Breskense school met de Bijbel vierde het gouden jubileum MELISKERKE OPENDE TOTAAL VERNIEUWDE GEREF. SCHOOL VOLKSGEZONDHEID WATERSCHAP SCH.-DUIVELAND BEKEEK BEGROTING VOOR 1960 RAAD SAS VAN GENT BESLUIT SPORTVELD TE VERBETEREN 8 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG 24 MEI 1960 MET UITGEBREID PROGRAMMA Herdenkingsdienst, receptie en een drukbezochte feestavond Met een herdenkingsdienst in de hervormde kerk, een drukbe zochte receptie in het jeugdgebouw en tenslotte met een feest avond in de loods van de Coöp. Aan- en Verkoopvereniging is zaterdag in Breskens het vijftigjarig bestaan gevierd van de school met de bijbel. In de 's middags gehouden herdenkings dienst sprak de vice-voorzïtter van het schoolbestuur, de heer J. de Koning, een welkomstwoord, waarin hij tevens uiting gaf aan de vreugde en dankbaarheid, die er bij de viering van dit ju bileum heersen. In zijn welkom kon de heer De Ko ning met name betrekken de burge meester van Breskens, de heer J. A. Eekhout, de heer J. van IJselsteijn uit Middelburg namens de school raad voor -scholen met de bijbel en de heer J. Spoor uit Den Haag die van 1920 tot 1955 hoofd van de school in Breskens is geweest. Vervolgens was het woord aan de heer J. van Haneghem, voorzatter van het schoolbestuur, die in een uit voerig overzicht ontstaan en voortbe staan van de schooi memoreerde. Hierbij bracht hij o.m. in herinne ring, dat destijds, in 1910, als eer ste leerlinge werd ingeschreven een meisje, dat deze middag als mevrouw De Graaff-van Melle uit Utrecht haar medewerking aan de bijeenkomst verleende met een optreden als solo-zangeres. Spreker besloot zijn overzicht met erop te wijzen, hoe men in de oude school de spreuk „Rehoboth" (De Heer heeft ruimte gemaakt) had aangebracht; in de nieuwe school kon men aanbrengen: „Ebenliaëzer" (De Heer heeft ons geholpen). Stuwende kracht Hierna sprak burgemeester Eekhout, die de heer Van Haneghem prees als een stuwende kracht in het bestuur van de school. Waardering had de burgemeester ook voor de samenwer-, king tussen school- en gemeentebe stuur. Nadat hij zijn gelukwensen had overgebracht, voerde de heer Van IJselsteijn liet woord namens de schoolraad. Hij sprak de wens uit, dat bij ouders personeel en bestuur de liefde voor "de school mag blijven bestaan, ook in tegenslag. Voorts spraken nog ds. L. Spaan namens de hervormde gemeente, en de heren J. Robijn, namens het openbaar onder wijs; C. Vissenberg, hoofd r.-k. school; A. Sluimer, thans hoofd van de jubilerende school; J. Spoor, oud- hoofd van de school met de bijbel en H. van de Ree, bestuurslid van de school met de bijbel in Schoondijke. Na een dankwoord van dc heer Van Haneghem sprak ds. Praas een slot woord. Tot besluit ging hij voor in dankgebed. Receptie en leest Groot was de belangstelling voor de receptie, die het bestuur hield in „De Uitkómst" en waar o.a. de inspec teur voor het lager onderwijs in de inspectie Middelburg, de heer A. A. Leenhouts, van zijn belangstelling blijk gaf. Honderden waren in de avonduren aanwezig in de C.A.V.-loods voor Honderdvijftig gulden ontvreemd op „Vrederust" In het afgelopen weekend werd uit een afgesloten kast in de dameskap salon- op de stichting „Vrederust" bij Bergen op Zoom een geldkistje met een bedrag van circa f 150 ont vreemd. Vermoedelijk heeft de da der gebruik gemaakt van een valse sleutel. Sporen van verbreking wer den niet aangetroffen. De politie stelt een onderzoek in, De gereformeerde school van Melis kerke heeft een geheel gerestaureerd gebouw betrokken. Burgemeester G. A. A. Adelaar draaide maandag de sleutel om in het slot en daarmee heropende hij de school op officiële wijze. Hst schoolgebouw, dat tijdens de inundatie onder water kwam te staan, heeft veel geleden van het zout, maar daar is thans niets meer van te bemerken. Ontworsteld