Klanken uit de ether TON HASEBOS: VAN COUPEUR TOT TELEVISIEREGISSEUR Chefarine.,4 BERGMAN'S „ZEVENDE ZEGEL" KNAP EN INDRUKWEKKEND VEEL KLEINE ONDERNEMERS HET SCHILDERSBEDRIJF IN .8 PROV ING 1 ALE ZEEUWSE TOUR ANT WOENSDAG 17 AUGUSTUS 1960 i AUvei tun tie Kinderprogramma!s als specialiteit Na Jack Dixon, Joes Odufré, Ben Klokman en Lies Westenburg zal met ingang van 15 september Ton Hasebos als vijfde televisie regisseur bij de V.P.R.O. in dienst treden. De nu 28-jarige Ton Ha sebos, die tot voor kort camera man bij dc N.T.S. was, kwam na zijn schoolopleiding in liet cou peursvak terecht, maar hij voelde zich meer aangetrokken tot de fo tografie. In 1949 kwam hij in het fotografenvak terecht en hij trad in dienst bij Joop Geesink, waar hij alles over de mogelijkheden van de fotografie leerde. Een jaar later kreeg hij echter al zijn ontslag, wegens reorgani satie van het bedrijf. Na een Amsterdamse free-lance- periode stapte hij met een map, gevuld met zijn beste foto's, naar Leen Timp en werd prompt als cameraman bij de N.T.S. aange nomen. Deze verbintenis heeft tot 1959 geduurd. De heer Hasebos voelt zich vooral aangetrokken tot het verzorgen van kinderprogramma's,» Reeds 10 september zal hij zijn eerste kin- derprogTamma verzorgen. Hierin wordt nogmaals zijn kinderfilmpje „Pino de Pinguin" vertoond, dat vooral bij kleuters enorm-is aan geslagen. Ton Hasebos heeft vooral bij zijn poppen-,.musicals" veel profijt van de kritiek en ideeën van zijn beide zoontjes van 6 en 4 jaar. Zijn vrouw bleek vooral een goede hulp te zijn bij het vervaardigen van poppen eri decors voor zijn poppenfilms. In het komende seizoen zal Ton Hasebos in totaal acht maal zijn T.V. staatsmonopolie in Italië grondwettig Een particuliere televisiemaat schappij heeft een jarenlange strijd gevoerd om commerciële televisie in Italië in te voeren. Het Italiaanse hooggerechtshof heeft nu in een uitspraak ver klaard, dat het staatsmonopo lie voor televisieuitzendingen voortvloeit uit de grondwet. Men kan er dus niet aan tor nen. omnibus-programma voor de jeugd verzorgen. Het programma bestaat uit' poppenkast, een die rentuinfilm en twee van de door hem vervaardigde televisie-pren tenboekjes: Pino de Pinquin en het binnenkort verschijnende Lola de lapjeskat. Noorse T.V. vier jaar op schema vooruit De nieuwe t.v.-zender op de berg Ulriklcen bij Bergen is praktisch klaar en vorige week heeft men er technische proeven mee genomen, die volkomen bevredigend zijn verlopen. Men verwacht nu dat de zender helemaal klaar zal zijn als op 20 augustus de televisie in Noorwegen officieel zal beginnen. Oorspronkelijk had men uitgere kend dat het hele Noorse televisie net zo tegen 1970 volledig zou zijn, maar bet ziet er nu naar uit, dat men het tempo kan versnellen, zo dat het hele programma in vier jaar minder tijd kan worden afge werkt. De zender van Bergen kan dus al in augustus van dit jaar in gebruik worden genomen. Trondheim in 1961 (dat is twee jaar vroeger dan was gepland), Bodo in 1963 (drie jaar eerder dan men dacht) en Kirkenes in het uiterste noorden in 1966 (in plaats van 1970). Regisseur J. VI. ff. Kool schreef zelf hoorspel De hoorspelregisseur van de A.V. R.O. J. H. W. Kool, heeft één tweedelig hoorspel geschreven, waarvan het eerste deel donder dag om tien over negen wordt uitgezonden. Het is het verhaal van Luigo Tarisio, onder welke titel het spel ook de ether ingaat. Het hoorspel begint met een con cert van Paganini. Deze grote vioolvirtuoos speelde zonder het te weten tijdens zijn optreden niet op zijn eigen beroemde Guarnerie- viool, maar op een zeer geslaagde kopie daarvan, vervaardigd door