Proef s tation-W ilhelminador p breidt gebied uit Zeeuwse Almanak WATERSCHAP SCHOUWEN NU EEN BEETJE IN DE KOERS ONFORTUINLIJKE ZEILER OP DE ZEEUWSE WATEREN DUUR BOOMPJE OP THOLEN Agenda 2 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 13 AUGUSTUS 1960 VERJONGINGVAN DE VELDEN Kring Zeeland N.F.O. nam kijkje in onderzoekingswerk Het proefstation voor de fruitteelt In de volle grond te Wilhelminadorp heeft er een gebiedsuitbreiding van zes driekwart iiectare bi,j gekregen. Op deze nieuwe velden, die naast het huidige, 12 hectare grote terrein liggen, zullen de onderzoekers meer aandacht besteden aan de peren- en pruimen teelt. Het personeel zal zich onder leiding van de directeur, ir. J. J. van Hennik, hier wijden aan vraagstukken op het gebied van tussen- stammen, onderstammen, rassenonderzoek, diepe grondbewerking en virus ziekten. Deze vergroting van de proeftuin in de Wilhelminapolder betekent tevens een verjonging van het terrein. En met name hierom was het de stichting van dit landelijke onderzoekingsinstituut te doen. Over zes jaar zal men namelijk enkele velden van ongeveer 6 hectare aan de Maatschappij Wilhelminapolder teruggeven. In het jaarverslag van de secreta ris, de heer I. Ph. F. v. d. Plassche, werd melding gemaakt van de oogstresultaten van 1955), toen de Nederlandse fruitteelt de wind in de zeilen had. Ook memoreerde de secretaris de uitbreiding van pit- en steenvruchten in Zeeuwsch- Ylaanderen (ongeveer 250 hecta re). Het ledental van de Zeeuwse kring bedraagt thans 1241. Bij de rondvraag kwam nog de Mededelingen over de stand van za ken en de plannen voor de komende tijd werden vrijdagmorgen gedaan op de algemene 'ledenvergadering van de Nederlandse Fruittelers Organisa tie Kring Zeeland in het „Wilhel- minahuis" te Wilhelminadorp door de lieer Van Hennik. De Zeeuwse fruit telers hadden, nu zij zo dicht in de buurt waren, deze dag een bezoek aan het proefstation in net program ma opgenomen. Maar voordat de he ren zich na de gezamenlijke lunch naar het instituut begaven, gaf de heer Van Hennik in het kort een over zicht van doel. resultaten en vooruit zichten van het proefstation. De directeur wees er zijn gehoor daarbij evenwel nadrukkelijk op, dat men de komende tijd niet direct revolutionaire veranderin gen moet verwachten. Bepaalde facetten van 't onderzoekingswerk zijn gestabiliseerd en het personeel richt zijn aandacht momenteel meer op detailkwesties en wensen van het bedrijfsleven. Waaronder zich vaak ingewikkelde vraagstuk ken bevinden. Nevenverschijnselen In dit verband liet de heer Van Hen nik duidelijk uitkomen, dat het proef station voor de fruitteelt grote be hoefte heeft aan een fysiologisch on derzoeker, die zich met name zou kunnen bezighouden met de neven verschijnselen van de bestrijdingsmid delen op de fruitbomen. Ook liet hij de verzamelde fruittelers nog een kijkje nemen in de financiële huishouding van het proefstation. Zo deelde de directeur mee, dat de laat ste jaren 41% van de kosten gedekt wordt uit do opbrengsten van de proefvelden! Het tekort wordt bestre den door het Landbouwschap, de pro vinciale organisatie van veilingen, andere subsidiërende instanties en het rijk. Om met name do Zeeuwse fruittelers wat nauwer te betrekken bij het werk van liet proefstation overweegt de stichting de instelling van een begun- stigersschap. Door een kleine bijdra ge kunnen de fruittelers dan periodiek publikaties over het werk van het proefstation in Wilhelminadorp ver krijgen. Huishoudelijk deel Binnen een half uur had de kring Zeeland tevoren de huishoudelijke agenda van de vergadering afgewerkt Na een kort openingswoord van de voorzitter, de heer J. Q. C. Lenshoek van Kloetinge, kwamen de rekening en verantwoording 1959 en de begro ting voor het lopende jaar aan de orde. Advertentie) Centrale verwarming S AWE