Amemuiden won weer van veteranen: 5-2 PILOOT STORM ontvoerd in de stratosfeer Maar liefde won NEDERLANDSE OLYMPISCHE ARTS HEEFT HET DRUK NIEUWELING VAN DORST WAS SNELSTE IN 's-HEERENHOEK 4 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 22 AUGUSTUS 1960 TOURNEE OUD-ZEEUWS-ELFTAL Zaterdagvoetballers speelden uitstekend Evenals vorig; jaar trokken de Ar- nemuidse zaterdagvoetballers ook ditmaal in de wedstrijd tegen het oud Zeeuws elftal aan het langste eind. Al konden de veteranen door verschillende oorzaken niet in de sterkste formatie verschijnen, ook 'n volledige ploeg zou tegen deze snel en stevig spelende rood-gelen moei lijk een nederlaag kunnen ontlopen. De 52 nederlaag op zichzelf is ze ker geen schande, want wat Arne- mniden laat zien kan een vergelijking met het spel van een gemiddelde der de klas ploeg uit de zondagcompetk tie glasrijk doorstaan. Vooral de linkervleugel, Schroevers- Van de Ketterij, gaf de achterhoede der veteranen de handen vaak meer dan vol. Reeds na 10 minuten zette de' naar links uitgeweken Jan Schroe- vers de bal goed voor het doel en de immer gevaarlijke Poortvliet nam de bal ineens op de schoen om daar mee Heykoop voor de eerste maal het nakijken te geven (10). Onmiddellijk reageerden de vete ranen met een tegenaanval en bij een fraaie combinatie tussen Van der Sluis en Peeman kon Becks slechts door tijdig uitlopen en moedig ingrijpen de gelijkmaker voorkomen. Na 20 minuten kwam Ajax wèl, Feijenoord niet in strijd om Europa-cup De beslissing is dan eindelijk geval len! Op het congres van de Europese Voetbal Unie, dat zondag te Rome is gehouden, is het K.X.V.B.-voorstel in de toekomst eventueel in plaats van de nationale kampioen van een land een ander elubteam toe te laten tot het toernooi om de Europese be ker, met 23 tegen 4 stemmen ver worpen. Uiteraard blijft gehandhaafd dat in dien de kampioen geen prijs stelt op deelneming de nummer twee van de eindrangschikking kan worden inge schreven. Zoals bekend heeft de K.N.V.B. na het afgelopen seizoen een nacompeti- tie gecreëerd van de drie hoogstge- klasseerde teams van de ere-divisie. De bedoeling was de winnaar van deze na-competitie af te vaardigen naar het toernooi om de Europa Öup. Door de beslissing van de E.V.U. is het dus slechts mogelijk Ajax. kam pioen van Nederland 1959-1960, in te schrijven, terwijl Feijenoord, de win naar van de na-competitie, thuis moet blijven. Vlissingse doelpuntenregen in en tegen Zierikzee De Vlissingse voetballers, die met drie elftallen naar Zierikzee zijn getrokken om daar als tegenstander van Zierikzce-elftallen te fungeren, hebben er een waar schuttersfeest van gemaakt. Vlissingen II versloeg het eerste elftal van Zierikzee met niet minder dan 111: Vlissingen UI maakte het tegen Zierikzee II nog erger door met 012 te winnen en Vlissingen IV, dat Zierikzee III tot tegenstander had, bleef niet ach ter door eveneens met 111 aan het langste eind te trekken. „DeBevelanden" reed eerste vossejacht De sinds kort opgerichte motor, en automobielclub „De Bevelanden" te Goes organiseerde zaterdag j.l. een vossejacht, waarvoor ondanks de he vige regenval een goede belangstel ling bestond. De uitslag van de best geklasseerden luidt als volgt: le prijs met 710 pun ten J. van der Have, Kloetinge, 2e prijs met 579 punten J. C. M. Gle- rum, Kloetinge, 3e prijs met 513 pun ten W. van den Berge, Kapelle, 4e prijs met 499 punten G. Schout, Goes. 5e prijs met 432 punten R. Maas, Goes. Tijdens de prijsuitreiking werd voorts nog meegedeeld dat op 1 oktober een z.g. pijltjesrit zal worden verreden, waarvoor de start werd bepaald op 2.30 uur. de thuisclub door ecu