Na bedreiging met zakmes in Yerseke: maand gevangenisstraf OOSTKAPPELSE „ORANJEZON" - MEISJES KREGEN DIPLOMA OFFICIER EISTE 9 MAANDEN VOOR VALSE ONDERTEKENING RODE KRUIS - ZEELAND HAD AANMERKELIJKE LEDENWINST DIPLOMA-UITREIKING EN BEVORDERING L.T.S.-OOSTBURG ZATERDAG 16 JULI 1960 I PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT 8 POLITIERECHTER MIDDELBURG Marktkoopman vernielde voor ruim 200 in politiebureau Zierikzee Eén maand onvoorwaardelijke gevangenisstraf heeft de officier van jus titie donderdagmiddag tegen de 49-jarige J. P. B. uit Yerseke geëist, die voor de Middelburgse politierechter terecht stond. Op 6 februari j.l. had B. een zekere K. met een mes bedreigd en uitgeroepen: „Ik zal je dood steken". Hoewel B. met zijn mes enkele stekende bewegingen had gemaakt bleef de schade beperkt tot een steek in de mouw, waarbij geen bloed was gevloeid. Van deze ruzie zei B. zich n iets meer te herinneren, omdat hij te veel sterke drank had gebruikt. Verder verklaarde verdachte dat K. hem tot tweemaal toe had uitgedaagd, zodat niet hij maar K. de schuldige De politierechter mr. A. W. Thöne hiela B. echter voor, dat hij ook dan nog strafbaar blijft, omdat dit geen reden is om met een mes te steken. De officier van justitie, mr. J. L. An- dreae, had in 'zijn requisitoir geen goed woord voor het optreden van verdachte. Het excuus van B. dat hij tijdens de steekpartij dronken was wimpelde de officier af, omdat mr. Andreae dit eerder verzwarend acht te. Bij de eis van één maand onvoor waardelijke gevangenisstraf, die de officier van justitie eiste, sloot de po litierechter zich in zijn vonnis aan. Hiermee was B. nog niet klaar, om dat mr. Andreae hem nog voor een ander feit had gedagvaard, name lijk het onder invloed berijden van een bromfiets. Nadat B. hiervoor naar het politiebureau was overge bracht had hij bovendien in zijn boos heid nog een ruit van het bureau ver nield. Tweemaal was B. hiervoor opgeroe- l»en om voor de politierechter te ver schijnen, doch tweemaal had hij ver stek laten gaan, zodat de officier naar de reden hiervan vroeg. Geen geld luidde het simpele antwoord van B. op wie deze hele affaire geen in druk scheen te maken. Regelmatig In zijn requisitoir wees mr. Andreae erop, dat B. regelmatig onder invloed van sterke drank verkeert, terwijl hij ook geen moeite doet om hiervan af te komen. Daarom moest volgens de officier voorkomen worden, dat B. weer onder invloed op een bromfiets kan rijden, hetgeen mr. Andreae tot uitdrukking bracht iii zijn eis: drie jaar onvoorwaardelijke ontzetting uit de bevoegdheid om motorvoertuigen NAGEKOMEN ADVERTENTIE Heden overleed in het „St.-Joanna Zieken huis" te Goes na een geduldig gedragen lij den onze lieve vrouw en moeder TANNETJE WABEKE echtgenote van C. S. Vcrbrugge, op de leeftijd van 55 jaar. C. S. Verbrugge. L. C. Blaauwkamer Verbrugge. J. J. Blaauwkamer. C. L. Verbrugge. A. J. Verbrugge. J, C- Verbrugge En kleinkinderen. Familie Wabeke. Familie Verbrugge. Goes, 15 juli 1960. De begrafenis zal plaatsvinden op 18 juli aanstaande te Wemel- dinge. Vertrek vanaf het sterfhuis. Noorder Achterweg 33, Wemcl- dinge om 1 uur 's mid dags. Heden nam God, na een geduldig gedragen lijden en na voorzien te zijn van de laatste H. Sacramenten der Stervenden tot Zich, in het St.