Raad Kattendijke: optreden van Rijkswaterstaat „dictatoriaal" Zeeuwse Almanak „ZOMERAVOND"-ZIERIKZEE MET KEUR VAN ARTIESTEN VIER TON VOOR VERNIEUWING RIOLERING KRABBENDIJKE LIMBURGER VAN BERGEN ALS TONEELADVISEUR IN ZEELAND Agenda 2 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG '28 JUNI 1960 IN BEROEP BIJ DE KROON Bezwaren tegen beslissing van de hoofdingenieur-directeur in Zeeland Unaniem lieeft de gemeenteraad van Kattendijke maandagavond toesloten in beroep te gaan toij dc Kroon tegen een beslissing van de rijkswater staat. Van de hoofdingenieur-directeur van de Rijkswaterstaat in Zeeland, 5r. J. H. v. d. Burgt, had het gemeentebestuur namelijk een schrijven ontvangen, waarin deze bezwaren aanvoerde tegen do aanleg van een strand tussen de steiger van de veerhaven te Katseveer en de pas gereed gekomen dam door de Zandkreek. Van rijkswaterstaat werd daarvoor dus geen vergunning ontvangen. Dé raad van Kattendijke leverde felle kritiek op de hoofdingenieur-directeur van de rijkswaterstaat in Zeeland. Met name de raadsvoorzitter, burgemeester P. J. Evers veweet ir. J. H. v. d. Burgt een „dictatoriaal optreden". „De kwestie van het strand is een onverkwikkelijke geschiedenis, die door de heer v. d. Burgt op bijzonder onaangename wijze is behandeld", aldus burgemeester Evers. Bij de behandeling van dit agenda punt stond de raadsvoorzitter uitvoe rig stil bij de voorgeschiedenis. Hij wees erop, dat de plaats voor het strand bijzonder goed was gekozen met het oog op de toegangsweg, een parkeerterrein in de onmiddellijke nabijheid en vlakbij het veerhuis, waar men voor consumpties terecht zou kunnen. Hij verklaarde, dat het plan op 23 februari met de rijkswa terstaat was besproken, die aanvan kelijk wel enige bezwaren had, maar in een later stadium toch geen moei lijkheden voorzag. De gemeente Kat tendijke heeft van dat tijdstip af alle mogelijke moeite gedaan om de be nodigde vergunningen binnen te krijgen. Dat lukte wonderwel, want binnen enkele maanden, had men van alle betrokken instanties de goedkeuring ontvangen, o.a. van Ge deputeerde Staten van Zeeland, de Recreatiecommissie Hét Veerse Meer, hét waterschap, de waterke ringen, de Domeinen en de Wilhel- mihapolder. Bezwaren Op 26 april heeft de heer v. d. Burgt, officieus de bezwaren van rijkswaterstaat naar voren ge bracht. Op 18 mei volgde zijn brief, aldus de raadsvoorzitter. Ir. v. d. Burgt schreef in deze brief, dat hij bezwaar had tegen de aan leg van een strand, „omdat thans niet te overzien is of het rijk in de toekomst de terreinen nodig heeft om voorzieningen te treffen", zo schreef hij. Deze zinsnede nu ontlokte de heer -Evers ernstige kritiek. De heer v. d. Burgt had voorwaarden aan het ^ver lenen van een vergunning kunnen verbinden. Hij heeft mij echter ver klaard, dat hij ervan overtuigd was, dat de gemeente Kattendijke zich daar niet aan zou houden, aldus bur gemeester Evers. Ik kan slechts tot eén conclusie komen, vervolgde de raadsvoorzitter: „In 1945 zijn we blijkbaar niet geheel en al van dic tatuur bevrijd". De hoofdingenieur-directeur van de rijkswaterstaat in Zeeland had voorts in zijn brief geschreven geen bezwaren te hebben tegen de aanleg van een strand ten oosten van de be staande steiger van de veerhaven. Dat zou volgens hem geen meerdere kosten meebrengen. Burgemeester Evers bestreed dat ten stelligste. Voor het eerste, door de heer v. d. Burgt afgewezen plan, was rond f 23.000,benodigd. Het andere plan zou een uitgaaf hebben ge vergd van circa f 40.000 tot f 45.000 deelde hij mede. Hij zeide deze ge gevens opgevraagd te hebben aan de aannemingsmaatschappïj Van Hattum en Blankevoort, die het werk zoji uitvoeren. Daar komt nog bij, aldus