Fokveedag te Poortvliet toonde vooruitgang Thoolse veestapel H&IÖsiÉl Waar zijn onze schepen? RUM f5400, VOOR RODE KRUIS IN GOES UITSLAGEN VAN DE TOUR DE FRANCE Taptoe 60 STEMMEN UIT DE KERKEN PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 9 JULI 1960 IN REGEN- EN ONWEERSBUIEN.... Demonstraties „Eendrachtsruiters" - défilé en wedstrijd handmelken Regen- noch onweersbuien hebben de Thoolse veehouders en paardefok- Uers kunnen weerhouden op de Thoolse lokdag, gisteren, vrijdag, te Poort vliet gehouden, hun fraaiste vee en hun beste paarden te tonen. Er was zelfs zowel in de morgen- als in de middaguren nog een vrij groot aantal belangstellenden, dat regen en onweer trotseerde om de keuringen, het défilé van de bekroonde dieren en de demonstraties van de „Eendracht- ruiters" te kunnen meemaken. Zij kregen „waar voor hun geld": het aangevoerde materiaal stond op goed niveau en toonde duidelijk de vooruitgang van de veefokkerij'op Tholen aan. Lieten de koudbloed- paarden een goede indruk na en waren de dressuurstaaltjes van de Oud- Vossemeerse „Eendraclitruiters" van voortreffelijk gehalte: de vooruit gang in kwaliteit van het jonge vrouwelijke rundvee was wel het meest typerende voor dit algemene Thoolse „crescendo". Er waren bij de keuringen onder het jonge vrouwelijke rundvee enkel zeer goede rubrieken niet fraaie kop- nummers. Belangrijke aanwinsten wei-den er getoond, merendeels van ..Friesen bloede". Het was de .rijks- veeteeltconsulent voor Zeeland, ir. W. L. Harmsen uit Middelburg, die daarbij kon constateren, dathet jongvee zowel in kwaliteit als wat exterieur betreft vooruit gaat. Ook de jonge koeien maakten eèn goede indruk: zo viel de reserve-kampioen van deze Thoolse fokdag, Corrie van W. A. de Wilde uit Poortvliet, onder de eerste kalf koeien. Kampioenskoe werd Gerrie 22 van A Klippel uit Stavenisse, een koe, die ook op de in 1957 te Poortvliet gehouden Z.L.M.-ten- toonstelling de hoogste titel voor zich had opgeëist. „Gerrie 22" paart doelmatigheid en een goede ontwikkeling aan adel: een waar dige representante van de voor uitgang van de veefokkerij op -Tholen. Een te zwak bezet onderdeel was dat der stieren: geen enkele eerste prijs werd toegekend. Wanneer men op Tholen ook nog gebruik gaat ma ken van goede stieren, zal de voor uitgang zich nog sneller voltrekken. Kampioene bij de kalfvaarzen werd Eeltje 1 van M. van Ast uit Poort vliet; als reserve-kampioene kwam Trijntje 8 van M. A. van Oorschot uit Tholen uit de büs. De titel, in de produktieklasse was voor de koe Jikke 8 van J. P. Kloet uit Sint- Maartensdijk. Bij de merries was liet Fresema van de gebroeders Stoutjesdïjk uit Tho len, die met de hoogste eer ging strijken. Fresena, een prachtig paard, is een., dochter van Moustic van Urbain. Toos van het Zwartewa- ter van J. F. Brooijmans uit Oud- Vossemeer werd hier reserve-kam pioene. Op deze fokdag, die duidelijk be wees hoezeer dit samengaan van paardenfokkers en rundveehouders de belangstelling voor een dergelijk evenement bevordert, werd ook een zeer goede collectie schapen aange voerd. De heer C. L. Geluk uit Sint- Maartensdijk voerde de beste scha pen aan: zowel de kampioene als de reserve-kampioene waren uit zijn kudde afkomstig. De beste ram van de fokdag was van de heer L. J. Vermaas uit Sint-Maartensdijk. Veel belangstelling trok ook een wedstrijd in handmelken, die in de morgenuren werd