E.T.I.-Zeeland legde contacten interregionaal ontwikkelingsplan VELPON Zeeuwse LEGERTJE ZEEUWEN TREKT „TER VOLKSTELLING" <3* win GAZONMAAIERS Daarom voorkeur! „VERONICA" VAN ZUIDZANDE WON CONCOURS TE GROEDE Agenda PROVINCI ALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 28 MEI 1960 MET N.W.-FRANKRIJK EN DE VLAANDERENS (Advertentie Drs. Verburg sprak in Knokke voor Vlaams Economisch Verbond Het Vlaams Economisch Verbond, het grote Belgische genootschap van - werkgevers, hield gisteren en vandaag een congres, over de economische expansies van de Vlaanderens, N.W.- Frankrijk en Zeeland, waaraan onge veer 800 personen deelnamen. Gisteren sprak o.a. drs. M. C. Verburg, directeur van het E.T.I. voor Zeeland over de toekomst van liet economi sche landschap tussen Parijs én Rotterdam. Historisch één economisch landschap. Vele eeuwen geleden was deze streek een der belangrijkste centra van activiteit. Het gebied was homogeen, zijn onderdelen vulden elkaar aan, al concurreerden zij natuurlijk ook. De jaarmarkten sloten op elkaar aan en de Engelse wolstapel bevond zich soms te Galais of St.-Omaars, soms te Brugge, Middelburg of Dordrecht. Als „hoofdsteden" fungeerden achtereenvolgens Brugge, en Antwerpen. Zeeland en vooral Middelburg vormden een belangrijke invals poort. Aan het eind van de 16e eeuw werd de Schelde militair door Noord-Nederland gesloten en verplaatste zich het. zwaartepunt, naar de Hollanden. De opkomst van het spoor en de auto be gunstigden dit gebied aanvanke lijk minder dan andere streken, doordat er geen directe noord? zuid verbinding was. „Van Rijssel tot Zierikzee Dit tekort is de „schuld" ,van Zee? land, die met het Deltaplan wordt ingelost. Er tekent zich van Rijssel tot aan Zierikzee - hemelsbreed 125 tot 150 km een nieuw gebied ar, dat zich niets meer gelegen zal laten liggen aan grenzen, die als mi litair-historische toevalligheden dwars door regionale realiteiten snij den. Een enorm potentieel ligt braak. N.W.-Frankrijk heeft een zware in dustrie. De Vlaanderens hebben een veelzijdige nijverheid on. een groot bevolkingspotenlieel. Zeeland Krijgt een zeer gunstige geografische lig ging en gaat de verbinding naar Zuid-Holland vormen. Inbreng van Zeeland De inbreng van Zeeland ligt op het terrein van het Westerscheldebek- ken (Sloe, Terneuzen, Hansweert met daarnaast het Kreekrakplan). Het heeft zijn ontwikkelingskernen en de uit te voeren openbare infrastructuurwerken. Een toene- Centrale verwarming, SA WE MA NV. Nederstraal 19 - Middelburg - Tel. 01180-2962 mende recreatieve accommodatie en een progressieve land- en tuinbouw passen geheel in deze veelzijdige eco nomie. Een noord-zuid verbinding te kent zich al af over het Haringvliet, de Grevelingen en het veer Zierikzee- Kats. Een vaste verbinding over do Wes- tersehelde zal grote krachtenvelden met elkaar verbinden. Zij zal in 1970 zeker rendabel zijn. De ontwikkeling van dergelijke programma's ge schiedt helaas alleen uit waterstaats oogpunt. Eigenlijk zou er een regio naal-economisch programma, nodig en mogelijk zijn ook buiten het wa terstaatkundige om. De veiligheid maakt het Deltaplan niet rendabel. Dit doen de „bijverdiensten" van bet Deltaplan, tvaaronder ook het schep pen van ruimte voor een dure, over bevolkte Randstad valt. Van rand tot middengewest De huidige landgewesten N.W.- Frankrijk, de Vlaanderens en Zee land zijn allen in zeker opzicht onderontwikkeld, d.w.z. ten opzichte van de bevolkingsgroei. Zij zullen echter eens de positie innemen van middengewesten, de verbinding vor mend tussen het noorden en zuiden van do Lage Landen. Dit vergt een economische reconstructie, die meer is dan een waterstaatsplan. Dit vergt ook een interregionaal ontwikke lingsplan, waarvoor de contacten met N.W.