burgemeester Evers, dat toen wij officieel het bericht kregen van de heer v. d. Burgt, het werk niet meer kon worden uitge voerd. In beroep Wethouder C. Burger verklaarde vóór het voorstel van B. en W. te zijn om in beroep te gaan bij de Kroon tegen de beslissing van rijks waterstaat en tegelijk r-echtskundïge bijstand te vragen aan de Vereni ging van Nederlandse Gemeenten. „We moeten in beroep gaan om een dergelijke dictatuur tegen te gaan", betoogde hij. Hij verweet de heer v. d. Burgt de kwestie zolang slepend te hebben gehouden, dat het werk toch al niet meer kon worden uitge voerd. De heer J. van Leeuwen sprak zelfs van een „onbeschofte behande ling". Do andere raadsleden stelden zich zonder veel woorden achter het voor stel van B. en W. „Wij moeten de strijd met rijkswaterstaat niet schu wen", zo werd gesteld. Vooral met het oog op in de toekomst te nemen beslissingen van de hoofdingenieur- directeur van rijkswaterstaat in Zee land met betrekking tot de recreatie in het Veerse Meer, achtte men liet van groot belang beroep aan te te kenen tegen zijn beslissing inzake het strand bij Katseveer. Auto in sloot Vermoedelijk door een onverwachte manoeuvre met het stuur yan haar auto reed mevrouw D. van N. te St.- Philïpsland op de rijksweg van Steenbergen naar St.-Philipsland ter hoogte van de Molenweg, van de weg en de dijk af. Zij kwam in de sloot terecht. De bestuurster liep hierbij geen ernstig letsel op, maar de ma teriële schade was groot. Walcheren boeide „I Musici" VAN iwin T0 J KLEURIGE VIS Toen de heer J. E. Rutgers zaterdag aan de Westkapelse zeedijk voelde dat hij iets aan zijn werphengel had, haalde hij op en zag een mooie veel kleurige maar zeer vreemde vis. Het bleek bij nader onderzoek inderdaad een zeldzame verschijning aan onze kust te zijn. De naam is lipvis en in dit geval vermoedelijk een zwart- ooglipvis (Crenïlabrus melops L.). KANS Met een hardnekkigheid, die liét ver diénde beloond te worden, rende dat hondje achter die twee meisjes op één fiets aan. flij had er een beste reden voor, want het meisje, dat zich op de bagagedrager liet meevoeren, had ijs bij zich. Een heel balcjë kos telijk roomijs. En hondjes zijn, zoals ge weet, gék op ijs. Het was een klein hondje en het had weinig kans, want het: fietsende meisje reed erg snel. Toch hield, het. hondje vol. tong vér uit de bek draafde het opgetogen achter het rij wiel aan en het vond zelfs nog tijd om al rennend te kwispelstaarten. .,De aanhouder wint", zag je hem 'denken en hij kreeg gelijk. Want plotseling, bij een kruispunt ergens in Vlissingen, moest het fiet sende meisje remmen en ze remde zó schielijk, dat haar achterop zit tende vriendin bijna het evenwicht verloor. Door de schok vloog het bakje met ijs uit haar handen, op straat. Het hondje had er maar een minuut voor nodig. Toen was het kostelijke roomijs verdwenen en kennelijk op gefrist aanvaardde hij, likkebaar dend, op zijn gemak de t&rugtocht. Meldingen van deze vis uit de Zeeuwse wateren zijn zeer zeldzaam. RIT VOOR ORGEL Door 't bazaarcomité te Aardenburg gevormd voor het bijeenbrengen van gelden voor een nieuw orgel in de gereformeerde kerk te Aardenburg, werd een betrouwbaarheidsrit over 50 kilometer gehouden voor auto's, motoren en scooters en over 20 kilo meter voor bromfietsen. In totaal verschenen 39 deelnemers aan de start en dc rit bad een prima ver loop. Winnaar bij de auto's was de heer Kramer uit Zuidzande. De beste bromfietser bleek de heer J. de Wae- ter uit Groede te zijn. BKANDWEERREIS Het branweerkorps van Borssele heeft de gebruikelijke aandacht voor brandgevaar een dag aan de kant gQzet en een tochtje naar de Deltawerken rond Hcllevóetsluis gemaakt. Tijdens deze