Talrijke landgenoten ontvingen een koninklijke onderscheiding Proces tegen dr. O. ZATERDAG 30 APRIL 1960 PROV1N01ALE ZEEUWSE COURANT 11 GERR1T SCHDLTE ...ridder Oranje-Nassau.... Economische zaken Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: dr. ir. H. A. Stheeman, wonen de te Oldenzaal, directeur van de N.V. Nederlandse Aardolie Maatschappij; mr dr. W. A. van de Garde, wonen de te Delft, plaatsvervangend secre taris-generaal bij het Ministerie van Economische Zaken; ir. E. A. Plate, wonende te Voorburg (Z.-H.), plaats vervangend directeur-generaal van Handel en Nijverheid bij het Mini sterie van Economische Zaken. Ridder in de orde van Oranje-Nas sau: C. C. Hengeveld te Hilversum, penningmeester van de Christelijke MiddenstandsbondL. J. van der San- de, wonende te Hilversum, voorzitter van de Nederlandsche Bond van Con- sumptie-ijsbereiders en Patates Frites Bakkers. Landbouw Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: prof. dr. C. Coolhaas te Wa- geningen, hoogleraar aan de Land bouwhogeschool; dr. J. F. van Moorsel te 's-Gravenhage, lid van de raad van bestuur van Unilever. Officier in de orde van Oranje-Nas sau: mr. D. R. Brouwer te Rotterdam, functionaris bij onderlinge verzeke ringsmaatschappijen op agrarisch gebied, oud-secretaris van de Natio nale Aan- en Verkoopvereniging voor de Landbouw „Centraal Bureau" G. A.; L. P.«de Vries te Den Haag, se cretaris van de Gezondjieidscommis- missie voor Dieren van het Landbouw schap. Ridder in de orde van Oranje-Nas sau: J. van der Meulen te Bilthoven (gemeente De Bilt), hoofdprocuratie houder bij de N.V. Grontmij.; T. Mul der te 's-Gravenhage, referendaris bij de directie van de Voedselvoorziening, secretaris van de Voedingsraad. O. K. enW. en sociale zaken Ridder in de orde van Oranje Nassau: J. P. J. Franken, kunstschilder te Den Haag; C. Th. F. M. Swagema- kers, kunstschilder te Amsterdam. O. K. en W. en economische zaken Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: dr. P. Hennipman, hoogleraar aan de gemeentelijke universiteit van Amsterdam, wonende aldaar. Sociale zaken en volksgezond heid Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: prof. dr. A. Querido, wonende te Amsterdam, directeur van het Ge meentelijk Centraal Bureau voor de Openbare Gezondheidszorg aldaar en voorzitter van de Nationale Federatie voor de Geestelijke Volksgezondheid; C. W. van Wingerden te Amsterdam, oud-voorzitter van het Nederlands Verbond van Vakverenigingen, thans elgem. secretaris van deze vakcen trale; dr. J. Spaander, wonende te Bilthoven, gemeente De Bilt, alge meen directeur van het Rijksinsti tuut voor de Volksgezondheid te Utrecht. Officier in de orde van Oranje-Nas- (Slot van pag. 3) De president vroeg na dit verhoor aan rechercheur Medema wie degene was, die reeds in 1955 van O. het ver haal en het signalement van Piet Berger had gekregen. Dat was de hoofdgevangenenbewaker J. Sontrop. Deze man is vorig jaar januari over leden. Rechercheur Medema had S. in maart 1958 verhoord. Sontrop werkte in het huis van bewaring in Den Haag, waar O. toen was inge sloten Eind 1954 zou O. aan Son trop hebben verteld, dat hij een man in het huis van bewaring zou heb ben gezien, die onder een valse naam zat. Deze heette niet Lodder maar Berger. O. deed toen het verhaal dat Lodder een verhouding met zijn vrouw zou hebben gehad. De gevan- genenbewaker Sontrop had destijds gedacht dat O. revisie van zijn von nis zocht en hechtte weinig waarde aan de woorden van O. Brief Daarna ging de president de Berkelse arts ondervragen. Op