-Antonius-zie. kenhuis te Oostburg, onze innig geliefde en zorgzame man en va der, ANDRÊ MATTHIJS, op de leeftijd van 58 jaar. M. Matthijs Cauwels. Greta en verloofde. Zuidzande, 15 juli 1960. De plechtige H. mis van requiem zal wor den opgedragen om 10 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Oostburg. Rozenkransgebed om 7 uur in de kerk. Heden overleed na een langdurig lijden nog onverwacht mijn lieve, zorgzame man WILLEM BAARD, op de leeftijd van 62 jaar. Zijn diepbedroefde vrouw E. Baard - Wondergcm. De teraardebestelling zal plaatshebben op dinsdag 19 juli 's mid dags 12 uur. Domburg, 15 juli 1960. Zuidstraat 16. te besturen, bromfietsen inbegrepen en 75.of 15 dagen. De geldboete legde de politierechter conform de eis op. De ontzetting ver minderde mr. Thöne echter tot zes maanden onvoorwaardelijk. De vernieling van de ruit in het politiebureau te Yerseke bleek bij een volgende zaak nog maar kin derspel vergeleken met de ravage, die de marktkoopman J. F. B. uit Den Haag op het bureau te Zie rikzee had aangericht. Hij was hierheen opgebracht, omdat hij te diep in het glaasje had gekeken, hetgeen niet wegnam, dat hij in het arrestantenlokaal danig huis hield. De ruiten en een closetpot moesten het ontgelden, terwijl hij bovendien het plafond beschadig de. Vordering De marktkoopman was zelf niet ver schenen, maar dat deed aan de fei ten niets af. Namens de gemeente stelde een wachtmeester van de rijks politie een civiele vordering van 245,voor de geleden schade in, die de officier voor toewijzing vat baar achtte. Bovendien vorderde mr. Andreae een boete van 20,Ook de politierechter wees de ingestelde vordering toe, maar verhoogde de boete tot 40, Drie maanden onvoorwaardelijke hechtenis met aftrek van voorarrest luidde de eis van de officier van jus titie, mr. Ph. M. Schenkenberg van Mierop tegen de matroos A. J. ten B. uit Utrecht, thans gedetineerd in het Huis van Bewaring te Middelburg. Op 26 mei was hij met enkele vrien den in Hulst uitgegaan, hetgeen leid de tot een reeks van vernielingen, be dreiging van een kelner en een klap op hec gelaat van een zekere L. K. V. In een café had Ten B. glazen kapot gegooid, terwijl ook de dienbladen het moesten ontgelden. Bovendien had hij een kelner bedreigd en ge roepen „Geef me de kas" Hierbij had hij niet een of ander voorwerp ge zwaaid, waarvan men dacht dat het een mes was. Dit ontkende verdachte echter, omdat hij geen mes bezat. Daar de getuigenverklaringen liier- omtrent nogal uiteen liepen liet de officier het nies uit de tenlasteleg ging „vallen". Bier Verder had verdachte de kelner een glas bier in het gelaat ge gooid, terwijl een kennis, K. v., de telefoondraad had kapot ge sneden. Ten B. zelf had niets aan deze opsomming van feiten toe te voegen, omdat hij zich volgens zijn verklaring van het gebeurde niets kon herinneren. ,Jk was I dronken edelachtbare" was -het enige wat hij te zeggen had. De raadsman van Ten B., mr. W. K. j H. Dieleman, zag in de figuur van verdachte enige overeenkomst met de jongen uit de Franse film „Les 40 coups": vereenzaming. Mr. Diele man bepleitte clementie, zodat zo spoedig mogelijk met de reclassering kan worden begonnen. Hierna von niste mr. Thöne met tien