Goese raad voteerde 8.000 voor subsidiëring evenementen VLISSINGSE RAAD INGENOMEN MET CULTURELE GEMEENSCHAP KROON: UITBREIDINGSPLAN VHEERENHOEK IS JUIST VRIJDAG 29 JULI 1960 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 6 IN RUMOERIGE SPOEDVERGADERING Advertentie) op de boterham, Harde verwijten aan het adres van B. en W. gericht De kwestie subsidie-verlening Zeeuws Fruitcorso, die de laat ste week de gemoederen in Goes beeft bezig gehouden, heeft in de donderdagavond gehouden spoedeisende vergadering van de gemeenteraad danig nage- rommeld. De acht (van de vijf tien) aanwezige raadsleden be sloten zonder hoofdelijke stem ming tot het voteren van een krediet van 8.000, te brengen op de begroting 1960, ter be strijding van de gemeentelijke uitgaven voor in Goes te hou den evenementen, volksfeesten en dergelijke. Dit betekent, dat thans aan de stichting „Zeeuws Fruitcorso" niets meer in de weg staat om de derde zaterdag van september het corso in de straten van Goes te brengen. (p.v.d.a.), C. W. Vervest (k.v.p.), J. G. v. d. Burgt (a.r.) en N. E. van Santé (v.v.d.) ernstige kritiek aan het adres van B. en W. Het college werd venveten de raad doelbewust in een slecht daglicht te hebben gesteld. Het ging eenvoudig om de wijze waarop voor het fruitcorso een kre diet moest worden verleend. Bij de raad heeft nimmer de bedoeling voorgezeten het corso te doen stran den. In het kort is dat de teneur die sprak uit de woorden van de ver schillende raadsleden. Het raadslid Visscher een van de vier raadsleden, die B. en W. hadden verzocht de raad bijeen te roepen uitte scherpe kritiek. De verhouding tussen het college van B. en W. en de raad is z.i. van dien aard, dat van een gemeen overleg niet meer kan worden gesproken. Het initiatief om met een voorstel te komen had van het college moeten uitgaan. Dat de raad zoiets doet, behoort tot de uit zonderingen te horen, aldus de heer Visscher. „Het heeft me met ergenis ver vuld, dat over zulk een klein ver schil van inzicht geen overeen stemming kon worden bereikt". l)o lieer Visscher betreurde het ten zeerste, dat de burgemeester in dezen in zijn taak tekort ge schoten is. Bij zulke kleine ver schillen van inzicht moet de raadsvoorzitter de partijen toch Hoge geldboete voor buschauffeur, die sneed Donderdagmorgen stond voor het kantongerecht te Bergen op Zoom terecht de autobuschauffeur P. v. I. uit Krabbendijke, die op de rondweg tussen Bergen op Zoom en Wouw het verkeer ernstig in gevaar had gebracht door te „snijden". Gelukkig waren er geen persoonlijke ongelukken gebeurd, doch een vrachtautochauffeur die bij deze ver keersovertreding betrokken was en als getuige werd gehoord vertelde dat het weinig had gescheeld, vooral omdat tegemoetkomend verkeer hem noopte zijn wagen in de berm van de weg te rijden. Van I. had er wel spijt van, dat het was gebeurd. De officier van justitie mr. Thijsse vond de overtreding zeer ernstig en eiste tegen Van I. een geldboete van 100,subs. 20 dgn. en intrekking van het rijbewijs voor de tijd van 6 maanden. Van I. was erg onder de indruk van deze eis. Hij vertelde dat hij tiental len jaren op de weg rijdt en nog niet één dergelijke overtreding had be gaan. Hij wist eigenlijk niet goed. hoe het nu wel was gebeurd. Hij vroeg om clementie, want indien zijn rijbewijs wordt ingetrokken, wordt hij erg in zijn werk geschaad. De waarnemend kantonrechter mr. .T. v. Hasselt uit Bergen op Zoom vond de overtreding ook heel ernstig, doch wilde de nodige clementie heb ben. Daarom verhoogde hij de geld boete tot loO,subs. 30 dagen, doch zag van intrekking van het rij bewijs af. T eraardebestelling A. Weststrate Donderdagmiddag