Vier schilderijen gestolen in Amsterdam: waarde zes ton Soedan zoekt bevoorrading via Ivoorkust; niet via Guinee KLANKBORD GEEN MUITERIJ ONDER TROEPEN UIT DE MALI-FEDERATIE AANGENAME VERRASSING VOOR FRANSE GEMEENSCHAP DONDERDAG 25 AUGUSTUS 1960 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 3 WERKEN VAN RUBENSRENOIRTERBORGH EN VERSPRONCK Engelse makelaar had. werken in Nederland willen verkopen De recherche van het bureau Pieter Aertzstraat in de hoofdstad heeft dinsdag: aangifte gekregen van de grootste schilderijen-diefstal die na ae oorlog in Amsterdam voorgeko men zou zijn. Uit de woning van de heer G. W. IJsselstijn in de Sloe- straat organisator van de tentoon stelling Dainstad en directeur van de Coronagalerij tussen Kalverstraat en het Rokin zouden ten nadele Aan de 29-jarige Engelse makelaar Robert C'ook, vier in bruin papier verpakte kunstwerken gestolen zijn door dieven die via een openstaand raam in do flat waren binnengedron gen. De als' vermist opgegeven schilde rijen waren volgens de heer Cook: een Rubens (Het oordeel van Paris) waarde ongeveer 400.000 gulden, een Renoir (Twee geliefden op een park bank), waarde plusminus 80.000 gul den, een Gerard Terborgh (portret van een oude vrouw), waarde 20.000 gulden en een olieverfstuk op houten paneel van Versj minus 10.000 gu Moeilijk te helen Het- merkwaardige van deze diefstal met braak is dat niemand in Am sterdam de schilderijen ooit heeft ge zien. De recherche vraagt zich af, waarom de Britse makelaar, die in Londen over een safe beschikt, voor het opbergen van de hem toever trouwde kostbaarheden deze waarde volle doeken in Amsterdam niet bij een bankinstelling in bewaring lieeft gegeven. De heer Cook was in ons land om de collectie te verkopen in opdracht van een Londense hande laar. De heer IJsselstijn is dezer dagen met vakantie en zijn woning in Ne derland had hij tijdelijk verhuurd aan de Engelsman. Via Interpol heeft de recherche thans navraag gedaan naar de antecedenten van deze make laar, omdat men het maar een bij zonder vreemde affaire vindt. De vraag is namelijk ook wat de dieven met de schilderijen moeten doen. Het lijkt nauwelijks mogelijk de doeken weer van de hand te doen. wanneer ze internationaal als gestolen staan genoteerd. Een woordvoerder van de „Fine Art and General Insurance Company" te Londen, waarbij de vier in Amster dam gestolen kostbare schilderijen ECHO-OVERLAST. De kunstmaan Eclio-1 bezorgt de familie Roy C. Harris te Oklahoma City overlast. Mijnheer Harris heeft een garage waarvan de deuren zich openen na een ..druk op een knop in zijn auto. Minstens driemaal dat hij 's avonds naar zijn garage reed en óp die knop drukte, openden de deuren zich, maar zij sloegen meteen weer dicht juist op het moment dat de satelliet passeerde. Een ingenieur van de Southwestern Bell Telephone Co. achtte het moge lijk dat het mechaniek van de deuren door de op de satelliet terugkaat sende radiosignalen in werking wordt gesteld. TROMMELTJE. Als eerste admini stratieve maatregel heeft het nieu we Zuidkoreaansc kabinet de ambte naren bevolen een lunchtrommeltje mee naar kantoor te nemen en hun het nuttigen van het noenmaal in restaurants verboden. Volgens de woordvoerder van de pre mier was dit een eerste stap naar bezuiniging van regeringswege. Bo vendien beoogde de maatregel te voorkomen dat ambtenaren op de lunch worden gevraagd door mensen die het een en ander van hen gedaan willen krijgen of dat de lunchpauze te lang wordt gerekt. De woning fmet gesloten luiken) waaruit de schilderijen verdwenen. Op de voorgrond de Engelse wagen van de makelaar. verzekerd zijn, heeft medegedeeld dat hij de naam van de eigenaar van de doeken kent, doch deze niet mag onthullen. „Zij zijn alle het eigendom van dezelfde man", aldus de woord voerder, die bevestigde dat de waar