PILOOT STORM ontvoerd in de stratosfeer Maar liefde won MIDDELBURGSE SPORTLIEDEN WEER IN FOLKESTONE SPORT EN WEDSTRIJDEN TERNEUZENS INTERNATIONAAL ZEEHENGELC0NC0URS 4 PROVIN O I ALB; ZEEUWSE COURANT MAANDAG 8 AUGUSTUS 1960 ONTVANGST EN KERKDIENST Voor de tiende maal is een groep Middelburgse sportlieden deze week begonnen aan de uitwisseling met Folkestone. Na de eerste schermutse lingen van zondag kijken de Zeeuwse hoofdstedelingen reeds tegen een 40 achterstand aan, omdat zij het tennis en de hockeywedstrijd met een nederlaag moesten afsluiten. Zaterdagmorgen om 6 uur waren de ruim 100 Middelburgse sportlieden, die vergezeld werden door burgemeester mr. Joh. de Widt en zijn echtge note, met als bestemming Oostende, vertrokken. Hier lag de mailboot gereed, die behalve het Zeeuwse gezelschap nog liefst L800 passagiers naar Dover bracht. Tennissers en hockeyers gaven de winst af Ondanks de grote drukte op de kade van Dover kwamen de Middelburgers daarheen veilfg geloodsd door de officials uit Folkestone in de twee- verdiepingsbussen terecht, die hen naar Folkestone brachten. Tijdens de bustocht werd ieder in het bezit ge steld van programma's, toegangs kaarten, plattegronden en inkwartie ringsadressen, zodat men zich daar over geen zorg meer behoefde te ma ken. Na een eerste kennismaking met het fraaie natuurschoon van Folke stone werden de gasten met perso nenauto's naar de diverse adressen gebracht, waar een „opknappertje" geen kwaad kon 's Avonds was er een officiële ont vangst in de prachtige Leas Cliff Hall. Beide burgemeesters, Alderman F. W. Archer en mr. De Widt, hiel den hierbij de gebruikelijke speeches, nadat de beide burgemeestersvrouwen een enorme taart opgemaakt in de Nederlandse nationale kleuren hadden aangesneden. Burgemeester Archer sprak hierna weer van de hechte band tussen de twee steden. Hij noemde het een unicum, dat dank zij de goede organisatie de uitwisseling nu reeds voor de tiende maal gehouden wordt. Mr. De Widt repliceerde met een dankwoord en wees op het grote voordeel van deze ontmoetingen om te komen tot een beter begrip onder de volkeren, waar op de burgemeester reeds bij voor baat voor het genotene dankte. Hollandse molen Na de ontvangst genoten de gasten van een groot, verlicht plantsoen, waar een 10 meter hoge Hollandse molen van levende planten is aange bracht, met schijnwerpers verlicht. Daarna werd op het strand een groots vuurwerk afgestoken, hetgeen voor de meeste sportmensen het besluit was van deze lange en vermoeiende dag. Zondagmorgen werd een speciale kerkdienst gehouden in de Grace Hill Church, die met bloemen en de beide nationale vlaggen getooid was. Ds. J. C. Wynne Davis sprak over de wereldverbroedcring cn de hechte banden tussen Middelburg en Folke stone. Burgemeester Archer las een (Advertentie) KEUZE UIT 5 SMAKEN AARDBEIEN SINAASAPPEL, ANANAS CASSIS. CITROEN Bijbelgedeelte, waarop deze stijlvolle kerkdienst besloten werd met het zin gen van de beide volksliederen. Om 13 uur kwamen de eerste sport lieden in het strijdperk; het waren de lawntennissers. Folkestone won dit nummer met 73. Om half zes kwamen de hockeyploegen in liet veld. Folkestone bleek over een bij zonder sterk team te beschikken. Tot de rust zagen de Middelburgers kans om de stand dubbel-blank te houlen, maar na de rust moest, de hoofdste delijke defensie zwichten voor het Folkestoniaans geweld, dat twee tref fers in het doelwit der gasten boorde. Bruinvis-poloploeg won provinciaal toernooi Voor het provinciaal waterpolotoer- nooi dat zaterdag in het zwembad te