Gevacolor CABALLER0 an a Ct. PILOOT STORM ontvoerd in de stratosfeer DRIEDAAGS SPORTTOERNOOI PERSONEELSVERENIGINGEN REVUE NEDERLANDERS WONNEN ALLES IN „NEGEN-PROVINCIËN-RIT" qebe\myi\w\qe derde VTOÈNSDAG 15 JUNI 1960 PROVINCIALE ZE BOW 8b O O R A N 7 15 SPANNENDE FINALE IN GOES Belangstelling was vrij groot Met enkele spannende finalewedstrij den is zaterdagmiddag op het ge meentelijk sportterrein te Goes het voetbalgedeeite van het driedaagse sporttoernooi der federatie van per soneelsverenigingen besloten. De enerverende finale ging tussen de voetbalelftallen van Interscaldis en de P.T.T. In een wilde mengeling van voetbal lers voor het PTT doel scoorde In terscaldis in de eerste helft van de wedstrijd het winnende doelpunt. Overigens gaven beide partijen elk aar weinig toe. Tot de laatste mi nuut betwistten de spelers van de Goese PTT de 10 voorsprong van Interscaldis; helaas baatte het stug volhardend gezwoeg hen niet. Met 10 zegevierde tenslotte Interscaldis, wat hoofdzakelijk te danken was aan hun voortreffelijk samenspel en gro te beweeglijkheid. De derde plaats in het algemeen klassement bezette het elftal van De Zon, dat het GAK- team met 21 in de halve finale sloeg. Aan deze voetbalwedstrijden namen 10 elftallen deel, vertegen woordigend de BVAB, het GAK, de PTT, De Zon, comb. NS, gem. Wer ken, gebr. Wattez, de Typo's en In terscaldis. Het betrof evenwel tijdens dit toernooi niet alleen voetbal. De beide vorige dagen, donderdag en vrijdag, waren in de gebouwen van De Zon en café Flora gewijd aan binnensporten zoals biljarten, volleybal, schaken, dammen en tafeltennis. In café Flora bleek donderdagavond de heer J. Verbeem van gem. wer ken bij het biljarten de beste pa pieren te bezitten. Onbedreigd won hij het kampioenschap. Op hetzelfde tijdstip bekampten een zevental volleybal-zestallen van de BVAB, het GAK, Interscaldis, de PTT, comb. NS en gem. werken, de waterleiding mij. en De Zon elkaar de eer in de Prinses Ireneschool. Hier stelde het team van de BVAB zich aan de spits, op de tweede plaats gevolgd door het zestal van de PTT. De vrijdagavond stond in het teken van de denksporten en tafeltennis. Tien schakers legden elkaar in de kantine van De Zon het vuur na aan de schenen. De BVAB telde de beste schaker onder zijn gelederen; de eer ste plaats was voor de heer P. Valk, terwijl de tweede plaats werd inge nomen door de heer H. Stouteham- mer van de Typo's. Bij het dammen onderscheidde zich de heer B. v. Holst van de BVAB, terwijl de heer J. Mange van De Zon de tweede plaats bezette. Ook voor tafeltennis bestond grote belangstelling. De uitslagen hiervan zijn: eerste plaats voor de heer P. Pieterse van gem. werken, tweede plaats de heer J. Louwerse van de BVAB. Voor de wedstrijden bestond vrij grote be langstelling. De prijsuitreiking is donderdagavond a.s. in het Grand Theater te Goes. Tevens worden dan enkele sportfilms vertoond, waaron der de hoofdfilm „Engelen zonder vleugels". 1 (Advertentie) Nel Fritz handhaafde zich gemakkelijk bij selectie voor Rome Een nieuwe selectie in de Nederland se dames.turnploeg, waarbij twee meisjes moesten afvallen, voor de Olympische spelen heeft zondaj Rotterdam een onverwachte ping gekregen, 's Ochtends bij de verplichte olympische oefeningen ein digde het Amsterdamse meisje Dolly van der Meulen op de eerste plaats voor het Vlissingse meisje Nel Fritz. brug, waarbij haar elleboog uit de kom schoot en zij bovendien een arm spier scheurde. Hierdoor werd Dolly van der Meulen vrijwel definitief voor Rome uitgeschakeld. De tweede turnster, die uitgeschakeld werd, was Nel Sallé, die door een blessure niet meedeed. Voor de zes