Wie Amstel drinkt.. doet zó AMSTEL BIER Amstel Pils Amstel Gold Amstel Oud Bruin PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DONDERDAG 14 APRIL 1960 Overal waar gezelligheid hoogtij viert, worden de handen omhoog gestoken en er komt prompt Amstel Bier op tafel Hoog het glas, hoog die hand, hoog het bier Sterlte zeemansverhalen over zeebenen en zeemeerminnen. Daar krijg je dorst van. De mannen van het zilte nat ont moeten overal ter wereld de cirkel van Amstel. Het Amstel reuze rondje is in Singapore en Southampton, in New York en in Narvik, het internationale begrip voor bier met ka rakter. Proost Een warme zomeravond. De maan staat hoog. Liedjes aan het kampvuur. Dat maakt de kelen dorstig. En als iemand z'n hand opsteekt zegt iedereen: „Uitstekend idee. Ik doe mee!" Even-later fonkelt het maanlicht in het koele Amstel Bier. 'n Reuze rondje! De maan? Nee, Amstel Bier... Proost! een zacht, gul biertje, zoals de Nederlander het graag drinkt Een warme lentemiddag in de tuin. Pa inspecteert zijn bloemblad, Ma haar damesblad en dan komt Pa er rond voor uit: „Ja, nu een biertje." Z'n hand vormt een uitstekend idee. En als Ma haar damesblad verwisselt voor een dien blad (met Amstel Bier), zegt Pa: „Goed zo vrouwtje. Van Amstel... dat proef je zó!" „Een reuze rondje" wordt besteld en er is geen misverstand. De handen gaan omhoog en met het stijgen van het Amstel Bier in de glazen, stijgt de stemming. Koel, verkwikkend Amstel Bier. „Proost Bob, wie Amstel drinktdoet zó „Ja mevrouw, wie Amstel kent doet zó. Het staat voor U klaar. Klink-klaar Amstel Bier. Overal ziet U het Amstel- merkhet symbool voor kwaliteit. Neemt U wat extra voor de zondag. Dag mevrouw, dank U wel." een bier met allure, 'n Uitgemaakte zaak heeft véle liefhebbers en dagelijks komen er meer bij. TerechtProef maar, vergelijk maar. k&TSve/i lueTIca/iaJclêv!

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 14