doelpunt van Schuit fortuinlijk op 20, maar vlak daarop had de thuis club pech toen Schroevcrs tegen de paal schoot. Peeman's schot aan de overzijde scheerde over de lat. Sehroever deed het beter door na 28 minuten num mer 3 in het doel te schieten (30). Dit werd de oudjes kennelijk toch te bar en inderdaad slaagde De Smit erin uit een hoekschop, die hij recht streeks in het doel schoot, de rust stand op 31 te brengen. Na de hervatting had Poortvliet reeds vrij spoedig weer succes (4 1), maar door wijziging in de tactiek ontstonden nu toch wat meer doel kansen voor de veteranen, maar Struimgh schoot tegen de lat en Van der Sluis faalde met alleen Becks nog voor zich. Een uitval had zelfs tot gevolg dat Meerman de stand op 51 kon brengen en eerst in de laatste minuten kopte Mos op fraaie wijze het tweede tegenpunt langs Becks (52). De opbrengst ad 83,20 was vóór „Sport Steunt Zonneveld", waaraan nog een bedrag van 25,30 werd toe gevoegd van de z.g. doelpuntenactie, zodat in totaal 108,50 kon worden afgedragen. Goes-Axel 3-1 De Zuidbevelandse tweedeklasser Goes had zondag de derdeklasser Axel als tegenstander in de eerste oefenwedstrijd voor het a.s. seizoen. Met een 31 ovenvjnning hebben de Goescnaren deze proef redelijk door staan. Verschillende Goes-spélers wa ren niet beschikbaar, zodat nog wel enige wedstrijden moeten volgen, voor men „bet" elftal heeft voor de strijd in de tweede klas. Over het algemeen maakte liet team dat Axel partij gaf toch wel een gunstige in druk. De wedstrijd was bepaald aantrekke lijk. De Axelse oranjehemden toon den zich pittige tegenstanders, die vochten voor wat ze waard waren. Zwartepoorte kreeg al spoedig de ge legenheid te tonen, dat hij in goede conditie verkeerde bij enkele goed opgezette aanvallen. Daarna ontwik kelde zich een gelijk opgaande strijd, waarbij de Axelse voorhoede zich iets gevaarlijker toonde. Aan de andere zijde probeerde Debaut het met een van zijn befaamde schoten, maar eveneens tevergeefs. Veertig minuten waren verlopen, toen Zwartepoorte moest capituleren en Axel een 10 voorsprong nam. die alleszins ver diend was. Goes diende echter spoe dig van repliek, want twee minuten later was het midvoor Zweedijk, die uit een prima voorzet van Lapulalan de bal met een goed schot in het Axel-net deponeerde. Deze gelijke stand hield het totdat de tweede helft tien minuten oud was. Toen kon Debaut doorbreken en met een fraai schot van grote afstand zijn ploeg een voorsprong bezorgen. Kort voor het slotsignaal was bet dezelfde speler die, opnieuw met een fraai afstandsschot de eindstand op 31 bracht. Dokter Smit, de Ne derlandse Olympische arts, is niet voor niets mee naar Rome ge gaan. Reeds op de eerste dag van het verblijf in het Olym pisch dorp had hij twee patiënten na te lopen. Hennie van- der Vel den, de altijd zo ge zellige lachebek van de Robben, die zater dag bij aankomst nog de meeste praatjes had, is gedurende de nacht ziek geworden. Zij moet met een keel ontsteking het bed hóuden en pas als de koorts weer is gezakt zal er aan training kunnen worden ge dacht. Hennie is re- seve voor de 4 x 100 meter estafette-ploeg en zij zal dus pas eventueel op 2 en 3 september, de laatste twee zwemdagen aan de start moeten ver schijnen. Er bestaat goede hoop, dat het Hilversumse meisje voor die lijd weer ge heel fit is. De voorspelling van masseur Ros, dat Cor Braasem zondag weer wat zou kunnen lopen, is achteraf heiaas wat aan de optimisti sche kant geweest. In een ziekenhuis in een der Romeinse buiten wijken, speciaal inge richt voor 't behande len van de gevolgen van ongelukken, is zondagmorgen een röntgenfoto genomen. Dit