mm Liedjes zangers(essen) streden in Knokke om Europa-beker POLITIE VERONTRUST DOOR NIEUWE UNIFORMREGELING WEGENS MOORD OP 12-JARIGE JONGEN ACHT JAAR GEËIST Waar zijn onze schepen? ut de ETHER VRIJDAG 29 JULI 1960 PUOVlSOtALB '6 t) B W 8 Ei O 0 0 BANT EEN MERKWAARDIG FESTIVAL Teams van zes landen door internationale jury beoordeeld Meningsverschillen (Van een Belgische correspondent) In de finale voor de Europa-be ker van het songfestival in het „Casino" te Knokke heeft de jonge, sympathieke Duitse ploeg gisteravond beslag gelegd op de eindoverwinning met 445 punten. Nederland bezette met 425 punten de tweede plaats in de eindrangschikking. Corry Brokken en Rita Keys kregen tijdens deze eindwedstrijd een open doekje. Ook de Nederland se ploeg in haar geheel oogstte veel bijval. Woensdag- laat na de ontmoeting Xederlancl-Italië heerste in Knok ke een gespannen toestand ten gevolge van de incidenten, die de voorgaande dagen plaatshadden. Deze keet; echter werd de uit spraak van de jury met vreugde begroet. Het knappe Nederlandse team werd volkomen verdiend overwinnaar met 417 punten te gen S17 voor Italië. Tijdens een persconferentie, die even na middernacht werd gehouden merk te de heer Pierre Hiegel, voorzitter- van de jury, droogjes op, dat alles tenslotte terechtkomt. Op een uiterst diplomatieke manier heeft de heer Hiegel aldus gewezen op de moeilijk heden die bij de internationale jury van dit festival zijn ontstaan. Zoals bekend gaven verschillende leden na de schiftingswedstrijd Italië-België, lucht aan hun verontwaardiging over het feit dat de Italiaanse juryleden een onmogelijk klein aantal punten hebben toegekend aan de Belgen, zeer duidelijk met de bedoeling de deelnemers uit eigen land te bevoor delen. Men heeft uitgerekend, dat indien de Belgische leden de heren Paul A an Dessel en Emiel de Radoux dezelfde unfaire houding hadden aangenomen, de Belgische verte genwoordigers met een verschil Aan zes punten de ovenvinning behaald zouden hebben. Zeer be dekt prijzend over dit betreurens- Avaardig incident betoogde de heer Hiegel, dat er ook in een jury soms supporters zitten, maar. dal er steeds naar gestreefd moet Avorden uiteindelijk tot een waar devol en objectief oordeel te ko men. WIJZIGING Wellicht wordt volgend jaar het re glement overigens gewijzigd, om moeilijkheden zoals zich dit jaar voordeden te vermijden. Het regle ment voorziet nu inderdaad in het feit dat de jury niet mag stemmen op de kandidaten van hun eigen land, maar wel voor hun tegenstre vers. Wellicht zullen volgend jaar alleen niet-geïntersseerden stemrecht krijgen. Teddy Scholten Avas Avoensdag- avond zo mogelijk nog guitiger en beminnelijker, Ton van Duinho ven Avas stukken beter dan bij zijn eerste optreden, Willy Al bert! zong inet nog meer vuur en Rita Reys oogstte weer een over weldigende bijval. Tenslotte was er Corry Brokken, die na liaar be- AvonderensAvaardige vertolking Aan „Milord" met een lang en stormachtig applaus werd be dacht, zodat het tot een open doekje kAvam. Haar optreden be hoorde met dat Aan Inge Bran denburg tot de beste van net festi val. Zes landen Aan dit fesüval werd deelgenomen door zangers en zangeressen uit zes verschillende landen, n.l. Frankrijk, Duitsland, Nederland, Italië, Enge land en België. Talrijke Europese radio- en televisiestations zonden het programma van het casino van Knokke uit. De internationale jury stond onder voorzitterschap van de heer Pierre Hiegel, de uitstekende muziekcom- montator van radio-Luxemburg. De eerste avond van het festival moest Engeland de vlag strijken voor Frankrijk