de eerste in leidende vragen gaf O. met vaste stem vlugge antwoorden. „U hebt toch alles kunnen zeggen in dit pro ces, nietwaar", vroeg de president. „Nou, als ik het mag zeggen, ik had het wel wat langer gewild". „Daar zult U nog alle tijd voor krij gen. Blijft U bij de inhoud van de brief, die U in mei 1958 aan mr. Huy- gens heeft gestuurd en waarin U het gebeurde met Lodder beschrijft?" „Ja". Daarop besprak de president de brief van Lodder aan zijn moeder, waar van prof. Böttcher zei, dat Lodder sau: D. A. van Houte, tandarts te Rotterdam, oud-voorzitter, thans be stuurslid van de Nederlandse Maat schappij tot bevordering der Tand heelkunde. Ridder Sn de orde van Oranje-Nas sau: C. L. M. Snepvangers, wonende te Breda, directeur van het geweste lijk arbeidsbureau aldaar. De eremedaille in zilver verbonden aan de orde van Oranje-Nassau, kregen on.: J. Jagt te Stampersgat, administratief afdelingschef; C. Jans sen te Stampersgat, surveillant en A. W. van Merrienboer, surveillant, allen bij de Verenigde Coöperatieve Suiker fabrieken G.A. te Dinteloord. Maatschappelijk werk Officier in de orde van Oranje-Nas sau: dr. P. C. J. van Loon, hoofd van de hoofdafdeling Individueel Maat schappelijk Werk en Maatschappelijk Opbouwwerk van het Departement van Maatschappelijk Werk te 's-Gra venhage. Ridder in de orde van Oranje-Nas sau: ds. J. Uneputty, geestelijk ver zorger van de in Nederland verblij vende Ambonezen te Roermond. Maatschappelijk werk en O. Ken W. Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: prof. dr. J. P. Kruijt, hoog leraar in de sociologie aan de rijks universiteit te Utrecht te Den Dolder. Financiën Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: prof. Ch. Glasz, koninklijk commissaris bij De Nederlandsche Bank N.V. te Amsterdam; mr. P. F. J. de Kok, voorzitter van de Vereni ging voor den Effectenhandel te Am sterdam; ir. J. Smit, adviseur voor vraagstukken inzake de organisatie van de Rijksdienst te 's-Gravenhage; mr. C. P. Tuk, directeur van 's Rijks belastingen, hoofd van de directie Wetgeving Douane en Verbruiksbe lastingen van het Ministerie van nancièn. Officier in de orde van Oranje-Nas sau: Th. A. Hoenderkamp, directeur van de Nederlandsche Middenstands- bank N.V. te Amsterdam; A. H. Spaan, hoofdinspecteur-titulair van 's Rijks belastingen bij de Directie Douane en Verbruiksbelastingen van het Ministerie van Financiën; dr. A. Grijns, wetenschappelijk hoofdambte naar bij het bestuur der visserijen op de Zeeuwse stromen te Bergen op Zoom; ir. J. Kluytenaar, rentmeester A der domeinen te Breda; R. W. Zuur, hoofdinspecteur van 's Rijks belastingen, hoofd van de inspectie der invoerrechten en accijnzen te Rotterdam; C. U. Struijk, hoofdin specteur-titulair van 's Riiks belastin gen ter directie van 's Rijks belastin gen te Arnhem; W. Winkler, hoofdin specteur-titulair van 's Rijks belastin gen, hoofd van de inspectie der be^ lastingen te Schiedam. rustig en opgewekt had geschreven. „Het klopt niet met wat U zei, dat Lodder die dag zo nerveus was". „Omdat Lodder die brief 's middags heeft geschreven", zei de Berkelse arts, „heb ik niet geconcludeerd, dat Ik 's middags bij hem ben geweest. Ik heb dit vergeten, Lodder heeft zich tegen mij uitgesproken over die affaire. Wij hebben de hele zaak doorgepraat en ik geloof dat dat een enorme opluchting voor hem was. Daarom was hij misschien vrolijk". ,Jk heb de afscheidsbrief van Lod der gelezen", zei de president, „ik moet zeggen dat ik wel erg onder de indruk was. Er was een aan kondiging van een zelfmoord. Wat