de der schilderijen circa zes ton is. Gebleken is dat uit de woning aan ■de Sloestraat behalve de vier schil derijen ook worden vermist een draagbare schrijfmachine en een bandrecorder, eigendom van de Lon dense makelaar. De benadeelde heeft de politie uit- voerformulieren van de vier kostbare doeken overgelegd, alsmede stukken van de Londense verzekeringsmaat schappij. Op alle stukken komen de zelfde bedragen voor. getaxeerd door een deskundige van de verzekerings maatschappij. Voor de Rubens „Het oordeel van Paris" stond 450.000 gul den opgegeven. Voor de politie staat geenszins vast dat deze werken in derdaad originele schilderijen zijn. Een in kunstklingen bekend feit is, dat de grote barokschilder Rubens het bewuste onderwerp enige malen heeft geschilderd en dat er van deze doeken kopieën zijn vervaardigd. Opengesneden matrassen Nader vernemen we, dat de Londense makelaar Cook sedert 19 augustus in ons land verblijft in het door hem gehuurde huis aan de Sloestraat. De man had de kunstwerken in zijn auto meegebracht uit Engeland. Hij maak te de reis via Boulogne en België. Alle vereiste in- en uitvoerpapieren voor de kunstwerken had hij bij zich. Cook heeft na zijn aankomst con tact gehad met twee bekende kunst- Iiandelaars in .Amsterdam over mo gelijke verkoop van de doeken. De een had geen belangstelling, de an der \Toeg om een persoonlijk onder- boud, dat woensdag zon plaats vin den. Onbekenden hebben zich via een raam aan de voorzijde van de bene denwoning toegang^ verschaft. De ruit was verbrijzeld en het spanjolet opgelicht. Ze haalden naar later bleek de woning volkomen onder steboven, zelfs matrassen waren opengesneden. De Zwitserse majoor Rudolf Tricker, die 10 augustus naar Leopoldstad vertrok om de opleiding van het Kongolese leger ter hand te nemen, is reeds na een week in Bern teruggekeerd. Het is hem geble ken dat hij onder de huidige omstandig heden zijn taak onmogelijk kan vervullen. V.N.-HOOFDKWARTIER IN KATANGA Regering Tsjombe spreekt nu van enkele elementen" Het „oostelijk hoofdkwartier van de V.N.-strijdmaclit in Kongo, dat ge vestigd is in Elizabethstad (Katan ga), lieeft woensdagavond officieel medegedeeld dat er geen sprake is van een muiterij onder de troepen uit de Mali-federatie, die gelegerd zijn in en rondom Albertstad. Dinsdag liad de regering van Katan ga in een officieel commnniqué mee gedeeld dat de troepen hun officieren niet meer gehoorzaamden en gemene zaak hadden gemaakt met de stam men die in de omgeving van Albert stad met elkaar slaags zijn. De chef-staf van het oostelijk hoofd kwartier, de Birmese kolonel Ye Gaung, ontkent met nadruk de mede deling over de muiterij en de beschul diging van inmening in Katangese binnenlandse aangelegenheden door troepen uit de Mali-federatie, aldus een officiële verklaring. „De oorzaak van deze beschuldiging i is te vinden in een oprechte poging J van het 3Iali-bataljon om gevechten te voorkomen", aldus de verklaring. „De plaatselijke problemen in het ge bied van Albertstad scheppen een si tuatie die op het gebied van de veilig heid de taak van de V.X..troepen zeer moeilijk maakt". In een woensdagavond door de rege ring van Katanga uitgegeven com muniqué is nu gezegd, dat bij de on- i geregeldheden in Albertstad op maandag en dinsdag slechts „enkele 1 elementen van het Mali-contingent" betrokken waren. In het communiqué wordt medege deeld, dat de situatie in Albertstad weer normaal is. Dinsdagavond is een coördinatie tussen de verschillende groepen, die de orde handhaven, tot stand gebracht, vooral dank zij het optreden van kolonel Ye Gaung. Aanstichters gevlucht In overeenstemming met de burger lijke en militaire autoriteiten van Ka- tanga enerzijds, en de autoriteiten van de Verenigde Naties anderzijds, aldus het communiqué verder, zijn voorzieningen getroffen