onderzoek heeft uitgewezen, dat de assistent van Frans Kuyper behalve ern stige spierkneuzingen ook een blessure aan het bekken heeft op gelopen. Volgens dok ter Smit die Braasem in de ambulance had begeleid, kan men spreken van een ont zetting van het bek ken waarbij twee door kraakbeen verbonden delen ten opzichte van elkaar iets zijn verschoven. Met zeer veel moeite kon Braasem gister morgen zijn linker been iets verzetten, met het rechter wilde het in het geheel niet. Elke massage van de heer Ros brengt be langrijke verbeteing in de toestand van de spieren, doch het is nog met te zeggen hoe lang het zal duren voor Braasem weer in het zwembad de trai ning en de wedstrij den van zijn jongens zal kunnen volgen. Ook bij de zeilers in Napels was dit week einde een patiënt. De F. D.-zeiler Lauten- schutz had al enige dagen last van een abces in een vinger. Een Zwitsers arts ad viseerde operatief in grijpen, waarbij bleek dat een slinter de oor zaak van alle kwaad was. Het ergste leed is intussen alweer ge leden en chef d'equipe Simon de Wit meldde, dat de stemming in zijn kamp opperbest Wereldreizigerte paard strandde te Utrecht H (Van onze correspondent.) j§ De Oostenrijker Wendl, die op j zijn zwerftocht te paard' van H 14.000 km donderdag in Amersfoort overnachtte, is in f| Utrecht gestrand. De conditie H van het paard was niet al te s best. Dit is er dan ook de M ee oorzaak van dat Wendl zijn §j H paard voorlopig kwijt is. Rui- ter en paard werden aange- houden door een agent. Deze ee ee constateerde, dat dc hoeven ee van het dier geheel waren af- :e gesleten. Het paard verhuisde ter observatie naar de veteri- j| H naire kliniek, de Oostenrijker werd zandhaas en kreeg bo- ee vendien nog een bekeuring. Voorlopig verblijft hij bij ken- nissen in De Meern. lllllllllllllllllllllllllllllllllllllW Nederland heeft nieuwe estafetterecords Tijdens de Nederlandse estafette- kampioenschappen die zondag op de Nenijtosintelbaan in Rotterdam wer den gehouden heeft een ploeg van de Bataven (Leiden) het Nederlands record op de 3 x 800 m dames ver beterd en gebracht op 6 min. 54.3 sec. Wil Kraan, Ton Homan en Gerda Kraan bleven hiermee 12.7 sec, on der het oude record dat met 7 min. 07 sec. sinds 31 augustus 1950 even eens op naam van de Bataven stond. Ineke Grootveld, Hennie Brandsen, Anneke Levy en Betty Biljardt van ADA (Amsterdam) verbeterden het Nederlands record 4 x 100 meter meisjes tot 50.5 seconde. Het oude record stond sinds 31 augustus 1958 op naam van de meisjes van Celebes (Den Haag) met 52.3 sec. In juni jl. heeft een ploeg van de Meeuwen reeds 52.2 sec. gelopen, maar deze tijd kon niet als Nederlands.record worden erkend, daar het nummer- buiten het programma werd gelopen. Europese voetbalunie wil geen invallers In de algemene vergadering van de Europese Voetbal Unie heeft sir Stanley Rous, secretaris van de En gelse F. A-, zich ten sterkste gekant tegen de vervanging van de spelers tijdens de wedstrijd. Hij sprak naar aanleiding van een Portugees voorstel om tijdens het in ternationale jeugdtoernooï vervan ging van de doelverdediger tijdens de hele wedstrijd en van één andere speler vóór rust toe te staan. Dit ver wierp hij ten enen male omdat een wedstrijd op het veld dient te worden beslist door de spelers, en geen duel in gewiekstheid mag worden tussen trainers die spelers vervangen indien zij niet gewond zijn. De stemmen staakten, 10 voor en 10 tegen, waar mee het voorstel van de baan was. Advertentie MM VEEL SCHERMUTSELINGEN Amsterdammer eerste bij adspiranten Onder ideale weersomstandigheden vertrokken precies drie nur 60 nieu welingen en 11 adspiranten voor de 9e