aan het zout", zei de inspecteur van het lager onderwijs, de heer A. A. Leen~ houts in zijn toespraak. Op de foto: de officiële opening door de burgemeester. het bijwonen van liet feestpro gramma, dat bestond uit o.m. koorzang onder leiding van de heer J. Basting; optreden van een ambtenaren-orkest en de opvoe ring van het toneelstuk „Profes sor Daantje" door een aantal leer lingen van de school. Tevoren had de heer P. Vergouwe al le medewerkers aan de jubileumvie ring dank gebracht. Als geschenk van de oud.leerllngen bood de heer J. Bruitman een bandrecorder aan en voor de heer Van Haneghem, die bin nenkort als voorzitter zal aftreden, was er een fraaie fruitmand. Met een quiz tusen onderwijzers en oud-leerlingen werd het stijlvolle pro gramma gecompleteerd. De bijeen komst werd gesloten door ds, Grafe. Raad Yerseke verkoopt schoolgebouw aan de Dreef De raad van Yerseke besloot in zijn vergadering van maandagavond de voormalige school aan de Dreef te verkopen aan de hervormde gemeen te. De prijs is gesteld op het taxatie bedrag van f 37.000. Aan dit besluit ging een korte discussie vooraf. De voorzitter, burgemeester A. C. Willemsen deelde mede, dat een nieuwe regeling is getroffen voor de vreemdelingengidsen. Voortaan zul len om beurt twee gidsen per week dienst doen op de haven. In verband met de voorgenomen verzwaring van de Poolsendijk werd een aantal pan den en gronden aan deze dijk, die de gemeente reeds had aangekocht, overgedragen aan de „Breede Wate ring van Zuid-Beveland". Een ge deelte weiland in de Burenpolder zal worden gehuurd om dit tot speelter rein te bestemmen voor de jeugd. De raad ging akkoord met de nieuwe sa larisregeling voor het gemeenteper- soneel. Enkele wijzigingen in de be grotingen 1959 en 1960 werden aan gebracht. Voor de verzending van gemeentepoststukken zal een fran keermachine worden aangeschaft. Het college stelde de 5-jaarhjkse af rekening voor bijzonder en uitge breid onderwijs vast. De directeur van gemeentewerken krijgt een maandelijkse toelage van f 50 voor het gebruik van eigen auto. AAN HET ZOUT „ONTWORSTELD" Van vandaag af zullen de jongens en meisjes in de school voor gerefor meerd lager onderwijs in Meliskerke niet langer met een zekere regelmaat onder de lessen hun hand met daarin een verroest of weggeteerd onder deel van een van de oude banken behoeven op te steken. De ietwat bizarre verzameling restanten van de totaal onbruikbaar geworden schoohneube- len, die hoofdonderwijzer G. Beukelman op deze manier heeft aangelegd wordt niet verder uitgebreid. Want maandagmiddag heeft de schoolver eniging een geheel gerestaureerd schoolgebouw in gebruik genomen. Gelukwensen aan het bestuur en de gebruikers En in de splinternieuwe omgeving, die vandaag voor het eerst de leer lingen zal ontvangen, waren tal van fenodigden verzameld om van hun elangstelling voor het door de schoolvereniging bereikte resultaat blijk te geven en de ijveraars daar voor en de toekomstige gebruikers ervan van harte geluk te wensen. Een felicitatie, die te meer van toe passing was omdat men eindelijk na veertien jaren van tobben met al het door oorlog en watersnood verouder de materiaal thans een uitstekend ingerichte school van twee leslokalen en een modern geoutilleerd kooklo kaal aan onderwijzend personeel en leerlingen kon aanbieden. Verrassing Het was dan ook een ware verras sing voor de vertegenwoordigers van onderwijsinspectie, gemeente, verschillende plaatselijke instan ties en zusterverenigingen, toen zij het gebouw betraden, nadat burge meester G. A. A. Adelaar op ver zoek van de voorzitter van het schoolbestuur, de heer W. de Bück, de sleutel in het slot van de hoofd ingang had omgedraaid. En zij-staken hun bewondering voor hetgeen hier. door eendrachtige sa menwerking was gepresteerd later op de middag in een officiële