gehouden. Vier ge diplomeerde voormelkers bonden de strijd aan. De heer 'W. P. van de Male uit Poortvliet mag zich het eerste jaar de beste voormelker van Tholen noemen. Tweede werd de heer A. Duinhouwer uit Seherpenisse, derde de heer N. Klust, Stavenisse en vierde de heer C. van Gorsel, Sint- Maartensdijk. Aardig was ook de kalverenopfokwédstrijd, waarvoor zestien jongelui hadden ingeschre ven. De dertienjarige Adri van Da len uit Tholen won met zijn vaars- kalf „Doortje" de eerste prijs: een fraaie vulpen. Groot vuurwerk op 21 juli na de „Taptoe"-AxeI Het programma voor de „Tap toe" te Axel op donderdag 21 juli aanstaande is met een at tractief onderdeel gecomple teerd. Na het optreden in groot ce remonieel tenue van de Mari nierskapel der Koninklijke Ma rine onder leiding van kapi tein-directeur H. C. van Lijn schoten, met medewerking van het tamboers- en pijpers korps der Mariniers onder lei ding van majoor-tamboer I-I. van Kapel en een exeercitiepe- loton, wordt een groot vuur werk afgestoken. De stichting „Streekcentrum", die de festi viteiten organiseert, heeft hier mee 'n aantrekkelijk program ma samengesteld. (WWWWVWiVWWVVVW NAESS LION J AKKKUMDIJK S ■epeRROST 7 van 'RINS WILLEM IRCNDSDIJK 7 719 II SLAMAT 7 SSO n iI RAAT COOK e r SORNOA 6 «SSO AMSTLKUAM f MAKISCAL LOPEZ 7 De Rode-Kruïseanipagne 1960 heeft in Goes niet minder dan f 5.419,78 opgebracht. Door dit resultaat heeft de afdeling de vïerstedemvedstrijd tussen Middelburg, Vlissingen, Goes' en Terneuzen, gewonnen. Tevens werd beslag gelegd op de door het kringbestuur uïtgeloofae wisselbeker,, die in 1959 in handen was gekomen van Terneuzen. Dit voor het Goese campagnecomité zo verheugende nieuws deelde vrij dagavond de heer A. D. Constandse, secretaris van de kring Zeeland, me de tijdens een geanimeerde slotavond in „Slot Ostende". Tevoren had de voorzitter van de afdeling, de heer C. J. van Liere, de aanwezigen wel kom geheten. In dit welkomstwoord betrok hij vooral de heer J. D. Visser- Smits, inspecteur in algemene dienst van het Rode-Kruis. De he'er Van Liere memoreerde o.a. dat de cam pagne 1960 door de enthousiaste me dewerking van vele Rode Kruisleden tot een succes was geworden. Daar na maakte de heer J. van den Broek de lange lijst van prijswinnaars be- kend.De r.-li.-jongensschool bleek tij dens de loterij-actie het respectabele aantal van 2480 loten verkocht te hebben. De wisselbeker was dan ook voor deze school. Tweede klas seerde zich de openbare Van der Veenschool met 756 loten. De bak kersleerlingen van de ambachts school hadden onder leiding van de heer D. Meijer de taak op zich geno men 18.500 oliebollen te bakken. Ze werden alle grif verkocht, en brach ten f 1774,59 op. De huis-aan-huis collecte was het werk van de dames. (Advertentie.) Wie hoge eisen stelt, kiest Benoeming kleuterleidster Mej. Ada de Koeijer ie Yerselce is be noemd als kleuterleidster aan liet zie kenhuis te Middelburg. Ongelukkige val In de Kerkdreef te Axel kwam de 85- jarige weduwe De J. dermate onge lukkig te vallen, dat opname in het ziekenhuis noodzakelijk was. Mevr. De J. liep bij deze val een gebroken heupbeen en een gebroken pols op. het campagnebedrag van I960, f 2560,54. Alles bij elkaar vormde dit het campagne bedrag van 1960. De heer Van Liere droeg dit bedrag met een toepasselijk woord over aan de heer De Visser-Smits. Deze laatste bood de afdeling zijn