Raad Kapelle wil extra kosten voor rioolgemaal niet betalen Zeeuwse Almanak MDSWcS^ GEREF. KERK NIEUWERKERK 0NVING EEN NIEUW ORGEL Itvin dS.ifpc AARDENBURGER ZOU OORZAAK ZIJN VAN ERNSTIG ONGELUK ZEELAND AUTOMOBILÏSEERT IN EEN SNEL TEMPO UITGEBREIDE VERSTREKKINGEN IN 2e KLAS B-VERZEKERÏNG Agenda 2 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 29 APRIL 1960 TEGENSLAG BIJ GRAVEN VAN BOUWPUT „Adviesbureau is verantwoordelijk" In de donderdagavond te Kapelle ge houden raadsvergadering is langdu rig gesproken over de moeilijkheden die zijn gerezen bij de bouw van het rioolgemaal, dat. te zijner tijd het afvalwater van Oostroms conserven- fabriek zal moeten verwerken. De aannemer, wiens personeel aan de bouwput werkt, ondervindt bij de werkzaamheden grote tegenslagen. De put is al enkele malen ingestort en alleen een stalen damwand kan nog een oplossing bieden. Het tech nisch adviesbureau van de Vereni ging van Nederlandse Gemeenten te Amersfoort, dat het plan heeft ont worpen, adviseert het gemeentebe stuur om de extrakosten voor reke ning van de gemeente te nemen door de aannemingssom van 115.000 te verhogen met 13.890. Vele raadsleden bleken met dit ad vies niet akkoord te kunnen gaan. Naar hun mening zijn destijds door liet technisch adviesbureau grond boringen verricht. Nu men met on verwachte slechte eigenschappen van de grond te maken krijgt, kan men de gemeente daar niet aansprakelijk voor stellen, zo menen deze raads leden, die als hun mening gaven, dat het bureau fouten heeft gemaakt en dus de schuld heeft. Niettegenstaande fr. Burger van het technisch bureau uitvoerige in lichtingen gaf. bleken do meeste raadsleden niet te overtuigen. Het voorstel om het aanbestedingsbe drag met 13.890 te verhogen werd dan ook met zes tegen vijf stemmen verworpen. Tegen stem den de heren .1. Slabbekoorn (s.g.p.), L. de Koeijer (cJi.), J. M. Zuidweg (c.h.), A. de Schipper (vrije lijst) en de wethouders B. de dager (c.h.) en J. Balkenende (a.r.). Doordrongen van het feit, dat met de bouw van het rioolgemaal de groot ste spoed moet worden betracht, óm dat de conservenfabriek op 19 mei In gebruik wordt gesteld, werd be sloten te trachten zo spoedig moge- Polder Walcheren bouwt kantoor te Westkapelle !n Middelburg aanbesteed Donderdag heeft de Polder Walche ren, te Middelburg aanbesteed het bouwen van een bergloods voor een peilboot met bijkomende werken te westkapelle, alsmede van een maga zijn, kantoor en woning. Voor de bouw van een bergloods voor een peilboot werd als volgt ingeschre ven: 1. J. la Gasse, Koudekerke f12.940; 2. L. de Jong, Vlissingen f 13.250 3. fa. M. Walraven en Zonen, Middelburg f 13.300; 4. fa. J. Dinge- manse en Zonen. Zoutelande f 13.650; 5. L. van Kerkhoven, Middelburg f 14.400. Voor de bouw van een magazijn, kan toor en woning luidde de inschrijving: 1. fa. M. Walraven en Zonen, Middel burg f124.313; 2. fa. J. Dingemanse en Zonen, Zoutelande f 126.800; 3. L. de Jong, Vlissingen f 134.500. •N BIZONDER LEKKERE SIGAAR I lijk tot een onderlinge overeenkomst te komen en niet rechtstreeks tot arbitrage over te gaan. Oude kreek Ir. Burger betoogde, dat bij het graafwerk is gebleken, dat de grond een zeer gevarieerde structuur neeft. Vermoedelijk heeft men te doen met een oude kreelc, die vroeger de ha ven van Biezelinge met de zee ver bond. Wanneer men circa vijftien meter meer naar het oosten had kun nen graven, zou men niet zulke slechte onderlagen hebben ontmoet. Ir. Burger deed dan ook een beroep op de billijkheid van de raad om de aannemer tegemoet te komen. Wethouder Balkenende zei zeer te leurgesteld te zijn over de werk zaamheden van het adviesbureau, dat volgens hem ook verantwoordelijk is. Er is wel een post voor