Vlissingen mag niet ten onder gaan aan superioriteitsgevoel Tengere chauffeur uit jClinge gaf rake klap 835 VRIJDAG 9 SEPTEMBER 1960 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 8 ZEEUWSE VERWACHTINGEN HOOG EN..... LAAG GESPANNEN Axel en Zeeland Sport kunnen goed seizoen tegemoet gaan in 3e klas IN ZEELAND ZIJN de verwachtingen voor het voetbalseizoen, dat zondag weer op volle toeren gaat draaien, bijzonder hoog en laag gespannen! De supporters van de tweede klasser Vlis singen steken het niet onder stoelen of banken: „hun" elftal is nu van zo'n krachtige samenstelling, dat het lijnrecht op het kampioenschap zal afstevenen. Ongetwijfeld een gevaarlijke ver wachting! Want als de spelers ook door zoveel optimisme ge ïnfecteerd worden, is het niet denkbeeldig, dat het elftal ten on dergaat aan eigen superioriteitsgevoel. We geloven echter wel, dat trainer Bram de Smit er in geslaagd is, dat „gevoel" uit het Vlissïngse elftal weg te bannen. En de oefenwedstrijden onder meer in het revanchetoernooi doen vermoeden, dat Vlissingen bijzonder geladen aan de start zal komen! Zoals bekend heeft deze tweede klasser thans goalgetter Rob Moens (ex-Hulst) en tacticus Wim Groenewegen (ex-Middelburg) aan zijn aanvalslinie toegevoegd en kan daar door één van de sterkste voorhoedes van de laatste jaren in het veld brengen. Zondag is Vlissingen dan ook in de uitwedstrijd tegen Internos sterk favoriet. Foor Middelburg zwaar seizoen Veel anders Is het in Middelburg: daar zijn de verwachtingen zonder meer laag gespannen. Onbegrijpelijk is dat allerminst, want deze tweede klasser is gedwongen in vergelij king met vorig jaar een sterk ge wijzigd team in het veld te brengen. Wim Groenewegen (vetrtrok naar Vlissingen), Bram Carol (stopte er mee), Lievense (geblesseerd), De Bruin en Gillisse (beiden gepasseerd) zal men zondag niet binnen de Mid- deburgse lijnen zien. Dit alles doet venvachten, dat Middelburg een bij zonder zwaar seizoen tegemoet zal gaan en zeker geen rol van betekenis zal spelen om de leiding. De nederlaag tegen Axel (4-1) be wees nog weer eens, dat Middel burg de juiste opstelling nog niet heeft gevonden. Niettemin: voet bal is het spel der verrassingen en we hopen, dat voor Middelburg, die prettige surprises niet uit zul len blijven. In zijn eerste thuis wedstrijd (tegen RAC) krijgt Middelburg het direct al zwaar te verduren. He t spelersmateriaal, dat Goes thans voorhanden heeft doet ver moeden, dat deze tweede klasser in het aanstaande seizoen minder moeite zal hebben om van de on derste plaats weg te blijven. Deb- baut, vorig jaar door een been breuk uitgeschakeld, is weer be schikbaar en bovendien versterkte Goes zich met enkele nieuwelin gen, met name tweesnelvoetige Ambonezen. K.N.V.B.-onderzoek Nog altijd gaat Hulst gebukt on der de druk van het K.N.V.B.-onder- zoek naar mogelijke betalingen aan spelers. Siem Smit (ex-Corn Boys) en Van Kruijsen (ex-Hontenisse) heb ben hierdoor nog geen overschrijving gekregen. Bovendien was 't vertrek van Rob Moens voor Hulst een ern stige aderlating. Niettemin beschikken dc Hulste naren nog over een sterk team, dat echter moeite zal hebben Om evenals vorig seizoen werkelijk een rol van betekenis te spelen. We verwachten overigens wel, dat Hulst op eigen terrein Rood Wit in bedwang kan houden. Terneuzen is er opnieuw in geslaagd een elftal binnen de lijnen te bren gen, dat het tweede klasserschap wel zal handhaven. Een verrassing is de opsteling van back Jan Koch als mid- voor. De oefenwedstrijd heeft echter al bewezen, dat dit een geslaagd ex periment kan worden. In dit team zal Sandrini weer trachten furore te ma ken, nadat Terneuzen vorig jaar meestal andere spelers op de rechts