Terneuzen gehouden werd, waren vijf zeventallen opgekomen. Het warme zomerweer trok vrij veel belangstel ling en er waren daarbij ook enkele spannende wedstrijden te zien. Al spoedig bleek echter dat de Sas van Gentse „Bruinvis" de sterkste was. Met 70 won dit zevental van de Ter- neuzense „Schelde 2". Het was dan ook geen verhouding en spanning zat er hoegenaamd niet in deze ontmoe ting. Veel interessanter was de wedstrijd tussen de „Ganze" uit Goes en de „Zeehond" uit Vlissingen. Deze wed strijd werd door de Goesenaren met 32 gewonnen. Maar in de laatste wedstrijd moest „Ganze" het tegen „Bruinvis" met 51 afleggen. De totale uitslag luidt als volgt De Schelde 1de Ganze 13; Bruin vis 1Schelde 2 70; GanzeZee hond 32; Schelde 1Schelde 2 6 1; Schelde 1Bruinvis 1 29; Zee hondSchelde 1 14; GanzeBruin vis 15. Totaaluitslag: 1 Bruinvis; 2 Ganze; 3 Schelde; 4 Zeehond; 5 Schelde 2. Lex Jongsma won de „open" schaaktitel van Nederland Cor Jansen op gedeelde laatste plaats De Rotterdammer Lex Jongsma is de opvolger geworden van de Pool Bra_ niokï~als open schaakkampioen van Nederland. Jongsma behaalde 6 punt uit 7 partijen. In de laatste ron de won de nieuwe titelhouder van de Westduitser Diemer, die al te opti mistisch materiaal offerde. Kuypers (Breda), dominee Gorïs (Bargum) en Verholst (Utr.) deelden met 4% de tweede plaats. Cor Jansen, de Zeeuwse vertegen woordiger uit Waterlandkerkje, be landde na zijn laatste verliespartij tegen de Nijmeegse schaker Speijer op de met twee anderen gedeelde laatste plaats. Hij veroverde in to taal 1V3 punt. De Westduitser Diemer, die een ze kere reputatie als aanvalsspeler ge niet, heeft ervaren dat men zijn voorkeur voor combinatiespel niet te ver mag drijven. Hij kwam op 3 pun ten uit 7 partijen. Conings (België), Meddeler (Heerlerheide) en Jansen (Waterlandkerkje) deelden de laat ste plaats met lVz uit 7. Voor deze drie geldt, dat het isolement nadelig werkt in een zwaar hoofdklasse- toernooi. De uitslagen van de zeven de ronde: Jongsma-Diemer 10, Kuypers-Goris 01, Mulder-Van Donk 10, Meddeler-Verholst 01, Conings-Quakkelaar 01, Jansen- Speyer 01. De eindstand is: 1. Jongsma 6V2 pnt, 2, 3 en 4. Kuypers, Goris en Verholst met 4'/3 pnt; 5. Quakkelaar 4 pnt; 6. 7 en 8. dr. Mulder, ir. Van Donk en Speyer met elk ZV2 pnt; 9. Diemer 3 pnt; 10, 11 en 12 Conings, Jansen «en Meddeler l^pnt. Met de wetenschap het kampioen schap moeilijk te kunnen behalen speelde Cor Jansen min of meer voor zijn plezier, overigens geen slechte tactiek, omdat het geen kwaad kan in sterk milieu wat te experimente ren. Dat dit „geld kost" om met schakers te spreken tja, wat wil men. Dus poogde hij in de 6de ronde in een Albins Tegengambiet, een vrij riskante opening, een stukoffer te brengen, dat in de theorieboeken (nog) geen plaats beeft gevonden. Het leverde enkele schaak enenig initiatief op, maar opponent ds. Go- ris verdedigde zich nauwkeurig en behield het geofferde materiaal. Toen viel er na enkele uren geen garen meer te spinnen. Het eindspel tegen Conings, dat in de late donderdagayonduren, werd afgespeeld, bleek voor de Belg fijne wendingen te bevatten, „te fijn" zei den de omstanders. Jansen moest het er helaas mee eens zijn. Zaterdagmiddag om 2 uur zei Jan sen; „Het moet niet meer te lang duren, anders haal ik straks de bus naar huis niet meer". Een typeren der uitspraak voor diens isolement en diens handicap jegens andere hoofdklasse-schakers uit den lande is wel nauwelijks denkbaar Zo bezien, en de objectiviteit gebiedt het aldus te bekijken, is het spel van Jansen, gebaseerd