weken on voorwaardelijke hechtenis met aftrek Tegen K. V. uit Amsterdam, die sa men met Ten B. was uitgeweest en de stukgesneden telefoondraad op zijn naam had staan, vorderde de of ficier één maand. Het vonnis was 14 dagen onvoorwaardelijk. Tegen de 22-jarige tractorchauffeur J. A. K. uit Renesse die verstek had laten gaan vorderde de offi cier een boete van 50,of 10 dagen plus toewijzing van een civiele vor dering. K. was ten laste gelegd, dat hij op 8 april de 57-jarige G. V., die moeilijk ter been is, had mishandeld, waarbij hij V. danig met zijn vuisten had bewerkt. Het vonnis was conform. De grondwerker P. C. G. uit Scherpe- nisse werd bij verstek conform ver oordeeld tot 40,of 8 dagen we gens belediging. Aan eenzelfde feit had mevr. De P.-W. in Koewacht zich schuldig gemaakt, die eveneens niet was verschenen. De eis van 25, verlaagde mr. Thöne in zijn vonnis tot 15,—. Personenauto schoot onder vrachtwagen De bestuurster van een personenauto, mevr. A. uit Aardenburg, was vrij dagmiddag op de Prins Hendrikweg te Vlissingen niet bedacht op een onverwachte manoeuvre van een vrachtauto met aan het stuur de heer W. uit deze stad. Vanaf de zo genaamde Ventweg draaide deze vrachtwagen plotseling de Prins Hendrikweg op om te keren. Mevr. A. kon de vrachtauto niet meer ont wijken. Zij schoot mét haar auto zij delings midden onder de vrachtwa gen. Bij het ongeval liep zij enkele kleine verwondingen aan het hoofd op. De personenauto werd zwaar be schadigd. De heer Schutte bedrijfsleider gasfabriek Enkhuizen De heer G. Schutte, technisch ambte naar bij de gemeentebedrijven te Mid delburg is met ingang van 1 oktober benoemd tot bedrijfsleider van het gasbedrijf te Enkhuizen. Hoofd ulo benoemd Tot onderwijzer aan de chr. uloschool op het Szydlowskiplein te Axel werd per 1 september benoemd de heer J. Minderhoud, thans onderwijzer aan de lagere school te Sluiskil. „TOURNEE" BURG. TER HAAR ROMENY Zelf samengestelde revue over „Onze schooltijd" Op zijn „tournee" langs bijna alle landbouwliuishoudscholen van de Z.L.M. heeft burgemeester B. H. G. ter Haar Romeny van Wolfaartsdijk voorzitter van de commissie voor het landbouwhuishoudonderwijs donder dag middag Oostkapelle aangedaan. In het verenigingsgebouw heeft hij daar de meisjes van de christelijke landbouwhuïshoudschool „Oranjezon", die de twee-jarige primaire cursus zonder mankeren hebben afgelegd het begerenswaardige getuigschrift ter hand gesteld. Dat gebeurde nadat de leerlingen aan het begin van deze openbare les zo een en ander over hun schoolerva ringen hadden losgelaten in een door henzelf samengestelde revue „Onze schooltijd". Voor de drie beste ge slaagde leerlingen, de meisjes K. E. Brand, K. van Castel en A. L. de Witte had de landbouwhuishoudcon- sulente van de Z.L.M., mej. A. v. d. Leeden, een boek. Na de pauze met koffie en gebak en do opvoering van het tweede deel van de revue werden de meis jes toegesproken door dc heer A. Cevaal, de voorzitter van de kring Walcheren van de Z.L.M. en door de presidente van de afdeling Mid delburg van de Nederlandse Plat- telandsvrouwenbond, mevr. J. van NieuwenhuyzenVogelaar. Klaart je Brand was de spreekbuis van haar mede-leerlingen, toen zij de directrice van de school, mej. P. M. de Wilde, en