buitenplaats beslag liet leggen. Deze tweede klasser kan starten met een gelijkspel in de uitwedstrijd tegen Roosendaal. Vaandeldragers Axel en Zeeland Sport lijken ons ook voor het nieuwe seizoen weer de be langrijkste Zeeuwse vaandeldragers in de derde klas D. Het pittige Axel team kwam in de oefenwedstrijd uit stekend voor de dag en Zeeland Sport kan het met wat meer hardheid dan vorig seizoen ook ver brengen. Spelers als Nol Schuil, Kleinjan en Van Maris moeten voldoende goals voor de Vlissingse derde klasser kun nen produceren om aan de top te ko menDo zege op Hulst in een oefenwedstrijd bewees dat reeds. Te gen RCS, dat zal moeten vechten om niet in het nauw to komen, kan Zee land Sport starten met 'n zege, ter wijl Axel op eigen veld favoriet is tegen Zierikzee, dat overigens wel in staat moet worden geacht zich dit jaar in do veilige middenmoot te handhaven. Van Bruggen paraat Ondanks het verlies van Van Kruij sen kan ook Hontenisse een verras sende rol in de derde klas spelen. Niettemin zulen de Zeeuws-Vlamin gen het in de eerste wedstrijd moei lijk krijgen: tegenstander is dan de gedegradeerde tweede klasser BSC. Een gelukkig feit voor Zeelandia is, dat Van Bruggen hersteld is van zijn enkelblessure en zondag mee zal gaan naar RKFC, hetgeen een gelijk spel kan opleveren. Aan Corn Boys mag men ook dit sei zoen geen opvallende rol toebedelen. De oefenwedstrijden bewezen dat. Niettemin zijn de Zeeuws-Vlamingen in de eerste uitwedstrijd (tegen Kaai- se Boys) lang niet kansloos. Uitstekende start Lewedorpse Boys, Breskens en Clin- ge zullen vermoedelijk in het aan staande seizoen weer een fel gevecht om de leiding in de 4e klas H hebben. Lewedorpse Boys deed het zondag j.l. al opvallend goed door direct met een 5-1-zege op Biervliet te begin nen Op grond van de vriendschappe lijke resultaten vermoeden we echter, dat do Bevelanders het vooral met Breskens aan de stok zullen krijgen, terwijl Yerseke (dat met 5-1 van Luctor won) wel eens de gevaarlijke outsider kan blijken te zijn. Behalve Renesse, dat ook dit jaar weer in de bovenste gelederen kan strijden, heeft Zeeland in Burgh een vertegenwoordiger in de vierde klas G. Een pas gepromoveerde ploeg start vaak verrassend goed en men mag verwachten, dat .ook Burgh dat zal doen Programma Het volledige programma voor aan staande zondag luidt: Tweede klas B Tweede klas B: Roosendaal-Temeu- zen, Hulst-Rood Wit W, Middelburg- RAC, Steenbergen-Taxandria, Goes- DOSKO, Internos-Vlissingen. Derde klas D Derde klas D: BSC-Hontenisse, Zee land Sport-RCS, Axel-Zierikzee, Me- to-Odio, RKFC-Zeelandia, Kaaise Boys-Corn Boys. Vierde klas G Vierde klas G: NSV-Oude Molen, De Schutters-Burgh, Grenswachters-Hal steren, Renesse-Vosmeer, Nieuw Borgvliet-Noordhoek. Vierde klas H Vierde klas H: Breskens-Steen, Ria W-Oostburg, Lewedorpse Boys-Luc- tor, Biervïiet-Yerseke, Koewacht- Clinge. Reserve le klas Reserve le klas: Roosendaal n-Wil- lem II III, NAC HI-TSC H, Vlissin gen II-NOAD m, Brabantia II-BW rn, PSV in-Middelburg H, Taxan- dria Ü-Helmondia in. Advert ent te) per hele liter Ds geheide gebeide van Wynand Fockink POLITIERECHTER MIDDELBURG Verdachte„Ik deed niets dan mijn plichtik verdedigde m'n vrouw" Op die avond van de derde juli I960 moet er in de 25-jarige C. B. uit Clinge klein van stuk, tenger bijna laaiende woede ontvlamd zijn. Hij had de forse, 29-jarige W. M. de W. uit Ossenissc ruini een hoofd groter en veel breder gebouwd dan bij met enkele slagen buiten ge vecht gesteld. Er moest later zelfs een oogarts aan te pas komen om het rechteroog van De W. te behandelen. Gistermiddag stonden ze samen voor de Middelburgse politierechter, mr. A. W. Thöne: B. als verdachte. De W. als