MA n.Y. Nedentraat 19 - Middelburg - Tel. 01180-2962 iggestie naar voren om vanuit de kring Zeeland een excursie naar het buitenland, bijt oorbeeld naar Bonn, te organiseren. Advertentie i KqH en pijn weg» wrijven met DAMPO Wet herindeling Schouwen 13 augustus in werking De wet tot de gemeentelijke herindeling van 't eiland Schou- wen-Duiveland zal op 13 augus tus in werking treden. De wet is opgenomen in het Staatsblad nummer 305. Regeling scheepvaart in buitenvoorhaven Kats De ingang van de buitenvoorhaven die gelegen is aan de oostzijde van do nieuwe schutsluis in de dam bij Katseveer en die op 1 mei voor de scheepvaart werd opengesteld, wordt aangeduid door een rondscliijneud vast groen licht op de kop van de noordelijke gcleidedaiu, en een rond- sclüjnend vast rood licht op de kop van de zuidelijke geleidedam. De toegang tot deze buitenvoorha ven zal zijn verboden als onder het rode licht een tweede rondschijnend rood licht wordt getoond. Ten aan zien van de beseining van de sluis gelden de betreffende bepalingen van het algemeen reglement van de poli tie voor rivieren en rijkskanalen, aan gevuld met de gedane aankondigin gen inzake het eenvormig seinstelsel aan sluizen en bruggen. De sluis is toegankelijk voor vaar tuigen .met een grootste lengte van 130 meter en een grootste breedte van 19.75 meter. De drempel van de sluis is gelegen op een diepte van 5.50 meter beneden N.A.P. (Slot van pag. 1) „overgenomen", ruim twintig kan- tonniers, zes machinisten en acht mensen van het technisch kader. Zoals ook de mensen' uit de admi nistratieve sector uit dc bezetting van de oude polders waren gerecru- teerd. Spoedig daarna, per 1 juli van liet vorig jaar werden een ontvanger de heer M. Wieringa en een hoofd van de technische dienst ir. G. D. Kloosterman aangesteld. Bij de samenstelling van de polders waakte men er angstvallig voor, dat de stem van de ingeland in dit gro te geheel niet verloren zou gaan. Het eiland werd verdeeld in acht districten. Elk district wordt in de algemene vergadering vertegenwoor digd door éen gezworene en vijf hoofdingelanden, vier voor het ge bouwd, één voor het ongebouwd. Elk district kent een groot aantal stem bevoegde ingelanden, wier taak het is de hoofdingelanden te kiezen. Democratisch De „democratische geest" in liet waterschap komt wel het sterkst tot uitdrukking in de districtsver gaderingen, waarin de ingelan den voor het forum van him ge zworene en hoofdingelanden hun wensen en kritiek kunnen uitten. In deze vergaderingen, waarin de be langen van het district dus onderling door de ingelanden worden besproken, zijn ook steeds de dijkgraag, griffier, hoofd technische dienst en de gezwo renen van de andere districten aan wezig, zodat 't dagelijks bestuur een direct contact onderhoudt met de in gelanden en eigenlijk zij het dan informeel al op de hoogte is van de op Schouwen-Duiveland levende wensen, voordat de hoofdingelanden in de algemene vergadering het woord nemen... Een dergelijke vergadering is nu éénmaal in alle districten gehouden: zij bleken een groot succes. In en kele districten moet de belangstelling voor deze in een genoegelijke sfeer verlopende bijeenkomsten nog groei en, maar zodra ook hier de ingelan den duidelijk zal zijn, dat deze ver gaderingen het middel bij uitstek zijn om het dagelijks bestuur van de pro blemen en moeilijkheden in elk dis trict op de hoogte houden, zal hier-i in wel verandering komen. Dit nar jaar wordt de tweede serie districts vergaderingen gehouden met een be spreking van de begroting 1961 als het belangrijkste punt. Geen sinecure Intussen is het voor de administratie van het waterschap geen sinecure om de stembevoegde ingelanden voor de juiste vergadering op te roepen. Zij horen thuis in het district, waarin het grootste deel van hun bezit ligt. Maar zij staan eigenlijk