onvoor ziene omstandigheden, maar er moet ook nog een persleiding naar de Wes- terschelde worden aangelegd. Er kunnen nog wel meer tegenvallers komen. Bronbemaling Wethouder De Jager vroeg of. er wel de juiste en voldoende bronbemaling is toegepast en of na de eerste in storting zonder voorafgaande bron- bemaling döor het bureau maatrege len waren genomen. In het besték heeft gestaan, dat zonodig bronbe maling toegepast moest worden, al dus ir. Burger, die in antwoord van een Vraag van de heer De Koeijer verder nog verklaarde, dat „de zaak wel niet hard opschiet, maar volgens het bestek wordt uitgevoerd". De heer F. van Hoorn (v.v.tl.) was er evenals de andere raadsleden van overtuigd, dat de aannemer geen schuld treft, maar dat men - in een dwangpositie is gebracht, daar de fabriek binnenkort gaat draaien. Wethouder Balkenende was liet daar niet mee eens; Hij meende, dat men door er een arbitragezaak van te maken met beide benen op de grond blijft staan. Het voorstel van het adviesbureau om het aanbestedings bedrag te verhogen werd verworpen. „VOORLOPIG" HARMONIUM VERVANGEN Aan de reeks van nieuwe en gerestaureerde gebouwen van in 1953 door de ramp getroffen kerken, legt het Nationaal Rampenfonds nu de laatste hand. De adviseur voor dit hulpwerk, de heer W. J. A, H. van Berkel gaat daartoe in gezelschap van een vertegenwoordiger van de orgelcommissie van de Nederlandse Hervormde Kerk naar de gemeenten, die enige tijd tevoren reeds enkele orgelbouwers in hun bedehuis ontvingen. En zo was donderdagavond voor de gereformeer de kerk van Nieuwerkerk 't moment aangebroken, dat de hulpverlening daar kon worden afgesloten met de overdracht van een splinternieuw, door de gebroeders Van Vulpen uit Utrecht gebouwd kerkorgel. Een instrument, dat twee jaar geleden bij de officiële ingebruikneming van het nieuwe kerkgebouw reeds was toe gezegd en dat thans de functie van het „voorlopige" harmonium zal overnemen. Adviseur N.R.S. voor overdracht aanwezig Om dit laatste gebaar van de hel pende volkeren aan de gereformeer de gemeente van Nieuwerkerk mee te beleven, hadden verschillende af gevaardigden een plaats in de kerk gezocht. Onder hen bevonden zich de heer W. de Bie, als vertegenwoordi ger van de Generale Kerkelijke De- putaten en een aantal afgezanten van commissies, zusterkerken op het eiland en plaatselijke kerkgenoot schappen. De predikant van de Ge reformeerde Kerk, dr. J. H. Becker, die na het zingen van Psalm 150 vers 1 een woord van begroeting sprak, kwalificeerde de officiële gebeurte nis als een „avond', waarnaar wij lang hebben uitgekeken". Hij verleende daarna het woord aan de heer Van Berkel. „Na amper 2 jaar geleden het kerkgebouw te hebben overgedra- 5en, ben ik nu met een andere op- racht hier", zo begon de adviseur van het Nederlands Rampenfonds zijn toespraak voor de overdracht. Hij bracht de aanwezigen in her innering, hoe de vrijgevigheid van Nederland en het buitenland de bouw van het orgel voor Nieuwer kerk hebben mogelijk gemaakt en releveerde de grootscheepse hulp verlening na 1953 in de kerkelijke sector. Welkom hulpmiddel „Het harmonium was een welkom VAN TOT MUZIEK EN ZON Laten we hopen dat de dertigste april een zonnige dag is. Vooral voor de Noordgouwenaren voor wie het een bijzondere dag is, omdat de leden van „Con Arno- re", de plaatselijke muziekver eniging, dan voor het eerst de nieuwe uniformen zullen aan trekken- TERUG... Als een nog enigszins wereldvreemd mannetje zijn wij, na ruim twee maanden uit de circulatie te zijn ge- weest, gisteren weer in deze maat- schappij en daarmee in dit hoekje te ruggekeerd. Niets van gemerkt Dat kan kloppen, want gewoontegetrouw blééf dit hoekje gevuld, dank zij de tijdelijke