getuige. „Dat ging toch echt te ver", zei de rechter op vaderlijke toon en hij citeerde daarmee letterlijk in woord en intonatie dc of ficier van justitie mr. Ph. M. Schenkenberg van Mierop, die even tevoren 40 gulden of acht dagen hechtenis had geëist. „Maar ik deed niets dan m'n plicht", zei C. B., „ik beschermde m'n vrouw, die door De W. getrapt werd", en iets van de woede laaide weer op in zijn felle bruine ogen. Na dat mr. Thöne in zijn slotzinnen het woord „begrijpelijk" had laten val len, bleek het vonnis milder dan de eis: 10 gulden of twee dagen. Reserve 2e klas B Reserve 2e klas B: Middelburg IH- Hontenisse n, Zeeland Sport H-Inter- nos II, Axel IIGoes II, Dosko II Hulst H. Reserve 3e klas C Reserve 3e klas C: Vlissingen IV- NAC IV. Goes HI-Sarto H. f Advertentie) Drie spelers van de tweedeklasser Vlissingen: v.l.n.r.: aanvoerder Jo de Waal, aanwinst Wim Groenewe gen en aanvalsleider Jan de Nooijer Foto P.Z.C.) Te jeugdige knapen in cafetaria bier geschonken Voor de kantonrechter te Middelburg, mr. ,J. Moolenburgh, stond woensdag middag de cafetariahouder J. W. uit Middelburg terecht, die aan twee jon gens beneden de zestien jaar zwak alcoholische drank zou hebben ver kocht. Het betrof hier twee knapen van respectievelijk twaalf en dertien jaar, die in de cafétaria bier hadden ge dronken. Op een vraag van de café- tariahouder of zij wel zestien jaar waren, hadden zij bevestigend ge antwoord. Later bleek echter, dat zij deze leeftijd nog niet bereikt hadden. Een tekortkoming in de wet noemde de eafétariahouder het in zijn ver weer. dat in Nederland geen per soonsbewijzen worden gedragen, zo dat men niet om een legitimatiebe wijs kan vragen. „Aan de jongens kon je tenminste niet zien dat zij nog geen zestien waren", aldus zei hij. De officier van justitie, mr. T. Le- bret, achtte hier een duidelijke waar schuwing op zijn plaats en vorderde f 75 of 15 dagen. Hieraan voegde mr. Lebret nog toe, dat het maar al te vaak voorkomt, dat jongelui op bromfietsen rondrossen en dat latei- blijkt. dat zij wat gedronken hebben, De kantonrechter besloot echter de zaak aan te houden tot de zitting van 14 september a.s. om de beide knapen en de verbalisant als getui gen op te roepen. Autobusverbindingen op en naar Noord-Beveland In een op 13 oktober a.s. in Utrecht te houden openbare zitting van de Commissie Vervoervergunningen, zal het verzoek worden behandeld van de N.V. Automaatschappij Zeeland, te Goes, t.a.v. een autobusdienst Zand- kreekdamWolfaartsdijk, Goes nieuwe provinciale weg Wilhelmina- dorpVeerhaven Kats. Kamperland (dorp)Kamperland (strand) en en kel» andexa ix&JeoUn. Voorzitter Goese Damclub legde functie neer De voorzitter, tevens erevoorzitter van de Goese Damclub, de heer F. F. den Hertog, legt zijn eerste func tie neer. Woensdagavond, tijdens de jaarvergadering in café „Nationaal' maakte hij deze beslissing bekend, toen het punt bestuursverkiezing aan dc orde kwam. Reeds jaren achtereen had hij de wens daartoe te kennen gegeven, maar telkens bleef hij toch weer als voorzitter aan. Verschillende leden huldigden de heer Den Hertog voor het vele en voortreffelijke werk, dat hij in de loop van tientallen jaren voor de damsport en de vereniging deed. Na een korte bespreking wer den met vrijwel algemene stemmen in het bestuur gekozen tot voorzitter de heer A. Jansen, tot secretaris de heer P. Lampert en tot penning meester de heer W. G. de Leeuw. Toegevoegd aan het bestuur werden de heren H. C. van de Vreugde, voorzitter van de Nederlandse Dam- bond, als adviseur en H. van Bcnt- hem, als wedstrijdleider. In zijn jaarverslag herinnerde de secretaris er aan, dat de tientallen, hoewel met een hoge plaats op de ranglijst, toch