prettige tocht bleek er bovendien nog rui me gelegenheid om de beziens waardigheden van Rotterdam te bezoeken en te genieten van de kleurige Floriade. NIEUW In gloednieuwe uniformen gaf de trotse muziekvereniging Apollo" te Brouwershaven zaterdagavond een uitvoering op dó muziektent te Brui- nisse. Dit korps kwam er in de nieu we kledij uitstellend voor de dag. Ook muzikaal was er veel te genie ten en een talrijk publiek was dan ook aanwezig om de manifestatie bij te wonen. GOUD Donderdag zal het echtpaar J. J. van Langevelde-Snap, van d Veerstraat 24 te Zaamslag de gouden bruiloft vieren. Het zal de nog krasse echte lieden niet aan de nodige belangstel ling ontbreken. De leden van het Italiaanse H kamerorkest I Musici", dat in Middelburg concerteerde in het kader van het Hólland Festival, brachten het week- oul op Walcheren door. Vooral H Veere wekte hun bewondering in hoge mate. Zondagmiddag maakte het gezelschap nog een M uitgebreide trip over het ei- H land. Gistermorgen zijn de 2e- den van het orkest vjeer per trein naar Amsterdam ver- M trokken; enkele dagen later M dan de bedoeling was, maar ja.,.: Walcheren boeide.' lllllllllllllllllllililllllllllllllllllllllllllllllllllllllllillllllllllllliltllllllllllli Inwoners Hoeiekenskerke zien zichzelf op de film,. HOEDEKEN5KERKE komt op de film Daarvoor heeft, de fanfare „Con Amore" gezorgd. Op zater dagmiddag 23 juli rijdt er een opnamewagen door het dorp om inwoners en karakteristieke plek jes van de gemeente op het ge voelige celluloid vast te leggen. Daarnaast zal de film zo moge lijk een volledig beeld geven van het plaatselijke verenigingsleven. En om dat zo grondig mogelijk te doen zal zich rond half drie 's mid dags een optocht formeren bij de Nederlands hei-vormde kerk. Na afloop daarvan zetten de filmtech nici in het verenigingsgebouw de microfoon open voor de geluidsop namen. In het komende winterseizoen zul len de inwoners van Hoedekens- kerke dan de aparte belevenis on dergaan dat zij zichzelf, familie, vrienden en bekenden op de film kunnen zien Sportvisser op drift in rubberboot Zondagmorgen raakte een sportvis ser uit Woensdrecht voor de kust van Westkapelle in een benarde po sitie toen het ankertje van zijn rub berboot begon te krabben en de boot naar open zee dreef. Hij probeerde zich roeiend te redden, maar de peddel brak. Steeds verder dreef het rubberbootje uit de kust. De rijkspolitie te Westkapelle con stateerde het feit en waarschuwde tegen het middaguur de reddings boot te Breskens, die meteen uitvoer. Inmiddels werd de onfortuinlijke visser opgemerkt door het Vlïssingse zeiljacht „De Kloek", die het bootje op sleeptouw nam. Zodoende zocht de reddingboot tevergeefs en men overwoog reeds de opsporingsdienst van de Koninklijke Marine in te schakelen. Later in de middag, toen de „President J. V. Wierdsma" on verrichter zake in Breskens terug keerde, was de Woensdrechtse sport visser met zijn bootje reeds veilig op het Vlïssingse badstrand aan wal gezet. EERSTE AVOND 14 JULI Na Corry Brokken en Rita Reys ook Greetje Kauffeld De Stichting „Zierikzee Ont vangt Vreemdelingen" heeft het programma voor de komende Zomeravondfeesten nader uit gewerkt: aan de rij van pro minente artiesten, 'die deze zo mer in Zierikzee zullen optre den is thans ook Greetje Kauf feld toegevoegd. Zoals gemeld worden de festiviteiten ditmaal weer op zes donderdagavonden gegeven, de avonden van 14, 21 en 28 juli en 4> 11 en 18 au gustus. Wolphaartsdijk restaureert het „Hoge Huis" Do raad van Wolphaartsdijk heeft in de vergadering van maandagmiddag besloten het zogenaamde „Hoge Huls" te laten restanréreni De kosten, die dit met zich meebrengt, worden voor 90 gedekt door dè stichting Monu mentenzorg met een subsidie. Aan de P.Z.E.M. wérd een bijdrage verleend voor aansluiting van tweè onrendabele gebieden in Wolphaarts dijk. Het college stelde een kampeer- verordening vast. Aan de heer J. P. Flikweert werd eervol ontslag ver leend als ambtenaar van de burgerlij ke stand. In zijn plaats benoemde de raad met algemene stèmmen de heer P. J. Poleij. Het maximum-krediet in rekening-courant bij de Bank van Ne derlandse gemeente werd verhoogd van 120.000 tot 155.