Stabiel Costuums mode-pagina «wliiVKi mwj Ook charmant aan het strand Voor het badseizoen brengen wij U een unieke en gevarieerde collectie in badcostuums. Daar is het Lastex badpak in zijn gedistingeerde modellen en perfecte pasvorm. Daarnaast een ruime keuze in zonnebadpakken in de nieuwste creaties en gloedvolle kleurencombinaties. Het zal voor U een genot zijn bij ons Uw keuze te bepalen. Wij adviseren U gaarne deskundig en een paskamer staat te Uwer beschikking Damesbadpakken met rimpelelastiek, in 8 mode effen kleuren 3. Damesbadpakken met rimpelelastiek en rokje. Prachtige dessin» Lastex badpakken. Elegante modellen, prima lastex. Alle kleuren 17.50 Zonnebadpakken. Pracht sortering, voor elk wat wil» ll.75 Badpakken, leeftijd 6 tot 12 jaar Model met strookjes, vlotte desiin» 4.95 Heren zwembroeken Wol finish, zokje met ritssluiting in marine en koren 4." Tweka zwembroeken Prima lastex in effen kleuren diverse modellen 7. Tweka zwembroeken Lastex in modern» streepdessins 9. Jongens zwembroeken Wol finish, ijzersterk vanaf 3.50 Badlakens In opvallend mooie streepdessins, zware kwaliteit badstof BISCHOFF'S VORMHOUDEND BINNENWERK weftig gedeponeerd Als geknipt voor u, briljant, bijzonder, voordelig. Maar waarom? Wat is 't bijzondere van een Stabiel Costuum Dat is niet een-twee-drie gezegd maar neemt u de stof eens tussen duim en wijsvinger als u bij ons in de zaak bent. Bekijkt u die prachtige bronstinten eens goed bij daglicht en trek dan zo'n cosfuum even aan. Voelt u hoe „lekker" of 'i zit? En dat blijft zo want: Stabiel Costuums zijn permanent vormhoudend, vandaar ook de naam I Kijk nu nog even op 't prijskaartje..': een prijs tussen de f95.- en f165.- Confectieprijzen voor costuums die er uitzien als maatwerk. Voor stoere knapen Wij welen heel goed, dat knapen zo boven de zeven jaar hun eigen weetje en willetje hebben. Juist daarom brengen wij een uitgebreide sortering in onze afdeling jongensmode. Het is voor U en Uw jongens een plezier juist dat te vifiden wat zij willen^ Onze kinderkleding ix sterk, modieus en niet duur. Jongens blousons vlotte dessins er» prachtige kleuren. Inderdaad „voor elk wat wils" vanaf 5#25 Jongens overhemden Vlotte ruitdessins, korte mouwi Kleine stijging per maat vanaf 1," Jongensoverhemden Lange mouw, pracht kwaliteit, nieuwste dessins. Leeftijd 8 jr. 3.9S Poloshirts Sterke kwaliteit tricot. Aardige ïtreepdessins met contraste rend boordje vanaf Modieuze Oamesjapon in prachtige, gebloem de struktuur dessins met petticoot [moten 38 t/m 44A28. Damesjapon grote maten 44 t/m 52. In dit genre brengen v/ij een grote collectie in mooie, gebloemde dessins. Div. modellen 13." - 15." 19." - 23." ,era fafifltr Petticoat Regenmantel pracht kwaliteit linnen struktuur, 4 modekleu ren» beige royal - tomaten marine maten 34 t/m 44 Dit genre Kamgaren mantels, grote maten 42 t/m 50, in zeer mooie kleuren Royal beige - zand Prijzen van /5.- tot 109.. Tin© shirt* Sportief en makkelijk te was ten, Nieuwe streepdessins. Reeds vanaf 2." Jongenssokjes Enorme sortering en prima dessins. En natuurlijk sterke kwaliteit vanaf ^7S |f2* Jengont dassen» e.e. het moderne Facry Coma model. msfcwc3." l4*' PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 33 MEI 1960

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 18