hebt U toen, mijnheer O., als mens, lotgenoot en arts gedaan om hem tegen te houden?" „Niets. Hij zei het met een vrolijk gezicht. Ik dacht dat hij met zo'n smoesje van zo'n zelfmoordbrief meer vrijheid wilde hebben in de ge vangenis en met die brief naar de directeur zou gaan". Komedie „Een soort komedie dus". „Ja". „Vond U de man opgewekt?" „Eigenlijk niet. Als medicus zag ik dat hij een fagademens was. Hij verborg zijn ware gezicht achter een masker". „U hebt de richtlijnen van de brief aan Lodder gegeven?" „Ja, maar zonder die zelfmoordaan kondiging erin". „Volgens de schriftkundige is de stijl van U. Hebt U hele stukken voorge zegd?" „Ja, ik heb diverse grote gedeelten voorgezegd, zoals ik die brief zou schrijven. Lodder maakte aanteke ningen. Welke, dat weet ik niet". De president ondervroeg hierna de Berkelse arts over de verklaringen die gedetineerden voor de rechter commissaris hebben afgelegd. O. weersprak al deze verklaringen en had er een andere verklaring voor. „Mooi verhaal", zei de president eens over zo'n verklaring. „Hoe komt de Belgische cyaankali, waarschijnlijk afkomstig van uw Belgische neef, op het kastje van Lodder, toen hij dood in zijn cel lag?" „Moet ik dat verklaren", vroeg O. „Ja", zei de president. „Wel", zei O., „naar mijn heilige overtuiging, ik durf het bijna niet te zeggen, want het is pijnlijk, heeft Lodder het van zijn ouders in Voor burg gekregen". „Is dat niet wat gortig?" vroeg de president. „Het is de waarheid", zei de Berkel se arts. Tenslotte omstreeks vijf over acht schorste de president de zitting tot maandagochtend. Dan zal men be ginnen met een summiere behan deling van het persoonrapport van de Berkelse arts. Geringe wijziging prijsindexcijfer Het landelijke prijsindexcijfer van het levensonderhoud van gezinnen van hand- en hoofdarbeiders, zoals dat maandelijks door het Centraal Bureau voor de Statistiek wordt sa mengesteld op basis 1951 100, ver toonde van half februari tot half maart slechts een geringe wijziging. Het indexcijfer inclusief A.O.W. kwam van 126 op 125. exclusief A.O.W. bleef het onveranderd op 121 staan. Het indexcijfer voor de sector „voe ding" daalde van 126 in februari tot 125 in maart. Dit werd veroorzaakt door een daling van het indexcijfer voor aardappelen. Voorts gingen ook de prijzen voor vlees en vleeswaren, zuivclprodukten en koffie omlaag. Voor groenten en fruit werd een stij ging van het indexcijfer geregis treerd. Het indexcijfer voor de groep „kle ding" daalde van 86 in februari tot 84 in maart. Deze daling houdt ver band met de overschakeling van het „winterpakket" op het „zomerpak- ket". De prijzen voor zomerkleding zijn namelijk ten opzichte van de zo mermaanden in de basisperiode 1951 sterker gedaald dan die van de win- terkleding. De directrice van de landbomvhuis- houdschool te 's-H eer-Arenske rk. e, mejuffrouw De Jagertreedt in het huwelijk. Vrijdag nam zij afscheid van leerlingen, bestuur en leerkrach ten. IJotomejuffrouw De Jager be kijkt een cadeau van haar pupillen. Foto P.Z.C.) Ter gelegenheid van koninginnedag Der traditie getrouw zijn ter gele genheid van koningin Juliana's ver jaardag velen onderscheiden. Tot de gedecoreerden behoren de vol gende landgenoten, die werden be noemd tot Koninklijk Huis Hr. Ms. adjudant in buitengewone dienst: vice-admiraal H. H. L. Pröp- per. Algemene zaken en economische zaken Officier in de orde van Oranje-Nas sau: dr. C. H. Schouten, secretaris van de Sociaal-Economische Raad, te Oudewater. Kabinet van de vice- minister-president Ridder in de orde van