plaatsen voor Rome zijn nu nog acht turnsters in de running: Nel Fritz, Bep Ipenburg, Ria van Velzen, All van Essen, Nel Wambach, Lineke Majolee, Grietje van Essen en Ria Meyburg In deze volgorde eindigden de turnsters zon dag tijdens de selectie in Rotterdam achter Dolly van der Meulen. De Vlissingse Nel Fritz zal zaterdag 23 juli deelnemen aan een landenkamp tussen Engeland en Nederland in En geland. Damkampioenschap van Bergen op Zoom De damkampioenschappen te Bergen op Zoom zijn geëindigd. In de eerste klas ging de titel naar D, de Vos. De Vos won zowel van De Kraker als van Franken. Franken eindigde als tweede, de derde plaats was voor Da Kraker. Woensdag worden in het ontspanningslokaal van de Stichting Vrederust de bekers uitgereikt. De kampioenen van dc drie klassen zul len dan nog een simultaanwedstrijd spelen. HET IS WERKELIJK BIJ DE BEESTEN AF, dat éérste par ticuliere DIEREN ZIEKEN HUIS van Nederland, dat on langs te Wageningen werd ge opend! REVUE nodigt U daar om uit een kijkje te komen nemen in dit met een hyper moderne operatiekamer uitge ruste ziekenhuis, waar U de dierlijke patiënten tevens een bezoekje kunt brengen in de ziekenboeg met zijn speciaal geconstrueerde bedden! Het be zoek vindt plaats De volgende week in: EEN BLAD WAAR PIT IN ZIT* Revue Postbus l&l Amsterdam Franse ploeg voor de Ronde van Frankrijk Marcel Bidot, de leider van de Fran se nationale ploeg in de Ronde van Frankrijk, heeft maandag de namen bekend gemaakt van de zeven ren ners, die de ploeg zullen completeren. Het zijn: Robert Cazala, Raymond Mastrotto, Claude Coletto, Louis Rostollan, Jean Dotto, Jean Stablïns- ki en Frangoïs Mahé. Reedn eerder had Bidot in zijn tour- ploeg opgenomen Henry Anglade, André Darrigade, Pierre Everaert, Jean Graczyk, René Privat, Roger Rivière en Jacques Anquetil, van wie laatsgenoemde zich echter na zijn overwinning in de Ronde van Italië heeft teruggetrokken. Voor de enige nog vakante plaats zal Bidot na de zondag a.s. te houden wedstrijd „Le Circuit des Boucles de la Seine" de 14e renner aanwijzen. Avondvierdaagse in West-Duitsland Organisatie berust bij B.W.V. Bergen op Zoom Van 13 tot en met 16 juni 1960 zal te Handorf (bij Münster, West-Duits land) voor het eerst in de geschiede nis van de K.N.B.v.L.0. een inter nationale avondvierdaagse worden gehouden. De organisatie is in handen van de B.W.V. te Bergen op Zoom. Aan de ze tochten nemen deel Nederlandse militairen van de in Duitsland gele gerde eenheden van de Koninklijke Luchtmacht en diverse groepen Duit se wandelaars. Medische hulp wordt verleend door een gezamenlijk team van het Ne derlandse en het Duitse Rode Kruis. De start is in het kamp van de le groep geleide wapens te Handorf, el ke avond om zeven uur. Sprintklassement voor Zeeuw Miel Verstraete In Hoboken was zaterdagavond iets merkwaardigs te zien: de vijf Ne derlandse amateurs, die daags voor Pinksteren voor de Ronde van Ne gen Provinciën waren gestart, ston den met bekers, sjerpen en bloemen aan de finishlijn als grote overwin naars. Jack van de Klundert, Miel Verstraete, Mik Snijders, Jan van Geel en Leo Coehorst hadden er alles gewonnen wat er te winnen was. Zij waren in het bezit van alle leiders truien, gewonnen door Van de Klun dert en Miel Verstraete, zodat zij er allemaal een konden aantrekken. Zij bezetten in bet algemeen klassement met Van de Klundert de eerste plaats, de tweede plaats met Ver straete en voorts de achtste, negen de en dertiende plaats. Zij wonnen 't algemeen ploegenklassement, terwijl het sprintklassement (Verstraete) hen ook al ten deel viel. Een succes dat onze wieleramateurs in interna tionale ronden niet vaak noteren. Ze hebben deze dubbele overwinning niet voor niets gekregen. Maar door eensgezindheid was hun overwicht zo groot, dat de feitelijke Belgische overmacht er totaal door versplin terd werd. Gilbert Maes, een der Bel gische amateurs, die zeker voor de Wereldkampioenschappen of voor de Olympische Spelen wordt gekozen, heeft ook op de laatste dag in de etappe van Aalst naar Antwerpen nog alles geprobeerd om de eensge- !?