nog te boek naar de indeling van vóór de ramp en her verkaveling. Zodra echter de defini tieve toedeling door de herverkave ling achter de rug is, kan ook op dit punt de administratie van het water schap „gezond" worden gemaakt. Griffier Hartog heeft thans met zijn' staf ook de geschotsheffings-proble- men voor wat betreft de vronen en vrijlanden in de diverse voormalige polders in studie genomen. VAN gil TOT tS.ijpe PATRIJZENFEEST. Maandag vieren de „Patrijzen" van 's- Heerenhoek feest. Deze voetbalver eniging bestaat dan namelijk 30 jaar en in 's-Heerenhoek beschouwt men dit als een mijlpaal in de plaatselijke OVERTUIGING Gisteren speelden we leentjebuur in dit hoekje; vandaag gaan we dwars tegen alle dagbladregels in, want wanneer ge er toe leunt komen dit stukje teneinde te lezen, zult ge ont dekken, dat het een recmnestukje is. Jawel. En wanneer wij van dagblad- wege in de ban worden gedaan, nou, dan moet dat maar gebeuren. Maar dit verhaaltje over die bejaarde dame in Terneuzen, die aan de deur van haar woning een lid van een reli gieuze sekte ontving, willen wij U niet onthouden. De man praatte als de legendarische Brugman en liet vrouwtje maar geduldig luisteren. Hij praatte en praatte en intussen kwam er ook een koopman aan de deur, die bescheiden op zijn beurt bleef wach ten en aandachtig naar de zo vurig beleden geloofsijver luisterde. Het vrouwtje knikte zo nu en dan maar eens en toen de man tenslotte dan toch uitgepraat was en wegging, moest hij nog maar raden of hij nou een zieltje gewonnen had of niet. Voor de koopman, die eindelijk aan de beurt, kwam, was dat geen raad sel. Want tegenover hem verklaarde het vrouwtje openhartig: „Ze kunnen praten wat ze willen, maar ik blijf bij Do GruyterI sportgeschiedenis. Indertijd was het de vooruitstrevende kapelaan C. Koo ning die het aandurfde om in het dorp een voetbalvereniging op tc richten. De vereniging telt thans 90 leden, waaruit men drie senioren- en drie juniorenelftallen heeft kunnen samen stellen. De festiviteiten van maandag spelen zich zowel op het zojuist vernieuwde voetbalveld af burgemeester R. O. M. Waelput zal de officiële opening verrichten als in dc Jcugdhocve, waar men op dc muziek van het dansorkest „The Orpheans" uit Goes 's avonds een gezellig dansje kan ma ken. „SATER".REIS. Het Middelburgse draaiorgel „De Sater" dat al jaar en dag zijn we kelijkse rondjes trouw door de Zeeuwse hoofdstad maakt, gaat voor een dagje op reis, en wel naar Sluis. Tijdens de feestelijkheden rond de opening van het gerestau reerde Belfort zal het van tijd tot tijd voor de vrolijke noot moeten zorgen. Zo zullen de vele gasten die zich zetten aan de Breughc'liaanse dis, tijdens het verorberen van de aan het spit gebraden varkens, van „De Sater" kunnen genieten. UITVOERING. Het mannenkoor „Zang en Vriend schap" uit Kapelle vliegt er ook wel eens een keertje uit om, evenals „De Sater", elders klanken te strooien. Het koor zal dinsdag 23 augustus sa men met het Flattelandsvrouwenkoor in de Nederlands hervormde kerk te Dombnrg een zanguitvoering geven voor de badgasten. De uitvoering be gint om half acht. liet geheel slaat onder leiding van dirigent J. Kouse maker te Goes. Hervormde Kerk Zierikzee kampt met groeiende lasten De hervormde gemeente van Zierik zee heeft een beroep op haar leden gedaan de jaarlijkse hoofdelijke om slag vrijwillig te verhogen. De kerk, staat voor bijna onoverkomenlijke financiële moeilijkheden en is niet in staat de groeiende lasten te blijven dekken uit de vaste bijdragen van de leden. Zoals de situatie thans is kan geen geld worden uitgetrokken voor on derhoud en verwarming van de ge bouwen, hetgeen feitelijk betekent, dat men de kerkgebouwen zou moe ten sluiten. Vooral de Grote Kerk dient nodig te worden hersteld. In een overzichtelijk staatje rekent de kerkvoogdij de