met 346 tegen 367 punten op 600. Onmiddellijk dient echter onder streept dat de Britten bepaald geen slecht figuur sloegen, integendeel. Na de Avedstrijd waren de meningen in de zaal zeer verdeeld en A'elen gaven aan de Engelse ploeg, die een zeer homogeen geheel vormde, de A'oor- keur. We onthouden van hen vooral de knappe dictie en de heldere en wel luidende stem \'an Steve Martin: het bekoorlijke optreden van Valerie Masters vooral in „Banjo Boy" en de gevoelvolle interpretatie A'an „Gigi" door charmezanger Jilly Lloys. De Fransen Bij de Fransen vielen vooral in de smaak: Jean Dolley met het spiri tuele liedje „La charette" en de zon derlinge, maar lieftallige Barbara, die een zeer dichterlijke stemming Avist te scheppen met haar oorspronkelijke A'ertolking van „Penelope". Meeslepend waren de typisch Franse liedjes, voorgesteld door de knappe Violette Renoir, terwijl Carole Ver- ney temperamentvol „Ecoute ma ren- gaïne" ten gehore bracht. Iets min der dient de vertolking in zuivere Bécaud-stijl van Jean Itenard aan geslagen. 's Anderdaags moesten de Britten de punten delen met de sympathieke Duitse ploeg. De twee teams scoor den immers juist 389 punten. Zon dagavond echter zouden de Duitsers hun Franse tegenstrevers verslaan met 404 punten tegen 351 en deze uit slag werd door het publiek in de zaal op een hartelijk applaus onthaald. De Duitsers Van de Duitsers noemen we voor eerst de flegmatieke Heinz Sagner, die een uitstekende indruk maakte en verder de lieve Hannelore Auer, die vooral met haai- fleurige en rit misch knap verzorgde vertolking van „Cigarilos aus Havana" veel bijval genoot. De uitmuntende jazz-zanger- es Inge Brandenburg, zorgde voor 'n geestdriftige stemming met haar dy namisch optreden, waarbij ook haar veelzeggende mimiek en gepast ge barenspel werden opgemerkt. Onge twijfeld een naam die men moet ont houden. Frank Forster bewees voor al met „Jeder Tag geht zu ende" over een donkere en sonore basstem te be schikken, terwijl de veelzijdige Udo Jürgens vooral succes behaalde met zijn eigen lied „Jenny". Maandagavond nam het Belgisch team het op tegen het Italiaanse. Ed- da Montanari zong haar twee liede ren dynamisch, terwijl de uitsteken de tenor Nuzzo Solonia terecht een overweldigend bijval oogstte. Sprankelend van levenslust was de vertolking van Isabella Fideli en ook Adriano Vasto maakte een degelijke indruk. Het optreden van Tony Cu- chiara was eerder schuchter. Niettegenstaande het gekibbel van de jury was het publiek het blijk baar eens met de Belgische neder laag. Luchtvaartverdrag Nederland-Ghana Na langdurige besprekingen, die reeds in 1957 vlak nadat Ghana on afhankelijk werd, zijn begonnen, zal zaterdagochtend in Den Haag een luchtvaartverdrag tussen Nederland en deze West-Afrikaanse staat Avor- den getekend, indien tenminste tij dens het laatste overleg de venvacli- te overeenstemming wordt bereikt. Dit nieuws is donderdagochtend be kend geworden, toen de gevolmach tigd ambassadeur A'an Ghana, de heer E. Ayeh Kumi, met een B.E.A.- lijntoestel uit Londen op Schiphol ar riveerde. Als het verdrag zaterdag namens Ne derland door minister Luns en na mens Ghana door de heer Kumi is getekend, zal de K.L.M. het recht krijgen een lijndienst op Akkra, de hoofdstad van Ghana en een centrum van West-Afrika, te openen. Ver- Avacht wordt, dat dit gedurende de komende winter zal geschieden. Het ligt in de bedoeling, dat de K.L. M. op de nieuwe lijn voorlopig Akkra als eindpunt heeft. De route zal via Tunis lopen. De K.L.M. is van plan de nieuwe dienst tweemaal per week uit te voe ren en wel