Goese burgemeester en weth. Roose verdedigen zich in tegen-rapport Zeeuwse Almanak PROBLEMEN IN CENTRUM MIDDELBURGS AANVAL OP RAADSCOMMISSIE VAN WETHOUDER ROOSE kantoormeisjes Agenda 2 P R ÜV 1 N V 1 A L hi Z E E u W E C O U KAN T VRIJDAG 5 AUGUSTUS i960 COMMENTAAR OP RAPPORT RAADSCOMMISSIE „Commissie tekort geschoten in haar door gemeenteraad opgelegde taak" Als commentaar op liet reeds gepubliceerde rapport van de raadscommissie ad hoe te Goes, welk rapport het resultaat is van het onderzoek naar het beleid vail B. en W., hebben bur gemeester H. K. Micliaëlis en wethouder J. H. Roose beiden een uitvoerig contra-rapport opgesteld, dat aan de raadsleden van Goes is toegezonden. In de twee rapporten hekelen burge meester Micliaëlis en wethouder Roose de werkwijze van de com missie en de samenstelling van het rapport. Volgens burgemees ter Micliaëlis heeft de commissie niet voldaan aan de haar gege ven opdracht. De commissie heeft zich op een aantal feiten en gebeurtenissen vastgebeten en is daarmee tekort geschoten in iiaar door de raad opgelegde taak, schrijft hij verder. Wethou der Roose noemt het rapport van de commissie „klungelwerk". Hij verwerpt de eindconclusies van het rapport. Burgemeester Michaëlis gaat in zijn tegen-rapport uitvoeiig in op de tien bij name door de commissie ad hoe genoemde punten, waarnaar een on derzoek is ingesteld. Over het plaat sen van een wastafel in de burge meesterswoning aan de Bergweg schrijft de heer Michaëlis, dat de nota nooit in B. en W.-is gebracht. Ook dc burgemeester zelf wist er niets van. De gemeentesecretaris heeft deze nota aangehouden, aldus het rapport. Hierdoor is dus inder daad de indruk gewekt, dat de ge meente zich niet kwijt van haar ver plichtingen tegenover haar leveran ciers, zo vervolgt de burgemeester. ..Ware mij de door dé commissie ad hoc besproken nota op 23 juli 1959 aangeboden, dan zou ik na deze vol daan te hebben de nota hebben kun nen rangschikken onder inrichtings kosten en ervoor vergoeding hebben kunnen verlangen." Het is de burgemeester nimmer dui delijk geweest, waar. bij de kwestie van het fotoboek, de twijfelpunten la gen. Een firma uit Wormerveer heeft èen vrijblijvende offerte van een fo toboek voor de prijs van 17.500 aangeboden. Ten aanzien van zijn houding ten op zichte van ir. W. R. Sweep, de direc teur van het Gasbedrijf Midden Zee land te Goes, merkt burgemeester Michaëlis op, dat een particulier ver schil van mening bezwaarlijk een punt van discussie in de raad kan uitmaken. Een ander punt, waarop burge- Advertentie) ■èilondsA goeie, 4igawn! meester Micliaëlis nogal uitge breid ingaat is de bejegening van inr. L. G. Wolf, inspecteur van het lager onderwijs te Goes. Hij ont kent. dat van een voorstel van zijn kant aan mr. Wolf om het ministerie van O. K. en W. on juist voor te lichten, sprake is ge weest. De burgemeester geeft toe ten onrechte de gewraakte uitla tingen in de raadsvergadering van 23 maart 1959 te hebben ontkend. Xa zijn verklaring in de raads vergadering van 22 april 3959 achtte de burgemeester dit inci dent echter als gesloten. Niet onberaden Over de toestemming tot het oprich ten van een noodwinkel door de fir ma Van Wésten te Goes merkt bur gemeester Michaëlis op, dat een be tere en juistere voorlichting van de zijde van gemeentewerken alles had kunnen voorkómen. Het gaat nu toch moeilijk aan in dit geval van een onberadenheid te spreken, waardoor het aanzien van de gemeentelijke overheid is geschaad, aldus burge meester Michaëlis. Voorts ontkent dé burgemeester het circus Van Bevèr mondelinge toezeg ging gedaan te hebben op de Grote Markt standplaats te kiezen. Het col lege besloot unaniem 't circus stand plaats aan te wijzen op de grond be stemd