Tubaïst P. Mol won voor 2e maal beker fanfare-solistenconcours Schuur te Nieuwland in half uur in de as SmUi Zeeuwse Almanak LEVENDE HAVE GEHEEL GERED INSPECTIE R. EN S. GOES EN MIDDELBURG IN „OUDE GRIFFIE" A^enffa PROVINCIALli 'A Hl Hl l' M/-4S Hl CO U tt AN T MAANDAG 4 APRIL 1960 ZIJN MAXIMUM 80 PUNTEN ONAANTASTBAAR J. Meliefste, Nieuwland bracht het laatste dag tot 77 punten DE PRESTATIE VAN tubaïst P. J. Mol uit 's-Heer Arends- lierke: het maximale aantal punten van 80, hetgeen hem een le prijs met onderscheiding op leverde op de tweede dag van het solistenconcours van de bond van harmonie- en fanfare- verenigingen, is tijdens de laat ste dag, zaterdag in de Middel burgse concertzaal afgewerkt, niet meer overtroffen. Na J. Welleman van E.M.M. uit Kort- gene, die het met 79 punten tot een bijna even voortreffelijke prestatie bracht, heeft zater dagavond de Nieuwlandse bari tonblazer J. Melïefste een po ging gedaan om zich op gelijke hoogte te stellen met de heer Mol. De heer Meliefste kwam echter 3 punten tekort, zodat de man uit 's-Heer Arendskerke zich voor het tweede achtereen volgende jaar definitief van het bezit van de fraaie wisselbeker verzekerde. Deze laatste dag1 waren het rond 60 leden van Walcherse muziekkorp sen, die zich voor de jury, evenals de beide andere malen de musicus P. van Mever uit Rotterdam, lcwamen presenteren. Zij werden begeleid door bondspianist Piet de Rooy uit Vllssingen; enkelen van hen hadden een eigen pianist meegebracht. Zo hadden de solisten van het Vlissing- se „St.-Caecilia" en het Souburgse „Vlijt en Volharding" hun nummers ingestudeerd onder leiding van Jan de Graaf, die deze muzikanten ook begeleidde. Voorts vermeldde het programma niet minder dan twaalfmaal de naam van Jan de Graaf, als com ponist en arrangeur, onder andere als componist van een Burleske voor slagwerk, dat werd uitge voerd door de Souburgse tamboer S. Kasteleijn. Vier eerste prijzen met lof vielen er deze avond. De Nieuwlandse bariton Meliefste won er dus één met 77 punten, verder kwamen in de hoog ste ereafdeling J. W. Vogel van EMM, Serooskerke en Bram Wiele- maker van ONDA, Middelburg met 73 punten tot een uitstekende pres tatie. Met name de Serooskerk6e muzikant speelde bijzonder virtuoos. Een eerste prijs met lof was er ten slotte in de eerste afdeling solisten voor de sousafonist P. v. d. Welle van OKK, Westkapelle, die 72 pun ten bij elkaar blies. De andere mu zikanten brachten het tot twintig eerste en tweeëntwintig tweede prijzen. Aan het slot van de avond dankte eerst de heer Van Mever liet bestuur van de Zeeuwse bond voor het vele werk, dat de leden geheel belange loos verrichten voor deze volksmu ziek. Vervolgens overhandigde J. Borger do wisselbeker (opnieuw) aan de heer Mol, die ook zi,in bege leidende pianist, de heer W. L. Hart- hoorn, in de vreugde liet delen. De heer Borger bracht in zijn slotwoord dank aan alle instanties en mede- VAN KAMPIOEN. Driewegen is met vlag cn wimpel kampioen geworden. Kampioen wel te verstaan van de tweede klas B van de zaterdagmiddagvoet balcompetitie. Zaterdagmiddag versloegen de voetballers van Drie wegen het tweede elftal van Ril- AS Het vias een actieve colporteur die met zijn grote tas vol week- en da mesbladen in Rilland-Bath van huis tot huis ging. Toen hij in een van de woningen een bedrijvig verhaal over de kwaliteit van zijn „waren" afstak, kwam de vuilnisauto voorbij. Dat zou voor deze colporteur niet. zo schokkend zijn geweest als alleen de inhoud van de vuilnisemmers in de wagen was verdwenen. Daarbij bleef het echter niet. De grote week end-tas van de colporteur, vol boe ken en tijdschriften, die hij voor het gemak op de stoep keurig tussen de vuilnisemmers had opgesteld, ver dween namelijk ook in de gapende luiken van de auto. Even later verscheen de colporteur weer in de deur. Weg tas. Hij be dacht zich niet, snelde naar de poli tie waar men veel begrip had voor de situatie. Men leende hem een fiets, en raadde hem aan naar de vuilnisbelt te rijden. Eerst kwam hij de vuilnisauto tegen die alweer op de terugvieg was. De tas bleken ze nog te hebben, want die konden ze wel gebruiken, de op halers. En de boeken, die hadden ze ook nog, want die wilden ze wel 7e- x&u Jdaar de tijdschriften.... nee, die hebben we maar verbrand*...