gelukwensen aan met het behaalde succes, en richtte vervolgens een propagandis tische woord tot de aanwezigen, waarna hij de lieer Van Liere een geschenk overhandigde. Na dit offi ciële gedeelte traden de artiesten van. „Jong Artiestenbloed" uit Goes op. De uitslag van de dertiende etappe van de ronde van Frankrijk, een rit van Toulouse naar Millau over 228 km, luidt: 1. Proost (België) 5 uur 58 min. 31 sec. (met bonificatie 5.57.31); 2. Everaert (Fr.) 5.58.31 (met bon. 5.58.01): 3. Falaschi (It.) z.t.; 4. Cazala (Fr.), z.t.; 5. Manzaneque (Sp.) z.t.; G. Battistini (It.) 5.58.44; 7. Graczyk (Fr.) 6.00.57; 8. Darrigade (Fr.) 6.01.17; 9. Gelder- mans (Ned.); 10. Van Aerde (Belg.); 11. Da- men (Ned.): 18. Junkermann (Duitsl.)19. Piet van Est (Ned.) 20. Suarez (Sp.); 21, Massignan (It.): 24. Kersten (Ncd.) 32. Ri- Rivière (Fr.); 33. Plankaert (België); 35. Baldini (It.); 38. Anglade (Fr.); 41. Adri- aenssens (België): 42. Nencini (It.); '11. Van der Borgh (Ncd.), allen 6.01.17; 51. Wim van Est (Ned.) 6.05.01; 83. Do Itoo (Ned.) 6.21.51. Na de dertiende etappe luidt het algemeen klassement: l. Nencini (It.) 68.02.49: 2. Rivière (Frj 68.04.27 op 1.38; 3. Adriaenssens (Belg.) 68.05.14 op 2.25; 4. Battistini (It.) 68.08.49 op 6.00; 5. Plankaert (Belg.) 68.11.03 op 8.14; 6. Junkermann (Duitsl.) 68.11.14 op 8.25; 7. Pambianco (It.) 68.13.33 op 10.44; 8. Rohrbach (Centr. Zuid) 68.14.0a op 11.16; 9. Anglade (Fr.) 68.15.18 op 12.29; 10. Mahé (Fr.) 68.17.12 op 14.23; 11. Mastrotto (Fr.) 68.17.56 op 15.07; 12. Graczyk (Fr.) 68.18.35 op 15.46; 13. Geldermans (Ned.) 68.19.25 op 16.36; 14. Massignan (It.) 68.20.25 op 17.3G; 15. Darrigade (Fr.) 68.22.11 op 19.22; 22. Da- men (Ned.) 68.35.45 op 32.56; 23. Baldini (It.) 68.36.01 op 33.12; 28. Van der Borgh (Ned.) 68.39.20 op 36.81; 38. Piet vnn Est (Ned.) 68.48.55 op 46.06 41. Willi van Est (Ned.) 68.57.32 op 54.43 63. Kersten (Ncd.) 69.19.03 op 1.16.14; 65. Proost (Belgic) 69.20.54 op 1.18.05; 70. Dc Roo (Ncd.) 69.24.29 op 1.21.40. In de dertiende etappe staakten drie ren ners de strijd, t.w. de Franse nationalen Privat en Colette en de Oostenrijker Chris tian, die in de Int. ploeg reed. De Portugees Batista (eveneens Int. ploeg) arriveerde na het sluiten van de tijdcon- troie. Na de dertiende etappe ziet het bergklasse- ment er als volgt uit: 1. ex aequo Nencini DAGPRIJZEN voor zater dag 9 juli, maandag 11 juli en dinsdag 12 juli a.s. Zaterdagavond: Schotjes en Trommelaren, van Roosen- dale. Prijzen ere-tribune f 1,00 f 0,75 0,50 ƒ0,25 Teenager- Maandagavond Show. Prijzen ere-tribune 1,50 A 1,25 B f 3,00 C 0,75 De prijzen voor dinsdag avond Sportdemonstratie, zijn gelijk aan de prijzen, van zaterdag 9 juli. Voorverkoop week- én dag kaarten zaterdag 9 juli van s middags 3 tot 5 uur en 's avonds vanaf 7 uur aan de kassa's aan het terrein Nieuwe Markt. Maandag- en dinsdagmid dag voorverkoop kaarten van 2 tot 4 uur aan de kas sa's op terrein en 's avonds vanaf 7 uur terrein open voor bezoekers. en Gimmi (Zwits./Lux.) beiden 26 punten; 3. Rohrbach (Centr. Zuid) 24; 4. Batistini (It.) 19; 5. Manzaneque (Sp.) 16; 8. Van der Borgh (Ned.) 10. Het puntenklassement na de 13e etappe: 1. Graczyk (Fr.) 41 punten; 2. Rivière (Fr.) 30 punten; 3. Nencini (Italië) 26 punten; 4. Defilippis (Italië) 25 punten: 5. Battistini (Italië) 22 punten; 13. Van der Borg (Ncd.) en Everaert (Frankrijk), beiden 8 punten; ,Het ploegenklassement van de "l2e etappe, Toulouse-Millau, luidt: 1. Italië (Falschi, Battistini, Massignan). 