gemeenteleden voor. dat men slechts steeds 77 cent kan uitgeven, maar er 100 nodig zijn. De verhoging van inkomsten moet ten minste 23 procent bedragen, wil men jaarlijks liet benodigde bedrag van ƒ35.000 bijeenbrengen. Programma orgelconcert door Koos Bons De organist Koos Bons uit Maassluis geeft dinsdag a.s. om 8 uur een con cert op het orgel van de Nieuwe Kerk te Middelburg. Het programma dat hij uitvoert, luidt: 1 variaties „Mein junges Leben had sein End" van Jan P. Sweelinek, 2 offertoire sur les Grands Jeux van Frangois Cou- perin, 3 koraalvoorspel „Vater unser im Himmelreich" van Joh. Seb. Bach, 4 Concerto del Sigr. Gentilli (allegro, adagio en allegro), bewerking Jo- hann Walther, 5 fantasie nummer 2 in f van Mozart, 6 Cantabile van Franck. 7 Litanies van Johan Alain, 8 Les Anges van Olivier Messiaan, 9 improvisatie over een op te geven thema. AV>M\VVWA\VA\V\VSW Voor Zeeuws nieuws zie ook de pagina's 4 en 5. VWVWWVWVWWWVWVW Truus v. d. Vijver en Guido de Paanw vormen bruidspaar Maria Belfort en Jantje van Sluis Twee jeugdige Sluizenaars, de 17-jarige Truus van de Vijver en de 21-jarige Guido dc Paauw zijn gisteravond uitgenodigd om tijdens de festiviteiten rond de opening van het gerestaureerde belfort als het bruidspaar Maria Belfort en Jantje van Sluis op te treden. Beiden hebben deze uitnodiging met genoegen aanvaard. Zij zullen de hoofdpersonen van een kleurrijke gebeurtenis worden, namelijk het hoogtepunt van de feestelijkheden: de bruiloft waarop wellicht duizend gasten in de openlucht zullen genieten van een Breugheliaans feestmaal met aan het spit gebraden varkens en bier uit Sluiser pullen. Bovendien zullen deze Maria en Jantje het middel punt vormen van een vrolijke bruiloftsstoet, die door Sluis zal trekken. Beiden zijn lid van de Sluiser toneelvereniging „Jantje van Sluis", en ze zijn voor de prominente rollen uitgezocht door de voorzitter van de evenementencommissie, de heer P. de Brock, die bovendien de genoemde toneelclub regisseert. Truus van de Vijver is leerlinge aan de m.m.s. van het lyceum te Oostburg. Guido de Paauw studeert voor de akte m.o. wiskunde. Beiden hebben al meerdere malen met het toneelbijltje gehakt en de rollen schijnen hun wel toevertrouwd te zijn. In ieder geval voe len ze cr veel voor als het illustere bruidspaar op te treden. Als men bovendien nog weet, dat de jongelui elkaar al een dagje langer kennen is de keuze van de evenementencommissie niet zo ver wonderlijk. VWWA*WVWW\WWW^VA*\WVWWVWWXWA<VW Belgisch jacht op strand bij Cadzand geslagen Nabij de Zwartepolder onder Cad zand is vrijdag een Belgisch jacht, dat van Antwerpen op weg was naar Blankenberge, in moeilijkheden ge komen, toen de motor uitviel en plot seling een storm opstak, waardoor het scheepje op het strand werd ge slagen. De drie bemannings.eden zijn van boord gegaan. De reddingboot .President Wierdsma' uit Breskens, die was uitgevaren om het scheepje vlot te krijgen, moest ohverrichterzake terugkeren, omdat het jacht te hoog op het strand zat om het te kunnen bereiken. Van de kant werd nog getracht het scheepje vast te leggen, maar door de grote golven brak een der touwen, waar door het jacht op de glooiing kwam te zitten en als verloren moet worden beschouwd. Het scheepje was niet verzekerd. Baggerwerk in kanaal te Terneuzen Tot en met 21 sept., of zoveel langer of korter dan nodig is, worden in de Westbuitenhaven van het kanaal te Terneuzen baggerwerkzaamheden uitgevoerd. De scheepvaart dient met de uitvoering van deze werkzaamhe den rekening te houden. St.-Laurens leent f 270.000 voor realisering werken Kroon besliste gunstig op deel van uitbreidingsplan Do gemeenteraad van St.