werd op de alge mene begraafplaats te Kruiningen het stoffelijk overschot van de heer A. Weststrate ter aarde besteld. De begrafenis werd geleid door ds. G. Huizing uit Waarde. Aan de groeve sprak burgemeester A. Schipper, die de overledene herdacht als raadslid en als voorzitter van de plaatselijke afdeling van het Groene Kruis. Ver der spraken de heer C. Hoek, dis trictsbestuurder van het N.V.V. te Goes namens het N.V.V. en de A.B. V.A., een vertegenwoordiger van de raad van commissarissen en de di rectie van „Coöp. Nederland", de heer J. van Ballegooijen namens het afdelingsbestur van de P.v.d.A. en als vriend, een vertegenwoordiger van de rijksbelastingdienst te Goes en de heer Ph. Haverhoek te Goes, als zwager van de overledene na mens de familie. Ten slotte dankte de schoonzoon, de heer L. W. Provoost voor de laatste eer aan de overlede ne bewezen. Op de begraafplaats was een grote belangstelling. Het merendeel van de raadsleden was aanwezig, alsmede bestuursleden van diverse plaatselijke verenigingen. tot elkaar kunnen brengen, zo voegde hij eraan toe. In het kort ging de heer Visscher ook nog in op de voorgeschiedenis met betrekking tot subsidieverlening aan het fruitcorso. Het is duidelijk, dat van de zijde van B. en W. geheel andere overwegingen in het spel wa ren, zei hij verder. De heer Visscher wees er tenslotte op, dat de raad tot het laatste toe het initiatief aan B. en W. heeft willen laten. Aanval op wethouder Uiterst scherp in zijn kritiek was de heer C. W. Vervest (k.v.p.), die met name een felle aanval deed op wet houder J. H. Roose. Nader ging hij in op het adres van de r.-k. midden standsvereniging „De Hanze" over Yerseke nodigt burgemeesters provincie- hoofdsteden uit Voor opening oester- en mossel- seizoen op 8 september a.s. H Het comité „Zeeland Presen- teert" te Yerseke heeft de bur- n gemeesters van de hoofdsteden H van de elf Nederlandse provin- cïes uitgenodigd de feestelijke opening van het oester1- en mosselseizoen, op donderdag 8 H september a.s., bij te wonen. Het is voor de eerste maal, dat de burgemeesters van de pro- vineïale hoofdsteden in ons M land worden uitgenodigd. Te- vens ligt het in de bedoeling M op 8 september elf deputaties H naar Yerseke te laten komen, die de meest voorkomende kle- derdrachten uit hun provincie M zullen „showen". Het programma vermeldt zo- als te doen gebruikelijk weer een optocht om 2 uur. Daarna n zal de vlootschouw op de Oos- -- terschelde in het middelpunt H van de belangstelling staan. n 's Avonds is er een ontspan- ningsprogramma met tot be- =j H sluit een vuurwerk. Voor het gebruikelijke spel op de haven zullen de elf provinciale groe- H pen in klederdracht worden ingeschakeld. n lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll de subsidie-kwestie. De onderteke naars zijn de spreekbuis van wet houder Roose, aldus de heer Vervest (het adres van de Hanze was onder tekend door de waarnemend-voorzit ter en de secretaris. Wethouder Roo se is voorzitter van deze vereniging). De heer Vervest verklaarde niet te gen een subsidie voor het corso te zijn. Hij verlangde algemene posten voor subsidiëring van evenementen, o.a. subsidiëring van „Kasporgo", dat volgende week een internationale feestweek houdt. Uitvoerig ging de heer Vervest ook in op de „ruzie" in de K.V.P.- i Goes, die tussen hem en wethou- der Roose gaat. Hij noemde de wethouder een „streber en een po litieke moordenaar". ,;\Vethouder Roose heeft geprobeerd een frac tiegenoot naar zijn zijde te trek ken door het doen van een verlei delijk aanbod. Ilc ben daarop niet ingegaan, aldus de heer Vervest. Hij zei volledig te breken met de heer Roose. „Als de heer Roose in de raad spreekt, is dat niet na mens de gehele K.V.P.