de bekende Franse vioolbouwer J. B. Vuilleaume. De onthulling van de verwisseling van de violen wordt gedaan door Luigi Tarisio, een uitstekend vioolbouwer, die graag zelf violist had willen wor den. Zijn hartewens kon echter niet in vervulling gaan wegens een in zijn jeugd opgelopen hand blessure. Luigi Tarisio bracht daarom zijn liefde voor het viool spel over op het instrument zelf. als loon voor de arbeid, die hij verrichtte in kloosters en op boer derijen, het herstellen van meube len. vroeg hij daarom steeds oude violen. Deze nam hij mee naar zijn kamer in Milaan, waar hij ze repareerde. De medespelenden in dit hoorspel, waarvan het tweede deel op dins dag 23 augustus wordt uitgezon den, zijn Paul van der Lek (Ta risio), Johan Wolder (Paganini), Huib Orizand (Hector Berlioz), Ad Noyons (Franz Liszt), Frans Somers (Frederic Chopin), Rien van Noppen (Vuilleaume) en Els Buitendijk (zijn dochter Angeli ca). TOM BLACKBORN DOET IN NEDERLAND IDEEËN OP Schrijver van Davy Crockett Smallere T.V.-toestelien Op de nationale Britse radio- en televisietentoonstelling, die van 24 augustus tot 3 september in Lon den zal worden gehouden, zullen plattere toestellen de hoofdrol spe len. Ondanks het feit, dat ze grote schermen hebben, is de diepte van de toestellen maar 25 tot 30 cm. I Enkele leden van het gezel- I schap aan boord van de „Mala- I guena". Van links naar techts: I Tom Blackborn, schrijver van I Davy Crocket, zijn vrouw Jua- I nita, zoon Tom, Mr. Carrington Tom Blackborn, een noncha lant geklede Amerikaan met grijzende slapen en ogen die voortdurend lachen, kijkt over het water van 't Noord- lioliands kanaal in Alkmaar waar wij hem troffen. Hij is de schrijver van de film Da vy Crockett, de woudloper die lange tijd de jeugd van de hele wereld fascineerde en inspireerde. Blackborn verblijft op de „Mala- guena" in het Noordholland9 ka naal. De kapitein van het schip is A. J. Carrington, een in de Verenigde Staten bekend schrijver van televisiespelen, die aan boord zit in die losse houding waarvan alleen yanks de kunst verstaan. Een blonde wilskrachtige kop. Het gezicht van de „he-man". Maar achter die kwasl onverschil ligheid waarmee hij onze vragen beantwoordt, ontdekt men gemak kelijk een gentleman met een scherpe geest. Zijn opmerkingen klinken monotoon en een beetje vermoeid. Maar ze zijn geestig en vol ironie. Terwijl wij praten loopt de rui me kajuit vol met andere figu ren. Juanita Blackborn, die kof fie zonder melk neerzet met een schaaltje suikerklontjes. Naast een verrukkelijk kleine piano een 16-jarige jongen. Tom Black born de derde. Knut Hagen, de bouwer van het Bchip, die ook aan boord is büjkt een zwijgende Noor te zijn die liever met staal blauwe ogen voor zich uitkijkt dan dat hij deelneemt aan het gesprek. De zware gestalte die uit de kajuit komt, heet Carl Heinz. Hij maakt een machteloos gebaar met zijn armen. „Wat moet ik voor beroep opgeven? Schrijf maar gepensioneerd pro pagandist. Dit is mijn vrouw El eanor". Captain Carrington vertelt, ter wijl het hele gezelschap luistert. „We maken een trip door heel Europa. Niet alleen voor vakan tie, maar vooral ook om ideeën op te doen voor nieuwe televi siestukken. Daarvoor spreken we zoveel mogelijk met de mensen uit de plaatsen die we bezoeken. Daar krijg je het beste materi aal." De geestelijke vader van Davy Crockett draait zich langzaam om als we het woord tot hem richten. Hij beziet ons met een vaderlijke glimlach. Een beschei den laconieke man, die nu en dan naar zijn zoon kijkt, alsof hij er eht. alles van verwacht Walt Disney „Ik ben schrijver van beroep. Ik heb vijf jaar met Walt Disney