de beste Zeeuwse bokser Rieteco duidelijk de mindere was van zijn Rotterdamse tegenstander Van der Wal en zijn wedstrijd dan ook op punten verloor. Deze twee A-klas- sers boksten een ordeloze wedstrijd. De Goesenaar De Marco moest dui delijk zijn meerdere erkennen in de bokser van de Roterdamse boksver- enging Huizenaar, Van der Henk, die deze wedstrijd op punten won. Het D.O.S.-lid L. de Nooijer bracht een Zeeuws succes, door niet in de laatste plaats door zijn goede rechtse van de Huizenaar-bokser Van Es te winnen, zoals vrijwel alle wedstrijden van deze avond, op pun ten. De wedstrijd tussen C. de Nooijer en De Laat was er een met een hoog tempo. Ondanks een goede linkse van De Laat kwam de Zeeuw als over winnaar uit de strijd. Uit de volgen de wedstrijd tussen de D.O.S.-bokser Jos Jasperse tegen G. Lucas bleek duidelijk dat het merendeel van het publiek voor de eventuele sensatie kwam en niet voor de zuivere boks- Zeeuwse bridgers in Terneuzen bijeen Vlissingen won de P.Z.C.-wisselbeker erdagmiddag werd in hotel „Des Pays Bas" te Terneuzen de jaarver gadering gehouden van de Neder landse bridgebond, afdeling Zeeland. Voorzitter M. Remery sprak een bij zonder woord van welkom tot pen ningmeester H. A. Nieuwenhuijze die weer hersteld is van een hem overko men ongeval. De jaarverslagen van ningmeester en secretaris werden >rde bevonden. In de kascommissie werden herbenoemd de heren Klink, Verhoef en Nass. De heer Braak kreeg een pluimpje voor de wijze, waarop hij weer dé competiteies in het district heeft geleid. Besloten werd de volgende algemene vergade ring te Vlissingen te houden. Na de ze districtsvergadering werd gestart met het viertallentoernooi, met als in zet de P.Z.C.-wisselbeker. die werd verdedigd door Middelburg. Zoals uit -de hierna volgende uitsla gen blijkt, is hen dat niet zo bijzon der goed afgegaan. Het Vlissingse „Fles" toonde zich de sterkste en kreeg de P.Z.C.-wisselbeker vooy een jaar in zijn bezit. De uitslagen luiden als volgt: Al. 1 Terneuzen 1.8 ep. 26 mp.; 2 Luc- tor 1.6 21; 3 Flash 1,4 -f 16; 4 Zuid-Beveland 1,2 15; 5 Middelburg 0—48. A2. 1 Flash 2,7 34; 2 Zuid-Beve land 2.6 18; 3 Terneuzen 2,3 29; 4 Luctor 2,2 -f 2; 5 Middelburg 2,2 —25. B. 1 Luctor 3.3 -> 10: 2 Zuid-Beve land 3.6 2; 3 Flash 3.4 1; 4 Terneuzen 3.2 5; 5 Middelburg 3,2 6. Eindstand: 1 Flash 15 4- 49; 2 Luctor Terneuzen 14 -f 33; 3 Zuid-Beveland 14 5; 4 Terneuzen 13 8; 5 Mid delburg 4 79. Buiten de bekerwedstrijd om werden nog een aantal wedstrijden gespeeld in de C-afdeling. waarvan de uitslag is: 1 Sas 6 30; 2 Luctor 5,4 4 36; Middelburg 4,2 33; 4 Luctor 4,0 (Advertentie) sport. De wedstrijd, die onbeslist eindigde gaf zeker geen boksen te zien, dat op hoog peil stond. Na de pauze waren er in het Con certgebouw over het algemeen wed strijden van hoger gehalte te zien. De eerste wedstrijd tussen A. Kuit en J. v. d. Boogaard moest echter in de tweede ronde al gestaakt worden op doktersadvies, omdat v. d. Boo gaard een gescheurde wenkbrauw opliep. Deze bokser lijdt meer aan dit euvel, vooral omdat hij met ge bogen hoofd bokst. Er was in het ge heel geen opzet van de winnaar Kuit in het spel, zoals dat bij professio nals wel eens het geval is. Vervolgens kwamen twee jeugdige