-fractïe. Ik distancieer me van hem", voegde de heer Vervest eraan toe. De heer J. G. v. d. Burgt, die hierna het woord voerde, zei zich volledig te willen distanciëren van de woorden van de heer Vervest, waarin de heer Visscher hem onmiddellijk navolgde. „Bij mij is grote ontstemming en verontwaardiging gewekt ten aan zien van deze kwestie, die door B. en W. geheel verkeerd is behandeld", al dus de heer v. d. Burgt. Rond het corso is een rel ontstaan, die noch voor het corso noch voor het aanzien van de raad bevorderlijk is. B. en W. hebben met hun brief aan de corso stichting het vuurtje nog eens aange wakkerd. „Het college heeft het cor so in een politieke sfeer getrokken", zo verweet de heer v. d. Burgt de burgemeester en de wethouders. De raad is door B. en W. in een verkeerd daglicht gesteld. Dat is niet bevorder lijk voor het vertrouwen, ging hij ver der. De heer N. E. van Santé (v.v.d.) be naderde de kwestie langs de prakti sche zijde. Heeft het bedrag van 8.000 uw instemming, vroeg hij de raadsvoorzitter. „Het bedrag is'van de vier raadsleden. Wij hebben het niet uitgerekend", aldus de heer Mi- chaëlis. Vervolgens besloot de raad zonder verdere discussie tot aanne ming van het voorstel om 8.000 voor evenementen uit te trekken. Afwezig waren gisteravond de wet houders J. J. van Melle en mr. H. B. Bouwman en de raadsleden M. Loeve (a.r.), F. P. J. Polderman en A. G. Heijboor (beiden c.h.), mevrouw C. A. Grïep-Duinker (v.v.d.) en Ph. Ha verhoek (p.v.d.a.). De raad bleef een half uur bijeen. FLUORIDE IN DRINKWATER BEROEPEN ONGEGROND VERKLAARD Dorpsstraat zal functie als hoofdstraat behouden De Kroon heeft het door de gemeen teraad van 's-Heerenhoek in zijn vergadering van 27 februari 1957 vastgesteldiè uitbreidingsplan voor de gemeente goedgekeurd. Hiermede is in hoogste instantie liet goedkeu ringsbesluit van het college van Ge deputeerde Staten van Zeeland be vestigd. De door de heren P. en J. Paree, P. C. Bos en mejuffrouw J. Bos bij de Kroon ingediende beroe pen tegen het goedkeuringsbesluit van het dagelijks bestuur der provin cie heeft de Kroon ongegrond ver klaard. De Kroon heeft overwogen, dat in het door de raad vastgestelde plan een uitbreiding van 's-Heerenhoek aan de oostzijde van de dijk in aan sluiting aan de daar gelegen r.-k. kerk is geprojecteerd, waardoor men een evenwicht wil krijgen tussen de dorpsbebouwing aan de westzijde en aan de oostzijde van de dijk. waarbij de Dorpsstraat haar functie als hoofdstraat zal kunnen behouden. Uit stedebouwkundig oogpunt acht de Kroon dit plan aanvaardbaar. Bo vendien wordt er mee ingestemd, dat in het thans vastgestelde plan nog geen oplossing is gegeven voor de mogelijk zich voordoende moei lijkheden in verband met het door gaand verkeer. Voor zover in de be roepschriften hierop is ingegaan, is de Kroon van oordeel, dat dit geen aanleiding kan zijn om aan het uit breidingsplan goedkeui-ing te ont houden. Ten aanzien van de bezwaren van de heren P. en J. Pavee heeft de Kroon overwogen, dat wanneer hieraan tegemoet zou worden ge komen, andere agrarische gron den voor woningbouw bestemd zouden moeten worden, terwijl door de heren Paree bovendien geen aandacht is geschonken aan de aanleg van een verbrede win kelstraat nabij de Dorpsstraat. Tegen de door de heren Paree voorgestelde oplossing heeft de Kroon dan ook overwegende be zwaren. Wat de andere bezwaren van de be ren Paree en Bos, alsmede die van mejuffrouw J. Bos betreft heeft de Kroon overwogen, dat wanneer bij een verwezenlijking van het uitbrei dingsplan de gronden van hen aan hun bestemming worden