,Een wiegelied voor grote mensen' Klanken uit de ether PAULA SEMER „LEADING LADY"BIJ VLAAMSE T.V. RIT A HUYSKENS TREEDT OP VOOR A.V.R.O.-MICROFOON 3\oycw, jien evt zl\ sctvnjven LID DIRECTIE SCHEEPSWERF OVERTRAD ARBEIDSWET „ANALYSE VAN EEN MOORD" NU IN DRIE THEATERS provinciale zeeuwse gov rant WOENSDAG 1 JUNI 1960 De A.V.R.O.-televisie presenteert vanavond een programma, dat of ficieel wordt aangeduid als een muzikale strip. Als titel werd aan deze strip gegeven: ..Wiegelied voor grote mensen". Het handelt over mensen en het is bestemd voor mensen die niet slapen kun nen. Of de schrijver van het ver haal en tevens de man, die de muziek voor deze strip schreef, ook last heeft van slapeloze nach ten, heeft hij ons niet verteld, Henk van der Molen immers is een wat beseheiden man, die wat voorzichtig in zijn mededelingen is. „Ik heb velen zierj sneuvelen, die aan het begin van hun werk bij de televisie hoog van de toren bliezen. Laten we maar afwachten wat het wordt", zegt hij ronduit. ..Op slot van rekening is het mijn eerste grote televisie-produktie en dat betekent dat ik nog maar aan het prille begin sta in een vak overigens, dat in ons land nog geen tien jaar bestaat". Henk van der Molen is vier maan den geleden bij de A.V.R.O. in dienst getreden als producer-re- gisseur. Aanvankelijk was hij uit genodigd de muzikale regie te voeren voor de show, die Wim Sonneveld van plan was voor de A.V Jt.O .-televisie te brengen. „Die show is door allerlei omstan- Volkstelling is geen luxe Minister-president prof. dr. J. E. de Quay heeft gisteravond voor radio en televisie een toe spraak gehouden ter gelegen heid van de algemene volkstel ling. Hij zei onder meer: „Volkstellingen zijn te be schouwen als inventarisaties van de gesteldheid van het ge hele volk en de thans plaats vindende nieuwe inventarisatie, dertien jaar na de in 1947 ge houden vorige volkstelling, ia geen overbodige luxe. In de tussenliggende periode nam onze bevolking niet alleen toe met 2 miljoen zielen, doch te gelijkertijd hebben zich ook in de samenstelling van onze be volking in tal van opzichten belangrijke veranderingen vol trokken. De uitkomsten van een algemene volkstelling dra gen tot de kennis daarvan de gegevens aan. Voor vele onder delen vormen zij zelfs de enige bron van kennis. De volkstelling beoogt het ver zamelen van gegevens óver ons gehele volk, welke gegevens zijn bestemd vóór ons gehele volk, doch slechts kunnen wor den bijeengebracht dóór ons gehele volk. Dit laatste bete kent, dat ons aller medewer king noodzakelijk is. Ik wil dan ook eindigen met het uitspreken van het ver trouwen. dat een ieder van U door een zo nauwkeurig en volledig mogelijke beantwoor ding van de gestelde vragen zal bijdragen tot het welslag van deze 13e algemene vol telling". digheden zoals men weet niet doorgegaan. Ik werd echter", zo vertelde de heer Van der Molen, door Ger Lugtenburg van de A.V. R.O. uitgenodigd om bij deze om roep regisseur te worden. Onge veer vijf maanden heb ik als be denktijd genomen. Die tijd heb ik benut om het vak eens grondig te bekijken. Ik wilde er niet zo maar instappen om dan na korte tijd reeds tot ontdekking te komen, dat het me toch eigenlijk niet ligt". Het regisseren is overigens geen onbekende stof voor Henk van der Molen. Hij heeft ongeveer zes jaar gewerkt in Zwitserland. Daar heeft hij voor de Zwitserse radio niet alleen muzïekspelletjes geschreven, maar ook geregis seerd. Ook Verschenen van zijn hand hoorspelen en muziek voor reclamefilmmes. In ons land heeft hij ook muziek voor reclame filmpjes gemaakt. Op het laatste