-Frankrijk en de Vlaande rens door het E.T.I. voor Zeeland reeds zijn gelegd. „De weg naar Eu ropa leidt via sterke gewestelijk- economïsche structuur" aldus de heer Verburg. Prof. A. Vlerick te Gent sprak over de algemene problemen van de re gionale expansie. Hij wees o.m. óp de grote onbekendheid die de bespro- kon gebieden ten onrechte „genie ten". De heer O. Vanneste, directeur van liet West-Vlaamsc economische studiebureau inventariseerde het po tentieel van West-Vlaanderen, de heer R. de Backer, secretaris van de Economische Raad van Oost-Vlaan- deren dat van Oost-Vlaanderen. De heer M. Anselin, assistent van prof. Vlerick gaf de aanvullende karakter trekken van deze ecenomieën. De lieer F. Lentacker, lector aan de universi teit van Lille, sprak over de relaties tussen N.W.-Frankrijk en W.-Vlaan- deren, voornamelijk over de vele Belgische grensarbeiders. Bij alle sprekers en ook in de dis cussies bleek dat men Zeeland rekent tot dit economische landschap, dat men belangrijke Zeeuwse infrastruc tuurwerken als de toekomstige ver bindingen in noord-zuid richting, mede wil steunen. Zeeland kan bij de Zuiderburen niet genoeg propaganda maken voor liet Deltaplan. (Slot van pag. 1 Augustijn heeft de volle medewerking verkregen van de overheidsdiensten in de Zeeuwse hoofdstad, die bijna 90 tollers leverden. Zij heeft zelfs nog een aantal gegadigden moeten teleur stellen. Wellicht is de vergooding, die men nu krijgt er de oorzaak van, ter wijl bij de tellin'g in 1947 een sneep- bon verdiend kon worden, of een stel fietsbanden voor dc tellers, die de buitenwijken moesten opzoeken In de afgelopen week hebben de tel lers in vele gemeenten instructie go- VAN TOT UNICUM Tot veler verbazing behaalde de bekende Zaamslagse duivenliefhebber en keurmeester R. J. van de Vreke met een éénjarige duivin de eerste prijs in een vlucht op Breteuil, over 220 kilometer met een voorsprong van 20 minuten. In concours Waren .150 duiven. Deze prestatie mag in de duivenwereld wel een unicum worden genoemd. HOEDE De hond van de landbouwer W. Verhulst te Kamperland zoogt mo menteel vier kleintjes. Dat zou piet vermeld worden als het hier niet ging om vier kleine katjes, uls on der de hoede van de hond een vreedzaam bestaan leiden. De ho. 1 is bijzonder ingenomen met dit uit heemse kroost. WATERSTAND Tengevolge van de vrij langdurige en overvloedige regens van dc laatste weken is de waterstand in de Zeeuwseh-Vlaamse kreken en water gangen sterk gestegen. Door de af? FIETS Er zijn er toch nog meer, dan men zq oppervlakkig bezien wél eens zon menenEr zijn er zelfs nog vrij veel. Zó veel zelfs, zo constateerden wij op Hemelvaartsdag, dat er nog Vest ge sproken mag worden van ons natio naal vervoermiddel. De fiets, jawel, Ondanlcs de opmars der brommers en de rage voor het goedkope, kleine antó'tje, handhaaft de aloude velo cipede zich voortreffelijk. Temidden der horden gemotoriseerden kan men op zo'n vrije dag nog duizend-en-êé.n ouderwetse peddelaur over 's heren wegen zien trekkenrustig, zonder het loeiend gewéld van een één-, twee- of nog meer-tactmotor; bedaar de mensen, temidden van een menig te voortsnellende medeschepselen. Hele gezinnen zie je er nog per rij wiel op uittrekken; pa vooropmet voor en achter een kind ma kalm pjes volgendmeestal ook omgeven door enig kroost en soms rijdt er dan nog een wat oudere telg op een eigen fietsje omheen, als een sleepbootje rond het zeeschip. Mooie, gave familietaferelen zijn dat, die bést eens geschilderd zouden mo gen worden. Nóg immers is het fiet