regenboogcourse in 's-Heeren- lioek. Reeds in het begin van de wedstrijd demarreerde de plaatselij ke favoriet F. Boonman, met aan zijn wiel de Rotterdammer W. van Beek, maai- al spoedig werden zij door het snel rijdende peloton te ruggehaald. P. van Dorst uit Rot terdam zag zijn uitlooppogingen met meer succes bekroond: hij werd eerste. Na de eerste schermutseling bleef 't enige tijd rustig. Na 30 kilometer ontsnapten echter vier renners: Van der Horst, Somer, Van Dorst en HOOG EN LAAG WATER 23 augustus Vlissingen Terneuzen Hansweert Zierikzee Wemeldinge 2.33 2.58 3.41 4.15 4.24 2.23 2.37 2.52 1.65 1.98 14.40 15.08 16.13 16.38 2.17 2.31 8.52 1.79 9.21 1.96 9.56 2.09 9.39 1.35 9.47 1.56 21.23 21.51 22.26 21.55 22.15 2.18 2.35 2.48 1.75 1.95 1561. Buiten adem had „ko lonel" Cameron de plek be reikt waar zijn navigator- Taylor met groeiende on rust op hem wachtte, bij hun onder een camouflage- net verborgen Banshee". Hijgend legde Cameron in enkele bewoordingen uit v/at er gebeurd was. Snel verwijderden zij het net van de machine en klommen in de cockpit. Met veel moeite kreeg Cameron de motor- op gang. Hij maakte zich geen illusies omtrent de vr aag of men het lawaai in .Tombstone kon vernemen. Hij had de colonnen transportauto's zien na deren en wist dat men op ditzelfde ogenblik de hele woestijn aan 't doorkruisen was om hem te pakken te krijgen. De angst dreef hem er toe reeds te starten voordat de motor ge heel warm gedraaid was. Een hoogst riskante onder-neming en Taylor schreeuwde vertwij feld: „Dat halen we nooit zo! Ben je gek ge worden?" Maar Cameron hield grimmig de stuurknuppel omklemd. Sidderend begon het vliegtuig zijn aanloop over de oneffen woestijnbodem. Ongelukkigerwijze dwong de windrichting hem recht over Tombstone op te stijgen. Het landingsgestel sloeg stuk te gen 'n rotsblok maar Cameron wist de Ban shee met 'n vertwijfelde ruk los te krijgen...! Hermens. Na nog vijf kilometer wer den deze vier, die inmiddels een voorsprong hadden van 30 seconden, ingelopen door nog zes anderen, waaronder Dies Kosten als enige Zeeuw. Toen dit tiental al een voor sprong van 2 minuten op het pelo ton had zetten Boonman, Verbeek en Talhoek de achtervolging in. Wel kregen zij, inmiddels had ook Rus sens zich bij ben gevoegd, nog een voorsprong van een halve minuut op de rest, maar de koplopers konden ze niet meer bereiken. Uitslagen De uitslag van dc rit over 80 kilo meter voor nieuwelingen luidt als volgt: 1 P. van Dorst, Rotterdam, in 1 uur 58 minuten; 2 L. Hermens, Nij megen, z.t.; 3 W. Vleesman, Uit geest, z.t.; 4 P. de Haan, IJselmon- ae, z.t.: 5 H. Peetcrs, Haarlem, z.t.: 6 W Somer, Halfweg, z.t.; 7 D. Kosten, Kapelle. zt.; 8 W. v. d. Horst, Haarlem, z.t.; 9 A. Russens, Den Bosch, op 1 minuut 58; 10 F. Boon man, 's-Heerenhoek, z.t. De uitslag van de wedstrijd voor adspiranten over 22 kilometer is als volgt: 1 C. P. Leunis, Amsterdam. 36 mi nuten en 35 seconden: 2 W. P. Leen man, Leiden, z.t.; 3 W. Jacobs, Best, z.t.; 4 W. de Wilde, Oudelande, z.t.: 5 V Brand, 's-Heererihoek, z.t.; 6 R. van Staveren, Badhoevedorp. z.t.; 7 M. Rijk, 's-Heercnhock, op o0 secon den: 8 H. Das, Best, op 1 ronde; 9 Rottier, Schore, z.t. H. van Dalsum Nederlands kampioen enkelspel Hans van Dalsum is Nederlands ten niskampioen in het heren enkelspel geworden. In de finale versloeg hij zondagmiddag op de Metsbanen te Scheveningcn Henk Goris met 36, 6—3, 2—G, 7—5, 7—5. Stolker won in Lokeren Onze landgenoot Michel Stolker heeft zaterdag een wegwedstrijd voor professionals in Lokeren ge wonnen. Hij legde het 105 km lange parcours af in 2 uur 48 min. Stolker versloeg in de eindspurt de Belgen