onttrokken, met hun financiële belangen reke ning zal worden gehouden. Ook deze bezwaren kunnen volgens de Kroon geen aanleiding zijn om aan het dooi de gemeenteraad vastgestelde uit breidingsplan goedkeuring te onthou den. Kan de Kroon dus wel fiat geven aan het uitbreidingsplan, anders is dit met de bij dit plan behorende be- bouwingsvoorschriften. De Kroon is n.l. van oordeel, dat één der artike len uit deze voorschriften zodanig zal moeten worden gewijzigd, dat be houdens onteigening krachtens de wet en mits de bestaande afwijkin gen niet worden vergroot, gedeelte lijke vernieuwing, verandering of uitbreiding en in geval van verwoes ting door een ramp, ook alghele vernieuwing of verandering van be staande van het plan afwijkende ge bouwen en inrichtingen zonder meer mogelijk moet worden gemaakt. lekkerder... gezonder... j Pagina in Zeeland -nummer van „Tussen de Rails" De Vlissingse raad heeft donderdag- j middag de stichting „Culturele Ge- 1 I meenschap Vlissingen" in het leven geroepen. Vrijwel alle raadsleden, die over deze stichting het woord voer den, toonden hun voldoening en wa ren er van overtuigd, dat de stich ting de culturele prestaties zal sti muleren. Evenals bij de Stichting Sportbelan- gen is naast de „Culturele Gemeen schap Vlissingen" een adviesraad in het leven geroepen, waarin vertegen-' woordigers uit de verschillende ver enigingen zitting hebben. Ir. J. H. Krietemeïjer vreesde, dat deze raad indien alle verenigingen twee af gevaardigden zenden, zoals in de sta tuten staat veel te groot zal wor den. Wethouder W. Poppe wimpelde dit bezwaar echter weg: gewoonlijk zal er alleen in secties, dus apart voor zang, muziek, toneel enz. ver gaderd worden, meende hij. De heer S. Joustra (p.v.d.a.) be pleitte een procentsgewijze ver deling van de subsidie, maar de Avethouders meenden, dat men daaraan niet kon beginnen. De heer E. G. Vader (k.v.p.), die de „vorige samenstelling" een „pot- A'erteringscommissïe" noemde, had alle vertrouwen in de nieuwe stichting. Verder behandelde de raad weer tal van onderwijsvoorstellen. Zo werd eervol ontslag verleend aan de heer H. Zijlstra als onderwijzer aan de Bouwen Ewoutschool. Ook werd eer vol ontslag met ingang van 1 fe bruari 1961 verleend aan de heer A. Mets als directeur van de gemeen telijke middelbare handelsavond school. Aan de heer J. J. de Kam werd als leraar aan de l.t.s. ontslag verleend. De openbare kleuterschool „De Woelwaters" kreeg een hoofdleidster in vaste dienst: mejuffrouw M. Hans- sen uit Zaandam. De heer W. A. v. I d. Linden uit Middelburg werd be noemd tot leraar aan de openbaro ulo. Sportvelden Op de boterham... heerlijk en voordelig' Grote pot 1,45 Middelpot 0,95 'met handige schroefsluitingr' ««t Verlaging export-minimum prijs appelen en peren Met ingang A'an 1 augustus zal de minimumprijs voor appelen en peren, die op de veilingen worden aange kocht voor export naar West-Duits- land, worden verlaagd tot f 18 per 100 kg in de kwaliteitsklassen extra, I en n. Tot nog toe bedroeg deze minimumaankoopprijs f 22. per 100 kg. Een en ander zal ongetwijfeld een verruiming geven aan de export mogelijkheden, vooral nu West- Duitsland dit jaar over een goede oogst beschikt. Momenteel is West- Duitsland op de Zeeuwse veilingen al goed op de markt. Vooral voor het ras Yellow Transparant heeft dit land de laatste week een goede be langstelling getoond. Auto reed tegen boom Op de Rouaanse Kaai te Middelburg is donderdagaA'ond rond zeven uur de Middelburgse autobestuurder B. J. van D. met zijn wagen tegen een boom gereden. Het ongeluk gebeurde toen D., die in de richting van de Koningsbrug reed, een voor" hem rij- Vele door Domburg flanerende bad- dende vrachtauto wilde passeren. gasten genoten dinderiagmiddag J»1» toen D- »jn inhaalmanoeuvre van een allerfleurigst schouwspel op en rond het gemeentehuis. De lerares van de Zeeuwse balletschool. Helen Soesman, trad namelijk in het huwe lijk met P.Z.C.