sende gezin, liefst in zondags pak, een nationaal verschijnsel, zoals dat in vroeger jaren met de veelvuldig uitgebeelde IJspretliet geval was. De molen kan als achtergrond ge handhaafd blijven, dat wel. Die ver sterkt nog steeds het nationale ele ment en zal dat nog wel blijven doen. Maar het wordt tijd, dat de fiets ver eeuwigd wordt, de gewone huis-, tuin- en keukenfïets...., voer van talrijke Belgische polders, welke afwateren op dQ Westerschelde, via de Zeeuwse kreken moet geschie den, worden momenteel enorme wa termassa's verwerkt. Bij gunstige wind zal het waterpeil, dat nu boven het normale zomerniveau staat, spoedig weer kunnen zakken, indien de lozing' bij Terneuzen niet stagneert. VISSTAND Bij een massale ziekte die vorig jaar onder de uitgezette vis in de ijsbaan in plan Zuid te Axel heerste, stierven vele vissen. Men heeft uu do baan geheel droog gepompt en de bodem ontsmet. Nadat hier nieuw grondwa ter was opgekomen, werd een hoeveel heid van ongeveer 400 a 450 kilo kar per uitgezet- De ijsbaan is nu do enige in het land, die als vïscentrum voort durend onder controle staat. Er is ge bleken dat de karper zich aardig heeft aangepast, en de vele inspanningen van de hengelaars hebben tie visstand naar het zich laat aanzien, in dit hen gelaarsdomein verbeterd. DRIE MAAL ZILVER In St.-Annaland vierden drio echtpa ren tegelijk hun zilveren huwelijks feest. Deze feestelijke gebeurtenissen golden de echtparen J. Ridderhof-van Vos sen, J. KurvinkSlager en S. Snoep van Poortvliet, respectievelijk vair de Boenderweg, do weststraat en de Ring. ...EN EENMAAL GOUD Zilver in St.-Annaland. goud in Bier vliet. Daar vierde het echtpaar De SchoolmeesterDe Poorter het gou den huwelijksfeest, in een uitsteken de gezondheid. Zelf hebben de echte lieden kinderen die allen getrouwd zijn en ook weer kinderen bobben. Vandaag wordt bot grote roest ge vierd, en het spreekt vanzelf dat de schare kinderen en kleinkinderen zich niet onbetuigd zal laten. Advertentie had. Mej. Augustijn heeft de Middel burgse» tellers geïnstrueerd aan de hand van een flnneibord, waarbij het „tellerslegertje" bleek, dat hij het goed doorlezen van do instructie de 107 meer of minder belangrijke bij de. telling uit to voeren handelingen toch uog vrij eenvoudig zijn. Voorlichting In het Vlissingse wijkcentrum „Het Anker" werd afgelopen dinsdag een voorlichtingsavond gehouden voor de 130 tellers, die daar zijn gerccruteerd uit ambtenaren, douaniers, onderwijs mensen, verzekeringsmensen, kort om allerlei ingezetenen, die gewond zijn op enige manier een administra tie te voeren. Zo ging het ook in Zie rikzee, waar de chef van de afdeling algemone zaken, de heer H. E. S. Sinck, „zijn" 26 volkstellers hoeft in gelicht; in 's-Heer Avendskerke, waar 8 tollers zich over de formulieren voor de 1300 gezinnen van de vier kerkdorpen hebben ontfermd; in Goes waar 60 tellers tot tweemaal toe een instructieavond hebben meegemaakt; in Oostburg, waar seoretarie-ambte- naar F. M. J. C. van Hee als „plaat selijk leider" van de volkstelling zijn 17 leden sterke telploog gisteravond heeft geïnstrueerd; en ook in Terneu zen, Kloosterzande, Renesse Sluis, Arnemuiden, dat een gevarieerde telploeg (oud-typiste, goponsioneerd marineman en politieman, ruilverka velingsambtenaar, en 3 secretarie- ambtenaren) tot zijn beschikking heeft. Vele tellers en telsters hebben boven dien gekeken naar het TV-program- ma op dinsdag, waarin zij instructie kregen, verzorgd door het Centraal Bureau voor de Statistiek en dat gis teravond herhaald werd. Wat wil men weten En waar is men nu nieuwsgierig naar Wel, men interesseert zich on- Hcr meer voor de