Stabiel costuums Met Pasen een zomerse mode Heren mode Pasen op zijn best Roklta de moderne japon met linnen effect. Zeer aparte dessins. Maten 38 t,'m 46 Effen linnen japon in Marine en Flieder (Lila). Maten 40 t/m 46 Japon met jasje inhefmoderne engelse bloemdessin. Maten 42 t/m 48 PROVINCIALE ZEEUWSE COUR AN T DONDERDAG 14 APRIL 1960 Waf loop jij er duur bij tegenwoordig Ja man, dat is 't geheim van die nieuwe Stabiel Costuums. Ze hebben 'n meesterlijke coupe, 't is een prima stof en weet je waf 'n extra voordeel is? Zo'n Stabiel Costuum BLIJFT in vorm, dag-in, dag-uit. Ik kan 't je aan bevelen, ook wat de prijs betreft. Je kunt ze al krijgen van f 95*- af. tot f 165.- toe. Hetonberispelijke overhemd en de met smaak gekozen das geven Uw kleding een eigen karakter en verhogen Uw persoonlijkheid. In zelfbinders tonen wij U een prachtige collectie in effectvolle streepdessins en fantasierijke kleuren. Bovendien: Al onze dassen zijn kreukvrij en wasbaar. Prijzen reeds vanaf 2»^ Herenoverhemden Herenoverhemden Uni kleuren, no-iron, No-iron infantasiepoplin pracht kwaliteit Speciale Paas-attractie 9.75 ll.7® Heren weekenders Heren weekenders In moderne structuurstof- Amerikaanse dessins, fen. Effen kleuren, als pracht kwaliteit blauw, groen en geel. O 95 li.90 Jongensoverhemden Deno fabrikaat, prima poplin en prachtige pasvorm, maat 26. 15 ct. stijging per maat. 6.^ Is het dan zo verwonderlijk dat juist op die dagen de dames eens extra willen coquetferen Zo was het vroeger en zo Is het ook nu. Het gezegde „Op zijn Paas* best" heeft nog niets van zijn waarde verloren! Nylon onderjurken met schouderband en ruime volant. Rijke nylon kantgar nering. In ae nieuwe modetinten 7.50 Onderjurken met ronde hals Bemberg-zijde, vlot model. Afgewerkt met mooi Zwitsers borduursel. In de maten 42 t/m 54 7.25 Dames-avondkous 15denler,geminderd aanboord en teen, in de nieuwe, donkere modekleuren. Voor de Pasen iets bijzonders, 2.60 Naadloze kousen micro-mesh, 15 denier. In de nieuwe kleuren: Americain, Copper en Mandarijn. De betere kous. 2.95 Met klokkengelui is het Paasfeest Ingezet. Een huiselijk feest met familie bezoek, een heerlijke wan deling misschien een feest- dinertje met 's-avonds nog een dansje... Ook „Bischoff" is met zijn rijke en gevarieerde collecties in boven- en onderkleding op zijn best. Dames pettycoats Met schuimplastic, tule en kant, in bleu, geel, linde en rose 9,75 7.95 Kinderpetticoats met schuimplastic en leuke kantgar nering. Lengte jurkje 55 cm. 75 ct. stijging per maat. 4.25

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 24