-fotograaf Wim Rie- mens. Een aantal balletleerlingen vormde daarbij een wel zeer gra cieuze erchuug. (Foto P.Z.C.) maakte, Aveek de vrachtautochauf feur J. L. K. uit Schiedam met zijn wagen iets naar links uit. Om een aanrijding te voorkomen, hield D. ook links aan, maar botste hierbij tegen een boom. Zijn auto liep flinke schade op. Geen NATU-„douceurtje" aan Kortgeense verenigingen Raad had geen oren naar B. en W.-voorstel Binnen een uur heeft de raad van Kortgcne zich donderdagaA'ond door een A'rij korte agenda heengeA\rerkt. Op één enkel onderAverp na gingen de voorstellen vlot onder de hamer van burgemeester A. A. Schuit door. Alleen bij het B. en Wl-voórstél om aan alle hij de N*.A.T.U. aangesloten plaatselijke verenigingen een subsi die van f 25 toe te kennen, stokte het tempo van de afhandeling even. De raadsvoorzitter lichtte het voor stel nader toe, door te stellen dat in een plattelandsgemeente geen middel onberoerd gelaten mag worden om het culturele leven te stimuleren. In grote trekken was de raad het hier mee wel eens, maar de heren waren bang, dat te veel verenigingen zich met een A'ooruïtzicht op dit ge meentelijke douceurtje, plotseling zouden aansluiten bij de Nederland se Amateur Toneel Unie. Nogal omstandig werd daarna uit geweid over nut en doelstelling van de NATU, waarbij ook onderwerpen als de noodzaak van een provinciaal toneeladAiseur en culturele presta ties in het debat naar voren werden gehaald. De heer A. Welleman (p.v.d.a.) wilde het voorstel van B. en W. nog „aan trekkelijker" maken, door elke ver eniging, die deelneemt aan het Zeeuws Landjuweel, f 25 te schen ken. Maar hiernaar hadden de overi ge raadsleden helemaal geen oren. Met 7 tegen 3 stemmen was het voor stel tenslotte gedoemd te „stranden". Tijdens deze vergadering werd bur gemeester Schuit aangewezen als vertegenwoordiger van de gemeente in het bestuur van de Centrale Werk plaats „De Bevelanden". De christe lijk nationale school te Colijnsplaat wordt financieel een handje geholpen door de gemeente bij de vemieuAving van het plafond in het gebouw. Verder verleende de raad een aantal subsidies, waaronder een van 500 gulden aan de dambond voor wed strijden van het wereldkampioen schap in Vlissingen. Voor het maken Aan een plan voor een sportvelden- complex aan de Koudekerkscweg werd een krediet van 3000 gulden beschikbaar gesteld. De vaststelling van de nieuwe pensiontarieven \roor het gasthuis ondervonden geen be zwaar. Bij de ingekomen stukken was een verslag van de schoolartsendienst, hetgeen \'oor de heer J. J. Kempe (p. v.d.a.) aanleiding xvas te wijzen op de „vele slechte gebitten". Hij in formeerde naar toevoeging van flu oride aan het drinkwater. Raadslid en tandarts H. B. J. Knoop (v.v.d.) voerde echter aan, dat nog lang niet zeker is of deze fluoride de oplos sing geeft. De dosering moet name lijk juist voldoende zijn en eerder wordt gedacht aan tabletten, zout en melk om dit middel toe te dienen. Wethouder C. J. Gillissen Verschage kon echter nog meedelen, dat B. en W. reeds voornemens zijn om deze zaak aan te snijden bij de Waterlei ding Mij. Midden Zeeland. De heer S. Joustra (p.v.d.a.) infor meerde of de klacht van vele school hoofden, dat de perioden tussen het medisch onderzoek op school te groot is, inderdaad gegrond is. Wethouder W. Poppe achtte deze klacht onder vangen nu er sedert drie a vier maanden een