de andere leerkrachten dank bracht voor het genoten onder wijs en enkele geschenken overhan digde. Afscheid Mej. Nobaek. die de naaldvakken doceert, ontving bij haar afscheid van de leerlingen een ets en van haar collega's het fotoboek „Ontworsteld land'Aan het begin van de bijeen komst heette de directrice alle aan wezigen welkom. Ds. Th, Sj. de Groot opende en sloot het samen zijn met gebed. De namen van de geslaagden zijn: K. E. Brand, Oostkapelle; K. Castel, Oostkapelle: L. J. Flipse. Serooskcr- ke; C. M, Francke, Oostkapelle; F. Jobse, Oostkapelle; J. Louws, Aagte- kerke; L. H. Meijer, Oostkapelle: M. A van Oord, Oostkapelle; L. P. Pas- senier. Domburg; C. Priemis, Se- roooskerke; M. W. Provoost, Dom burg: E. A. Rotte, Oostkapelle; P. H. Schoe, Oostkapelle; A Sturm, Oostkapelle; N. F. de Visser, Aagte- kerke; P. E Vreeke, Domburg; C. Wevers, Serooskerke; A. L. de Wit te, Aagtekerke; A. Wondergem, Oost kapelle. RECHTBANK MIDDELBURG Een lelijke vorm van oplichterij noemde vrijdagochtend de officier van justitie voor de meervoudige kamer van de rechtbank te Middelburg het optreden van de machinehandelaar J. J. L. uit Aardenburg. Deze was ten laste gelegd, dat hij een borgstelling van een valse handtekening had voorzien 0111 bij een bank een lening te krijgen. Dit was gelukt en de machinehandelaar had drieduizend gulden geïncasseerd. Nu was het geld allemaal op en L. failliet verklaard, terwijl hij bovendien in voorlopige hechtenis werd genomen, toen bleek, dat de handtekening op de borgstel ling niet echt was. Negen maanden onvoorwaardelijk vroeg de officier van justitie, mr. T. Lebret, tegen verdachte die alles ontkende. Om drieduizend gulden van bank te lenen In februari 1958 had verdachte geld j nodig, waarvoor hij toen naar de bank ging om een lening te sluiten. Hier kreeg hij te horen, dat hij eerst voor een borg moest zorgen. Hier over verklaarde verdachte, dat hij contact had opgenomen met zijn verhuurder, een wachtmeester van de rijkspolitie. Deze zou er eerst weinig voor voelen, maar had volgens de verklaringen van L. later toegestemd. Op deze borg had hij toen het geld van de bank kunnen lenen. Hierop zei de president, mr. Van Em- pel, echter dat een schriftkundig on derzoek met aan zekerheid grenzen de waarschijnlijkheid had uitgewe zen, dat de liantekeningen op de borg- slelling.door verdachte gezet moeten zijn. Bovendien kon de president het zich maar, moeilijk'indenken, dat een politieman deze borg ondertekend zou hebben, „want financieel stond U ook niet zo sterk. Door deze borg te ondertekenen liep hij dus de kans om financieel aangesproken te wor den", aldus mr. Van Empel. Boven dien had verdachte nog een schuld bij de wachtmeester ten bedrage van 238 voor achterstallige huur. Onwaarschijnlijk I)o officier van justitie kon het ook maar moeilijk geloven, dat verdachte bij een van zijn schuld eisers een borgtocht zou hebben gekregen. ,,Erg onwaarschijnlijk dat de wachtmeester zijn hoofd in de strop gestoken zou hebben", waren de woorden, die mr. Lebret hierbij bezigde. Aan de hand van een schriftkundig onderzoek kwam de officier verder tot de conclusie, dat de handteke ning onder de borgtocht in ieder ge val vals is. Hierbij wees mr. Lebret, waarbij de officier het