samengewerkt. Ik schreef de tek sten voor twintig films. You know Davy Crockett? Ik schreef het verhaal en de song". U werkt nu niet meer bij hem?" „No, een artiest en zeker een schrijver moet niet te lang bij eenzelfde baas blijven werken." Hij zegt het met een glimlach alsof we n ander antwoord krijgen dan we in werkelijkheid hadden moeten hebben. Mr. Carrington haalt een dikke rol dollars uit zijn zak. Hij geeft ze met een achteloos gebaar aan C'arl Heinz. „Wissel dit straks even om." Carl Heinz toont ons een dik pak Duitse marken. „Wat is dit voor geld? O, Duits. Nou, dan wisselen we dat ook even om." Mevrouw Blackborn staat naast ons. „Is Amsterdam fine?" We spreken met vaderlandse trots over onze oude hoofdstad. Er wordt stil geluisterd. Mr. Car rington: „We vertrekken als we gegeten hebben. We hebben geen haast. Op vakantie moet je nooit haast maken. Vooral niet als je mensen wilt ontmoeten. Om men sen te leren kennen heb je tijd nodig." RADIO- EN T.V.-RUBRIEK !)\oren, 3101 en.... sc Ar ij ven VANDAAG Televisie Na het journaal wandelen de poppen van Bert Brugmans marionetten theater over het scherm. Ze geven een verkorte uitvoering van Gaetano Donizetti's komische opera ,,1'Eliser d'Aniore" (de liefdesdrank). In de Schouwburg te Sittard danst voor de K.R.O.-televisie het Spaanse danspaar Susana en José. Ze zullen de ballade van Carmen en don José laten zien, welke ballade op Prosper Merimee's novelle „Carmen" is geba seerd. De muziek is van Antonio Ro- bledo. t Deze ballade heeft qua muziek mets te maken met George Bizet's opera „Carmen". De enige overeenkomst is. dat Bizet zijn opera naar aanleiding van dezelfde novelle heeft geschre ven. V olkskermis Ook de Vlaamse televisie begint haar uitzending zoals gewoonlijk met het journaal, waarna de kijkers kunnen genieten van een Engelse speelfilm, „De zuivere waarheid". Hoofdpersoon is een briljante dokter, die er van overtuigd is dat hij alles weet. llij staat aan het hoofd van een kliniek, waar zijn vrouw April hoofdverpleeg ster is. Het snobisme van dokter Perry As- well wordt zwaar op de proef ge steld als hij de schilder Otavlo Qua- glini ontmoet, een man die wars is van alle conventies en een totaal an dere visie op het leven heeft dan hij. Door zijn portretstudies onthult Ota- vio dan dc ware gedaante van Perry, die van zijn vrouw en van zijn mede- Om half tien neemt de camera de kij kers mee naar een volkskermis in de Antwerpse wijk Luchtbal. Aan het programma, dat hier gegeven zal worden, zal onder andere de Neder landse zangeres Olga Lowina mee werken. Radio De wereldberoemde tenor Tito Schipa heeft vorig jaar zijn carrière beëin digd in Volendam, een optreden dal indertijd nogal voeten in de aarde had omdat er allerlei contractuele misverstanden waren gerezen. Hij is nu 71 jaar en hij kan op een schitte rende loopbaan terugzien, zowel als opera- als concertzanger. In 1917 viel hem de eer te beurt door Puccini te worden uitgenodigd diens werk „La Rondine" ten doop te houden. Over de langdurige en zo succesvolle loopbaan van Schipa is een „gespro ken portret" gewijd, dat de VARA vanavond om elf uur zal uitzenden. Het werd geschreven door de in Ne derland wonende Italiaanse zanger Carlo Bino, die Tito Schipa al tien tallen jaren kent. Joop Koopman zal de tekst uitspreken. Om kwart over elf wordt de finale van het jaarlijkse Loosdrechtse jazz festival uitgezonden met commentaar van Michiel de Ruyter. beroemde genees middelen in een tablet doen won deren! tegen pijnen en griep. Algen zorgen voor zuurstof in ruimtecabine In het laboratorium van een Ameri kaanse vliegtuigfabriek heeft een muis in een afgesloten