bijeen komst in het kooklokaal niet onder stoelen of banken, hoe modern en ge riefelijk deze ook waren... Na een kort welkomstwoord van voorzitter De Buck zinspeelde bur- gemeester Adelaar nog even op deze samenwerking, toen hij juist het ver zoek tot officiële opening aan hem het symbool van de prettige verhou ding tussen gemeente en schoolver eniging noemde. De inspecteur voor het lager onder wijs, de heer A. A. Leenhouts zag de gerestaureerde school in zijn feli citatie-toespraak als „ontworsteld aan het zouten was dan ook van mening, dat het gereformeerd lager onderwijs op Meliskerke een punt heeft kunnen zetten achter de gevol gen van de inundatie aan het eind van de laatste oorlog. Eenzelfde me ning was de heer J. Blok toegedaan, die de chemische industrie vertegen woordigde, welke het zoutwerend preparaat voor de gerestaureerde muren had geleverd. Hij bood het schoolbestuur een boekwerk aan. „Zoutuitslag" De heer J. P. D. de Smit, directeur van de Centrale Dienst voor Bouw- en Woningtoezicht op Wal cheren, gaf een kort overzicht van hetgeen aan de opening van het gerestaureerde gebouw was voorafgegaan. Hij wees daarbij op het voordeel van de vernieuwing ten opzichte van een geheel nieu we school. Aan het eind van de toespraak vroeg de heer De Smit evenwel aandacht voor de buiten muren, die voor het „zoutuitslag" mettertijd nog de nodige aandacht zullen vergen. Verder sprakén nog woorden van gelukwens de heer A. Zandee als afgevaardigde van de Boaz-school en ds. M. E. van Heesen namens de kerkeraad van de gereformeerde Hoofdonderwijzer Beukelman aan vaardde het nieuwe gebouw, waarin hij met zijn staf van personeel en de schoolkinderen dagelijks zal ver toeven met de verzekering, dat al het mogelijke zal worden gedaan om het gebouw zo gaaf en netjes te hou den als het op het moment van de officiële ingebruikname was. Eerder op de middag had voorzit ter W. de Buck nog meegedeeld, dat het plein voor dc school nog zal worden betegeld en van een passen de omheining zal worden voorzien. Onder het genot van een kop koffie en door enkele leerlingen geserveerd gebak bleven de genodigden nog enige tijd in het kooklokaal, waarin voortaan de v.g.l.o.-leerlingen van de beide plaatselijke scholen bun prak tisch onderwijs zullen ontvangen. I Atlte-i ton tie Veel zonnebrillen veroorzaken BINDVLIESONTSTEKING. Wendt U tot uw vakopticien Faillissementen Op 18 mei zijn de volgende faillisse menten uitgesproken: C. Snoep, han delaar in groenten en fruit te Goes, rechter-commissaris is mr. C. E. Coester, curator mr. G. A. Renting te Goes; over S. Meeuwenoord, hande laar in scheepsbenodigdheden te Vlis- singen, rechter-commissaris is mr. A. W. Thöne, curator mr. M. A. Terwoert te Middelburg en over A. J. Rijsten- bil, landbouwer te Oud-Vossemeer, rechter-commissaris is mr. T. W. At- tema, curator mr. H. D. Wolfensber- ger te Tholen. Kijkdag in streekwerkplaats Bergen op Zoom De Regionale Werkplaats Vakoplei ding Volwassenen te Bergen op Zoom zet zaterdag de deuren voor belang stellenden open, bij de organisatie van een „kijkdag". Burgemeesters, kerkelijke en andere autoriteiten uit het gebied waarin de cursisten wonen, te weten Tholen, St.-Philipsland, Schouwen-Duiveland en West Brabant, zijn uitgenodigd om zich in de werkplaats op de hoog te te stellen vau de gevolgde werk wijze. Bovendien heeft men vertegenwoor digers van werkgevers- en werkne mersorganisaties en besturen van scholen voor de bijeenkomst uitgeno digd. Uit het Zeeuwse gedeelte van het ge bied dat cursisten levert, zijn met het oog op de structuurmoeilijkheden ongeschoolden en seizoenarbeiders uitgenodigd. Eenzelfde uitnodiging is gestuurd naar werklozen en die genen die interesse hebben in een eventuele omscholing. Als aan alle uitnodigingen gehoor wordt gegeven, zullen de organisato ren van de „kijkdag" op ruim dui zend bezoekers moeten rekenen. De directeur van het arbeidsbureau, de heer L. Passier uit Bergen op Zoom, zal aan elke groep belangstel- lenden'-feen korte uiteenzetting geven. Het ligt in de bedoeling om ieder half jaar een dergelijke „kijkdag" te organiseren. Raad Sint-Laurens Oranjevereniging krijgt een subsidie van f 200 In de maandagmiddag gehouden ver- adering heeft de gemeenteraad van int-Laurens besloten de Oranjever- 1 eniging een subsidie van f 200 toe te kennen. In verband met de extra kosten, verbonden aan een kinder feest, dat deze vereniging op 5 mei had georganiseerd, had men om een gemeentelijke bijdrage van f 300 ge vraagd. Op voorstel van B. en W. besloot de raad hiervan f 200 te ma ken. Ook van de Nederlands hervormde gemeente was om een verhoging van de jaarlijkse subsidie verzocht in ver band met de gestegen onderhouds kosten van het torenuurwerk. Deze bijdrage werd op voorstel van B. en W. vastgesteld op f 175. Voor wo-, ningverbetering vervanging van het tonnenstelsel door een closet werd voor de woningen Noordweg 194 en 324 een premie van f 50 be schikbaar gesteld. Ook ging de raad akkoord met de verkoop van een perceel bouwgrond, groot 265 vler kante meter, aan de heer J. Walra ven tegen een prijs van f 8.02 per vierkante meter. De heer A. C. Schipper werd benoemd tot lid van het Burgerlijk Armbestuur. Voorts werd besloten medewerking te verle nen in de aanschaf van leermiddelen voor de chr. school en werd de ge meentelijke vergoeding voor deze school vastgesteld. Omdat de begro ting geen ruimte overlaat om een premie van f 500 uit te keren voor woningverbetering van pand Noord- weg 175, werd besloten deze aan vraag nog even aan te houden. BESTUUR KWAM BIJEEN Grote verscheidenheid in de diverse polders Het dagelijks bestuur van het water schap Schouwen-Duiveland heeft de zer dagen met het bestuur van dis trict I in hotel Bom te Haamstede de eerste van de in totaal acht districts vergaderingen belegd. Dijkgraaf A, Geluk wees in zijn openingswoord op de grote verscheidenheid in de pol» ders en de grote financiële verschil len. Hij verklaarde, dat er na de de finitieve indeling van de Herverka veling op Schouwen-Duiveland circa 1600 ingelanden zullen zijn. Vervolgens werd de begroting voor 1960 behandeld. De gewone dienst had over 1959 een voordelig slot van 50.000. De kosten in verband met de technische dienst bedragen 100.000, waarbij ook het onderhoud en de vernieuwing van de waterke ringen is opgenomen. De post storm schade werd geraamd op 50.000. Bij de Kóudekerksche zeedijk moet een strook Vilvoordse steen herzet wor den. In verband met het Deltaplan is een duinvoetverzwaring in voorbe reiding. Het onderhoud beloopt een bedrag van 100.000. Het hoofdstuk waterbeheersing is geprojecteerd op 8 per ha. Voor het aanbrengen van een slijtlaag op de wegen is 57.000 gepland. De post onvoorzien is 20.000. In de kapitaaldienst zijn onder meer Rampslachtoffer gevonden te Nieuw-Vossemeer Bij graafwerkzaamheden te Nieuw- Vossemeer is nog een slachtoffer gevonden van de februariramp van 1953. Volgens de rijks-identiflcatie- dienst is het stoffelijk overschot dat van de heer A. Meeus, die sinds de watersnood vermist was. De heer Meeus was 32 jaar. Het gehele gezin, waartoe hij behoorde, bestaande uit zijn moeder en twee zusters, kwam bij de ramp om. Het stoffelijk over schot zal worden bijgezet op de wa tersnoodbegraafplaats, waar reeds 49 slachtoffers van de ramp werden begraven. Wrak „Irini" wordt opgeruimd Reeds veertien dagen is men bezig met het opruimen van het wrak van de Griekse vrachtboot „Irini" die ruim een jaar geleden op de punt van de Ballastplaat in de westerschelde, tijdens dichte mist, aan de grond liep. De kapitein weigerde indertijd alle sleepboothulp, waarna het schip middendoor brak. Later ontstonden