Damwedstrijden om wereldstitel in Vlissingen en Goes SPORT EN WEDSTRIJDEN Waar zijn onze schepen? WEINIG CONTACT MET HOGER ONDERWIJS IN NEDERLAND Adverteer in de P.Z.C. -K 548ste STAATSLOTERIJ 4e klas 17e lijst ZATERDAG 17 SEPTEMBER 1960 PROVINCIALS ZEEUWSE COURANT 13 MUTATIES IN DEELNEMERSLIJST De Jong speelt niet mee Bom nu van de partij Er zijn enige mutaties gekomen in de lijst van deelnemers aan het toer nooi om het wereldkampioenschap dammen dat van 13 oktober tot 13 november in diverse plaatsen van ons land ook in Zeeland gehouden zal worden. Als gevolg van zijn werk zaamheden is het de Nederlandse kampioen 1960 W. de Jong uit Haar lem niet mogelijk in de titelstrijd ui te komen. Zijn plaats wordt ingeno men door nummer 3 van het kam pioenschap van Nederland 1960 J. H Bom uti IJsselstein. Voorts is aan de Italiaanse vertegen woordiger E. Fanelli door de inter nationale dambond een speelverbod opgelegd aangezien de door hem ver tegenwoordigende bond niet door de internationale bond wordt erkend. De wel erkende Italiaanse bond heeft geen deelnemer aangemeld, en wie de opengevallen plaats zal innemen zal nader worden bekendgemaakt. De loting voor het toernooi heeft het volgende resultaat opgeleverd: 1. W. Tchegolev, Rusland: 2. plaats vervanger voor Fanelli: 3. M. E lauriers, Canada; 4. R. J. Saint Fort, Haïti; 5. H. Verpoest, België; 6. J. M. Bom, Nederland; 7. ir. I. Koeperman, Rusland; S. ir. A. A. M. F. Graag de Descallar, Marokko; 9. A. Agliardi, Monaco: 10. Baba Sy, Senegal; 11. A. Verse, Frankrijk; 12. R. van Ast, Australië; 13. B. Dukel, Nederland; 14. Sen A. Kaw, Suriname. Er zullen 26 ronden worden gespeeld volgens onderstaand schema: Opening: donderdag 13 oktober, Am sterdam; le ronde: vrijdag 14 okto ber, Amsterdam; 2e ronde: zaterdag 15 oktober, IJmuiden; 3e ronde, maandag 17 oktober, Rotterdam; 4e ronde: dinsdag 18 oktober. Amster dam; 5e ronde: woensdag 19 oktober, Amsterdam; 6e ronde: donderdag 20 oktober, Amsterdam; 7e ronde: vrij dag 21 oktober. Den Haag; 8e ronde: zaterdag 22 oktober, Alblasserdam; 9e ronde: maandag 24 oktober, Utrecht; 10e ronde: dinsdag 25 okto ber, Rotterdam; 11e ronde: woensdag 26 oktober, Dordrecht; 13 ronde: donderdag 27 oktober, Goes; 13e ronde: vrijdag 28 okto ber, Vlissingen; Thea Sandberg en L. Parent kampioenen van M.L.T.C. Mejuffrouw Thea Sandberg en de beer L. Parent hebben dezer dagen bij de onderlinge wedstrijden 't kam pioenschap Aan de Middelburgse Lawntennisclub A'eroverd. Beiden leg den eveneens beslag op de titel enkel spel bij de junioren. Het aantal inschrijvingen maakte het weer noodzakelijk, dat er voorwed strijden moesten worden gespeeld. De dames- en herendubbelspelen zijn reeds in juni afgewerkt. De uitslagen zijn Dames Enkel I Halve Finale: Mej. T. Sandberg-mej. M. Wolthc-rs 6-1. 3-6, 6-4; mej. M. Fukken-mej. L. Wolthers 6-3, 8-6. Finale: mej. T. Sandberg-mej. M. Fukken 2-6, 6-3, 6-3. Heren Enkel I Halve Finale: W. Sandberg-L. Parent 2-6, 2-6; A. Drost-L. Haag 6-2, 6-3. Finale: L. Pavent-A, Drost 6-4, 9-7. Dames Enkel II Finale: Mevrouw Looise-mevrouw Tavenier 6-2, 6-3. Heren enkel II: Finale J. v. Dijk-F. Edelman 6-3, 6-1. Meisjes enkel III Finale: Mej. H. Visch-mej. H. Luijen- dijk 6-3, 6-4. Jongens enkel III Finale: A. Drost-P. Koning 6-2, 7-5. Gemengd dubbel: finale moet nog worden gespeeld tussen: mej. H. Sandberg-W. Sandberg—mej. M. Wolthers-E. Scheltens. Junioren Jeugdbeker: Finale meisjes: mej. T. Sandberg- moj. M. Fukken 6-3, 3-6. 