kooi 66 dagen lang geleefd dankzij algen die hem van zuurstof voorzagen en de stik stof in de lucht absorbeerden. De proef had ten doel vast te stellen hoelang algen gébruikt kunnen wor den als zuurstofleveranciers voor ruimtevaarders. De muisAnphex gehetenwas met een hoeveelheid al gen in een luchtdicht afgesloten kooi gebrachtnadat een hoeveelheid zou ten en urea aan de algen ivas toege voegd. Onder invloed van de zouten en de urea nam de zuurstofproduktie van de algen toe, zodat de muis voortdu rend genoeg lucht kreeg. De stikstof die het beestje produceerde werd door de algen geabsorbeerd en omgezet in groeistoffen. De cyclus had oneindig kunnen door gaan als er geen tekort aan water was ontstaan in de ruimtecabine van „Anphex". Het uiteindelijke doel van de proef nemingen is een op algen gebaseerd systeem te ontwikkelen dat toekomstige ruimtevaarders voor ziet van voedsel, water en zuurstof, en hun afvalprodukten absorbeert. Bij de overweg ln de spoorlijn Breda— Rotterdam, in de gemeente Prinsenbeek, zal woensdag 31 augustus aanstaande een automatische knipperlichtinstallatie in dienst worden gesteld. FILMS IN ZEELAND Leven van Lucretia Borgia opnieuw verfilmd Een opmerkelijke prestatie van de Zweedse filmvernieuwer Ing- mar Bergman is zijn veelbespro ken, verfilmde middeleeuwse passiespel „Het Zevende Zegel". Het verhaal van deze fotografi- fisch zo knappe rolprent (came raman Gunnar Fischer) voert de toeschouwer terug naar het midden van de veertiende eeuw, een tijd waarin de gevreesde pestilentie „De Zwarte Dood" door Europa rondwaart. Ridder Antonius Block en zijn schild knaap Jöns keren terug van hun tocht naar het heilige land. Op hun weg ontmoeten ze overal do grimmi ge sporen, die de Zwarte Dood ach terliet. Ridder Antonius Block peinst over God, de Satan en de ijde'heid der dingen. Is er geen God? Deze ge dachte is voor de ridder onverdrage- lijk. Ook hij is gedoemd te sterven? en wanneer hij oog in oog staat met de Dood smeekt hij om uitstel, en hij stelt hem voor een partij schaak te spelen: voor hij sterft wil hij noveen betekenisvolle daad verrichten. Door pillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll De zesenzestig jarige heer F. M van Marle, werkzaam bij de H vrachtafdeling van de K.L.M., is maandag gehuldigd in ver- g| band met zijn JjO-jarig jubi- leum. Ir.. I. A. Aler speldde hem het gouden K.L.M.-insigne met drie diamanten op. De heer H Van Marle, die maandag met H pensioen ging, zou de enige ter jj| wereld zijn, die er op kan bo- gen veertig jaar bij één lucht- H vaartmaatschappij in dienst te zijn geweest. dit spel zal een kleine familie van to neelspelers de kans hebben gespaard te blijven. Als de ridder 's avonds zijn huis be reikt leest zijn vrouw hem voor uit het boek der Openbaringen, over de engel met de zeven bazuinen. In do nacht neemt de Zwarte Dood de rid der, zijn vrouw, zijn schildknaap en vele anderen weg. Een indrukwekkende film met onver getelijk bizarre icènes, zoals de op tocht der pestleiders, en een verfijn de spanning tot aan liet slot, de Dan ce Macabre. Zij die onlangs de Bergman-film „Op de drempel van het leven" hebben ge zien, weten dat hun ook nu weer een waarlijk goede film te wachten staat. Dinsdag, woensdag en donderdag in ELECTRO, (Middelburg). De beruchte historische figuur van Lucretia Borgia heeft andermaal stof gegeven voor de verfilming van haar veelbewogen leven. Onder een titel die er niet om liegt, „De liefdesnach ten van Lecretia", kunnen de bezoe kers van het Alhambra theater (Vlis- singen) dinsdag en woesdag de niet geheel van proporties ontblote Belin da Lee bewonderen als de