derde schoolarts is. Hoewel het niet op de agenda was opgenomen, ging de raad toch A'lot akkoord met een mondeling A'oorste! van loco-burgemeester M. A. van Popering om een be drag A an 1200 gulden beschikbaar te stellen voor een Vlissingse pa gina in een extra Zeeland-num mer Aan het blad „Tussen de Rails". Het is nog niet zeker of Vlissingen deze pagina samen met de dubbel stad Middelburg zal vullen. „We zul len aan de dubbelstad-gedachte niet kunnen ontkomen", aldus de heer Van Popering. „Maar dan toch zeer summier", aldus de heer Vader, die de voorkeur gaf aan een eigen Vlis singse pagina. Tijdens de rondvraag werd er nog gesproken over het „bromfietsenver bod op de boulevard". Omdat een ma ximumsnelheid van 15 kilometer ech ter niet alleen bromfietsen, maar ook motoren, scooters en auto's zou treffen, was deze rigoureuze oplos sing de enige. De heer Van Popering zegde de raad toe hierover een nota te verstrekken. In dit verband deelde hij nog mee, dat een adres A'an de bewoners van de Sint-Jacobsstraat en omgeving over „bromfietslawaai" nog steeds in behandeling is. Examens Te Breda is geslaagd voor het exa men hoofdakte, de heer G. Lam- mers, onderwijzer aan de landbouw- huishoudschool te Kruiningen. Te Breda slaagde voor de hoofdakte B, de heer J. W. P. Cornelissen te Wissenkerke. Bij de examens vaii de eerste Ne derlandse modevakschool „Ensaid slaagden A-oor lingerie modrsfë de dames: Rina Lemson en Nccltje Dorst. Voor costumière Coba Goedegebuu- re en Ali Wielaard Md. uit Steve- nisse. Ze genoten hun opleiding bij me juffrouw D. A'an As, lerares-coupeu se te Scherpenisse. Voor het vakdiploma „Elektrotech nicus" slaagde te Amsterdam de heer A. v. Cadszand te Axel. In Den Haag slaagden voor het voorlopig diploma scheepswerktuig- kundige de heren J. E. Borgers met lof, Vlissingen; .T. de Nooyer met lof, Vlissingen; W. J. Leenhouts met lof, Terneuzen; A. J. de ^warte met lof, Kortgene; P. Lobbezoo met lof, Rilland-Bath; W. Meyer met lof, Goes; M. Verschuure. Yerseke; C. A. Versluis, Colijnsplaat; M. van der Weele, Goes; A. Douw, Zierik- zee; W. v. d. Voorde, Vlissingen; L. W. Fritz, Vlissingen; H. M. Leupen, Goes; M. Cosijn, Middelburg; R. Dir- ven, Middelburg, allen leerlingen van de school voor scheepsAverktuigkun- digen te Middelburg. Op de derde en laatste dag van de examens voor het middenstandsdi ploma. die in het geref. jeugdgebouw te Middelburg werden afgenomen, zijn 37 kandidaten geslaagd. Zes kandidaten werden afgewezen. Geslaagd zijn: A. Provoost, Melis- kerke, mej. A. C. Provoost Seroos- kerke, M. Quist Borssele, niej. C. A. Raas 's-Heerenhoek. J. J. Reyerse Goes, F. de Roo 's-Heer Abtskerke, mevr. M. L. D. Rijk-Van Cahnthout, Heinkenszand, mej. J. S. H. Sanders 's-Heer Arendskerke, mevr. M. van Schelven-Vader Vlissingen. P. J. Schou Middelburg, C. Schrijver Krabbendijke, mej. J. Simonse Bigge- kerke, mej. J. Simonse St.-Laurens, mej. L. Simonse Biggekerke, mej. N. K. van Stee Borssele, mevr. T. J. M. Steketee-Slabbekoorn Yerseke, J. J. Stroo Vlissingen, R. Sytsma Vlissin gen, mevr. L. C. Tissink-Sonke, Vlis singen, J. A. Tramper Wolfaartsdijk, W. Vader Middelburg, mevr. T. Va- der-Dingemanse St.-Laurens, J. J. in 't Veld Vlissingen. J. P. van do Velde Bruinisse. W. Verhage Zoute- lande, A. de Visser Oostkapelle, P. de Visser Serooskerke, mej. C. J. de Waal Goes, M. Weststrate Rilland- Bath, J. van Wezel Middelburg, J. Wielemaker Vlissingen, J. P. Wirtz Heinkenszand, J. Wisse Meliskerke, mej. M. W. van Wijngen Ellewouts- dijk, J. A. Zuidweg Krabbendijke. A. Muilwijk BrandAvijk Z.-Holland en D. van der Stel Sliedrecht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 13