6-3. Finale jongens L. Parent-W. Scheltens 8-6, 7-5. Kruiningers namen deel aan Airborne-wandeltochten Onder de ruim 20.000 deelnemers aan de Airborne-wandeltochten te Ooster beek, die zaterdag 10 september j.l. werden gehouden, bevonden zich ook een 50-tal wandelaars van de W.S.V. ,,Kruiningen", n.l. 2 groepen voor de 10-km tocht, 1 groep voor de 15 km- tocht en 1 groep voor de 25 km-toeht. Allen volbrachten hun tocht. Als bijzonderheid kan nog worden vernield, dat het lid van de ouder commissie van de W.S.V. „Kruinin- gen", de heer A. C. Stroosnijder, zich spontaan meldde als groepsleider voor de 15 km-tocht. Ook hij mocht het genoegen smaken na het volbren gen van de tocht een medaille en groepsplaquette te ontvangen. 14e ronde: zaterdag 29 oktober, Hel mond: 15e ronde: maandag 31 okto ber, Maastricht; 16e ronde: dinsdag 1 november, Zwolle; 17e ronde,: woensdag 2 november, Arnhem; 18e ronde: vrijdag 4 november, Hengelo (O.); 20e ronde: zaterdag 5 novem ber, Gieten; 21e ronde: maandag 7 november, Assen; 22e ronde: dinsdag 8 november, Groningen; 23e ronde: woensdag 9 november, Hoogezand; 24e ronde: donderdag 10 november, Veendam; 25e ronde: vrijdag 11 no vember, Leeuwarden; 26e ronde: za terdag 12 november, Haarlem. Met uitzondering \ran de laatste ronde die om 15 uur begint, A'angen de par tijen aan om 17 uur. René Vingerhoedt wereldkampioen René Vingerhoedt heeft te Buenos Aires het wereldkampioenschap bil jarten over drie banden gewonnen met een 6057-zege over José Bo- nomo van Argentinië. Carlos Mo- nestier van Uruguay werd tweede in het eindklassement. Zware opgave voor Swift tegen „Het Zuiden" Vandaag (zaterdag) speelt het Mid delburgse Swift de eerste thuiswed strijd in de nieuwe competitie. De hoofdstedelingen moeten het opne men tegen de reserves van de Rot terdamse hoofdklasse „Het Zuiden", een moeilijke opgave. Maar als zij hun eigen spel spelen, kunnen de Middelburgse korfballers de puntjes zeker thuishouden. Racewagen „Bluebird" bij proefrit verongelukt Tijdens een proefrit op de zoutvlak- ten van Bonneville in de Amerikaan se staat Utah is, naar de politie heeft meegedeeld, de racewagen „Bluebird" over de kop geslagen. Donald Campbell, die met deze door gastribunes aangedreven wagen van 4,5 miljoen dollar wilde pogen het wereld-snelheidsrecord te vêrbeteren, was volgens de politie licht gewond. Zijn wagen was echter zwaar be schadigd. Saarlands voetbalteam voor strijd tegen Nederland Het Saarlandse elftal, dat woensdag avond 21 september in het Olympisch Stadion te Amsterdam sparringpavt- ner is van het voorlopig Nederlands elftal, zal vermoedelijk in dë volgen de opstelling in het veld komen: Doel: Kirsch (Borussia Neunkir- chen), achter: Keek en Robe (bei den van 1. FC Saarbrücken), mid den: Harig, Lauclc (beiden Borussia Neunkirchen) en Kahl (Sportfreunde Saarbrückenvoor: Remark (1. FC Saarbrücken), Ringel, Doerrenbae cher (beiden Borussia Neunkirchen), Diehl en Vollmar (beiden 1. FC SaarbrückenReservesZingraf f (Sportfreunde Saarbrücken), Frisch (Borussia Neunkirchen) Massion (Sportfreunde Saarbrücken) en Kneger (1. FC. Saarbrücken). SpartaCostarica De Nederlandse eredivisieclub Spar ta zal tegen de nationale ploeg van Costarica op zaterdag 1 oktober een voetbalwedstrijd spelen. Zeeuwse wielerplog voor Nederlandse wegtitel Woensdag wordt in Wijk bij Duur stede weer het Nederlands kampioen schap voor clubteams op de weg ver reden. De Zeeuwse wielerclub „Theo Middelkamp" zal in deze ploegen- strijd met het volgende zestal aan de start komen: Jo de Roo, Piet Rent meester, Jaap Huissoon, Jac. v. d. Khmdcrt, Emiel Verstraete en de Belgische Zeeuw Gijssels. Zoals bekend A'eroverde „Theo Mid delkamp" zowel in 1957 als in 1958 het kampioenschap op de weg. Vo rig jaar echter toen de Zeeuwen reeds na vijf van de 160 kilometer twee man door pech kwijtraakten moesten zij achter „Maastricht" ge noegen nemen met de tweede plaats. Dit jaar is opnieuw Maastricht de grote concurrent van „Theo Middel kamp". WOENSORECHT 1 ARKELOï JK I CALTEX NEDERLAND 1 Cl ESSEN KERK 15 Ban CALTEX GORINCHEM 1 v. MMcIra n. Frederick PENDRECHT IS V. CApelopee B, FOREST LAKE 16 te P.S.V. won van Helmondia in de bekercompetitie Voor groepen van de bekercompetitie van'de K.N.V.B. werd vrijdagavond gespeeld de wedstrijd P.S.V.