Ö00, De chris telijke gemengde zangvereniging „Looft den Heer" krijgt in het ver volg inplaats van 50 een subsidie van 100 per jaar. VOORSTEL VAN B. EN W. Grondaankopen voor nieuwe bouwterreinen B. en W. van Krabbendijke hebben de raad, xiie donderdag 30 juni, des avonds 8 uur in openbare vergade ring bijeenkomt, een voorstel gedaan om rioleringswerken uit te voeren tot een bedrag van f 400.000. Van Ged. Staten is bericht ontvangen, dat in de beoordeling van de aanvraag voor een subjectieve verhoging van de algemene 'uitkering uit het ge meentefonds voor 1960 de rente en afschrijving voor deze werken kun nen worden betrokken. Het gaat lrier om de tweede fase van de riolerings werken in een deel van de Dorps straat en de J. W. Frisostraat (f 130.000) en de bouw van een zui veringsinstallatie met persleiding (♦270.000). Geitenkeuring 1960 vastgesteld De nationale geitententoonstelling voor 1960 in 's lïertogenbosch is dit jaar vastgesteld op 30 september in de Vcemarkthallen. Op deze tentoon stelling zul ook een aantal Zeeuw se dieren worden ingezonden. De provinciale geitenfokdag is derhalve vastgesteld op 30 augustus in Goes. De plaatselijke keuringen voor 1960 ziju als volgt vastgesteld: Maandag 4 juli: Hengstdijk. Heille, Nieuwvliet, Dinsdag 5 juli: Kamper land, Haamstede. Eikerzee, Renes- se. Woensdag 6 juli: Borssele, Drei- schor, Zierikzee. Donderdag 7 juli: Souburg. Vrijdag 8 juli: St. Maar tensdijk. Maandag 11 juli: Aagte- kerke, Bondewijnskerke.Dinsdag 12 juli: Oostkapelle, Seróoskerke, Vrou wenpolder. Woensdag 13 juli: Bigge- kerkc, Koudekerke, Donderdag 14 jidi: Wolfaartsdijk, Wemeldinge. Vrijdag 15 juli: Nieuwdorp. CSlot van pag. 1 in liet algemeen als een uitstekend middel om de zelfwerkzaamheid tc stimuleren. De nieuwbenoemde toneeladviseur realiseerde zich overigens uitstekend, dat bot centraliseren van cursussen in Zeeland, gezien de moeilijke ver bindingen, aanzienlijk moeilijker zal zijn dan in Limburg het geval was. Het zou in dc voornaamste gemeen ten moeten gebeuren, „maar dat is dus nog toekomstmuziek en zoVcr ben ik nog lang niet", merkt de heer Van Bergen op. Uit deze en ook andere opmerkingen deed deze jonge, in Roermond gebo ren Limburger zich kennen als een bedachtzaam mens, die dénkt voor en aleer iets te doen. Zijn optreden is bescheiden, maar weloverwogen en waar nodig diplomatiek. In het W.K.A.-orgaan werd van hem ge zegd, dat hij het prototype is van de rustige en zelfverzekerde docent en die indruk maakt hij ook: rustig en zelfverzekerd, zonder echter ook maar in een enkel opzicht enigerlei vorm van betweterij te betrachten. Opleiding Zijn opleiding als P.T.A. kreeg Toine van Bergen van o.a. Arend Hauer in Amsterdam en voorts volgde hij les sen in Arnhem. Het was een speciaal op deze functie afgestelde opleiding. Het amateurtoneel had al jaren zijn hart en zo was bij al geruime tijd provinciaal bestuurder van het W.K.A. Van Bergen heeft ook een blijspel op zijn haam, „De bunga low" getiteld en speciaal voor het amateurtoneel geschreven. In Lim burg ging dit stuk er vlot in en het loopt uitstekend. „Een veeg teken", vond Van Bergen zelf...,,. Op de vraag of hij nog meer plan nen In die richting had, antwoord de hij