mode-pagina Stahiel-costuums Charmante modellen 8 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 25 MAART 1960 verhoogt Uw charme De goed geklede vrouw heeft dit begrepen en kiest met zorg het voor haar meest geschikte model. Laat U daarom deskundig adviseren. Wij kunnen U een grote collectie van de beste fabrieken met „wereld naam" tonen. uit onze enorme collectie Beha van geel of wit nylon. Voor gevormde, rondgestikte cup. Zeer ge wild voor teenagers. 3»^® Speciaal model voor zwaardere figuren. Gemaakt van stevig nop- broché met voorsluiting en breed schouderband, met pluche gevoerd. Maat 7 t/m 12. 7 95 Satijnen beha met kort maag- bandje en twee elastische tusssen- zetsels. Doorgestikte ondercup en verstelbare bandjes. 3.^® Moderne, sportieve regenmantel van "self-ventilating" Ni- noflex met losse ceintuur en elegant, praktisch hoofdkapje 49.7S Modieuze 3/4 mantel met losse strik-ceinfuur. Modieuze, langharige mohairstof in bleu- azuur en Gracla-geel 49.7S Vlotte voorjaarsmantel van modieuze tweed. De nieuwste kleuren lila-nus. Maten 18/46 85.- Elegant mantelcosfuum van modieuze granité-boudé metgehee! gevoerde rok en losse ceintuur 89.50 Step-in in het moderne Criss-Cross model, fabri kaat „Sporty". Geschikt zowel voor het jeugdige als voor het Iets zwaardere figuur. 6.^5 Moderne beha met voorge vormde cup in het gewilde gebor duurde poplin. Past voor iedereen. 5.95 PASKAMERS AANWEZIG van 7J.- tot lUJs" om voordelig in vorm te blijven meer kleur en fleur in uw huis Profiteer van verrassende voordelen als U straks in Uw Stabielcostuum het nieuwe voorjaar tegemoet gaat. Het binnenwerk is, dank zij een gepatenteerde vinding, per manent vormhoudend. De stof, de kleuren, en de coupe hebben 't hart van vele mannen al veroverd. De prijzen van Stabiel-costuums zijn even vriendelijk als het voorjaar zelf. Mensen van deze tijd stellen andere, nieuwe eisen aan de inrichting van hun huis. Méér kleur, méér fantasie, dat zijn de kenmerken van het moderne „thuis". Het waren architecten en ontwerpers die, hun spel spelend met vorm en kleur, kleurencombinaties ontdekten die men vroeger voor onmogelijk zou hebben gehouden. Deze scheppingen, creatieve ontdekkingen in de ware zin van het woord, vonden hun neerslag in de nieuwe gordijnstoffen waarvan wij u uit onze grote kollektie frappante voor beelden kunnen tonen. Cretonnes in fantasie volle dessins, weefstoffen van verfijnde structuur. Gordijnvelours dat dank zij de nieuwe en prachtige kleuren, weer snel aan populariteit heeft gewonnen. Het praktische en haast on zichtbare glasgordijn in „Terlenka" bijvoor beeld, is ook een sprekend bewijs voor wat de wetenschap in de woning-inrichting betekent. „Terlenka" was een der vele ontdekkingen van de wetenschapsmensen en de voordelen van dit product zijn nu wel aan iedere huisvrouw bekend. En wat de prijzen voor dit alles be treft wij speelden, van onze kant, "het spel met de prijs" en zo ontstonden er „speelse" prijzen, vriendelijke prijzen voor elke beurs. Ook voor de uwe komt u eens kijken want wij hebben wat u zoekt

Provinciale Zeeuwse Courant | 1960 | | pagina 24