-Helmon- dia, welke eindigde in een overwin ning met 7—1 voor P.S.V. Et wordt hard gewerkt in de grote zaal van de algemene vergadering in het gebouw van de Verenigde Naties in New York, om alles piekfijn in orde te hebben, als op 20 september a.s. de herfstbijeenkomst begint. Aangezien' er meer dan een dozijn nieuwe leden van de volkerenorgani satie toegetreden zijn, moest de ac commodatie van de zaal belangrijk uitgebreid worden. Stedebouwkundig plan voor recreatiegebied Vlissingen B. en W. van Vlissingen hebben aan de raad A'oorgesteld het Stedebouw- kundig adviesbureau Schut opdracht te geven tot bet, in overleg met de Ned. Heide Mij., ontwerpen van een stedehouwkundig plan voor het re creatiegebied, gelegen ten noorden van de gemeentegrens, ten westen van de Burgemeester van Woelderen- Iaan en de ZAvaamveg en ten zuiden van de Galgeweg. De kosten van dit plan zullen naar raming 7000 be dragen. Het gemeentebestuur van Koudeker- ke heeft reeds de nodige wettelijke maatregelen genomen, waardoor voorkomen kan worden dat terreinen voor kamperen en caravans enz., in gebruik zouden worden genomen op een wijze welke in strijd zou kunnen zijn met later vast te stellen stede- bouwkundige voorschriften. B. en W. van Vlissingen komen met dit voorstel in verband met verschil lende verzoeken om toestemming tot het inrichten van kampeer- en cara vanterreinen en gelegenheden voor het bouwen van vakantiebungalows in het tegenwoordige en het toekom stige Nollebos en het ten noorden daarvan gelegen gebied. Daar deze aanvragen betrekking hadden op gronden, gelegen in Kou- dekerke, heeft het college zich, in nauw overleg met B. en W. van Kou- dekerke, beraden op welke Avijze zou kunnen worden gekomen tot een op lossing. Enerzijds omdat het met het oog op het steeds toenemende toe risme aanbeveling verdient gelegen heid tot het vestigen van genoemde inrichtingen te bieden, anderzijds om te voorkomen dat deze zouden wor den gevestigd op plaatsen, waar dit niet gewenst is. In overleg met dc P.P.D. en Staatsbosbeheer is men tot de conclusie gekomen dat een stede bouwkundig plan voor dit recreatie gebied dient te worden opgesteld. Middelburgse „kweek" breidde lesprogramma uit Door de grote vraag aan leerkrach ten niet l.o. en m.o. bevoegdheden heeft de rijkskweekschool te Middel burg thans ook cursussen georgani seerd, die voor de meeste akten A'oor lager, middelbaar en ulo-onderwijs opleiden. Met deze lessen is men bij de kweekschool al enige jaren aan de gang, maar thans is deze nieuwe uitbreiding van de kweekschoohverk- zaamheden pas goed van de grond gekomen. In vergelijking met het voorgaande jaar is ook het aantal leerlingen thans rond 160 voor deze cursus sen gestegen. Voor het merendeel onderwijzers, die werkzam zijn bij lager, middelbaar en het ulo-onder- wijs die zich in de avonduren, maar vooral op vrijdagmiddag en zater dag verder kunnen bekwamen. Hier door is de kweekschool echter ook bijna te klein geworden en moet er gewoekerd worden met de lesruimte. Vooral vrijdagmiddag, wanneer voor de kweekschoolseholieren de lessen zijn afgelopen is het gebouw eigen lijk te klein, Avant dan komt de gro te stroom leerlingen voor het me rendeel van de 27 cursussen, die de Middelburgse „kweek" aan het