cursieve activiteiten van een jongere collega, die zich een vaardig invaller heeft getoond Intussen is het officieel lente y. jr den, Niet dat die jongere collega daar schuldig aan is, maar wij zijn wat hak-op-ae-takkerig. Het moet allemaal nog een beetje wennen en het is best mogelijk, dat er de eerste dagen hier en daar een zin bij is die een weinig in de ruimte zweeft. Maar daar zal het bij blijven. Zelf hopen we de beide benen stevig op de grond te houden, ondanks de lichte ether- geur, die ons nog zwakjes omwolkt. De laatste resten van dat kleine, wit te wereldje, dat ziekenhuis heet. Daarbuiten is het intussen groen ge worden, Dat wist ge al, maar voor on9 en voor meer anderen dan ge gewoonlijk beseft is hel: Muziek en zon zijn een heerlijke combinatie, zeker wanneer dc muzikanten ook nog in het nieuw gekleed gaan. De „meta morfose" van „Con Amore" zal gevierd worden met een bijeen komst in het verenigingsge bouw, waar behalve de muzi kanten en liun bewonderaars en wie zijn dat nu niet in Noord- gouwe ook het uniform-co mité aanwezig zal zijn. De der tigste april 1960, een datum, die waard zal zijn in de annalen van „Con Amore" te worden ver meld. Met een feestelijk vlag getje er bij. Wat zal de muziek vrolijk klinken. In Noordgouwe zaterdag. HALF MILLE. Een half mille voor „Doe Open". Dat is het resultaat van de actie, die men in Kapelle-Blezelinge heeft gevoerd voor de vluchtelin gen. De opbrengst was om bet nauwkeurig te schrijven - f 499,30. Het geld kon worden bijeenge bracht door een modeshow, ecu voetbalwedstrijd en een filmvoor stelling tc organiseren. Voorts werden tal van sleuteltjes ver kocht. Een fraai resultaat. UIL De beer Frans Meur uit de Spuistraat te Vlissingen ontwaarde woensdag middag in de Vlissingse Kenau Has selaarstraat een uil. De vogel zat doodgemoedereerd midden op de rij weg. Toen d© heer Meur terug reed om het dier wat beter op te nemen vloog do uil op zoveel belangstel ling blijkbaar niet gesteld weg. Het dier had eeu vlucht van circa 80-90 centimeter* hulpmiddel", zo vervolgde hij, „maar bij uw Nieuwerkerk hoort een echt orgel". Fabrikant en technische ad viseurs dankten de heer Van Berkel hierna namens het N.R.F. en met een handdruk aan dr. Becker droeg hij het nieuwe orgel over. De heer W. Hülsmann, organist van de St.-Joris- kerk te Amersfoort, die later een kort concert op het orgel gaf, sprak namens de orgelcommissie enkele woorden. Hij deed dit in de plaats van de voorzitter, staatsraad mr. W. F. Sehokking, die deze avond ver hinderd was. Hij maakte hierbij en kele opmerkingen over de huidige orgelstand in Nederland, die mede dank zij deze hulpverlening de laat ste decennia op een veel hoger peil is gebracht. Met het voorlezen van het keu ringsrapport, dat na de bouw over het orgel is uitgebracht verzeker de de heer Hülsmann, dat de con structie van deze aanwinst een lange levensduur waarborgt. Ten slotte vestigde hij nog de aandacht op de zorgvuldige versierïngsar- beid, die in een fraaie orgelkast heeft geresulteerd. Met het zjngen van Psalm 138 vers 1, waarbij de heer Hülsmann voor dë begeleiding zorgde, nam de ge meente het orgel in gebruik, In zijn woorden bij de aanvaarding van het instrument vertolkte dr. Becker de algemene dank van de gereformeerde kerk te Nieuwerkerk. Welke mogelijkheden het orgel aan klank en timbre In zich bergt liet de heer Hülsmann tenslote nog horen in een orgelfantasie over „Wie schob leuchtet der Morgenstern". Aan onze postabonnees De Provinciale Zeeuwse Cou rant zal op 30 april a.s. - koninginnedag normaal verschijnen. De postabonnees worden in de gelegenheid gesteld de krant tussen 9 en 10 uur bij de des betreffende P.Z.C.