schriftkundig rapport aanhaalde, op enkele typi sche overeenkomsten met het hand schrift van verdachte. Ook toont dé valse handtekening van de wacht meester verschillende veranderingen ten opzichte van de echte. Mr. Lébret achtte het ten laste gelegde wettig en overtuigend bewezen en eiste 9 maanden gevangenisstraf tegen ver dachte. TWEEDE-KWARTAALVERSLAG Provincie kwam van vierde naar tweede plaats Do kring Zeeland van het Nederland- sche Roode Kruis telde per 1 januari van dit jaar 21.793 leden, wat neer komt op 7.6% van de bevolking. „Dit ledental is nimmer zo hoog geweest" zo constateert dc krinsecretaris, de lieer A. D. Constandse met voldoe ning in zijn verslag over het tweede kwartaal van dit jaar. Landelijk be keken staat Zeeland dan ook op de tweede plaats. Een flinke sprong vooruit in verge lijking met het vorige jaar, toen 21.444 leden, een percontage van 7.5%, stonden geboekt en de provin cie daarmee niet hoger kwam dan een vierde plaats. Het landelijk per centage van het ledental stond aan het begin van dit jaar op 5.8, zodat Zeeland er ver bovenuit komt. Met de vermelding van de eerste re sultaten over de inzameling 3960 in dc kring is dit zo ongeveer het be langrijkste nieuws uit het jaarver slag. Het totaal van de op twaalf punten bijeengebrachte gelden is nog officieus, maar bedraagt reeds 30.728. Dat is bijna vierduizend gulden meer dan vorig jaai-, toen 26.970 werd ingezameld. Het gaat hier om tien Zeeuwse afdelingen en de steden Goes en Zierikzee. Opvallend Is in de specificatie van cle bedragen de som die in Goes werd bijeengebracht: 5.420 (vorig jaar 2.923)In het kort geeft het kwar taalverslag nog een overzicht van de verschillende activiteiten, die er op vcrenigingsgebied zijn ontplooid. Resultaat Daarbij wordt melding gemaakt van een grote avond, die de bloedtransfu siedienst van de afdeling Zuid-Beve land West op touw heeft gezet, na te voren een grootscheepse actie en propaganda te hebben gevoerd. Het resultaat was, dat 300 personen naar het „Schuttershof" to Goes kwamen om bloed af te staan. In het kader van de stedenwedstrijd, waarvoor het kringbestuur dit jaar weer een wisselbeker beschikbaar had gesteld gaat Goes aan kop met 150% van het streefbedrag, gevolgd door Ter- neuzen met 134% en Vilssingen op do derde plaats met 60%. Naast verslagen over de boottochten met de „Henry Dunant", over een ledenwerfactie in Goes, over een hulde aan de heer J. A. Viergever te Goes in verband met zijn bevorde ring tot eerste luitenant en een be richt over de begrafenis van dokter W. F. Gnirrcp te Wemeldinge, zijn in het kwartaalverslag ook de resul taten van de jaarlijkse voorwedstrij den to Goes en Middelburg afge drukt. De raadsman mr. H. A. R. de Mul uit Oostburg wees er in zijn plei dooi op, dat verklaringen van ver dachte in deze zaak samenlopen met die van de andere getuigen. Alleen de getuigenverklaring van de .politieman is hiermee in tegen spraak. Over het schriftkundig rapport merkte mr. De Mul op, dat hierin geen definitieve uitspraak wordt gedaan. Er staat alleen in, dat het zeer goed aannemelijk is, dat het handschrift van verdachte is. Niet voltooid Voorts betoogde de raadsman, dat het onderzoek in deze zaak nog niet voltooid is, omdat er nog altijd een „missing