°Ki? ^1,Dert „wera. P™mP,c J10?* zindheid der Nederlanders te door- Verstraete en Van de Klundert in KInndert verwijderd, waarbij hij Verstraete gedwongen had zijn ploegmakker tot op 20 seconden te ■oenaderen. Dat betekende dus dat Miel Verstrate, jongen met een goed eindschot, Van de Klundert met een etappe-overwinning uit de trui had bunnen rijden. Maar de sportieve Zeeuw, die er zelf op de tweede dag voor gezorgd had, dat do West-Brabander de trui van hem kon overnemen, dacht daar niet aan. Hij zorgde er alleen voor dat de gevaarlijke Maes niet meer weg kon komen en vergenoegde zien met een der laatste plaatsen van het compacte peloton. In die laatste rit moest er nog zeer snel gereden worden om het veld bij elkaar te houden. De Nederlanders vergenoegden er zich mee om in de kopgroep de course te controleren, een zeer zwaar werk overigens. In tussen kregen Van Geel en Coehorst nog een moeilijke hindernis te over winnen. Bij de eerste liep de ketting van de fiets en Coehorst kreeg twee lekke banden. Jan van Geel gelukte het met storm 'tegen en een aoor de Belgische Afro-ploeg uitgelokte jacht toch terug te komen. Het gevaarlijkste was een ontsnap ping van Maes toen hij onder St. Niluaas door eigen streek reed. De Nederlanders hadden op deze coupe gerekend, temeer daar Verstraete in het voorste gelid zat om het sprint klassement weg te kapen. De bewie rookte Gilbert werd prompt door KLEURENFOTO'S vergroot formaat 85 GovBcolor kleurenfoto'» 9x9 cm. 9x13 cm. vroeger 65 ct. 90 ct. Gevacolor rolfilms 4 x 6,5 cm. 6 x 6 en 6 x 9 cm. 3JB3 JsÏBO 2.80 2 95 Govacolor kleinboeldfilma 20 opnamen 36 opnamen JSIA 5 3.60 6.60 Ontwikkelen 3y*£ 1.80 duizendmaal mooierl door altijd nog verrassingen moge lijk bleven. Het compacte peloton kwam echter Hoboken binnenvallen, zodat er toch wel iets bijzonders moest gebeuren om hun prachtige plaatsen nog te verliezen. De drie ronden in Hoboken hadden alleen tot gevolg, dat de Nederlan ders misgrepen op de etappezege, welke Mik Snijders op het oog had. De enige Hollander in dit zuidelijke gezelschap was de laatste dagen be zig om zich te revancheren. Hij was de Ronde ingegaan met een flinke verkoudheid, die zijn conditie ernstig benadeelde. Halfwegcourse kwam hij echter over de moeilijkheden heen. Toen werd hij ook derde man van de ploeg. De laatste etappe wilde hij winnen om zijn positie nog eens goed te verbeteren. Hij vergiste zich ech- Voor de rit was Maes nog ander halve minuut van leider Van de het peloton teruggehaald. Daarmee was de strijd eigenlijk wel gestreden. Alleen de Polen bleven actief, waar ter een ronde. Boven aan de Kiosk plaats, die met een klim bereikt moet worden klopte hij Van Schil, die een ronde later etappewinnaar zou worden. De Belg, die eveneens had gespurt ging echter door, terwijl Snijder zich oprichtte. De Belg pro fiteerde van deze gelegenheid en was voor goed „weg". Tegen dat de eindsprint kwam liep Snijder opnieuw weg, maar in de klim werd hij door het spurtende pe loton overvallen. Niettemin was de laatste rit voor de Nederlandse ploeg toch een groot succes. Onbedreigd, eerder als heer, sers over het restant van 33 coureurs die de gevechten, het weer en de val partijen hadden overleefd. 