-". werkers, die do afwerking van dit uitgebreide eoncoursprogramina op zo vlotte wijze mogelijk maakten. Extra prijzen waren voor: hoogste puntentotalen in afdelingen: 3e af deling: A. P. Rotte, Oostkapelle, 2e afdeling: G. Bos, Kloetinge, le afde ling: P. v. d. Welle, Westkapelle, kwartetten: kwartet Kloetinge. Na de heer Mol behaalden achtereen volgens het hoogste puntental: J. Welleman jr., Kortgene, 79 (medaille van commissaris der koningin), J. Meliefste, Nieuwland, 77 (medaille B. en W. Middelburg), W. van Bo ven, Kloetinge, 73, J. W. Vogel, Se rooskerke, 73, A. Wielemaker, Mid delburg, 73, W. Dingemanse, Kort gene, 72, F. Felëus, Kattendijkc, 72, en J. P. den Toonder, Kloetinge, 71. Deze prijsuitreiking vormde het einde van een zeer geslaagd con cours, waarop rond 180 Zeeuwse muzikanten gedurende drie dagen acte de presence gaven cn waarop met name de Zeeuwse jeugd zich van ziju beste zijde heeft laten zien. Resultaten De resultaten van de laatste con coursdag zijn: hoogste ereafdeling solisten: le prijs met lof: J. Melief ste, ONDA Nieuwland 77, J. W. Vo gel, EMM Serooskerke en A. Wiele maker, ONDA Middelburg, beiden 73: ereafdeling solisten: le prijs: Jopie Louwerse, Excelsior Middel burg 68, L. Bakker, Apollo Domburg 66, P. Wielemaker, Voorwaarts Kou- dekerke en A. Kaland, OKK West kapelle. beiden 65; 2e prijs: W. P. Falet, ONDA Middelburg 60, A. Me lis sr.. Voorwaarts Koudekerke 58; afdeling uitmuntendheid solisten: le prijs: C. P. Roose, St.-Caecilia Vlis- singen 64; 2e prijs: A. Joziasse, Crescendo Oostkapelle en W. J. Bo ven. Vlijt en Volharding Souburg, beiden 62, M. A. Amadio, St.-Caeci- lia Vlissingen 60, A, Melis jr., Voor waarts Koudekerke 59; afdeling uit muntendheid duetten: 2e prijs: M. L. Amadio én C. P. Roose, St.-Cae cilia Vlissingen 62. Eerste afdeling solisten: le prijs met lof: P. v. d. Welle, OKK West kapelle 72; le prijs: S. Kasteleijn, Vlijt en Volharding Souburg 69, L. Jobse, Crescendo Oostkapelle en J. W. Lïjnse, EMM Serooskerke, beiden 65, G. Schroevers, St.-Caecilia Vlis singen, Sjaak Laroes, Excelsior Mid delburg, M. Goedhart, Arne's Genoe gen, Arnemuiden en P. C. Verpoor ten, Vlijt en Volharding, Souburg al len 64; 2e prijs: S. J. Christiaanse, Voorwaarts Koudekerke 62 en Jaan- tje Verstraate, OKK Westkapelle 60; eerste afdeling duetten: le prijs: Jopie Louwerse en J. Poerstamper, Excelsior Middelburg 64. Tweede afdeling solisten: le prijs: J. Poerstamper, Excelsior Middel burg 64; 2e prijs: M. Knuyt, Arne's Genoegen Arnemuiden en A. de Nooijer id, beiden 61, J. Willeboord- se, Crescendo Oostkapelle 60, K. Brasser, Luctor et Emergo Zoutelan- de en Adri Davidse, ONDA Middel burg 57. en P. Willeboordse, Cres cendo Oostkapelle 56. Derde afdeling solisten: le prijs: J. Maas Czn.. Apollo Domburg 66, M. Janse, ONDA Nieuwland 6o, L. van Eenennaam, ONDA Nieuwland, A. Schout, ONDA Ritthem ën S. Vos, Voorwaarts Koudekerke, allen 64; 2e prijs: A. J. Reijnoudt, ONDA Nieuwland en J. de Pagter, ONDA Ritthem, beiden 62, Henny Geluk, Arne's Genoegen, Arnemuiden 61, W. C. Cevaal en A. W. Cevaal, bei den EMM Serooskerke en beiden 60, J. Machïelse, ONDA Ritthem, Wim Roose. Voorwaarts Koudekerke en