voor de bouw van het Goese lyceum, welke grond eigendom van het rijk is. Volgens burgemeester Mi chaëlis waren de beschikbare terrei nen schaars, zodat men eigenlijk geen keus had, Om deze en geen an dere reden heeft het college, zo schrijft de burgemeester verder in zijn rapport, besloten geen staangeld te heffen. „De onbezonnenheid van mijn handelen, welke aanleiding zou zijn geweest voor de ongewone gang van zaken, is dan ook geheel uit de VAN UOIH TOT „INVASIE" DE BEZOEKERSINVASIE, waarvoor het 20.564 ton meten de m.s. „Oranje" van de Stoom vaartmaatschappij „Nederland" aanstaande zaterdag in de Vlis- singse haven zal zorgen, komt op die dag eerder dan aanvanke lijk is voorspeld. Om half elf 's morgens zal het schip aan de kade gemeerd zijn. Er zullen dan 650 voornamelijk Engel se „transit-passagiers" op Walcheren worden „losgelaten". Voor ongeveer de helft van dit gezelschap zijn rondritten over het eiland georganiseerd, terwijl de andere 300 passagiers het centrum van Vlissïngen zullen bewandelen. Ook 150 Nederlandse en Duitse pas sagiers gaan in Vlissingen van boord, KLEIN DRAMA Een klein drama heeft, zich afge speeld in St. Anna ter Muiden, zo le zen wij in het Algemeen Nieuws- en Advertentieblad voor Westelijk Zêeuwsch-Vlaanderen leest U maar mee...Om bij een stekelvarken te komen hébben zich 's nachts van 29 op 30 juli jl. uit hun ren gegraven en worden sindsdien vermist: Bruno, grote donkerbruine kortharige hond, én Felica, kleine zwarte hond met lichtbruine vlekken aan kop én po ten". Wat, zo vragen wij ons bijna vertwij feld af, wat hebben Bruno en Felica in vredesnaam in een stekelvarken gezien Ze. hadden het toch goed sa men, in hun rèilf Bruno, dé grote donkerbruine, en Felicia, dè kleine zwarte het is nota bene een com plete romance, een Romeo-Julia-his- torie in optima forma. Maar een bal konscène ho-maur. Nee, èen stekel varken moest hel zijn, dat roet in hét eten kwam gooien. Voor Bruna en Felicia wérd het niet het balkon op, maar de grond in en dat stekelvar- ken mag weten, waar het duo op het ogenblik rondzwerft. Het heeft heel wat op zijn geweten, dat varken met stekels, heel wat en het. zal zeer de vaag zijn of het Bruno en Felicia wel ooit weer recht in d'ogen zal dur ven zien maar dan voorgoed! Wanneer het cruise-schip 's avondrf om zeven uur weer vertrekt, zuilen 100 andere reis lustige Nederlanders hun plaats in nemen. Het schip komt van Palma en vervolgt deze eerste cruïsereis 's avonds naar Southampton. SUCCESVOLLE ACTIE Uitstekend verging het de orga nisatoren van de „Enmiabloem- collecte" in Burgh-Haamstede. Zij hebben de jaarlijkse actie groot scheeps en met veel succes aan gepakt. De boerenkapel onder lei ding van de heer J. Braamse zorg de voor de opluistering en de ac tieve collectanten hebben op de ze manier vele portemonnees voor hun sympathieke doel openge maakt. De eerste actïè-avónd in Westen- schouwen, Burghsluis en Burgh le verde een bedrag van 221,06 op. Een week later werden met een re cord aantal collectebussen Haamste de, de omliggende kampeerterreinen en het Noorse dorp met omgeving „bewerkt": ook hier lolde later op de avond een respectabel bedrag van 263 uit de bussen. Het concert dat de harmonie „Witte van Haem- stede" In de buurt van het Oosten rijks dorp en de vuurtoren gaf heb ben de Emmabloemcollectanten ook aangegrepen als een mooie kans op succes voor hun doel. Alles bijeen hebben Burgh en Haamstede 542,61 voor dit doel geofferd. „VAKANTIE-TAAL" IN AXEL wisselt de „vakantie-taal" nogal eens. Waren het de laatste week van juli voornamelijk Beigen, die voor de meerderheid van het va- kantiebezoek zorgden, augustus is be gonnen met Engelse toeristen, die met name hiln vrije dagen in de