les programma heeft toegevoegd. Leer lingen, die uit geheel Zeeland naar Middelburg komen om deze cursus sen te volgen. Deze extra lessen be tekenen een uitkomst voor alle onbe voegde ulo en m.o. onderwijzers, die hierdoor nu hun bevoegdheid kunnen krijgen, hetgeen voorheen door schrif telijke studie moest geschieden. En voor keuze in vakken heeft directeur M. A. Hage genoeg gezorgd. Er zijn maar drie kweekscholen van de 98 in Nederland, die meer cursussen orga niseren dan Middelburg. Onderwij zers die verder willen studeren be hoeven dan ook niet meer naar „Hol land" te solliciteren, wanneer zij ver der willen studeren. De Middelburg se kweekschool biedt thans mogelijk heden genoeg! Bouw betonnen brug bij Retranchement aanbesteed Door provinciale AA'aterstaat is \Tlj- dagmorgeu in Middelburg aanbe steed dë bouw van een brug A'a,n ge wapend beton in de weg Retranche- ment-Rïjksgrens. In de oorlogsjaren is een brug van deze soort vernield. Na 1945 heeft men hiervoor in de plaats een bailybrug gelegd, die de laatste tijd door het vele seizoenA'er- keer in een slechte staat kwam te verkeren. De nieuw 1e bouwen brug, waarvoor zestien aannemingsbedrij ven hebben ingeschreven, wordt 25 meter lang en 8 /2 meter breed. De streefdatum van oplevering is over een half jaar gesteld. Er werd voor de bouw als volgt in geschreven J. en K. T. de Oude, Biervliet 104.281: J. V. Freijser, St.-Jansteen 306.750; J. A. Leiis. Kapelle l UQ.OOOi firma wadL p, R, Toussamt en Zn., Cadzand 110.650; P. de Regt, Terneuzen 117.400; Aann. bedrijf „Zeeland" N.V. te Middelburg 119.500; F. Verstelle, Phüippine 126.200; P. Mollet, Hoofdplaat 128.000; fjrma C. D. de Ruijsscher en Zn., Biervliet 128.300; L. j. Dek ker, Vlissingen 129.000; C. v. d. Klippe, Vlissingen 130.500; J. la Gasse, Koudekerke 131.900; Volker Beton, Sliedreeht 132.750; N.V. Aann. bedr. E.L.K., Sehoondijke 133.000; Th. P. Cambier, Breskens f 134.000; L. v. d. Klippe, Vlissingen 139.000. Nieuwe directeur gem. handelsavondschool Vlissingen Als opvolger van de heer A. Mets stellen B. en W. van Vlissingen aan de raad voor tot directeur van de gemeentelijke middelbare handels avondschool te benoemen de heer L. F. van Geel, thans leraar aan die school. RAPPORT OVER BEDRIJFSVOERING Amerikaans deskundige brengt rapport uit In opdracht van het „Comité Inter national de 1' Organisation Scientifi- que" (C.I.O.S.), Avaarbij zogenoemde management-instituten zoals het Ne derlands Instituut voor Efficiency uit verscheidene landen zijn aangesloten, is in zestig landen een onderzoek in gesteld naar de toepassing van we tenschappelijke methoden bij de be- drijfsA'oering. Dit onderzoek Is geleid doqr de Amerikaanse management- adviseur John B. Sliallenbergcr. In het rapport over dit onderzoek dat, naar het N.Ï.V.E. mededeelt, de zer dagen is gepubliceerd, stelt Shal- lenberger in het algemeen dat er bij na drie universele zwakheden van managers zijn te cdnstateren en wel onderschatting van de waarde der menselijké betrekkingen, het nemen van beslissingen op basis van intuïtie en te sterk gecentraliseerde organi saties. Deze tekortkomingen ontstaan gewoonlijk door onwetendheid, on verschilligheid of een zekere mate van minachting ten opzichte van de verworvenheden der bedrijfsweten schappen. Wat Nederland betreft is Shallen- berger o.m. van mening dat er een brede Idoof bestaat tussen be drijfsleven en lioger onderwijs, on danks het feit dat verscheidene be- drijfsfunctionarissen lector zijn of eeii buitengewone leerstoel bezet ten. Voorts zijn ook de A-raagstukken van groei, van Euromarkt en voortgaande confrontatie met bui tenlandse management-technieken evenzovele stïmnlansen voor