songfestival in Hilversum kon men het liedje „Regenkapje" ho ren. De muziek voor dat liedje was van der Molen. Het televisiespel, dat vanavond op het scherm wordt gebracht, gaat dus over mensen die niet slapen kunnen. Een man en een vrouw zijn zo rijk dat zij een schommel- bed konden laten maken. Elke nacht wordt het hed door een la kei in beweging gebracht. Maar ook dan kunnen ze niet slapen. De vrouw heeft daarop Klaas Vaak besteld, een rol die wordt vervuld door Joop Doderer. Hij is een wat dromerige Klaas Vaak, in feite slechts als de echte Klaas Vaak te herkennen door zijn mutsje. Maar niet alleen Kïaas Vaak ver schijnt op het scherm, ook kan men kijken naar tien teenagers, die wat rock and rollen. Het is een poëtisch-badinerende benadering van de problemen rond droom en slaap. Het geheel heeft een sprookjesachtige sfeer. Daarin treedt ook Greetje Kauf- feld op. „Voor de eerste maal moet zij een scène spelen. Ik ge loof dat het aardig zal worden". De rol van de vrouw wordt ge- sneeld door Péronne Hosang en die van de man door Chris Baay. .,Ik meen dat het tijdens de repe tities wel ging, maar voor het overige zullen we moeten afwach ten hoe het vanavond zal lopen, verzuchtte Henk van der Molen. Donderdag zal de Bredase zan geres Itita Huyskens optreden in het A.V.R.O.-prograinma. „Een lied en een vleugel". Daarbij zal ze worden begeleid door Peter Kellenbach. Reeds van 1949 zit Rita Huyskens wat men noemt in het „vak". Zij was violiste bij di verse ensembles, onder andere bij dat van Betty Makkinga en haar vader, de heer Engelman. Zij richtto daarna een eigen orkest op en in 1952 speelde zij in het Amsterdamse Krasnapolsky, waar zij op een avond de Bredanaar Jan Huyskens ontmoette met wie zij In het huwelijk trad. der" stelt zij echter niet zoveel prijs. Het musiceren is voor Rita Huyskens een familietraditie. Het was er zelfs de oorzaak van dat zij in Mainz werd geboren, waar het gezin toen verbleef in ver band met een toeurnee door Duits land van vader Engelman, die thans als slagwerker aan het Pro menadeorkest is verbonden. Op vierjarige leeftijd kwam Rita voorzien van een voor haar weini ge jaren opmerkelijke kennis van Frans en Duits met haar ouders naar Nederland, waar zij sedert dien vele steden tot woonplaats heeft gehad. Vrijdagavond zullen voor de VAR A-televisie twee Belgische programma's worden geïntro duceerd door Paula Semer „lea- ding lady" van de Vlaamse te levisie. Paula Semer was de eerste omroepster van de Vlaamse Televisie en zij was tevens ook de eerste .tante" van het jeugduur. Later als Leading lady stond zij aan het hoofd van de vier vaste om- roepsters. Thans is zij de om roepster voor programma's als Autorama, Tussen water en wind" en andere documentaire uitzendingen. Haar man is Herman Niels, hoorspelregisseur bij de radio uitzendingen waar Paula Semer haar carrière als actrice is be gonnen. Zij hebben één kind, namelijk een zoontje dat Jan tje heet. Op verzoek van haar man, die zelf CM T v di iddicis een verdienstelijk amateur-musi- KnL'/U- trv Iv,-KUdKIIzI\ ndienstelijk cus is en die uit een muzikale fa milie stamt (hij is een zoon van de hammondorganist Nico Huys kens en een neef van de pianist André de Raaff en de zangeres Corrie Brokken) gaf Rita bij haar huwelijk haai- carrière op. ..Het vak" bleef echter trekken. Toen dan ook de kinderen Syl via (5), Yvonne (4) en Robert (3) wat minder op moeders tijd beslag legden, meldde zij zich bij de stichting „d'Oprcchte Ama teur". Zij trad op voor de A.V.R. O.