jeugdherberg „Bleyo Ilaghc" door brengen. Voor de jeugd van Axel een mooie gelegenheid om hét school- Engels wat bij te spijkeren, hetgeen in de straten van de stad nogal eens voorkomt. SHOWBOAT Voor de tweede maal in dit seizoen zal de Vlissingse zomevshowboat van avond uitvaren. Het wordt zelfs een bijzondere vaart, want de dansmu ziek zal niet zoals gewoonlijk wor den verzorgd door „The Orpheans" uit Goes, maar door het vermaarde dixieland-jazz orkest „The Dixieland Pipers" uit Den Haag onder leiding van Eric Krans. Een tocht over de Schelde met deze bekende formatie, waarin onder andere Hank Wood zijn fameuse 5-snarigc bas bespeelt belooft wel èen bijzondere gebeur tenis te wórden. lucht gegrepen". Over het beleid ten aanzien van de industrievestiging ook één van de punten waarop de raadscommissie ad hoe de burge meester aanviel zegt de heer Mi chaëlis, dat hij de vestiging van het betonbedrijf Molenaar het eerste na de aanwijzing tot industriekern moeilijk kan worden gesproken van een gebruikelijke gang van za ken. Dat in deze zaak gehandeld is zon der besluit van B. en W. is ronduit onjuist, aldus de burgemeester. De oorzaak is overigens wel degelijk be handeld in B. en W. Dat hij opdracht zou hebben gegeven een tekening van de Sanbellafabriek te Goes aan Am- berg in Zweden te zenden, wijst de burgemeester zonder meer van de hand. In zijn tegen-rapport schrijft hij op de bewuste dag van de be spreking over deze. aangelegenheid in liet buitenland te hebben vertoefd. Zover mij bekend heeft de lieer Roose de toezending van een „pla. giaat-rekening" uitdrukkelijk verbo den, zegt dc burgemeester verder. Onzichtbaar Uitvoerig doet de burgemeester ook de kwestie van de aanschaf van de personenauto ten behoeve van de ge meente uit de doeken. Het is de raad toch bekend, dat deze auto „zwart" - dus „onzichtbaar" voor Gedepu teerde Staten werd gehouden, al dus de burgemeenter. Hij wijst er met nadruk op, dat de raad sedert de aanschaf van de eerste auto voor de directeur van gemeentewerken blijk baar nimmer op de gedachte is ge komen enige opheldering te vragen. Aangaande deze kwestie doet de bur gemeester voorts een aanval op wet houder J. J. van Melle, die volgens hem dé directeur van gemeentewer ken, de heer J. Oranje, van eèn en ander op dc hoogte stelde. Hij acht deze handeling beneden peil. Aan het slot van een uitvoerig be toog over de benoeming van een ambtenaar voor industrie- en sport zaken (de heer D. A. Huysse) schrijft de burgemeester, dat hij slechts en kele weken met de heer Huysse op de provinciale griffie heeft samenge werkt en dan nog in een ander ver trek. Voor een ambtenaar met een taakomschrijving als de heer Huys se in Goes werk genoeg, aldus de burgemeester. Het enige zwakke punt In het beleid van B. en \V. vindt de burgemeester de salariëring van de heer Huysse. De commissie ad hoe heeft in zoverre gelijk, dat de bezoldiging van de heer Huysse in verhouding tot de bezoldi gingen ter secretarie boven de toe laatbare curve ligt. Onduidelijke ad visering op het kritieke punt heeft in deze een grote rol gespeeld, zo gaat de lieer Michaëlis verder. Ambtswoning Wat de verbouw van de ambts woning betreft doet de burge meester een rechtstreekse aanval op de directeur van gemeentewer ken, de heer Oranje. Hij spreekt als zijn oordeel üït, dat de heer Oranje hem van het voor de bur gemeester fatale moment af met opzet alle schuld in de schoenen heeft geschoven. Voor de verbouw van de woning was een bedrag uitgetrokken van 25.000 dat echter belangrijk is overschreden. Toen ik voor het eerst de kladbegroting van de directeur van gemeentewerken zag, was mijn eerste reactie: „Wij komen in de grootste moeilijkheden". De heer Oranje zeide mij, dat