Mars, Pascal en Truyc. Piet van den Brckel veroverde een derde plaats te Becrse, waar Karei Clerkx (Belg) de eerste plaats ver overde voor zijn landgenoot De Ceu- lenaere. Voor de winnaar werd een tijd van 4 uur 50 min. over 180 km afgedrukt. z O 16 „Ja, een grammofoonplaat", klonk het ongeduldig. „O... Ja, dat zou prettig zjjn zei ze tevreden en vatte haar borduurwerk weer op. Christopher echter kon zijn aandacht niet langer op zijn boek concentre ren. Voor 't eerst hield hij zich ern stig bezig niet het meisje, dat sinds vier dagen zijn vrouw heette. Wat en wie was ze eigenlijk met haar onverwachte goede smaak, haar welluidende lach en haar kleine lieve gezichtje? Was ze heus wat ze scheen Hij bewoog zich rusteloos op zijn rustbed heen en weer. „Dwaas die ik ben", dacht hij. „Heb ik dan nog mijn le" niet geleerd?" VIERDE HOOFDSTUK. Toen Karen de dag daarop liet eta blissement van „Madame Zelia' tod bereikt, was haar eerste indruk, dat Cullen, de chauffeur, zich moest heb ben vergist. Margaret Malcolm „Maar dit is een particulier huis", merkte ze op. ,,'t Is heus in orde, mevrouw", ver zekerde Cullen. En het er, om haar te overtuigen, op volgen: „Ik ben hier méér geweest". „O!" Karen, die deze mededeling niet bepaald geruststellend vond, maar om een geheel andere reden dan de brave man ooit zou vermoeden. Intussen zat er niets anders op, dan Christopher's bevelen uit te voeren. Ze werd ontvangen door een keurig uitziend meisje, wier verschijning nog de indruk dat dit een particulie re woning zou zijn versterkte, maar weldra bleek, ondanks alle smaak volle élégance en weelde van de om geving, dat „zakendoen" hier num mer eén was. Alles muurbekleding, gordijnen, grondbedekking was in een zacht grijze tint genouden. In dc grote, lange kamer stond een half dozijn stoelen boogsgewijze opgesteld en aan het einde bevond zien een klein, aan weerszijden door gordijnen be grensd toneel. Verder was er niets dan een schrijfbureau, waarachter een grote, donkere vrouw troonde. Toen Karen binnentrad, stond ze op en glimlachte bij wijze van welkom. „Goedenmorgen, mevrouw Thirlby", begroette ze de nieuwe klant. „Ik ben Madame Zelia". „Goedenmorgen", zei Karen verle gen. O, dacht ze wanhopig, als ze nu maar kon weglopen! Geen stapel nieuwe kleren woog tegen deze be proeving op, maar Christopher wilde het zo, dus viel er niet aan ontsnap pen te denken. Madame Zelia was evenwel een vrouw van ondervinding. Ze kende Christopher en had een goede dunk van zijn maatschappelijke positie. Eén blik op dit jonge dametje had liaar overtuigd, dat Karen helemaal vreemd stond tegenover de omge ving, die voor hem heel gewoon was. Maar die blik had Madame Zelia nog wat anders geleerd. Dit vrouwtje had iets natuurlijks verfijnd; haar stem klonk zacht en liefelijk. Wat haar uiterlijk betreft, verkeerde Madame enigszins in het onzekere. Karen her innerde haar aan iemand, maar zij, Zelia, wist op geen stukken na aan wie. De gelijkénis was vaag, doch onmiskenbaar. Nu het deed er niet toe; het zou haar wel weer te binnen schieten. En inmiddels was het 't al lereerst zaak, de nieuwe en niet-ver- wachte mevrouw Thirlby op haar gemak te stellen. „Ik heb' begrepen, dat U me de eer- aandoet, uw uitzet door mij te laten kiezen", zei ze vriendelijk, terwijl ze Karen een stoel naast haar schrijf bureau aanwees, „maar dat bevalt me niet geheel en al. Wanneer U mij inderdaad vertrouwen wilt tonen, moet U kleren dragen, waarin U zich om zo te zeggen uzelf voelt. Begrijpt U wat ik bedoel?" „Ja", antwoordde Karen, plotseling glimlachend. Ze besefte volkomen van wcllc standpunt de beroemde „couturière" de zaak bekeek, maar