1503. Met enige kernachtige woorden besloot de man van Valeron zijn redevoering. Een ogenblik hing er een zonderlinge stilte in de zaal, alsof iedereen zich afvroeg: Wat moeten we daar nu van denken? Maar weldra ging een aangroeiend ge mompel der toehoorders over in uitroepen van bij val en toen brak er een da verend applaus los. Terwijl kapitein Mare en piloot Storm zich naar de uitgang van de zaal begaven klon ken overal juichkreten op: Leve kapitein Mare. Leve Valeron! Tot zelfs In de wandelgangen bui ten de zaal werden de twee mannnen hartelijk toegejuicht. Geen van beiden voelde zich er bijzonder prettig bij, omdat zij nu eenmaal een hekel hadden aan heldenverering en hoera geroep. Toen na verloop van tijd de orde weer enigszins hersteld was in de Grote Zaal kon dr. Troglund het woord nemen. De grijze voor zitter glunderde. „Wel mijne Heren, ik hoef niet te vragen welke indruk de woorden van kapitenn Marc op U gemaakt hebben. Ik hoop dat deze-geest van goodwill" vaardig over U moge blijven en dat U in staat zult zijp die geest over te brengen op de mannen van uw respectieve regeringen, zodat wij ten spoe digste dit garantieverdrag ondertekend en wel aan de man van Valeron kunnen overdra gen!" (Adi ertentiB) 7 CONSTANTE KWALITEIT Dammer J. Lere winnaar van de zilveren beker Zoals bekend eindigden de heren Jan Blom uit 's-Gravenpolder en Joh. Lere uit Vlissingen met een gelijk aantal punten in het door de Zeeuw se Dambond georganiseerde toernooi. Beide heren sloten met goedkeuring van de wedstrijdleiding een overeen komst waarbij bepaald werd dat de eerst volgende winstpartij de beslis sing zou brengen. Niet minder dan 5 partijen waren nodig om het toernooi te beëindigen, daar de 4 voorafgaande partijen met remise werden beëindigd, doch de 5e partij besliste. Lere bleek de sterkste te zijn. Hieronder volgt een fragment van het eindspel uit de betrokken partij, waarbij Lere. agressief speelde, doch Jan Blom een enigszins venijnige re mise zet over het hoofd zag, om daarna te capituleren. Wit: Jan Blom, 8 schijven op 16—21 —26—32—33—38—43 en 45. Zwart: Joh. Lere, 8 schijven op 29 —12—17—18—23—24 en 30. Zwart aan zet, speelde: 1 30—34 dreigt met 24—29, 34—40 en 2328 doorbraak naar dam. 2 43 —39 34x43, 3 38x49 24x29, 4 33x29 23—28, 5 32x23 18x20, 6 45—40 20— 24, 7 40—34 9—13, 8 49—43 13—18, 9 43—38 Is hier de afruil 16—11 21— 17, 26—17 niet sterker. 9 24—29, 10 34x23 18x29, 11 38—32 29—33!! een sterke voortzetting, hetgeen later zal blijken, 12 32—27 33—38, 13 27—22 17x28, 14 1611?? een zwakke voortzetting, de afruil 2117 en 26x 17 is veel sterker, 14 38—42! 15 11—6 42—47! verhindert dam te halen. 16 2116? waarom geen 2117 en 26x 17 met opgelegde remise. 16 2833, 17 2621 verplicht 27 hier kan wit" met 1611 en 61 remise spe len. 18 2117? verzuimt de remise, 18 12x21, 19 16x27 en wit staat ver loren, 19 7—11! 20 6x17 47—36, 21 27—21 verplicht 36—18, 22 17—11 33—39, 23 11—6 18—1. 24 21—17 3944, 25 17—12 1x45, 26 6—1 44— 50 27 16 451 en wint. KERKNIEUWS NED. HERV. KERK Beroepen te Leeuwarden (vac. dr. A, H. Hellemans): R. Bos woonachtig te Laag Keppel, laatstelijk predi kant te Driebergen. Aangenomen naar Oudshoorn: A. Breure te Oud-Vossemeer. GEREF. KERKEN Aangenomen naar Alkmaar (derde pred. plaats): G. van Loenen te Moerwijk, die bedankte voor Zoeter- meer. Bedankt voor Hilversum (vac. J. Thomas): J. van Leeuwen te IJmui- den. Bedankt voor Siddeburen en voor Zuldlanö: S. van der Veen te Arum (Fr.). CHRIST. GEREF. KERKEN Bedankt voor Aalsmeer: C. Lang broek te Nieuwe-Pekela. Bedankt voor Wormerveer: J. H. Carlier te Zutphen. BAPTISTEN GEMEENTEN Beroepen te Alblasserdam: J. van