-Laurens, die vrijdag vergaderde onder voorzit terschap van burgemeester W. Baas, ging akkoord met een voorstel van B. en W. om bij de coöperatieve boerenleenbank een vaste geldlening aan te gaan van f 270.000. Dit bedrag zal benut worden om kapitaalswer- ken, zoals de riolering Aan de kom en de bouw van. een rioolwaterzuive ringsinstallatie, te financieren. In verband met de komende aanslui ting op de nieuwe riolering besloot de raad de verordening op de riool belasting te wijzigen. Alleen de pan den, die straks aan te sluiten zijn op deze nieuwe riolering, worde t belast baar. Vanaf Brigdamme tot Middel burg is de aansluiting namelijk on regelmatig te realiseren. Tijlens de behandeling van de inge komen stukken deelde de burgemees ter mee, dat de Kroon heeft beslist, dat het gedeelte achter de Van Cit- terstraat ook in het uitbreidingsplan opgenomen kan worden. De gemeen te was namelijk in beroep gegaan te gen de beslissing van Ged. Staten, waarbij goedkeuring werd onthouden. In verband met de behandeling van aanvragen om subjectieve verhoging van de uitkeringen uit het gemeente fonds besloot de raad de verordening op de straatbelasting te verhogen. De tarieven van 6 en 3 voor de hef fing van straatbelasting werden res pectievelijk verhoogd tot 10 en 5 van de belastbare opbrengst der ge bouwde en ongebouwde eigendom men. B. en W. zullen voorts bij de betref fende instanties proberen te bewerk stelligen, dat in de bocht van de uit valsweg niet harder dan 50 km ge reden mag worden. Ook zullen B. en W. trachten te bevorderen, dat voor de overzichtelijkheid van de weg het houtgewas wat,ingekort wordt, bij voorbeeld tot 1 meter hoogte. Jongeman sloeg met boot viermaal om De I9-jarige Ipo de Vos uit Bergen op Zoom vertrok vrijdagmorgen met zijn san polyester (een kunst hars) gebouwd zeiljacht „Baracu- da", een boot van de Sternklasse, van Burghsluis uit, met bestem ming Bergen op Zoom. Hij moest de twaalfde augustus in Bergen op Zoom zijn en daarom trotseerde hij de elementen. Tot Zierikzee ging de reis zonder moeilijkheden, maar daar dc wind steeds sterker werd besloot hij de haven van Zierikzee binnen te lopen, teneinde van zeil tuig te kunnen veranderen. Na dit gedaan te hebben vertrok hij via het Engelse Vaarwater in de richting van Kattendijke, om zo via Wemeldinge naar Bergen op Zoom te zeilen. Zover is hij echter niet gekomen, daar in de buurt van het Goese Sag de moeilijkheden pas goed voor hem begonnen. Hij zag wel in, dat hij het weer onderschat had en ondanks zijn zeilkunst slaagde hij er niet in om meester over zijn vaartuig te blijven. De boot sloeg om en de zeiier sloeg overboord. Hij wist zich echter aan de boot vast te klemmen en slaag de er later in haar weer recht in het water te krijgen. Tn totaal is hij viermaal omgeslagen. Steeds vechtende tégen wind en golven wist hij tenslotte de haven van Kattendijke te bereiken en zijn boot, die vol water stond, daar bin nen te brengen. Van de inventaris van de „Baracuda" zijn verschillen de voorwerpen verloren gegaan. Vanaf een ander Jacht had men ge zien dat de „Baracuda" in moeilijk heden verkeerde en de opvarenden van dat jacht hebben bij het bin- .angs een van de nieuwe, in het ka der van de herverkaveling aange legde wegen in de Hollaere polder bij Oud-Vossemeer op Tholen, staat sinds kort een merkwaardige boom. De boom staat er uiteraard al langer; hij is alleen sinds kort merkwaardig.... Het is een omstreden boom, die daar stil staat te getuigen dat men bij de herverkavelingsdienst de centjes niet over de balk gooit. De boom een iep staat precies op de plaats, waar de herverkaveling een weg wilde aanleggen. De sta-in-de- weg moest dus worden gerooid. Maar iepen zijn schaars in Neder land. Het hout is zeer gezocht voor fineerwerk en een volgroei de iep brengt twee- tot vierduizend gulden op. Daarvan was ook de ambachtsheerlijkheid Nieuw- en Oud-Vossemeer, de eigenares van dc boom. op dc hoogte. De herverkaveling mocht de boom kappen, mits een notaatje van zo'n slordige tweeduizend gulden werd voldaan. De herverkaveling vond dit terecht onredelijk, want een in de zomer gerooide „groene" boom is waardeloos en onverkoop baar. Waar men niet tot een verge lijk kon komen, zocht de herverka veling een andere oplossing. Het weggetje werd met een keurig bochtje om het gevaarte geleld... De boom staat nu voorzien van schrikhekken te wachten tot de ambachtsheerlijkheid opdracht zal geven hem te kappen. Spoedig, naar men in herverkavelingskrin gen hoopt. Dan kan men hel. weg getje alsnog rechttrekken... .