voorlopig met vliegtuigen van het type Super-Constellation. BRIEF AAN MINISTER Bezwaar tegen blokkering kledingtoelage over 1960 De Centrale Aan Politie-Qrganisa- ties (C.P.O.) heeft in een brief aan «Ie minister Aan binnenlandse zaken haar verontrusting uitgesproken over «Ie door de minister aangekondigde blokkering van de tegoeden op de klcdingrckcningcn over het jaar I960. De leden van de hij de C.P.O. aan- Kcsloten bonden vragen zich, volgens ct schrijven, met ernstige ongerust heid af, of zij door de voorgenomen invoering van de nieuw ontworpen uniformkleding niet voor hogere las ten zullen worden geplaatst. „De indruk, dat de invoering van de nieuwe uniformen gepaard zal gaan met hogere uitgaven en derhalve fi nanciële nadelen voor de hierbij be trokken ambtenaren is nog versterkt door de mededeling, dat de invoering van de nieuwe uniformen voor de overheid niet tot hogere uitgaven mag leiden en door het aangekondig de voornemen tot blokkering van de tegoeden op de kledingrekeningen over het jaar I960", aldus de C.P.O. Op grond Aan psychologische overwegingen en omdat. vo!g«'ns de C.P.O., gevreesd moet worden dat het doorvoeren van de blok kering aanleiding tot niet te over- zienc moeilijkheden zou geven, mede aangezien de kledingtoelage, naar haar oordeel, als een inte grerend deel van de bezoldiging valt aan te merken dringt de C.P.O. er in haar brief aan de minister met klem op aan, niet tot het blokkeren van de tegoe den op de kledingrekeningen 1960 over te gaan. De Belgen waren tegen de Nederlan ders bepaald veel beter dan tegen hun Italiaanse tegenstrevers, wat ook in de punten tot uiting komt. Tegen de Italianen behaalden ze slechts 325 punten en dinsdagavond tegen de Ne derlanders 403. Bij de Belgen maakte Rina Pia het meest indruk door haar sterk poëti sche voordracht van „Het leven is als een boek". Ook de 26-jarige Jean Michel Blanc, overtuigde volkomen met zijn ritmisch goed volgehouden voordracht, waarbij ook zijn treffen de mimiek werd opgemerkt. De rea listische zangeres Maryse Litsch Avist te ontroeren met „Mr. Williams", ter wijl de guitige Terry Lamo dyna misch maar wel een tikkeltje te hard doorklinkend o.m. „I can 't say no" ten gehore gebracht. Tenslotte was er nog Louis Notari, die over een rijke en genuanceerde stem beschikt, die hij tegen de Nederlanders veel beter gebruikte dan tegen de Italianen. Rita Reys De Nederlandse ploeg mocht zich in een nadrukkelijke bijval verheugen. Teddy Scholten. die natuurlijk ook in België lang geen onbekende meel is, werd met een hartelijk applaus onthaald. Zij zong beminnelijk en technisch zeer gaaf „Snoezepoes" en „Weet je nog wel". Iets minder was beslist het optreden van Ton van Duinhoven, die ook als toneelspeler bekend is. Die minder goede indruk werd echter weer volledig uitgewist door de bekende Willy Alberti, die met zijn prachtige stem wist te be koren. Nadrukkelijk was echter voor al het succes van Rita Reys. Zij werd op het podium teruggeroepen, na haar begeesterende vertolking van „Summer Time" en „Too Close for Comfort". Het Nederlandse optreden werd op fraaie wijze besloten door Corry Brokken, die vooral met „De Zigeuners" wist te ontroeren. Dit merkwaardige festival werd om lijst met het optreden van bekende sterren zoals Annie Cordie, Jean Sa- blon, Felix Marten, Jacqueline Boyer, Colette Renard, Jean-Claude Pascal en Georges Brassens. De Nederlandse songfestivalploeg voor Knokke heeft donderdagavond in „het Casino" van deze stad een uitstekende indruk achtergelaten. Na Duitsland eindigden onze vertegen woordigers op de tweede plaats. Van