A. J. Poelman, ONDA Ritthem, al len 58. Universitair examen Aan de gemeentelijke universiteit te Amsterdam slaagde voor het kandi daatsexamen Franse taal en letter kunde, mejuffrouw C. G. Overbceke, vroeger wonende te Terneuzen. land-Bath met 3—0, waardoor zij beslag legden op dc titel. Burge meester D- Lodder van Driewegen was voor deze gelegenheid speciaal naar Rilland-Bath gereisd om de wedstrijd bij te wonen. Hij werd dus niet teleurgesteld. Namens de gemeente feliciteerde hij de „elf" van Driewegen. Van „Rillan- dia" en de gemeente Driewegen waren er bloemen voor de zegevierende club. Vele supporters van Driewegen woon den de enerverende strijd bij. ER BIJ. Zorg dat je er bij komt! Bij de ge meente Zuidzande, want daar schijnt het goed werken te zijn. De gemeente werkman, de heer J. W. Robijn, gaat met pensioen. Nu zal de gemeente dus met dank aan de heer Robijn, die reeds in 1958 zijn veertigjarig jubi leum vierde - een nieuwe gemeente werkman moeten benoemen. Er is hiervoor wel belangstelling! Liefst 26 kandidaten hebben zich aangemeld zodat de gemeenteraad die hieruit één man moet kiezen,, enerzijds een gemakkelijke, maar anderzijds een bijzonder moeilijke taak heeft MINDER OPGEWEKT. Minder opgewekte berichten komen er van de rede van Vlissingen, waar zaterdagavond twee Nederlandse mo torschepen met elkaar in aanvaring kwamen. Het waren de 5711 br-t. me tende „Ares" en het 7320 br.t. me tende „Lemsterkerk", De „Ares" liep een klein gat boven de waterlijn op; de „Lemsterkerk" had lichte schade. Beide schepen konden echter de reis vervolgens: dc „Ares" naar Rotter dam, de ..Lemsterkerk" naar Amster dam. Zij kwamen beide van Antwer pen. De prestatie, die de 's-Heer-Ar ends- kerkse muzikant P. J. Mol twee we ken geleden op de tweede dag van het solistenconcours leverde: 80 pun ten, Je prijs met onderscheiding, is tijdens de laatste concoursdag niet in gevaar geweest. Zo werd de heer Mol dus voor de tweede maal win naar van de zilveren wisselbeker, die hij hier krijgt overhandigd door de voorzitter van de Zeeuwse bond, de heer J. Burger. Bondspianist JHart- hoorn, die de heer Mol begeleidde, kijkt belangstellend toe. Hs. Ms. „Limburg" wordt bij „De Schelde" hersteld De jager Hr. Ms. „Limburg", die donderdag te Vlissingen binnenliep het schip had tijdens stormweer in de Golf van Biscaje averij opgelo pen zal op de werven van de N.V. Koninklijke Maatschappij „De Schel de" te Vlissingen worden hersteld. Do jager heeft midscheeps enkele kleine scheuren opgelopen. In drie weken hoopt men het schip hersteld te heb ben. Naar de oorzaak van de schade wordt een onderzoek ingesteld. Van mari nezijde. wijst men er op dat een koop vaardijschip in storm kan gaan bij liggen, bij marine-manoeuvres echter wordt doorgevaren en de schepen krijgen dus zwaardere klappen te verwerken. De betreffende jager is in januari met smaldeel V op weg geweest naar de Ned. Antillen. Tijdens stormweer heeft het schip toen in Ponte Del Ga- da gemeerd gelegen en tegen een steiger liggen rijden. Het kreeg daar door averi) aan bakboord en deuken in de huidplaten. De jager is toen te ruggestuurd en heeft bij de Dok- en Scheepsbouwmaatschappij te Am sterdam nieuwe platen gekregen. De mogelijkheid lijkt niet uitgesloten, zo vernemen wij van mannezijde, dat hierdoor spanningen zijn ont staan, die bij de storm in de Golf van Biscaje de thans geconstateerde schade opleverden. Zondagavond Iaat is onder Nieuw- en Sint-Joosland do kapitale houten landbouwschuur van de boerderij „Bloem en Plantcnburg" aan de Boomdijk in een half uur tijds tot de grond toe afgebrand. Dank zij het moedige optreden van de eigenares se, mevrouw de wed. Brakman, haar achttienjarige dochter Ina en de be drijfsleider, de lieer P. Oele kon