(Foto P.Z.C.), nenlopen van de haven van Wemel dinge alarm geslagen, waarop de R.P. 18 van de rijkspolitie te wa ter en de „Zwaluw" van de visserij- politie ter assistentie uitvoeren. Deze boten moesten echter onver- richterzake terugkeren. De onfor tuinlijke zeiler zal nu zijn reis naar Bergen op Zoom per auto voort zetten... 'yiptazftbitMj! DROST - VERF - VENLÖ Vechtende herdershonden liepen vrouw omver H Door twee vechtende herders- honden werd mevrouw D. A.-F. van de sleepboot „Jady" vrij- M dag in de Nieuwstraat te Ter- p neuzen ondersteboven gelopen. H Zij moest in het Julianaziekén- huis worden opgenomen, waar H een scheur in de rechteronder- §1 arm werd geconstateerd. De p eigenaren van de honden waren verzekerd. De honden man- keerden niets.... p liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiH Raad Arnemuiden leende in totaal 276.000, De gemeenteraad van Arnemuiden, die vrijdagavond onder voorzitter schap van waarnemend burgemees ter J. Siereveld vergaderde, heeft be sloten om bij de N.V. Bank voor Ne- derlandsche Gemeenten een vaste geldlening te sluiten van 50.000 voor de consolidatie van de vlottende schuld. Bij dezelfde bank zal Arne muiden leningen sluiten van 151.000, voor de uitvoering van het sluitstuk van de riolering, en van ƒ75.000. In verband met de behandeling van aanvragen om subjectieve verhoging van de uitkeringen uit het gemeente fonds over 1959 en 1960 besloot de raad de tarieven van 6 en 3 voor de heffing van de straatbelasting te verhogen tot 10 en 5 van dc belastbare opbrengst der gebouwde en ongebouwde eigendommen. De wijziging van deze verordening voor de straatbelasting gaat 1 januari 1960 in. In verband met zijn benoeming tot hoofd van de openbare school te Waarde werd de heer C. van Leeu wen ontslag verleend als onderwijzer aan de openbare school. Teneinde een vergoedinjr te krijgen in de kos ten van de verongelukte brandweer auto werd besloten een rechtsvorde ring in te stellen. De burgemeester en de gemeentesecretaris zullen als gemachtigden optreden, wanneer de Raad van State op 17 augustus a.s. het beroep inzake de handhaving van het 7e en 8e leerjaar aan de open bare lagere school zal behandelen. Examens Voor liet examen leermeester-gezel machinezetter, gehouden te Amster dam, slaagden de heren Th. Koldijk en J. Hoogstraten, beiden te Vllssin- gen. VANDAAG. Middelburg Electro: „Mag Ik deze dans van U?", 19.00 en 21.15 uur, 19 jaar; City: „The five pennies", 20.00 uur, a!.; Miniatuur Walcheren. 9.00 —22,00 uur; Sportveld: voetbalwed strijd MiddelburgZeelandia voor „Excelsior". 15-30 uur. Vllssingcn Alhambra: „Hercules en de koningin van Lydici", 19,00 en 21.00 uur, 14 jaar: Luxor: „Geen genade voor Tom Dooley", 19.00 en 21.00 uur, 14 jaar. Goes Grand: en dat we toffe Jon- gem z(jn....". 19.00 en 2100 uur, a.l. MORGEN. Middelburg Electro: „Mag lk deze dans van VI". 15.30. 19.00 en 21.15 uur. 18 Jaar; City: ,,The five pennies", 14.30 en 20.00 uur; Miniatuur Walcheren: 9.00—22.00 uur. vilssingen Alhambra: „Hercules en de koningin van Lydië", 15.00, 19.00 en 21.00 uur, 14 jaar; Luxor: „Geen ge nade voor Tom Dooley", 15.00, 19.00 en -21.00 uur. Goes Grand: en dat we toffe Jon gen» zijn....", 19.00 en 21.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 2