Oranje-Nassau: mevrouw M. Th. J. M. Struycken- Feldbrugge. Buitenlandse zaken Commandeur in de orde van Oranje- Nassau:, bij bevordering: A. A. Plant, consul-generaal der Nederlanden te Beiroet. Ridder in de orde van do Nederlandse Leeuw: mr. R. M. Neuerburg, Hr. Ms. buitengewoon en gevolmachtigd am bassadeur te Manilla, tevens geaccre diteerd te Vietnam; mgr. J. B. H. Theunissen, aartsbisschop van Nyasa- Iand te Blantyre; mr. S. G. M. baron van Voorst tot Voorst, Hr. Ms. bui tengewoon en gevolmachtigd ambas sadeur tc Belgrado. Justitie Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: mr. C. W. Dubbink, raadsheer in de Hoge Raad der Nederlanden in Den Haag; mr. dr. E. Tekenbroek, raadsheer in de Hoge Raad der Ne derlanden te Wassenaar; mr. ,U. W. H. Stheeman, president van ae ar rondissementsrechtbank te Amster dam; J. Gerritsen, algemeen inspec teur van het Korps Rijkspolitie te Den Haag: mr. H. W. Schraagen, voorzit ter van de Broederschap der Nota rissen in Nederland, wonende te Aer- denhout, gemeente Bloemendaal (N.- H.); mgr. M. A. Jansen, bisschop te Rotterdam. Officier in de orde van Oranje-Nas sau: B. G. Hosman, deken en pastoor te Beverwijk (N.-H.); J. B. B. J. Goossens, deken van het dekenaat Cuyk, pastoor te Grave (N.-B.); dr. W. S. van Leeuwen, emeritus-predi kant van de Nederlandse Hervormde Kerk te Rotterdam; ds. P. Visser, voorzitter van de Provinciale Kerk vergadering van de kerkprovincie Gelderland van de Nederlandse Her vormde Kerk te Apeldoorn; dr. J. H. Stelma, voorzitter van de Raad voor de Zending van de Nederlandse Her vormde Kerk te Bloemendaal (N.-H.); ds. mr. W. S. de Vries, predikant van de Gereformeerde Kerk te Voorburg (Z.-H.); dr. W. F. Golterman, lector aan het Doopsgezind Seminarium te Amsterdam; ds. J. van Bruggen, pre dikant van de Gereforme.erde Kerk, onderhoudende art. 31 K.O. te Assen; dr. H. J. Eijkman, voorzitter van het College van gecommitteerden voor de zaken van de Nederlandse Hervormde Kerk te. Rotterdam. Ridder in de orde van Oranje-Nassau: ds. L. Rijksen, predikant van de Ge reformeerde Gemeenten te Rotter dam. Binnenlandse zaken Commandeur in de orde van Oranje- Nassau, bij bevordering: mr. H. P. Linthorst Homan, commissaris der koningin in de provincie Friesland. Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: M. M. A. A. Janssen, lid van de Tweede Kamer te Zeist; mr. Th. M. J. de Graaf, lid van de Tweede Kamer te Lisse. Officier in de orde van Oranje-Nas sau: mr. H. J. Hoogeboom Bruins Slot, directeur-afdelingschef, chef van de hoofdafdeling Overheidspersoneels zaken van het ministerie van Binnen landse Zaken te Den Haag; S. H. Tuinstra, hoofdadmininstrateur, fdaatsvervangend chef van de afde- ing Financiën Binnenlands Bestuur van het Ministerie van Binnenlandse Zaken te Gouda; mr. A. C. de Ruiter, commies griffier bij de Tweede Ka mer der Staten-Gèneraal te Den Haag; mr. G. W. Toebes, directeur van de vereniging van Nederlandse Gemeenten te Den Haag. Ridder in de orde van Oranje-Nassau: P. J. Keijzer, burgemeester van Pa- pendrecht. Nieuw-Guinea Ridder in de orde van Oranje-Nassau: ds. D. A. ten Haaft, gewezen subres- sort-schoolbeheerder van de zending der Nederlands Hervormde Kerk in Nederlands-Nieuw-Gu'nea, te Blak. PROF. DR. J. H. BAVINCK ...ridder Nederlandse Leeuw... Binnenlandse zaken en Justitie Ridder In de orde van de Nederland se Leeuw: jhr. mr. G. Witsen Elias, gewezen voorzitter van de Commissie van onderzoek inzake onwettige cen suur in Nederlands-Nieuw-Guinea, preldent van de arrondissementsrecht bank te Den Haag. Onderwijskunsten en wetenschappen Ridder in de orde van do Nederland se Leeuw: prof. dr. J. W. Duijff, hoogleraar aan de rijksuniversiteit te Leiden, wonende te Amsterdam; prof. dr. H. B. G. Casimtr, bijzonder hoog leraar aan de rijksuniversiteit te Lei den, wonende te Heeze (N.