tot mindere presta ties kwamen dan in de voorgaande jaren. Het énige feit van betekenis, was het behalen (voor de tiende maal) van het kampioenschap van Zeeland, door de heer L. Anderson. Een prestatie, die nog nooit is voor gekomen. Uit het jaarverslag van de penningmeester bleek, dat de finan ciële positie van de vereniging ge zond is. Het kasoverschot bedroeg ruim f 400. De wisselbekers voor de beste prestaties in de competitie werden uitgereikt aan de heren H. J. Masselink en L. Dekker. Kiellegging Op de werf van de Kon. Mij. „De Schelde" te Vlissingen is de kiel ge legd voor de eerste van de zes sche pen, welke „De Schelde" zal bouwen voor rekening van de Black Star- lin* t« Alen, ^Republiek Ghana,^ OPSTELLING GOES De tweede klasser Goes zal zondag in zijn eerste competitiewedstrijd (thuis tegen Dosko) in de volgende opstelling binnen de lijnen komen: doel: Jan Zwartepoorte; achter Jan Luijk en Vick Hopmans: midden: Rinus Huijbregtse, Jo Krijger en Cor Kriekaard; voor: Jan Zweedijk, Joseph Lopulalan, Antoin Debbaut, Jacques de Coninclc en Hans Sinke. Maatschappelijke'Zorg Middelburg: had nadelig slot Van de gemeentelijke dienst voor Maatschappelijke Zorg te Middelburg is liet jaarverslag over 1959 versche nen. De rekening van baten en lasten van deze dienst sluit met een totaal bedrag van f 1.386.950. Met een na delig slot van f 702.900. De uitkerin gen aan werklozen enz. beliepen een bedrag van f 718.700. Voor algeme ne maatschappelijke zorg f 568.750 en voor algemene gezondheidszorg f 20.500. Verder vermeldt het verslag, dat op 1 januari van het afgelopen jaar 111 en op 31 december 165 personen op verschillende objecten werkzaam wa ren. Gedurende het verslagjaar wer den 89 personen geplaatst, waarvan 37 bij de stichting „Werkplaatsen Walcheren". Bij alle werken kon ge constateerd worden, dat inschakeling op een G.S.W.-object stimulerend werkt op het zoeken naar particulier werk, aldus het verslag. Afvoering naar het vrije bedrijf werd echter nog geremd door de geringe vraag naar los-arbeiders in de particuliere sec tor. Over het bevolkingsonderzoek op tu berculose dat van 19 januari tot en met 12 februari voor de derde maal werd gehouden staat tc lezen dat voor onderzoek 17.088 personen in aanmerking kwamen. Het totaal aantal onderzochte personen bedroeg De heer Sinke benoemd bij stichting sociaal werk De heer L. M. Sinke, commies A op de Provinciale Griffie te Middelburg is met ingang van 1 december a.s. benoemd tot directeur van de lan delijke stichting voor sociaal werk van de Ned. Protestantenbond te Utrecht. De heer Sinke bekleedt thans talrijke functies zowel op kerkelijk als op maatschappelijk terrein te Middel burg. Zo is de heer Sinke penning meester van de vereniging van Vrij zinnig Hei-vormden te Middelburg, voorzitter van de propaganda-com- missie en bestuurslid van de zon dagsschool van deze vereniging. Ook was de heer Sinke belast met de organisatie van de prov. land dagen en was hij lid van de bouw commissie voor het nieuwe vereni gingsgebouw van de Vrijzinnig Her vormden te Middelburg. Verder was de heer Sinke bestuurslid van de af deling Zeeland-noord van de vere tot bescherming van dieren en van de V.P.R.O. De tengere, donker-uitzïende chauf feur C. B. had als eerste zijn lezing over de gebeurtenissen, die aan de vuistslagen vooraf gingen, mogen geven. Het toneel van het 'eerste bedrijf was een café in Kloosterzan- de. Laat op de avond waren C. B. met zijn vrouw en het bevriende echtpaar Van H. binnengekomen en hadden een „pint gepakt" aan een tafeltje. De glazen waren overigens nog vol, toen De W. binnenkwam, bij het tafeltje ging staan, de „pint" van Van H. greep, die leegdronk en dreigementen