op aanleg' en uit houdingsvermogen, voor elke stij ging vatbaar. Onze Zeeuwse voor vechter speelt ongetwijfeld op het zelfde niveau als de landelijke hoofd klassers, maar... hij komt tot een la gere score. „Net iets te kort" in een opening, „net te veel tijd gebruikt" in het middenspel, „net even pech bij een taxatie", enzovoort, enzovoort; schaakkenners weten hoe dergelijke nuance-factoren de uitslag kunnen bepalen. In het toernooi van Venray is dat het geval geweest. Een oplos sing voor het vraagstuk van het iso- De heer -J. Bogievoorzitter van de Nederlandse Bond voor Handboog schutterijen r.)reikte zondagmid dag te Kwadendamme het diploma voor het jeugdkampioenschap van Nederlandmet bijbehorende beker uit aan de nieuwe kampioen Frans Beaujean. de 11-jarige schutter uit Overhoven bij Sittard. Foto P.Z.C.) lement? Spelen, spelen en nog eens spelen, hoe en waar dan ook en zo min mogelijk tegen zwakkeren, want dat bevordert de nonchalance en ver mindert de hai-dheid. We mogen overigens over het resul taat van de Zeeuwse equipe in de grote Bondswedstrijden niet onte vreden zijn. Hier volgt hel erelijstje: PRIJZEN I Achlkampers: D. Verspoor. Middel burg, eerste prijs met 5 !i uit 7; E. Louws, Oostkapelle, 4% uit 7, gedeel de tweede plaats en prijs; F. v. Wij nen, Middelburg, 5 uit' 7, gedeelde eerste plaats en prijs; G. Jonkheer, Middelburg, 3 uit 7, net buiten de prijzen. ZeskampersK. den Hamer, Sluis kil, 4Yi uit 5, eerste prijs; L. Dubbel dam. Sluiskil, ZV2 uit 5, eerste prijs; Pietersc, Middelburg, 3 uit 5, tweede prijs. Een erelijst die er zijn mag! Mevrouw Fenny Hëemskerk, 21. jaar lang kampioene van Nederland, ver dool- in de laatste ronde van me vrouw Vreeken. Do laatste kwam er door op 6 punt uit 7 partijen. De Haagse mevrouw Timmer speelde re mise tegen mej. Broerse. De dames vochten x-uim 7 uur om de buit. Als resultaat van een cn ander zullen de dames Vreeken en Timmer 'n match om de titel (moeten) spelen.. Of me vrouw Heemskerk dan de winnares zal uitdagen is nog niet bekend. VOOR DE DERDE MAAL Gemeentepolitie van Terneuzen 3e prijs Zaterdag om half twaalf werd in Ter neuzen net startsein gegeven voor de derde internationale zeehengelcon- cours, georganiseerd door de iienge- laarsvereniging „Ontspanning na In spanning" te Terneuzen. Wegens te lage waterstand was de aanvang van deze wedstrijd een half -uur verlaat. Bijna 500 hengelaars, hoofdzakelijk uit Zeeland, een dertig uit België en één uit Drachten, die toevallig in Terneuzen op vakantie was, hebben hun gclult langs de Scheldeoever be proefd. Tegen zes uur werden de prijzen uit gereikt. Eerst hadden de voorzitter, de heer C. J. v. d. Broek, de jury bij monde van de heer J. Olijslager en de waarnemend bui-gemeester, wethou der M. de Vos hun waardering uitge sproken voor al dit werk. Een bij zonder woord van dank aan V.V.V., „Klimop" en diverse Terneuzense middcr.standszaken en bedrijven vond de voorzitter zeker nodig want daar van is veel steun ondervonden. Wethouder De Vos wees op het cen trum Terneuzen en hoopte dat de ve le supporters zeker eens zouden te rugkomen en ook de hengelaars: mét of zonder hengel, dat deed er niet toe. Er 'waren .15 bekers waarvan er elf naar de korpsen gingen. Vlissingen won dc eerste, de tweede, de zesde en 15449. „Kolonel". Cameron keek Sandra spottend aan, terwijl hij met bestudeerde bewegingen een sigaar uit zijn binnenzak haalde en die aanstak. „Kom kom nou, meisje", sprak hij lang zaam en dreigend, je wilt me toch niet vertellen dat onze vriend Storm gehei men heeft voor