godsdienstige ge zindheid van dc onderdanen en voor de vraag of men eigenaar dan wel huurder is van het huis, waarin men- IVOROL tandpasta geeft behoud van een gaaf gebit Verbetering rijkswegen bij Draaibrug aanbesteed Woensdagochtend is aan het rijks waterstaatskantoor tc Middelburg aanbesteed het uitvoeren van grond werken. het maken van asfalt-, ce- mentbeton-, tegel, kei- en klinker verhardingen met bijkomende wer ken ten behoeve van de verbetering van de aansluiting van de rijkswe gen 58 en 58e tc Draaibrug in de ge meente Aardenburg. Voor dit werk waven elf gegadig den, van wie de firma J. en K. de Oude te Biervliet met f 431,382 do laagste was. Voor do overige inschrijvers werden de volgende bedragen genoteerd: 2. gebr, J. en H. Geldof, Serooskerke f 449,875; 3. Th. P. Cambler. Bres- kens, f 450.000; 4. Kon. Mij. Wegen bouw N.V. Utrecht, f 451.000; 5, N.V. Aannemingsmij. E. L. K., Schoondijke f 451.800; 6. G. en A. Sponselee te Kloosterzande f 455.000 weduwe P. R. Toussaint en Zoon Cadzand, f 481.000; 10. fa. C. D. de Ruysseher en Zoon Biervliet, f 495.000; 11. N.V. Aug. van Dijek Petit Wegenbouwniij. te Bergen op Zoom, f 495.000. ONDER ZEER GROTE BELANGSTELLING „Eendracht Maakt Macht" kreeg predicaat koninklijk Dc Koninklijke Muziekverenïnging „Veronica" uit Zuidzande heeft op het nationaal federatief muziekcon cours dat donderdag to G roede word gehouden, met 113 punten beslag we ten te leggen op do eerste plaats in de eerste afdeling fanfare. Naast do beker van het concours, leverde dit bovendien de medaille van H.M. de Koningin en de lof van de jury op. Aan dit muziekconcours, georgani seerd door de bond van muziekver enigingen in Zeemvs-Vlaanderen, ua- men 9 muziekverenigingen deel. Honderden belangstellenden en deel nemers uit Groedc en omliggende ge meenten waren donderdag vond de Groese markt op de been om het mu zikale gebeuren bij te wonen. In de morgenuren maakten enkele corpsen een rondwandeling door het dorp en tegen twaalf uur ontvingen B. en W. van de gemeente de dirigenten, en Jocsturen tijdens receptie op het ge meentehuis. Burgemeester J. C. Everaars heette alle aanwezigen hartelijk welkom, in het bijzonder de plaatselijke ver eniging Eendracht maakt Macht", die haar 120-jarige jubileum vierde, ter gelegenheid waarvan het con cours in Groede werd gehouden. Burgemeester Everaars kon boven dien bekendmaken dat do oude mu ziekvereniging met het predikaat „Koninklijk" is onderscheiden. Hij overhandigde het predikaat'in du woont, welke akten ol' diploma's de ondervraagden beziten, verder tot welke inkomensgroep men behoort enz. Vragen, die men vindt op het lijstje voor liet huishouden of alleenwonen de, voor de man of jongen met beroep vrouw of meisje met beroep de tijde lijk In de gemeente aanwezige per soon, voor gestichton, instellingen en tehuizen, en voor personen op woon schepen. en in woonwagens. En al do persoonlijke gegevens óp die vragen lijsten worden naamloos, zodra ze zijn geregistreerd en statistisch ver werkt. Bovendien wordt een onbevoegde in zage of gebruik van de individuele in formaties uitgesloten, omdat de func tionarissen. die op één of andere wij ze bij de tellingswerkzaamhoden zijn betrokken, strikte geheimhouding is opgelegd. Ein doktober zijn in versehilcpde ge meenten proeftellingen gehouden om het concept van de vragenlijsten aan de praktijk te toetsen on een efficiën te werkwijze te bepalen. Volgens het C.B.S. zijn deze proeftellingen uitste kend geslaagd en de gemeenten hopen nu, dat dit mot medewerking van dc burgers, wie verzocht wordt de vragenlijsten zo volledig mogelijk in te vullen ook inzake de „echte" voilkstelling het