voor het her stel van do orde, die was verstoord door enige ophitsers, die hulp hadden gekregen van enkele elementen van het Mali- contingent. In het gebied van Albertstad zijn de politic-opera ties begonnen. Zij hebben geen aan leiding gegeven tót betogingen. Het schijnt, dat de aanstichters van do ongeregeldheden de vlucht hebben genomen, zodra zij hoorden van het tussen de autoriteiten, die verant woordelijk zijn voor de handhaving van de órde, tot stand gekomen ak koord, aldus het communiqué tot besluit. Intussen moet het volgens oogge tuigen, die uit Albertstad in Eli zabethstad zijn aangekomen, niet uitgesloten worden geacht, dat de Malinese militairen te goeder trouw zijn geweest. Zij zouden hun vrachtauto's aan dc onrust stokers hebben uitgeleend in het verlangen zich met de bevolking te verbroèderen, om bloedvergie ten te voorkomen. Intussen hebben V.N. functionarissen in Leopoldstad meegedeeld, dat het 574 man tellende Malicontingent, dat na het uiteenvallen van de Malifede ratie verzocht had te worden terug getrokken, in Kongo zal blijven. Pre mier Mamadoe Dia van Senegal had de betrokken militairen, die zowel uit Senegal als uit Soedan die samen de Malifederatie vormden komen, dringend verzocht, de V.N. te blijven steunen. Belgische troepen, die In Albertstad zijn opgetreden om de orde te her stellen, worden nu vervangen door Ierse militairen in dienst van de Verenigde Naties. Conflict bij Verolme op Rozenburg Er heerst ontevredenheid onder de arbeiders van de Verolme l'nited Shipyards op Rozenburg naar aan- leiding van dc huidige regeling der tarieven bepalingen, waarin men van I werknemerszijde vele onbillijkheden meent te zien. Reeds gisteren had een kleine groep bet werk neergelegd, maar door de te geringe deelneming scheen de actie dood te lopen. Toen er vanmorgen echter door een niet erkende bond pamfletten waren uit gedeeld, leidde dit tot een te hoop lopen van de werkkrachten. Het werd gevolg had dat 600 man het besluit nam tot staking over te gaan. Wel waren er nog enkele honderden werk willigen, maar aangezien veel werk op deze werf als het ware in elkaar grijpt, kon er van een normale her vatting van de werkzaamheden geen sprake zijn. Inmiddels hadden de stakers een ac tiecomité benoemd, dat besprekingen ging voeren met de fabriekskern. De ze heeft daarop toegezegd zich met de klachten tot de directie te zullen wenden. Mede door het ingrijpen van de erkende bonden werd vanmiddag om half drie het werk hervat, volgens het actiecomité echter onder voor waarde, dat zaterdag overeenstem ming moet zijn bereikt. Zo niet, dan wil men maandag opnieuw in sta king gaan. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniii Veewagen vervoerde automatenvlees Een politieman, die gisteren j dienst deed op liet veemarkt- i terrein in Groningen, ontdekte j in een vee-auto acht sinaasap- j pelkisten met vlees. De kisten warén besmeurd met mest en i ook op de bodem van de auto lag een laag mest. Bij onder- zoek bleek, dat bot vlees voyr 'ormel. v^gade'ing. dfc 1 had dat. 60(1 man hot besluit ha(| (Jc partij- va„ 331 kj]{) ve,._ - zonden met een vervoersbedrijf uit Beerta. Het was bestemd H voor een slager in Schcemda. H die er gehaktballen van wilde maken om deze in zijn auto- maten te verkopen. De partij vlees is door de vleeskeurings- dienst afgekeurd en vernietigd. e_ Tegen de leverancier en tegen s het vervoersbedrijf is proces- verbaal opgemaakt. iliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii I Het Wereldgebeuren (K)luisterpost O' Circus ,Van Bever' verkocht aan multimiljonair Het Nederlandse circus „Van Bever" dat zijn winterverblijf had bij Ter- heijden bij Breda, is verkocht aan een multimiljonair, een bananenkoop- man, op Martinique, een van de Franse bovenwindse eilanden in de Caribische Zee. De manege en de paarden blijven bij de familie Van Bever, die de dieren thans aan bui tenlandse circussen verhuurt. Van Bever en „Boltini", dat thans door West-Brabant reist, waren de enige overgebleven Nederlandse cir cussen. De financiële toestand bij Van Bever was de laatste jaren niet rooskleurig. Eisenhower naar V.N.