alles wat de ambtswoning betreft zou worden Ver schreven. aldus de burgemeester. En kele dagen later kreeg de gemeente secretaris de kladbegroting. Deze heeft mij onmiddellijk gewaarschuwd dat het verschrijven van eeft ambts woning bepaald ongewenst moest worden geacht. Ik heb hem groot gelijk gegeven, zo vervolgt de bur gemeester in zijn tegen-rapport. Het eindcijfer is Officieel aan B. en W. meegedeeld. Aanvankelijk nam het college het. standpunt in: „dan maar verschrijven", maar daarop is het later teruggekomen. Kort daarop volgde de behandeling van deze aan gelegenheid in een geheime raadsver gadering (25 november 1959). Men is daarop volgens de burgemees ter wederom rond de tafel gaan zit ten om tot een reële opzet te komen. Uiteindelijk kwam men tot een be groting van 53.000. Bepaald ont moedigend was het voor mij, dat na de volledige overeenstemmihg, die ook met gemeentewerken was be- (Slot van pag. 1) van de gelegenheid gebruik om te gelijk met de binnenschepen de brug te passeren. Er zijn zelfs toeristen die komen vragen, wanneer de brug geopend wordt. Zelfs voor één.... Maar het behoort niet tot de zeld zaamheden, dat de brug openge draaid wordt voor twee zeiljachten, zelfs voor één,,. Dan kunnen we best de ontevredenheid van de „landrot ten" begrijpen. „De jachten meren toch voor liet grootste deel aan de Loskade", wordt van deze zijde be weerd. „Waarom kunnen ze niet zo lang aan de Blauwedijk wachten, tot er wat meer schepen voor de brug liggen". Zeker, bij die „landrotten" bevin den zich ook vele toeristen, die nu niet bepaald de gehaastheid zelve zijn. Maar vrachtauto's en lijnbussen verliezen gedurende de spitsuren toch al zeeën van tijd. En een opstopping te water is heel wat zeldzamer dan één in Middelburgs centrum. Daarbij komt nog, dat de Sta- tionsbrug voor het huidige ver keer te smal ls. Volgens de hoofd stedelijke politieautoriteiten zou hij minstens drie meter breder moeten zijn. Dan is het mogelijk, dat bijvoorbeeld de voor de Blau wedijk voorgesorteerd staande auto's het rechtdoorgaand ver keer niet mèer op de brug op houden. Niet mogelijk De brug aan de landhoofden verbre den door bijvoorbeeld het niet voor de scheepvaart in gebruik zijnde deel van het water onder de brug aan de stadskant te dempen, is echter vol gens rijkswaterstaat niet mogelijk, omdat de bebouwing nu eenmaal te dicht bij de brug gebouwd is. Het vinden van een oplossing is in derdaad geen gemakkelijke taak. Maar ze zul er moeten komen. De nieuwe weg Vlissingen-Nieuwland zal ongetwijfeld het doorgaand verkeer naar Vlissingen doen slinken, maar het toeristenverkeer naar liet cen trum van Middelburg blijft, wordt elk jaar groter! Misschien hebben de optimisten, die beweren, dat hét mo menteel met de Middelburgse Sta- tionsbrug zo'n vaart niet loopt, nu nog gelijk. Maar beslist niet meer over tien jaar, of waarschijnlijk nog wel veel korter. f Ad nerf entiet Verhit door koelkast Er moest mannenkracht aan te pas komen, schrijft Mevrouw O.-de B., om de koelkast te verplaatsen, toen ik de keuken eens extra-goed wou schoonmaken. Nou, ik heb nog nooit een man zó warm zien worden van een koelkast als mijn ma'n op dat moment Ik gaf de „stakker" maar gauw een Boldoot Towelette. „Hèèè," zei hij, toen hij zich lekker verfrist had, „zo'n doekje is toch maar het top punt van koeltechniek. Wat kost het eigenlijk „Maar 20 cent." Heerlijk ook op reis, en in warme zalen Neem een doosje van 5 stuks voor 1. reikt, een dag later een stuk van de dienst van gemeentewerken arri veerde, waarin los van het gevoerde overleg een nieuwe begroting werd ingediend, welke met de aankoop- kosten van 35.000 meegerekend op een bedrag van 99.000 kwam. Van dat moment af is het mij duidelijk