-microfoon. zij zong vervolgens in de rubriek „De springplank" van de K.R.O. en sinds september is zij verscheidene malen met be geleiding van de organisten Cor Steyn en Johan Jong. het orkest van Jan Gorissen en andere op getreden in uitzendingen van de VARA. Op 9 februari zong zij in de nationale finale voor het Euro visie Song Festival het liedje „Re genkapje Niet een overwinning, maar wel. een contract voor twee jaar met een grammofoonplaten- maatschappij was het resultaat van deze uitzending. Binnenkort zal zij optreden in net Belgische televisieprogramma „De muziek- kampioen". Op ae naam „zingende huismoe- Dolf van der Linden, de dirigent van het Metropole orkest, die on langs naar Israël is vertrokken om daar op uitnodiging een nieuw orkest samen te stellen, zal op vier of vijf juni naar ons land terugkeren. VANDAAG T elevisie Vanavond worden in het „Sport- panorama" van de A.V.R.O. weer actualiteiten op het gebied van sport en lichamelijke opvoeding behandeld. Dat wordt gevolgd door „Dat is uu dat leger van ons"Een programma over de verschillende dienstvakken en wapens van de Koninklijke Land macht. Om 21.30 uur begint dan de muzikale strip „Een wiegelied voor grote mensen". Do Vlaamse televisie laat in het kader van de Nederlandse week om 20.10 luisteren naar een tele visiegesprek tussen prof. dr. Garmt Stuiveling (van Neder landse zijde) en dr. van Haegen- doren (België) „Wat ons bindt, wat ons scheidt en wat ons nader tot elkaar brengt, vormen de hoofdthema's van deze Noord- Zuid gedachtcnwisseling. Om 21.55 wortd een bezoek gebracht aan Anton van Duinkerken. België Frans zendt om 16.00 uur een reportage uit van de Ronde van Italië. Radio De radio laat om 12.45 uur luiste ren naar een reportage van het bezoek, dat koningin Juliana en rinses Beatrix brengen aan de ulianaschool, de Europese school en Ceria. Om 17.50 uur wordt een reportage gegeven van de ont vangst door de Belgische rege ring in het kasteel te Gaasbeek en van het bezoek aan het Erasmus- huis te Anderlccht. Om 22.10 uur wordt een verslag gegeven van liet bezoek aan het Paleis voor Schone Kunsten. De VARA laat in de avond luiste ren naar het tweede deel van het ..Ballet der bedriegers". De N.C. R.V. presenteert om 19.50 uur on der de titel „Het hart van Euro pa" volksmuziek uit Centraal Eu ropa. Om 20.15 uur kan men luis teren naar een gelijktijdige uit zending van drie zendingsbijeen komsten namelijk vanuit de Gere formeerde Kerk te Aalten, de Ne derlands hervormde kerk te Goes en het kerkgebouw van de Evan gelische Broedergemeente te Zeist. Deze bijeenkomsten wer den belegd in samenwerking met de Nederlandse Zendingsraad. i Advertentie) Nederlands nieuwste zomerdrank Hero Citroen tintelend fris volkomen naturel Ook in de Gezinsfles ..J V.g.l.o.-onderwijs te Souburg In liet verslag over de gemeenteraad van Souburg zou één der kopregels boven dit verslag aanleiding kunnen geven tot misverstand. De vglo-cur- sussen aan de Pieter Louwerseschool zijn namelijk nog niet stopgezet, zo als stond vermeld, maar wordt, wan neer het beroepschrift van B. en W. van Souburg niet ontvankelijk wordt verklaard, met ingang van het nieu we schooljaar stopgezet. De opheffing van het 7e en 8e leerjaar moet ge zien worden tegen de achtergrond van het feit, dat de lagere school een 6-jarige school moet zijn. Wat het aantal leerlingen betreft, kan de Pie ter Louwerseschool aan de gestelde normen voor het vglo voldoen. Jongen liep in Aagtekerke onder auto Maandagmorgen gebeurde in de Burg. Bosselaarstraat te Aagtekerke een ernstig ongeval ter hoogte van de bushalte, waar juist een bus van de Stoomtram Walcheren stond. De 14-jarige scholier