dc gehele levende have worden gered. De brandweer van Nieuw- en Sint- Joosland stond voor een hopeloze taak. Hoewel snel ter plaatse, kon slechts worden voorkomen, dat ook het los van de schuur staande huis door het vuur werd aangetast. Kort nadat de eigenaresse de brand had ontdekt en de brand weer gewaarschuwd kon worden, was de uit 1880 daterende schuur één vlammenzee: de vuurgloed werd in een groot deel van Wal cheren en Zuid-Beveland waarge- zakte het skelet krakend in elkaar en kon de brandweer met do nablussing, die tot diep in de nacht voortging beginnen. Onmiddellijk na net ontdekken van de brand renden mevrouw Brakman, mej. Brakman en de heer Oele de reeds fel brandende schuur in en maakten zo de kettingen los, waar aan zes koeien en drie paarden vast stonden. Vier kalveren werden op do- zelfde manier gered en op het laat ste moment zag men kans de deur van een hok open te gooien, waar door ook het laatste deel van do le vende have, een twintigtal kippen, aan de vlammen kon ontsnappen. Enkele omwonenden hadden intus sen kan gezien nog enkele landbouw werktuigen naar buiten te rijden. De brand is vermoedelijk ontstaan door zelfontbranding van de motor van de bedrijfsleider, die kort voor het uit breken van de brand in de schuur was gezet. De brandweer van Mid delburg reed nog ter assistentie uit, maar behoefde niet meer op te tre den. De schuur was tegen brand ver zekerd. B. en W. Vlissingen vragen krediet voor volkstelling B. en W. van Vlissingen menen ge noeg te hebben aan een bedrag van tienduizend gulden om in. deze ge meente de 13e algemene volkstelling te houden. Deze zal zoals bekend oj» 31 mei a.s. worden gehouden. Hiervoor zijn inmiddels „nadere voor schriften" vastgesteld In het „Besluit algemene volkstelling 1960". Blijkens dit besluit is het houden van deze volkstelling opgedragen aan de gemeentebesturen. De ge nieenten ontvangen hiervoor een uit kering uit 's rijks kas. Deze zal voor Vlissingen 0,34 per inwoner bedra gen, zodat de uitkering op rond 10.000 kan worden gesteld. „Deze uitkering is naar onze mening voldoende om genoemde kosten te be strijden, zodat dan ook geen kosten ten laste van de gemeente zullen blij ven" xo schrijven B. en W. de raad. De uitkering uit 's rijks kas zal In de loop van het vierde kalenderkwar taal van 1960 betaalbaar worden ge steld. De gemeente zal de te maken kosten dus even moeten voorschie ten. B. en W. verzoeken de raad der halve een krediet toe te staan van 10.000. Dit voorstel komt aan de orde in de. raadsvergadering, die a.s. vrijdagavond wordt gehouden. OVERPLAATSING NU EEN FEIT In toekomst nieuwbouw voor hypotheekkantoor De overplaatsing van de inspec tie Registratie en Successie en liet hypotheekkantoor te Goes naar Middelburg is thans definitief. Dit besluit houdt tevens in, dat een nieu we bestemming is gevonden voor het oude kantoor der Provinciale Griffie aan de Dam te Middelburg. De nu samengevoegde inspectie R. en S. van Middelburg en Goes zullen namelijk in het oude griffiekantoor hun intrek ne men. Wanneer dit gebeuren zal, is nog niet bekend. Eerst zal het volkomen uitgeleefde gebouw hersteld moe ten worden. Het hypotheekkantoor te Mid delburg zal met het hypotheek kantoor uit Goes voorlopig in 't huidige kantoor te Middelburg worden ondergebracht. Het ligx namelijk in de bedoeling, dat in de toekomst het Abdij-kan toor verlaten wordt en dat het hypotheekkantoor zal worden ondergebracht in een nieuw te bouwen kantoor. De plaats hier van is nog niet bekend. Voorts zou het in de bedoeling van 't ministerie van financiën liggen om, wanneer het hypotheekkantoor het nieuwe kantoor in gebruik geno men heeft, <Je inspectie weer te verhuizen naar het Abdij-coniplex. Het is echter lang niet