geval zal zijn. Dank zij de heer II. Hoitsma hangt de zonnev'vjzer weer geheel „hij de tijdaan de gevel van de Btads- schuur te Middelburg. De zonnewij zer heeft juist een flinke opknap beurt gehadwaarbij de heer Hoits ma voor een juiste uur\ijnenverdeling zorgde. Een karweitje, dat hem zo'n dertig avonden rekenen kostte... (Foto P.Z.C.) De muziekvereniging. Veronicate Zuidzande, die in het concours te Groede zo succesrijk was, heeft sym bolisch afscheid genomen van de oude uniformen, en zich daarna in een prachtig nieuw pakje vertoond. Op de foto gaat het oude uniform dat slechts wit een witte pet be stond, „de voddenzak in". Het xoas de voorzitter van de vereniging, die deze handeling met het grootste ge-> noegen verrichtte. *WVV\\*A**A/VV\*VVVW»AA Zie verder voor Zeeuws nieuws do pagina's 5, 7, 9 en 11. Nieuwe industrievestiging in Sint-Maartensdijk Op het industrieterrein van St.- Maartensdijk zal een fabriek voor machinale houtbewerking worden ge bouwd, die een oppervlakte bestrijkt van 1000 vierkante meter. Do heer A. Muller Franke heelt daartoe een definitieve aanvraag voor aankoop van ongeveer 5000 vierkante meter grond ingediend bij het gemeentebe stuur van St.-Maartensdijk, dat daarover maandagmorgen om 10 uur vergadert. B. en W. hebben de raad voorgesteld tegen dc prijs van 8 per m2 tot deze verkoop over te gaan. Ook het confectiebedrijf van de heer P, W. Priem heeft uitbreidingsplan nen. De reeds eerder ingediende op tie-aanvraag op een deel van het in dustrieterrein wil de hoor Priem thans vervangen door de aankoop van 1000 m2 grond, waartoe B. en W. de raad adviseren eveneens voor deze uitbreiding grond to verkopen tegen do prijs van 3 per vierkante meter. B. en W. van St.-Maartensdijk ver wachten voorts dat do rijkspremie voor de bouw van 12 wonïngon aan de hoer A. Muller Franke binnen af zienbare tijd zal worden toegekend. Hoewel het terrein, waarop deze bouw zal komen nog opgemeten moet worden kan voor 12 woningen een totale opcrvlaktc van 2400 m2 nodig worden geacht. Verder zal de raad de bostemming van het voormalig stoomgemaal be spreken. Successen voor sportieve Middelburgse machinisten Ondanks de handicap van weinig goede trainingsniogelijkheden heeft ecu groep sportlieden van de Middel burgse Maehinistcnschool tijdens een sportdag voor scholen voor werk tuigkundigen in Nijmegen enkele uit stekende resultaten behaald. Met name in do zwembanen bleken de Middelburgse scholieren geduchte tegenstanders. Op do 5Q meter borst- crawl braoht Leen Jumelet het zelfs tot een fraaie lo plaats, waarna Ad Booy op de 50 meter rugslag een 3e plaats behaalde. Tezamen mot Kees Versluis behaalden Jumelet en Booy een keurige 2e plaats op de 3 maal 50 meter wisselslag-estafette. In een sterk bezet volleybaltoernooi, waaraan 8 scholen deelnamen, le verdon de Zeeuwse machinisten even eens een uitstekende prestatie door als 3o te eindigen. vorm van een diploma aan het geluk kige bestuur vau „Eendracht maakt Macht". Dhr A. de Hulster mocht voor zijn veertig jaar trouwe lidmaatschap van de muziekvereniging de zilvo ren meda'IIe verbonden aan de Or de van Oranje-Nassau in ont vangst nemen. Ooit het werk van do voorzitter van E.M.M., de heer P. Hoste, werd gehonoreerd. Van wege zijn aktivïteiten voor de mu ziekvereniging en vele andere or ganisaties, zijn verdiensten voor de gemeenschap en werkzaamhe den op cultureel eti maatschappe lijk terrein werd hij benoemd tot ereburger van Groede en ontving daarvoor de erepenning van dc gemeente. Daarna sprak de heer J. Wijnands namens de federatie. De heer P. Ooké bracht E.M.M. de felicitaties van dc Bond van Muziekverenigingen over en