17 uur 58 min. 37 sec.; 2. België, 18.00.05 Frankrijk, 18.00.15: 4. Spanje, 18.01,05; 5. ex aequo: Nederland (Gcldcrmans, Damcn Piet van Est), Centraal-Zuid, Parijs-Noord en Duitsland, alle 18.03.51. Algemeen .ploegenklassement na de etappe 1. Frankrijk. 203.25,28; 2. Italië, 203,42.12; 3. België, 204.03.39; 4. Nederland, 204.46.02 5. Spanje, 205.05.01; 6. Parijs-N. 205.33.37; 7. Duitsland, 205.35.49; 8. Centraal-Zuid. 205.36.38; 9. West-Frankrijk, 206.07.44; 10. Zwitserland-Luxemburg, 206.17.11; 11. Gr.- Brittannnië, 206.20.10; 12. Oost-Zuid-Oost, 206.46.06. (Voor verslag van de Tour zie pag. 7) CSlot van pag. 3) slaggevend is dit niet. En wanneer de bisschop het nodig oordeelt, ver plaatst hij een pastoor naar een an dere parochie. Er zijn ook wei pro testantse kerken die zulk gen stelsel kennen. In de meeste gevallen gaat dit samen met het feit dat ook zij bisschoppen hebben. De protestantse kerk van Hongarije, die tot het gere formeerd protestantismé behoort, kent zulk een stelsel. Er zijn ook protestantse kerken, bijvoorbeeld be paalde kerken van het Methodisme, waar men predikanten plaatst, maar zó, dat ze slechts voor een bepaald aantal jaren aan een gemeente ge bonden zijn. Men rekent dan dat de predikanten meer in dienst van de kerk in haar geheel dan in dienst van één bepaalde gemeente staan. Welk stelsel is nu het beste Och, dat is zo maar niet te zeggen. Aller lei factoren spelen mee wanneer men op die vraag een antwoord wil ge ven. Alle stelsel heeft nu eenmaal zijn voor- en nadelen en wie kan die nu zuiver tegen elkaar gaan afwe gen In het algemeen zal liet wel zo wezen dat, wanneer men zit met de 'nadelen van een bepaald stelsel, men de voordelen van liet andere gaat prijzen en gaat zeggen zo zou het ook. bij ons moeten kunnen Tweemaal vrijheid Dat het presbyterialé stelsel zijn na delen heeft op sommige punten en dat dit aan de kerk in haar geheel niet ten goede komt, behoeven we hier niet in den brede uiteen te zet ten dat is voldoende békend. De vraag, is nu of daaraan iets te doen is, zó, dat het gehele karakter van een kerk niet verandert. Wanneer men ér wat aan wil doen zit men met twee zaken, n.l. de vrijheid van de gemeenten om te beroepen wie zij wil en de vrijheid van de. predikan ten om te blijven of te gaan waar hij wil. Deze twee vrijheden blijken zo zeer verankerd te zijn in het bestel van de protestantse kerken in ons land, dat er onmiddellijk moord en brand wordt geroepen wanneer er Uilslagen voor Zeeuws tenniskampioenschap Donderdag en vrijdag werden op de banen van de tennisclub „Animo" te Terneuzen de eerste wedstrijden ge speeld om het tenniskampioenschap van Zeeland van de K.N.L.T.B. De uitslagen van donderdag waren als volgt: heren enkel: F. Spaas De Lussanet 6—2, 2—6, 6—3; P. ■de Haas—P. A. Staal 6—3, 6—0, F. de HaasM. de Doelder 64, 7 5; E. ScheltensK. Lippens 63, 60; C. JurryD. Deltour 62, 62; B. VroegopC. de Blaeij 63. 