Ne derlandse ondernemers om zich op het gebied der wetenschappe lijke bedrijfsvoering meer te gaai oriënteren. Aan deze behoefte wordt tegemoet gekomen door de conferenties en cur sussen van verscheidene instituten en verenigingen. De onderzoeker noemt o.a. het N.I.V.E., de contactgroep op voering produktiviteit, werkgevers verenigingen en - werkgeversverbon den. Hij meent dat het gezamenlijke programma van al deze instellingen zeer wel voldoet aan de behoeften van het bedrijfsleven, maar hij acht C. Bukkens in Sluis 40 jaar voor de klas Tijdens een receptie in de r.-k. pa rochiekerk te Sluis is vrijdag de heer C. Bukkens, hoofd van de r.-lt.-jon- genschool te Sluis in verband met zijn 4ö-jarig onderwijzersjubileum gehuldigd. Aan deze receptie ging ïles morgens in de r.-k. kerk een mis vooraf. Tijdens de receptie bracht burge meester P. F. van'Hootegem de heer Bukkens namens het gemeentebe stuur dank voor zijn werk in de ge meente. Hij wees erop. dat de jubi laris buiten schoolverband veel werk ten nutte van de Sluisse gemeen schap heeft verricht. De heer A. A. Leenhouts, rijksinspecteur te Middel burg, memoreerde de verantwoorde lijkheid, die de positie van onderwij zer met zich brengt en de stiptheid, waarop de jubilaris al die jaren zijn taak heeft opgevat. Namens de onderwijzers in Sluis sprak hierna de heer G. J. van Oorschot die de jubilaris 'n boeken- bon aanbood. Pastoor F. Smits voer de tot slot het woord als, voorzitter van het schoolbestuur. De'heer Buk kens hield een toespraak tot de jeugd, ën bracht dank voor de ge sproken woorden en de geschenken. De verschillende toespraken werden afgewisseld met het optreden van de schoolgaande jeugd, die o.m. episo des uit het leven van de onderwijzer in beeld bracht. Pastoor Smits bood namens het hoofdbestuur nog een enveloppe met inhoud aan. Des mid dags werden ouders van leerlingen en bekenden in de gelegenheid ge steld de jubilaris geluk te wensen. toch een belangrijke lacune aanwe zig door het ontbreken van „mana gement" als academisch leervak in de programma's van universiteiten. Het Nederlandse bedrijfsleven is zich in het algemeen sterk bewust van de noodzaak in de pas te blijven bij de internationale economische ontwik keling. Daardoor staat men open voor technieken en methoden van \A-eten- schappelijk bedrijfsbeleid, die het nut tig effect der economische Inspanning kunnen vergroten. Buitenwegen in Oudelande worden verlicht De raad van Oudelande heeft in zijn jongste vergadering een voorstel aanvaard om opadvies Aran de P.Z.E. M., aan de buitenwegen acht straat lantaarns te plaatsen. De financiering van dit plan moet nog Avorden voor gelegd aan Gedeputeerde Staten. In een deel van de Wilhelminastraat vanaf het pand A 45 tot en met 50, zal een trottoir worden aangelegd. Met de N.V. Bank voor Nederlandse Gemeenten werd een geldlening aan gegaan van 25.000. De voorzitter deelde mee dat de nieu we brandspuit thans voor aflevering gereed staat en binnen enkele dagen zal arriveren. Het gymnastieklokaal zal voor 1 dag per week beschikbaar worden gesteld voor de lagere land bouwschool. De reinigingsrechten zullen niet in gang van 1 januari 1961 worden verhoogd tot 5 per jaar. Verder werden voor het gemeente- personeel vastgesteld een wachtgeld regeling en een uitkeringsverorde ning. De exploitatievergoeding der bijzondere lagere school over 1959 wérd vastgesteld op 3002,89 en het bedrag der werkelijke uitgaven op 4082,75. Bloemententoonstelling in „Schuttershof" geopend Het „Schutterhof" te Goes Is tot en met vanavond zaterdag her schapen in een Avare bloementuin. Overal ziet men gele, witte, roze, paarse, oranje en rode bloemen, die de fleurige