zijn verloof de? Je weet bliksems goed waar hij die Valeron-docu- menten verborgen heelt, maar je wilt zeker graag de dappere heldin uithan gen." Zijn stem kreeg een harde klank. „Welnu, we kennen hier wel enkele minder beschaafde manieren om iemand aan 't praten te krijgen en als je zo koppig blijft moeten wc die ma nieren helaas gaan toepassen!" Sandra ver beet haar pijn en keek de man tegenover haar strak aan. „U hebt zeker teveel gangster films gezien. Misschien slaagt U erin mij bang te maken, maar ik zal toch niets vertellen over die Valeron-plannen, om de doodeenvou dige reden,- dat ik er niets 'van af weet! Bo vendien, wat zou een luchtmachtkolonel ermee moeten beginnen? U bent uw uniform on waardig!" Cameron grinnikte. „Stel je ge rust. Dat uniform is maar camouflage. En wat die plannen voor mij betekenen is iets dat jij toch niet kunt begrijpen!" de tiende lcorpsprïjs met respectieve lijk «74, 651, 513 en 328 punten en ging dus met 4 fraaie trofeeën naar huis. De Terneuzense Gemeentepoli tie had met 526 punten de derde prijs. 4 Sas van Gent 522 pnt.; de 5c. 8e cn lie prijs was voor de „Zeebaars" uit Scherpenisse met respectievelijk 520. 397 en 323 punten; 7 Kloosterzande II 427 pnt. en 9 Hoek 1 met 394 pnt. De best geklasseerde buitenlander was C. Rosman uit Maldegem; de best geklasseerde Nederlander, C. J. Verspeu uit Dordrecht; mevrouw Van der Hooft uit Terneuzen was de best geklasseerde dame en D. Mol- lerna ving het grootst aantal vissen wat hem eveneens een beker ople verde. Vol trots ging de eerste prijswin naar van dit concours, de heer J. Hofman van Driewegen in een stoel van het prachtige tuinameublenient zitten. Op tafel een beker als eerst- geëindigue; in zijn hand de fraaie P.Z.C.-beker voor de best geklasseer de Zeeuw. Hij behaalde 679 punten. Met grote snelheid stevende dc 12-ja- rigc W. van der Hooft uit de Steën- ltamplaan te Terneuzen op een kost bare complete vishengel af toen hij wist dat hij met 626 punten de twee de prijs had behaald. P. Moes uit de Dekkerstraat was derde met 624 pun ten; 4e A. de Caluwé, Sluiskil 536 pnt.; 5 Jac. van Drongelen, Sluiskil 497 pnt.; 6 D. Mollcma, Terneuzen 457 pnt.; 7 mevr. v. d. Hooft, Ter neuzen 449 pnt.: 8 L. van Tatenho- vc, Terneuzen 398 pnt.: 9 C. Phil, Vlissingen 368 pnt.; 10 M. Sollmgen, Kloosterzande 364 pnt.; 11 P. v. d. Endc. Terneuzen 341 pnt.; 12 J- Naaktgeboren, Vlissingen 326 pnt.; 13 J. v. As, Scherpenisse 307 pnt.; 14 A. van Riessen, Hoek 306 pnt.; 15 J. D'Hondt, Sluiskil 300 pnt.: 16 C. Ras. Vlissingen, 297 pnt.; 17 R. de Graaf, Sluiskil 295 pnt.; 18 G. Schot, Scherpenisse 292 pnt.; 19 C. Ros man, Maldegem (B.) 291 pnt,; 20 W. v. d. Hooft, Terneuzen 280 pnt..; 21 B. Begheyn, Terneuzen 278 pnt.; 22 L. Kiel, Terneuzen 276 pnt.; 23 H. van Seyen, IJzendijke 275 pnt.: 24 R. Riouw. Nieuwpoort 272 put.; 25 K. v. Kerkhove, Kloosterzande 267 pnt. Russen wonnen van Duitse schakers met 51-13 De schaakwedstrijd tussen de natio- tionale teams van West-Duitsland cn Rusland, die ruim twee weken heeft geduurd, is geëindigd met een 5113 overwinning voor de Russen. De uit slag van de achtste en laatste ronde was 62 in hun voordeel. Tot de beste persoonlijke score kwam wereldkampioen Michael Tal: 7,5 punt uit 8 partijen. Petrosian en Polugaievsky scoorden elk 6,5 punt, beiden uit zeven partijen. De beste Duitser was Darga met een totaal van 3 punten uit zeven partij- z O Juffrouw Pilbright ging in de rieten leunstoel met zijn blauwe kussen zit ten, terwijl beiden een ogenblik zwe gen. Eindelijk zei Karen, met een blik op