kreeg eensklaps een visioen van zich zelf in haar oude daagse jurk en in „overall", wat zou deze in de puntjes verzorgde vrouw wel zeggen, als zo daarop moest voortbouwen. Overigens drong het allerminst tot haar door, welk een verrassende in druk haar glimlach op Madanre Zelia had gemaakt. „Lieve hemel", had deze met enig zelfverwijt geconstateerd, „dat kind is zowaar mooi. Hoe kon me dat in vredesnaam ontgaan?" Karen geheel onbewust van Mada- me's innerlijke roerselen, had na enig zoeken de door Christopher uit gezochte zijden draden uit baar tas te voorschijn gebracht. „Mijn echt genooten ik meenden dat dit U enigszins tot leidraad kon dienen", verklaarde ze, de zijde op het schrijf bureau leggend. Madame zelia nam ze in de hand en keek eerst peinzend naar de draden, daarna naar Karen. Ze zou om alles wat ze bezt hebben durven wedden, dat dit kleine, bijna onbetekenende vrouwtje er nooit uit eigen vrije wil ook maar over gedacht had, zulke felle kleuren te dragen. Neen, dit had Christopher gekozen. En plotseling kwam een herinnering bij haar op. De herinnering aan een andere vrouw, lang, werelds, die voor haar geparadeerd had in een pauwblauwe avondjapon en een scharlakenrode cocktailjurkbewonderd door een glimlachend toekijkende Christopher. Lieve hemel! dacht ze innerlijk ont roerd en besefte toen dat de nieuwe klant haar met angstige verbazing aanzag. Madanre Zelia wist zich met de uiterste krachtsinspanning te her stellen. Ongetwijfeld stak er iets ge heimzinnigs achter dit alles, maar ze had nu ge'en tijd, om zich in gissin gen te verdiepen. Neen, het grootste probleem was nu, hoe ze van zulke sterke kleuren gebruik zou kunnen maken om Karen's tere gratie nog beter te doen uitkomen. „Ja", sprak ze nadenkend. „U kunt uitstekend zulke kleuren dragen, mits de stijl eenvoudig blijft en er niet wordt overdreven! Voor mada- nic's geestesoog veranderde het uit bundige scharlaken in warm karmo zijnrood of beter nog in dat onge wone roodbruin van dat stuk cash- mier, waarmee ze niet goed raad had geweten. Dit vrouwtje pasten ook geen gedurfde dagpyama's, maar lange, slepende gewaden, vrouwelijk en bevallig. Even de ogen half slui tend, zei ze eensklaps fnet voor haar ongewone openhartigheid: „Ik zal hier plezier van hebben cn U ook. naar ik hoop. En ik beloof U, dat U die kleren noch opzichtig noch lelijk zult viiiden. Stelt U dat gerust?" Karen haalde diep adem. Natuurlijk, ze had moeten weten, dat deze knap pe, verstandige vrouw haar persoon lijkheid zou doorgronden, maar kwam het er wat op aan In elk ge val toonde ze bïgrip en als ze in staat was haar woord te houden, zou dat prachtig zijn. Ze glimlachte dankbaar en madame Zélia knikte vriendelijk. Dit was een kolfje naar haar liand. Ze moest dit kind niet al leen kleden, maar liet met de nieuwe kleren ook zelfvertrouwen geven. „En als dat lukt zalzal die an dere naast haar helemaal in 't niet zinken", dacht de „couturière" met enige voldoening. Madame Zélia stel de haar beroep en haar eigen be kwaamheden te hoog om een goede klant ook maar iets van tegenzin of afkeer te laten blijkendoch haat gevoelens kon ze niet veranderen. En de vrouw, met wie Karen enige ge lijkenis vertoonde, liad haar, Zélia, meer dan eens zeer onaangenaam be jegend. Het bezoek aan de bank was iets heel gewoons cn eenvoudigs, vergele ken bij dat aan madame Zélia. In een door Bannister meegebracht erg han dig koffertje blijkbaar een van Christopher werd een dozijn leren etui's gepakt en nadat Karen de no dige ontvangstbewijzen had gete kend keerde ze naar Claverings te rug. (Wordt vervolgd)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 6