wrede Lu cretia in een min of meer historische entourage van schurken, intriges, geld en dorst, overwoekerd door vele degengevechten waarin een daopere Frederico (Jacques Sernas) de rol van de edelmoedige, zich veral door- heenslaande held speelt. „Helden van de Woestijn", dinsdag en woensdag in GRAND (Goes), ver plaatst de toeschouwer naar de voor avond van de slag om El Alamein, onder de fel stovende Afrikaanse woestijnzon. Het is een verhaal van dappere mannen, die te allen tijde bereid moeten zijn een gevecht van man tegen man te leveren. Ze staan tijdens een moeilijke opera tie voor een moedeloos makende Duitse overmacht. Stalen zenuwen en snel ingrijpen doet de operatie sla gen, zij het dan ten koste van velen. Spanning en sensatie met John Greg- son en Michael Craig, voor wie er van houdt. De sex ontbreekt deze week in City (Middelburg) niet. In „Eiland der Ja loezie" (in kleuren) getuigen Esther Williams en Jeff Chandler van de ve le complicaties, die een verblijf op een eiland der jaloezie met zich mee kan brengen. Te zien tot en met don derdag. In Luxor (Vlissingen) is tQfc en met donderdag een spannende ge schiedenis vol listig raffinement te volgen onder de naam „Opium", met in de hoofdrol Dick Powell als reisagent van de Amerikaan se Dienst ter bestrijding van ver dovende middelen. Een onbekend schip vaart voor de kusten een spanende jacht over de halve wereldbol vangt aan. De jongelui kunnen woensdagmiddag om half drie in Alhambra (Vlissin gen) hun hart ophalen aan „De Vijf en de Geheime Doorgang." De film wordt gespeeld door vijf kinderen, cn de titel belooft alweer genoeg span ning. De film wordt Nederlands ge sproken. DONDERDAGCYCLUS. Wie van een kleurige operette houdt kan donderdagavond in Alhambra 1 (Vlissingen) zijn hart ophalen aan de vrolijke geschiedenis „Grafin Mari- compleet met hanp-end en door. spekt met de heerlijkste melodieën, gezongen door Rudolf Schock. Het geheel is vervaardigd naar de be- neen, Het RAPPORT ECONOMISCH INSTITUUT: Nevenberoep speelt nog betrekkelijk grote rol In een rapport uitgebracht door het Economisch Instituut voor de Bouw nijverheid, besproken in een vergade ring van het bedrijfschap schilders bedrijf, wordt gezegd, dat de struc tuur van deze bedrijfstak zich ken merkt door liet relatief groot aantal kleine bedrijven en door het feit, dat vele ondernemers naast het schilders bedrijf een ncvenbedrijf uitoefenen. Van de in 1953 geregistreerde schil dersbedrijven hield slechts 23 procent zich alleen met schilderswerk bezig, 43 procent voerde daarnaast werk zaamheden uit die daarmede nauw verband houden behangen, glas inzetten en dergelijke en 34 pro cent oefende behalve het schilders bedrijf de detailhandel in verf uit en/ of een ander nevenberoep. Hoewel hun aantal groot is, zijn de kleine bedrijven voor de totale capa citeit vrij onbelangrijk. De middel grote en grote ondernemingen waaronder do bedrijven worden ver staan met een omzet in schilderwerk van meer dan 30.000 gulden per jaar die tezamen ongeveer 14 procent van het totale aantal vormen, blijken ongeveer 60 procent van de totale omzet in schilderwerk te realiseren. De bedrijfsbeoefenaars werkge vers en werknemers tezamen zijn slechts weinig gelijkmatiger over de bedrijven verdeeld. De helft van de bedrijven verschaft aan slechts 20 procent van de be drijf sbeoefenaren werk. Daaren tegen tellen de 14 procent middel grote en grote ondernemingen 50 procent van de bedrijfsbeoefenaren. Recentere gegev ns van het bedrijf schap schildersbedrijf tonen, dat het aantal bedrijven in de periode 1953 tot en met 1957 geleidelijk is gedaald, doch deze daling blijkt