de vaas neegerzette heerlijk heden, ietwat dromerig: „Niemand heeft er ooit aan gedacht zo vriende lijk voor me te zijn als U!" „Als ontbijt op bed, bedoel je zeker? glimlachte juffrouw Pilbright. Ze vond iets liefs cn kinderlijks in dit meisje, dat volgens Aubrey toch ze ker éénentwintig moest zijn. Lief ja en innemend, maar toch ook wat vreemd, wat zonderling. „Nu", ging ze voort, „ik hoop, dal je het prettig vindt!". ..Het is heerlijk", verklaarde Karen, terwijl ze liefkozend over de rand van het dienblad streek, „Hebt U dit geborduurd?" „Lieve hemel, neen!" riep juffrouw Pilbright, naar haar flinke, sterke handen ziende. „Eerien is mijn hoog tepunt! Ik heb dit van een nicht als verjaarscadeau gekregen. Maar eet nu 'je ontbijt verder op". Margaret Malcolm Toen dit was afgelopen, nam juf frouw Pilbright het blad weg en ging op de rand van het bed zitten. „Zeg eens, kindlief", vroeg ze. „Zou je me nu het een en ander over jezelf willen vertellen?" „Er is niet veel te vertellen", ant woordde Karen, wier gladde voor hoofd zich rimpelde. „Mijn vader stierf voor mijn geboorte cn mijn moeder toen ik ter wereld kwam. Ik werd opgevoed door een oude tante van vaderszijde van moederskant hen ik in de verte familie van de Cot tons. Voor tante Mary stierf wist ik weinig van hen af. Ik was toen onge veer veertien cn ze beweerden, dat ze mij, omdat ze zelf kinderen hadden, geen van allen konden huisvesten, maar aan mijn opvoeding zouden meebetalen en later een betrekking voor me zoeken. Zodoende kwam ik bij een andere tante, eigenlijk oud tante, en haar man. Ergerg aardig waren ze niet voor me". Karen's lippen beefden bij de hcrin- I nering aan de jaren, toen ze zich zo vernederd had gevoeld door haar af hankelijkheid, ellendige, eenzame ja ren, waarin ze het verschil tussen haar en andere meisjes eerst goed had leren beseffen. Ongetwijfeld was ze noch zo verstandig, noch zo aai*- dig of lieftallig, want anders zouden de haar toegewezen beschermers haar toch wel enige genegenheid hebben betoond, had ze verondersteld. ..Toen ik van school kwam", ging ze voort, „hadden ze mij geloof ik, wel bij hen willen houden, omdat ik hun nu goed van dienst was. O, niet wat kennis betreft, want ik had nooit best kunnen leren, maar we) in het huis houden „Ja, dat geloof ik graag", zei juf frouw Pilbright droogjes. „Ga maar vorder." „Maar", hernam Karen, „de Cottons hieven voet bij stuk houden. Zij wil den, dat ik voor juffrouw Cotton zou gaan zorgen. Dat heb ik gedaan en meer valt er niet te vertellen". Een ogenblik deed juffrouw Pilbright er het zwijgen toe, maar al sprak ze niet, ze dacht des te meer. Wat een schande, dal arme kind van het kast je naar de muur te sturen, misbruik 'te maken van haar hulpeloosheid! Voor alles wat haar o zo karig werd toegemeten niet slechts dankbaarheid maar ook tegenprestaties te verlan gen. Op dit ogenblik was juffrouw Pilbright er bijna toe gekomen, zelf Karen een tehuis aan te bieden, maar iets hield haar ervan terug. Zc stond op en keek uit hot venster. „Mijn broer is naar stad", zei ze ten slotte. „Hij heeft gezegd, dat je het er vandaag maar eens van moest ne men. Als hij dan vanavond thuiskomt wil hij wat met je praten". „Ja, over een betrekking", zei Karen vlug. „Ik moet er gauw een zien tc krijgen, begrijpt U, want ik bezit niets dan de honderd pond. die juf frouw Cotton me heeft nagelaten en als Ik daarvan ga gebruiken, zijn ze gauw op!" „Ja, dat geld moet je als een soort nestei beschouwen",beaamde juf frouw Pilbright. „Maar wat die be trekking aangaat, zo'n haast