zeker, dat dit voornemen uitgevoerd zal wor den. De N.V. Maatschappij tot Gasvoor- zlening Midden-Zeeland heeft de ge meente Vlissingen verzocht haar het recht van optie te verlenen op de aankoop van 12.500 vierkante meter grond, gelegen in de nabijheid van cle toekomstige uitvalsweg naar Mid delburg. B. en W. van Vlissingen stellen de raad voor, dit verzoek, in te willigen. Personeelsuitwisseling tussen gemeente Goes en Frankfurt Duits bezoek aan Ganzestad van 21 tot 24 april H Goes is de eerste gemeente in Zeeland, die dit jaar een begin f| maakt met internationale ge- meentepersoneelsuirivisseling. Van 21 april tot 24 april a.s. ee zal een 45-tal personeelsleden H van de Landkreis (te vergolij- s ken met een s truckbestuur) H Main-Taunus, gevestigd in Frankfurt am Main-Höchst, een bezoek brengen aan de Ganzestad. De Goese perso- neelsleden van de gemeente 1= zullen ia september een tegen- ff bezoek brengen. Het betreft hier een uitwisse- s ling op vriendschappelijke ba- ff ee sis met het afwerken van een sportprogramma. Het contact wordt zeer bevorderlijk geacht §t s voor versteviging van het in- ternationaal denken. Toen in Goes reeds de eerste contac- ten voor deze uitwisseling met dc Duitsers waren gelegd, is een schrijven ontvangen van ff de Vereniging van Nederland- fi se Gemeenten, waarin een lans wordt gebroken voor in- ff ee temationale uitwisseling tus- if sen gemeentepersoneel. Het is dus niet onmogelijk, dat dit jaar nog enkele andere ge- H meenten het voorbeeld van Goes zullen volgen. Frankfurt zal Goês bezoeken §f gedurende de tentoonstelling voor „Industrie en Ambacht", die van 21 tot en met 24 april H a,s, wordt gehouden. De Duit- se gasten arriveren donderdag ff 21 april omstreeks 6 uur 's H middags in Goes. In de avond- ee uren volgt een officiële ont- ff vangst door het college van B. H en W. Vrijdags wordt een ee bloesemtocht gemaakt op ff ee Zuid-Beveland, gevolgd door n ff een bezoek aan Walcheren. Voor zaterdagmiddag staan voetbal- en tafeltenniswed- strijden op het programma. Zaterdag is er een dansavond in „Het Schuttershof". Zondag m 24 april vertrekken de Duit- e§ sers naar Rotterdam, waar zij s een tocht door de havens zul- ff len maken. Nog dezelfde dag H aanvaarden zij de thuisreis. s Antwerpse sleepboot op Westerschei de geborgen Donderdagavond ls het gelukt de Antwerpse sleepboot „Ives Gerling", die vlak bij Antwerpen op do Wester- schelde was aangevaren, te bergen. Bij laag water werd de sleepboot, die aangevaren was door de Italiaan „Enrico C", provisorisch gedicht en bij hoog water weggesleept. KUNST Backs Mattheus-Passie in Aardenburg AMSTERDAMS ORATORIUM KOOR ONDER LEIDING VAN BIET VAN EGMOND Als vanouds stond de „Aardenburg- so Mattheus-Passie" gisteren onder leiding van Piet van Egmond. Zoals to verwachten verliep deze vertol king volgens de geijkte opvattingen van deze dirigent: bewogen, geladen met dramatische spanning, een me thodisch gebruik van de „effect"- mogelijkheden van de partituur. Maar tevens was het ook ditmaal weer een technisch verzorgde uit voering, waarin de dirigent kans zag én koor én orkest én solisten geheel naar zijn hand te zetten. De discus sie over de juistheid van Van Es monds opvatting moge ditmaal blij ven rusten; het is een discussie zon der eind, waarbij de standpunten evenver van elkaar verwijderd zijn als Washington en Moskou. Een technisch verzorgde uitvoering dus. Natuurlijk zijn er in deze jaar lijks terugkerende uitvoeringen wel eens meer of minder hoogtepunten, kleine variaties die van allerlei fac toren afhankelijk kunnen zijn. Laten we zeggen, dat er dit jaar een frac tie minder van die technische hoog tepunten aanwezig was dan de vo rige maal: een enkele maal reageer de het orkest minder