zich geheel te hebben voltrokken in de groep dei- zeer kleine bedrijven. In alle andere groepen zijn z.elfs de aantallen toege nomen. De grote bedrijven verrichten naar verhouding zowel als in totaal veel meer nieuwbomvwerk dau de kleine. Dit laatste neemt niet weg, dat tengevolge van het grote aantal, dat de grote bedrijven in de omzet hebben, de ondernemingen met een jaarlijkse omzet in schilderwerk van meer dan 50.000 gulden naast 65 pro cent van het totale nieuwbomvwerk toch nog ruim 40 procent van het to tale onderhoud voor hun rekening nemen. roemde operette van Erich Kalman. „Met de kapitein aan tafel", donder dagavond in Grand (Goes) hebben wij voor kort reeds besproken. We willen volstaan met te zeggen, dat deze rolprent anderhalf uur van kos telijke humor biedt. (Advertentie) 'N BELANGRIJK LUSJE Kijk, als u een plastic regen jas koopt, altijd even naar het lusje. Als de naam BigBen daarop staat, weet u zeker, dat u straks goed beschermd bent tegen regen en wind. Prijzen van 6.90 - 7.90 - 9.75* 12.75*-15.75 en 17.50. met pluvëx) -patentsluiting. DONDERDAG 18 AUGUSTUS. HILVERSUM I 402 m 746 kc/s. 7.00 AVRO 7.30 VPRO. 8.00—24.00 AVRO. AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Gym. 7.20 Gram. VPRO: 7.s0 Dagopening. AVRO: 8.00 Nwb. 8.15 Gram. 8.30 Voor de kinderen. 8.40 Gram. 9.00 Gym. voor de vrouw. 9.10 De groenteman. 9.15 Gram. 9.35 Waterst. 9.40 Morgenwijding. 10.00 Gram. 10.50 Voor de kleuters. 11.00 Tussen do wal en het schip, lezing. 11.15 Sopr. en plano. 11.35 Gram. 12.00 Orgelspel. 12.30 Land- en tuinbouwmeded. 12.33 Fanfaremuz. 13,00 Nws. 13.15 Mcded. of gram. 13.20 Prome- nade-ork. 13.53 Beursber. 14.00 Viool eq piano. 13.30 Voordr, 14.55 Journalisten in den dop, lezing. 15.00 Pianorecital. 15.30 Gram. 16.00 Gevar. progr. 17.00 Voor de Jeugd. 17.30 Gram. 18.00 Nws. 13.15 Lichte muz. 18.45 Journ. 19.00 Gram. 19.50 Sport- proatje. 20.00 Nws. 20.05 Edipo Re. opera. 21.10 Luigi Tarisio. hoorsp. 22.10 Jazz- muz. 22.30 Nws,, beursber. van New York on SOS-ber. 22.45 Zang en plano, 23.00 Sportact. 23.10 Dagboek van een groot vader, hoorsp. 23.40 Orgelspel. 23.55—24.00 Nieuws. HILVERSUM II 298 m 1007 kc/S. 7.00 KRO. 10.00 NCRV. 11.00 KRO. 14.00—24.00 NCRV. KRO: 7.00 Nws. 7.15 Gram. 7.45 Morgen gebed cn overweging. 8.00 Nws. 8.18 Gr. 8.80 Voor de vrouw. 9.40 Voor de jeugd. NCRV: 10.00 Gram. 10.30 Morgendienst. KRO: 11.00 Voor dc zieken. 11.45 Gewij de muz. 12.00 Middagklok noodklok. 12.03 Gram. 12.25 Wij van het land. 12.35 Land- en tuinbouwmeded. 12.38 Gram. 12.50 Act. 13.00 Nws. 13.15 Zonnewijzer. 13.20 Gram NCRV: 14.00 Lichte muz. 14.30 Concertgebouw ork. 15.30 Gram. 15.40 Vocaal ens. 16.00 Verkenningen in de bijbel. 16.20 Klavecimbelrecital. 10.35 Amus, muz. 17.00 Voor de jeugd. 17.30 Gram. 17.40 Beursber. 17.45 Promenado- ork. cn solist. 18.30 Gram. 18.50 De Ne derlandse kolonie in Monte Alegre (Bra zilië). lezing. 19.00 Nws. cn weerber. 19.10 Gram. 19.30 Radiokrant. 19.50 Pol. lezing. 20.00 Gevar. progr. 21.15 Gram. 21.30 Lich te muz. 22.00 Periodieken parade. 22.10 Gram. 22.30 Nws. en sos-ber. 22.40 Gram. 22.45 Avondoverdenking. 23.00 Kerkorgel. 23.30 Gram. 23.5524.00 Nieuws. TELEVISIEPROGRAMMA, NTS: 20.00 Journaal en weeroverzicht. AVRO: 20.20 Televlzier. 20.30 Film. 21.00 De Huzaren (Les Hussards)» tragi-kome- die. 22.25 Einde. VLAAMS-BELG. T.V.-PROGRAMMA. 19.30 Nwb. 20.00 Voor de Jeugd. 20.45 Fil misch stemmingsbeeld. 21.00 Overn. v. d. NTS: T.V.-spel. 22.25 Nws. en journaal. FRANS-BELG. T.V.-PROGRAMMA. 19.30 Voor de jeugd. 20.00 Journ. 20.30 Film. 20.45 Speelfilm. 22.15 Journaal.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 8