link" is: namelijk het con- Donderdag is in dr aula van de rijks kweekschool te Middelburg officieel afscheid genomen van gymnastiek leraar K. de Vries. Daarna volgde in de gymnastiekzaal nog een gezellige, bijeenkomst waar directeur M. Hage t rechts) het afscheidscadeau, een kleinbeeldcamera, even kwam bekij ken. (Foto P.Z.C.). tract, waarvan de lmnk verklaard heeft, dat het aan dc politieman is opgestuurd. En deze kan zich niet herinneren dit stuk ooit ontvangen te hebben. „Zolang er op deze vraag geen antwoord is, kan er geen ver oordeling volgen", aldus mr. De Mul. In antwoord hierop zei de officier van justitie, dat hij zich best kon indenken, dat de politieman niet meer wist of hij dit contract ooit ontvangen had. Hiermee zijn zoveel papieren gemoeid, dat deze getuige het best ontschoten kan zijn. Ook vroeg de raadsman ontheffing van de voorlopige hechtenis, waarvoor de rechtbank echter geen termen aanwezig achtte. Hierna werd de uitspraak bepaald op 28 juli. Tegen een vonnis van de kanton rechter te Middelburg was de Belg P. uit Antwerpen in beroep gekomen, wiens zaak voor de rechtbank behar tigd werd door de heer Emmering. Verdachte P. was in november onder Rilland-Bath tegen een andere auto gebotst, waarvoor dc kantonrechter hem één boete had opgelegd. De of ficier van justitie vroeg thans ver nietiging van dit vonnis en eiste bij deze behandeling 50 en 100. Uit spraak 28 juli. PLANNEN VOOR NIEUWBOUW Nuttige wenken voor geslaagde jongens Vrijdagmiddag werden in dc techni sche school te Oostburg de getuig schriften uitgereikt aan de geslaagde leerlingen en de bevorderingen be kend gemaakt. In zijn toespraak tot het bestuur, onderwijzend personeel en leerlingen zei de waarnemend voorzitter de heer J. Barendregt het te betreuren, dat de school geen plaats meer biedt om ook de ouders bij een gelegenheid als deze uit te no digen. Hij kon echter meedelen, dat de plannen voor nieuwbouw in een zodanig stadium verkeren, dat de aanbesteding in oktober tegemoet kan worden gezien. De geslaagde jongens gaf hij een aantal nut tige adviezen mee. Een van die adviezen was gebruik te maken van de mogelijkheden, die het leerlingenstelsel biedt. Een extra applaus kreeg het viertal leerlin gen, dat kans had gezien de beste cijfers te behalen. Een getuigschrift smeden-bankwer- ken ontvingen W. Allaart, Cadzand, P. Baas, Oostburg, N. Verhage, Nieuwvliet, W. v. d. Broecke, Bres- kens, J. Faas, Breskens, H. Goet- hals, Sluis, J. v. Grol, Retranche- ment, J. de Groot, Eede. G. Heyn- drikx, Eede, G. Huygen, Schoondijke, J. Provoost, Groede, J. Ras. Groede, I. de Reu. Schoondijke, H. Risseeuw, Groede, R. Scherbeyn, Hoofdplaat, J. Sol, Oostburg. I. Simpelaar, Nieuwvliet, H. Vermeulen, Breskens, E. Versprille, Nieuwvliet, J. Vinke, Breskens. Een getuigschrift landbouwwerktul- genherstellen H. Blaakman, Sluis, H. Brugge, Schoondijke, A. Faes, IJzendijke. A. de Guyternaere, Wa tervliet (B.), J. Haanstra, Sluis, H. Hamelijnck, Breskens. W. de Jaeger, Eede. T. dc Jonge, Schoondijke, F. de Kramer, Zuidzande, J. Steyaert, Schoondijke. Een getuigschrift kopklasse land- bouww. herst.: W. de Ruysscher, Hoofdplaat, J. Schellens, Oostburg. Een getuigschrift timmeren: F. de Loos. Oostburg, W. Sol, Oostburg, W. Vinke, Hoofdplaat. Aan