der Veen, kand. te Leeuwarden. FEUILLETON „Ilc wil naar David", had ze verdrie tig geroepen, ,,'t Is nodig, dat we bij elkaar blijven we hebben beloofd, dat we voortaan altijd samenwerken". Carol's vader was heel vriendelijk geweest hij kon tegen zijn doch tertje nooit anders dan vriendelijk zijn doch natuurlijk waren ze huiswaarts gegaan, zonder dat ze ook slechts de kans had gekregen. David goedendag te zeggen, Eerst had ze erg, heel erg geschreid, maar gaandeweg was de herinnering ver vaagd, om echter de volgende zomer, bij een tweede familiebezoek, weer in een grote vreugdevlam uit te slaan. Het had wel een dag of vier geduurd, voor zij en David de oude, vertrouwelijke toon hadden hei-von den, maar geen van beiden was daar door van zijn stuk gebracht, omdat de. belevenissen van het ogenblik op zichzelf reeds de moeite van het wachten loonden. De gemeenschap pelijke vakantie was al spoedig regel geworden, iets dat jaarlijks terug kwam, terwijl langzamerhand het kleine meisje en haar speelkameraad zich tot een jonge dame en een jon geman hadden ontwikkeld nog altijd in de aanvang wat verlegen, doch geleidelijk sneller op vertrou welijke voet. Zijzelf veranderden, schier ongemerkt, hun dromen bleven echtor ongewijzigd; wat hen zo nauw verbond was hun grote, ge meenschappelijke liefde voor één en dezelfde roeping. Natuurlijk schreven ze elkaar lange, slecht gekrabbelde brieven van zijn kant, meer zorgvuldig ge stelde epistels van de nare, maar wat inhoud betreft vrijwel overeen stemmend. Eerst toen zij zestien was en hij achttien, sloop er, o bijna on merkbaar, heel schuw, iets dat op ontwakende liefde wees in zijn tot haar gerichte brieven. Ze had die ge lezen en herlezen tot de inhoud ervan haar hart totaal vervulde en haar gehele leven tot een sprookje maak te. Als haar moeder haar meedogen- 'deallstische instictma- tig troost bij haar vader. Hij stelde haar wel niet gerust, maar schonk haar de troost van zijn volledige be grip, grondslag van zijn eigen grote vertrouwen. „Blijf alleen maar geloven, knidlief", had hij haar vriendelijk onder 't oog gebraent. „Geloofdat is het be langrijkste in ons leven. Niets kan je weriteujk deren zolang je gelooft in de essentiële dingen van ons be staan. Jaag geen, hersenschimmen na zoals yelen tegenwoordig, maar onderzoek slechts wat in je leven 't meest belangrijk is en geloof daarin met hart en ziei. Begrijp je me?" Neen, begrepen had ze het natuur lijk niet; daarvoor was ze nog te jong geweest. En toen ze oud genoeg was, om hem verdere uitleg te gaan vra gen, was hij er niet meer. Zelrs nu, na zoveel jaren, kon ze nog nauwelijks geloven, dat de innig geliefde man, die haar zulk een gelukkige jeugd had bezorgd, niet meer tot de leven den behoorde. De ene dag nog was hij bij hen geweest, vrolijk en vol ver trouwen, altijd gelovend in het toch eens te behalen succes de volgende hadden ze hem naar zijn huisje gedra gen, het huisje dat hij nog slechts zou verlaten om op het kerkhof te worden begraven.... Op dat ogenblik had ze David bij haar gewild David méér dan iemand anders ter wereld, zelfs dan haar ei gen moeder. Als bij ingeving had ze gevoeld, dat alleen hij in staat zou zijn, haar innige smart, haar onont koombare verlies te begrijpen. Haar moeder sloot zich te veel op in het zelfde verlies en leed, maar David zou met haar, Carol, de smart delen om dat het de hare was en dus ook de zijne moest wezen. Ze had David geschreven, hem ver teld, dat haar vader dood was... en hij bad niet geantwoord. Dagen en weken had ze, bijna ziek van verbijs tering, gewacht en gewaoht, maar tenslotte toen ze niet meer op bericht van hem kon