is daar niet bij. want we willen je eerst een poosje bij ons houden. Neen, weiger dat nu niet dadelijk, maar wacht tot mijn broer met je heeft gepraat. Als je nu klaar bent om op te staan, ra. ik naar beneden. De badkamer Is pre cies tegenover je kamerdeur cn als je een bad wilt nemen, warm water is er genoeg". Bij de deur keerde ze zich nog even om. „Ik weet wel", zei 'ze enigszins aarzelend, „dat het hier in huis mis schien een beetje eentonig is voor een jong meisje zoals jij, maarik zou toch graag zien, dat je bleef, want ik heb nooit iets jongs gehad om voor te zorgen". „Lieve juffrouw Pilbrightbe gon Karen, door de klank In de stem van haar gastvrouw ontroerd, maar ondertussen had deze, verschrikt, dat ze haar eigen aandoening had laten blijken, reeds dc deur acht zich ge sloten. En nu welk een luxe, een bad voor ze zich aankleedde! Bij juffrouw Cot ton had Karen slechts af en toe, wan neer het zo uitkwam, een bad geno men en dan altijd in de zinken was- lcuip ln de bijkeuken, want er was haar al gauw aan het verstand ge bracht, dat de badgeyser niet voor haar mocht worden aangestoken. Ze genoot dus dubbel in het warme, geurige water juffrouw Pilbright had haar nog toegeroepen, dat ze de bij het venster liggende badzouten vrij mocht gebruiken en Karen had dit ook, op bescheiden schaal gedaan terwijl ze zich afvroeg of het per slot van rekening toch mogelijk zou zijn, bij de Pilbrights in huis te wo nenen. Ze bewonderde de verschroom- de kranen en de keurige witte tegels, die gemakkelijk zouden zijn schoon tc houden, want natuurlijk zou ze waar mogelijk, graag de helpende hand bieden in dit gastvrije huis. Weliswaar maakte juffrouw Pil bright de indruk, dat ze volkomen in staat was, zichzelf te redden, maar toch zou zij, Karen, het hier zeker prettig hebben. Daarbij kwam, dat zc er tegen opzag, weer naar anderen te moeten gaan. Stel eens, dat ze niet over haar werk tevreden waren en haar allerlei standjes gaven! Wat zou dat voor betrekking zijn, die meneer Pilbright in petto nad? Waarschijn lijk een bij de ccn of andere cliënt op leeftijd, zo iemand als juffrouw Cotton. Bij die gedachte kreeg ze hel lichtelijk te kwaad en eensklaps her innerde ze zich iets anders, door me neer Pilbright geopperd: dat ze mis schien wel zou trouwen. Onwillekeu rig, huiverde ze, want een huwelijk scheen haar wel het allerlaatste toe. Stel je voor: volkomen afhankelijk te zijn van een man voor alles wat je bezat en je hele persoonlijkheid er aan tc geven ter wille van zijn geld. Terwijl je zelf niet over een eigen kamertje, hoe schamel dan ook, zou kunnen beschikken! Alles, je gehele leven zou je voortaan met een ander moeten delen. „Neen" zei ze plotseling, zonder het zelf tc weten hardop. „Ik zou nog liever sterven". Haastig sprong Karen uit het bad. kleedde zich vlug aan, borstelde haar donkere haar tot het een zijdeachtige glans kreeg en ging, na haar bed te hebben opgemaakt, langzaam de trap af. Beneden was juffrouw Pilbright be zig bloemen te schikken op de grote mahoniehouten eetkamer-tafel, die door een kleed van Amerikaans was doek tegen water werd' beschermd. „Zo. kindlief, daar ben je dus!" sprak ze vriendelijk. „Zeg nu eens wat je vanmorgen doen wil. Je moet dit als een vakantiedag beschouwen, zie je", ging ze voort, aldus Karen's aanbod om haar te helpen in de kiem smo rend. Elke morgen komt een flinke vrouw uit bet dom hier werken en ik dacht zo. dat je het wel prettig zou vinden, de lunch huiten te gebruiken. (Wordt vervolgd)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 6