6S, 62; Dames enkel: B. van FraaijenhoveJ. van der Wiele w.o.; dames dubbel,:, mevrouw Ilermanides en mevrouw Vischmevrouw Van der Lee en mevrouw Van der Lith 6—3, 1—6, 6—3. De uitslagen van vrijdag zijn: heren enkel: E. TimmermanA. Thomaes 6—3, 3—6, 6—2; W. Sandberg—R. Buwalda 6—2, 6—2; W. Scheltens— W. de Nie 61, 61; dames enkel mevrouw Poldermanmej. T. de Nie 64, 86; mej. M. Wolthersmej. C. Thomaes 62, 60; heren dub bel: A. Deltour—D. Deltour tegen W. de Nie en K. Lippens 57, 97, 97; gemengd dubbel: de heer en meyrouw Van Lithde heer en me vrouw Van Bos 62, 61. een voorstel komt om daarin voran- dering te brengen. Nochtans weet ieder, die tot oordelen bevoegd is, dat er bij de bestaande toestand schade berokkend wordt aan de kerk in haar geheel, aan ge meenten en aan predikanten en hun gezinnen. Men zal dan als tegenwer ping zeggen dat er nog groter na deel zal zijn wanneer veranderingen worden aangebracht, maar in ieder geval mag men zich ér1 dan wel eens terdege op bezinnen of dit inderdaad zo is. Daarvoor zal de Ned. Herv. Kerk in de komende tijd de gele genheid krijgen, want haar synode heeft besloten de mening van de kerk te vragen over de grondlijnen van het bovengenoemd rapport. Benoeming vicaris In dit rapport gaat liet over ver schillende dingen, die wel met elkaar samenhangen. Aanleiding- tot het instellen van een commis sie is voor de synode geweest en kele bezwaren die waren inge bracht rondom de positie en de bevoegdheden van de vicaris. De ze wordt benoemd, voor een be paalde tijd, bijv. voor een jaar. Maar wanneer hij na een jaar geen beroep heeft of geen andere werkkring lieeft gevonden? Moet hij, die in de meeste gevallen reeds getrouwd is, dan ineens brodeloos staan De Ned. Herv. Kerkverkeert heden en de komende 10 jaar alsnog in de positie dat er weinig vacatures zijn waarin beroepen kan worden. Daar mee, hebben niet alleen vicarissen te maken, maar ook de predikanten. Wanneer er weinig beroepen kunnen worden uitgebracht, zullen er ook weinig mutaties zijn. „De mutatie in onze kerk is gestremd", constateert het rapport en het voegt er aan toe dat dit niet maar-een tijdelijk ver schijnsel is, dat ontstaan is door bij zondere oorzaken, „maar een struc turele hoedanigheid van de situatie' en de opbouw van de kerk". „Het ge volg is, dat enige honderden* predi kanten jarenlang gekoppeld zijn aan een standplaats en-werkkring, waar in zij in het belang van zichzelf, van de gemeente en van de kerk in haar geheel allang losgemaakt hadden moeten zijn". Met dankbaarheid wil de commissie vaststellen „dat menig predikant met zijn vrouw zo lang in eenzelfde gemeente 'staande blijft en in het'bewustzijn niet voor zich zelf te arbeiden, maar in de dienst van de Heer der Kerk, met grote zorg en liefde zijn taak blijft vervullen". De commissie weet ech ter ook dat er allerlei gevaren drei gen en. werkelijkheid worden wan neer een predikant al te lang op een zelfde standplaats blijft. Zowel voor de gemeente als voor de predikant kan dit „funest" worden. Zij is nu Aan oordeel dat liet drin gend nodig' is in deze tijd van „nieu-« we industriële en economische om wenteling", waardoor de plaats van het pastoraat volslagen anders is dan 40 jaar geleden, dat „de kerk haar bewerktuiging vernieuwt en er uithaalt wat er In zit, of tenminste niet doorgaat haar pastoraat op deze wijze te beschadigen". Daarom wordt voorgesteld een raad voor de mutatie in te stellen, welko een mu- 1 tatiercgïstcr bijhoudt. Daarin worden die gemeenten tot 3000 zielen opge nomen, waarin de predikant aldaar 8 jaar of langer staat. De raad voor de mutatie zal dan aan predikanten een nieuwe standplaats kunnen aan wijzen. Dit is' in grote lijn het voor- gestelde. Een volgende keer hopen we over dit mutaticvoórstel