toneelzaal van het „Schuttershof' tot een floriade-in- miniatuur maken. Vrijdagavond heeft burgemester H. K. Miehaëlis van Goes de fraaie ex positie geopend, die is ingericht door de Goese leden van de Koninklijke Nederlandse Maatschappij voor Tuin bouw en Plantkunde. Ook-is er een fraaie stand te bewonderen van de Koninklijke Natuur Historische Ver eniging, waarin vele soorten padde stoelen zijn te zien. Op het pleintje voor het „Schuttershof" trekt een fraaie mozaïek de aandacht. Burge meester Miehaëlis verklaarde in zijn openingsspeech veel bewonde ring te hebben voor de geduldige kwekers van bloemen en planten. De heer Kr. Goudzwaard, voorzitter van de afdeling Goes van de Maat schappij voor Tuinbouw en Plant kunde, deelde vervolgens de namen van de prijswinnaars mede. De dahlia-prijsvraag werd gewonnen door de heer Kr. Goudzwaard met 52 punten; de heer Jansen Avon de eer ste prijs bij de chrysantenprijsvraag met 27 punten, vóór de heren Goud zwaard en J. Koster. Bij de dahlia's waren voorts eerste prijzen voor de heren J. Fokke (2 x) en v. d. Guchte. Eerste prijzen kregen ook P. Hermes (chrysanten). Eversen-Reijerse en mevrouw De Groot-v. d. Schraaf voor een antiek podium. In de reeks or chideeën kreeg burgemeester H. G. van Suylekom van Kapelle een eer ste prijs, evenals de plantsoenen dienst van de gemeente voor het middenvak. De Natuur Historische Vereniging kreeg een eervolle vermel ding. Later op de avond bracht de fruitfee een bezoek aan de expositie. Heden overleed, zacht en kalm, na een zeer geduldig gedragen lij den, onze lieve vroifw en moeder LEUNTJE SARA GEENSE echtgenote van A. P. Lindhout op de leeftijd van 50 jaar. A. P. Lindhout Matty en Bert Truus Hoedekenskerke, 16 september 1960. De begrafenis zal plaatshebben op dins dag 20 september, des middags 12 uur. Voor de zeer grote belang stelling ondervonden bij de herdenking van mijn zeven tigste geboortedag op 31 augustus jJ. betuig ik langs deze weg, mede namens mijn vrouw, kinderen en kleinkinderen aan allen die, zowel in als buiten de ge meente, deze dag voor ons tot een onvergetelijke heb ben gemaakt, mijn zeer har telijke dank. L. J. van Langevelde L. J. van Langevelde- Markusse Krabbendijke, sept. 1960. Kerkhoekstraat 29. Heden overleed, zacht en kalm, na een zeer geduldig gedragen lij den. onze lieve zuster, schoonzuster en tante LEUNTJE SARA GEENSE op de leeftijd van 50 jaar. Oud-Zuilen: J. J. Geense Driewegen: A. A. Geense J. Geense-Looy Goes: J. J. Hoogerhekle- Geense J. I-Ioogerheide 's-Gravenhage C. A. Verheyke- Geense P. Verheyke Borssele: G. Karelse-Geense J. Karelse nichtje en neefjes. 16 september 1960. Heden overleed, zacht en kalm, na een zeer geduldig gedragen lij den. onze lieve schoon dochter. schoonzuster en tante echtgenote van A. P. Lindhout op de leeftijd van 50 jaar. Hoedekenskerke: Wed. Lindhout- La Grand Ovezande: C. M. v. d. Poel- Lindhout J. v. d. Poel Hoedekenskerke P. A. Lindhout J. Lïndhout- van Oosten J. J. Smallegange Biezelinge: J. M. Lindhout J. Lindhout-Paauwe nichten en neven 16 september 1960. DE P.Z.C. is het meest gelezen dagblad in Zeeland. HOGE PRIJZEN 200 7401 7564 18486; 11762 niet. met premie van 3000. PRIJZEN VAN ƒ80,— NIETEN 1191 134S 2019 3417 36S6 3S76 4145 4224 4361 4576 5527 5612 6071 6506 6547 6723 6752 7617 7952 8457 8919 9128 9179 9470 9536 9790 10165 10212 10369 10461 10671 10853 11027 11272 11335 114S2 11484 11895 12527 13286 13289 13379 13722 14180 14291 14403 14494 14894 14906 15127 15551 15567 15974 16074 16414 16720 17078 17409 18078 18242 19013 19202 19311 19386 19S98 39382 30467 20670 21466 31612 M3SI 2850

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 13