links naar rechts: Teddy Scholten, Corry BrokkenRita Reys. Ton van Duinhoven en Willy Alberti. (Advertentie) Dokter.svrouw had recept Midden in Italië, schrijft Mevrouw De R., zette mijn man de auto ineens aan de kant. „Dit is géén doen", pufte hij, „wat een broeihitte in die auto. Ik stop, ik staak, ik slaap." En ik verlangde zo naar Milaan... „Ik heb een recept!" zei ik. „Tegen suffen en puffen!" En ik gaf hem een Boldoot Towelette. U had moe ten zien hoe hij daarvan opkikkerde. „Dank u wel, dokter lachte hij. „Wat ben ik u schuldig voor de be handeling „Maar 20 ct.„Te gééf," riep hij. „Nu gaan we extra- duur dineren, in Milaan!" Boldoot Towelettes, gedrenkt in Boldoot Eau de Cologne en herme tisch gesloten. In doosje van 5 stuks ƒ1.—. VOOR ROTTERDAMSE RECHTBANK RADIO- EN T.V.-RUBRIEK Verdachte, 22, bekent misdaad Donderdag precies op de dag', Avaar- op hij 22 jaar was gevvorden, stond voor de Rotterdamse rechtbank te recht de havenarbeider C. J. V. uit dio stad, die zich had te verantwoor den, omdat liij op de tweede kerstdag van het vorige jaar de twaalfjarige J. U. van het leven zou hebben be roofd. Tijdens de zitting van circa vijf kwartier, welke gepresideerd werd door mr. P. Hazendonk, eiste de of ficier van justitie, jhr. mr. F. A. Groeninx van Zoelen. wegens dood slag een gevangenisstraf van acht jaar met aftrek en terbeschikking stelling a'an de regering. Verdachte beaamde tenslotte de ver klaring, die hij destijds had afge legd voor de rechter-commissaris en welke de president met hem door nam. Daarin stond, dat verdachte, die bij pleegouders woonde, op de twee de kerstdag de straat was opgegaan en toen de jongen had ontmoet. Hij stelde de knaap voor naar de Laan- slootseweg te gaan om te zien of daar nog kerstbomen zouden liggen, die verbrand zouden kunnen worden. Het ventje voelde daar wel wat voor en ging achterop de fiets met hem mee. Op de bewuste plaats gekomen had verdachte het ventje verteld an dere bedoelingen met hem te hebben. Amerikaans sergeant naar Rusland Een sergeant van het Amerikaanse leger en zijn gezin van vrouw en drie kinderen zijn geen van allen terugge keerd na het zomerverlof van 21 da gen. Dezer dagen kwam bericht van hen uit Rusland. De sergeant spreekt vloeiend Rus sisch en werkte bij de verbindings dienst. Hij heeft een commando-oplei ding gehad. In een open brief in het orgaan van de Sowjet-Russische regering ver klaarde Dutkanich. die van Poolse afkomst is, dat hij niet langer een land en een leger wilde dienen, die er scholen op na houdt voor spionage legen de Sowjet-Unie. In juni had hij daarom aan de SoAvjet-autoriteiten asiel gevraagd. Hij had tien jaar in het Amerikaanse leger gediend. Dodelijke val door glasraam in Vlaardingen Donderdagmiddag is in Vlaardingen de 17-jarige Rotterdamse werkstu dent II. C. «Ie Koning door liet gla zen dak van een loods der Eerste Ne derlandse Coöperatieve Kunstmestfa- briek Vlaardingen gevallen en op een dertien meter lager gelegen betonnen vloer terecht gekomen. Hij was op slag dood. De student, die elders in de fabriek te werk was gesteld, heeft kennelijk op het dale een kijkje willen nemen. Hij is vermoedelijk dichtbij het draadglasraam uitgegleden. De jongen dreigde, daarop naar zijn moeder te zullen gaan. De ander schrok hiervan, greep de jongen beet en vermoordde liem. -■ Uitvoerig stond de rechtbank stil bij de figuur A'an A'erdachte. De reclassering had gerapporteerd, dat het leven van verdachte in pleeggezinnen en inrichtingen doorgebrachte een aaneenscha keling van moeilijkheden Avas ge- VA'eest. Als getuige-de'skundige