vaag: „Men is doende", daarmee een passende discretie aan do dag leggend voor eigen ac tiviteiten. De rioleringswerken, waartoe de raad reeds besloot, zullen binnen en kele weken kunnen wórden aanbe steed. De plannen voor de zuive ringsinstallatie zijn nog niet gereed. Als voorwaarde is door het rijk be dongen dat de rioolrechten gemiddeld f 25.per perceel per jaar zullen moeten bedragen. De rioolbelastïng- verordening is nu gebaseerd op een gemiddelde van f 20.per perceel, zodat een wijziging noodzakelijk zal zijn. Voorts is er o.m. ëeh Voorstel van B. en W. tot het voteren van een be drag van f 72.773, nodig voor de aan koop van 1.12:25 ha: boomgaard van de lam. Vogelaar voör f 43.560, excl. belastingschade en de woning Dorps straat 66 met erf, van de neer J. Benou voor f 24.645. De boomgaard willen B. en W. aankopen ter ver krijging van nieuw bouwterrein. De woning; Dorpsstraat zal niet nog en kele panden gesloopt moeten worden ter verbetering van het gevaarlijke kruispunt Noordweg-Dorpsstraat. Ook is er o.m. een voorstel tot verbe tering van de straatverlichting in do J. W. Frisostraat 10 lantaarns met T.L.S.-lampen. De twee avonden, die in artistiek opzicht de meeste leans van slagen hebben zullen ongetwijfeld de slot- avond van de 18e augnstus wan neer traditiegetrouw voor de poor ten van de stad een groot vuurwerk wordt gegeven en de avond van de 4e augustus zijn. Voor deze laat ste avond waren reeds het optreden van Rita Reys, 's werelds tweede jazz-zangeres, het trio Pim Jacobs dat, haar zal begeleiden en de be kende Dïxieland-formatie Down- Town-Jazzband gecontracteerd. Ook voor de andere avonden is ech ter een keur van artiesten geënga geerd,. Programma Donderdagavond 14 juli treden op het Cocktail Trio onder leiding van Ad v. d. Geiii, The Three Jacksons, Annie Palmen, Paoline en Tom van Maaren. Op 21 juli komen naar Zierikzee André Meurs, ae Warna's, Ria Ver- da, het duo Melatte, de Broytons, José en Tony, The Larrysons, John Rico en Tom Erich. Greetje Kauffeld is onder de ar tiesten, die 28 juli optreden. Men kan die avond voorts Tony Bak. lcenes, de Osmani's en Toby Rix zien en beluisteren. Donderdag 11 augustus treden op Peter Pie- kos, de Pico's, Corry Brokken, Coos Vermeulen, Fantasio en de antipodisten Gini en Gïna Ma- nelTk Dé slotavond met hét vuurwerk wordt opgeluisterd door de illusio nisten de Balsano's en zoals ge bruikelijk door de koninklijke har monie „Kust en Eer" uit Zierikzee. Tijdens deze donderdagavonden zal een deel van het Havenplein voor. de Beurs wordt een podium opgebouwd met kabels en zeilen worden afgesloten. De programma's beginnen telkens omstreeks acht uur, het slot zalsteeds rond elf uur zijn. Nevenattr acties De organiserende stichting, die reeds kan terugzien op drie reeksen ge slaagde zomeravondfeestèn, die dui zenden belangstellenden naar Zierik zee trokken, voert voorts nog on derhandelingen over enkele tentoon stellingen, die als nevenattfacties zouden kunnen fungeren. De motor club Sparta" heeft voor 14 juli en 4 en 8 augustus drie sterrifcten uit-, geschreven, waarvoor op verschil lende plaatsen op liet eiland kan worden gestart. Eindpunt is telkens Zierikzee. Tenslotte zal worden ge tracht een kleine loterij te verbin den aan de programma-verkoop. Indien dit doorgang kan vinden zal tijdens elk zomeravondfeest een aantal prijzen worden verloot on der de kopers van programma's. Intussen is ook weer een groot scheepse propaganda-actie voor de zomeravondfeesten op touw gezet. Ledenraad Z.V.U. vergaderde ie Goes Dezer dagen werd te Gees onder voorzitterschap van mn F. W. Adriimnse de jaarlijkse zomerverga dering van de ledenraad van de Z.V. U. gehouden. De afgevaardigden van de werkgroepen uitten algemeen hun waardering voor de in het seizoen 1959-1900 geboden evenementen. Het bezoek had hiér en daar beter kunnen zijn (evenals elders ln liet land speelt de televisie voorshands nog een vertragende rol), maar al gemeen sprak men het vertrouwen uit, dat de belangstelling voor het komende seizoen zich weer in stij gende lijn zal bewegen. Het concept-programma voor het seizoen 1960-1961 werd uitvoerig be sproken. Algemeen bleek men een goede ontvangst daarvan bij het Z.V. U.