correct, soms ook klonk de koorklank al te gefor ceerd. Maar het zijn van die mini male zaken, die aan de waardering voor de technische merites van deze uitvoering vrijwel geen afbreuk doen. Ook dit jaar bleek duidelijk: Van Egmond speelt met deze groep zangers en musici op een fameuze manier en weet er verbluffende re sultaten mee te bereiken De kwaliteit van de solisten was on gelijk: de sopraan Annette de la Bijo en de alt Wilhelmina Matthes wa ren voortreffelijk, evenals de bas Anton Eldering, die de aria's en kleine partijen vertolkte. Wiebe Drayer, tenor, bleef beneden de maat in de kleine partijen. Bruce Boyce zong de Christus-partij: een magni fieke stem, een vertolking die boven dien aansloot aan Van Egmonds op vatting. De Evangelistenpartij werd gezongen door Lode Devos, een te nor met een fraaie stem, maar een lyricus van het zuiverste water. Zijn Evangelistenpartij had niets met reciterend zingen to maken. Bij de instrumentale solisten moeten worden vermeld de violisten Dick de Reus en Bouw Lemkes, voorts Louis Werner (gamba), Leny van der Lee (klavecimbel) en Marinus Metz, or gel. Het vocale koor werd gevormd door het Amsterdams Oratoriumkoor en het knapenkoor van de Vredesscho- len uit Amsterdam, het instrumen tale koor door het Utrechts Stedelijk Orkest. De organisatie van het ge heel was door het Aardenburgse Bach-comité ook nu weer tot in de puntjes verzorgd. De kerk was ge heel bezet. De K. Indeling Zuid-Sloegebied Gedeputeerde Staten hebben het ge meentebestuur van Vlissingen in ken nis gesteld van hun besluit om, over eenkomstig een verzoek van de mi nister van binnenlandse zaken, het tot Zuid-Beveland behorende Zuid- Sloegebied van het plan tot herinde ling der gemeenten op Walcheren af te scheiden om voor dit gebied de grenswijzigings-proeedure afzonder lijk toe to passen. G.S. wijzen in hun brief aan net Vlissingse gemeente bestuur op het nationale belang van de ontwikkeling van het Sloegebied, zoals ook in de zesde industrialisatie- nota van de minister van economische zaken wordt onderstreept. >ze minister wees voorts op de gunstige geografische positie van het gebied rond de Schelaemonding, in het bijzonder voor wat de vestiging van basis-industrieën betreft", aldus G. S. Het komt het college van G.S. in ver band hiermee voor, dat het Zuid-Sloe- gebied, de voor dit gebied te kiezen bestuursvorm daargelaten, in zijn ge heel bij dc gemeente Vlissingen dient te worden gevoegd. B. en W. van Vlissingen sluiten zich hierbij aan en stellen de raad voor om met het voornemen van G.S. in te stemmen. Overname gevangentoren door gemeente Vlissingen Vlissingen heeft bericht ontvangen, dat het ministerie van onderwijs, kunsten en wetenschappen een sub sidie heeft toegekend voor do restau ratie van de gevangentoren aan de Boulevard De Ruyter. De subsidie bedraagt negentig procent van de ge raamde kosten of maximaal 248.850. In verband hiermee stellen B. en W. van Vlissingen de raad voor om het gedeelte van de toren boven het weg dek van het rijk om niet over te ne men. VANDAAG. Middelburg Electro; Liefde is mijn be roep, 19 en 21.15 uur, 13 jaar: Schouw burg: Rivalen zien niet om, 20 uur, 14 jaar: Gouden Poorte: ouderavond school J, 19.30 uur. Vlissingen Luxor: Dreigende heuvels, 20 uur, 14 jaar: Alliambra: Het ver borgen leven van Walter Mitty, 20 uur, 14 jaar: Britannia: „De Speel kamer" met „Het Zwijgen" voor Ar beiders Kunstkring, 20 uur: Gebouw Noordstraat: bijeenkomst „In Dienst der Kerk", 20 uur; Scheldekwartler; Ambtenarenorkest van ,.De Schelde". 20 uur. Goes Grand: Het verborgen leven van Walter Mitty, 20 uur, 14 jaar; Koren beurs: receptie Waterleidingmij. „Zuid-Beveland", 15.30—17 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 2