uitte, zoals B. vertel de. Onder meer nodigde hij achter eenvolgens zowel B. als Van H. uit om mee naar buiten te gaan. Hij zou ze dan wel eens even tegen de muur zetten. Nadat er nog een rondje be steld was. verlieten beide echtparen het café en gingen naar de auto van Van H. En daar speelde zich dan het tweede, laatste en meer heftige bedrijf af. De W. was het viertal gevolgd en door het geopende portierraampje praatte hij tegen mevrouw Van H., terwijl het echt paar B. nog buiten stond. Plotse ling zou toen De W. zich omge draaid hebben, met een ruk de jas van mevrouw B. van haar schouders hebben getrokken en liaar tegen haar knie hebben ge trapt. Op dat moment sloeg B toe Het verhaal van de chauffeur B werd ,gedekt door die van de getui gen M. de S., de 26-jarige echtgeno te van B„ en die van de 25-jarige mevrouw S. M. van H.-M., tegen wie De W. door het geopende portier raampje had gesproken. Zakelijk gesprek De 29-jarige W. M. de W. uit Osse- nisse, een besnorde loondorser, was het niet met hen eens. ,.Ik ben in het café bij hen gaan zitten", vertelde hij. „Neen", antwoordde hij, „bier heb ik niet gepakt, ik deelde niet mee In de rondjes". Hij noemde het gesprek zakelijk en betoogde, dat B. er zich mee bemoeid had. „Toen heb ik hem inderdaad gewaagd mee naar buiten te gaan", gaf hij toe. Met grote stelligheid ontkende hij mevrouw B. '.3 hebben aangevallen. Mr. H. C. M. van Son uit Hulst, die B. verdedigde, bracht echter nog eens naar voren, dat De W. de hele avond al gesard had. Wat betreft de klap pen die B. tenslotte gegeven had, be riep hij zich voor zijn cliënt op nood weer. De officier wees er op, dat dit alles in de kermissfeer gezien moet wor den. De trap is misschien gegeven, zei hij, maar wat B. deed ging toch te ver. Zowel de officier als de po litierechter noemden de daad van B. begrijpelijk, maar niet toelaatbaar. Daarna kwam de rechter tot zijn uit spraak. Beterschap Uit de verdere rol van deze zitting bleek weer eens. dat alcohol niet te verenigen is met handelingen als rij den op een fiets of bromfiets. J. C. M. de B. uit Hulst had dat toch ge daan op de Hulsterweg bij Hontenis se. Zijn proeftijd voor een vorige dronkenschap was nog maar nauwe lijks achter de rug. In die proeftijd had De B. overigens beterschap ge toond en daarom werd het vonnis (conform de eis) twee weken voor waardelijk, een proeftijd van drie jaar en een boete van dertig gul den of zes dagen. Ook De K. uit Axel was na alcohol gebruik op t m vervoermiddel gaan zitten: een bromfiets, waarmee hij de straten van Axel onveilig maak te. Conform de eis werd hij veroor deeld tot 80 gulden of 16 dagen. De Belg R. E. P. uit Gent had het in Philippine te bont gemaakt: met een wagen was hij als een wildeman over de markt en de provinciale weg gereden, nadat liij alcohol had gebruikt. De of ficier somde een enorme lijst op van veroordelingen, die P. om dezelfde reden in België gekre gen heeft. Hij vond het dan ook raadzaam door een flinke straf deze Belg voorgoed van een be zoek aan Nederland te genezen. Conform de eis werd het vonnis: één maand onvoorwaardelijk en intrekken van de rijbevoegdheid voor vijf Jaar. Schippersknecht J. M. v. d. B. uit Zaamslag was na teveel te heb ben gedronken ingereden op een scooter in Terneuzen. De bloedproef was alleszeggend geweest cn het vonnis werd 60 gulden of 12 dagen na een eis van 80 gulden of 16 dagen. Klap bij boot De Goese directeur van een N.V.. A. v. d. B. had in Breskens, zittend in zijn wagen, door het geopende por tierraampje een klap gekregen van A. J. de R., die getracht had met zijn auto voor andere wagens te ko men bij de boot. De R., die al eerder veroordeeld werd en bekend staat als