hopen, beproefd, haar normale leven zo goed mogelijk te hervatten. In een brief aan haar tante had ze als terloops naar hem geïn formeerd en eerst maanden later had de oude dame haar bericht, dat David vertrokken was ze wist niet waarheen dat het huis waar hij met zijn vader had gewoond leeg stond, maar nieuwe bewoners waren op komst. Dat was alles. Gelukkig voor Carol kwam omstreeks die tijd een ander menselijk wezen haar belang stelling opeisen en wei in de vorm van Katie, een mooi klein meisje, dat haar moeder had verloren en dientenge volge hulpeloos stond tegenover een niet begrepen en deels niet begrijpen de wereld.... een situatie waarin Carol zich volkomen kon verplaatsen. Ze had geprobeerd, het lieve, maar stuur loze Kind te bemoederen en zelf daar bij enige troost gevonden voor David's raadselachtige verdwijning. Toen ge ruime tijd daarna, Carol's moeder en Katie's vader samen trouwden, wa ren de beide meisjes reeds zo be vriend, dat het weinig indruk op hen maalde, 't Betekende voor hen alleen, dat Katie nu in Carol's huis kwam wonen en met haar dezelfde slaap kamer deelde. De vader van Katie, een vriendelijke, bedaarde man, had amper de oppervlakte van Carol's le ven beroerd, zodat zijn dood, drie jaar na het huwelijk, haar weinig ont roerde; daarentegen leed Katie er des te meer onder. Zij en haar stiefmoeder hadden nooit met elkaar kunnen op schieten en 't had er wel van of Katie mevrouw Manson verantwoordelijk stelde voor 't smartelijk gebeuren. Ca rol had wel geprobeerd, haar vrien dinnetje tot rede te brengen, maar in haar hart al dadelijk beseft, da1 Katie en mevrouw Manson, nu de rustige verzachtende invloed van vader en echtgenoot zich niet meer deed gel den, nooit langer onder hetzelfde dak konden blijven. Mevrouw Manson, die altijd een teer gestel had gehad, scheen na het overlijden van haar tweede echtgenoot totaal verzwakt en uitgeput. Tot Carol's groot, maar zorgvuldig voor zich gehouden ver driet sloot ze zich geheel van de bui tenwereld af en nam de houding aan van een vrouw, die alles wat het le ven nog de moeite waard maakte had verloren. Tegelijkertijd echter legde ze steeds meer beslag op haer dochter, zodat Carol, toen leerling-verpleegster in een naburig ziekenhuis, letterlijk bekneld raakte tussen haar- „baan" en haar moeder. Slechts één keer had de directrice de koe bij de horens gevat en onder het voorwendsel van een vriendschappelijk bezoek aan de moe der van een der beste leerlingen, ge tracht het veelgeplaagde meisje wat meer vrijheid te schenken. Het resul taat was averechts geweest; mevrouw Manson was bij het eerste schuchtere woord kritiek in tranen uitgebarsten en had de Jiuilbui nét zolang voortge- haar thuiskomst eerst mama weer had moeten verzor- zet, dat Carol ;en voor ze aan haar Kon beginnen. „Ze proberen allemaal je van me af te halen", had mevrouw Manson op meelijwekkende, toon geschreid, 't Lijkt wel of ik alle mensp.n van wié ik hield moet verliezen, Carol. Maar jou zullen ze niet krijgen, nietwaar kindlief? Beloof je me, dat je nooit van me zult weggaan, schat? Ik heb niemand anders aan jou en ik kan je niet missen. Och, het zal immers niet zo lang duren". .Maar Katie is er toch", had Carol zelf alerminst door 't argument over- ^flgd, _opgemerkt. „Zij houdt je im- „Katie houdt niet van me", had me vrouw Manson toonloos geantwoord. „Ze heeft nooit van iemand anders dan van zichzelf .gehouden en zal dat ook nimmer, let op mijn woorden. Ze heeft het land aan me omdat haar vader me liefhad en nu hij er" niet meer is, zal zij ook niet lang meer bij ons blijven*'. (Wordt vervolgd)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 11