-agent af te halen. Niet afgehaalde posteouranten worden eerst op maandag 2 S c mei bezorgd. S Op 5 mei a.s. bevrijdings- S dag zal de Prov. Zeeuwse V Courant NDET verschijnen. V\\\\\\\VVVVV\\VVVWAW Fietser bij Krabbendijke dodelijk verongelukt Donderdagavond is de heer A. D. uit Oostdïjk dodelijk Verongelukt bij een verkeersongeval op het kruispunt van de rijksweg en de Zuidweg te Krab bendijke. Do 54-jarige A. D., die per fiets uit de richting Waarde kwam, heeft vermoedelijk niet opgelet, toen hij de rijksweg wilde oversteken. Daar werd hij namelijk gegrepen door een auto. Op de rijksweg naderde uit de rich ting Bergen op Zoom een personen auto, bestuurd door de heer J. K. uit Arnhem. Hoewel de heer J. K. krach tig remde, kon hij een botsing met de wielrijder niet meer voorkomen. Met zware verwondingen aan het hoofd is de heer A. D. naar het St.- jahannaziekenhuis te Goes vervoerd, waar hij lcort na aankomst is overle den. De bestuurder van de personenauto en diens medeinzittende liepen ver wondingen op door glasscherven van de gebroken voorruit. Minister Marijnen spreekt voor N.C.V.B. te Sas van Gent Op 24 juni houdt het rayon Zeeland van de N.C.B. haar algemene ver gadering, welke dit jaar zal plaats hebben te Sas van Gent. Het staat thans vast, dat de minis ter van landbouw en visserij, mr. V. G. M. Marijnen, deze vergadering zal bijwonen en er een uiteenzetting zal geven over „De huidige en toekom stige landbouwpolitiek", Voor Zeeuws nieuws zie ook S de pagina's 5, 7 en 10. %AAAA*W*WV\*VW\AA*AA/V KANTONRECHTER OOSTBURG Slachtoffer kon zich niets meer herinneren Op do rijksweg onder Aardenburg kwam op 10 februari een motor met zijspan, bereden door de Belg L. in aanrijding met de personenauto van de 63-jarige handelaar uit gen als verdachte voor de Oostburg- se kantonrechter, mr. H. van den Belt. Hem was ten laste gelegd dat hij zonder op te letten met zijn au to van de parkeerstrook de weg was opgereden, waardoor de motorrijder hem raakte en met ernstige verwon dingen in het ziekenhuis moest wor den opgenomen. De handelaar verklaarde nadruk kelijk dat hij op de parkeerstrook, startklaar, maar onbewegelijk had gestaan, toen de motor in een flits voorbijkwam en enige me ters verder omsloeg. De kantonrechter besteedde geruime tijd aan het horen van de getuigen. De verbalisant, wachtmeester M., verklaarde dat er brokken klei achter de auto van verdachte lagen, die in soort overeenkwamen met de klei die zich nog onder de voorspatborden van de auto bevond. Getuige meende dus dat de auto reeds aan het rijden was, en dat deze beweging niet zoals verdachte verklaarde, veroorzaakt was door de motor die da zware wa gen zou hebben meegetrokken. Een opperwachtmeester der rijkspolitie, be vestigde deze verklaring. Het slacht offer, de Belgische spoorwegarbeider L. kon geen enkele verklaring afleg gen, daar hij zich slechts kon herin neren dat hij op zijn motor in de richting van Oostburg reed. Hij liep bij het ongeval een hersenschudding op. De officier van justitie, mr. Ph. M. Schenkenberg van MJerop, meende dat slechts vaststond het feit van de aanrijding. „De verklaring van ver dachte heeft de waarschijnlijkheid niet voor zich", zo meende hij. Hij achtte het onwaarschijnlijk dat ie mand op een verkeersstrook werd aangereden, temeer daar er nog een auto op de strook stond. Die tweede auto had geen enkel schrammetje, wat volgens de officier inhield dat verdachte er, bij het wild meesleuren door do motor, keurig omheen was gereden. „Dit torpedeert het verhaal van ver dachte", zo zei hij. Bovendien toon- (Slot van pag7 als het ware, bij de opvoeding", zo formuleerde een der instructeurs zijn mening. De ervaringen met die jongelui zijn overigens uitstekend. Ze le ren snel en