-assemblee President Eisenhower beeft woensdag op zijn wekelijkse persconferentie verklaard dat hij persoonlijk deel zal nemen aan de debatten in be paalde bijeenkomsten van de alge mene vergadering der Verenigde Na ties, „indien mijn aanwezigheid nood zakelijk is voor het onderstrepen van liet belang van zekere aan de orde zijnde punten". Eisenhower beantwoordde twintig vragen. Hiervan hadden er zestien betrekking op Amerikaanse binnen landse vraagstukken of de campag nes voor de komende presidentsver kiezingen, terwijl vier ook op de een of andere wijze met d.e Amerikaanse buitenlandse politiek waren verwe ven. Omtrent Nixon als kandidaat voor liet presidentschap verklaarde Eisen hower met nadruk dat hij zelf dege ne was geweest die gedurende zijn twee ambtsperioden alle belangrijke beslissingen had genomen. „Nixon heeft steeds op brede, moedige en nuttige wijze aan de voorbereiding ervan deelgenomen", aldus Eisenho wer. Naar aanleiding van een vraag over het rooms-katholicisme van Kenne dy onderstreepte de president dat de Amerikaanse grondwet in godsdienst vrijheid voorziet en dat daarom het geloof van een bepaalde presidentiële kandidaat geen factor in de verkie zingsstrijd mag vormen. Hij voegde hieraan toe: „Ik moet toe geven dat een vraagstuk als dat van het geloof bepaalde tegenstellingen in het leven kan roepen, doch ik voor mij wens hier niet aan mee te doen". Houtzagerij uitgebrand in Krimpen aan de Lek Ei* 11 bezorger van een ochtendblad i ontdekte gistermorgen omstreeks vijf I uur rookontwikkeling in de nieuwe houtzagerij van de fa. Gebr. van Halewijn in Krimpen aan de Lek. De brandweer, die .onmiddellijk werd gewaarschuwd, rukte met twee mo torspuiten uit. Het vuur was echter zo hevig, dat niet voorkomen kon worden dat bet hele gebouw uit brandde. Direct na het uitbreken van de brand voer een vlak bij het gebouw liggend schip de rivier op. Bij een tien meter naast de brand liggende scheepswerf lagen tien zuurstofflessen opgesla gen, die in allerijl werden verwijderd. Omstreeks half zes ontplofte een fles met butaangas met een herige klap, die het- gehele dorp opschrikte. De houtzagerij met alles wat zich daarin bevond, onder meer twee nieu we vrachtwagens, ging geheel ver loren. De schade wordt op ongeveer 100.000,geschat. De eigenaar is verzekerd. U. F. M. Dellaert werd geboren in Westdorpe Ulrich Francois Marie Dellaert werd op 8 augustus 1893 in Westdorpe in Zeeuwsch-Vlaanderen geboren en studeerde in Gent en Nijmegen, en aan de technische hogeschool in Delft tot aan de mobilisatie van de Eerste Wereldoorlog. In 1916 en 1917 was hij respectievelijk reserve-offi cier bij de kustartillerie-batterijen it Vlissingen en officier op de vliegba sis Soesterberg. In 1918 en 1919 be haalde hij achtereenvolgens het in ternationale en het militaire vlieg brevet. In het burgerleven teruggekeerd wérd hij, in 1920 chef van de vlieg- dienst en stationschef van de K.L.M. Na zes jaar deze functies te hebben bekleed, werd hij (van 1926 tot 1945) havenmeester voor de burgerlucht vaart op Schiphol. In de oorlogsjaren die in deze periode vielen, leidde hij of maakte hijdeel uit van de vier technische commissies (kort voor vertrek door de regering ingesteld), die alle facetten en plannen voor de toekomst van het luchthavenbedrijf in Nederland moesten bestuderen. Als bedrijfsdirecteur van Schiphol heeft de heer Dellaert na de bevrij ding tot 1950) zelf ook meegewerkt aan de verwerkelijking van diverse van deze adviezen en plannen. Zijn benoeming tot directeur van de na tionale luchthaven volgde in 1950. Eind juni van dit jaar heeft hij, on der dankbetuigingen en waardering geuit door velen, zijn functie neer gelegd. NA DE BREUK IN MALI-FEDEkATIE .