r.og- iets moer te zeggen. H. NAGEKOMEN ADVERTENTIES Hét behaagde de Hee- re heden, na een lang durig en smartelijk lijden, in de hope des eeuwigen levens, van onze zijde weg te ne men onze lieve moe der, behuwd- en groot moeder, KLAZINA HOUTEKAMER, weduwe van Jacobus Weststrate, in de gezegende ouder dom van ruim 89 jaar. De diepbedroefde familie: Den Haag: M, Weststrate. M. Weststrate- Van Dijk. Souburg: M. Jobsc Weststrate. P. W. Jobse. Wemeldinge: Jac. Weststrate. C. Weststrate Beeke. Middelburg: J. A. Weststrate. J. P. Weststrate Jobse. en kleinkinderen. Souburg, 8 juli 1960. Kromwegesingel 44. De teraardebestelling- zal plaatsvinden D.V. op maandag 11 juli 1960. Vertrek van het sterfhuis om 2 uur. Geen bezoek. Geen bloemen. Op 7 juli 1960 overleed ons gewaardeerd me debestuurslid, de heer G. S. KROON, op de leeftijd van 37 jaar. Zijn grote belangstel ling en vriendelijke geest zijn ons tot een voorbeeld. Het bestuur vau de Ver. voor Chr. U.L.O. te Vlissingen. Heden nam de Heere onverwachts van ons, onze geliefde broer en zwager JAN DE RIDDER, op de leeftijd van bijna 4-7 jaar. Arnemuiden B. de Ridder. J. de Ridder— Thcune. J. de Ridder. C. de Ridder1 Dingemanse. Middelburg: M. de Ridder. N. dc Ridder Hoogerland. Arnemuiden: J. de Ridder. G. Marijs De Ridder. K. Marijs. BI. de Ridder. Middelburg: J. P. de Ridder. J. de Ridder De Bree. Arnemuiden, 8 juli 1960. Heden overleed zacht en kalm, nog onver wachts. in het zieken huis Oostwal te Goes, mijn innig geliefde vrouw CORNELIA JEREMIASSE— DE NEEF, in de ouderdom ruim 62 jaar. D. JEREMIASSE. Wemeldinge, 8 juli '60. Daniëlstraat 7. De begrafenis zal plaatsvinden op dins dag 12 juli a.s.. Vertrek van het sterfhuis om 1 uur. van In plaats van kaarten. Geheel onverwachts nam de. Heere van ons, onze lieve zorgzame man en vader, behuwd- en grootvader, JAN DE RIDDER, op de leeftijd van bijna 47 jaar. De bedroefde wediïwc en kinderen. Wed. Neeltje de Ridder-De Nooijer. T. Davidse- De Ridder. B. Davidse en kinderen. M. de Ridder en verloofde. Johan de Ridder. Arnemuiden, 8 juli 1960. Tuindorp 19. De begrafenis zal plaatshebben op maan dag 11 juli aanstaande om 12 uur. Heden overleed onver wachts onze geliefde schoonzoon, zwager en oom, JAN DE RIDDER, op de leeftijd van bijna 47 jaar. Arnemuiden: R. de Nooijer. M. de Nooijer Schroevers. J. de Nooijer. B. de Nooijer. en kinderen. J. de Nooijer. J. de Nooijer Meulmeester i en kinderen. Arnemuiden, 3 juli 1960. Heden overleed, na een langdurig geduldig gedragen lijden, voor zien van de laatste H. Sacramenten der Ster venden, onze geliefde man, vader, behuwd- en grootvader, JACOBUS EVERARDUS VAN DIERENDONGK in de ouderdom van 72 jaar. Vlissingen: W. van Dierendonck- van den Berg. Perth (Austr.): P. J. van Dierendonck- Epstein en kinderen. Vlissingen: I-I. Tt. Lokhorst- van Dicrendonck. C. Lokhorst en kinderen. Vlissingen, 8 juli 1960. Noordstraat 40. De Uitvaartdienst zal plaatsvinden op dins dag 12 juli a.s. in de r.-k. kerk om 9 uur, waarna de begrafenis op de r.-k. begraaf plaats aldaar. Heden overleed, zacht en kalm, na een ge duldig gedragen lijden, mijn geliefde man, onze vader, behuwd- en grootvader, WILLEM SCHOE, in de ouderdom van 73 jaar. Uit aller naam, Wed. C. Schoe— Oostkapelle, 7 juli '60. Duinweg 34. Per boot, bus of trein, laat de P.Z.C. uw reisgenoot zijn

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 14