-B.); prof. dr. H. W. Obbink, hoogleraar aan de rijksuniversiteit te Utrecht, wonen de aldaar; prof. jhr. dr. P. J. van Win ter, hoogleraar aan de rijksuniversi teit te Groningen, wonende aldaar; prof. dr. W. G. Burgers, hoogleraar aan de technische hogeschool te Delft, wonende te Rijswijk (Z.-H.); prof. ir. E. F. Boon, buitengewoon hoogleraar aan de technische hogeschool te Delft en adviseur voor atoomzaken, wonen de te Arnhem; prof. dr. J. H. Bavinck, hoogleraar aan de vriie universiteit te Amsterdam, wonende aldaar; prof. dr. A. G. M. van Melsen, hoogleraar aan de r.-k. universiteit te Nijmegen, wonende aldaar. Officier in de orde van Oranje-Nas sau, bij bevordering: jhr. W. J. H. B. Sandberg, directeur van het Stedelijk Museum te Amsterdam, wonende al daar. Officier in de orde van Oranje Nas sau: dr. L. D. Brongersma, directeur van het museum van natuurlijke his torie te Leiden, wonende aldaar. dr. P. H. Schroder, alge meen secretaris van de Maatschap pij tot Nut van 't Algemeen, wonende te Haarlem; H. M. Bleich, oud-voor zitter van de Buitenlandse Persvere niging te 's-Gravenhage, wonende al daar. Ridder In de orde vau Oranje-Nassau: D. A. van Krevelen, hoofdbestuurslid van de Nederlandse Amateur Toneel Unie, wonende te Rotterdam; H. Th. Nieuwenhuijsen, penningmeester van het bestuur der vereniging „De Ne derlandse Padvinders" te Utrecht: dr. H. Schamhardt, secretaris van de her vormde jeugdraad te Zeist; mevrouw ir. M. Waardenburg-Lindeijer, advi seuse van de christen jonge vrouwen federatie te Haarlem; jkvr. J. A. Wttewaal van Stoetwegen, oud-secre taresse van de „Young Women Chris tian Association" (Y.W.C.A.) te Balk; G. B. M. Schulte, oud-wielrenner te 's-HertogenboschE. W. Ostreig, hoofd van het bureau Den Haag van Radio Nederland Wereldomroep, wo nende te Voorburg; mr. J. C. de Wit, hoofdredacteur van de Provinciale Overijsselsche en Zwolse Courant te Zwolle; J. Altink, kunstschilder te Groningen; J. F. C. van Amelsvoort, koordirigent te 's-Hertogenbosch; me vrouw J. S. H. Bordewijk-Roepman. componiste te Den Haag; mevrouw M. Viruly-Dresselhuys, toneelspeel ster te Amsterdam; mevrouw F. M. Heil-Verver, beeldhouwster te Arn hem; C. E. Heijnsius, kunstschilder te Amsterdam: H. J. M. Jordans, di rigent van het Brabants Orkest te Vught; H. H. Kamerlingh Onnes, kunstschilder, wonende te Voorscho ten: mevrouw W. F. van Kerckhoven- Kling, toneelspeelster te Amsterdam; W. L. F. Orthel, componist en pia nist te Den Haag; J. A. Rispens, let terkundige te Deventer; G. W. Smit, dichter en criticus te Laren (N.-H.); R. Tolman, natuurhistorisch schrij ver, wonende te Soest. Defensie Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: generaal-majoor ir. M. Brink- greve, van het dienstvak van de tech nische staf; generaal-majoor J. T. Winkel, van het wapen der artillerie. Officier in de orde van Oranje Nas sau met de zwaarden: kolonel J. van Buuren, van de generale staf; luite nant-kolonel W. H. J. de Jongh, van de generale staf; kolonel J. Bijloo, van het dienstvak der militaire ad ministratie; luitenant-kolonel-arts L, van Oosten, van het dienstvak van de militair geneeskundige dienst. Officier in de orde van Oranje Nas sau, met de zwaarden, bij bevorde ring: kolonel F. A. Palm, van de ge nerale