er nieuwe breuken, wat voor het ber gingsbedrijf Van den Akker uit Vlis- singen de werkzaamheden vereenvou digt. Thans is men bezig met het ber gen van de bovenbouw. De laadbo men zijn reeds verwijderd. De firma Van den Akker verricht de werk zaamheden in opdracht van de Rijks waterstaat. belangrijke werken opgenomen in de Zuidhoek, de bescherming van de buitendijk bij het Pikgat en het op ruimen van bunkers in de Westhoek, in samenwerking met rijkswater staat. Het waterschap heeft de bun kers reeds opgenomen en gekubeerd. De kapitaaldienst vermeldt verder een uitgave voor de nieuwe peilboot. Enkele zeesluizen, die zwakke plaat sen in het dijklichaam veroorzaken, moeten verdwijnen. Ter financiering zal het reglement van gezamenlijk dragen worden toe gepast, omdat ook de oudere schul den van de voormalige polders op het nieuwe waterschap drukken. Een nieuwe schatting over het uitbrei- dings- en streekplan is in voorberei ding. Ged. Staten zullen deze begro ting ter goedkeuring voorgelegd krij gen. Bi] de rondvraag werd voorna melijk van gedachten gewisseld over de verdroging in de Westhoek. Er werden onder meer suggesties gedaan om de sloten 's zomers niet schoon te maken, zodat het water wordt vastgehouden. Do voorzitter was van mening, dat men de sloter. toch be ter schoon kon maken. De heer F.» Friderichs was van oordeel, dat ook de herverkaveling aan het verlaagde waterpeil mede schuldig was, daar zij meer stuwen zou zetten hetgeen niet is uitgevoerd. De heer M. de Boer vroeg het bestuur met een plan op tafel te komen, op gemaakt door de Cultuur Technische Dienst met een commissie van ad vies. Hij wilde hierbij ook samen werking met de N.V. Waterleiding- mij. Schouwen-Duiveland. De dijk- §raaf verklaarde dat de technische ienst dit ernstig onder ogen zal zien. TWEEDE VELD VOOR CORN BOYS Aankoop grond plan West vergt 190.000 De gemeenteraad van Sas van Gent heeft maandagavond zonder hoofde lijke stemming het voorstel van B. en W. aanvaard tot uitbreiding en verbetering van het huidige sportter rein. Dit houdt in dat het veld, waar op de plaatselijke voetbalclub „Corn Boys" speelt, zo goed als mogelijk zal worden verbeterd, terwijl daar naast een tweede speeldveld zal wor den aangelegd. De totaalkosten zul len ongeveer f 8000 bedragen. De gedachten gaan uit naar een eigen, gemeentelijk sportveldencom plex ten noordwesten van Sas van Gent. De sportaccommodatie in Sas van Gent is geen eenvoudige zaak. Weliswaar kan de voetbalclub be schikken over een veld, dat goed on derhouden wordt, maar eigenlijk vol doet het enkele veld niet meer aan de eisen van een club met 160 leden. Het veld is bovendien niet van de gemeente, maar eigendom van de stijfsel- en glucosefabriek, die de ge meente niet het gebruik voor een behoorlijk aantal jaren vooruit kan garanderen. Dc heer M. de Groff (p.v.d.a) drukte het wel heel sterk uit. „Als er hij wijze van spreken van avond van het hoofdkantoor in New York een telefoontje komt, dat er op dat terrein iets nieuws moet worden gebruikt, dan zijn we het terrein en onze f 8000 kwijt", zo zei hij. Zijn gedachten gingen uit naar een nieuw sport terrein op de plaats, waar zich nu nog de tweede kanaalarm be vindt. „Lekker dicht bij huis", vond hij. Burgemeester R. A. J. den Boer was van mening, dat het nog wel enkele jaren zal duren alvorens die ka naalarm gedempt is. De heer J. Bockstael (k.v.p.) had liever al een geheel afgerond plan op tafel gezien. Het opknappen van het huidige veld noemde hij lapwerk, terwijl hij ver der vreesde, dat daarna het nieuwe veld weer dieper in de plannenkast zou worden geschoven. Nadat burge meester Den Boer had verzekerd, dat dit beslist niet in de bedoeling ligt, werd het voorstel aanvaard. De onteigeningseommissie, die zich heiast met het bepalen van schade loosstellingen en vergoedingen aan