•enst in zijn vaderland, af- .'fczen in het buitenland, is arme oude Molotow thans I een man zonder land". Dat zette C. I L. Sulzberger in juni jongstleden bo ven een overdenking over het lot van I de man. die gisteren een nieuwe be stemming heeft gevonden: hij wordt I overgeplaatst van Oelan Bator. waar I hij fungeerde als Russisch ambassa- deur in Buiten-Mongollë, naar We nen waar hij dc Sowjet-Unie zal I vertegenwoordigen bij het Internati onaal Atoombureau. Deze benoeming van de zeer slimme en vasthouden de. stalinistisch georiënteerde, in 1957 bij Kroesjtsjcw uit de gratie gevallen ex-minister van buitenland se- zaken die alle door de Sowjet- Unie in vier decennia afgesloten ver- diagen in zijn hoofd heeê te hebben, idecd meteen veel stof opwaaien. De commentaren liepen zeer uiteen, Aan de ene vleugel stonden degenen 1 die vonden dat het er met de „arme oude Molotow" nog niet zo-slecht voorstond, die zelfs spraken van een „come back", en die hem de verant woordelijke taak op de schouders zagen gelegd te "Wenen als „luister post" op te treden en de westelijke politiek te analyseren. Mede aan de- hand van Molotows analyse zou dan de cocktail der Russische buiten landse politiek voor na de Ameri kaanse presidentsverkiezingen die nen te worden toebereid. Anderen legden evenwel de nadruk op Molo tows verworpenheid, op het hem in de schoenen geschoven lidmaatschap van de „antï-partijgroep" en op de gevaarlijke rol, die hij zou kunnen spelen aan de grens van het onme telijke China, welks leiders verwik keld zijn in hevige discussies met hun collega's in het Kremlin* Molo tow stond"niet slechts in geografisch maar ook in politiek opzicht dichter bij Mao dan bij Kroesjtsjcw. Het gevaar zou enigermate te bezweren zijn door althans in de aardrijkskun dige positie van Molotow verande ring te brengen. Was deze veronder stelling juist, dan zou Wenen voor Molotow eerder een „kluisterpost" worden. Eén ding staat bij dit alles wel vast: dat Molotows benoeming tot vertegenwoordiger bij het Internationaal Atoombureau een van de zeer spaarzame middelen was. om hem om welke reden dan ook westwaarts te dirigeren. Bij po gingen om Molotow als ambassadeur naar Argentinië of naar Den Haag te sturen, heeft Kroesjtsjcw zijn neus gestoten: men liet blijken dat men weinig vereerd zou zijn met een ambassadeur, die in het eigen land als persona non grata gedoodverfd werd. Voor Molotows „atoom"-op- treden in Wenen evenwel behoeft geen buitenlandse mogendheid toe stemming te verlenen. Het Kremlin kan wat dat betreft doen wat het wil. Om de vraag le beantwoorden, of Wenen voor Molotow vooral een luis terpost of in de eerste plaats een kluisterpost zal zijn, zou men moe ten weten hoe de verhoudingen bin nen de Kremlinmuren momenteel liggen en daarover speculeert men nu al sinds de mislukking van de topconferentie in mei j.l. alle kanten uit. In zijn mijmering van juni j.l. stel de Sulzberger vast, dat Molotow in Oelan Bator vaak een exuus vond om naar Moskou te reizen en dat hij daar op het gemoed van het publiek werkte, niet door zijn poli tieke opvattingen van de daken te preken, maar door net als Jannen met de (daar zo populaire) Pet in de rij te staan bij de medische dienst en de metro te nemen inplaats van ccn regeringsauto waarover hij zeker wel had kunnen beschikken. Zo heeft de achteruitgezette Molotow wellicht medelijden en wie weet ook een ruggesteun in de publieke opinie- gekregen. Misschien heeft dat sta- linstitsche medestanders aangemoe digd om hem in dit Wecnse zadel te helpen. Overigens staat wel vast. dat Mo lotow door dik en dun een po liticus en een