staf; kolonel A. J. F. M. Eg- ter van Wissekerke, van het wapen der Koninklijke Marechaussee; aal moezenier, gelijkgesteld met de rang van luitenant-kolonel, P. C. Groenen dijk. Ridder In de orde van Oranje-Nassau, met de zwaarden: majoor T. J. Laup- man, van het wapen der Koninklijke Marechaussee; majoor H. F. Sma ling, van het dienstvak der militaire administratie. Ridder in de orde van Oranje-Nassau: de legerpredikant, gelijkgesteld met de rang van reserve-majoor, 3. R. J. van Pagée. Eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau, in goud: met de zwaarden kreeg o.m. adjudant-on derofficier A. J. C. Rqmijnse, van het wapen der Koninklijke Marechaussee. In zilver, met do zwaarden: adjudant- onderofficier-ïnstructeur A. P. Pro voost, van het wapen der infanterie. Met ingang van 30 april 1960 is toe gekend de titulaire rang van brigade generaal, aan de gepens. kolonel der inf. J. L. H. A. Antoni; de ge pensioneerde kolonel der infanterie A. v. Santen; de gepensioneerde kolonel- titulair der artillerie C. A. Hartmans. KONINKLIJKE LUCHTMACHT. Ridder In de orde van de Nederlandse Leeuw: de generaal-majoor H. P. Zielstra. Officier in de orde van Oranje Nas sau, met de zwaarden de kolonel B. H. Slager. Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: T. Paauwe, raadadviseur in algemene dienst bij het Departement van Defensie. Officier in de orde van Oranje-Nas sau: de directeur van 't Staatsbedrijf Artillerie-Inrichtingen ir. W. T. Hi- larius; de administrateur bij 't Depar tement van Defensie A. J. van Dijke; J. H. E. baron van Nagell; prof. dr. J. P. A. Mekkes. KONINKLIJKE MARINE. Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: vice-admiraal L. Brouwer; schout-bij-nacht H. Tichelman: schout-bij-nacht G. B. M. van Erkel; schout-bij-nacht-vlieger J. M. van Olmschout-bij-nacht-arts W. A. Bor- geld. Officier in de orde van Oranje-Nas sau, met de zwaarden: kapitein-ter zee R. M. Crommelin, Officier in de orde van Oranje-Nas sau: tijdelijk vlootpredikant (in rang gelijkgesteld met kapltein-luitenant- ler-zee) ds. F. Colenbrander. De eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau in zilver, met de zwaarden, krijgt onder anderen ser geant-majoor der mariniers W. H. A. Jobse. C. W. VAN WINGERDEN Mr. Th. M. J. DE GRAAF -....ridders Nederlands» Leeuw...— MARY DRESSELIIUYS ...ridder Oranje-Nassau... V olkshuisvesting en bouwnijverheid Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: ir. W. N, van Nooten te Rot terdam, waarnemend voorzitter van de Centrale Commissie voor de Ont eigeningsvergoedingen. Officier in de orde van Oranje-Nas sau: ir. B. J. K. Cramer te Rotter dam, bouwkundig ingenieur; C. Elf- fers te Capelle aan de IJssel; ir. W. P. C. Knuttel te Deventer; H. A. Maaskant te Rotterdam, allen archi tect B.N.A. Verkeer en waterstaat Ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw: C. Moolenburgh te Den Haag, inspecteur-generaal voor de Scheep vaart; J. Olijslager te Amsterdam, oudste directeur van de N.V. Stoom vaart Maatschappij „Nederland". Officier in de orde van Oranje-Nas sau: ir. H. J. Schoemaker te Delft, adjunct-directeur van het Waterloop kundig Laboratorium; ir. J. L. Hoor weg te Hilversum, chef van dienst bij i de N.V. Nederlandsche Spoorwegen; I G. B. van der Leest te Utrecht, hoofd inspecteur bij de N.V. Nederlandsche Spoorwegen; ir. S. Noycm te Rotter dam, chef van het Bouwbureau van de N.V. Spoorwegopbouw; R. P. van Dijk te Den Haag, inspecteur in al gemene dienst der P.T.T.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 13