geworden, dat de directeur van ge meentewerken hier zijn actie wenste to voeren, aldus de heer Michaëlis. In vaak scherpe bewoordingen doet wethouder J. H. Roose van Goes in zijn tegen-rapport een aanval op de raadscommissie ad höc, de voorzitter van deze commissie, de lieer J. S. Visscher, de rapporteur, de heer J. G. v. d, Buijt, dc directeur van gemeen tewerken, de heer J. Oranje en wet houder J. J. van Melle. Zoals bekend heeft de raadscommis sie in haar rapport ernstige kritiek geuit aan het adres van burgemees ter Michaëlis en de wethouder. De raadscommissie schreef in dit rap port dat ten sterkste betwijfeld riioet worden of er nog een grondslag aan wezig is voor verdere samenwerking met de burgemeester en dat zij geen vertrouwen kan stellen in het col lege Van B. en W. zolang de heer Roose daarvan deèl i 'tmaakt. Het tegën-rapport van de heer Roose telt bijna 30 pagina's. Reeds op een persconferentie, die hij zes weken geleden hield na publicatie van het (geheime) rapport van de commissie ad hoe, gaf wethouder Roose een na dere toelichting op zijn houding in de laatste maanden. Ook wethouder Roose gaat in zijn rapport ln óp de „tien punten" van de raadscqmmis- sie ad hoe. Hij knoopt er aan het slot een uitvoerig commentaar aan vast. De werkelijke oogst van een half jaar commissie-arbeid komt vol gens wethouder Roose materieel hier op neer, dat er sprake is van een niet door een raadsbesluit gedekte uitgaaf van 250.voor staangeld van het circus Van Bever; alsmede het verschil in salaris tussen de he ren Meyier en Huysse en de meer dere emolumenten, te stellen op meer dere jaarlijkse uitgaven van 1250. Daarnaast zijn B. en W. verwijten te maken over de uitgifte van grond bij de openbare u.l.o., het niet tijdig le galiseren van dc auto van de heer Oranje en onvoldoende aandacht voor de terugslag op de andere amb tenaren door het hogere salaris van de heer Huysse. Uitvoerig gaat de heer Roose in op wat hij noemt „beleidsvragen". Even als hij dat tijdens de persconferentie deed uit wethouder Roose in zijn rap port ernstige kritiek op de directeur van geemèntewerken bij Wiens dienst volgens hem de oorzaak van de moeilijkheden ls te zoeken. Goese K.V.P.-ers vragen spoedig uitspraak in ruzie De ruzie in de K.V.P. te Goes, die zich niet name in de raadsfractie manifesteert, is voor enkele rooms- katholielce ingezetenen aanleiding geweest een actie op touw te zetten, teneinde zo spoedig mogelijk tot een oplossing te geraken. Zij steunen het verzoek van wethouder J. H. Roose en liet raadslid W. G. M. de Valk aan het partijbestuur om vóór 15 augustus n.s. een duidelijke uit spraak in deze kwestie in het voor uitzicht té stellen. Zoals bekend hebben wethouder Roose en de heer De Valk een formele klacht ingediend bij de partij tegen hun mederaadslid C. W. Vervest. Zij schreven verder in hun brief, dat als niet vóór 15 augustus een beslissing in het vooruitzicht wordt gesteld zij zowel voor hun lidmaatschap van de K.V.P. als voor hun lidmaatschap van de raad zullen bedanken. Enkele rooms-katholieke Goesenaren zullen zich thans in een schrijven tot de afdclng van de K.V.P. in Goes en tot het partijbureau in Den Haag wenden. Inmiddels hebbed al veertig K.V.P.