trad op dr. W. A. Vaandrager, die verdachte had gadegeslagen in de psychiatri sche observatiekliniek van het ge vangeniswezen in Utrecht. Minder of nauwelijks toerekenbaar op het ogen blik A'an handeling, Avas zijn eerste uitspraak, hieraan later toevoegend, dat verdachte nadien wel besefte wat hij had gedaan. Hij kon niet zeggen of verdachte door een behandeling van enige jaren te veranderen zou zijn. De verdediger, mr. P. J. BijleA'eld, die niet met de officier kon meegaan en doodslag niet bewezen achtte, ging in zijn pleidooi voornamelijk na AA-at te doen met zijn cliënt. Hij had be zwaren tegen dat gedeelte van een gevangenisstraf, dat ais extra zeker heid is bedoeld. Hij zei dat het hem tegen de borst stuitte, als A'erdachte langdurig gestraft zou moeten wor den, niet op grond A-an schuld, maar uit het oogpunt A an bescherming van de maatschappij. Uitspraak op 10 augustus a.s. VANDAAG Televisie DE VIERDAAGSE. Vrijdagmiddag is er een extra uitzending van de N.T.S. in verband met de vierdaagse in Nijmegen. Er zal een rechtstreekse reportage worden gege ven van de aankomst der deelnemers. De uitzen ding begint niet, zoals in de omroepbladen staat aangegeven, om drie uur, maar om half vier. Om half negen kijken Arie Kleywegt en Jan Leijen- dekker achter het nieuws. De Vlaamse televisie laat ons om acht uur twintig minuten lachen om Charley Chaplin in een film uit de twintiger jaren. Daarna volgt een telerecording van het in dertijd door de N.T.S. uitgezonden T.V.-spel „De fluwelen hand schoen" van Rosemary Casey in een 'vertaling van Fred Sterne- berg. De decors zijn van Jan van der Does. Daarna presenteert Ro land Verhavert Aveer fragmenten uit de nieuwste films en nieuws uit de filmwereld in zijn rubriek „première". Radio De V.P.R.O. komt om tien over acht in de ether met een door Adriaan Morrien geschreven klankbeeld over de op 26 juli 1950 overleden dichter Hans Lodeizen. Hij was toen nog, maar 26 jaar, maar ondanks zijn vroege verscheiden heeft hij een be langrijk literair oeuvre nagelaten: Lodeizen studeerde aanvankelijk rechten in Leiden, maar vertrok la ter naar Amerika om er biologie te studeren. In 1950 bleek dat hij een bloedziekte had waaraan hij in het zelfde jaar bezweek. Behalve de schrijver A'an het klankbeeld werkt ook Jaap Maarleveld mee in deze uit zending. De regie is van Coos Mul der. EUROMAST. Om negen uur klimt Henk A-an Stipriaan ten behoeve A'an het vrij- dagavondretourprogramma Aan de VARA de Euromast op om van zijn hoge post af verslag te geven Aan wat hij zo al ziet. Het zal een recht streekse uitzending worden juist in de tijd dat de dag overgaat in de avond. Dat zal ongetwijfeld aanlei ding Avorden voor A'ele romantische opmerkingen uit de mond A'an ver slaggever Van Stipriaan. President De Gaulle is de Noordafrikaanse republiek Mauretania omstreeks 28 november onafhankelijkheid te doen verlenen. Mauretania is het enige a'an de twaalf leden der Franse landen- gemeer.3ehap dat nog niet onafhankelijk CALTEX ROTTERDAM 21 t CITIES SERVICE VALLEY OSSENORECHT 2* I. SCHELDELLOVD 2 ANNENKERK S orew, 310*1 en..... sclmjven Nadat nog niet zo heel veel jaren ge leden de ondervoeding een grote rol speelde in ons volksbestaan, is de schaal de laatste jaren doorgeslagen naar de andere kant en is tegelijk met de stijgende welvaart het pro bleem van de overvoeding ontstaan. Volgens de deskundigen zijn er vijf groepen voedingsmiddelen, die voor de mens onmisbaar zijn. Over deze „schijf van vijf" heeft Pier Tania een documentaire samengesteld in samen werking met prof. dr. C. den Hartog, hoogleraar in de