boksers in de ring, die een snelle en sportieve strijd te zien gaven, hetgeen enige technische tekortkomingen goed maakte. Deze wedstrijd tussen Ge- lens en Van der Hoven eindigde on beslist. De laatste wedstrijd tussen Henk Baars en Aad Jansen was een felle strijd, waarbij Baars hard sloeg en Jansen technisch juiste stoten ten beste gaf. De wedstrijd eindigde in een overwinning voor de Amsterdam mer Baars, maar Jansen kreeg de stijlprijs als beste bokser van de avond. Sprekers en bloemen Tenslotte gaf de kampioen bij de half-zwaar gewicht professionals Pedro Klijssen, ex-sparringpartner van de cx-wereldkampioen Ingmar Johansson, een demonstratie door tweemaal twee ronden te boksen te gen de Roterdammers Arie Jonge- neel en Jaap Vïllerius. De kampioen gaf meer dc indruk van een beer die met zich laat sollen dan een bokser- tegenstander. De avond werd geopend door het D.O.S.-bestuurslid H. Nieuwpoort, waarna de jubilerende vereniging ge lukgewenst werden door de heren J. Baan, voorzitter van het district Zuid-Holland van de Nederlandse Boksbond, waaronder ook Zeeland valt, en de bekende Rotterdamse bokspromotor Theo Huizenaar. Zij beiden spraken hun waardering uit voor de wijze waarop D.O.S. de bokssport in Zeeland heeft gediend en nog steeds dient. De heer Baan bood de vereniging een vaantje aan en de leider van de Nederlandse boksploeg in Rome, Theo Huizenaar, een plaquette als Olympisch souve nir. Direct na de pauze waren er nog bloemen voor deze bokskenner, even als voor de heer Nieuwpoort. Bloe men waren er ook voor de man die driemaal de Europse titel heeft ver dedigd. Luc van Dam kwam dan ook als een gevierde <ster in de ring. Bloemen verder voor Pedro Klijssen, ome Jan van Loon en de Amsterdam se bokstrainer Krempers. De avond werd besloten met een bal verschillende toeschouwers gin gen daarna of daarvoor naar huis, in de wetenschap dat boksen niet al leen maar bloedige drama's oplevert, maar ook een niet te onderschatten sportief element bevat. Jo de Haan won Parijs-Tours Jo de Haan uit Klaaswaal heeft zon dag voor een schitterend succes ge zorgd, door als eerste Nederlander de wegwedstrijd ParijsTours, de laatste klassieker van het Franse wielerseizoeu, te winnen. Ook de twee de plaats was voor een Nederlander, namelijk Michel Stolker, die pas in de eindspurt het hoofd boog, nadat hij zich 5 km voor de finish tezamen met De Haan op onweerstaanbare wijze mit de 20 renners tellende kop groep luid losgemaakt. De tijd, die Jo de Haan maakte over de 267,5 km was uur, 41 min. V seconden. De tweede plaats was voor Michel Stolker, met een achterstand van twee seconden. De uitslag was verder: 3 Otano (Spanje) op 27 secouden; 4 Sorgeloos (België) op 30 sec.; 5 6 Baldlni (Ita- ores- (Ita- Kerckhove (Bel; lië); 7 Poulidor tier (Frankrijk); 9 Dei 'rankrijk); 8 Fores- 9 Derlllppls (Ita- lië)10 Oelljbrandt (België), allen in .lezelfde tijd als Sorgeloos; 15 -tent- meester (Ned.): 37 Maliepaard; 20 Kersten; 25 De Roo; 43 Gelde;mans; 48 Entlioven. voor het nieuws en om half negen kan men kijken naar de derde afle vering van „Vrijbuiters". Om vijf minuten voor negen komt het rei zend volkstheater op het scherm met „De Gelijkbenigen" van Piet Sterekx. De laatste uitzending van