-ers hun handtekening onder de brief gezet. In liet schrijven wordt gezegd, dat de ruzie niet in het be lang is van de K.V.P. te Goes en ze ker niet in het belang van de katho lieke gemeenschap van de stad. Het partijbestuur in Den Haag wordt ge vraagd op korte termijn een beslis sing in het vooruitzicht te stellen. J. C. Krijger te Goes overleden Stichter oudste autobus onderneming in Nederland Vrij plotseling is donderdagmorgen Goes overleden de heer J. C. Krij ger, exploitant van het oudste auto bus- en touringcarbedrijf in ons land. De heer Krijger bereikte de leeftijd van 73 jaar. De interesse van de lieer Krijger ging al vroeg uit naar de auto, toen deze rond de eeuwwisseling het verkeer een geheel nieuw aanzien kwam ge ven. Reeds spoedig wist de heer Krij ger een auto te bemachtigen. Een geïmproviseerd vliegveldje in de Wil- helminapolder, waar vliegtuigdémon straties werden gegeven, trok zoveel belangstelling, dat de heer Krijger op het denkbeeld kwam het publiek per auto naar het vliegveldje te ver voeren. Het succes bleef niet uit en dit feit is aanleiding geworden tot het openen van een liindienst Goes Wolfaartsdijkse veer op 10 januari 1914. De geboorte van de eerste Ne derlandse autobusonderneming was daardoor een feit geworden. Na de Eerste Wereldoorlog werd ook een lijndienst GoesKatseveer geopend. Successievelijk werd het bedrijf uit gebouwd en thans heeft men enkele tientallen autobussen lopen. De begrafenis is bepaald op maandag 8 augustus a.s. des middags om 14.15 uur op de algemene begraafplaats tc Goes. Benoeming onderwijzeres Mevrouw R. van de Lavoir-van Eek te St. Jansteen is met ingang van 1 sep tember benoemd als tijdelijk onderwij zeres aan de r.lc. jongensschool in de buurtschap Heikant. ^^AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Voor Zeeuws nieuws zie ook de pagina's 5, 1 en 10 De verkeersdrukte in de Zeeuwse hoofdstad is mei name in het zo merseizoen vaak overstelpend. Een van de punten waar de vaak afgela den personenauto's, de bussen, de fietsers vaak in de knoop raken is de niet te ontwijken Stationsbrug. (Foto P.Z.C.). (Advertentie) Waarom gebruiken meer en meer Tampax? Vraag het hen. Zij zullen u vertellen dat dc Tampax gebruikstcr veel gemakkelijker over „die dagen" heenstapt. Maar wat zij het meest waarderen, zijn de vrijheid en de zekerheid die Tampax - uitgevon den door een dokter - hun geeft. Wat zij zoal van Tampax zeggen „Ik heb geen tijd voor al dat andere gedoe; Tampax is vlug cn gemakkelijk tc verwisselen."„Voor mij 6cen verraderlijke oneffenheden Ë32kiUJ cn zeker niet op kantoor!" „Tampax is zo geriefelijk, dat ik bijna „die periode" vergeet." Meisjes die hun loopbaan beginnen kiezen vaak Tampax in hun bewondering voor een oudere, intelligente collega, die het gebruikt. Vanaf het hygiënische ge bruik tot aan de gemakkelijke manier van wegdoen is Tampax gemaakt voor dc vrouw, die de hele tijd in dc weer is, die mensen moet ontmoeten met charme en zelfvertrouwen onder alle omstandig heden. Verkrijgbaar bij apothekers, dro gisten cn speciaalzaken in twee twee ab- sorpticgraden. Regular f. 1,50, Super f. 1,75 per doos. met Nederlandse ge bruiksaanwijzing. Uitgevonden door een dokter - nu gebruikt door miljoenen vrouwent TAMPAX (NEDERLAND) N.V. AMSTERDAM Stoffelijk overschot in sluis Hansweert gevonden In de grote sluis te Hansweert heeft men donderdagmiddag het stoffelijk overschot gevonden van de 59-jarige P. J. Cornells, een in Antwerpen woonachtige Nederlander. Hij was opvarende van het Belgische motor schip „Rijn-Schelde 12", dat zondag avond te Hansweert lag gemeerd. Cornells werd zondagavond om streeks 11 uur voor het laatst ge zien in Hansweert. Hij moet bij het aan boord gaan van het schip te wa ter zijn geraakt en verdronken, VANDAAG. Middelburg Electro: Salem Aleikum" 19.00 en 21.15 uur, a.l.: City: ren dat we toffe jongens zijn20.00 uur, a.l.; Miniatuur Walcheren: 9.00— 22.00. Abdij: „Klank en lichtspel", 20.45 en 21.45 uur. Vlissingen Alhambra: „Operatie petti coat". 2000 uur, 14 jaar: Luxor: „Stad op stelten", 20 uur, a.l. Goes Grand: „Operatie petticoat", 20 t uur, 14 Jaar; Schutterehof: Slotavond feestweek „Kasporgo", 20.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 2