memoreerde de overleden oud-secre taris van de bond, de heer J. Filius. Qm één uur 's middags begonnen de concerten op de markt. Tot tegen dc avond waren de grondig bestudeerde klanken van de negen deelnemende korpsen in het dorpje te horen; do belangstelling voor de muzikale pres taties bleef onverminderd groot. In totaal werden bij dit concours 659 programma's verkocht, wat in ver gelijking met vorig jaar onge veer 300 zeer gunstig is. De uitslagen Omstreeks zes uur werden do lang verwachte uitslagen bekendgemaakt. Winnaar van het concours werd „Veronica" van Zuidzande met 113 punten in do eerste afdeling fanfare. Daarop volgden: In de eerste afde ling fanfare: „Aardenburgs Fanfa re" eerste prijs 100 punten, „Uit het Volk voor het Volk" Breskens twee de prijs 96 punten. In de tweede af deling fanfare: Elk naar Zijne Krach ten" St. Kruis eerste prijs 100 pun ten en lauwertak van de V.V.V. Groe de. Derde afdeling fanfare: „De Echo" Wilhelminadorp tweede prils S3 punten. Afdeling uitmuntendheid fanfare: „Eendracht Maakt Macht" Groede eerste prijs met 102 punten. (De zelf uitgeloofde medaille ging daardoor naar Aardenburg), Afdeling uitmun tendheid harmoniën: „De Volhar ding' te Zaamslag eerste prijs met 104 punten en medaille van de Com missaris der Koningin in Zeeland. Muziekvereniging „De Harmonie", Terneuzen tweede prijs met 93 pun ten. Vaandelafdeling harmoniën: „Oefening Kweekt Kunst", Schoon dijke cerate prijs met medaille van de gemeente Groede. Werken in de haven van Hansweert aanbesteed De rijkswaterstaat te Middelburg heeft woensdagochtend aanbesteed het leveren van betonnen glooiings- blokken en gewapend betonnen steun- banden voor het vernieuwen van glooiingen van de zeedijk, de zuidha- vendam en de oosthavendani te Hans- weeft. De uitslag van de aanbesteding luidt: 1. Jac. Haringman en Zoon te Goes 122.590; 2. PIT-beton N.V. te Mid delburg 126.100 en 3. N.V. Handel-, industrie- en scheepvaartmij „De Hoop" te Terneuzen 126.334. f Advert en tiet LJjns en plak alles met van Cela-Bcver VANDAAG. Middelburg Clly-theat.or: The big cir cus, 20 uur, a.l.; Eleot.ro: Les cousin- sy, 10 en 21.15 uur. 18 jnar; Abdij (ing. Koorkerkhpf): tentoonstelling pren ten Rembrandt en tijdgenoten, 10—18 uur; Toonzaal Van Benthein en Jut ting: expositie schilderijen en aquarel len, 9—18 uur; Miniatuur Walcheren, Molenwater, geopend 9—18 jaar- Au in Rijkskweekschool: toogdag federatie Volksonderwijs, 14.30 uur; Schutters hof: Rode Kruiswedstrijd, 13.30 uur. Eindsoiree. 20 uur: Toorenvliedt: zangconoours Chr. zangverenigingen, 15 uur. Vilssingen Luxon De tijger van Eseli- napur, 19 en 21 uur. 13 jaar; Alhnm- bra: Moord boven de afgrond, 19 en 21 uur, 14 jaar; Luxor: Het huwelijk van prinses Margaret, 15, 16 en 17 uur; Kunsthandel Bikker: schilde rijenexpositie A, Plhl, 9—12.30 14— 18 uur; Scheldekwartier: slotbijeen komst atedenontmoetlng Vlissingen— Middelburg, 21 uur. Goes Grand: Het huwelijk van prinses Margaret, 15 on 16 uur. Slavenjagers van Afrika, 19 en 21 uur, 14 jaar; Prins van Oranje: toneelgroep herv, jeugdraad „Kruis of munt", 20 uur. MORGEN. Middelburg City-theater: The big cir cus, 14.50 en 20 uur, a.l, Electro: Les cousins. 15,30, 19 en 21.15 uur, 13 jaar; Abdij (ing. Koorkerkhof)' ten toonstelling prenten van Rembrandt en tüdgnnomn, 13—>17 uur; Miniatuur Walcheren, Molenwater, geopend 9— 18 uur. ''liSslngpn - Luxor: De lijger van Esch- napuT,. 15, 19 en 21 uur, 18 jaar; Al- hambra Moord boven de afgrond, 15, 19 en 21 uur, 14 jaar. Gons Grand: De wraak van de toma hawk, 15 uur; Slavenjagers vau Af rika. 19 en 21 uur, l-l jaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 2