deze maandagavond betreft een be zoek aan het centrum voor kern energie te Mol, onder de titel „Stra lend Centrum". Radio De VARA zendt over Hilversum II om half acht een programma uit ou der de titel „Estafette" waarin ver schillende artiesten en rubrieken elk aar niet de regelmaat van de klok opvolgen. Een van deze rubrieken is het nieuws. Later op de avond, om vijf minuten voor tien kan men de eerste uitzen ding van dit seizoen beluisteren van het kritische programma „Marim ba." De NCRV geeft om vijftien minuten over acht bet tweede deel van het hoorspel „Exodus", over Hilversum I. naar het Leedy Trio (en „Meneer Jakob") in het ZILVERVLOOT-PROGRAMMA van 19.15 tot 19.30 uur oyer Hilversum II (298 m.) DINSDAG 4 OKTOBER. HILVERSUM I 402 m 746 kc/s. 7.00—24.00 KRO. KRO: 7.00 Nws. 7.15 Gram. 7.30 Voor do jeugd. 7.40 Gram. 7.45 Morgengebed en overweging. 8.00 Nws. 8.15 Gram. 8.50 Voor de vrouw. 9.35 Waterst. 9.40 School radio. 10.00 Voor de kleuters. 10.15 Licht baken, lezing. 10.25 Gram. 11.00 Voor de vrouw. 11.30 Gram. 11.50 Volaan.... voor uit, lezing. 12.00 Middagklok noodklok. 12.03 Ben je zestig? 12.30 Land- en tuinb.- mecled. 12.33 Gram. 12.50 Act. 13.00 Nws. 13.15 Zonnewijzer. 13.20 Platennieuws. 13.35 Lichte muz. 14.00 Gram. 14.05 School radio. 14.35 Voor de plattelandsvrouwen. 14.45 Tierelantijnen, gevar. progr. 1G.00 Voor de zieken. 16.30 Ziekenlof. 17.00 Voor de jeugd. 17.40 Beursber. 17.45 Rc- geringsuitz.: De regering en de rulmle- HJkp ordening, door mr. J. Vink, direc teur van het bureau van de rijksdienst van het nationale plan. 18.00 Lichte muz. 18.20 Gram. 18.30 Voor de jeugd. 19.00 Nws. 19.10 Act. 19.25 Memojandum 19.30 Gram. 20.30 Cursus democratie. 21.00 Bra- bants-orlc. en soliste. 22.25 Boekbespr. 22,30 Nws. 22.40 Gehuwd en ongehuwd, le zing. 22.55 Nieuwe gram. m. comm. 23.55 —24.00 Nieuws. HILVERSUM II 298 m 1007 kc/s. 7.00 AVRO. 7.50 VPRO. 8.00—24.00 AVRO. AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Gym. 7.20 Gram. VPRO: 7.50 Dagopening. AVRO: 8.00 Nws. 8.15 Gram. 9.00 Gym. voor de vrouw. 9.10 De groenteman. 9.15 Gram. 9.40 Morgen wijding. 9.55 Boekbespr. 10.00 Gram. 10.50 Voor de kleuters. ii.00 Pianorecital. 11.15 Voor de zieken. 12.00 Hammondorgelspel. 12.20 Regeringsuitz.: uitz. v. d. landbouw. 12.30 Land- en tuinbouwmeded. 12.33 Dansmuz. 13.00 Nws. 13.15 Meded. of gr. 13.20 Promenade-ork. en sol. 13.55 Beurs ber. 14.00 Gram. 14.40 Schoolradio 15.00 Voor de vrouw. 15.30 Pianorecital 16.00 Van mens tot mens, lezing. 16.15 Gram. 16.30 Voor de jeugd. 17.20 De dierenwe reld en wij, lezing. 17.30 Orgelspel. 18.00 Nws. 18.15 Pianospel. 18 30 Lichte muz. ,19.00 Voor de kinderen. 19,05 Paris vous parle. 19.10 Gram. 20.00 Nws. 20.05 Gevar. progr. 21,40 Lichte nuiz. 22.00 Mijlpalen in de 2üe eeuwse toonkunst, muzikale le zing. 22.30 Nws. en beursber. van New York. 22.45 Act. 23.00 Gram. 23.53—21.00 NI luws. TELEVISIEPROGRAMMA. NTS: 20.00 Journaal en weeroverzlcht. NCRV: 20.20 Dnonmen'airp Film ?0.40 Speelfilm VLAAMS-BELG. T.V.-PROGRAMMA. l'J.OO De kathol.i gedachte en- actie, 19,30 Tekenfilms. 39.45 Filmrep 19.55 Voor de jeugd. 20.00 Nieuws. 20,30 Specifinm. 2;;.00 Ballet. 22.30 Nieuws.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 4