gemakkelijk en daar om zegt men wel eens, aldus een examinator, dat het aantal lessen soms evenredig is aan de leeftijd van de kandidaat.... Daarnaast zijn er tdlh ook veel ouderen, die hetzij beroepshalve, hetzij voor hun plezier, zich nog de kunst van het autorijden machtig maken. Maatregelen Vanzelfsprekend vergt die toename van het automobilisme een uitbrei ding van maatregelen op het gebied van de verkeersveiligheid. Voor wat Zeeland betreft dient er naar de me ning van de Verkeersgroep der Rijks politie te Middelburg bijvoorbeeld op Twee jaar na de ingebruikname van de nieuwe gereformeerde kerk heeft de gemeente in Nieuwerkerk een nieuw orgel ontvangen. Op de gaan derij tegenover de kansel heeft het een plaats gekregen. Donderdag avond aanvaardde de plaatselijke predikant dr. J, H. Becker het ge schenk in een dankbaar gestemde bijeenkomst, (FOTO P.Z.C.) korte termijn een dei*de rijbaan komen op rijksweg 58. „Een ventt zou voorlopig al een oplossing beteke" nen", zo verzekerde men ons. Voorts ligt het in de bedoeling om het sur veilleren op te voeren. Ook bij de Verkeersgroep constateer de men in de jaren '58 en een re gelmatige toename van het verkeer „met motorrijtuigen", zoals dat offi cieel heet. In liet seizoen telde men bijvoorbeeld bij Ivruiningen 5500 tot 5800 „motor rijtuigen" per dag. En de seizoen- drukte neemt, nog steeds toe. Zeeland automobikseerfc snel. strook' reeds had verlaten. Hij vor derde een geldstraf van f 200.of 40 dagen. Verdachte's raadsman, mr. F. K. Adriaanse, wees erop dat elke ver klaring van een ooggetuige ontbrak en dat het bewijs was opgebouwd uit waarschijnlijkheidsredeneringen. De kantonrechter zal op woensdag 11 mei -uitspraak doen. Mejuffrouw M. M. O. uil Sluis ver leende met haar personenauto op 25 december te Groede geen voorrang aan een van rechts komende bus, waardoor een aanrijding ontstond en enkele inzittenden van de personenau to verwondingen opliepen. De offi cier meende dat de situatie ter plaat se overzichtelijk genoeg was om de aanrijding te voorkomen. Hij vorder de eeu boete van f 40.of acht da gen. De kantonrechter vonniste f 10 lager. Op 12 januari reed de landbouwer P. J. L. uit Waterlandkerkje de Oost- burgse Markt af zonder achterom te kijken. Hij moest uitwijken voor een bakkerskar, en zag de schuin achter hem rijdende personenauto niet. Er volgde een aanrijding. Voor de onop lettendheid eiste de officier een boe te van f 25.of vijf dagen. Mr. Van den Belt deed er f 5.af. De zee- loods A. G. L. uit Vlissingen reed en kele honderden meters door de mist zonder de koplichten van zijn auto te ontsteken. De kantonrechter legde hem conform de eis een boete van f 15.op. Eenzelfde overtreding kostte H. J. S. uit Breskens f 20.— of vier dagen conform de eis, en de garagehouder J. P. H. uit Breskens die in het donker met stadslichten op de rijksweg reed, werd conform de eis tot een noete van f 10.of twee dagen, veroordeeld. Veel belangstelling voor oorlogstentoonstelling in museum te Goes =f Voor de tentoonstelling over de bezetting en de bevrijding, H die van maandag 2 mei tot en met zaterdag 7 mei in de hal van 't museum te Goes wordt m gehouden, blijkt veel belang- H stelling te bestaan. Meer dan tien verzamelaars van oor- logssouvenirs hebben gerea- g geerd op een verzoek van het Goese jeugdcomtié om hun in- zameling te exposeren. n Onder meer zullen te zien zijn: tal van foto's uit de bezet- tingstijd, Duitse uniformen, 'n hakenkruisvlag, wapens en p. nog tal van andere oorlogsat- tributen. De expositie zal maandag officieel worden ge- g llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllli Gerard Hengeveld Ten onrechte stond In de krant van gisteren boven het verslag van het