eigenaren van gronden In het uit breidingsplan West, is gereed met baar taak. De raad gaf toestemming tot de aankoop der gronden voor een bedrag van f 190.000. Bij het leggen van rioleringen ten behoeve van dit uitbreidingsplan- West had de gemeente werkzaamhe den verlicht op de weide van de heer G. Gelderland. Tijdens die werk zaamheden waren twee paarden van bedoelde landbouwer gestorven door miltvuur. Een onderzoek wees uit, dat in de grond een kadaver gelegen moet hebben en dat door het omwoe len der grond nog levende bacteriën naar boven zijn gekomen, die de twee paarden hebben geïnfecteerd. De gestorven paarden vertegenwoor digden een waarde van f 13.000, die door de eigenaar werd geclaimd. De raad had daar geen bezwaar tegen. De gemeente is tegen wettelijke aansprakelijkheid vorzekerd. Maar van de verzekeringsmaatschap pij was inmiddels een rapport ont vangen, waarin uitvoerig werd uit eengezet, dat zowel geméento als de verzekeringsmaatschappij niet op de hoogte waren van de omstandighe den, namelijk dat ten tijde van het sluiten der verzekering kadavers in dat weiland lagen begraven. Besloten werd om alsnog de verze keringsmaatschappij aan liet ver stand te brengen, dat zij verplicht is, de schade voor haar rekening te nemen. Oprichting zwemclub Baarland-Oudelande Strand biedt mogelijkheden De gTOte aantrekkingskracht, die het strand te Baarland het afgelopen jaar heeft uitgeoefend op de dorps bewoners is voor de heren A. Huissen te Baarland, P. M. C. vau Nieuwen- huyzen te Oudelande, 1. A. van Royen te Baarland en A. J. Veerman te Oudelande, aanleiding geworden tot het nemen van het initiatief om to komen tot oprichting van een zwem vereniging. Voor de defintieve oprichting der ver eniging werd in het verenigingsge bouw te Baarland een bijeenkomst belegd onder voorzitterschap van de heer I. A. van Royen, die welkom heette de leden van het gemeentebe stuur van Baarland en Oudelande. Burgemeester van Liere en raadslid De Vriend gewaagden van de goede mogelijkheden die het Baarlandse strand inhouden. Besloten werd tot de oprichting van de zwemvereniging Baarland-Oude lande. Het bestuur werd als volgt sa mengesteld: I. A. van Royen te Baar land, voorzitter, A. J. Veerman te Oudelande, secretaris-penningmeester, de heren A. Huissen en C. de Vriend te Baarland en de heren P. M. C. v. Nieuwenhuyzen en A. J. Remijnse te Oudelande, leden van het bestuur. Besloten werd de contributie voor 1960 te bepalen op 1.per persoon en op 0.50 per kind beneden 13 jaar. Voorts werd besloten te trachten een bevoegde kracht aan te trekken die deze zomer het zwemonderwijs ter hand zal nemen. Gemeente Goes verkoopt industriehal Goemaf Het college van B. en W. van de ge meente Goes heeft de raad het voor stel gedaan de sedert 1 januari 1952 aan de N.V. Spaarstroom-Tuscha te Kapellc, thans bekend onder de naam N.V. Goese Machine- en Apparaten- fabriek (Goemaf), verhuurde indus triehal aan de Marconistraat te ver kopen aan de heer A. J. Adrïaanso te Goes. De hal is indertijd gebouwd door de gemeente Goes. De stichtingskosten beliepen meer dan een ton. Ten aanzien van het ge bruik van de hal, alsmede met be trekking tot de zich daarin bevin dende eigendommen van de Goemaf is tussen deze N.V. en de heer Adri- aanse overeenstemming bereikt, al dus B. en W. aan de raad. Bepaald is tussen beide partijen, dat de even tuele overdracht geacht moet worden te zijn geschied op 1 april 1960. (Nagekomen advertentie). Gemeente Cadzand Gevraagd voor zeer spoedi ge indiensttreding voor het seizoen 1960 een BADMEESTER EISEN: Kunnen zwemmen. Over enige kennis van E.H.B.O. beschikken. Kunnen om gaan met een reddingsvlet. Beloning nader overeen te komen. Opgaven binnen ze ven dagen na verschijning van dit blad aan de burge meester.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 4