C. v. d. W. uit Domburg, die jui3t zijn broertje naar de bus gebracht had, liep zonder op te letten voor de bus langs om de weg over te steken. Een uit dezelfde richting komende personenauto van de fa. v. W. uit Middelburg kon een aanrijding niet meer voorkomen. De jongen werd ge grepen en tegen de weg geslingerd, waar hij bewusteloos bleef liggen. Bij onderzoek bleek dat hij een zware hersenschudding en een beenfractuur had opgelopen. Hij werd naar het zie kenhuis te Middelburg overgebracht. Universitair examen Aan de rijksuniversiteit te Leiden slaagde mej. N. J. de Koning uit Middelbuvg voor het kandidaatsex amen biologie. KANTONGERECHT TERNEUZEN Nacht vóór proefvaart werkten arbeiders door „Iedere keer, wanneer op onze werf een schip gereed komt, moeten wij de naclit vóór de proefvaart doorwerken om de opdracht op tijd gereed te krij gen." Dit verklaarde dinsdag do adjnnct-directeur van een Terneuzense scheepswerf tegen over de kantonrechter te Ter- neuzen, mr. H. van den Belt. De adjunct-directeur. J. P. stond terecht voor twee over tredingen van de arbeidswet. Tijdens de bouw van een schip, had hij eenmaal een ploeg van tien arbeiders te lang laten werken en kort voor de proef vaart, te weten de nacht vóór de proefvaart zou worden ge houden, had hij 26 werkne mers laten doorwerken, waar door sommige arbeiders in to taal 23}-» uur in touw waren geweest. P. zette uiteen, dat het in de scheeps bouw zeer moeilijk is om een nieuw schip op tijd gereed te krijgen. En kele dagen voor de aflevering ko men de vertegenwoordigers van de opdrachtgever en die wensen zove le en vaak zo ingrijpende wijzigin gen, dat de laatste nacht wel door- gewerkt moet worden, 'e adjunct-directeur zei voorts, dat geheel vrijwillig wordt overgewerkt. Hij voegde daaraan toe, dat vele werknemers het graag doen. in ver band met de extra verdienste. De situatie is vooral voor de kleinere scheepsbouwmaatschappijen moei lijk, verklaarde P., omdat de om vang van het bedrijf niet toelaat dat in Dloegen wordt gewerkt, ter wijl schoonmaakploegen niet te krij gen zijn. Die laatste nacht wordt voorna melijk besteed aan het ..schoon schip maken". „Het schip moet schoon zijn en er moet een bloe metje op tafel", zo drukte do ad junct-directeur het uit, die het moeilijk vond te antwoorden op de vraag van de kantonrechter of het nu voortaan niet meer zou gebeuren. Deskundige Als getuige hoorde de kantonrechter de verbalisant, de inspecteur van de arbeidsinspectie te Axel. De hoofd inspecteur van de arbeidsinspectie FILMS IN ZEELAND „Chantage" - Franse routinefilm Zowel Alhambra (Vlissingen) als Grand (Goes) hebben „Ana lyse van een moord" geprolon geerd. Bovendien wordt deze uitmuntende film vertoond in Electro (Middelburg). We be spraken de film reeds uitvoe rig. Hoewel het gegeven en de uit werking daarvan zo geheel ver schillend zijn met hetgeen we kennen van de meester van de thriller, Alfred Hitchcock, is deze creatie van Otto Premin- gèr minstens even spannend als de boeiendste werken van Hitchcock. Het zijn bij Hitchcock echter geheel andere factoren, die de spanning veroorzaken. Premin- ger heeft het minder in bizarre situaties gezocht; liet geheim zinnige van Hitchcock s rol prenten, ontbreekt hier vrijwel. Hoogtepunt van „Analyse van een moord" is niet het speurderswerk. maar het duel tussen openbaar mi nisterie en verdediger tijdens de rechtszitting, die het grootste deel van de rolprent in beslag neemt en die meesterlijk is verfilmd. James Stewart speelt daarbij dc hoofdrol. De advocaat, die hij uitbeeldt, is een scherpzinnige figuur, wiens geba renspel