voedingsleer, en dr. J. F. de Wijn, arts. Om half tien van avond zal het worden uitgezonden. Sonnevelt in première van Curacaose T.V. Zondag j.I. heeft Telecuracao een eerste proef uitzending gehouden, Avelke zeer geslaagd kan worden ge noemd en die dau ook niets dan goeds beloofde voor de officiële opening op 31 juli. Dan komt kanaal 8, het tele visiestation van Curacao, permanent in de lucht. Zondag stapte ook Wim Sonnevelt op de Dr. Albert Plesman luchthaven van Curacao uit het vlieg- tuig, komende van Ciudad Mexico, na een vakantie van tien dagen, ten dele doorgebracht in de hoofdstad van Mexico. Een leuk idee om in de Pacific ge zwommen te hebben vond de Neder landse cabaretier. Sonnevelt zal tweemaal op Curasao optreden op 31 juli als gast van Philips voor de televisie en de avond daarop bij rle „Oliegemeenschap". En dan weer spoedig naar Nederland om te repe teren voor „My fair lady". ZATERDAG 30 JULI. HILVERSUM I 102 lil 746 kc/S. 7.(10 VARA 10.00 VPRO. 10.20 VARA. 19.30 VPRO. 20.00—24.00 VARA. VARA: 7.00 Navs. 7.10 Gym. 7.20 Gram. 8.00 Navs. 8.18 Gram. 8.30 Voor de jeugd. 8.50 Voor U en uw gezin, praatje. 9.00 Gym. voor de vrouw. 9.10 Gram. 9.35 Wa terstanden. 9.40 Gram. VPRO: 10.00 Samen thuis, lezing. 10.05 Morgenwijding. VARA: 10.20 CeA'ar. progr. 11.35 Saxofoonspel. 12.00 Lichte muz. 12.30 Land- en tuin- bouwmeded. 12.33 Hammondorgelspel. 13.00 Nws. 13.15 Voor de teenagers. 14.15 Voor de jeugd. 14.50 Mannenkoor. 15.05 Ruimte a'oor vrijetijdsbesteding, lezing. 15.20 Radio Filharm.ork. 16.05 Boekbespr. 16.25 Versierde A'akantietips. 17.00 Jazz- muz. 17.30 Weekjourn. 18.00 Navs. en comm. 18.20 Pianospel. 18.30 Muziekkiosk. 19.00 Kunstact. VPRO: 19.30 Binnen en buiten de grenzen, lezing. 19.40 Christus. Zijn leerlingen en de mensen, lezing. 19.55 Deze week. lezing. VARA: 20.00 Nws. 20.05 Gram. 20.40 Promenade-ork. en sol. 21.25 Soc. comm. 21.40 Licht progr. 22.05 Sportuilz. 22.30 Nws. 22.40 Zang met in terviews. 23.10 Gram. 23.55—24.00 Nieuws. HILVERSUM II 298 ui 1007 kc/s. 7.00— 24.00 KRO. KRO: 7.00 Nws. 7.15 Gewijde muz. 7.30 Gram. 7.45 Morgengebed en overweging. 8.00 Nws. 8.18 Gram. 8.50 Voor de huis vrouw. 10.00 Voor de kleuters. 10.15 Gr. 10.30 Ben je zestig? 11.00 Voor de zieken. 11.45 Gram. 12.00 Middagklok nood klok. 12.03 Gram. 12.30 Land- en tuinb.- meded. 12.33 Gram. 13.00 Nws. 13.15 Zon newijzer. 13.20 Gram. 13.50 Voor de jeugd. 14.00 Koorzang. 14.20 Kunstbron. 14.50 Gr. 15.30 Voor de jeugd. 16.00 Gregoriaanse zang. 16.30 Gram. 17.00 Voor de jeugd. 18.00 Gram. 18.15 Journ. weekoverz. 18.25 Lichte muz. 19.00 Nws. 19.10 Act. 19.25 Gelders ork. en solist. 20.20 Lichtbaken, lezing. 20.30 Cabaret. 21.05 Pol. lezing. 21.15 Een mens kan bang zijn \*oor hui zen. hoorsp. (II), 22.05 Rep. Eucharistisch Congres München. 22.25 Boekbespr. 22.30 Nws. 22.40 Gesprekken: Jong oud eeuAvig. 23.5524.00 Nieuws. TELEVISIEPROGRAMMA. KRO: 17.00—17.30 Voor de kinderen. NTS: 20.00 Journaal en weeroveraicht. KRO: 20.20 De klucht vatyde koe. toneel stuk. 21.00 GcA'ar. progr. 22.00 Speelfilm. VLAAMS-BELG. T.V.-PROGRAMMA. 16.00 Belgische atletiekkampioensch. 17.00 Voor de jeugd. 17.45—13.00 Atletiekkam pioensch. (verv.l 19.00 Kathol, uitz. 19.30 Nws, 19.45 Weekjourn. 20.15 T.V.-feuilI. 20.40 Filmschets. 21 00 Overn. van de NTS: Gevar. progr. 22.00 Automobilistenkron. 22.30 Nieuws. FRANS-BELG. T.V.-PROGRAMMA. Tussen 16.00—17.00 en 17.45—18.00 Repor tages. 19.30 Feuill. 20.00 Journaal. 20.35 T.V.-spel. 21.05 Gevar. progr. 22.05 Film- kron. 22.05 Fllmkron. 22.55 Journaal.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 9