concert, dat de Instrumentale te Mid delburg gaf, het opschrift „Henke- mans speelde met de Instrumentale". Zoals uit het verslag bleek moest dit Ook izijn: Gerard Hengeveld speelde met do Instrumentale. WIJZIGING VERGOEDING A EN AA Nieuwe verzekering van „Ziekenhuisverpleging" Naar aanleiding van diverse vragen van do leden is het bestuur van de vereniging: Ziekenhuisverpleging op Walcheren tot het besluit gekomen een 2e Idas B-verzekering met uit gebreide verstrekkingen te creëren, die zal ingaan op 1 juli a.s. Nadat het voorstel over deze nieuwe verzekering donderdag tijdens de bnitengewone ledenvergadering aan dc orde gesteld werd en uitvoerig door de voorzitter, de lieer J. L. Dregmans, was toege licht, ging de vergadering ermee ak koord. In dit verband speet het do heer Dregmans, dat ondanks do be langrijke beslissingen zo weinig le den verschenen waren— De nieuwe verzekering omvat de ver goeding van 365 verpleegdagen in de 2e klas B van een erkend zieken huis op medische indicatie tot een maximum van f 22 per dag. De bijko mende kosten als genees- en verband middelen, operatiekamer, narcose- middelen, röntgenfoto's, bestraling, specialistenhulp, massage enz. wor den vergoed tof __0tot een maximum van f 1200 per ziektegeval. Ditzelfde is het geval met het zlêkenvervoer per niet openbaar vervoersmiddel tot ma ximum van f 100, en de verpleging in een sanatorium voor tuberculoselij ders gedurende onbeperkte tijd in ae lagste klas. De premie voor leden boven de 16 jaar werd vastgesteld op f6,50 per maand en voor de kinderen beneden de 16 jaar op f 2 per maand. Als bij zondere voorwaarde werd vastgesteld, dat leden boven de 65 jaar, die lid zijn van de verzekering A, AA en B/C gedurende 3 maanden kunnen toetreden tot deze nieuwe verzeke ring. van de ver- Als^twcede^ belangrijk punt vermeld- lee >ïef ik I960, respectievèlljk met f 0, ngrijk pm de agenda de wijziging goedlng per verpleegdag voor de A en AA-verzekering. Door de verho ging van de verpïeegprJjzen van de ziekenhuizen op 1 januari en 1 april i.nuv, ic»(rei;i/n:»eiyn uien V]Ou 011 f 0,85 per dag, Is he noodzakelijk go- worden, dat de reglementair vastge stelde vergoeding van 115 wordt ver hoogd tot f 16 per dag- Het bestuur heeft zich namelijk op liet standpunt gesteld, dat de laagste klas verpleegprijs die moet worden betaald, gebaseerd moet zijn op de verpleegprijs van het Gasthuis te Middelburg. Een gevolg van deze verhoging van het uitkeringsbedrag is, dat ook de premie van de A-verze- kering een kleine wijziging moet on dergaan. Besloten werd de premie van de A-verzekering voor leaen bo ven de 16 jaar te verhogen met f 0,35 per maand en die voor de kinderen beneden de 16 jaar met f 0,10 per maand. Tevens werd besloten, dat net lidmaatschap moet worden aange gaan voor tenminste 1 jaar met een opzeggingstermijn van 3 maanden. A ili'pi t untie) voor heet water. .V^gen weln,9 r"lmte VANDAAG. Middelburg Electro: Breng de Bis marck tot zinken; 19 en 21.18 uur, 14 j. Schouwburg; H.M.D.T, mei een dreigend huwelijk, 20 uur. Schuttershof: Buurtvereniging, Vlis- sing8ebrug, 20 uur; NederlundB Koffie huis: Jaarvergadering, Algemene Bond van Ambtenaren, 20 uur; Café „De Vriendschap": Vergadering Slechtho renden, 20 uur: Wöhler: ledenvergade ring Ned. Handelsreizigersvereniging, 20 uur; Wöhler; Onderwijzersavond C. HU., 19.30 uur; Lunchroom Van Gies- 6en: Clubavond Dynamo, 19.30 uur. Vlissingen Luxor: Sahara, 20 uur, 18 J. Alhambra: Het begon met een kus, 20 uur, 18 J. Britannia-. Het Vlls- elngseh Schouwspel met „Dc Kroon getuige", 20 uur. Goes Grand: Como Prima, 20 uur, a.l. Landbouw: vergadering Bevolandee gopenaionesrden, 14 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 2