en minnek het boeiende pleidooi kracht bij zetten. Zeer sug gestief is bovendien de muziek, die Ellington voor „Analyse van een moord" schreef. Ook het City-theater (.Middel burg) prolongeert. „The big cir rus" is een rolprent, waarin de sfeer van het; circus fijn is ge troffen, hoewel de intrige aan vele andere circusfilms doet den ken, zij het dat men er hier een schepje bovenop heeft gedaan. Rest nog te vermelden, dat Luxor (Vlissingen) de bekende misdaad film „Chantage" draait, een met rou tine vervaardigde rolprent over de Parijse onderwereld, in dit geval Advertentie) over de lieden, die van chantage leven. Raymond Pellegrin speelt de voornaamste rol op een wijze, die ons in hem de prima karakterspeler doen hei-kennen, hoewel hij gehan dicapt wordt door het weinig be duidende verhaaltje. Hetzelfde is het geval met. Magali Noel, die we zien als de dochter van een lid der bende, die in de gevan genis terecht gekomen is. Om haar draait de gehele geschiedenis eigen lijk. Het naïeve en onschuldige meisje in misdadig gezelschap, waartoe ook nog Leo Genn behoort. te Breda, die als deskundige was opgeroepen, gaf als zijn mening, dat het wel mogelijk is om in de scheepsbouw dergelijke situaties te voorkomen, namelijk door een betere planning van het werk. Hij gaf ove rigens toe, dat het speciaal voor dit soort bedrijven niet eenvoudig is om kort voor de overdracht van een schip de werktijden niet te over schrijden. Maar een betere planning brengt z.i. verlichting. De officier van justitie, mr. Ph. M. Schenkenberg van Mierop, -eiste voor het eerste geval, waarbij tien werknemers betrokken waren, een boete van tien maal 50. In het tweede geval waven er volgens hem twee strafbare feiten gepleegd. Ten eerste hadden de 26 arbeiders die nacht voor de proefvaart te lang ge werkt en bovendien hadden zij 's nachts gewerkt. Hij eiste in dit ge val clan ook een boete van 52 maal 15 en 52 maal een dag voorwaar delijke hechtcnisstraf met een proef tijd van twee jaar. Hij achtte een hoge boete noodza kelijk omdat men de boete, die op gelegd kan worden, wanneer een schip te laat wordt afgeleverd, naar zijn mening diende te overtreffen. Mr. Van den Belt legde voor het eerste geval een boete r an tien maal 10 op en in het tweede geval een boete van-52 maal 15, waarbij hij de voorwaardelijke hechtenisstrat voor ditmaal achterwege liet. Duitse volksdansgroep demonstreert in Vlissingen f§ De contacten, die de Vlissingse §j H volksdansgroep „Hinky Dinky Toys" de laatste tijd met de jeugdgroep „Internationale Be- H gegnung" uit Bielefeld in Duitsland hebben gelegd, heb- ber ertoe geleid, dat een aan- tal Duitse jongelui zaterdag- avond a.s. een demonstratie s volksdansen op liet Bellamy- park zal geven. fi De volksdansers van do jeugd- groep brengen met Pinksteren m namelijk een tweedaags bezoek aan Vlissingen. De demonstra- tie, waaraan 25 leden meewer- m ken, begint om half tien. ff De „Internationale Begegnung" ff is een jeugdorganisatie, die zich vooral bezighoudt met het organiseren van uitwisselings- programma's naar andere lan- ff den. In Bielefeld worden 's zo- ff mers grote internationale jeugdsamenkomstcn belegd, terwijl de plaatselijke groep H dikwijls naar het buitenland ff trekt. De organisatie telt niet alleen een volksdansgroep, maar zij heeft ook een kamer- s koor, een lekenspel-, pantomi- me- en muziekgroep in haar s Ég' midden. ff De dansgroep in meermalen in s ff het buitenland opgetreden on- meer in Malta, in Parijs en voorts in Londen bij de kro- ningsplechtigheden van konin- gin Elisabeth. Tijdens de uit- voering in