een „lastpost", werd bij verstek veroordeeld tot 75 gulden of 15 da gen. De 30-jarige fabrieksarbeider J. T. uit Vlissingen, woonachtig in Rot terdam, had platen „gevonden" op het bedrijf waar hij werkzaam was en die aan een Souburgse opkoper verkocht. „Ik heb ze gevonden", verklaarde J. T. met nadruk en in derdaad moesten officier en politie rechter toegeven, dat de eigenaar van de platen nooit is komen opda gen. Niettemin had T. de platen niet zonder meer mogen verkopen. Eis en vonnis werden 40 gulden of acht dagen. Examens Voor het toelatingsexamen aan de Chr. Middelbare Landbouwschool te Middelburg slaagden: L. C. Beye, J. de Visser en A. J. Volkers te Mid delburg, D. de Buck en L. Simonse te Biggekerke, A. Dalebout te Noord- gouwe, J. K. Castelein te Veere, A. Dingemanse te Zoutelande, H. Fasol te Duivendijke, J. Francke te Grijps- kerke, W. J. Geelhoed te Nieuwdbrp, D. J. Hardenberg en J. Willemstein te Vlissingen, Joh. Langebeeke te Gapinge, C. Melis te Serooskerke S. Simonse en F. Vos te Kou- dekerke, J. Wisse en J. Wisse beiden te Mcliskerke. Afgewezen: 3 kandi daten. Kantoor Middelburg van Rotterdamsche Bank heeft nieuwe directeur Vlet ingang van 5 september is mr. W. M. van Oppen benoemd tot di recteur van het kantoor Middelburg van de Rotterdamsche Bank N.V. Mr. Van Oppen was tot dusverre di recteur van net kantoor Helpman te Groningen. Hij volgt in Middelburg de heer E. W. Bosch ridder van Ro senthal op, die is benoemd tot direc- i*un van hat fewitoo* t* Hengelo*, Lutherse gemeenten houden kerkedag Zondag 13 september houden de Evang. Luth. Gemeenten Bergen op Zoom, Groede, Middelburg en Vlissin gen en de Kring Goes, een Kerkdag. In de Evang. Luth. kerk aan de Wal- straat te Vlissingen begint de dag met een kerkdienst om 10.15 uur, waar ds. W. F. ten Rouweiaar zal voorgaan en het kerkkoor zingt. Het is een volledige hoofddienst volgens de Luth. liturgie, waarbij ds. L. Chr. G. Brabandt van Bergen op Zoom mede zal dienen. Na een broodmaal tijd en wandeling is er des middags een bijeenkomst in het Maarten Lu- tlierhuis. waar o.a. de film „Tranen over Johannesburg" met bespreking zal worden gegeven. Voor kinderen "wordt een apart pro gramma gegeven na de dienst van de plaatselijke zondagsschool. Thema van de dag is „Eenheid in de Heer". Expositie oude munten en klederdrachten in Museum Van maandag 12 september tot woens dag 21 september a.s. wordt zoals be kend in het museum te Goes een ten toonstelling gehouden van oude mun ten en klederdrachten. Burgemeester H. K. Michaëlis zal de opening van de expositie verrichten op maandag 12 september a.s. des avonds om 8 uur. Dank zij de medewerking van tal van particuliere verzamelaars zullen mun ten worden geëxposeerd uit alle tijd perken van de historie. Voor de expo sitie van de klederdrachten wordt een Zeeuwse kamer ingericht. Nagekomen advertenties Met dank aan God berich ten wij de geboorte van ons dochteTtje en zusje MARIA ADRIANA (MIRJAM). A. Th. Rothfusz. G. Rothfusz van Be veren. Jacquelien. Vlissingen, 8 sept. 1960. Hervormde pastorie Badhuisstraat 123. Heden is na een kort stondige ziekte van ons heengegaan onze lieve moeder, behuwd- en grootmoeder, JOZENA WALRAVE, geb. Mabilot, in de ouderdom van 72 jaar. Uit aller naam, J. Walrave Souburg. 8 sept. 1960, Middelburgsestraat 75. De teraardebestelling zal plaatshebben op zaterdag 10 sept. a.s. Vertrek Middelburgse straat 75 des voormid dags 11 uur. Heden overleed, na een kortstondige ziek te, onze lieve zuster en schoonzuster. JOZINA WALRAVE geb. Mabilot, in de ouderdom van 72 jaar. A. Meliefste. N. Meliefste— Mabilot. Souburg, 8 sept. 1960. Spoorstraat 10.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 13