-publiek te verwachten. Het centraal bestuur dééd mededelin gen omtrent liet in werking treden, per 1 september 1960, van de nieuwe Stichting Cultuurspreiding Zeeland, waarin naast de Z.V.U. ook de Cul turele Commissie van de Provinciale Kerkvergadering der Nederlandse Hervormde Kerk in Zeeland, de Zeeuwse Katholieke Culturele Fede ratie, de Federatie van Arbeiders kunstkringen in Zeeland en het Dis trict Zeeland van de Maatschappij tot Nut van 't Algemeen deelnemen. Met het centraal bestuur was de ver gadering van mening, dat de nieuwe vorm van samenwerking voor Zee land beloften inhoudt. Voorvork van bromfiets begaf het Dc bromfietsberijder C. v. d. R. te St.-Pliilipsland had het ongeluk, dat onder het rijden dc voorvork van zijn bromfiets brak. Hierbij maakte hij een lelijke val. Met enige ontvel lingen en een pijnlijk been kwam hij ervan af. Vlissingen krijgt nieuw Leger des Heils-gebouw Zaterdag legging eerste steen De commandant van het Leger des Heils Nederland luïtenant-commissio- ner W. F. Palsrfa zal zaterdagmiddag om vier uur aan de Dr. Staverman- straat to Vlissingen do eerste steen leggen voor het nieuwe, drie verdie pingen grote gebouw van de Vlïssing se groep. Hij zal dat doen in aanwezigheid van de staf van het hoofdkwarler van het Leger des Heils en met deze officiële daad de Vlissingse groep een stap nader brengen in de richting van een nieuwe behuizing. Het gebouw, dat het Leger des Heils binnen afzienbare tijd zal betrekken krijgt een kerkzaal j-ngi ie t rdiepir^ ambtswoning voor de bevelvoerend op de benedenverdiep ing, op de eerste etage enkele vergader- en jeugdloka- liteiten en op de derde verdieping een officier in Vlissingen, kapitein W. J. Lentink. De bouw wordt voor een deel gefinan cierd door vergoeding voor oorlogs schade en voor het overige uit eigen middelen, waarvoor nog acties op touw worden gezet. Hengelconcours in Oosterschelde Onder grote belangstelling hielden de hcngolsportvereniging de Kapelse Kanaalvissers en de Eerste Goese Hengelsportvereniging een gezamen lijk concours, gehouden in de Ooster- Schelde, tussen Kattendijke en We meldinge. Hieraan namen 168 perso nen deel, t.w. 39 leden van Kapelle en 129 leden van Goes, die ruim 12 kg vis aan de wal brachten. De vis was voor het Algemeen Verzorgings tehuis aan dc Beestenmarkt. Prijs winnaar in deze wedstrijd waren: F. J. van Hese, Goes, 675 p; J. van Dalen, Goes, 506 p; Verschuure, Goes, 505; J. Moelker, Kapelle, 495 p; G. van Dalen, Goes, 452 p; P. van de Vrecdc, Goes, 451 p; J. Snoep, Kapel le, 435 p; K. J. v. Son, Goes 430 p; Oelc, Kapelle 371 p; Dommisse, Ka pelle, 349 p. De Kapelse Kanaalvis sers wormen de wedstrijdbekcr. VANDAAG. Middelburg Electro: Timboektoe, 20.30 uur, 14 jaar; Cily: Afspraak met Ma rk; Oetobre, 20 uur, 14 jaar: Miniatuur Walcheren, Molenwater, geopend Van 9—18 uur; Schuttershof: voordrach ten wedstrijd C.J.B.T.B,, 14 uur. Ont moetingsavond, 19 uur: Kunstmu seum: Jubileumexpositie Reimond Kimpe, 918 uur. Vlissingen Luxor: De politie volgt het 6poor, 20 uur. 18 jaar; Alliambra King Creale, 20 uur, 18 jaar. Goes Grand: De hel van Noord-Afrika, 20 uur, 14 Jaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 2