de bijzondere nijverheidsavond school ontvingen het getuigschrift smeden-bankwerkenW. Groosman, Sluis, A. Leenhouts, Breskens, J. Verplanke, Zuidzande. Het getuigschrift autoherstellen ont ving: J. v. Espen, Schoondijke. Het getuigschrift timmeren ontvin gen: A. Cornelis. Nieuwvliet, H. Ver- straete, Hoofdplaat. Bevorderingen Middelbare Handelsavondschool Aan de Middelbare Handelsavondschool te Middelburg zijn bevorderd van klas 1 naar klas 2: Jannie Abrahams. Sint Laurens; Corrie van den Broeke, Veere; Tjitske Dolïing, Middelburg; Centinus Geelhoed. Middel burg: 'Ria Geldof, Souburg; Els Geuze, Middelburg: Corrie Jobse, Middelburg; Di- ni Jobse, Middelburg; Mathieu Jacobse, Middelburg; Cisca Ketelaars, Middelburg; Ad Poppe, Middelburg; Wim Roth, Middel burg; Piet Sinke, Grijpskerke; Wim West- strate. Middelburg, Jo Willemse, Middel burg. Herexamen 3 leerlingen. Niet bevor derd: 6 leerlingen. Bevorderd van klas 2 naar klas 3: Bram Beekman, Nieuwland; Katrien Davidse, Meliskerke. Fer van Hooydonk, Middel burg; Mattie Joosse, Sint-Laurens; Hugo' Kingnians, Middelburg. Clara Ligtendag, Middelburg; Anneke Maljaars, Souburg; Bep Mesu. Middelburg: Gerrie Rietman, Souburg: Cathrien Vader, Veere; Ada van de Vrede, Souburg, Leen Wouters, West- kapelle. Niet bevorderd: 2 leerlingen. Bevorderd van klas 4 naar klas 5: Otto Boone, Middelburg; Jan Caljouw, Middel burg, Jan Hoogstrate. Kapelle; Wim Janse. Middelburg; Adrie Joosse, Middelburg; Ge-' rard van de Klooster, Goes; Joos Marteyn Arnemuiden; Wim van der Weele, Middel burg; Ko Weststrate, Middelburg. Niet be vorderd: geen. Diploma's huishoudschool „De Leeuwtjes" - Terneuzen Aan de landbouwhuïshoudschool „De Leeuwtjes" te Terneuzen, zijn de di ploma's van de 2-jarige primaire cursus uitgereikt. De namen der ge slaagden zijn: Corrie van de Akker. Jennie Bosscher, Ina Frederiksen. Le- ni van de Graaf, Carla Hamelink, Betsy van de Hooft. Marijke Lokerse, Maaike de Lyser, Els Meyler, Trudv Michielsen. Ieneke Pladdet, Ina de Putter, Beppie Rouw. Lennie de Schryver, Lia Schutte. Coby Verhelst, Ria Visser, Anneke Berwald. Corrie Broekhoven, Adrie Dieleman, Loes Doorns, Loes Eyke, Diny Guequierre. Marian Heynsdijk. Jozien de Jonge. Nini de Kraker, Ria van Kerkvoorde. Christien Looff. Ynske Moes. Hannv Schoonakker, Willv Steketee. Janny Vinke, Ina van Wijk, Lenie Zegers, Rietje Siereveld, Judy Weydeveld. Ti neke van Laar, Mientje Bareman, Jenny van Belois.'Fya de Blaey, Han- ny de Feyter, Corrie Buyze, Ria Die leman, Koos Dieleman, Hanna van Driel, Catrien de Feyter, Jo Franke, Nelly Hamelink, Suzan de Jonge, Betsy de Ritter. Bep van de Sluis. Ria Wolfert, Beppie Zegers, Ida Rie- mens. De volgende dames behaalden het ge tuigschrift van de avondnaaicursus. M. Dees. C. H. de Doelder. J. F. Ha melink, P. C. v. d. Hooft. E. de Jonge, M. J. Koopman, T. A. Korstanic, J. de Kraker. A. E. Maas, J. E. Meertens, G. J. Michielsen, H. A. de Pooter, N. W. Fokke de Goede, A. de Ritter, A. J. Wagenaar. E. J, de Blaey, D. J. de Boks, J. E. Balnikker, P. M. Buyze. C. M. Doorns, O. M. Gelderland, D. M. B. v. d. Linde, N. E. F. Riemens. J. M. Verberkemoes. H. Visser. A. E. H. H. van Waas, J. de Jong Wijnhoven.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 13