ijveraar voor het imperium van moedertje Rusland is. Als „de beste kantoorklerk van Rus land" rzoals Lenin hem noemde) heeft hij gediend onder zulke ver schillend gezinde meesters als Le nin, Stalin. Malenkow en Boelganin. Misschien is de stelling dan ook niet gewaagd, dat Molotow bereid zou zijn, om zelfs van een kluisterpost een luisterpost te maken. De regering van de republiek Soedan lieeft zich, in afwachting van een oplossing voor de breuk in de Mali-federatie door het uittreden van Senegal, tot Ivoorkust gewend ter verzekering van de bevoorradingsverbindingen. De bevoorrading van Soedan via de spoorwegverbinding vanuit Dakar, de hoofdstad van Senegal, is sinds de „staatsgreep" van Dakar verbroken. Een Soedanese delegatie, bestaande uit vertegenwoordigers van de regering en van 'n grote handelmaatschappij, is naar Abidjan, de hoofdstad van Ivoorkust, vertrokken om nieuwe aanvoerverbïndingen te organiseren. De levensmiddelenzaken in Ba mako, de hoofdstad van Soedan, zijn de laatste dagen door huis vrouwen bestormd, doch vol gens de autoriteiten zijn de voorraden toereikend voor een maand. In Europese kringen in Bamako acht men het veelbetekenend, dat Soedan, dat geen uitweg naar zee heeft, zich voor zijn bevoorrading tot Ivoorkust heeft gewend, dat onder leiding staat van de pro-Franse premier Felix Houphouet-Boigny, en niet tot Guinee, dat buiten de Franse gemeenschap staat. Dit betekent voor Frankrijk en voor de Franse gemeenschap een aangename verrassing. „MALI BLIJFT BESTAAN". Intussen is Modibo Keita, de premier van Soedan en de Mali-federatie na zijn aanhouding1 in Dakar dinsdag in Bamako teruggekeerd, waar hij door een menigte van 40.000 mensen als een held werd begroet. Hij heeft nog niet bekendgemaakt of hij" de uitno diging van president De Gaulle om voor overleg naar Parijs le komen, zal aanvaarden. De premier heeft met andere re geringsleiders en. leiders van dé regerende Soedanese eenheidspar tij tot laat in de nacht geconfe reerd over de na de breuk te vol gen politiek. De Soedanese leiders erkennen de afscheiding van Sene gal niet en stellen zich op het standpunt, dat de Mali-federatie niet kan worden ontbonden en blijft bestaan. Hun argument is. dat de Senegalese leiders moeten buigen voor de wil van de bevol king der beide gebiedsdelen, die een samengaan verlangt. Het Soedanese kabinet zal zich bin nenkort bezighouden met bet door Leopold Senghor, secretaris-generaal van de regerende Senegalese Progres sieve Unie, geopperde plan tot een bredere groepering van staten van het voormalige Frans West-Afrika en van onafhankelijke Afrikaanse lan den in liet algemeen. Het Franse kabinet is gisteren op'de hoogte gebracht van de toestand in de uiteengevallen Mali-federatie; Be sloten werd „voor liet ogenblik" een strikte neutraliteit in acht te nemen. Na de zitting deelde de minister van voorlichting Louis Terrenoire aan verslaggevers mee dat het niet aan Frankrijk was om uit te maken of' de federatie al dan niet zou moeten blijven bestaan. „Dit is de zaak van Senegal en Soedan", aldus Terre noire. Het kabinet' had volgens hem „nota genomen" van de door Senegal naar voren gebrachte suggesties. Het voorzichtige laveren van het Franse kabinet volgt op de waar schuwing van premier Modibo Keita van Soedan niets te ondernemen dat zou kunnen worden uitgelegd als er kenning van de breuk in de Mali federatie. WJATSJESLAW MOLOTOW ...naar Wenen... Maria Cailas zal weer in de Scala optreden Maria Cailas zal het komende sei zoen weer in de Scala van Milaan optreden, aldus heeft de directeur van dit beroemde theater, Chiriog- helli, na besprekingen met dc zan geres in Athene meegedeeld. Maria Cailas zal onder andere stuk ken uit „Norma" van Bellini en „Ip- polito'11 van Donizetti zingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 5