Vlissingen zullen, in verschillende kostuums, diver- se Duitse dansen worden ge il bracht. De gastheren, de Hm- f ky Dinky Toys zullen zelf ook optreden. De Vlissingse dansgroep is te il gen dc tweede helft van augus- tus uitgenodigd om een tegen- bezoek aan Bielefeld te bren- gen. De groep heeft er wel oren naar, maar de financiële II lasten die zo'n tocht met zich §f meebrengt, zijn te zwaar. De plannen zullen vermoedelijk worden aangehouden tot vol- gend jaar. liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii (Advertentie) w 1 /(f/rsf/ 1 FALCON EES® s internationaal gekeurd internationaal geprezen DONDERDAG 2 JUNI. HILVERSUM I. 402 m 74G kc/s. 7.00 KRO. 10.00 NCRV. 11.00 KRO. 11.00— 24.00 NCRV. KRO: 7.00 Nws. 7.10 Gram. 7.00 Voor de jeugd. 7.40 Gram. 7.45 Morgengebed en overweging. 8.00 Nws. 8.18 Gram. 8.50 Voor de huisvrouw. 9.35 Waterst. 9.40 Schoolradio. NCRV: 10.00 Gram. 10.30 Morgendienst. KRO: 11.00 Voor de zie ken. 11.45 Gewijde muz. 12.00 Middag klok noodklok. 12.03 Pianospel. 12.25 Voor de boeren. 12.55 Land- en tuinbouw- meded. 12.38 Gram. 12.45 Bezoek H. M. Koningin aan België. 13.00 Nws. 13.15 Zonnewijzer. 13.20 lachte muz. 13.35 lu strum ens. NCRV: 14.00 Rep. bondsdag v. d. Bond v. Verenigingen van Ger. Vrouwen. 14.45 Gram. 15.00 Meisjeskoor. 15.20 Gram. 16.00 Bijbelovérdenking. 16.20 Alt en orgel. 16.50 Gram. 17.00 Iloorsp. voor de jeugd. 17.30 Gram. 17.40 Beurs- ber. .17.45 Gram. 18,00 Lichte muz. 18.15 Sportrubriek. 18.30 Koorzang en soliste. 18.50 Sociaal perspectief, praatje. 19.00 Nws.- en weerbcr. 19.10 Omr. koor. 19.30 Radiokrant. 19.50 Polit. praatje. 20.00 Philharm. ork. en sopr. 21.00 Toeristische overpeinzingen. 21.30 Lichte muz. 22.00 Periodieken parade. 22.10 Gram. 22.30 Nws. en SOS-ber. 22.40 Zaalsportuitsl. 22.45 Avondoverdenking. 23.00 Orgelconc. 23.35 Lichte muz. 23.55—24.00 Nws. HILVERSUM II. 298 in. 1007 kc/s. 7.00 AVRO. 7.50 VPRO. 8.00—24.00 AVRO. AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Gym. 7.20 Gram. VPRO: 7.50 Dagopening. AVRO: 8.00 Nws, 8.15 Gram. 9.00 Gym. voor de vrouw. 9.15 Grarn. 9.40 Morgenwijding. 10.00 Gram. 10.50 Voor de kleuters. 11.00 Kookkunst, praatje voor de vrouw. 11.15 Gram. 1143 Met muziek naar de galg, lezing. 12.00 Lichte inuz. 12.30 Land- en tuinbouwmeded. 12.33 Zang en piano. 13.00 Nws. 13.15 Mcded. en gram. 13.25 Theaterork. 13.55 Beursber. 14.00 Kamer- muz, 14.30 Licht progr. 15.00 Liederen. 15.30 Voor dc vrouw. 16.00 Gram. 16.30 Voordr. 16.50 Zang en plano. 17.00 Voor de jeugd. 17.30 Bezoek H. M. de Koningin aan België. 17.30 Regeringsultz.: Serie: Plaats en functie van het Koninklijk In stituut voor de Tropen. Het Tropenmu seum en het onderwijs, door F. A. Wag ner, hoofd afdeling onderwijs, 18 00 Nws. 18.15 Orgel en zang. 18.45 Journ. 19.00 Lichte muz. 19.45 Gesproken brief. 19.50 Sportpraatje. 20.00 Nws. 20.05 Pianoconc. 21.15 Na eb volgt vloedhoorsp, 22.30 Nws., beursber. en SOS-ber. 22.45 Viool duo. 23.00 Sportact. 23,10 Lichte muz. 23.40 Gram. 23.55—24.00 Nieuws. TELEVISIEPROGRAMMA. NTS: 20.00 Journ. en weeroverzicht. NCRV: 20.20 Filmbespreking. 20.40 Wat iedere vrouw wel weet, T.V.-spel. 22.10 Dagsluiting. VLAAMS-BELG. T.V.-PROGRAMMA. 19.00 Voor de Jeugd. 19.30 Nws. 20.00 Film- rep. bezoek H. M. Koningin Juliana. 20.10 Gesprek. 20.40 Speelfilm. 21.55 Rep. 22.20 Nws. en journaaL FRANS-BELG. T.V.-PROGRAMMA. 17.00—(3.00 Voor de jeugd. 19.00 Progr. voor de rijpere jeugd. 19,45 Jeugdkron. 20.00 Journ. 20.35 Quizprogr. 21.35 Portrait Souvenir. 22.15 Documentaire. 22,40 Jour naal.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 16